PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چقدر از پرداخت طلب دارید ؟؟؟

persiangraphic
2010-04-07, 14:35
این تاپیک رو برای فروشگاه هایی ایجاد کردم که از شرکت پرداخت طلبکارند .

لطفا هر کس مبلغ بدهیشو اینجا وارد کنه تا بعدا بتونیم بصورت دسته جمعی اقدام به شکایت از این شرکت کلاه بردار کنیم هر چند که تعداد زیادی از فروشگاه این کارو انجام دادن اما اگر شکایت بصورت دسته جمعی باشه امکان بردش بیشتره .

اول از همه خودم شروع می کنم :

فروشگاه پرشین گرافیک
مبلغ طلب از پرداخت تا کنون 16000000 ریال
توضیحات : این مبلغ مربوطه به یک ساله پیشه و قرار بوده قبل از عید دیگه پرداخت بشه اما نشده و کسی هم جوابگو نیست .

لطفا هر کسی به همین فرمت نام فروشگاه و میزان طلبشو وارد کنه .

persianartmusic
2010-04-17, 23:46
سلام
من از سال 1383 با پرداخت کار می کردم
از سال 85 تا 87 مبلغ 300000 تومان و از پارسال هم حدود 200000 تومان طلب دارم.
ما از اولین فروشگاه های فروش اینترنتی در ایران بودیم.

Reza
2010-04-17, 23:59
سلام
من از سال 1383 با پرداخت کار می کردم
از سال 85 تا 87 مبلغ 300000 تومان و از پارسال هم حدود 200000 تومان طلب دارم.
ما از اولین فروشگاه های فروش اینترنتی در ایران بودیم.

سلام و تبریک به خاطر عضویتتون در شاپ کیپر
این مبالغی رو که شما و دوست خوبمون گفتین هنوز هم با شما تسویه حساب نکردن ؟
الان که این سیستم واگذار شده با این طلبها چی کار میخوان بکنن ؟
تا حالا پیگیری انجام شده ؟

persianartmusic
2010-04-18, 00:07
سلام
فعلا که باید تا فردا صبر کنم
ببینم چه کار میشه کرد
امیدوارم درست بشه
اگه نشه هم که دیگه...

a2sa
2010-04-21, 08:13
آقایان این مبالق هم حق شماست ولی دیگران خیلی بیشتر از این حرفها ازشون طلبکارند اینها میلیاردی به جیب زدند و رفتند
اطلاعات تکمیلی در سایت www.iransoal.com

ما فکر میکردیم حداقلش از 2 ای 8 میلیون تومان شروع میشه ولی ببینید چه دله دزدهایی بودن این عوضی ها

Reza
2010-04-21, 08:26
متن مورد نظر از سایت ایران سوال :

شرک رهنما کامیابان نخستین، مجری سیستم پرداخت www.pardakht.ir که یکی از اولین و بزرگترین شرکتهای ارایه دهنده خدمات خرید پستی در ایران به شمار میرود هم اکنون با عملکردی عجیب و بدون اطلاع قبلی و رسمی! حتی به برخی از کارکنان شهرستانهای دیگر خود اقدام به فروش سیستم پرداخت به ایران گیت (شرکت رسانه اصفهان نت) کرده، این درحالیست که از اسفند ماه سال ۱۳۸۸ تا کنون هیچگونه تسویه حسابی با فروشگاه های طرف قرارداد خود نداشته و حتی فروشگاه های بزرگی که به سیستم پرداخت متصل بودند دیگر با آن کار نمیکنند!

آنچه از عقل سلیم برمیآید اینگونه است که هرگونه تغییر و تحولی در این سطح نیازمند آن بوده تا علی رغم اعلام قبلی به فروشگاه های طرف قرارداد با آنها تسویه حساب کامل صورت میگرفت تا به این سردرگمی فعلی دچار نشوند!
هم اکنون اگر با شماره تماس های ۶۶۳۵۰۰۹-۰۳۱۱ و ۶۶۴۰۳۰۰-۰۳۱۱ الی ۳ داخلی ۱۰۷ و ۱۱۱ شرکت رهنما مربوط به سیستم پرداخت تماس بگیرید به شما گفته خواهد شد تا با ایران گیت (شرکت رسانه اصفهان نت) به شماره تماس ۰۳۱۱۲۲۰۵۳۹۰ تماس بگیرید چون تمامی امور مربوط به سیستم پرداخت به آنها واگذار شده است. اما در تماسی تلفنی با ایران گیت (شرکت رسانه اصفهان نت) این گونه خواهید شنید که دوماه فرصت لازم است تا تسویه حساب ها از سر گرفته شود! ولی باز هم از شما اسم، آدرس و سایر اطلاعات را خواهند پرسید! وقتی از آنها جویا میشوید این سوالات بابت چیست؟ اینگونه پاسخ میدهند که جهت قرار دادن شما در اولویت تسویه حساب دوماه بعد این سوالات پرسیده میشود!

