PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالاتی از پایگان که در سایتشان به درستی به آنها پاسخی داده نشده

datatop
2010-12-21, 03:02
1- در مورد فروشگاه ساز پایگان اگر کسی ان را از شما تهیه کند آیا سورسش رو بهش میدید؟فقط قالب رو میدید؟ اصلا نمیدید و فقط یک دامنه خاص روش قفل میشه؟ کد شده میدید که نتوانیم شخصی سازیش بکنیم؟ قالباتون انتخابیه یاباید برای قالب جدا پول بدیم؟ قالب سایت همکاری در فروش http://www.padnegar.com/ برای فروشگاه سازتون هم موجوده؟(منظور بلوک محصولاتشه)
2- سیستم واسط و فروشگاه ساز شما فقط پرداخت پستی دارد یا مثل پارس پیک پرداخت ان لاین تحت شتاب هم داره؟
3-فروشگاه ساز ماژول زرین پال داره؟پرداخت انلاین چطور؟امکان ثبت فیش چطور؟ کلا روشی غیر از خرید پستی داره؟ امکان اضافه کردن لینک و صفحات و مدیریتشان بالای صفحه کنار تماس با ما داره؟

4-الان فرضا من 275 تومان به شما بدم شما کل پک شامل سیستم واسطه،پک تبلیغاتی،فعال سازی پستی و فروشگاه سازتون رو به من میدید. الان کارمزد من 3درصد هستش یا 5 درصد؟ سال دیگه بخوام تمدید کنم چه قدر باید بدم(دوباره 100 بابت سرویس و 50 پست یا رو 100 تومان تخفیف میدید)
5- اگر کسی برای سیستم واسطه شما مشتری بیاره مثل پارس پیک به هر دو طرف رو مبلغ اولیه تخفیف میدید یا نه؟
6-بنده پرینتر حرفه ای t50 جوهر افشان اپسون دارم که چاپش از پرینترهای معمولی خیلی پایدار تره و جوهرش ضد ابه و کیفیتش حداقل 3برابر لیزری هستش بازم باید برای فاکتور ها پرینتر لیزری تهیه کنم؟ درصورتی که تعدادی از دوستان فاکتورها رو با همین میزنن

اگر چیزی به ذهنم رسید بازم میپرسم
ممنون
من از ظاهر فروشگاهتون خوشم اومده ولی امکاناتش برای پرداخت کمه
یه پیشنهاد برای بهتر شدن برای فروشگاه سازتون
اگر موقع پرداخت سبد خرید میشد روش خرید (غیر از پستی)هم انتخاب کرد(انلاین-فیش-زرین پال) عالی میشد بعدشم اگر یه نفر روشی غیر از پستی انتخاب میکرد بعدش میشد نحوه ارسال مثلا پست یا پیک یا تی پاکس را انتخاب کرد

birdco
2010-12-21, 06:44
در حد امكان و اطلاعات جواب مي دهم
1 - هيچ فروشگاه سازي سورس برنامشو در اختيار كسي قرار نميده . اما پايگان همين نسخه اي را كه در اختيار مي گذارد را اگر مشكلي داشته باشد برطرف مي كند . مبلغ فروشگاه 75هزار تومان است و خدماتي كه شما مي خواهيد يكجا داشته باشيد رقم بالايي را بايد پرداخت كنيد .
پادنگار هم سيستم تبليغاتي پايگان است كه تجمع فروشندگان سيستم رو در بر ميگيره و قالب فروگاهي نيست
2 - فقط سيستم خريد پستي پايگان
3 - امكان اضافه كردن لينك جدا كنار تماس با ما وجود دارد . پرداخت آن لاين لازمه داشتن شرايطي است در فروشگاه كه فكر ميكنم خود دوستان پايگان جواب دقيق تري دارند براي شما
4 - تمديد سالانه پنل همون مبلغ 100 هزار تومان است . براي فروشگاه و پست پرداخت يكبار است . فقط براي پست اگر تعويض آدرس داشته باشيد مجددا بايد پرداخت كنيد اون 50 هزار تومنو. براي ارسال ايميل هم فكر كنم اگر براي سال هاي بعد خواستين مبلغ رو بايد پرداخت كنيد .
5 - بله . براي فروش پنل پستي از طرف شما ، پورسانت در نظر مي گيرند
6 - پرينتر جوهر افشان به دليل اينكه نوع كاغذي كه شما ميخريد هميشه يكان نيست ، ممكن است باركدهاي مربوط به پست را كمي در هم چاپ كند و براي دستگاه باركدخوان پست مشكل ايجاد كند و در نهايت به گم شدن يا برگشت خوردن بسته ها شود . براي همين پيشنهاد پرينتر ليزري داده اند .
7 - پرداخت آن لايني كه پارس پيك يا زرين پال در اختيار مي گذارد به نظرم جالب نيست . كارمزد دريافت ميكنند . اگر فروشگاه مستقل عمل كند بهنر است . يعني مشتري كه وارد فروشگاه مي شود ، اگر خريد آن لاين داشت پول خريد مستقيم به حساب خود مدير فروشگاه بيايد و نه اول به حساب واسط و بعد از مدتي با كسر درصد به حساب شما .
با پرداخت قرارداد داشتم . يكبار خريد آن لاين انجام شد . از زمان واريز وجه به حساب پرداخت تا زماني كه پول به حساب من اومد ، فكر كنم حدود سه هفته طول كشيد . با كسر كارمزد و كلي دعوا و مرافه . سيستم هاي ديگه هم همين كارو ميكنن .
اگر بتوانيد مستقيم با بانك هاي عامل قرارداد ببنديد ، فروش آن لاين براي شما معني پيدا مي كند و گرنه همون فروش پستي بهتر است .
8 - كلا پيگان داره خوب عمل ميكنه . اگر خواستيد در خدمتم
ببخشيد كه غلط هاشو نگرفتم !!!!!

payegan
2010-12-21, 09:28
1- در مورد فروشگاه ساز پایگان اگر کسی ان را از شما تهیه کند آیا سورسش رو بهش میدید؟فقط قالب رو میدید؟.......

