PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای تغییر هدر قالب

pclord
2010-12-28, 01:52
سلام دوستان
من با استفاده از shoploger یه فروشگاه راه اندازی کردم که دو تا قالب داره، من از قالب (قالب ادمین شاپلاگر) استفاده میکنم، میخوام هدر رو تغییر بدم، اما تو ویرایش قالب نمیشه، ممنون میشم کمک کنید.
اگه قالب هم سراغ دارید معرفی کنید.

ممنون.

Reza
2010-12-28, 19:13
کد قالب رو بزارید به همراه آدرس فروشگاهتون
اگه بتونم کمکتون میکنم

pclord
2010-12-28, 20:30
آدرس فروشگاه:
http://pshop3d.shoploger.com/

کد قالب:

Reza
2010-12-28, 20:36
برای اینکار باید به فایل زیر دسترسی داشته باشید :
template/temp1/css/style.css

Reza
2010-12-28, 20:38
این کد سی اس اس شماست :

A:link {
COLOR: #006697; TEXT-DECORATION: none
}
A:visited {
COLOR: #0060b1; TEXT-DECORATION: none
}
A:active {
}
A:hover {
}
BODY {
FONT-SIZE: 0pt; MARGIN: 3px 0px 0px; BACKGROUND-REPEAT: repeat-x; FONT-FAMILY: Tahoma; BACKGROUND-COLOR: #25749a
}
TD {
FONT-SIZE: 8pt; FONT-FAMILY: tahoma
}
INPUT {
FONT-SIZE: 9pt; FONT-FAMILY: tahoma
}
TEXTAREA {
FONT-SIZE: 9pt; FONT-FAMILY: tahoma
}
.header {
BACKGROUND-IMAGE: url(../Images/header.jpg); BACKGROUND-REPEAT: no-repeat; HEIGHT: 200px
}
.page {
BACKGROUND-COLOR: #020202
}
.rmenu {
BORDER-RIGHT: #020202 3px solid; PADDING-RIGHT: 3px; PADDING-BOTTOM: 3px; WIDTH: 180px; BACKGROUND-COLOR: #ffffff
}
.content {
PADDING-RIGHT: 3px; PADDING-LEFT: 3px; PADDING-BOTTOM: 3px; PADDING-TOP: 1px; BACKGROUND-COLOR: #ffffff
}
.packet {
BORDER-RIGHT: #7ab7cd 1px solid; BORDER-TOP: #7ab7cd 1px solid; BORDER-LEFT: #7ab7cd 1px solid; BORDER-BOTTOM: #7ab7cd 1px solid; BACKGROUND-COLOR: #e1eff4; TEXT-ALIGN: justify
}
.numpage {
BACKGROUND-POSITION: center 50%; BACKGROUND-IMAGE: url(../Images/cart_items_quantity.gif); BACKGROUND-REPEAT: no-repeat; HEIGHT: 29px; TEXT-ALIGN: center
}
.lmenu {
PADDING-LEFT: 3px; PADDING-BOTTOM: 3px; BORDER-LEFT: #020202 3px solid; WIDTH: 180px; BACKGROUND-COLOR: #ffffff
}
.m_g_t {
BACKGROUND-IMAGE: url(../Images/menu_green_top.gif); HEIGHT: 50px; TEXT-ALIGN: center
}
.m_t {
BACKGROUND-IMAGE: url(../Images/menu_top.gif); HEIGHT: 14px
}
.m_c {
BORDER-RIGHT: #f3f3f3 2px solid; BORDER-LEFT: #f3f3f3 2px solid
}
.m_b {
BACKGROUND-IMAGE: url(../Images/menu_bottom.gif); HEIGHT: 10px
}
.main_t {
BACKGROUND-IMAGE: url(../Images/main_menu_top.gif); HEIGHT: 12px
}
.main_c {
BACKGROUND-IMAGE: url(../Images/main_menu.gif)
}
.main_sep {
BACKGROUND-IMAGE: url(../Images/main_menu_sep.gif); HEIGHT: 9px
}
.main_b {
BACKGROUND-IMAGE: url(../Images/main_menu_bottom.gif); HEIGHT: 11px
}
.footer {
