PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با فروش دی وی دی قرار داد میبنده کسی ؟

Mr.Diyaco
2010-12-27, 20:48
سلام :">

من یه سوالی دارم فرض کنید من تعداد خیلی زیادی dvd فیلم دارم ( حدود 3684 فیلم زیر نویس البته این آمار ماله پارساله الان بیشتره 8->) حالا بماند چند تا سریال و کارتون و امثال اون هست !

سوال من اینجاست این شرکت های پستی قرار داد میبندن با آدم کار با ***** شدن سایت ندارن یا جدیدا اون قرار دادشم نمیبندن ؟

واسه من اون قرار دادش مهمه :x ***** شدن برام اهمیت نداره ! ;)

* راستی کسی آرشیو می خواد خبرم کنه :">8->

as87
2010-12-27, 21:06
من اين كار رو توي سال 87 گذاشتم كنار به شما هم توصيه مي‌كنم واردش نشيد. (دوستانه بود قصد نصيحت ندارم)
اصلا شما اگر كسي هم بهتون كاري نداشته باشه. فقط همين فيلتر شدن دومينتون اعصابي ازتون خورد مي كنه كه 2سال به سكته كردن نزديك ميشيد:ي

ARCHIVEMASTER
2010-12-27, 21:28
دوست عزیز.اصلا موقع قرار داد بستن از شما نمیپرسن که میخاین چی بفروشین.
خیالت راحت

Mr.Diyaco
2010-12-27, 21:52
as87 دوست جون :d

اگر توجه کنی من شغلم چیزه دیگست !!! نمیشه اسمشو آورد :d:d به خاطر همین من همه سکته هامو قبلا زدم ;))

*فکر کردم با این تبصره یه شب هاشون حتی نمیدازن دیگه قرار داد بست :-s واسه اون ***** هم راه زیاد هست =p~:-"

as87
2010-12-27, 21:56
as87 دوست جون :d

اگر توجه کنی من شغلم چیزه دیگست !!! نمیشه اسمشو آورد :d:d به خاطر همین من همه سکته هامو قبلا زدم ;))

*فکر کردم با این تبصره یه شب هاشون حتی نمیدازن دیگه قرار داد بست :-s واسه اون ***** هم راه زیاد هست =p~:-"

من همكار داشتم ريختن خونش وسايلش رو جمع كردن. البته به من ربطي نداره:ي

djsiamak
2010-12-27, 22:13
منم شنیدم با توجه به آدرسی که رو فاکتورها هست ، میگیرن !

والا من خودم عاشق فروش سریال هستم !

b.tavakkoli
2010-12-28, 00:17
بهتره یکی یک تاپیک باز کنه و وضعیت بگیر و ببند فروشندگان فیلم و سریال را ببینه چطوره، کسی که ریخته باشند گرفته باشندش خوب هست تجربه‌اش رو بگه :)

Alirezaer
2010-12-28, 01:08
سلام :">

من یه سوالی دارم فرض کنید من تعداد خیلی زیادی dvd فیلم دارم ( حدود 3684 فیلم زیر نویس البته این آمار ماله پارساله الان بیشتره 8->) حالا بماند چند تا سریال و کارتون و امثال اون هست !

سوال من اینجاست این شرکت های پستی قرار داد میبندن با آدم کار با ***** شدن سایت ندارن یا جدیدا اون قرار دادشم نمیبندن ؟

واسه من اون قرار دادش مهمه :x ***** شدن برام اهمیت نداره ! ;)

* راستی کسی آرشیو می خواد خبرم کنه :">8->

شرکت های واسطه پستی با شما قرارداد می بندند بابت فروش محصولی که در قرارداد ذکر خواهد شد.
برای فروش هم تو سایت معمولا سریال ها رو جدیدا صاحبان فروشگاه ها با اسم سریال در پنل پستی نمی نویسند،به عنوان مثال:
شما مجموعه فیلم های 2010 رو می خوای بفروشی،اما تو پنل پستی می زنی مجموعه نرم افزارهای 2010

as87
2010-12-28, 09:32
بعد يه سوال ديگه دارم وقتي مي‌بيني كه دارن با 500 تومن يه دي وي دي مي‌فروشن واقعا ارزش وارد شدن داره؟

djsiamak
2010-12-28, 15:06
فلتر نکنن
نگیرن ارزش داره !

