PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی سایت موسسه خیریه ** لطفا نظر بدید**

karimi46
2012-12-23, 01:39
سلام
من قصد دارم واسه موسسه خیریه سایتی را راه اندازی کنم
و اهدا کنم به موسسه
این موسسه در حال حاضر 280 مریض سرطانی داره که چندتاشون هم میشناسم و بدون منت و هزینه و ....... دارن کم میگیرن از این موسسه
چون پولی نداشتم که کمک کنم تصمیم گرفتم سایتی راه اندازی کنم و حداقل اخبارشون و تعدادی مریض هاشون که عمل میشن را در سایت بزارم شاید کسانی خواسته باشند کمک کنند یا کسانی احتیاج دارن کمک بشن

وردپرس خیلی خوب توی گوگل شناخته میشه و واسه آموزش و مطالبی که واسه جلوگیری از سرطان میخواهم بزارم مناسبه

ولی قالبی مناسب پیدا نکردم و تهیه کردن فرم عضویت خیرین یا پرداخت آنلاین و دریافت رسید به خیرین از طریق بانک یا سایت موسسه

جوملا فکر کنم بهتر باشه؟
ولی ماژول و قالبشو ندارم
کسانی که میتونند قالبی در اختیارم بزارن و یا راهنماییم کنند
نظر بدن
و کسانی که میخواهند حضوری تشریف بیارن موسسه و از نزدیک ببین خوشحال میشیم زیارتشون کنیم

shivahost
2012-12-23, 01:46
دوست گلم، 500 مگ هاست این سایت را هم من بهتون هدیه می کنم....

peiman
2012-12-23, 02:20
سلام ، متاسفانه با وردپرس و php آشنا نیستم
اما می تونم به رایگان براتون از پایه با asp.net سایتشون رو طراحی کنم با امکان عضو گیری و پرداخت آنلاین.
سرور هم دارم و از بابت هاستینگ مشکلی نیست

ahijoon
2012-12-23, 03:13
از شما دوست عزیز بخاطر این کار ارزشمندتون تقدیر میکنم.همچنین از شیوا هاست و پیمان عزیز بخاطر همنوع دوستی و کمک کردنشون تشکر میکنم.
خداوند به وسعت نیت تون اجرتون بده.
موفق باشید.

karimi46
2012-12-23, 11:08
ممنونم از تمامی شما
پیمان جان من جوملا میخواستم بزنم چون میتونستم کمی هم کمکتون کنم
هاست بگیرم و جوملا نصب کنم و ....
asp زیاد بلد نیستم اگه خواستی میتونی بزنی
من چیکار میتونم واست بکنم؟

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

راستی پیمان جان چند روزه میتونی تحویل بدی
آخه میخواهم برم اطلاعات موسسه بگیرم و داخل سایت بزارم

soheyl_ir89
2012-12-23, 16:36
با سلام
خیلی ممنون بابت کار خیرتون
و تبریک بابت نعمت همنوع دوستی که دارید.

دوست عزیز
بهتره در نظر بگیری که در حال حاضر و در آینده چه قسمت هایی می خوای برای سایت ایجاد کنی
تا از الان از سیستمی استفاده کنی که همه خواسته هارو پاسخ گو باشه.

انشاالله که موفق باشی

Merlin
2012-12-23, 16:46
بنده هم تا جاهایی میتونم کمکتون کنم

karimi46
2012-12-23, 20:46
سلام دوستان دامنه رو ثبت کردم هاست لینوکس هم گرفتم اگه کسی میتونه جوملا واسه موسسه طراحی کنه من جوملا نصب کنم یا اگه کسی سیستم دیگه مثل asp بلده برم هاست بگیرم یا اگه هاست داره ممنون میشم کمک کنه الان خواهشا یکی بیاد شروع کنیم هرچی شما بگید همونو طراحی میکنیم فقط یک گالری عکس مریضها میخواهم بزارم گوشه یه فرم عضویت و پرداخت آنلاین واسم مهم است و معرفی اعضا و آدرس و شماره ثبت و مجوز و..........

khodadad
2012-12-24, 03:11
خیلی خوبه ، من به وردپرس آشنام اگر کمک می تونم کمک کنم پ.خ بده

Ali.9
2012-12-24, 04:29
درصورت تمایل میتونم سایت رو تحت وردپرس براتون رایگان اوکی کنم و همچنین بخش پرداخت .

Imaco
2012-12-24, 12:01
سلام
من قصد دارم واسه موسسه خیریه سایتی را راه اندازی کنم
و اهدا کنم به موسسه
این موسسه در حال حاضر 280 مریض سرطانی داره که چندتاشون هم میشناسم و بدون منت و هزینه و ....... دارن کم میگیرن از این موسسه
چون پولی نداشتم که کمک کنم تصمیم گرفتم سایتی راه اندازی کنم و حداقل اخبارشون و تعدادی مریض هاشون که عمل میشن را در سایت بزارم شاید کسانی خواسته باشند کمک کنند یا کسانی احتیاج دارن کمک بشن

وردپرس خیلی خوب توی گوگل شناخته میشه و واسه آموزش و مطالبی که واسه جلوگیری از سرطان میخواهم بزارم مناسبه

ولی قالبی مناسب پیدا نکردم و تهیه کردن فرم عضویت خیرین یا پرداخت آنلاین و دریافت رسید به خیرین از طریق بانک یا سایت موسسه

جوملا فکر کنم بهتر باشه؟
ولی ماژول و قالبشو ندارم
کسانی که میتونند قالبی در اختیارم بزارن و یا راهنماییم کنند
نظر بدن
و کسانی که میخواهند حضوری تشریف بیارن موسسه و از نزدیک ببین خوشحال میشیم زیارتشون کنیم

همکاری در فعالیت های عام المنفعه بسیار زیبا و انسانیه. اگه اسم موسسه و یا مرکز خیریه رو عنوان میکردی شاید دوستان بیشتری تمایل به همکاری پیدا میکردند. کارهای نیک رو باید اشاعه داد.
چند بار خواستم بنر محک . چندتا مرکز خیریه رو در بدون چشمداشت در سایتم بزارم گفتند باید پول هم بدی ! چون اسم ما باعث اعتبار ساییت میشه !
در خود سایت هم درج کردم معرفی خدمات برای مراکز خیریه رایگان و افتخاری انجام میشه اما یه وقتایی ادم پشیمون میشه .

abbasss
2012-12-24, 15:28
درود بر شما
خوشحال میشم اگه کمکی از دست حقیر بر میاد بفرمایید انجام وظیفه کنم.

Ali.9
2012-12-24, 20:41
همکاری در فعالیت های عام المنفعه بسیار زیبا و انسانیه. اگه اسم موسسه و یا مرکز خیریه رو عنوان میکردی شاید دوستان بیشتری تمایل به همکاری پیدا میکردند. کارهای نیک رو باید اشاعه داد.
چند بار خواستم بنر محک . چندتا مرکز خیریه رو در بدون چشمداشت در سایتم بزارم گفتند باید پول هم بدی ! چون اسم ما باعث اعتبار ساییت میشه !
در خود سایت هم درج کردم معرفی خدمات برای مراکز خیریه رایگان و افتخاری انجام میشه اما یه وقتایی ادم پشیمون میشه .

محک این حرف رو زده ؟!!