با سلام
دوست خوبمان با چندین بار تماسی که با شرکت داشتند
به تمامی سوالاتشان با حوصله کامل پاسخ داده شد

با تشکر

ReyShop
2010-12-21, 09:36
سلام

شما که 18 تا سوال داری بهتره تماس بگیری شرکت پایگان

فکر کنم بهتر راهنمایی بشی

datatop
2010-12-21, 10:53
در حد امكان و اطلاعات جواب مي دهم
1 - هيچ فروشگاه سازي سورس برنامشو در اختيار كسي قرار نميده . اما پايگان همين نسخه اي را كه در اختيار مي گذارد را اگر مشكلي داشته باشد برطرف مي كند . مبلغ فروشگاه 75هزار تومان است و خدماتي كه شما مي خواهيد يكجا داشته باشيد رقم بالايي را بايد پرداخت كنيد .
پادنگار هم سيستم تبليغاتي پايگان است كه تجمع فروشندگان سيستم رو در بر ميگيره و قالب فروگاهي نيست
2 - فقط سيستم خريد پستي پايگان
3 - امكان اضافه كردن لينك جدا كنار تماس با ما وجود دارد . پرداخت آن لاين لازمه داشتن شرايطي است در فروشگاه كه فكر ميكنم خود دوستان پايگان جواب دقيق تري دارند براي شما
4 - تمديد سالانه پنل همون مبلغ 100 هزار تومان است . براي فروشگاه و پست پرداخت يكبار است . فقط براي پست اگر تعويض آدرس داشته باشيد مجددا بايد پرداخت كنيد اون 50 هزار تومنو. براي ارسال ايميل هم فكر كنم اگر براي سال هاي بعد خواستين مبلغ رو بايد پرداخت كنيد .
5 - بله . براي فروش پنل پستي از طرف شما ، پورسانت در نظر مي گيرند
6 - پرينتر جوهر افشان به دليل اينكه نوع كاغذي كه شما ميخريد هميشه يكان نيست ، ممكن است باركدهاي مربوط به پست را كمي در هم چاپ كند و براي دستگاه باركدخوان پست مشكل ايجاد كند و در نهايت به گم شدن يا برگشت خوردن بسته ها شود . براي همين پيشنهاد پرينتر ليزري داده اند .
7 - پرداخت آن لايني كه پارس پيك يا زرين پال در اختيار مي گذارد به نظرم جالب نيست . كارمزد دريافت ميكنند . اگر فروشگاه مستقل عمل كند بهنر است . يعني مشتري كه وارد فروشگاه مي شود ، اگر خريد آن لاين داشت پول خريد مستقيم به حساب خود مدير فروشگاه بيايد و نه اول به حساب واسط و بعد از مدتي با كسر درصد به حساب شما .
با پرداخت قرارداد داشتم . يكبار خريد آن لاين انجام شد . از زمان واريز وجه به حساب پرداخت تا زماني كه پول به حساب من اومد ، فكر كنم حدود سه هفته طول كشيد . با كسر كارمزد و كلي دعوا و مرافه . سيستم هاي ديگه هم همين كارو ميكنن .
اگر بتوانيد مستقيم با بانك هاي عامل قرارداد ببنديد ، فروش آن لاين براي شما معني پيدا مي كند و گرنه همون فروش پستي بهتر است .
8 - كلا پيگان داره خوب عمل ميكنه . اگر خواستيد در خدمتم
ببخشيد كه غلط هاشو نگرفتم !!!!!

الان این جواب من بود:-??ببخشیدا من این زبون رو بلد نیستم میشه فارسی هم بنویسید چون پست شما همش علامت نشون داده میشه

سلام

شما که 18 تا سوال داری بهتره تماس بگیری شرکت پایگان

فکر کنم بهتر راهنمایی بشی
برادر عزیز اولا 18 نه و 6 تا لطفا دوباره بشمرید.
دوما من اینا رو واسه این اینجا نوشتم چون اکثر کسایی که میخوان فروشگاه بزنن میان اینجا و اینا ممکنه سوالات خیلی ها باشه و اگر خود خواه بودم مسلما فقط زنگ میزدم

birdco
2010-12-21, 12:45
سلام
من جواب مفصل و تا اونجايي كه مي دانستم نوشتم . نميدانم چرا اينجوري شد يهو . هر چند خودتان مستقيم صحبت كردين.
براي قرارداد بستن من درخدمتم !!;;)
قابل توجه مدير سايت :
مدتي است سايت وقتي باز مي شود ، يونيكد نيست و به اين صورت باز مي شود . بايد خودم يونيكد رو دستي تنظيم كنم . اين مورد جواب بالا هم نميدونم ديگه چي شده كه اينجوري شده !!!!