اما سودش به سود فروش محصولات غیر سی دی / دی وی دی هیچ وقت نمیرسه

DDSHOP
2010-12-28, 17:17
دوست عزیز، دوستانه عرض می کنم، فروش فیلم و ... به دردسرش نمی ارزه!
+ انقد دست زیاد شده که...
موفق باشید

Mr.Diyaco
2010-12-28, 18:34
راستش من شغلم محصولات چیز داره 8-} اصلا تو این صنف نیستم ! دیدم کلی دی وی دی دارم و به اون قرار داد گذایی پست احتیاج دارم گفتم شغل دوم راه اندازی کنم 8->:d

به نظر شما دی وی دی ها رو بریزم تو جوب -((

djsiamak
2010-12-28, 20:05
راستش من شغلم محصولات چیز داره 8-} اصلا تو این صنف نیستم ! دیدم کلی دی وی دی دارم و به اون قرار داد گذایی پست احتیاج دارم گفتم شغل دوم راه اندازی کنم 8->:d

به نظر شما دی وی دی ها رو بریزم تو جوب -((

چرا تو جوب ؟
اگه آرشیو خوبی داری میتونی کل آریشو رو بفروشی !

DDSHOP
2010-12-28, 21:39
چرا تو جوب ؟
اگه آرشیو خوبی داری میتونی کل آریشو رو بفروشی !
این پیشنهاد بو می ده :-p
شوخی می کنم، ولی نمی شه که! چند بفروشه؟ من که می گم حیفه! نگهش دار، تا ببینیم قوانین مربوط به فروش فیلم تغییر می کنه یا نه

as87
2010-12-28, 22:28
من نزديك به 12ترابايت ارشيو دارم اما اگه دوستمم بخواد براش يه فيلم رايت كنم مي‌گم برو بخر:ي چون 500تومن ارزش وقتي كه براي رايتش طلف ميشه رو نداره.

Mr.Diyaco
2010-12-28, 23:22
حرف های مهران مدیری رو شما خیلی تاثیر گذاشته ! ولی از جهاتی دیگر :d

djsiamak
2010-12-28, 23:35
این پیشنهاد بو می ده :-p
شوخی می کنم، ولی نمی شه که! چند بفروشه؟ من که می گم حیفه! نگهش دار، تا ببینیم قوانین مربوط به فروش فیلم تغییر می کنه یا نه

الان خیلی ها هستن که آرشیو های واقعا بالایی دارن
ایشون هرچه نگه داره آرشیو کهنه میشه !

ولی بازم 50 50 میشه گفت
من خودم آرشیو کوچیکی دارم ، نگه داشتم !
آپدیت هم نمیکنم !

فکرهم نمیکنم قوانین تغییر کنه

salamirani
2010-12-29, 07:24
اکثرا دی وی دی میفروشند شرکتهای خرید پستی هم این موضوع را میدانند

DDSHOP
2010-12-29, 08:46
اکثرا دی وی دی میفروشند شرکتهای خرید پستی هم این موضوع را میدانند
چجور دی وی دی؟ توی قوانین هر سیستمی بزرگ نوشته فیلم و آهنگ اونوری ممنوعه! (جالبه، اینو نگاه کنید www.CentralShop.ir دیروز دیدمش توی بخش هموار، محصولات جالبی داره :-")

CentralShop.ir
2010-12-29, 09:07
چجور دی وی دی؟ توی قوانین هر سیستمی بزرگ نوشته فیلم و آهنگ اونوری ممنوعه! (جالبه، اینو نگاه کنید www.CentralShop.ir دیروز دیدمش توی بخش هموار، محصولات جالبی داره :-")

ممنون واسه معرفی