اگر در اینترنت بدنبال نام شرکت رهنما کمی جستجو کنید به شکایات غیر رسمی زیادی از این شرکت برخواهید خورد که یکی از انها را در زیر آورده ایم:

من حدود ۷ ماهی با این شرکت کار کردم تا ۱ ماهه پیش که دیگه توبه کردم که دیگه با این ……. ها کار نکنم، میخواستم یک مطلب کاملی درباره اینا بنویسم و اینجا بزارم تا دیگران گول این شرکتو نخورند که وقت نشد.
این شرکت رهنما قراردادی با شرکت پست بسته که با همکاری پست سرویس پرداخت وجه در محل رو راه اندازی کنه.
رویه کار این شرکت به این شکله که شما میرید با این شرکت قراردادی می بندید و مبلغ ۱۵۰ هزار تومن هم بابت اشتراک یک ساله ازتون می گیرند. بعد از عقد قرارداد اکانت شما فعال میشه و یک کنترل پنلی در اختیار شما قرار میگیره که از طریق این کنترل پنل میتونید محصولات خودتون رو تعریف کنید و بعد سفارشاتتون و حساب و کتاب فروشگاهتون داخلش هست.
تا اینجای کار مشکل زیادی نیست اما مشکل از اونجا شروع میشه که شما می خواهید محصولی که فروختید پولشو از این شرکت بگیرید، اینجاست که میگم این شرکت ….. به تمام معناست، اینم بگم که این شرکت ۵% از فروشتون رو به عنوان کارمزد ازتون میگیره و شرکت پست هم ۴-۵% از خریدار به عنوان خدمات میگیره یعنی عملا از بابت فروش شما شرکت رهنما و شرکت پست ۱۰% سود می گیرند. اما اصل مطلب اینکه شما محصولی میفروشید و شرکت پست هم میاد و محصولو از شما تحویل میگیره و به خریدار تحویل میده و پولشو از خریدار میگیره و قراره که شرکت رهنما این پولو بعد از کسر سود خودش به شما بده، اما این شرکت به همین راحتیا به فروشنده پولشو نمیده، تا ۳-۴ ماه پس از عقد قرارداد و آغاز فروش شما با این روش که اصلا خبری از تسویه حساب نیست و تازه بعدش که شروع میکنه به پرداخت پول شما، ماه به ماه یک مقداری به حساب شما واریز میکنه که دلتون خوش باشه که بالاخره دارید از این شرکت پولی می گیرید.
تو سیستم این شرکت یک سفارش مراحل مختلفی داره:

