PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از رایارا Rayara چه خبر ؟

Reza
2010-12-22, 21:39
چند وقت قبل بود که افشین سعادتجو در یک خبر از طریق پنل کاربران شرکت ایران مارکت سنتر خبر جدایی خودش رو درج کرد . مدتی چنچال رسانه ای :d زیادی ایجاد شد . ایران مارکت سنتر از هم پاشید ، ایران مارکت سنتر تعطیل شد ، چرا آقای سعادتجو از ایران مارکت سنتر جدا شد ؟ ، چرا افشین سعادتجو سیستم جدیدی رو بلافاصله بالا آورد ؟ ، سرنوشت ایران مارکت سنتر چی میشه ؟ آیا رایارا برای جنگ با مارکت سنتر اومده و . . . از جمله سوالاتی بود که لا اقل از بنده خیلی پرسیده می شد .

همون اوایل کار تبلیغات خوبی رو از این سیستم شاهد بودیم . تبلیغات در همین انجمن ، سایت وبگذر ، سایت ها و انجمن های مطرح فارسی و . . . همه و همه گواه این مورد بود که رایارا ، با تجربه ای که از ایران ام سی کسب کرده اومده که گوی سبقت رو از بقیه بگیره و همه فکر میکردن که اگه این روند تبلیغات و البته فعلیت های مستمر ادامه پیدا کنه خیلی زود میشه رایارا رو جزو یکی از سه شرکت مطرح توی زمینه خرید پستی شمرد . . .

. . . مدتیه از اون زمون میگذره و سایت رایارا تغییر چندانی نکرده ، به نظرم از طراحی ضعیفی بهره می بره ضمن اینکه دیگه خبری از پشتیبانی آنلاین و پاسخگویی تاپیک ها هم نیست . شاید این زاییده تخیلات منه اما احساسم بهم میگه هر کس وارد این وادی میشه برای اینکه بتونه کار خودش رو برتر و البته حرفه ای تر نشون بده سعی میکنه کمتر وارد بحث ها و حواشی بشه . شاید این تدبیر رو پیش رو گرفتن که بگن تعداد مشترکینمون زیاد شده و وقت پاسخگویی انلاین نداریم . شاید هم واقعا مشترکینشون تعدادش زیاد شده و . . . .

عدم وجود بخش اخبار سیستم ، عدم برخورداری از طراحی مناسب ، استفاده بیش از حد از تکنولوژی های جدید!!! در طراحی وب سایت و آدرس دهی ضعیف صفحات ، عدم تبلیغات گسترده و . . . به نظرم از ضعف هایی هست که در حال حاضر این سیستم ازش رنج میبره . خوشحال میشم نظر دوستان روهم بدونم .

user
2010-12-22, 22:41
سلام
هر سایتی که در شاپکپر فعالیت نکنه یا کم بکنه ، یعنی کار نمی کنه ؟

salamirani
2010-12-22, 23:27
بله من هم این احساس را دارم که در این جا این طرز تفکر هست که هر کسی در اینجا فعالیت مناسبی نداشت یعنی تعطیل است

البته موافق این هستم که تمامی مدیران سیستم ها در اینجا باشند چون به هر حال خیلی بهتر است

Reza
2010-12-23, 16:36
سلام
هر سایتی که در شاپکپر فعالیت نکنه یا کم بکنه ، یعنی کار نمی کنه ؟
سلام و درود
مساله شاپ کیپر نیست ، مساله محیط اینترنت هست
خیلی از سیستم ها حضور کم رنگی دارن در این انجمن اما در کل فعالیت خوبی دارن . دلیلی نمیشه که بگیم حتما باید در شاپ کیپر حضور فعال داشت تا مطرح و اکتیو بود!
اما در فضای اینترنت بله ، باید در فضای اینترنت فعال بود تا فعالیت برآورد شود . شما به سیستم های قدیمی مثل ایران مارکت سنتر و پارس پیک نگاه نکنید ، سیستم های جدید باید حضور پر رنگ تری از خودشون توی فضای اینترنت نشون بدن تا بتونن برند سازی کنن و فروشنده ها رو با نام خودشون بیشتر آشنا کنن . . .

iranneed
2010-12-28, 01:46
من در مورد این موضوع پاسخ فرستاده بودم پاکش کردن
همتون بچه پرو هستین
تا یکم فروشگاه ها بهتون حال میدن سواری میگیرین