birdco
2010-12-21, 13:42
متن قبلي كه در هم شده بود ، دوباره با توضيحات بيشتر ، مجددا اينجا ميگذارم . ببخشد ديگه !!!:d
1- در مورد فروشگاه ساز پایگان اگر کسی ان را از شما تهیه کند آیا سورسش رو بهش میدید؟فقط قالب رو میدید؟ اصلا نمیدید و فقط یک دامنه خاص روش قفل میشه؟ کد شده میدید که نتوانیم شخصی سازیش بکنیم؟ قالباتون انتخابیه یاباید برای قالب جدا پول بدیم؟ قالب سایت همکاری در فروش http://www.padnegar.com/ برای فروشگاه سازتون هم موجوده؟(منظور بلوک محصولاتشه)
نه دوست عزيز . هيچ فروشگاه سازي ، سورس فروشگاهشو در اختيار كسي نمي گذارد . حتي اگر هسته اصلي آن از فروشگاه سازهاي خارجي باشد . علتش هم اينه كه فكر ميكنند ( و درست هم هست ) سورس برنامه وارد بازار ميشه و رايگان در اختيار افرادي قرار ميگيره كه سوء استفاده خواهند كرد .
پادنگار هم فروشگاه نيست ، يك پاساژ اينترنتي براي تجميع فروشندگان است . پايگان براي اين پاساژ برنامه ها دارد . اگر قرارداد نداريد ، زودتر اقدام كنيد . از قافله عقب نمانيد يه وقت . ( خودم براي عقد قرارداد در خدمتم !!)
2- سیستم واسط و فروشگاه ساز شما فقط پرداخت پستی دارد یا مثل پارس پیک پرداخت ان لاین تحت شتاب هم داره؟
خير . فروشگاه فقط پرداخت پستي دارد . پرداخت آن لاين مثل پارس پيك و زرين پال زياد خوب نيست . يعني به پرداخت آن لاين شباهتي ندارد . پرداخت آن لاين يعني اينكه مشتري به سايت شما بيايد ، خريد كند و پولش را مستقيم به حساب شما واريز كند . نه اينكه پول نگهداري شود و مثلا دو هفته ديگه به حسابتون بياد اون هم با كسر كارمزد !! اين كه نشد خريد و فروش آن لاين !!!؟
3-فروشگاه ساز ماژول زرین پال داره؟پرداخت انلاین چطور؟امکان ثبت فیش چطور؟ کلا روشی غیر از خرید پستی داره؟ امکان اضافه کردن لینک و صفحات و مدیریتشان بالای صفحه کنار تماس با ما داره؟
نه ندارد !!!؟ زرين پال هم مشكلش همون موردي است كه در بالا گفتم . غير از اينكه بابت واسطه گري كارمزد ميگيرن . اگر مي توانيد، با بانك هاي عامل كه اين روزها زيادند، قرارداد ببنديد و ماژول آنرا درخواست كنيد تا در سايتتان قرار دهند . هزينه دارد ولي ارزشش رو داره . اگر هم مشكل داريد ، پيشنهاد ميكنم از خيرش بگذريد !!!
4-الان فرضا من 275 تومان به شما بدم شما کل پک شامل سیستم واسطه،پک تبلیغاتی،فعال سازی پستی و فروشگاه سازتون رو به من میدید. الان کارمزد من 3درصد هستش یا 5 درصد؟ سال دیگه بخوام تمدید کنم چه قدر باید بدم(دوباره 100 بابت سرویس و 50 پست یا رو 100 تومان تخفیف میدید)
كارمزد رو البته بايد به توافق برسيد و ربطي به خريد كل پكيج يا پكيج پايين ترش نداره . الان با 5% كارمزد ، 20% سفارشات ارسال شده تا همان روز را تسويه مي كنند !!! ممكن است شما بگوييد من مي خواهم كالاهاي ارسال شده ام با درصد بيشتري تسويه شود . مثلا با 30% . اين خب روي درصد تاثير دارد ( با پرداخت كه كار مي كردم ، 12% مي گرفت سفارشات ارسال شده تا يك ماه قبل را 100% تسويه مي كرد !!!؟) كلا بايد به توافق برسيد . الان بيشتر از 5% نيست در حالت عادي . اگر فروشتان بالا باشد ، كمتر از 3% نيست .
اگر قرارداد ببنديد ، براي سال و سالهاي بعد شما فقط هزينه تمديد پنل رو پرداخت ميكنيد . اگر هم ارسال ايميل خواستيد ، اون رو هم با توافق پرداخت ميكنيد . در مورد 50هزار تومن پست هم اگر آدرستان عوض شد ، اون رو هم بايد مجددا پرداخت كنيد .
5- اگر کسی برای سیستم واسطه شما مشتری بیاره مثل پارس پیک به هر دو طرف رو مبلغ اولیه تخفیف میدید یا نه؟
بله . چرا كه نه ؟ كلا تو اين بازار رقابتي ، تخفيف داره همه چيز !!!!
6-بنده پرینتر حرفه ای t50 جوهر افشان اپسون دارم که چاپش از پرینترهای معمولی خیلی پایدار تره و جوهرش ضد ابه و کیفیتش حداقل 3برابر لیزری هستش بازم باید برای فاکتور ها پرینتر لیزری تهیه کنم؟ درصورتی که تعدادی از دوستان فاکتورها رو با همین میزنن
بله . پرينتر ليزري براي چاپ فاكتورهاي پست ، از اوجب واجبات است . اين ربطي به شركت واسط پستي مثل پايگان ندارد . جزو قوانين پسته . علتش هم اينه كه چاپ باركد با پرينتر جوهر افشان روي كاغذهاي ارزان قيمت اكثرا كاهي توي بازار، باعث درهم رفتن خط هاي باركد شناسه سفارش و كد پيگيري پست پيشتاز ميشه . اگر اين اتفاق بيفته ممكنه بسته شما گم و يا برگشت بخوره كه در هر دو صورت هزينه ارسال از فروشگاه كسر ميشه . كاري نكنيد فروش نكرده ، هزينه بديد !!!
اگر چیزی به ذهنم رسید بازم میپرسم
ممنون
من از ظاهر فروشگاهتون خوشم اومده ولی امکاناتش برای پرداخت کمه
یه پیشنهاد برای بهتر شدن برای فروشگاه سازتون
اگر موقع پرداخت سبد خرید میشد روش خرید (غیر از پستی)هم انتخاب کرد(انلاین-فیش-زرین پال) عالی میشد بعدشم اگر یه نفر روشی غیر از پستی انتخاب میکرد بعدش میشد نحوه ارسال مثلا پست یا پیک یا تی پاکس را انتخاب کرد
در مورد خريد آن لاين توضيح دادم . يك مورد رو كه براي خودم اتفاق افتاده رو مي نويسم : وقتي با پرداخت قرارداد داشتم ، يك خريد آن لاين از طريق بانك پارسيان داشتم كه پولش حدود دو ماه بعد با كسر كارمزد و كلي دعوا و مرافه به حسابم واريز شد . دليلشون اين بود كه ممكنه بسته برگشت بخوره !!! اين كه نشد خريد آن لاين !!!!؟؟خريد آن لاين يعني خريدار همان موقع پولشو پرداخت كنه و شما هم همون موقع پول تو حسابتون باشه . حالا اين چه كاريه كه يه شركت واسطه بياد از شما كارمزد بگيره و پول رو مثلا يه هفته بعد به شما بده ؟؟؟ براي ارسال هم خودتون بايد بريد پست و ارسال كنيد .
در كل اين سيستم پايگان با انرژي خوبي كه داره ، سريع داره راهشو باز ميكنه و به زودي به قول جووناي اين زمونه ، ميتركونه !!!
منتظر خبرهاي خوبي از پايگان باشيد
اگر مي خوايد همراه اين گروه باشيد ، با من تماس بگيريد تا قراردادتون رو آماده كنم !!!!
موفق باشيد

