PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا فروتل سیستم cod خود را راه اندازی کرده است !؟

Reza
2010-12-17, 20:56
با سلام خدمت همه دوستان و کاربران عزیز
برای بنده یه سوال پیش اومده و اونم اینکه با توجه به اینکه مدتی هست فروتل با پست قراردادش رو بسته ، چرا هنوز وارد عرصه رقابت و فعالیت به عنوان یک سیستم واسطه پستی نشده به طور جدی . . . !؟
چیزی که در حال حاضر از این سیستم شاهد هستیم ، سیستم همکاری در فروشش هست . اما تا الان نه توضیحات و جزئیاتی در مورد سیستم پرداخت در محل منتشر شده و نه تبلیغاتی از این سیستم در سایر سایت ها انجام شده و کمتر کسی رو دیدم که با این سیستم کار کنه .
خواستم ببینم دلیلش چیه . هنوز نمیخوان وارد cod بشن ؟ یا وارد شدن اما دارن کم کم جلو میان ؟ یا وارد شدن و فعلا نمیخوان زیاد تبلیغ کنن ؟ کلا قضیه چیه !؟

F.Shemshad
2010-12-18, 00:11
برای منم سوال هست..
به نظرم دارن اروم اروم با فروشگاه های خودشون میرن جلو..

Reza
2010-12-18, 19:55
برای منم سوال هست..
به نظرم دارن اروم اروم با فروشگاه های خودشون میرن جلو..
دقیقا احساسی که من هم دارم همینه ، فکر میکنم فعلا دارن روی سیستم همکاری در فروششون و فروشگاه خودشون بیشتر مانور میدن تا سیستم cod
امیدوارم دلیل این موضوع هر چه سریعتر معلوم بشه چون به شخصه خیلی دوست دارم فروتل هم به جمع سایر سیستم ها اضافه بشه و شاهد سرویس دهی خوبش باشیم . . .

frotel
2011-01-10, 11:56
سلام و خسته نباشيد به مديران محترم انجمن فعال شاپ كيپر

ببخشيد كه نمي توانيم به صورت دائمي در انجمن شما فعال باشيم
انجمن پربار شما را به همكاران خود در سيستم تبليغاتي خود معرفي كرده ايم تا بتوانيم همكاري نزديكتري داشته باشيم و اطلاعات فروتل را به روزتر در اختيار بازديدكنندگان انجمن شما قرار دهيم

فروتل در بخشهاي گوناگوني در حال فعاليت است و بخشي از آن خدمات خريد فروش پستي مي باشد كه در بخشهاي مختلف انجمن شما در اين رابطه توضيحاتي داده شده است و از امكانات نسبتا ممتازي كه در اين سيستم به فروشندگان داده مي شود نام برده شده

فروشندگان زيادي در اين مدت نسبتا كم (حدود يكسال) عضو سيستم فروش پستي فروتل شده اند و از خدمات فروتل استفاده مي كنند و اميدواريم اين روند همچنان ادامه داشته باشد و ما نيز بتوانيم مرتبا بر كيفيت خدمات خود به آنها اضافه نماييم
از شما نيز در زمينه اطلاع رساني و آموزش فروشندگان و خريداران و آشنايي بيشتر آنها با دنياي گسترده تجارت الكترونيك ياري مي خواهيم چراكه واقعا سهم تجارت الكترونيك در خريد عموم مردم بسيار پايين مي باشد و اين وضعيت شايسته كشور بزرگي مانند ايران نمي باشد
ما نيز در اين زمينه حداكثر تلاش خود را انجام مي دهيم و موفقيتهايي نيز بدست آورده ايم و آينده اي روشن در انتظار اين روش خريد و فروش در انتظار مي باشد و با توجه به شرايط كنوني كشور و افزايش قيمت انرژي و مسائل مرتبط با آنها انتظار روي آوردن هر چه بيشتر مردم به اين نوع خريد مي رود
همچنين در زمينه گسترش و افزايش سرعت نفوذ اينترنت در ايران خصوصا در شهرهاي كوچك تر و ورود نسل هاي جديد سرويس دهندگان اينترنت در ايران مطمئنا فردايي بهتر را خواهيم داشت

موفق و سربلند باشيد
پشتيباني تبليغات فروتل