PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرویس خرید پستی شرکت دنیاگستر

donyagostar
2010-04-07, 14:00
معرفی سیستم خرید پستی دنیاگستر(dpay)

به عنوان امن ترین و مناسب ترین سیستم خدمات خرید و فروش اینترنتی درکشور

بستر مناسبی برای گسترش فعالبیت تجارت الکترونیک و فرهنگ خرید و فروش اینترنتی در فروشگاههای کشور می باشد ،پلی است مطمئن، میان فروشگاه های اینترنتی و خریداران در سراسر کشور. مجرب و آشنا به سیستم شبکه پستی کشور است

هیئت مدیره شرکت با تحارب و تخصص برنا مه نویسی فوق العاده قوی نگهدار بسیار مناسب سابت و این بستر تجارتی هستند

سرویس فروشگاه ساز DPAY.IR

شرکت فناوری اطلاعات دنیا گستر رسا به منظور تسهیل و کاهش هزینه های اولیه فروشندگان محترم اقدام به ارائه نرم افزار فروشگاه ساز به طرفین قرارداد خود به صورت رایگان نموده است . این فروشگاه ساز در نوع خود یکی از حرفه ای ترین فروشگاه سازهای موجود در بازار بوده و از پایه توسط تیم متخصص شرکت برنامه نویسی شده است همچنین این فروشگاه ساز دارای مهر تایید امنیت و هماهنگی 100% با لینک های خرید و سرویس خرید پستی DPAY میباشد. از جمله مزیت های این فروشگاه ساز میتوان به موارد ذیل اشاره نمود:
امکان افزودن / ویرایش / حذف نامحدود کالا در سیستم
امکان گزارش گیری و جستجوی سریع در قسمت فروشنده و خریدار
امکان دریافت فایل خروجی Excel از اطلاعات ثبت شده در سیستم
امکان درج عکس به همراه گالری عکس به همراه تکنولوژی Ajax
امکان مشاهده پرفروش ترین ، جدیدترین و پربازدید ترین کالاها
سازگاری با انواع نمایشگرهای اینترنتی Mozilla , IE8 , Opera , ...
ارائه جندین قالب متنوع و امکان تغییر پوسته فروشگاه به صورت لحظه ای
امکان درج تخفیفات و اضافات در قیمت کالاها
امکان انجام تنظیمات و انتخاب گرافیک صفحه خرید
امکان درج آمارگیر Web Gozar
امکان درج سرویس پشتیبانی آنلاین از طریق یاهو
امکان درج تبلیغات به صورت فایلهای Gif , JPG , JPEG
امکان مشاده خلاصه فروش هفتگی ، ماهانه ، روزانه و سالیانه

ارائه کد رهگیری به خریدار و امکان رهگیری خریدار از طریق وب سایت فروشنده

سرویس خرید پستی ( Cash On Delivery)
کلمه C.O.D مخفف واژه Cash On Delivery و به مفهوم پرداخت در زمان تحویل میباشد این سرویس به عنوان یکی از سرویس های پرداخت و ارسال وجه در حدود 20 سال پیش در کشورهای اروپایی به بهره برداری رسیده و شرکت فناوری اطلاعات دنیا گستر رسا در سال 1385 با عقد قرارداد خود با اداره پست جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از مجریان این سرویس در کشور عزیزمان ایران اقدام به راه اندازی این سرویس و ارائه خدمات به هموطنان عزیزمان در سرتاسر کشور گردید.

نحوه عملکرد سرویس C.O.D
سرویس خرید پستی بر 4 ستون اصلی استوار است ( 1-فروشنده ، 2-خریدار ، 3- سیستم حمل و نقل ، 4- نرم افزار کنترلی ) در این سرویس خریدار پس از مراجعه به سایت فروشنده و انتخاب کالای خود وارد سایت DPAY.IR شده و اقدام به ثبت سفارش نموده و به محظ ثبت سفارش یک کد رهگیری و کد پیشتاز که مربوط به کالای خریداری شده میباشد را دریافت میکند. سپس فروشنده با مراجعه به پنل اختصاصی خود در سایت DPAY.IR سفارشات رسیده را بررسی و در صورت صحت سفارش نسبت به بسته بندی و آماده سازی کالا اقدام مینماید و سپس با استفاده از سایت سفارش را به مرحله واحد قبول اداره پست ارسال مینماید در مرحله بعدی مامور اداره پست به محل فروشنده مراجعه و در قبال ارائه رسید به فروشنده کالا را از وی تحویل و به آدرس خریدار ارسال مینماید در نهایت نتیجه ( اعلام وصول و یا برگشت کالا ) را در سایت شرکت ثبت نموده و مبلغ سفارش را به حساب شرکت واریز مینماید ، شرکت نیز در هر روز شنبه مبالغ وصول شده حاصل از فروش فروشندگان را به حساب های آنان واریز مینماید.