۱- سفارشات معلق
منظور سفارشاتی که خریدارن سفارش دادند ولی هنوز شما به این سفارشات رسیدگی نکردید
۲- سفارشات آماده به ارسال
منظور سفارشاتی که شما آماده کردید و مامور پست باید بیاد و از شما تحویل بگیره
۳- سفارشات ارسال شده
سفارشاتی که مامور پست از شما تحویل گرفته و فرستاده برای خریدار
۴- سفارشات توزیع شده
وقتی سفارشی به دست خریدار میرسه و تحویل میگیره
۵- سفارشات وصول شده
سفارشاتی که شرکت پست پولشو با شرکت رهنما تسویه کرده
۶- سفارشات برگشتی
سفارشاتی که به هر دلیلی مثل اشتباه بودن آدرس یا تحویل نگرفتن خریدار، برگشت خوردند
۷- سفارشات انصرافی
وقتی سفارشی تو مرحله معلق یا آماده به ارسال هست در صورتی که خریدار منصرف بشه میتونید اون سفارش رو کنسل کنید
حالا این شرکت رهنما پول سفارشاتیو با شما تسویه میکنه که پولشو از شرکت پست گرفته باشه یعنی وضعیت سفارش تو مرحله وصول شده باشه
شما می بینید یک سفارش رو ماه ها پیش ارسال کردید و هنوز تو مرحله ” ارسال شده ” هست و معلوم نیست کی بخواد وضعیتش به ” وصول شده ” تغییر کنه
من خودم تو این ۷ ماه بیش از ۲۰۰ سفارش داشتم که بعد از این مدت تازه وضعیت ۷۰ سفارش ” وصول شده” هست و تقریبا تونستم پولشو از این شرکت بگیرم و هنوز سفارشات زیادی از پارسال هست که بلاتکلیفند، دفتر شرکت هم که اصفهان و نمیشه مرتبا پاشد بری اصفهان تا ببینی بالاخره تکلیف این سفارشات چی میشه، باهاشونم که تلفنی صحبت میکنی همش میگند تقصیر ما نیست و شرکت پسته که باید تکلیف اینارو مشخص کنه و شرکت پست هم میگه که این مسایل اصلا به ما مربوط نیست چون طرف حساب ما شرکت رهنما هست و شما هم طرف حسابتون شرکت رهنما هست و اونا باید پیگیری کنند

persiangraphic
2010-04-21, 13:56
آقایان این مبالق هم حق شماست ولی دیگران خیلی بیشتر از این حرفها ازشون طلبکارند اینها میلیاردی به جیب زدند و رفتند
اطلاعات تکمیلی در سایت www.iransoal.com

ما فکر میکردیم حداقلش از 2 ای 8 میلیون تومان شروع میشه ولی ببینید چه دله دزدهایی بودن این عوضی ها

تاييد ميشه .

persiangraphic
2010-04-21, 13:57
سلام و تبریک به خاطر عضویتتون در شاپ کیپر
این مبالغی رو که شما و دوست خوبمون گفتین هنوز هم با شما تسویه حساب نکردن ؟
الان که این سیستم واگذار شده با این طلبها چی کار میخوان بکنن ؟
تا حالا پیگیری انجام شده ؟

نه تسويه نكردن
گفتن كه شركت ايران گيت اين طلبها رو مي ده اما من فكر نمي كنم ....
پيگيري ها بي فايدست كسي جوابگو نيست

Reza
2010-04-21, 13:59
من با شماره های پرداخت خیلی تماس گرفتم اما متاسفانه یا خوشبختانه اینها حتی برای یوزرهای خودشونم ارزشی قائل نیستن .
اگه از ایران گیت شماره ای دارین دبین تا فردا ببینم میتونم پیگیری کنم یا نه ؟

ممنون

mohsen
2010-04-21, 14:20
من با شماره های پرداخت خیلی تماس گرفتم اما متاسفانه یا خوشبختانه اینها حتی برای یوزرهای خودشونم ارزشی قائل نیستن .
اگه از ایران گیت شماره ای دارین دبین تا فردا ببینم میتونم پیگیری کنم یا نه ؟

ممنون

تو متن قبلی هست:

هم اکنون اگر با شماره تماس های ۶۶۳۵۰۰۹-۰۳۱۱ و ۶۶۴۰۳۰۰-۰۳۱۱ الی ۳ داخلی ۱۰۷ و ۱۱۱ شرکت رهنما مربوط به سیستم پرداخت تماس بگیرید به شما گفته خواهد شد تا با ایران گیت (شرکت رسانه اصفهان نت) به شماره تماس ۰۳۱۱۲۲۰۵۳۹۰ تماس بگیرید چون تمامی امور مربوط به سیستم پرداخت به آنها واگذار شده است.