datatop
2010-12-21, 15:23
اول بگم دلیل اینکه بنده زنگ نزدم اینه که اینجا محیط بی طرف هستش و تازه ممکنه دوستانی هم پیدا بشن که از این بحث استفاده کنن
خب ممنون از پاسخ خوب شما من اگر بخوام با پایگان قرارداد ببندم با توجه به ارزشی که شما قائل شدید و جواب دادید حتما مزاحم شما میشم
راستش من چند وقته واسه فروشگاه و سیستم واسط پستی دارم تحقیق میکنم .
من 3تا سیستم پستی مدنظرمه الان پارس پیک-پایگان-هموار که هموار درسته قیمتش کمه ولی امکاناتش هم کمه پس احتمال انتخابش هم با توجه به اولویت هام برا من کمه. ولی 2تای دیگه رو سایتاشون و امکاناتشون رو مو به مو خواندم
هر کسی غیر از امکانات یک سری اولویت ها رو هم واسه خودش داره
در مورد جوابیه شما: در مورد قالب فروشگاه توضیحی ندادید و من منظورم از اشاره به پادنگار قالب اجاکسش بود برای فروشگاه خودم(مثلا اون قسمتی که رو تصویر محصول میری و تصویر کنا ر میر و مشخصات پدیدار میشه)-در مورد فروشگاه ساز هم خیلیها سورس میدن و اونایی که نمیدن در معنای واقعی عملا دارن سیستمشون رو اجاره میدن
خب پرداخت ان لاین یا زرین پال چه مزیتی داره: اولا که کارمزدش از سیستم واسطه کمتره دوما بسته ای که پولش رو اول ادم میگره یا مطمئنا میگیره خیلی از بسته ای که ممکنه برگشت بخوره بهتره و این موضوع بزرگترین مشکل فروشگاه اینترنتی که برگشتی هستش رو حل میکنه! چون ضرر مالی واسه فروشگاه نداره و بسته ای که فروشگاه خودش جدا پست میکنه هم سریع تر میرسه دست مشتری،هم هزینه پستیش کمتر میشه و هم اگر مامور پست مراجعه کنه و مشتری نباشه 2 هفته نگهش میدارن و 2 روزه برگشت نمیزنن و مشتری چون پولش رو داده بهتر پیگیری میکنه. همه فروشگاههایی که میخوان موفق بشن و بهتر کار کنن باید اعتماد سازی کنن و سیاست وفادار سازی مشتری بکار ببرن تا مشتری پس از یکبار خرید پستی به سمت خرید نقدی روی بیاره که پایگان کلا سیاست خرید نقدی برای فروشگاهش طراحی نکرده(حالا در مورد دلیلش قضاوت نمیکنم) که این باعث میشه که یک نفر فروشنده که میخواد استراتژی درست رو دنبال کنه حتی اگرم از ظاهر فروشگاه سازتون خوشش اومده باشه به خاطر نداشتن خرید نقدی عطاش رو به لقاش میبخشه!
مسئله دیگر در مورد کارمزد هستش : پارس پیک خیلی شفاف تو سایتش اومده گفته 100 و 5 درصد یا 50 تومان 10 درصد ولی پایگان میگه مذاکره باید کنید.مخترعین مذاکره عمل مذاکره رو برای حل موارد پیچیده اختراع کردن نه موارد ساده که ما میپیچونیمشون خب اگر 100 تومان و 5 درصد باشه همون پارس پیکه دیگه لاقل مثلا میتونست بنویسه اگر فروش یا تعداد سفارش از یک حدی بالاتر باشه 3% و اگر نبود 5% و ... شفافیت اصل اول مذاکره و تجارت و حسابداری(تو حسابداری اسمش اصل افشای حقایقه) هستش
در مورد اینکه پرينتر ليزري براي چاپ فاكتورهاي پست ، از اوجب واجبات است . اين ربطي به شركت واسط پستي مثل پايگان ندارد . جزو قوانين پسته اگر لینکی در مورد قانوت وجود داره لطفا قرار بدید تا من هم ببینمش اگر در این مورد حق با شما باشه (که احتمالش خیلی زیاده) احتمالا اون 2-3 نفری که بنده میشناسم و با پرینتر جوهر افشان فاکتور میزنن احتمالا شانسی یا غیر قانونی دارن کار میکنن .راستی فقط نوع چاپ لیزری باشه کفایت میکنه دیگه بقیه موارد که مهم نیست(مثلا دستگاه چند کاره لیزری باشه مثل دستگاه فوتوکپی که مشکل نداره؟)