مزایای سرویس خرید پستی ؟
خرید آسان و 24 ساعته خریداران به صورت آنلاین
متصل شدن وب سایت ، فروشگاه شما به سرویس خرید پستی
اطمینان خریدار به منظور پرداخت مبلغ کالا پس از تحویل = افزایش فروش
مراجعه روزانه مامور پست به محل شما جهت جمع آوری سفارشات جدید
افزایش وسعت فروش کالا ، خدمات شما به سرتاسر ایران
ارائه سرویس خرید با کارت های شتاب به صورت رایگان
ارائه سرویس خرید توسط پیک موتوری به صورت رایگان
ارائه نرم افزار فروشگاه ساز به صورت رایگان

ارائه و فعال سازی وب سرویس به صورت رایگان جهت اتصال به Dpay.ir

نحوه تسویه حساب ها به چه صورت میباشد ؟
در این طرح شرکت در پایان هر هفته روزهای پنج شنبه با توجه به آمار قابل مشاهده در پنل فروشندگان و پنل مدیریت شرکت تمامی مبالغ وصول شده تا آن لحظه را به حساب فروشنده ثبت مینماید بدیهی است یک نسخه از فیش واریزی همانند قبل در قسمت گزارشات مالی فروشنده جهت اطلاع و سایر پیگیری ها در پنل وی ثبت خواهد شد.
هزینه عقد قرارداد با شرکت چند تومان میباشد ؟
مبلغ عقد قرارداد معادل40.000 تومانمعادلچهارصد هزار ریالبرای مدت یک سال شمسیمیباشد که در ابتدای امر بایستی توسط طرف قرارداد به شماره حساب شرکت واریز گردد.
مزیت این طرح چیست ؟

با توجه به این موضوع که تمامی شرکت های فعال در این زمینه حداقل مبلغ 2.000.000 ریال را به عنوان هزینه ورودی و 4% از فروش شما را کسر خواهند کرد شرکت دنیا گستر در اقدامی بی نظیر به مدتی کوتاه هزینه سرویس دهی خود را به مبلغ سالیانه 70.000 تومان کاهش و مبلغ فقط 3% از فروش شما را کسر خواهد کرد که این امر باعث سهولت شما صاحبان وب سایت ها ، فروشگاه ها و وبلاگ ها جهت اتصال به سیستم پستی کشور خواهد شد.

www.dpay.ir (http://www.dpay.ir)

Reza
2010-04-07, 14:10
ممنون بابت اطلاعات خوبتون
ورودتون رو به انجمن تبریک میگم و امیدوارم بنده و سایر کاربران شاهد فعالیت های خوب شما توی انجمن باشیم .
موفق باشید

Alireza
2010-04-16, 02:47
سلام

دوستان حاضر در سایت کسی هست از سرویس دنیا گستر استفاده کرده باشه و تجربشو بگه؟

یا حـــــــق

Alirezaer
2010-04-16, 10:02
سلام دوست عزیز:
ورودتون به انجمن رو تبریک میگم.
منظورتون از این جمله چیه؟
ارائه سرویس خرید توسط پیک موتوری به صورت رایگان
یعنی ماژول این سیستم رو به فروشگاه رایگاه اضافه می کنید؟
با تشکر

donyagostar
2010-05-26, 14:04
سلام دوست عزیز
معنی این جمله اینه که بابت اضافه کردن این خدمت وجهی دریافت نمی شود
و در کنار سایر خدمات می توند استفاده از پیک هم دا شته باشد

donyagostar
2010-07-26, 12:07
آقا رضا ما هم متشکریم

ruhollah_68
2010-07-27, 08:56
من پنل دنیا گستر دارم
شرکت جالبی هست ولی بعضی مشکلاتی هم داره