faraz
2010-05-09, 18:05
دوستان مال باخته چرا سکوت ؟
به این پست بروید
http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php?t=567

shop
2010-05-09, 21:28
سلام
بچه ها ما هم یکی از فروشگاههایی هستیم که از پرداخت طلبکاریم و کم هم نیست.تا زمانی که اونها یعنی شرکت رهنما بود امیدی بهشون نبود ولی پس از خرید سیستم پرداخت توسط ایران گیت که طبق تحقیقات ما شرکت بسیار معتبری در زمینه آی تی در کشور و استان اصفهان هست تا حدودی امیدوار شدیم و تا الان چندین مرتبه تماس گرفتند و قولهایی هم دادند و دلیلشون هم برای تاخیر در واریز مبالغ،انجام حسابرسی کلیه فروشگاهها گفتند و اعلام کردند که برنامه زمانبندی واریزها را تا آخر اردیبهشت اعلام می کنند البته مقدار ناچیزی هم پرداخت کردند .
من پیشنهاد می کنم بهشون فرصت بدیم و الکی تخریبشون نکنیم ایران گیت شرکت کوچکی نیست که بخواهد اعتبار چند سالشو با خرید سیستم پرداخت از دست بدهد حتما برنامه ریزی و هدفی دارند اصلا چه دلیلی داره که بیاد این سیستم بدهکار را بخره و اسم و اعتبار خودش را زیر سوال ببره؟فکر کنم بچه های اصفهانی شرکت ایران گیت را بشناسند اگر کسی هست و اطلاعات بیشتری در مورد سابقه این شرکت داره بیاد بگه

faraz
2010-05-09, 21:54
شما میتوانید یکی از سوالهایی را که از شرکت ایران گیت پرسیده ام جواب دهید . فقط به یکی... چه دلیلی دارد یک شرکت خوش نام ( بقول شما ) یک شرکت ورشکسته و بدنام را بدون مفاصا حساب در سکوت خریداری کند

shop
2010-05-09, 22:04
من ایران گیت نیستم که بخوام جواب بدم ولی شاید دلیل موجهی داشته باشند که بعدا اعلام کنند و شما می تونید به سوال من جواب بدید که چه دلیلی داره این شرکت بیاد الکی خودشو بی اعتبار کنه؟
یعنی انقدر از شرکت رهنما پول گرفته که ارزش داشته باشه اعتبار خودش را از بین ببره؟اگه آره مثلا چقدر؟اصلا سهام شرکت رهنما یا سیستم پرداخت دیگه ارزشی داره که قابل خریدن باشه؟
فکر کنم بهتره بیشتر صبر کنیم.خدا می دونه که ما واقعا به پولمون نیاز داریم ولی در عین حال احساس خوبی به این موضوع داریم و بهتره که خوشبین باشیم.
امید به خدا

GraphX
2010-05-10, 10:44
من ایران گیت نیستم که بخوام جواب بدم ولی شاید دلیل موجهی داشته باشند که بعدا اعلام کنند و شما می تونید به سوال من جواب بدید که چه دلیلی داره این شرکت بیاد الکی خودشو بی اعتبار کنه؟
یعنی انقدر از شرکت رهنما پول گرفته که ارزش داشته باشه اعتبار خودش را از بین ببره؟اگه آره مثلا چقدر؟اصلا سهام شرکت رهنما یا سیستم پرداخت دیگه ارزشی داره که قابل خریدن باشه؟
فکر کنم بهتره بیشتر صبر کنیم.خدا می دونه که ما واقعا به پولمون نیاز داریم ولی در عین حال احساس خوبی به این موضوع داریم و بهتره که خوشبین باشیم.
امید به خدا

حرفت منطقيه
با شناختي كه از ايران گيت دارم ميشه گفت جزو بهترين هاي اصفهان هستش و فكر نمي كنم اينقدر غير حرفه اي باشن كه بخوان خودشون رو بي اعتبار كنن !

a2sa
2010-05-11, 10:29
سلام
بچه ها ما هم یکی از فروشگاههایی هستیم که از پرداخت طلبکاریم و کم هم نیست.تا زمانی که اونها یعنی شرکت رهنما بود امیدی بهشون نبود ولی پس از خرید سیستم پرداخت توسط ایران گیت که طبق تحقیقات ما شرکت بسیار معتبری در زمینه آی تی در کشور و استان اصفهان هست تا حدودی امیدوار شدیم و تا الان چندین مرتبه تماس گرفتند و قولهایی هم دادند و دلیلشون هم برای تاخیر در واریز مبالغ،انجام حسابرسی کلیه فروشگاهها گفتند و اعلام کردند که برنامه زمانبندی واریزها را تا آخر اردیبهشت اعلام می کنند البته مقدار ناچیزی هم پرداخت کردند .
من پیشنهاد می کنم بهشون فرصت بدیم و الکی تخریبشون نکنیم ایران گیت شرکت کوچکی نیست که بخواهد اعتبار چند سالشو با خرید سیستم پرداخت از دست بدهد حتما برنامه ریزی و هدفی دارند اصلا چه دلیلی داره که بیاد این سیستم بدهکار را بخره و اسم و اعتبار خودش را زیر سوال ببره؟فکر کنم بچه های اصفهانی شرکت ایران گیت را بشناسند اگر کسی هست و اطلاعات بیشتری در مورد سابقه این شرکت داره بیاد بگه

