PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال خیلی مهم از مدیر پایگان خیلی فوری

salamirani
2010-12-29, 07:29
سلام آیا محصولات فروشگههای عضو سیستم خرید پستی را به سایت های فروشگاهی مثل
forosh.biz
که متعلق به پایگان است اضافه میکنید
برای مشارکت در فروش درصدی
همچنیین ایا هزینه پنل خرید پستی را به صورت قسطی دریافت میکنید؟ یا اینکه حتما باید نقدی واریز کنیم

birdco
2010-12-29, 09:28
من خلاصه جواب ميدم و مديران حتما مفصل تر :
1 - خير . كالاهاي فروشگاه ها به سايت پادنگار اضافه مي شود . برنامه تبليغات و فعال كردن اين سايت كه يك پاساژ فروشگاهي است از بعد از محرم در دستور كار پايگان قراردارد و اميد زيادي به فروش از اين طريق وجود دارد .
2 - كار نشد ندارد . تلاش كنيد .

payegan
2010-12-29, 10:45
سلام آیا محصولات فروشگههای عضو سیستم خرید پستی را به سایت های فروشگاهی مثل
forosh.biz
که متعلق به پایگان است اضافه میکنید
برای مشارکت در فروش درصدی
همچنیین ایا هزینه پنل خرید پستی را به صورت قسطی دریافت میکنید؟ یا اینکه حتما باید نقدی واریز کنیم

با سلام و احترام
در پاسخ دوست عزیزمان و تکمیل پاسخهای آقای امیر آبادی عرض کنم :

forosh.biz یکی از زیر مجموعه های بخش سرویس خرید پستی بوده و برای خودش فروشگاهی مستقل و دارای سیستم همکاری در فروش میباشد مانند شما که فروشگاه دارید و یا مانند تمام همکارانی که فروشگاه دارند و از سرویس خرید پستی پایگان استفاده می کنند .

اما برای مشارکت در فروش درصدی محصولات فروشگاه های عضو همچون شما از بازاریابها و وب مستر های حرفه ای و معروف سیستم همکاری در فروش سایت forosh برای همکاری دعوت به عمل آمده که تاثیر فراوانی در افزایش فروش خواهد شد و كالاهاي فروشگاه ها به سايت پادنگار اضافه مي شود .
و در آینده ای نزدیک امکان عضو گیری عمومی فراهم خواهد شد .

هزینه پنل رو هم می توانیم 50% رو بصورت نقد دریافت و ما بقی را منفی به حساب شما بزنیم که از حساب فروشتان پس از فعالیت کسر کنیم .

با تشکر

mohsen.mp
2011-02-10, 11:49
میدونستم قسطی میشه داد قسطی میدادما :d

شوخی میکنم من که از کار خودم راضی هستم

tebyan31
2011-02-10, 14:57
هزینه پنل رو هم می توانیم 50% رو بصورت نقد دریافت و ما بقی را منفی به حساب شما بزنیم که از حساب فروشتان پس از فعالیت کسر کنیم

شیوه ی خیلی خوبیه!

هم اونهایی که پول نقد ندارن تشویق میشن که کار کنن، هم بازگشت پول تا حدودی تضمینیه!! مگه اینکه فروشگاه دار بیخیال اون 50 درصدی بشه که داده، که در این صورت باز هم ضرری که مشتری میکنه، بیشتر از فروشگاه ساز هستش، لذا میشه گفت : برگشت پول به فروشگاه ساز، تضمینیه...

mohsen.mp
2011-02-12, 14:19
100 در صد چون من خودم سرمایه زیادی نداشتم وقتی از 2تا سیستم قبلی سودی ندیده بودم وقتو اومدم اینجا با کمک مدیرای گل پایگان به سود رسیدم و کارم رو انجام دادم خدا رو شکر الان هم خوب دارم کار میکنم