BORDER-RIGHT: #020202 3px solid; PADDING-RIGHT: 5px; BORDER-TOP: #020202 3px solid; PADDING-LEFT: 5px; PADDING-BOTTOM: 5px; BORDER-LEFT: #020202 3px solid; COLOR: #ffffff; PADDING-TOP: 5px; BORDER-BOTTOM: #020202 3px solid; BACKGROUND-COLOR: #030404; TEXT-ALIGN: center
}
.input {
BACKGROUND-POSITION: right center; FONT-SIZE: 8pt; BACKGROUND-IMAGE: url(../Images/arrow-anim2.gif); BACKGROUND-REPEAT: no-repeat; FONT-FAMILY: tahoma
}
.button {
PADDING-RIGHT: 5px; PADDING-LEFT: 5px; FONT-SIZE: 8pt; PADDING-BOTTOM: 5px; PADDING-TOP: 5px; FONT-FAMILY: tahoma
}
#pager ul{ list-style: none; display: inline;}
.pager{ height: 17px; text-align: left; width: 360px; max-width: 360px; margin: 0px auto; direction: rtl; margin: 3px auto; text-align: center;}
.pager ul{ height: 17px; margin-top: 5px; position: relative;}
.pager li{ margin-right: 5px; float: right; border: 1px solide #eee; list-style-type: none;}
.pager a{ width: 17px; line-height: 17px; text-align: center; display: block; border: 1px solid #ccc;}
.pager .current{ width: 17px; line-height: 17px; text-align: center; display: block; border: 1px solid #666666; background: #800000; color: #FFFFFF;}
.pager a:hover{ background: #FFCCFF; border: 1px solid #666666; color: #000000;}
.pager span{ width: 17px; line-height: 17px; text-align: center; display: block; border: 1px solid #ccc; background: #6ECBF0;}
.box{border: 1px solid #E0E0E0;BACKGROUND-COLOR: #FBFBFB;direction:rtl;text-align:right;color:black;FONT-FAMILY: Tahoma;FONT-SIZE: 8pt;width:450px}
.box .top {background-color: #DBE1FD;padding-top:3px;padding-bottom:3px;width:100%;}
.box .name {width:49%;float:right;FONT-SIZE: 8pt;color:gray;text-align:right;padding-right:2px}
.box .author {color:black;}
.box .date {width:49%;float:left;FONT-SIZE: 8pt;color:black;text-align:left;padding-left:2px}
.box .text {padding:2px;text-align:right;FONT-SIZE: 9pt;width:100%;}
.box .bot {width:100%;text-align:left;padding-bottom:3px;}
.box A:link {FONT-SIZE: 8pt; COLOR: #2f629b; FONT-FAMILY: Tahoma; TEXT-DECORATION: none ; FONT-WEIGHT: normal;}
.box A:visited {FONT-SIZE: 8pt; COLOR: #2f629b; FONT-FAMILY: Tahoma; TEXT-DECORATION: none; FONT-WEIGHT: normal; }
.box A:hover {TEXT-DECORATION: none ;FONT-SIZE: 8pt;COLOR:red; FONT-WEIGHT: normal;}
.BTN { BORDER-RIGHT: #ffffff 1px solid; BORDER-TOP: #ffffff 1px solid; FONT-SIZE: 9pt; BORDER-LEFT: #ffffff 1px solid; COLOR: #ffffff; BORDER-BOTTOM: #ffffff 1px solid; FONT-FAMILY: Tahoma; BACKGROUND-COLOR: #ff6600 }
.box_title{ width:100%; background-image:url('../images/title_bar.gif'); border: 1px solid #94A6B5; height: 18px; font-family: tahoma; font-size: 9pt; font-weight: bold; color: #1038A5; text-align: center; margin-bottom:10px;}