آقای عزیز چرا شایعه پراکنی میکنی؟ نکنه از خود شرکت رهنما اومدی اینجا؟ کی گفته واریز کردند مقدار ناچیزی؟
هیچ مبلغی برای هیچ کسی واریز نشده!
اونها حتی پنل هایی که یک سال هست در انتظار تسویه حسابه رو واریز نکردند!
درضمن کی گفته ایران گیت شرکت معتبر و بزرگیه؟
اصلا شما به رنگ الکسای این سایت نوپا و کم بازدید نگاهی انداختی؟ باقی ماجراهای این بازی احمقانشون بماند
ایران گیت یک شرکت سوریه
یه دروغه تا بتونن پولهای مارو بالا بکشن و یه مدتی با تاخیر زیاد باهاش به اهدافش برسند شاید در آینده دور بازم مقدار خیلی کمش رو کم کم پرداخت کنن!!

a2sa
2010-05-11, 10:30
اینها حتی در قسمت تسویه حساب هنوز سال 1389 رو رو درج نکردن تا بتونی تسویه حسابتو ببینی چه برسه به واریز مبلغ

persiangraphic
2010-05-29, 09:59
ایران گیت هیچ واریزی انجام نداده تا حالا
اما از نظر فعالیت آی تی در اصفهان شرکت خوبیه سالهاست که ما مشتری adsl این شرکت هستیم .
امیدوارم ایران گیت بتونه وجهه خراب پرداخت رو درست کنه

------------------

shop
2010-05-29, 10:42
آقای عزیز چرا شایعه پراکنی میکنی؟ نکنه از خود شرکت رهنما اومدی اینجا؟ کی گفته واریز کردند مقدار ناچیزی؟
هیچ مبلغی برای هیچ کسی واریز نشده!
اونها حتی پنل هایی که یک سال هست در انتظار تسویه حسابه رو واریز نکردند!
درضمن کی گفته ایران گیت شرکت معتبر و بزرگیه؟
اصلا شما به رنگ الکسای این سایت نوپا و کم بازدید نگاهی انداختی؟ باقی ماجراهای این بازی احمقانشون بماند
ایران گیت یک شرکت سوریه
یه دروغه تا بتونن پولهای مارو بالا بکشن و یه مدتی با تاخیر زیاد باهاش به اهدافش برسند شاید در آینده دور بازم مقدار خیلی کمش رو کم کم پرداخت کنن!!
خیلی متاسفم که وقتی کسی میاد بر خلاف نظر شما صحبت می کنه سریع به یک شرکت خاص مرتبطش می کنید.
به شما پیشنهاد می کنم وقتی اطلاعات کافی نداری اظهار نظر نفرمایید هم در مورد واریز کردن و هم در مورد اعتبار ایران گیت که حداقل بچه های اصفهان خیلی بهتر می شناسند.
اگر کوچکترین اطلاعاتی داشتی هیچ وقت در مورد شرکتی که یکی از بزرگترین شرکتها در زمینه آی تی هست اینطور حرف نمی زدی و اون را سوری فرض نمی کردی و همین حرفهات ،صحت بقیه گفته هات را هم برای همه مشخص می کنه که چقدر اطلاعاتت درسته!!
تا الان که برای ما کلیه وصولیهای سال 89 و مقداری از سال گذشته را واریز کردند اما مثل بعضیها نیستیم که بخواهیم برای تبلیغ شرکتی بیایم 10 جا تاپیک بزنیم و اعلام کنیم.
تازه خوب شد فهمیدیم که اعتبار یک شرکت و سایت را فقط از طریق آلکسا میشه سنجید

