PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایران مارکت سنتر ، پیشتاز در ارائه ابزارهای تبلیغاتی . . .

Reza
2010-12-22, 21:00
مدتی است در حال مانیتورینگ فعالیت سیستم های پستی در انجمن هستیم . سیستم های جدید و قدیمی شکر خدا توی یک فضای رقابتی سالم دارن با هم به رقابت می پردازن . توی این رقابت باید قصد هر سیستم این باشه که بتونه ابزار ها و سرویس های سایر رقبا رو بررسی کنه و بتونه از ایده های جذاب و البته اثرگذار اون ها استفاده کنه و اون ها رو برای سیستم خودش نمونه سازی کنه .

چیزی که الان به وفور شاهد اون هستیم متدهای به روز و البته موثر برخی از سیستم های پستی هست که خوب فعلا میخوایم در مورد یکی از اون ها یعنی ایران مارکت سنتر صحبت کنیم . میشه گفت اولین سیستمی هست که تا اونجایی که به یاد دارم سیستم همکاری در فروش گسترده ای رو پیاده سازی کرد . سیستمی که با تبلیغات فراوان و یک دامنه عالی (iran.bz سابق) تونست فروشندگان و خریداران زیادی رو به خودش جذب کنه و باعث سودآوری بیشتر برای فروشندگان خودش بشه . هر چند با مشکلاتی هم مواجه شد مثل مالکیت دامنه توسط سیستم رایارا و یا اینکه در اوایل برخی سفارشات کنسل میشد و . . . اما به هر حال در حال حاضر هم یکی از سیستم های همکاری در فروش هست که هر روز اخبار جدیدی پیرامون اضافه شدن امکانات جدید به این سیستم شنیده میشه که جای خوشحالیه .

نکته ای که برای شخص من خیلی جالب و البتهسوال برانگیزه اینه که با وجود اطمینان از سودآور بودن و البته موثر بودن اینگونه سیستم ها ، چرا تا الان کمتر سیستم های واسطه اقدام به راه اندازی همچین سیستم همکاری در فروشی نکردن ؟ آیا توانش رو ندارن ؟ آیا ضرورتی نمی بینن ؟ آیا و آیا و ده ها آیای دیگه . . .

به نظرم این مورد از مواردی هست که باید سایر سیستم ها ازش الگو برداری کنن و هر چه سریعتر (تاکید میکنم هرچه سریعتر) به سیستم خودشون اضافه کنن . خیلی خوشحال کننده هست برای فروشنده ای که تازه کارش رو شروع کرده و ببینه که بدون اینکه خودش مستقیما تبلیغاتی انجام بده ، براش حتی دوهفته ای یک سفارش هم میاد یا همون ماهی یک سفارش!

پیرو تصمیم به بیان مزیت های سیستم های پستی ، امروز به این مزیت از مارکت سنتر پرداختم و ایشالا در زمان های بعد پیرامون سایر سیستم ها هم مطالبی رو می نویسم .
ممنون از حمایت های شما . . .

birdco
2010-12-22, 21:25
بله.
واقعا از اين نظر خيلي خوب عمل كردند و حدود 90% سفارشات من از طريق سيستم تبليغاتي ايران ماركت است كه ميانگين روزي 10 تا سفارش است ( سفارش سالم قابل ارسال . با اين توضيح كه 95% كالاهاي من نرم افزار است )
اما توضيح :
1 - سيستم مشابه بي زد ايران يا همون سيستم تبليغاتي ايران ماركت سنتر ، سيستم رايارا هم داره كه روي دامنه ايران دات بيز داره كار ميكنه و از اون طريق هم براي من سفارش مياد ( ميانگي روزي 3 سفارش سالم ) .
2 - همچنين پايگان هم سيستم مشابهي راه اندازي كرده با نام پادنگار كه طبق اطلاع از بعد از محرم تبليغات وسيع اون شروع ميشه .
به دوستان تازه كار توصيه مي كنم حتما از اين سيستم ها استفاده كنند . مخصوصا كساني كه بودجه تبليغاتي ندارند و يا به تبليغات اعتقادي ندارند . اين سيستم ها هزينه تبليغات را بعد از وصل وجه كالا از فروشنده دريافت مي كنند و نه قبل از آن !!!
همه موفق باشند

DDSHOP
2010-12-22, 21:37
حقیقتا imc با سیستم همکاری در فروش قوی خودش، فروش فروشگاه ها رو چندین برابر می کنه! و همه به این امر واقفیم.
امیدواریم سیستم های دیگه هم این سرویس رو راه اندازی کنن! حتی شده پورسانتی(%) یا حتی با حق اشتراک!!

ARCHIVEMASTER
2010-12-23, 10:19
یه سوال.من عضو سیستم ایران مارکت سنتر هستم.چه جوری میتونم محصولاتم رو از طریق این سیستمی که گفتین معرفی کنم.ممنون میشم یه راهنمایی کامل اینجا بذارید.

RAMIN SMAILI
2011-01-28, 14:06
یه سوال.من عضو سیستم ایران مارکت سنتر هستم.چه جوری میتونم محصولاتم رو از طریق این سیستمی که گفتین معرفی کنم.ممنون میشم یه راهنمایی کامل اینجا بذارید.

كسي نيست به اين سوال پاسخ بده؟

Reza
2011-01-28, 14:45

همچین امکانی وجود نداره و این سرویس فقط برای فروشندگان عضو ایران مارکت سنتر تعبیه شده

ARCHIVEMASTER
2011-01-28, 15:42

شما باید عضو سیستم ایران مارکت سنتر باشی.
بعد از اون به راحتی میتونی از طریق پنل خودت این کار رو انجام بدی

mihanmc
2011-01-28, 15:57
دليل اينكه همكاري در فروش ايران ماركت سفارش ها رو زياد مي كنه اسپمر هاي گوگل هست . . .
و الا سايت سرشناسي با اين سيستم كار نمي كنه . . .
همين اسپمر هايي كه گوگل رو داغون كردند . . .

ARCHIVEMASTER
2011-01-28, 16:15
دليل اينكه همكاري در فروش ايران ماركت سفارش ها رو زياد مي كنه اسپمر هاي گوگل هست . . .
و الا سايت سرشناسي با اين سيستم كار نمي كنه . . .
همين اسپمر هايي كه گوگل رو داغون كردند . . .

میشه منظورتون رو واضح تر بگید؟

سعادت
2011-01-28, 18:25
شما باید عضو سیستم ایران مارکت سنتر باشی.
بعد از اون به راحتی میتونی از طریق پنل خودت این کار رو انجام بدی

من که تا حالا اسپمی ندیدم
میشه لینک سرچ گوگل بدید

mihanmc
2011-01-28, 18:37
ultra-market.ir
www.farsiyab.info
ultra-shop.ir
productlink.ir
.
.
.