PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال خیلی مهم از فروشگاههای قدیمی وبا تجربه

salamirani
2010-12-29, 08:16
دوستان تا یک مدت کوتاه دیگه قرار داد من با پارس پیک تموم میشه
به نظر شما به خاطر پورتال تبلیغاتی ایران مارکت برم با ایران مارکت قرار ببندم یا همین پارس پیک خوبه
تعداد سفارشات از پورتال تبلیغاتی خوب است یا نه

همچنین میخواستم یک سری محصولات به فروشگاهم اضافه کنم نوع درجه دوم این محصولات خیلی ارزان هستند ونوع درجه یک گران تر سوالم این بود که یک مشتری اینترنتی بیشتر به قیمت توجه دارد یا کیفیت:-? چو ن تا الان تجربه فروش محصولاتی به غیر از سی دی و دی وی دی را کم تر دارم ممنون میشوم راهنمایی کنید

birdco
2010-12-29, 10:33
1 - پورتال تبليغاتي ايران ماركت سنتر از نظر فروش در سطح بالايي قرار دارد . وجود 35000 بازارياب ( به ادعاي مديران ايران ماركت ) عدد كوچكي نيست . من با پارس پيك كار نكردم ولي اگر فقط فروش از فروشگاه داري ، ايران ماركت و بعد پايگان رو پيشنهاد ميدم . اول ايران ماركت چون قديميه و فروشت از همون هفته اول تضميني و پايگان هم مطمئن هستم كه از يكي دو ماه ديگه شايد از ايران ماركت هم جلو بزنه . هر كدام را خواستي خودم نماينده فروششون هستم .
2 - براي هر دو نوع تفكر ( جنس خوب با قيمت بالا ، جنس معمولي با قيمت كم ) مشتري هست . براي هر دو نوع بازار بايد فعاليت داشته باشي . از يك مشتري با 1000 تومن سود هم نبايد گذشت

Alirezaer
2010-12-29, 10:50
دوستان تا یک مدت کوتاه دیگه قرار داد من با پارس پیک تموم میشه
به نظر شما به خاطر پورتال تبلیغاتی ایران مارکت برم با ایران مارکت قرار ببندم یا همین پارس پیک خوبه

همچنین میخواستم یک سری محصولات به فروشگاهم اضافه کنم نوع درجه دوم این محصولات خیلی ارزان هستند ونوع درجه یک گران تر سوالم این بود که یک مشتری اینترنتی بیشتر به قیمت توجه دارد یا کیفیت:-? چو ن تا الان تجربه فروش محصولاتی به غیر از سی دی و دی وی دی را کم تر دارم ممنون میشوم راهنمایی کنید

پیشنهاد من به شما،همچنان پارس پیک هست.
ایران مارکت در این مدت مشکلاتی برای پیش اومده مانند ف.ی.ل.ت.ر شدن و ...
تا جایی که من اطلاع دارم پورتال ایران مارکت خیلی موثر نیست در فروش

birdco
2010-12-29, 11:25
تا جایی که من اطلاع دارم پورتال ایران مارکت خیلی موثر نیست در فروش
دوست عزيز
لطفا با جزئيات و مستند علت تاثير كم پورتال ايران ماركت رو توضيح بدهيد .
من دارم با اين پورتال ، كار ميكنم و با توجه به نوع فعاليتي كه دارم ، مشكلي نبوده و سفارش ها خوب است ( البته بستگي به بازار دارد . اين روزها هم كه ميدانيد ، بازار راكد است !! )
من با توجه به درصدهايي كه براي هر كالا گذاشتم و تعداد محدود كالاهايي كه دارم و اينكه بيشتر نرم افزار ميفروشم ، روزي 15 تا سفارش به صورت ميانگين از ايران ماركت دارم . كه با توجه به موارد گفته شده ، عدد قابل قبوليه .
حالا از شما خواهش مي كنم مستدل بيان كنيد كه چرا موثر نيست ؟

ReyShop
2010-12-29, 11:55

ما داریم با پایگان کار می کنیم بسته به محصول از 20 تا 50تا سفارش رو داریم البته بعضی وقتا که بازار خرابه کمتر میشه اما در مجموع خوبه . ما برای پرتال تبلیغاتی پایگان رو پيشنهاد ميدیم .

ما جنس زیاد داریم به نظر من قبلا یعنی یکی دو سال پیش قیمت مهم نبود مشتری یک جنسو میخواست می خرید فرقی نمیکرد چه قیمتی باشه اما الان نه اما شما هر دو رو داشته باش