Alirezaer
2010-05-29, 13:26
جالبه،پرداخت و ایران گیت فقط به ایشون پول پرداخت کردند،خوش به حالتون پس.سفارش سایر دوستانی که از پرداخت پنل دارند رو هم بکنید تا پولشون رو بگیرند. :^o

shop
2010-05-29, 16:13
ایران گیت برای خیلیها واریز کرده ولی اکثرا چون دوست ندارند و یا به هر دلیل دیگه اینجا نمیان بگن و اجباری هم ندارند و احتمالا شما هم یا علم غیب دارید که می دونید فقط برای ما واریز کردند یا اینکه رفتید از تک تک فروشگاههای عضو پرداخت سوال کردید و به این نتیجه رسیدید.
البته چون شما آدم خیلی با نفوذی در اینترنت هستید و همه می دونن چه معلوماتی دارید، علم غیب شما هم چیز عجیبی نیست:d

Alirezaer
2010-05-29, 20:03
ایران گیت برای خیلیها واریز کرده ولی اکثرا چون دوست ندارند و یا به هر دلیل دیگه اینجا نمیان بگن و اجباری هم ندارند و احتمالا شما هم یا علم غیب دارید که می دونید فقط برای ما واریز کردند یا اینکه رفتید از تک تک فروشگاههای عضو پرداخت سوال کردید و به این نتیجه رسیدید.
البته چون شما آدم خیلی با نفوذی در اینترنت هستید و همه می دونن چه معلوماتی دارید، علم غیب شما هم چیز عجیبی نیست:d

اگر واریزی داشت بچه ها در اینجا اعلام می کردند،در اینکه بنده آدم با نفوذی هستم و در این شکی نیست،از ادامه بحث هم با شما به علت منحرف شدن تاپیک معذورم.
کاری داشتید و بحثی بود از طریق پیام خصوصی

shop
2010-05-29, 20:56
اگر واریزی داشت بچه ها در اینجا اعلام می کردند،در اینکه بنده آدم با نفوذی هستم و در این شکی نیست،از ادامه بحث هم با شما به علت منحرف شدن تاپیک معذورم.
کاری داشتید و بحثی بود از طریق پیام خصوصی
بله اینو دیگه همه می دونند با توجه به اسناد و مدارک معتبری که برای ادعاها و صحبتهاتون آوردید! حرفهای شما کاملا صحیح و از منابع معتبر هست.
از قدیم گفتن حرف حساب،جواب نداره.
شخصا قضاوت را به خود اعضا واگذار می کنم و نظراتشون برای من قابل احترام هست.

Reza
2010-05-29, 21:33
بهتره تاپیک رو از بحث اصلی خودش منحرف نکنیم .
ضمنا اگه کسی هم واریزی داشته بیاد بگه و بگه از چه تاریخی واریزی رو براش انجام دادن یعنی سال 89 بوده فقط یا . . .
دور هم جمع شدیم برای اشتراک گذاری آموخته ها وتجربه ها نه جنگ و دعوا ، ممکنه هر کسی هم دچار اشتباه بشه اما صداقت در گفتار مهمه ، هر کسی پرداختی داشته بیاد و بگه . هر کسی هم پرداختی نداشته بیاد و بگه . اون وقت معلوم میشه که قضیه از چه قراره . . .

shop
2010-05-29, 21:43
بهتره تاپیک رو از بحث اصلی خودش منحرف نکنیم .
ضمنا اگه کسی هم واریزی داشته بیاد بگه و بگه از چه تاریخی واریزی رو براش انجام دادن یعنی سال 89 بوده فقط یا . . .
دور هم جمع شدیم برای اشتراک گذاری آموخته ها وتجربه ها نه جنگ و دعوا ، ممکنه هر کسی هم دچار اشتباه بشه اما صداقت در گفتار مهمه ، هر کسی پرداختی داشته بیاد و بگه . هر کسی هم پرداختی نداشته بیاد و بگه . اون وقت معلوم میشه که قضیه از چه قراره . . .
ما همونطور که گفتم واریزی داشتیم :
همه وصول شده های سال 89 +مقداری از سال 88 البته هنوز هم زیاد طلبکاریم که قول مساعد دادند.البته ظاهرا سفارشات بلاتکلیف در زمان شرکت رهنما زیاد باقی مونده که ایران گیت گفته دارن پیگیری می کنند.
متاسفانه اینجا بعضی از اشخاص فقط دارای دیدگاه منفی و تخریبی هستند و نمی خوان قبول کنند که شاید شرکت جدید واقعا اومده کار مثبتی انجام بده.

