PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پایگان بهترین سرویس دهنده خرید پستی

iranimij
2010-12-13, 09:19
سلام من بعد از کلی وقت گذاستن و کلی تحقیق کردن فهمیدم که پایگان بهترین سرویس هستش و پشتیبانیش هم واقعا عالیه .راستش من که ازش راضیم میخواستم شما هم نظرتونو بدین .

Maryam
2010-12-13, 10:38
با سلام من این مطلب رو یه بارم تو انجمن گفتم ولی اینجا یه بار دیگه در جواب دوستمون می گم :
الان مدتی هست با پایگان کار می کنم راضیم پشتیبانیش خوبه پرداخت هاش هم به موقع انجام میشه در ضمن سفارشات هم زود
تعیین تکلیف میشه ارسال ايميل رايگانش هم شرايط خوبي داره و فروش رو هم ميبره بالا .
جدیدا هم سیستم پاساژ تبلیغاتیشون رو راه انداختند که تاثیر خوبی رو فروش ما داشته.

p30maps
2010-12-13, 11:10
قصد جسارت و توهین رو ندارم! :-?

اما حس روانشناسی من میگه، این دو دوست عزیز از خود پایگان اومدن و دارن تبلغ کارشونو میکنن! :-&

نوع ادبیات و تعریف و تمجید یه جورایی تابلو میزنه!

peymanmo
2010-12-13, 11:14
قصد جسارت و توهین رو ندارم! :-?

اما حس روانشناسی من میگه، این دو دوست عزیز از خود پایگان اومدن و دارن تبلغ کارشونو میکنن! :-&

نوع ادبیات و تعریف و تمجید یه جورایی تابلو میزنه!

حس روانشناسیت و تحسین میکنم. \:-d/ (آواتارتم سلطانه سلطان)

Maryam
2010-12-13, 11:28
با سلام خدمت آقای روانشناس :))

من اصلا قصد تبلیغ و یا تعریف از پایگان رو نداشتم یکی از دوستان سوالی پرسید من هم حقیقت رو گفتم و نظری که داشتم رو دادم .

تبلیغ برای شرکت پایگان وظیفه من نیست [-x

birdco
2010-12-13, 14:24
سلام
مي خوام حس روانشناسي دوستمون رو آزمايش كنم
اين پايگان چهارمين سيستميه كه من دارم باهاش كار ميكنم . اوليش كه پرداخت بود و رفت كنار . دوتاي بعدي هم خوبن . ايرادي ندارن ولي اين پايگان خوبيش اينه كه هميشه آن لاينه و اگر كاري باشه بلافاصله انجام ميدن . موبايل هم كه دارن و جوابگو هستند . واريزي هم كه براي من وقت و بي وقت اگر بخوام واريز ميكنن ولي سر موقع بودنش حرف نداره .
فروشگاهي كه در اخنبار ميزاره امكانات خوبي داره
ارسال ايميلشون هم كه حرف نداره . يه بار هم قبلا گفتم . توي سه روز اول 70 تا سفارش داشتم و تا امروز هم هنوز داره سفارش برام مياد . با اين توضيح كه به قول مدير پايگان كالاي من بتركون نبود كه اگر بود قطعا بيشتر سفارش ميومد .

كلا خوب سيستميه . خوب .
اگر سيستم خريد پستي خواستين از پايگان ، من در خدمتم . بگين براتون سريع فعال ميكنم .

p30maps
2010-12-13, 15:57
با سلام خدمت آقای روانشناس :))

من اصلا قصد تبلیغ و یا تعریف از پایگان رو نداشتم یکی از دوستان سوالی پرسید من هم حقیقت رو گفتم و نظری که داشتم رو دادم .

تبلیغ برای شرکت پایگان وظیفه من نیست [-x

من که گفتم قصد جسارت ندارم!