مثلا" تو لینک خرید فروشگاه نصب میکنه که باعث شیلتر شدن لینک خرید فروشگاه میشه

فقط 5 تا محصول میزاره تو فاکتور قرار بدی که اگه فیلم میخواهید بفروشید این پنل رو توصیه نمیکنم

یه سری مشکلات فنی هم داره که در حین کار باهاش متوجه میشید که میتونید به قسمت فنی بگید

خوبی هایی هم داره مثل همین پیک موتوری داخل استان
هزینه کم (البته امسال از 40 به 120 تغییر دادن نمیدونم چرا؟)
سود کم که میگیره

donyagostar
2010-10-07, 12:43
من پنل دنیا گستر دارم
شرکت جالبی هست ولی بعضی مشکلاتی هم داره

مثلا" تو لینک خرید فروشگاه نصب میکنه که باعث شیلتر شدن لینک خرید فروشگاه میشه

فقط 5 تا محصول میزاره تو فاکتور قرار بدی که اگه فیلم میخواهید بفروشید این پنل رو توصیه نمیکنم

یه سری مشکلات فنی هم داره که در حین کار باهاش متوجه میشید که میتونید به قسمت فنی بگید

خوبی هایی هم داره مثل همین پیک موتوری داخل استان
هزینه کم (البته امسال از 40 به 120 تغییر دادن نمیدونم چرا؟)
سود کم که میگیره

سلام دوست عزیز ماهم متشکر از لطف شما هستیم وعلت افزایش هزینه ها هم به دلبل 50 هزار تومان پست می باشد و از 120 هزار تومان 50 هزار آن به حساب پست واریز می شود و 70 هزار آن مریوط یه شرکت می باشد
اشکال فنی هم نداریم اگر هست لطفا با ذکر لینک بفرمائید
در مورد سبد خرید ،در 95% فاکتور ها،زیرو یا 5 نوع کالا برای فروش استفاده میکنند و 5% بیش از 5 نوع مختلف کالا در یک فاکتور میزنند و بهتر است آن تعداد شرکتها در 2 فاکتور ثیت کالا کنند نا فاکنورها خوانا و شکیلتر یاشد
مرسی و موفق یاشید

mory_sl
2010-10-07, 16:02
شرکت دی پی شرکت خوب و با مزیت های خاص خودش هست.
به طور مثال همین درگاه پرداخت آنلاینش که بعضی از شرکت های پستی ندارن.
یا فروشگاه ساز رایگانش که به مشتریان ارائه میده.
و ...
تسویه حساباشون هم اکثر مواقع دقیق و به جا هست.

پشتیبانی خوبی هم دارن تقریبا و در صورت لزوم شما می تونین با مدیر شرکت هم ارتباط داشته باشید ( که در خیلی از شرکت ها این امکان وجود نداره ) آقای علی پور کارشون درسته.

Reza
2010-10-07, 20:29
در مورد سبد خرید ،در 95% فاکتور ها،زیرو یا 5 نوع کالا برای فروش استفاده میکنند و 5% بیش از 5 نوع مختلف کالا در یک فاکتور میزنند و بهتر است آن تعداد شرکتها در 2 فاکتور ثیت کالا کنند نا فاکنورها خوانا و شکیلتر یاشد
با سلام
به نظر بنده این دلیل اصلا منطقی نیست!
شاید فروشنده بخواد شش نوع کالا توی یک فاکتور بزنه ، اینکه شما میگین اینجوری شکیل تره ، شاید گفتتون درست باشه اما اینکه الان نرم افزارتون این قابلیت رو نداره به عنوان یک ضعف محسوب میشه و پیشنهادی که دادین برای سرپوش گذاشتن روی اون نقطه ضعف در نظر گرفته میشه . به نظرم بهتره اگه براتون مقدوره این محدودیت رو بردارین و بعد پیشنهاد بدین!

donyagostar
2010-10-23, 16:12
سلام
کسی که بتونه یک سایت با قابلیتهای گوناگون بنویسه ،نوشتن چیز کم اهمیت و پیش پا افتاده که جای خود دارد اما هر شرکتی کار و برنامه خودشو داره
تا جای که من اطلاع دارم شرکت کار برنامه نویسی بانک و سازمانهای مختلف را با بهترین کیفیت انجام داده ، و هیچ مشکلی در برنامه نویسی نداره
مرسی

