PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ما را خام فرض کرده اند ... بهوش باشید

faraz
2010-12-14, 19:11
امروز اتفاقی به سایت سوران سر زدم و این را در صفحه اولش دیدم

سیستم تبلیغاتی سوران،رابطی مطمئن بین ادورتایزرها و وبمستر ها است . سوران به طرفین کمک میکند، تا درآمد خود را افزایش دهند.

معتبرترین سیستم کلیکی ایران از سال 1385 تاکنون
دارای پورتال پشتیبانی وپاسخگویی به شما درکوتاهترین زمان ممکن
زیر نظر شرکت رهنما کامیابان نخستین، پیشرو در صنعت it ایران
طرف قرارداد با سیستم پرداخت،اولین و بزرگترین سیستم خرید و فروش اینترنتی
توجه بفرمایید زیر نظر شرکت رهنما کامیابان نخستین، پیشرو در صنعت it ایران
یعنی آقایان هنوز هم مشغول کلاهبرداری هستند
دوستان مطمئنم که در این سیستم هم پول مردم را بالا میکشند
این سیستم را همراه نام آن شرکت پیشرو در صنعت کلاهبرداری از it ایران به بیخبران معرفی کنید
نگذارید بلایی که سر ما آوردند سر بقیه بیخبران بیاورند
پرداخت تعطیل نشده و فقط لباسش را عوض کرده است
بهوش باشید و دیگران را هم در جریان بگذارید
و این آقایان باز هم میتوانند برای من اظهار نامه بفرستند که من نشر اکاذیب میکنم !!!
قبلا که هر چند دیرتر ولی معلوم شد کی مشغول نشر اکاذیب است و اکنون دیگر آقایان دست از اظهار نامه فرستادن برداشته اند ولی دکانشان را جای دیگری پهن کرده اند
از دوستانی که با این سیستم کار کرده اند خواهش میکتم با دقت فعالیت آنها را زیر نظر بگیرند و دستشان را رو کنند
دوستان مال باخته من .. تا احقاق حقمان و گرفتن آخرین ریال های بالا کشیده نگذارید آقایان به همین راحتی ما را خام فرض کنند ... افشایشان کنید

afrateam
2010-12-15, 09:17
تایید میشه..!
من حدود 40 تومن تو حسابم داشتم و درخواست واریزی دادم اما چون فعالیتم رو قطع کرده بودم برام واریز نکردن

ARCHIVEMASTER
2010-12-15, 12:09
دوستان میشه اطلاعات بیشتری بدید که ما هم در جریان این جور مسائل قرار بگیریم؟

کسی با paysel کار کرده؟ اونا چه جورین؟

pardakht
2010-12-18, 12:01
با توجه به اينكه سامانه پرداخت از شركت رهنما جدا شده است و اكنون با مديريت شركت ايران گيت ادامه فعاليت مي دهد ، اعلام مي كنيم كه سايت سوران متعلق به شركت رهنما بوده و هيچگونه قراردادي فيمابين پرداخت و سايت سوران وجود نداشته و شركت ايران گيت و سامانه پرداخت مسئوليتي در قبال اين سايت ندارند.

از مديريت انجمن تقاضا مي كنيم اين تاپيك را در بخش جداگانه ايي به شركت رهنما اختصاص دهند تا شايد اگر نماينده ايي در انجمن دارند و خواستند پاسخي ارائه كنند در آن محل پاسخگو باشند.

سامانه پرداخت مسئول سايت سوران نبوده و خود را پاسخگوي سوالات كاربران آن نمي داند.

با تشكر
سامانه تجارت الكترونيك پرداخت

lovelife
2010-12-18, 16:40
با توجه به اينكه سامانه پرداخت از شركت رهنما جدا شده است و اكنون با مديريت شركت ايران گيت ادامه فعاليت مي دهد ، اعلام مي كنيم كه سايت سوران متعلق به شركت رهنما بوده و هيچگونه قراردادي فيمابين پرداخت و سايت سوران وجود نداشته و شركت ايران گيت و سامانه پرداخت مسئوليتي در قبال اين سايت ندارند.

از مديريت انجمن تقاضا مي كنيم اين تاپيك را در بخش جداگانه ايي به شركت رهنما اختصاص دهند تا شايد اگر نماينده ايي در انجمن دارند و خواستند پاسخي ارائه كنند در آن محل پاسخگو باشند.

سامانه پرداخت مسئول سايت سوران نبوده و خود را پاسخگوي سوالات كاربران آن نمي داند.

با تشكر
سامانه تجارت الكترونيك پرداخت

بسیار ممنون از پاسخ گویی شما

Reza
2010-12-18, 19:50
تشکر به خاطر پاسخگویی نماینده سیستم پرداخت
تاپیک بسته شد