Reza
2010-05-29, 21:48
اتفاقا کسی دارای دیدگاه منفی نبوده از ابتدا اما با توجه به پیش زمینه فعالیت این شرکتی ، هرکسی دیدگاه منفی پیدا کرده . شما حتی الان بیا و بگو مایکروسافت یا گوگل اومدن پرداخت رو خریدن ، چون سابقه شرکت خراب بوده خیلی زمان نیاز هست + خیلی خوش قولی نیاز هست که بشه دهنیت عموم رو تغییر داد .
همه از جمله بنده قبول داریم که پرداخت بنیانگذار بود توی ایران ، اما همیشه اولین ، بهترین نیست . اما ما دوست داریم همه بهترین باشن ولی این توقع رو هم نمیشه داشت که چون ایران گیت شرکت خوبیه و اومده پرداخت رو خریده پس ما باید ذهنیت بدمون رو کنار بذاریم و عینک خوش بینی به چشم بزنیم ، نه !
این خود ایران گیت هست که باید این حس خوش بینی رو در فروشندگان القا و بعد به فضای مجازی منتشر کنه . پس همه چی به اون برمیگرده و به زمان نیاز داره . و تا زمانی که این تغییر ایجاد نشه همه پرداخت رو با همون نگاه قبلی نگاه میکنن مگه اینکه خلافش ثابت بشه . . . این ی واقعیه !

shop
2010-05-29, 22:07
اتفاقا کسی دارای دیدگاه منفی نبوده از ابتدا اما با توجه به پیش زمینه فعالیت این شرکتی ، هرکسی دیدگاه منفی پیدا کرده . شما حتی الان بیا و بگو مایکروسافت یا گوگل اومدن پرداخت رو خریدن ، چون سابقه شرکت خراب بوده خیلی زمان نیاز هست + خیلی خوش قولی نیاز هست که بشه دهنیت عموم رو تغییر داد .
همه از جمله بنده قبول داریم که پرداخت بنیانگذار بود توی ایران ، اما همیشه اولین ، بهترین نیست . اما ما دوست داریم همه بهترین باشن ولی این توقع رو هم نمیشه داشت که چون ایران گیت شرکت خوبیه و اومده پرداخت رو خریده پس ما باید ذهنیت بدمون رو کنار بذاریم و عینک خوش بینی به چشم بزنیم ، نه !
این خود ایران گیت هست که باید این حس خوش بینی رو در فروشندگان القا و بعد به فضای مجازی منتشر کنه . پس همه چی به اون برمیگرده و به زمان نیاز داره . و تا زمانی که این تغییر ایجاد نشه همه پرداخت رو با همون نگاه قبلی نگاه میکنن مگه اینکه خلافش ثابت بشه . . . این ی واقعیه !
تا حدود زیادی با حرفهای شما موافقم اما نباید قصاص قبل از جنایت هم کرد.

feslejadid
2010-05-30, 19:16
با سلام
متاسفانه با گفتن اين مطلب كه دوستان به راحتي آبروي افراد را نبريم ، مي گويند شما آدم ايران گيتي و يا ...
آقايان عزيز يكبار ديگه هم گفتم اگر تخلفي صورت پذيرفته جايد مطرح كردنش در دادگاه مي باشد و نه در يك محيط عمومي و آنهم يكطرفه
دوستان مطمئن باشيد با اين كارها شان تجارت الكترونيك را زير سوال مي بريد
از مديران اين فروم انتظار مي رود بي جهت خود را در اين مخمصه نياندازند
بخدا قسم بنده يكبار هم با مديران اصلي پرداخت و ايران گيت همكلام نبوده ام

Reza
2010-05-30, 19:31
به دلیل انحراف از بحث اصلی تاپیک ، تا اطلاع ثانوی تاپیک بسته می شود .
در صورت نیاز میتونین بحث رو در انجمن های مربوطه ادامه بدید .