PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک اتفاق عجیب و جالب با پست و هموار!!

DDSHOP
2010-12-18, 11:30
دوستان سلام!
من سه شنبه پول پست رو به حساب مدیر هموار واریز کردم، و تماس گرفتم، گفتن با توجه به تعطیلی ها تا 18 روز دیگه راه اندازی میشه سرویس COD شما!
دیشب (جمعه) چک کردم، هنوز راه نیوفتاده بود، امروز صبح صفحه اول فروشگاه رو باز کردم دیدم "خرید پستی" داره :-o:-o
تماس گرفتم باهاشون، گفتن: "خیلی عجیبه که پست بدون نامه اوکی کرده و اینا! گفت شما خیلی خوش شانس هستین و... حالا شما یه شماره تماس بده تا با مدیر مطرح کنم جریان رو، باهاتون تماس بگیرم!"

من یه بار به عنوان مشتری رفتم و یه محصول رو درخواست کردم، سفارش قشنگ ثبت شد و...

و نکته ی دیگه اینکه توی پنل من، تاریخ شروع رو زده 89/9/26 یعنی دیروز جمعه!! و 363 روز از اعتبارش مونده!

حالا خدا میدونه این باز شدن حساب پستی، کاذب هست (یعنی واقعا راه نیوفتاده و توهم سیستم هست!!! 8->) که در این صورت باید یه تدبیری واسه روزای تلف شده ی اعتبارم اندیشیده بشه.
یا اینکه من واقعا خوش شانس بودم و سرویس جدی جدی 3-4 روزه راه اندازی شده! @-)\:-D/

اضافه می کنم که من پروسه کاری رو خیلی خفن(!) و سریع طی کردم، به این شکل که یه روزه پول رو ریختم، همون روز مدارک لازم رو ایمیل کردم براشون و باهاشون تماس گرفتم که اینارو فرستادم! حالا خدا داند جریان چیه...

as87
2010-12-18, 14:21
دوستان سلام!
من سه شنبه پول پست رو به حساب مدیر هموار واریز کردم، و تماس گرفتم، گفتن با توجه به تعطیلی ها تا 18 روز دیگه راه اندازی میشه سرویس COD شما!
دیشب (جمعه) چک کردم، هنوز راه نیوفتاده بود، امروز صبح صفحه اول فروشگاه رو باز کردم دیدم "خرید پستی" داره :-o:-o
تماس گرفتم باهاشون، گفتن: "خیلی عجیبه که پست بدون نامه اوکی کرده و اینا! گفت شما خیلی خوش شانس هستین و... حالا شما یه شماره تماس بده تا با مدیر مطرح کنم جریان رو، باهاتون تماس بگیرم!"

من یه بار به عنوان مشتری رفتم و یه محصول رو درخواست کردم، سفارش قشنگ ثبت شد و...

و نکته ی دیگه اینکه توی پنل من، تاریخ شروع رو زده 89/9/26 یعنی دیروز جمعه!! و 363 روز از اعتبارش مونده!

حالا خدا میدونه این باز شدن حساب پستی، کاذب هست (یعنی واقعا راه نیوفتاده و توهم سیستم هست!!! 8->) که در این صورت باید یه تدبیری واسه روزای تلف شده ی اعتبارم اندیشیده بشه.
یا اینکه من واقعا خوش شانس بودم و سرویس جدی جدی 3-4 روزه راه اندازی شده! @-)\:-D/

اضافه می کنم که من پروسه کاری رو خیلی خفن(!) و سریع طی کردم، به این شکل که یه روزه پول رو ریختم، همون روز مدارک لازم رو ایمیل کردم براشون و باهاشون تماس گرفتم که اینارو فرستادم! حالا خدا داند جریان چیه...

معمولا پارس پيك و ايران ماركت كه من باهاشون كار كردم. پنل رو مي‌دن بهتون اما سفارشات رسيده رو نبايد اماده به ارسال كرد.

DDSHOP
2010-12-18, 14:49
جالبه که خود پشتیبانی هموار هم تعجب کرده بود! حتما روال کارشون فرق داره که تعجب کردن! یعنی مثل پارس پیک و آی.ام.سی نیستن لابد! یعنی هروقت سرویس پستیت راه افتاده، می تونی استفاده کنی!

راستی هموار از همون اول پنل رو بهت می ده، ولی قسمت cod فعال نیست! ولی امروز یهو فعال شد!

AMIRWWE619
2010-12-19, 00:14
واسه ما هم بعد از اینکه مشخصات رو فرستادیم و پول رو واریز کردیم سرویس cod تو پنل فعال شد اما زنگ زدیم گفتن باید منتظر شین پست تایید کنه بعد کارتو شروع کنی 20 روز شد تا تایید کردن

DDSHOP
2010-12-19, 07:19
واسه ما هم بعد از اینکه مشخصات رو فرستادیم و پول رو واریز کردیم سرویس cod تو پنل فعال شد اما زنگ زدیم گفتن باید منتظر شین پست تایید کنه بعد کارتو شروع کنی 20 روز شد تا تایید کردن

پس الان 2تا مساله ی جالب داریم نه یکی! :-b

1- روز های تلف شده ی پنل پستی :-s
2- تعجب قشنگ پشتیبانی هموار :-j

dobeyti
2010-12-19, 09:36
فعال شدن خرید زیر دست هموار و ایران مارکت هست
چون من هر وقت پنل می خرم می گم بهشون واسم همون روز فعال می کنن
ولی زمان پست تایید می کنه که مامور پست بیاد در محلتون واسه جمع آوری

DDSHOP
2010-12-19, 13:08
فعال شدن خرید زیر دست هموار و ایران مارکت هست
چون من هر وقت پنل می خرم می گم بهشون واسم همون روز فعال می کنن
ولی زمان پست تایید می کنه که مامور پست بیاد در محلتون واسه جمع آوری
بله حق با شماست.
امروز صبح باهاشون تماس گرفتم، گفتن که پنل راه اندازی شده، ولی پست هنوز OK نشده!
روزهای تلف شده رو هم به روی خودشون نیاوردن b-(