PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست - دی ال Host-DL مهمان‌سرای قالتاق‌ها و چاله‌ای در مسیر مردم

forouzan
2010-12-29, 14:37
ادامهٔ مردم آزاری‌های Host-DL.com

بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام
در این تایپیک قصد دارم اطلاعاتی درباره عملکرد Host-DL در اختیار دیگران قرار دهم تا مثل من با مشکل مواجه نشوند.
در عین حال از دیگران نیز تقاضا دارم در این تایپیک، کوتاه‌ترین‌راه‌های قانونی را برای مقابله با سود‌‌جویانی که بدون ضابطه و قانون و انصاف برای مردم دام پهن می‌‌کنند و سپس با گستاخی سعی در سودجویی به قیمت مزاحمت و هدر رفتن وقت و موقعیت دیگران می‌شوند، را به دیگران (که البته در حال حاضر خود من مشتری نقد این اطلاعات هستم) معرفی کنند و در اختیار همه قرار دهند.

شرکت هاست دی‌ال، شرکتی هست که بنا به تأئید دیگران نیز، با سوء استفاده از نام شرکت معتبر دیگری به نام Hostdl.com که بیشترین مشتریانش جستجوگران موسیقی و فیلم بوده‌آند و اینک نیز آگاهی کناره‌گیریش از خدمات هاستینگ را اعلام کرده، اقدام به گمراه کردن دیگران کرده است که بنده نیز با تعریفی که در بضی از تاپیک‌های همین فروم از شرکت هاست‌دی‌ال شده بود و با ارسال یک نامه برای شرکت هاست - دی‌ال از آنان جویای مقدار آپ تایمشان شدم که در جواب گفتند آپ تایمشان ۱۰۰ درصد هست!
اما متأسفانه از همان اول دیدم که در بسیاری از مواقع سایتم بالا نمی‌آید و با اف‌تی‌پی نیز در بارگذاری فایل‌ها مورد نظرم به درون سایت مشکلات زیادی داشتم که قطع مکرر فایل ارسالی یکی از این موارد بود و هنوز یک هفته نشده بود که تقاضای بازگشت بولم را کردم که اصلاق به روی خود نیاوردند و بظاهر سعی در رفع مشکلات می‌کردند و چون این مشکلات حل نشد سرانجام در نامه‌ای گفتند:

moshker server kam ovrdan ram hast ke ta 1hafte digar hal mishavad

agar az ma narazi hastid ta akhre hafe pool shoma dade mishavad
agar khastid to site tiket bazarid

که بنده نیز در سایت یک تیکت زده و برای سومین بار خواهان بازگشت پول شدم! اما هفته نیز به پایان رسید و پول بنده را باز نگرداندند!

تا اینکه پریروز دوباره موضوع را مطرح کردم و بلاخره جواب دادند که تا آخر دی‌ماه پول را بر می‌گردانند.
و من نیز ضمن یاد آوری حرف قبلی‌شان به آنها گفتم که چنانچه تا آخر دیروز یعنی سه شنبه هفتم دی‌ماه این پول را بر نگردانند، عملکرد و بی آعتباری حرف و نقلشان را در سایت‌هایی که بتوانم مظرح می‌کنم که این دفعه در جواب گفتند :

با سلام
اخر دی ماه با کسر هزینه مدتی که هاست پیش ما بوده برگردانده میشود
با تشکر

خیلی جالب است، که تا کنون نتوانسته‌‌ام از این هاست استفاده کنم و در عین حال خودشان پول را ۳۰ روز دیر تر از مرحله سومی که درخواست بازگشت پول را کرده‌ام و مورد قبولشان نیز واقع شده بوده است، ظاهراً قرار است بدهند و آن وقت پول این مدت را نیز می‌‌خواهند کم هم بکنند!
حال از شما سئوال می‌‌‌کنم که آیا هاست‌هایی که بیان می‌کنندکه پس از ۳۰ روز در صورت نارضایتی مشتری پولش را باز می‌گردانند، از این قاعده بیان شده این اشخاص استفاده می‌کنند؟
همه این‌موضوعات به کنار، اگر حساب کنیم که چرا این افراد حاضرند در ازای دیر پرداختن یا نپرداختن این مبلغ ۱۵ هزار تومان، در عمل دشمنی و اقدامات و تبلیغات منفی یک نفر را برای خود تحصیل کنند بهتر به بی کیفیتی هم هاست و هم اخلاق مدیران و گردانندگان این هاست پی‌می‌بریم.
دوستان اگر آدرس الکترونیکی شکایت به شورای عالی انفورماتیک یا مکان‌‌های مربوط دیگر را در اختیار بنده قرار دهند بسیار متشکر خواهم شد.
و خوبست همانطور که در رابطه با سایت‌‌های کسب درآمد گروه‌هایی لیست شرکت‌های Scam و یا کلاهبردار را در اختیار دیگران قرار می‌دهند در این جا نیز یک تایپیک ثابت و غیر متحرک در بالای لیست تایپیک‌های این مجموعه ایجاد شود و بصورت فهرست وار نام سایت‌های هاستینگ کلاهبردار و بی کیفیت را با ارائه لینکی به فروم‌ها یا تایپک‌هایی که مدارک و نظرات کاربران در آن درج شده است، به جستجوگران نشان دهند تا دیگران نیز به این مشکلات دچار نشوند؟
البته اگر فروم‌ های معتبر دیگری نیز در باره بررسی مشکلات هاستینک سراغ دارد لطف کرده و آن‌ها را در اینجا به بنده نیز معرفی کنید.

http://www.webhostingtalk.ir/images/IPBPRO/smilies_IPBPRO/105.gif

با تشکر

Reza
2010-12-29, 22:09
بله متاسفانه
host-dl یا همون parsa-host مدتی هست که داره ازین اسم سوء استفاده میکنه و امیدوارم کسی از این تشابه اسمی متضرر نشده باشه

داش علی
2010-12-29, 22:54
علوی
اینکه بچه شیراز بود، آباده
قبلنا سرویس پیامک داشتش. هاستینگشونم پارسا هاست بود از ابتدا . متاسفانه حالا که دیدن شیر افتاده، کفتارها زیاد شدن. هاست-دی ال . هاست سی ال. و....
متاسفم براشون

forouzan
2010-12-30, 00:35
به نام خدا
البته هنگام گرفتن Whois از نام دامنهٔ Host-dl اطلاعات گرفته شده چنین است :‌
منظورم اینه که مال شهرکرد در چهارمحال و بختیاری هستند نه آباده!

