PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرینتر لیزری چی میگه؟

DDSHOP
2010-12-19, 09:15
سلام به اساتید محترم شاپ کیپر!
سوالی که داشتم اینه که من یه پرینتر حرفه ای جوهرافشان دارم، آیا لازمه که فاکتور ها رو حتما با پرینتر لیزری بزنم؟ (یعنی لازمه بخرم؟؟)
سیستم من "هموار" هست که کاغذ فاکتورهاش از "عاج فیل" یا "به رنگ قرمز مایل به آبی" نیست! کاغذ سفید ساده!

shaneh
2010-12-19, 11:31
بله حتما باید با پرینتر لیزری بزنید.تا دستگاه بارکد خوان بتواند بارکد ها را بخواند.
من یک بار با پیرینتر جوهر افشان فاکتور ها را چاپ زدم و ارسال کردم ، بعد از چند روز مامور پست تمام سفارشات را برگشت زد

ARCHIVEMASTER
2010-12-19, 12:38
حتما یک دلیلی داشته عزیز.
پرینتر جوهر افشان ثبات خوبی نداره

cdcenter24
2010-12-19, 12:44
من که تا 4ماه پیش که میفرستادم. فاکتور هارو با جوهر افشان میزدم. بسته ها هم همه ارسال میشد.

ARCHIVEMASTER
2010-12-19, 13:33
شما دیگه شانسو ترکوندی.اگه بخوان میتونن بهت گیر بدن

DDSHOP
2010-12-19, 14:13
حتما یک دلیلی داشته عزیز.
پرینتر جوهر افشان ثبات خوبی نداره
منظورتون از ثبات چیه؟
من یه پرینتر جوهرافشان دارم که خود صاحب شرکت HP نداره l-) حالا بینَم کی می خواد به ثبات پرینتر من گیر بده >:)

ولی حالا دور از شوخی، یعنی حتما حتما باید پرینتر لیزری بگیرم؟
قیمت ارزونترین مدلش چیه؟

ARCHIVEMASTER
2010-12-19, 15:03
شما یه عکس با جوهر افشان پرینت بگیر.بعد با دستت روش بکش.می بینی که دستت سیاه شده.ای رو که حتما خودت هم میدونی.

مناسب ترین پرینتر لیزری به نظر من hp هست.مدلش رو نمیدونم ولی قیمتش 140 هزار تومانه.

DDSHOP
2010-12-19, 15:13
شما یه عکس با جوهر افشان پرینت بگیر.بعد با دستت روش بکش.می بینی که دستت سیاه شده.ای رو که حتما خودت هم میدونی.

مناسب ترین پرینتر لیزری به نظر من hp هست.مدلش رو نمیدونم ولی قیمتش 140 هزار تومانه.

دوست عزیز، اونی که شما می گی بستگی به کاغذ و جوهر داره! کاغذای من Coated هستند و جوهرها هم VOX Inkmate هست این اتفاقی که می گی نمی افته!
ولی متوجه هستم که باید لیزری بگیرم!
ولی یکم زیاده 140 تومن فقط واسه پرینت فاکتور! من که استفاده دیگه ای ازش ندارم! یه مدل پایین و کار راه بنداز می خوام! در حد Canon، Epson یا حتی Brother!

cdcenter24
2010-12-19, 15:59
شما دیگه شانسو ترکوندی.اگه بخوان میتونن بهت گیر بدن

نمیدونم فقط اینجا اینطوریه یا همه جا :دی اما پارس پیک میگفت لیزری باید داشته باشید و ترازو اما خوده پست کاری نداشت :دی حتی به وزن هم گیر نمیداد فقط یه بار بهم گفت وزنش رو درست بزن گفتم باشه . دیگه تغیرشون ندادم. بعد پرس و جو که کردم دیدم اصلا بسته هارو وزن نمیکنن :)) بارکدخوان رو میکشید رو بسته میزاشت کنار که بریزشون توی کیسه.

قیمت ارزونترین مدلش چیه؟
hp سیاه و سفید داره 70-80 تومان. دیگه از این کمتر نیست فکر کنم .
من که میگم همون جوهر افشان هم کار رو راه میندازه :P

DDSHOP
2010-12-19, 16:21
hp سیاه و سفید داره 70-80 تومان. دیگه از این کمتر نیست فکر کنم .
من که میگم همون جوهر افشان هم کار رو راه میندازه :P

چرا بچه مردمو از راه به در میکنی؟ :-p
70-80 باشه خوبه
بالاخره که باید یه دونه بگیرم
خرج رو خرج...
موندم کی باید خرج تبلیغات کنم $-)

cdcenter24
2010-12-19, 19:51
چرا بچه مردمو از راه به در میکنی؟ :-p
70-80 باشه خوبه
بالاخره که باید یه دونه بگیرم
خرج رو خرج...
موندم کی باید خرج تبلیغات کنم $-)

خب برو یه لیزری رنگی حرفه ای بگیر :d
یه مدل اچ پی تک رنگ هست 70-80 تومان. خودم دیدم :دی
خب اول تبلیغ کن بعد پرینتر بخر ;))