تازه اگه از خود پایگان هم باشی ، کار بدی نمی کنی! چون فقط خودتو داری معرفی می کنی و این خیلی هم خوبه

البته من تا حالا با پایگان کار نکردم و نمی تونم راجب خوبیاش یا بدیاش نظری بدم

ایشالله که همیشه اینقدر خوب باشید!

p30maps
2010-12-13, 16:01
سلام
اين پايگان چهارمين سيستميه كه من دارم باهاش كار ميكنم . اوليش كه پرداخت بود و رفت كنار . دوتاي بعدي هم خوبن . ايرادي ندارن ولي اين پايگان خوبيش اينه كه هميشه آن لاينه و اگر كاري باشه بلافاصله انجام ميدن . موبايل هم كه دارن و جوابگو هستند . واريزي هم كه براي من وقت و بي وقت اگر بخوام واريز ميكنن ولي سر موقع بودنش حرف نداره .
ارسال ايميلشون هم كه حرف نداره . يه بار هم قبلا گفتم . توي سه روز اول 70 تا سفارش داشتم و تا امروز هم هنوز داره سفارش برام مياد . با اين توضيح كه به قول مدير پايگان كالاي من بتركون نبود كه اگر بود قطعا بيشتر سفارش ميومد .

كلا خوب سيستميه . خوب .
اگر سيستم خريد پستي خواستين از پايگان ، من در خدمتم . بگين براتون سريع فعال ميكنم .

خوشحالم که تعداد سیستم هایی که فروشگاهها ازشون راضی اند زیاد شده!

یه سوال!؟

مزیت اصلی پایگان نسبت به اون دو تا سیستمی که داری باهشون کار می کنی چیه؟

birdco
2010-12-13, 20:33
خوشحالم که تعداد سیستم هایی که فروشگاهها ازشون راضی اند زیاد شده!

یه سوال!؟

مزیت اصلی پایگان نسبت به اون دو تا سیستمی که داری باهشون کار می کنی چیه؟
1 - پاسخ گويي سريع . همانطور كه گفتم ياهو مسنجر سيستم پايگان از وقتي كه يادمه روشنه . اگر ايرادي باشه يا اشكالي در سيستم بلافاصله برطرف ميكنن و همون موقع ازت مي خوان كه تاييد كني كه برطرف شده اون ايراد يا اشكال
2 - هزينه پايين تبليغات ايميلي . نميدونم چكار ميكنن كه ايميل هاشون ميرسه به دست همون كسي كه مي خواد بخره !!!!:-?
3 - جواني . هي جووني كجايي كه يادت به خير !!:(( من برنامه پريمير 6.5 رو يك شب تا صبح ياد گرفتم :">. گروه پايگان هم نيروي جواني دارن و خيلي سريع كاري رو كه بايد انجامم بدن ، انجام ميدن!!
4 - با من كه خوب برخورد داشتن . همين امروز با اين كه انتظار نداشتم ، پول به حسابم واريز كردن . دستشون درد نكنه واسه آدم عيالواري مثل من با سه روز تعطيلي ، اين يه خبر خوبه كه يهو فهميدم . نتيجه اين كه تسويه حسابشون خوبه . ايول دارين با !!
5 - دو سه تا نكته ديگه هست كه فكر كنم نگم بهتر باشه . از خودشون مي پرسم اگر مشكلي نبود اينجا بازگو ميكنم براتون
توضيح ضروري : اون دو تا سيستم ديگه هم كه كار ميكنم به همين خوبيه ( غير از ارسال ايميل !! ) منتها اين يكي بنا به نكته 3 كه گفتم بيشتر به دل مي چسبه
شاخك روانشناسيتون حساس شد ؟!!!

omid56
2010-12-13, 22:52
داداش ي جوري صحبت مي كني انگار بقيه سيستم ها رو ي مشت پير و پاتال اداره مي كنن ، برادر شيرازي خيلي از پايگان تعريف و تمجيد كردي ، خسته نباشي ، خداقوت ، خيلي زحمت كشيدي !!!! اجرت با پايگان

mmrapq
2010-12-13, 23:21
دوستان میشه فروشگاه رو نساخت فعلا و یک یا چند محصول رو مثلا در سایت خود پایگان یا اونای دیگه قرار داد و تبلیغ کرد؟ بعد چند درصد خود سیستم رابط خرید پستی بر می داره؟چند درصد ما؟