تا اینجا جذابیت های پارس پیک برای من سابقه درخشان،سیستم پرداخت ان لاین و سیستم انلاین پرداختشه
تا اینجا جذابیت های هموار برای من فقط قیمت کمشه
تا اینجا جذابیت های پایگان برای من پرداخت حداقل(مطمئنن) 20 درصد سفارش توزیع شده + فروشگاه ساز با قیمت مناسب و ظاهر خوب هستش و پک تبلیغاتش هم ایده خوبیه که البته پولش رو جدا میگیرن

در پایان هم بگم که بنده تمام سعیم رو دارم میکنم که بی طرف قضاوت و انتخاب کنم و دلیل اینکه توی قسمت پایگان سوال پرسیدم اینه که هموار تقریبا سیستمش مشخصه و از پارس پیک هم نقل قول زیاد شده اونم سیستمش مشخصه ولی در مورد پایگان که تازه اومده و سیستم خوبی هم به نظر میاد و خیلی ها تو اینجا ازش تعریف کردن یک مقدار ابهام وجود داره

birdco
2010-12-21, 18:03
خلاصه ميگم :
1 - قالب فروشگاه هست. بله سورسشون رو اجاره ميدن و شما وابسته به اونها هستين . اگر برنامه نويس هستين و يا مي تونيد با كسي كه برنامه نويس هست همكاري كنيد ، يك سيستم دلخواه خودتون رو از پايه طراحي كنيد .
2 - من در مورد مزيت پرداخت آن لاين مشكلي ندارم . من با نوع روش كار شركت هاي واسط كار دارم . شما براي قرارداد بستن با بانك هاي عامل مشكلي داريد؟ اگر بله پس زرين پال و يا پارس پيك پيشنهاد خوبيه و اگر جوابتون نه هست ، بند يك رو دوباره مطالعه كنيد و ايكريپت پرداخت هر بانكي كه خواستيد توي فروشگاهتون بزاريد و از فروش آن لاين لذت ببريد .
3 - فروش اينترنتي در ايران يعني اول بسته رو بگيريد و بعد پرداخت كنيد . چه پايگان و چه سيستم هاي ديگه همين روش رو انتخاب كردن . من يك سال اول كار ( از 1385 تا حدود مرداد 1386 ) با فروش آن لاين و واريز به حساب كار مي كردم . فروشم به دليل اينكه اول پول مي گرفتم بعد مي فرستادم پايين بود . بعد كه با پرداخت قرارداد بستم و بعدتر با ايران ماركت ، تحول فروش براي من انقدر زياد بود كه درصد برگشتي ها به فروش ، حول و حوش 15% است و براي من ارزشش رو داشت . ضمن اينكه فروش نقدي رو هم با يك سري ترفندها ادامه مي دم.
4 - ببينيد . بيس تمام سيستم هاي واسط پستي براي كارمزد خودشون ، 5% از فروشنده و بين 200 تا 500 از خريداره . اون 100 تومن هم هزينه پنله . يكي مثل هموار نميگيره . يكي هم مثل ايران ماركت سنتر 150هزار تومن ميگيره . ديگه اين تصميم با شماست كه چكار كنيد .
5 - من با سه سيستم الان كار ميكنم و از هر سه سيستم راضيم . اينكه الان از پايگان بيشتر دفاع مي كنم ، چون سالهاست يكي از مديرانش رو ميشناسم و محدود به اين چند ماهي كه فعاليتشون رو اينجوري شروع كردند ، نميشه .
6 - دليل داشتن پرينتر ليزري رو نوشتم . قانون نداره . جزو بخشنامه هاي است كه پست از سال 1381 كه فروش اينترنتي به اين شكل راه اندازي شده و با توجه به مشكلاتي كه بوده ، صادر كرده است . جالبه بدونين كه تا اواخر سال 1386 داشتن پرينتر الزامي نبود و خود پست فاكتور هارو پرينت مي گرفت و يك نسخه به شما مي داد . حالا شما دوست داري با همون جوهر افشان كارتو شروع كن ببين چي ميشه . اگر به مشكل خوردي ، پرينتر ليزري بگير .
7 - جهت اطلاع شما ، پايگان جديد نيست و فكر كنم از سال 1384 فعاليت داشته و زماني كه در سال 1386 مي خواستم با پرداخت قرارداد ببندم ، جزو شركت هاي فعال بوده در اين زمينه . حالا چرا تو اين مدت فعاليت كمتري داشته تو اين زمينه ، زياد براي شروع فعاليت شما فرقي نداره و اگر كسي خواست تاريخ اين شركت هارو بنويسه ، ميتونه بره از مديران پايگان بپرسه .
8 - موفق باشين و براي شروع كار زياد معطل نكنيد .

iranimij
2010-12-21, 21:18
از نظر من که شما از طرف پارس پیک هستین . واینکه چند بار اعلام بیطرفی میکنین یه کم بهم اطمینان میده که اینجوری هست.

