PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 4 شرکت جدید خرید پستی در راهند . . .

Reza
2010-12-10, 20:48
این دیگه ازون خبراست ها!
دیگه خود منم دارم شاخ در میارم ، فکر کنم تا چند سال آینده به ازای هر فروشگاه ، یک شرکت واسطه خرید پستی داشته باشیم . . . :دی شوخی کردم
طبق وب گردی های روزانه من ، امروز به طور اتفاقی متوجه شدم که 4 شرکت جدید دیگه قراردادشون با پست مستقیم برو به مراحل آخر رسوندن و تا پند وقت دیگه شاهد سیستم های واسطه جدید در امرو خرید و فروش اینترنتی خواهیم بود . طبق آخرین اطلاعات به دست آمده اطلاعات این شرکت ها به شرح زیر هست :

شرکت پیک آوران
با مدیریت آقای صالح عبدالرحیمی شهامت
وب سایت : یافت نگردید!

شرکت طلیعه گستر نرم افزار
با مدیریت آقای ابوالقاسم حبیبی
وب سایت : یافت نگردید!

شرکت رسانه اصفهان نت (ایران گیت)
با مدیریت آقای حمید غفاری راد
وب سایت : http://www.irangate.net

شرکت جام زندگی
با مدیریت آقای سید محمدرضا موسوی خرد
وب سایت : www.lifecup.ir

royalsb
2010-12-10, 21:48
رقابت = پیشرفت

as87
2010-12-10, 23:07
رقابت = پیشرفت

رقابت سالم = پيشرفت:|
بوي توطئه مياد فكر كنم پست يواش يواش داره ميره سمت حذف سيستم‌هاي واسطه پستي.

Mr.Diyaco
2010-12-11, 00:16
واقعا جای سوال داره ! اینا چیو می خوان جابه جا کنن ؟؟؟ همه چی که مشکل ارشاد داره !!! (:|

F.Shemshad
2010-12-11, 01:59
دیگه خود منم دارم شاخ در میارم

منم!4
......

omid56
2010-12-11, 08:18
اضافه شدن شركت هاي متعدد منو ياد داستان مولانا (بخش ۵۹ - داستان آن کنیزک کی با خر خاتون (http://ganjoor.net/moulavi/masnavi/daftar5/sh59/)) مي ندازه - شركت هاي جديد فكر مي كنن خبريه ، ميان تو ميدون ي بعد از مدتي دوام نمي يارن و كاسه كوزه رو جمع مي كنند.
به قول مولانا كدو رو نديدن. من فكر مي كنم تو كل شركت ها فقط سه يا چهار تاشون دارن كار مي كنن بقيه ول معطل هستند.
1 - ايران ماركت 2 - پارس پيك 3 - پايگان 4 - فرستنده البته فرستنده رو قاچاقي به اين ليست اضافه كردم.

as87
2010-12-11, 11:44
خيلي موضوع ساده‌اي هست.
مي‌خواد 20% پرفروش‌ترين فروشگاه‌ها رو بياره به سمت خودش كه مستقيم باهاش قرارداد ببندن. با اين كار بين 60تا 80 درصد از درامد سيستم‌هاي واسطه از بين ميره.
به كاري كه الان پايگان انجام داده نگاه كنيد. فقط كافيه چندتا فروشگاه ديگه مثل اون خودشون برن با پست قرارداد ببندن.