birdco
2010-12-14, 01:00
داداش ي جوري صحبت مي كني انگار بقيه سيستم ها رو ي مشت پير و پاتال اداره مي كنن ، برادر شيرازي خيلي از پايگان تعريف و تمجيد كردي ، خسته نباشي ، خداقوت ، خيلي زحمت كشيدي !!!! اجرت با پايگان
منظور من اين نيست كه ساير سيستم ها رو پير و پاتال ها گرفتن . اتفاقا اگر چند تا ادم كاركشته پشت سر اين جوونها نباشن ، يه جورايي لنگ ميزنه كار .
منظور من اينه كه انرژي پشت سر پايگان جمع شده كه به زودي متوجه ميشين كه نيروي جووني چكار ميكنه . بحث من سن و سال افراد نيست ، روش كار سيستمه .
بر طرف كردن ايرادهايي كه گفته ميشه در آن واحد نشان از انرژي جووني داره . در يك سيستم ديگه كه خوب هست و ازش كاملا راضي هستم ، براي اينكه موردي رو بگي بايد حتما ايميل بزني . پاسخ گويي هم حداقل دوروز طول ميكشه . تازه اگر ايراد رو قبول كنن تا برطرف كردنش شايد بيشتر از دو ماه طول بكشه .
هيچكدام از سيستم هايي كه من باهاشون كار كردم از طريق مسنجر آن لاين نيستن .
كاكو !!!! اجر من با پايگان نيست . اجر من پشت بازو و فكرم منه . پايگان و همه سيستم هاي ديگه در قبال خدماتي كه ميدن پول ميگيرن .
اونقدر تجربه دارم كه بين سيستم هاي جديد كه مرتب تماس ميگيرن و خواهان عقد قرارداد هستن ، كدومو قبول كنم

birdco
2010-12-14, 01:01
دوستان میشه فروشگاه رو نساخت فعلا و یک یا چند محصول رو مثلا در سایت خود پایگان یا اونای دیگه قرار داد و تبلیغ کرد؟ بعد چند درصد خود سیستم رابط خرید پستی بر می داره؟چند درصد ما؟
نه دوست عزيز
در موقع معرفي شما به پست بايد سايت اينترنتي فعال داشته باشي . فكر كنم با وبلاگ هم ميشه شروع كرد .
اگر خواستي ، پ . خ بده تا بيشتر راهنمايي كنم

p30maps
2010-12-14, 13:46
منظور من اين نيست كه ساير سيستم ها رو پير و پاتال ها گرفتن . اتفاقا اگر چند تا ادم كاركشته پشت سر اين جوونها نباشن ، يه جورايي لنگ ميزنه كار .
منظور من اينه كه انرژي پشت سر پايگان جمع شده كه به زودي متوجه ميشين كه نيروي جووني چكار ميكنه . بحث من سن و سال افراد نيست ، روش كار سيستمه .
بر طرف كردن ايرادهايي كه گفته ميشه در آن واحد نشان از انرژي جووني داره . در يك سيستم ديگه كه خوب هست و ازش كاملا راضي هستم ، براي اينكه موردي رو بگي بايد حتما ايميل بزني . پاسخ گويي هم حداقل دوروز طول ميكشه . تازه اگر ايراد رو قبول كنن تا برطرف كردنش شايد بيشتر از دو ماه طول بكشه .
هيچكدام از سيستم هايي كه من باهاشون كار كردم از طريق مسنجر آن لاين نيستن .
كاكو !!!! اجر من با پايگان نيست . اجر من پشت بازو و فكرم منه . پايگان و همه سيستم هاي ديگه در قبال خدماتي كه ميدن پول ميگيرن .
اونقدر تجربه دارم كه بين سيستم هاي جديد كه مرتب تماس ميگيرن و خواهان عقد قرارداد هستن ، كدومو قبول كنم

این مزیت هایی که گفتی همه سیستم ها تقریبا کم و بیش دارند.

iranimij
2010-12-14, 15:11
همه دارن اما پشتیبانی پایگان و مزایای دیگش در سطح خیلی بالاتری نسبت به سرویس دهنده های دیگه هست

p30maps
2010-12-14, 15:17
همه دارن اما پشتیبانی پایگان و مزایای دیگش در سطح خیلی بالاتری نسبت به سرویس دهنده های دیگه هست