iranimij
2010-12-21, 21:19
اول بگم دلیل اینکه بنده زنگ نزدم اینه که اینجا محیط بی طرف هستش و تازه ممکنه دوستانی هم پیدا بشن که از این بحث استفاده کنن
خب ممنون از پاسخ خوب شما من اگر بخوام با پایگان قرارداد ببندم با توجه به ارزشی که شما قائل شدید و جواب دادید حتما مزاحم شما میشم
راستش من چند وقته واسه فروشگاه و سیستم واسط پستی دارم تحقیق میکنم .
من 3تا سیستم پستی مدنظرمه الان پارس پیک-پایگان-هموار که هموار درسته قیمتش کمه ولی امکاناتش هم کمه پس احتمال انتخابش هم با توجه به اولویت هام برا من کمه. ولی 2تای دیگه رو سایتاشون و امکاناتشون رو مو به مو خواندم
هر کسی غیر از امکانات یک سری اولویت ها رو هم واسه خودش داره
در مورد جوابیه شما: در مورد قالب فروشگاه توضیحی ندادید و من منظورم از اشاره به پادنگار قالب اجاکسش بود برای فروشگاه خودم(مثلا اون قسمتی که رو تصویر محصول میری و تصویر کنا ر میر و مشخصات پدیدار میشه)-در مورد فروشگاه ساز هم خیلیها سورس میدن و اونایی که نمیدن در معنای واقعی عملا دارن سیستمشون رو اجاره میدن
خب پرداخت ان لاین یا زرین پال چه مزیتی داره: اولا که کارمزدش از سیستم واسطه کمتره دوما بسته ای که پولش رو اول ادم میگره یا مطمئنا میگیره خیلی از بسته ای که ممکنه برگشت بخوره بهتره و این موضوع بزرگترین مشکل فروشگاه اینترنتی که برگشتی هستش رو حل میکنه! چون ضرر مالی واسه فروشگاه نداره و بسته ای که فروشگاه خودش جدا پست میکنه هم سریع تر میرسه دست مشتری،هم هزینه پستیش کمتر میشه و هم اگر مامور پست مراجعه کنه و مشتری نباشه 2 هفته نگهش میدارن و 2 روزه برگشت نمیزنن و مشتری چون پولش رو داده بهتر پیگیری میکنه. همه فروشگاههایی که میخوان موفق بشن و بهتر کار کنن باید اعتماد سازی کنن و سیاست وفادار سازی مشتری بکار ببرن تا مشتری پس از یکبار خرید پستی به سمت خرید نقدی روی بیاره که پایگان کلا سیاست خرید نقدی برای فروشگاهش طراحی نکرده(حالا در مورد دلیلش قضاوت نمیکنم) که این باعث میشه که یک نفر فروشنده که میخواد استراتژی درست رو دنبال کنه حتی اگرم از ظاهر فروشگاه سازتون خوشش اومده باشه به خاطر نداشتن خرید نقدی عطاش رو به لقاش میبخشه!
مسئله دیگر در مورد کارمزد هستش : پارس پیک خیلی شفاف تو سایتش اومده گفته 100 و 5 درصد یا 50 تومان 10 درصد ولی پایگان میگه مذاکره باید کنید.مخترعین مذاکره عمل مذاکره رو برای حل موارد پیچیده اختراع کردن نه موارد ساده که ما میپیچونیمشون خب اگر 100 تومان و 5 درصد باشه همون پارس پیکه دیگه لاقل مثلا میتونست بنویسه اگر فروش یا تعداد سفارش از یک حدی بالاتر باشه 3% و اگر نبود 5% و ... شفافیت اصل اول مذاکره و تجارت و حسابداری(تو حسابداری اسمش اصل افشای حقایقه) هستش
در مورد اینکه پرينتر ليزري براي چاپ فاكتورهاي پست ، از اوجب واجبات است . اين ربطي به شركت واسط پستي مثل پايگان ندارد . جزو قوانين پسته اگر لینکی در مورد قانوت وجود داره لطفا قرار بدید تا من هم ببینمش اگر در این مورد حق با شما باشه (که احتمالش خیلی زیاده) احتمالا اون 2-3 نفری که بنده میشناسم و با پرینتر جوهر افشان فاکتور میزنن احتمالا شانسی یا غیر قانونی دارن کار میکنن .راستی فقط نوع چاپ لیزری باشه کفایت میکنه دیگه بقیه موارد که مهم نیست(مثلا دستگاه چند کاره لیزری باشه مثل دستگاه فوتوکپی که مشکل نداره؟)

تا اینجا جذابیت های پارس پیک برای من سابقه درخشان،سیستم پرداخت ان لاین و سیستم انلاین پرداختشه
تا اینجا جذابیت های هموار برای من فقط قیمت کمشه
تا اینجا جذابیت های پایگان برای من پرداخت حداقل(مطمئنن) 20 درصد سفارش توزیع شده + فروشگاه ساز با قیمت مناسب و ظاهر خوب هستش و پک تبلیغاتش هم ایده خوبیه که البته پولش رو جدا میگیرن

در پایان هم بگم که بنده تمام سعیم رو دارم میکنم که بی طرف قضاوت و انتخاب کنم و دلیل اینکه توی قسمت پایگان سوال پرسیدم اینه که هموار تقریبا سیستمش مشخصه و از پارس پیک هم نقل قول زیاد شده اونم سیستمش مشخصه ولی در مورد پایگان که تازه اومده و سیستم خوبی هم به نظر میاد و خیلی ها تو اینجا ازش تعریف کردن یک مقدار ابهام وجود داره

از نظر من که شما از طرف پارس پیک هستین . واینکه چند بار اعلام بیطرفی میکنین یه کم بهم اطمینان میده که اینجوری هست.

iranimij
2010-12-22, 12:08
کاربر iranimij (http://www.shopkeeper.ir/forum/member.php?u=2860) این حرفی که زدید که من از طرف پارس پیک هستم به بنده بر خورد و این تهمته. یکم اطمینان و همینطور نظرتون رو هم برای خودتون نگه دارید

منم میگم که شما از پایگان هستید اگر خلاف این هستش لطف کنید ای دی فروم های بزرگی که عضو هستید مثل پی تی - نیک صالحی-پی سی ورد- فری افلاین یا حتی دیسکاس رو بزارید
تا بنده سابقه شما رو برسی کنم. برای اثبات حسن نیتم به بقیه دوستان.اینا به ترتیب ماله بنده هستن:wLORD-white LORD-wlord-white LORD-sun666
اینجا هم با datatop عضو شدم چون دومین datatop.ir ماله منه و احتمالا اسم فروشگاهم.قبلش هم بصورت میهمان بحث
هیچ ماست بندی نمیگه ماست من ترشه ولی این که یه ماست بند بقیه رو به ماست بندی متهم کنه دیگه نوبره

از این به بعد هم سعی کنید جایی که ازتون نظر خواستن نظر بدید.