DDSHOP
2010-12-19, 20:32
خب برو یه لیزری رنگی حرفه ای بگیر :d
یه مدل اچ پی تک رنگ هست 70-80 تومان. خودم دیدم :دی
خب اول تبلیغ کن بعد پرینتر بخر ;))
بودجه محدوده داداااااش >:/
باید همون 70-80ی رو بگیرم دیگه با این اوصاف!
ایشالا تا 15 روز دیگه که پست اوکی میده، پرینتر هم ردیفه! وقتی کار هنوز اوکی نشده، چیو تبلیغ کنم؟! /:)
ولی به خرجش می ارزه! از کارم مطمئنم! :)>-

ARCHIVEMASTER
2010-12-19, 20:47
تاسفارشات شروع نشده پرینتر نخر.
من خودم همینکارو کردم

DDSHOP
2010-12-19, 21:12
تاسفارشات شروع نشده پرینتر نخر.
من خودم همینکارو کردم
راستش هنوز سرویس COD راه نیوفتاده، مشتری دارم واسه محصولم :-o8->
چون کالایی که میخوام بفروشم تک و ناب هست، و چون عرضه مستقیم دارم، یعنی کالای ساخت گروه خودمون رو دارم می فروشم، طرفدار زیاد داریم! (محصول من (http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php?t=2523&p=11536))
ولی حق با شماست! تا اولین سفارش توی پنل ظاهر نشه، پرینتر نمی گیرم.
ممنون.

djsiamak
2010-12-20, 05:43
نمیدونم فقط اینجا اینطوریه یا همه جا :دی اما پارس پیک میگفت لیزری باید داشته باشید و ترازو اما خوده پست کاری نداشت :دی حتی به وزن هم گیر نمیداد فقط یه بار بهم گفت وزنش رو درست بزن گفتم باشه . دیگه تغیرشون ندادم. بعد پرس و جو که کردم دیدم اصلا بسته هارو وزن نمیکنن :)) بارکدخوان رو میکشید رو بسته میزاشت کنار که بریزشون توی کیسه.

100% موافقم
من خودم محض کنجکاوی :-s میبردم اتاقشون تحویل میدادم #-o
یه بار حتما امتحان کنین ببینین چی کار میکنن !
وزن که اصلا نداره ! بارکد خوان میکشه روش
ثبت که شد ... ~x(
بسته نازه مشتری رو پرت میکنه تو چرخ حمل !

شاه کاره !
حتما برین یه بار ببینین :x

اما در مورد پرینتر هم من خودم جوهر افشان استفاده میکرم !
ولی به صرفه نیست !
هفته ای 10تومن میدادم کارتریج شارژ کنن !
My Printer Model: Canon IP1900

DDSHOP
2010-12-20, 07:03
100% موافقم
من خودم محض کنجکاوی :-s میبردم اتاقشون تحویل میدادم #-o
یه بار حتما امتحان کنین ببینین چی کار میکنن !
وزن که اصلا نداره ! بارکد خوان میکشه روش
ثبت که شد ... ~x(
بسته نازه مشتری رو پرت میکنه تو چرخ حمل !

شاه کاره !
حتما برین یه بار ببینین :x

اما در مورد پرینتر هم من خودم جوهر افشان استفاده میکرم !
ولی به صرفه نیست !
هفته ای 10تومن میدادم کارتریج شارژ کنن !
My printer model: Canon ip1900
من محدودیت جوهر ندارم! مساله اینه که شدنیه؟ (که می دونم نیست!)
دوم اینکه واقعا به وزن گیر نمی دن؟ یه سوالی! وزن کجا بررسی میشه؟ به شرکت cod هم ربط داره؟

as87
2010-12-20, 12:24
بارکد رو معمولا نمی تونه بونه دستگاه. ایرادی که اکثر پرینترهای جوهر افشان دارن اینه که خط صاف نمی تونن درست بگیرن. شما اگر نوشته هم باهشون پرینت بگیرید زیاد کیفیت خوبی نداره. ارزونترین هم توی hp فکر می کنم 1005 و 1006 باشه. که نزدیک 100 تومن بود.

mory_sl
2010-12-20, 18:23
با سلام.
بهترین گزینه برای شما می تونه پرینتر لیزری مارک hp مدل 1005 باشه که قیمتش 100 تا 120 تومان هستش. اگه بتونی دست دوم گیر بیاری که 60 تا 70 تومان.

DDSHOP
2010-12-20, 20:28
با سلام.
بهترین گزینه برای شما می تونه پرینتر لیزری مارک hp مدل 1005 باشه که قیمتش 100 تا 120 تومان هستش. اگه بتونی دست دوم گیر بیاری که 60 تا 70 تومان.
دست دوم سالم از کجا میشه پیدا کرد؟
فک کنم بهتره تا یکی دو هفته، برم سر کوچه بدم فاکتورها رو پرینت کنن! نظرتون چیه؟

albakh
2010-12-20, 23:12
دوست عزیز من که پرینتر اپسون t50 دارم فاکتور هایم را هم دارم پرینت میگیرم هیچ مشکلی هم ندارم .

DDSHOP
2010-12-21, 08:28
دوست عزیز من که پرینتر اپسون t50 دارم فاکتور هایم را هم دارم پرینت میگیرم هیچ مشکلی هم ندارم .
پرینتری که می گید جوهر افشان هست؟
چند وقته که می زنید؟
منطقه شما کجاست؟