میشه دقیق تر بگید کدوم مزایای دیگش!!؟؟

iranimij
2010-12-14, 15:58
میشه دقیق تر بگید کدوم مزایای دیگش!!؟؟
تبلیغات رایگان برای فروشگاههای عضو به مدت یک سال پرداخت 20 الی 80 درصد سفارشات در حال ارسال به فروشگاههای معتبر و فعال تسویه حساب 48 ساعته پس از توزیع سفارش نه وصول شدن، بدون محدوديت مبلغ امكانات تعریف همکار برای فروش محصولات به صورت نامحدود در پنل

ReyShop
2010-12-18, 12:19
سلام

كلا خوب سيستميه . خوب .

سلام
تایید میشه
ما هم از خدمات شرکت پایگان کاملا راضی هستیم
مدتی هست داریم کار می کنیم کارمزد کمی از ما میگیره
درصدی از مبلغ سفارشات در حال ارسال رو میده

تبلیغ هم برامون میکنه مخصوصا ارسال ایمیلشون که به تایید حرف دوستمون شیراز شاپ کلی سفارش میاره

کلا عالی هستند

به نظر من چون هدفشون اینه که برترین سیستم بشن خیلی به مشتری ها میرسن و پشتیبانیش عالیه و برای فردی که تازه کاره عالیه

Maryam
2010-12-18, 18:13
سلام
تایید میشه
مدتی هست داریم کار می کنیم کارمزد کمی از ما میگیره
درصدی از مبلغ سفارشات در حال ارسال رو میده

تبلیغ هم برامون میکنه مخصوصا ارسال ایمیلشون که به تایید حرف دوستمون شیراز شاپ کلی سفارش میاره

کلا عالی هستند

به نظر من چون هدفشون اینه که برترین سیستم بشن خیلی به مشتری ها میرسن و پشتیبانیش عالیه و برای فردی که تازه کاره عالیه

کاملا درست میگن

سعادت
2010-12-18, 20:24
کارمزد پایگان چقدر هست ؟

iranimij
2010-12-18, 21:35
کارمزد پایگان چقدر هست ؟
3 درصد هســـــــــــــــــــــــ ت

ReyShop
2010-12-21, 10:25
5 درصد
3 درصد

باید باهاشون صحبت کنید به توافق برسی
در ضمن درصدی ار سفارشات در حال ارسال رو هم اگر سابقه داشته باشی رو بهت میدن

Maryam
2010-12-23, 13:03
درصد من 3 هست اما مبلغ سفارشات در حال ارسال بهم نمی دن گفتن اگه چند ماه کار کنی و فروشگاه خوبی باشی 20 ٪ بهت میدیم

payegan
2010-12-23, 19:07
کارمزد پایگان چقدر هست ؟

با سلام
كارمزد عمومي 5% مي باشد .
اما براي فروشگاههاي فعال و يا فروشگاه هايي كه با توافق ، % كمتر قرار داد مي بندند ، 3% محاسبه ميشود و همچنين درصدي از مبلغ سفارشات در حال ارسال رو هم پرداخت مي نماييم .

با تشكر

Ali.9
2011-01-28, 14:02
یه سئوال فرق سرویس 300 هزار تومنی و 150 هزار تومنی کلا چیه ؟

Reza
2011-01-28, 14:48
یه سئوال فرق سرویس 300 هزار تومنی و 150 هزار تومنی کلا چیه ؟

تفاوت خاص نداره از لحاظ سرویس دهی ، فقط در پکیج 300 هزار تومانی برای شما فروشگاه هم راه اندازی میشه . همین!

mohsen.mp
2011-02-10, 11:35
البته فکر کنم علاوه بر فروشگاه چیزای دیگه هم باشه ولی فروشگاهش هم کم نداره سئو خیلی بالایی داره و کلی ورودی از سرچ گوگل برای من آورده

Ps.Graph
2011-02-12, 14:03
سلام

من بالاخره بعد از كلي اينور و اونور كردن و ديدن پنل هاي پستي پايگان رو انتخاب كردم واسه قرارداد .