Reza
2010-10-23, 20:54
سلام
کسی که بتونه یک سایت با قابلیتهای گوناگون بنویسه ،نوشتن چیز کم اهمیت و پیش پا افتاده که جای خود دارد اما هر شرکتی کار و برنامه خودشو داره
تا جای که من اطلاع دارم شرکت کار برنامه نویسی بانک و سازمانهای مختلف را با بهترین کیفیت انجام داده ، و هیچ مشکلی در برنامه نویسی نداره
مرسی
اولا تشکر به خاطر اینکه پنل پستی رو کم اهمیت و پیش پا افتاده معرفی کردین . چیزی که باعث کسب درآمد برای ادامه زندگی و کسب روزی حلال و ادامه حیات خیلی از خونواده ها میشه فکر نمی کنم کم اهمیت باشه!
ضمن اینکه در صورت تمایل اسم بانک هایی که کار برنامه نویسیشون رو انجام دادین بفرمایین تا دوستان تحقیق کنن و بیشتر و راحت تر بتونن با شما قرارداد ببندن

vanda-eshop.ir
2010-10-23, 23:05
با سلام
بنده با شناختی که از شخص آقای علیپور دارم به جرات میگم که واقعا" برای کاربران خود احترام قائلند و پیگیر هستند و فکر میکنم سوء تفاهمی شده که کاش خود آقای علیپور شرکت کنند.
باتشکر

perince_3000
2011-01-07, 17:53
من پنل دی پی دارم نوشته ها رو خوندم ولی مشکل اصلی شون اینه که رو دامنه ایی که معرفی میکنید برای پنل پستی فروشگاه ساز نصب میشه که بعضی مواقع دردسر دار مثل شیلتر شدن و این حرف ها که هزینه اضافی داره برای فروشگاه دار ها هستش به جای باز گشتنش ببندنش و فقط لینک ها کار کنه بهتره

فروشگاه ساز که میگن برای کسانی که پنل پستی رو میخرن رایگان هست رو ما که ندیدیم هر چی روی دانلود کلیک میکنیم میگه صفحه مورد نظر یافت نشد البته انگلیش

djsiamak
2011-01-07, 21:02
با سلام خدمت تمامی دوستان

من از پل دنیاگستر استفاده میکنم ، واقعا کارشون درسته
فقط یه ایرادی که اینه که حداقل مبلغ واریزی 20.000 تومان هستش!
ولی این رو هم بگم که پرداخت ها سریع و به موقع هست.

در مورد پنلشون هم که واقعا عالیه و در مقایسه با دو شرکت معروف که من خودم نگاه کردم
پنل دنیاگستر رو بیستر دوست دارم. >:-d<

درمورد پشتیبانی هم که من واقعا ازشون راضیم ، حتی بعضا بیشتر از اون چیزی رو که میخواین بهتون میگن
و کمک بسیار بزرگیه

و اما پنلشون یه عیب داره (به نظر من خیلی بزرگ) اونم اینکه سفارشات معلق رو نمیتونی حذف کنی
باید به پشتیبانی بگی تا حذف کنن :-"

این رو از همین جا ازشون میخوام که این نقص رو هم برطرف کنن ! :-"

سوال دیگه که بتونم پاسخ بدم ، اگه دوستان دارن بگم تا براشون توضیح بدم ! <):)

با تشکر

perince_3000
2011-01-08, 09:21

در مورد پنلشون هم که واقعا عالیه و در مقایسه با دو شرکت معروف که من خودم نگاه کردم

درمورد پشتیبانی هم که من واقعا ازشون راضیم ، حتی بعضا بیشتر از اون چیزی رو که میخواین بهتون میگن
و کمک بسیار بزرگیه

و اما پنلشون یه عیب داره (به نظر من خیلی بزرگ) اونم اینکه سفارشات معلق رو نمیتونی حذف کنی