قسمت مشخص شده رو باید تغییر بدید :

.header {
BACKGROUND-IMAGE: url(../Images/header.jpg); BACKGROUND-REPEAT: no-repeat; HEIGHT: 200px
}

DDSHOP
2010-12-28, 21:37
آقا رضا ایشون نمی تونن css اصلی رو تغییر بدن! می تونن این css رو بعد از تغییر روی یه هاست آپلود کنن و استفاده کنن...

Reza
2010-12-28, 21:46
آقا رضا ایشون نمی تونن css اصلی رو تغییر بدن! می تونن این css رو بعد از تغییر روی یه هاست آپلود کنن و استفاده کنن...
فرمایش شما دقیقا درسته
شما درست میفرمایین . باید ابتدا سی اس اس رو تغییر بدن و بعد روی یک هاست دیگه آپلود کنن

pclord
2010-12-28, 22:03
امی این یه هدر دیگه است، با هدر اصلی فرق داره، میتونین ببینین:
هدر فروشگاه:
http://pshop3d.shoploger.com
هدر موجود در css:
http://pshop3d.shoploger.com//Images/header.jpg

DDSHOP
2010-12-28, 22:18
امی این یه هدر دیگه است، با هدر اصلی فرق داره، میتونین ببینین:
هدر فروشگاه:
http://pshop3d.shoploger.com
هدر موجود در css:
http://pshop3d.shoploger.com//Images/header.jpg
حق با شماست، بررسی کردم ولی متوجه نشدم چرا؟!
آخه هدر توی کلاس header هست، حتی وقتی سورس صفحه رو نگاه می کنی، بازم هدر توی کلاس header هست که آدرس هدر اصلی http://pshop3d.shoploger.com//Images/header.jpg هست، ولی توی فروشگاه یه چیز دیگه میده!
به نظر من فولدر اصلی، http://pshop3d.shoploger.com نیست! یه ساب-فولدر داره

pclord
2010-12-28, 23:56
همون هدر رو تغییر دادم درست شد، تو فایل css ،از همگی دوستان سپاسگزارم.

موفق باشید.

DDSHOP
2010-12-29, 08:39
خواهش، دست آقا رضا درد نکنه.
موفق باشید

DDSHOP
2010-12-29, 08:41
ولی اونی که من گفتم درست بود!!! فایل header.jpg توی فولدر اصلی سایت نیست! یعنی یه header.jpg دیگه توی Root سایت هست! اون headerی که رو اعصاب شما بود، توی یه فولدر دیگه بود که چون آدرس توی CSS کوتاه شده بود، نمی تونید بگید کجاست!

tmehdis
2011-03-02, 01:35
آقا این همه کار نیاز نیست که من یه روش دارم لازم نیست اون هدر حذف شه بلکه با این روش که من می گم هدری که شما می خواهید روی این هدر قرار می گیره و کاملا تست شده خوب توی پست بعدی کد ها را می دم

tmehdis
2011-03-02, 02:18
خوب و اما این هم کدی که قول داده بودم

کد شماره 1 را از قسمت ویرایش قالب حذف کنید و کد شماره 2 را جایگزین کنید (نکته اینکه محل قرار گرفتن آدرس هدر را مشخص کردم)

کد شماره 1

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN">
<HTML><HEAD><TITLE><-ShopTitle-></TITLE>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">
<STYLE>@import url(template/temp1/css/style.css );
</STYLE>
</HEAD>
<BODY>
<TABLE dir=rtl cellSpacing=0 cellPadding=0 width=900 align=center border=0>
<TBODY>
<TR>
<TD class=header colSpan=3><center><h1 style="color:#fff;font-size:15px;"><-ShopTitle-></center></h1></TD></TR>
<TR class=page>
<TD class=rmenu vAlign=top>

کد شماره 2

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN">
<HTML><HEAD><TITLE><-ShopTitle-></TITLE>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">
<STYLE>@import url(template/temp1/css/style.css );
</STYLE>
</HEAD>
<BODY>
<TABLE dir=rtl cellSpacing=0 cellPadding=0 width=900 align=center border=0>
<TBODY>
<TR>
<TD class=header colSpan=3><center><DIV style="TEXT-ALIGN: center" align=center><DIV
style="BACKGROUND: url(address) #fff no-repeat; WIDTH: 900px; HEIGHT: 200px"><BR>
<H1 style="FONT-SIZE: 30px; COLOR: yellow"><FONT
face="arial, helvetica, sans-serif" color=#ffcc00 size=4>
</FONT></H1><FONT face="courier new, courier, mono" color=#33ff66
size=4></FONT></DIV></DIV></center></h1></TD></TR>
<TR class=page>

<TD class=rmenu vAlign=top>

خوب در اینجا من متن عنوان وبلاگ را که وسط هدر نوشته شده بود حذف کردم اگه لازمش داشتید بگید تا بذارمش

DDSHOP
2011-03-02, 10:07
<TD class=header colSpan=3><center><DIV style="TEXT-ALIGN: center" align=center><DIV
style="BACKGROUND: url(address) #fff no-repeat; WIDTH: 900px; HEIGHT: 200px"><BR>

آقا یه نفر وارد هم پیدا نمیشه نه؟ این هم جواب کامل
;)) خب شما هم که همونکاری رو کردی که بنده و دوستان گفتیم ;)
مشکل که حل شده
ممنون از راهنماییاتون

tebyan31
2011-03-02, 13:06
میخواهید تاپیک رو هم ببنیدید...