پشتيباني خوبي هم داره به تمامي سوالات من دونه دونه با حوصله جواب دادن . و پنل پستي خوبي با امكانات عالي هم داره .

فك كنم آينده خيلي خوبي داشته باشه پايگان اگه به همين منوال ادامه بدن .

احتمالا تا آخر هفته قرارداد ببندم باهاشون .

iranimij
2011-02-22, 23:30
والا من اول این تایپیک رو شروع کردم با نام پایگان بهترین سرویس دهنده خرید پستی اما حالا که رفتیم و تو سیستمشون ثبت نام کردیم دیدم واقعا وضع پرداخت هاشون خیلی خرابه .و واقعا غیر قابل تحمل

kala110manager
2011-02-23, 00:02
خوب شد اطلاع رسانی کردین.چون من هم میخواستم با پایگان قرارداد ببندم ولی شک داشتم.حالا مطمئن شدم که دیگه نباید با این شرکت قرارداد ببندم

mohsen.mp
2011-02-23, 09:11
والا ما که با پرداختهای پایگان مشکلی نداریم و خوب هم داره تسویه میکنه حالا این هما شاپ چه مشکلی با پایگان داره خدا داند .

به ما که داره جلو جلو پولا رو میده حالا شاید یکی 2 باز شده باشه که دوشنبه بشه سه شنبه و 4 شنبه ولی اینجوری نبوده که پول رو ندن یا یک ماه با تاخیر بدن
من نمیدونم چه حکمتیه که همه راضی هستن و شما یدونه ناراضی

birdco
2011-02-23, 09:44
پرداخت چي؟
توضيح بدين كه پرداختشون ، كجاش مشكل داره !!!
اصلا با خودشون صحبت كردين و مشكل رو بهشون گفتين؟ يك طرفه قاضي رفتن كه خوب نيست .
تو يه پست ديگه هم گفتم كه پرداخت ها بر اساس 100% توزيع شده و روزهاي دوشنبه هر هفته است . مثلا ديروز تعطيل بوده ، خب امروز واريز مي كنن . البته اگر به حد نصاب رسيده باشه .
اگر كالايي به دست مشتري رسيده و توزيع شده نخورده ، اين ديگه دست پايگان نيست ، دست اون مامور پست مقصده كه بايد تغيير وضعيت بده . اگر سفارش ياز شما توزيع شده و به دست مشتري رسيده و هنوز تو پنل ارسال شده است و مدت زمانش طولاني شده ف به خود پايگان بگين پي گيري مي كنن .

iranimij
2011-02-23, 16:53
مثل اینکه مشکل از این قرار بود که آقای محمد زاده پول رو واریز کردن و از حسابشون کم شده اما بانک پولو واریز نکرده به من .اینو جناب محمد زاده فرمودند
بهر حال الان مشکل من حل شده مثل اینکه قسمتی از توزیع شده ها پرداخت شده بنده از پایگان تشکر میکنم

iranimij
2011-02-23, 16:58
والا ما که با پرداختهای پایگان مشکلی نداریم و خوب هم داره تسویه میکنه حالا این هما شاپ چه مشکلی با پایگان داره خدا داند .

به ما که داره جلو جلو پولا رو میده حالا شاید یکی 2 باز شده باشه که دوشنبه بشه سه شنبه و 4 شنبه ولی اینجوری نبوده که پول رو ندن یا یک ماه با تاخیر بدن
من نمیدونم چه حکمتیه که همه راضی هستن و شما یدونه ناراضی
معذرت میخوام شما مشکلی با پرداخت های پایگان ندارین دلیل بر این نیست که هیچ وقت مشکلی برای پرداخت ها پیش نیاد
البته من هم میدونم که هر شرکتی ممکنه که توی پرداخت هاش مشکلی پیش بیاد برای مدت کوتاهی اما برای پایگان و برای من این مشکل یه کم طولانی داشت میشد
که به لطف مدیر پایگان و به مرحمت ایشون مشکل حل شد

یا علی