با تشکر

شما تونستی فروشگاه ساز شون رو دان کنی

djsiamak
2011-01-09, 16:05
شما تونستی فروشگاه ساز شون رو دان کنی

نه :-<
ولی چون من از سیستم دیتالایف واسه فروشگاهم استفاده میکنم
اصلا این فروشگاه ساز و فروشگاه سازهای دیگه واسم مهم نبود :)

donyagostar
2011-02-03, 09:25
سلام
شما در کجایی دنیا دیده اید که یک سازمان رسمی بیاید برنامه نوبیسان خودشو معرفی کند یا بگوید کار را کسی دیگر انچام داده اما اگر واقعا دوست دارید بدانید ادعای ما درست هست تشریف بیارید شرکت با هم بریم بانکها و داخل سرور هایشان
برای یک شرکت مثل ما زشت است کاری بگیم و انجام نداده باشیم پس ما به کارمان و خودمان مطمئن هستیم
شما از دید خودتان به دنیا نگاه نکنید
مرسی

ARCHIVEMASTER
2011-02-03, 09:36
سلام
شما در کجایی دنیا دیده اید که یک سازمان رسمی بیاید برنامه نوبیسان خودشو معرفی کند یا بگوید کار را کسی دیگر انچام داده اما اگر واقعا دوست دارید بدانید ادعای ما درست هست تشریف بیارید شرکت با هم بریم بانکها و داخل سرور هایشان
برای یک شرکت مثل ما زشت است کاری بگیم و انجام نداده باشیم پس ما به کارمان و خودمان مطمئن هستیم
شما از دید خودتان به دنیا نگاه نکنید
مرسی

شما به خودتان و کارتان مطمئن هستید ولی کاربران که مطمئن نیستند.
اگه وقت کردید یه کم به نظرات کاربرا و سوالاتی که واسشون پیش میاد احترام بذارید.
شده قضیه او بنده خدایی که خودش جک تعریف می کنه و خودش هم میخنده

donyagostar
2011-02-03, 10:07
همین که که جواب دادیم احترام به کاریران هست و کاریران ما مطمئن هسنتد
یهتره شما هم سری یزنید به گفتارها و ..
جوک را شما تعریف میکنید چیزی را ادعا کردید و حاضر نشدید تشریف بیارید و ادعا ما پک کنید حالا کی جوک گفته کاربران میدانند

mohsen.mp
2011-02-10, 12:54
سلام

دوستان حاضر در سایت کسی هست از سرویس دنیا گستر استفاده کرده باشه و تجربشو بگه؟

یا حـــــــق

من هیچی نمیگم فقط شما ببین خودت میدونی

گزارش سفارشات مانده در واحد توزیع
http://dpay.ir/Seller/inc/box5_right.gif (http://dpay.ir/Seller/inc/box5_right.gif) کد شناسه فاکتور http://dpay.ir/Seller/inc/empty.gif (http://dpay.ir/Seller/inc/empty.gif)
نام خریدار تاریخ فاکتور نوع فاکتور قیمت فاکتور تاریخ ارسال تاریخ وضعیت جزئیات http://dpay.ir/Seller/inc/empty.gif (http://dpay.ir/Seller/inc/empty.gif)
96686 15-2151-96686
امید میلانی فرد 1389/02/20 خرید کارتی 195000 1389/02/22 // (http://dpay.ir/Seller/O_det34.asp?ID=15-2151-96686)http://dpay.ir/Seller/inc/print_icon.GIF (http://dpay.ir/Seller/inc/print_icon.GIF)
195000 ريال

محاسبات مالی فروشگاه : کاریران ایرانی
ردیف توضیحات کسورات اضافات جمع کل 1 مبلغ کالاهای وصولی شما
0000000
0000000
2 جریمه فاکتورهای برگشتی
000000 00000 3 سود شـــــــــــــرکت Dpay
0000 0000 4 ضمانت فروش نزد شـــرکت
0000 0000 5 کل مبالغ پرداختی به شما
00000 00000 تمامی ارقام محاسبات به ريال میباشد
مبلغ قابل پرداخت 155913

کلی زنگ زدم و پولی بهم ندادن خواستی بگو تا بهت یوزر پس بدم خودت ببینی
اولی برای وصولیه دومی هم برای تسویه

حالا پول ما اینجا کجا میره خدا میدونه من حلال نکردم خدا خودش حقم رو ازشون بگیره

tebyan31
2011-02-10, 14:51
اینطوری که خیلی بده!!