من توی این فروم ها عضو هستم؟
میشه بگین از کجا به این مهم دست یافتین؟

من فکر کردم این فروم برای این بود که اگر کسی نظر داره بده اما مثل اینکه شما منو مجاب کردین که اینجا نظر ندم؟
شما میخواین من نظر ندم؟که میگین هر وقت ازتون نظر خواستن نظر بدین؟
مگه نظر من چه مشکلی واسه شما ایجاد کرد؟
دستتون رو شد؟
خوب من دیگه نظر نمیدم چشم.
هر وقت شما بگین میام و نظر بدم.
همه ما میدونیم کسی کهکارش مشکلی نداره دوست داره همه در مورد حرفاش نظر بدن و به کسایی که نظر دادن نمیگه من از شما نظر نخواستم.
دوست عزیز
موفق باشین

iranimij
2010-12-22, 14:26
عزیز من بنده مشکلی با نظر دادن شما ندارم ولی نظر شما هیچ ربطی به سوالایی من اول تاپیک پرسیدم نداشت و فقط با قصد و غرض پست دادید حالا میشه اسمشو اسپم ،منحرف کردن بحث یا هر چی دیگه هم میشه گذاشت
بنده 10 سال سابقه وب گردی و عضویت در فروم های فارسی موجود در اینترنت رو دارم و شما میتونید با پیگیری نام های کاربری که بالا گذاشتم سابقه بنده رو برسی کنید. و وقتی یک نفر میاد یه ف میگه من تا فرحزاد رفتم و برگشتم. انقدر هم شخصیت دارم که وقتی کاربر x را که تو 99 درصد پستاش میاد میگه فلان سیستم فلانه یا هرچی و خیلی تابلو هستش رو میبینم چشمام رو ببندم و هیچی نگم.چون یک درصد ممکنه ادم اشتباه کنه و شرمنده بشه.
امیدوارم تو اینده تو کار و زندگیتون و قضاوتهاتون موفق باشید
من نظرمو گفتم بدون هیچ توهین و کاملامحترمانه اگرم نظرم اشتباه باشه هیچ جای شرمندگی نیست . چون نظر خودمه و شخصیه.
آقا درست من جنبه نداشتم چشمامو نبستم حرفم زدم
قول میدم دفعه بعدم هیچی نگم
با تشکر

birdco
2010-12-22, 15:23
چه بحثيه حالا !!!
بس كنيد . تو اين وانفسا ، چرا همديگه رو اذيت مي كنيد . بي خيال .

datatop
2010-12-22, 15:57
حق با شما شت جناب birdco (http://www.shopkeeper.ir/forum/member.php?u=632) پست هایی که زده بودم و به بحث مربوط نبود رو پاک کردم

birdco
2010-12-22, 21:35
حق با شما شت جناب birdco (http://www.shopkeeper.ir/forum/member.php?u=632) پست هایی که زده بودم و به بحث مربوط نبود رو پاک کردم

ممنون كه توجه كردين . نكته اي كه مي خوام بگم اينه كه به جاي بحث كردن هاي بيهوده ، وقتتون رو براي افزايش بار علمي و فكري خودتون بزاريد كه مطمئنا در اينده به نفعتان است . اين بحث ها هيچ چيزي ندارد .
موفق باشيد

royal999
2010-12-23, 11:14
من هم با پایگان دارم قرارداد می بندم.

البته این خیلی بده که آدم بخواهد برای مقایسه ی سیستم های ایران مارکت سنتر، پرداخت، پارس پیک، پایگان، هموار و غیره بخواهد دست به یک تحقیق بزنه و کلی خودش بخش های مختلف رو بررسی کنه.
من هم که سر پایگان به نتیجه رسیدم، خیلی شناور و کور به پایگان رسیدم و فهمیدم که برای من بهتر است، هرچند فعلاً از سیستم تبلیغاتی اش نخواستم استفاده کنم.
کلی زنگ زدم، کلی صفحات وب را زیر و رو کردم، کلی جدول درست کردم، آخرش هم به طور نسبی به نتیجه رسیدم.
از چیزهایی که خیلی تاثیر می گذاره، نسبت پولی که می دهید، به نسبت خدماتی است که دریافت می کنید که محاسبه اش خیلی راحت نیست.
توی ویکیپدیا یک بخشی هست با آدرس http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_e-book_readers که دستگاه های کتاب الکترونیک خوان را مقایسه می کند. اگر می شد این سیستم های پستی را هم اینطوری بررسی کرد یا یک راهنمای جامع انتخاب سیستم پستی درست کرد، خیلی خوب می شد. این تخصص افراد هم خیلی مهمه. مثلاً یک نفر چقدر وقت داره. شاید اگر کسی وقت بگذاره و مثلاً برنامه نویسی وب رو یاد بگیره، بتونه از فروشگاه ساز های قوی و فارسی رایگان استفاده کنه و نیاز های خاص خودش رو دستی اضافه کنه و مثلاً 50، 100 یا 200 هزار تومان پول فروشگاه نده. یا مثلاً هاست فروشگاه از از هاست دهنگان رایگان تهیه کنه و ضرر پشتیبانی نه چندان عالی را به جان بخرد. از اون طرف برای پرداخت آنلاین هم همینطوره! مثلاً فرد می تونه با فیش بانکی عملیات پرداخت رو کاملاً بی نیاز از پرداخت آنلاین انجام بده که این برای مشتری کمی سخت میشه و نسبت گرفتن بین اینها خیلی کوره. مثلاً بگی اگر پرداخت با فیش بانکی رو بگذارم و برای مشتری ها بیرون رفتن از خانه برای پرداخت وجه سخت بشه من بیشتر سود می کنم یا اینکه پرداخت آنلاین رو فعال کنم و مشتری ها راحت تر باشند، بیشتر سود می کنم؟. همچنین پرداخت آنلاین هم دو حالت با واسطه و بدون واسطه داره که هر کسی باید ببیند خودش با بانک قرارداد ببندد بهتر است و حوصله اش را دارد یا نه و موارد دیگر.
یک روزی شاید خودم این جدول مقایسه ی سیستم های پستی رو به همراه یک راهنمای انتخاب سیستم پستی قرار دادم، چون خودم خیلی اعصاب خوردی کشیدم سر انتخابش.
احساس می کنم چون خریداران سیستم های پستی اینقدر زیاد نشدند که یک نفر احساس عمیق ایجاد یک راهنمای را حس کنه، هرچند همین سایت هم در انتخاب خوب تاثیر خیلی زیادی داشته، اما انتخاب عالی و با احساس یقین و رضایت که حاکی از بینش بالا است، احساس دیگری را ایجاد می کند.
این مقایسه ی فروشگاه های اینترنتی هم که اخیراً راه انداختند، خیلی خوبه، ولی فعلاً که سوت و کوره! بلکه حداقل 5 نفر برای هر فروشگاهی رای بدهند یک نفر هم میانگین بگیره و توی اکسل یک نمودار برایش درست کنه.

