PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قسمت همکاری در فروش

CentralShop.ir
2010-12-27, 14:15
با سلام و خسته نباشید
یه درخواستی از شرکت هموار دارم اینم اونه که یک پنل راه اندازی بشه تا فروشنده بتونه همکار تعریف کنه و درصدی هم برای فروش اون قرار بده اگه این سیستم فعال بشه دیگه هموار حرف اول رو میزنه./

roozbeh72
2010-12-27, 14:40
منم با این پیشنهاد موافقم
سیستم هموار واقعا" به همچنین چیزی احتیاج داره :)>-

Setareh
2010-12-27, 14:45
البته من تازه عضو شدم و دارم فعلا تحقیق میکنم که کدوم سیستم خوبه
اما اگه هموار که همه چیش رایگانه ازین امکانات و سرویس ها هم به کاربرا بده و چیزی از بقیه کم نداشته باشه فکر نکنم کسه دیگه ای بره سراغ شرکتای دیگه
البته پشتیبانی هم مهمه

CentralShop.ir
2010-12-27, 15:16
هموار چند تا چیز کم داره یکی همکری در فروش محصولات پیش فرض خودش که ما بزاریم تو سایتمون بفروشیم و درصد گیرمون بیاد و یه قسمت واسه لینک کردن افراد و یک قسکن که بتونیم یه مطلب بفرستیم یا همون وبلاگ فروشگاه <:-p اگه این سیستم ها فعال بشه دیگه هموار حرف اولو میزنه

Setareh
2010-12-27, 15:21
هموار چند تا چیز کم داره یکی همکری در فروش محصولات پیش فرض خودش که ما بزاریم تو سایتمون بفروشیم و درصد گیرمون بیاد و یه قسمت واسه لینک کردن افراد و یک قسکن که بتونیم یه مطلب بفرستیم یا همون وبلاگ فروشگاه <:-p اگه این سیستم ها فعال بشه دیگه هموار حرف اولو میزنه
اون که دیگه هموار نمیشه میشه شاپلاگر که :دی

CentralShop.ir
2010-12-27, 18:40
از شاپلاگر بهتر میشه :-"

DDSHOP
2010-12-28, 17:14
هموار، به شدت منتظر این امکانات هستیم، و البته، هموار دوست داریم :x