تجربه ی خوب نداشتیم؟؟؟! :(

mohsen.mp
2011-02-12, 14:47
واقعا جای تاسف داره اخه گناه من چیه ؟؟؟؟؟؟

آقایون علی پور .....
ای بابا هیچی نگم بهتره یکی بیاد جواب منو بده

tlove
2011-03-03, 19:22
آیا فروشگاه های فیلم هم می تونند متصل بشن

mohsen1359
2011-04-27, 15:08
[QUOTE=Alireza;1441]با سلام خدمت دوستانمتاسفانه بد قولترين بي نظم تريت سيستم خريد ژستي دنياگستر هست
يك جواب نميدن دو بد قولن سه حساب كتابشون درست نيست به طرفشون نرو پشيمون ميشي

shopingfa
2011-04-27, 15:26

و کمک بسیار بزرگیه

با تشکر
سیامک جان شما که از پنل دی پی استفاده می فرمائید و خیلی هم اظها رضایت فرمودید ، بنظرم بهتر بود قبل از درج این مطلب سیستم پستی خودتان را دی پی معرفی می فرمودید تا دوستان دچار شک وشبهه نشوند .البته قصد جسارت نداشته و نداریم ولیکن هرچقدر صادقانه تر جلو بیائیم دوستان بیشتر مطالبمان را تائید خواهند فرمود

mohsen1359
2011-04-27, 15:30
دوستان هر چي از اين آقا كه خودشو خيلي مي پسنده بگم كمه تا وقتي قرارداد نبستي بهت جواب ميدن وقتي كه گير افتادي و پول بهشون دادي كار تمومه جلسات شون شروع ميشه صد سال بتوني باهاشون صحبت كني يك فروشگاه چرت بهت ميدن كار تموم تازه از حساب كتاب بگم چند نفر ميشناسم خيلي ازشون گله دارن خيلي اصلا برنامشون جوري طراحي شده كه خيلي ها ميگن اختلاف حساب داريم مدرك دارم همين جوري نمي گم حتي كار به دعوا هم كشيده ولي خيلي رو دارن بلاخره اگه وقت كردن و جلساتشون تموم شد و اين مطلب رو ديدن شايد وجدانشون تكون بخوره و از اين به بعد مديون مردم نشن ...خدا كنه دوستان من ديدم مي گم به طور اينها نيفتيد از ما گفتن بود خيلي خيلي بد حسابن اينا..........................

TandisMahsool
2011-05-20, 16:01
من هیچی نمیگم فقط شما ببین خودت میدونی

گزارش سفارشات مانده در واحد توزیع
http://dpay.ir/Seller/inc/box5_right.gif (http://dpay.ir/Seller/inc/box5_right.gif) کد شناسه فاکتور http://dpay.ir/Seller/inc/empty.gif (http://dpay.ir/Seller/inc/empty.gif)
نام خریدار تاریخ فاکتور نوع فاکتور قیمت فاکتور تاریخ ارسال تاریخ وضعیت جزئیات http://dpay.ir/Seller/inc/empty.gif (http://dpay.ir/Seller/inc/empty.gif)
96686 15-2151-96686
امید میلانی فرد 1389/02/20 خرید کارتی 195000 1389/02/22 // (http://dpay.ir/Seller/O_det34.asp?ID=15-2151-96686)http://dpay.ir/Seller/inc/print_icon.GIF (http://dpay.ir/Seller/inc/print_icon.GIF)
195000 ريال

محاسبات مالی فروشگاه : کاریران ایرانی
ردیف توضیحات کسورات اضافات جمع کل 1 مبلغ کالاهای وصولی شما
0000000
0000000
2 جریمه فاکتورهای برگشتی
000000 00000 3 سود شـــــــــــــرکت Dpay
0000 0000 4 ضمانت فروش نزد شـــرکت
0000 0000 5 کل مبالغ پرداختی به شما
00000 00000 تمامی ارقام محاسبات به ريال میباشد
مبلغ قابل پرداخت 155913

کلی زنگ زدم و پولی بهم ندادن خواستی بگو تا بهت یوزر پس بدم خودت ببینی
اولی برای وصولیه دومی هم برای تسویه

حالا پول ما اینجا کجا میره خدا میدونه من حلال نکردم خدا خودش حقم رو ازشون بگیره

سلام
دوست گرامی من هم تقریبا 10 ماه از سال 87 تا شهریور 88 با این شرکت مزخر کار کردم واقعا بی برنامه,بینظم و ... کار کردم معلوم نمیشد چطور محاسبه میکردند و واریز انجام میشد.بعضی مواقع در هنگام تسویه حساب ج تلفن رو نمیدادند و اکثر مواقع لینک خرید پستی شون قطع بود.الان با ایران مارکت کار میکنم و شکر خدا تا الان مشکلی نبوده و اگر هم بوده پشتیبانی کردند و سرعا رفع کردند.