ReyShop
2010-12-23, 12:54
من هم با پایگان دارم قرارداد می بندم.

کار خوبی کردی بعد از کلی تحقیق به پایگان رسیدی

ما هم مثل شما این کارو کردیم

و الان هم کلی راضی هستیم

مدتی هست داریم کار می کنیم کارمزد کمی از ما میگیره
درصدی از مبلغ سفارشات در حال ارسال رو میده

تبلیغ هم برامون میکنه مخصوصا ارسال ایمیلشون که به تایید حرف دوستمون شیراز شاپ کلی سفارش میاره

کلا عالی هستند

به نظر من چون هدفشون اینه که برترین سیستم بشن خیلی به مشتری ها میرسن و پشتیبانیش عالیه و برای فردی که تازه کاره عالیه

royal999
2010-12-23, 15:19
این سیستم ارسال ایمیلشون جزو پک تبلیغاتی 50 هزار تومانی است که با بازاریاب ها قرارداد می بندیم و این هم روش رایگان داده میشه یا اینکه کلاً اگر پک تبلیغاتی رو هم نگیریم، باز هم رایگان است؟

payegan
2010-12-23, 18:58
این سیستم ارسال ایمیلشون جزو پک تبلیغاتی 50 هزار تومانی است که با بازاریاب ها قرارداد می بندیم و این هم روش رایگان داده میشه یا اینکه کلاً اگر پک تبلیغاتی رو هم نگیریم، باز هم رایگان است؟

با سلام در پاسخ پيغام خصوصي دوست عزيز بصورت كامل توضيح داده شد
اما اينجا يك اشاره كوچك مي شود

اگر کلاً پک تبلیغاتی رو هم نگیرید فقط سيستم پاسا‍‍‍ژ پادنگار براي شما رايگان است
و محصولاتي رو كه % براي بازاريابي آنها در نظر گرفتيد رو بازاريابها بازاريابي ميكنند .

اما با تهيه پک تبلیغاتی محصولات % دار شما توسط سیستم ارسال ایمیل در گروه ها تبليغ مي شود .

با تشكر

FeoDolaR
2010-12-24, 14:14
من هم میخواستم با پایگان قرارداد ببندم . اما هر چی باهاشون تماس گرفتم اون دوتا تلفنشون که اشغال بود و شماره موبایله هم که خارج از دسترس . براشون پیام هم گذاشتم اما هیچ خبری نشد .
اگه پشتیبانیشون هم همینجوری باشه که واویلاست !

birdco
2010-12-24, 16:42
اصلا اينجوري نيست .
شايد اون لحظه اين اتفاق افتاده .
اگر خواستي به خودم بگو . كارتو رديف مي كنم سه سوته !!!!

FeoDolaR
2010-12-24, 17:14
اصلا اينجوري نيست .
شايد اون لحظه اين اتفاق افتاده .
اگر خواستي به خودم بگو . كارتو رديف مي كنم سه سوته !!!!

اتفاقاً به شما هم پیغام خصوصی دادم یه 4،5 روز پیش ، ولی هنوز جواب ندادی ! :)

birdco
2010-12-24, 17:19
باور كنيد دوست عزيز اگر پيغامي بود حتما جواب ميدادم .
همين الان چك كردم ( ساعت 17:21 دقيقه روز جمعه 3/10/1389 ) اما با آي دي شما هيچ پيام خصوصي براي من نرسيده . به هر حال ببخشيد كه نرسيده !!!:-s
اگر آن لايني بيا ياهو مسنجر . آي دي من birdcosup

FeoDolaR
2010-12-24, 18:57
باور كنيد دوست عزيز اگر پيغامي بود حتما جواب ميدادم .
همين الان چك كردم ( ساعت 17:21 دقيقه روز جمعه 3/10/1389 ) اما با آي دي شما هيچ پيام خصوصي براي من نرسيده . به هر حال ببخشيد كه نرسيده !!!:-s
اگر آن لايني بيا ياهو مسنجر . آي دي من birdcosup

اگه واقعاً نیومده باشه باید مدیر انجمن یه فکری به حال اینجا بکنه :

http://www.up.vatandownload.com/upimages/2010/Dec/24/untitled1c.jpg

Reza
2010-12-24, 19:17
اگه واقعاً نیومده باشه باید مدیر انجمن یه فکری به حال اینجا بکنه :

http://www.up.vatandownload.com/upimages/2010/Dec/24/untitled1c.jpg
متاسفم که بحث تاپیک منحرف میشه اما :
بابا این وی بولتین یه کمی ایراد داره که اون هم با آپگرید حل میشه اما دیگه اینقدر نه :d
طرفین یک بار دیگه چک کنن ببینن مشکل برطرف شده یا نه :|