PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد برای پیشرفت هموار

DDSHOP
2010-12-15, 11:05
دوستان و اساتید عزیز،
توی این تاپیک، پیشنهادهامون رو برای پیشرفت هرچه بیشتر هموار مطرح می کنیم تا هموار جایگاه خودش رو در صدر جدول سیستم های COD محکم کنه...

از اونجایی که مسئولین هموار، همواره به این فروم ها سر می زنن، مطمئن هستم که این پیشنهادها بهشون می رسه و با توجه به تجربه قبلی من ( کلیک کنید (http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php?t=2454&p=11296) ) باز هم مطمئنم که اون ها رو عملی خواهند کرد!

DDSHOP
2010-12-15, 11:09
خودم به عنوان اولین پیشنهاد، از تیم پشتیبانی هموار می خوام که به مشتری ها اجازه بده که سبد خرید فروشگاه خود را، شخصی سازی (Customize) کنن.
قابلیت شخصی سازی قالب فروشگاه در هموار واقعا عالی هست و امید داریم که این قابلیت به بخش سبد خرید هم اضافه بشه تا فروشگاه های زیرمجموعه ی هموار، هرکدام هویت و ساختار مشخص خود را پیدا کنن.
شاید بعضاً فروشنده ها دوست نداشته باشند که لوگوی شرکت واسطه پستی (هموار) توی سبد خریدشون نمایش داده بشه (البته من خودم با این مساله مشکلی ندارم).
با آرزوی موفقیت برای تیم هموار...

DDSHOP
2010-12-15, 11:14
پیشنهاد دیگه ای که برای هرچه بیشتر حرفه ای شدن هموار دارم، اینه که:
یه قابلیتی رو به فروشگاه ساز اضافه کنن که برای یک محصول با Optionهای مختلف، لازم نباشه که چند محصول درج بشه! برای مثال، اگر یه تی شرت برای فروش گذاشته میشه و این تی شرت در 5 رنگ موجود هست، نیازی به درج 5 محصول نباشه، بلکه یه محصول درج بشه و به مشتری اجازه داده بشه که بعد از انتخاب محصول اصلی، رنگ اونو هم انتخاب کنه و دکمه ی خرید رو بزنه!
منتظر شنیدن نظرات دوستان و تیم هموار...