kingofblog
2011-05-21, 10:20
با سلام من هم با این شرکت کار کردم قبل از عید امسال(90)باید با من تصفیه میکردند که نکردند گفتند بعد از عید گفتیم مشکلی نیست بعدش باهامون تصفیه کردند اما........قراردادما2درصد بوده از فروش اینا بعد از چند مدت بعد از قرارداد من قرارداد های جدیدشون رو 3درصد بستند از من هم 3درصد گرفتند بعد که پیگیری کردم دیدم منشی شون گفت که همون 3درصد رو باید از همه بگیریم ...چون من پیگیر شدم و با حسابداری صحبت کردم گفت که در دست اقدام هست که نرم افزاری درست کنند که اشکالات واریزی رو درستکنه. گفتند فردا....دوباره نشد....گفتند چند روز دیگه دوباره نشد چند روز بعدش هم اینقدر زنگ زده بودم دیگه منشی شون صدام رو میشناخت و میگفت که نه حسابداری نیستش..نمیدونم کی تماس بگیرید

meysam_shop
2011-05-30, 15:39
سلام

من اولا کار کردم با سیستمش نتیجه نداد خدایی x-(

yasinshop
2011-06-02, 21:11
با سلام من هم با این شرکت کار کردم قبل از عید امسال(90)باید با من تصفیه میکردند که نکردند گفتند بعد از عید گفتیم مشکلی نیست بعدش باهامون تصفیه کردند اما........قراردادما2درصد بوده از فروش اینا بعد از چند مدت بعد از قرارداد من قرارداد های جدیدشون رو 3درصد بستند از من هم 3درصد گرفتند بعد که پیگیری کردم دیدم منشی شون گفت که همون 3درصد رو باید از همه بگیریم ...چون من پیگیر شدم و با حسابداری صحبت کردم گفت که در دست اقدام هست که نرم افزاری درست کنند که اشکالات واریزی رو درستکنه. گفتند فردا....دوباره نشد....گفتند چند روز دیگه دوباره نشد چند روز بعدش هم اینقدر زنگ زده بودم دیگه منشی شون صدام رو میشناخت و میگفت که نه حسابداری نیستش..نمیدونم کی تماس بگیرید

سلام . من الان یک سال و خرده ای است که با دی پی کار می کنم . یه سری نقطقه ضعف هست ( این همه جاییه نمی شه یکی بگه من کامل هستم ! ) ولی خوب دارم نگران می شم . چرا مسئولین دنیا گستر نمیان جواب بدن ؟؟؟؟؟

donyagostar
2011-08-02, 16:10
سلام . من الان یک سال و خرده ای است که با دی پی کار می کنم . یه سری نقطقه ضعف هست ( این همه جاییه نمی شه یکی بگه من کامل هستم ! ) ولی خوب دارم نگران می شم . چرا مسئولین دنیا گستر نمیان جواب بدن ؟؟؟؟؟

دوست عزیز ماهستیم
اما شما تشریف ندارید
مشکل ما و پست و خیلی از مشتریها اینست که شماره های که داده اید جوابگو نیستید
وقتی میخواهیم ارتباط برقرار کنیم پاسخگو باشیم کسی جواب نمی دهد و این باعث می شود منتظر تماس بعدی شما باشیم برای مثال الان از 10خرداد شما تعدادی فاکتور تائید کرده اید در واحد پستی و پست مدعی است که تحویل نشده و ما نمی توانیم با شما ارتباط بگیریم
شما بفرمائید چکار کنیم
این مشکل خودتان ایجاد میکنید
و الا مشکل را به بخش آنلاین بفرمائید حداکثر زمان ،در صورتی که مدیران نباشند سه روزه به شما پاسخ می هند
اگر خواستید من لیست فاکتورهای که بحث شد را همین جا اعلام کنم
ما خدمات به کاربرانی می دهیم که به روز باشند و مشتریان را ناراضی نکنند
آندسته از خریداران که از برج 3 منتظر کالا هستند شما بفرستید چه گناهی کرده اند تا امروز اقدام نشده است