Domain Name: HOST-DL.COM

Registrant:
hostdl
mohammad reza alavi (http://who.is/dimages/text/1f0f10aba672893.png (http://who.is/dimages/text/1f0f10aba672893.png)@yahoo.com)
iran - shahrekord - ferdosi st
shahrekord
Chaharmahal and Bakhtiari,8817714999
IR
Tel. +098.9137037806

Creation Date: 08-Feb-2010
Expiration Date: 08-Feb-2011

forouzan
2011-01-01, 23:49
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام
در سایت webhostingtalk.ir نیز در این باره مطالبی را بیان کرده بودم که مدرکی مبنی بر مشتری هاست دی‌ال بودن (Host-dl) خواستند که نکند از روی دشمنی با صاحبان آن هاست، حرف‌های بی دلیل زده باشم! و چون آپلود عکس در فروم آن‌ها طی چندین بار تلاش با موفقیّت همراه نبود، مدارک آن را در این پست گذاشتم.

Setareh
2011-01-02, 09:34
کسی که اینجوری میخواد سوء استفاده کنه معلومه چه آدیه دیگه
به هیچ وجه از هاست - دی ال هاست نخرید

GraphX
2011-01-02, 15:51
متأسفانه تو اينترنت پر شده از از آدم (!) هاي سوء استفاده گر و كلاه بردار
قدرت رقابت ندارن واسه همين اقدام به سوأ استفاده و استفاده از اعتبار بقيه سايت ها مي كنن
در رابطه با تاپيك معرفي هاستينگ هاي نامعتبر موافقم

Reza
2011-01-02, 20:44
با توجه به اینکه آقای علوی مدت هاست در ادلیست بنده وجود دارند :d و با توجه به اینکه لینک تاپیک رو هم براشون ارسال کردم جالبه که هنوز نتونستن پاسخگو باشن
نمیدونم از چیزی ترسیدن! یا اینکه نمیخوان زیربار این مشکل برن؟ یا اینکه نمیخوان کلاسشون پایین بیاد! و . . .

forouzan
2011-02-10, 15:19
به نام خدا
با سلام
همانطور که در پست‌های پیشین نیز گفته بودم آخر هفته آذرماه به سر رسید و پس از آن دی‌ماه نیز تمام شد و اینک که ۲۱ بهمن ‌ماه می‌باشد نیز فراروی ما قرار گرفت و از پولی که باید پس داده می‌شد خبری نشد.
چند روز پیش یک نامه به عنوان یاد آور ارسال کردم و جوابی نیامد بدنبال آن به بخش کاربری رفتم و در آنجا یک تیکت گذاشتم تا جواب دهند که جوابی نیز نیامد و اینکه دو سه روز است که هر وفت به سایت http://host-dl.com/ می روم با پیام زیر روبرو می‌شوم! البته هردفعه عدد آخر خط تغییر می‌کند!
Error: Page cannot be displayed. Please contact service provider for more details. (4)

خوب است که شما هم سری بزنید تا شاهد ماجرا باشید!

معمولاُ هر وقت که بحثی پیش می‌آید دید من نسبت به امور با توجه به این حدیث که می‌گوید « هر وقت فکر حاکم تغییر کند سرنوشت جامعه نیز تغییر می‌کند» به گونه‌ای می‌باشد که علت مشکلات را در عملکرد و ضعف قانون و یا اجرای آن دیده و بیان می‌‌کنم.
حال اینکه این گونه امور که این سومین مورد آن است که با آن از تابستان تا حالا برخورد داشته‌ام، چرا اینقدر فراوان است و باعث مشکلات عدیده برای مردم، حقیقتیست که نسبتش با عقل و درایت مسئولین در آخرت معلوم می‌شود!
خدا آخر وعاقبت هممون را ختم به خیر کند.
راستی اگر کسی می‌داند که آدرس مراکزی که بابت اینگونه امور و کلاهبرداری‌ها می‌‌توان به آن‌ها تلفنی یا اینترنتی یا بصورت حضوری شکایت کرد، چیست لطف کند و آن آدرس‌ها یا لینک آن‌ها را در اینجا قرار دهد.
[/URL][URL="http://www.shopkeeper.ir/forum/images/icons/icon8.png"]http://www.shopkeeper.ir/forum/images/icons/icon8.png (http://www.shopkeeper.ir/forum/images/icons/icon8.png)

با تشکر

tebyan31
2011-02-10, 15:25
[B][COLOR=SeaGreen]
راستی اگر کسی می‌داند که آدرس مراکزی که بابت اینگونه امور و کلاهبرداری‌ها می‌‌توان به آن‌ها تلفنی یا اینترنتی یا بصورت حضوری شکایت کرد، چیست لطف کند و آن آدرس‌ها یا لینک آن‌ها را در اینجا قرار دهد.

فکر کنم تنها کاری که میشه کرد، این باشه که ایشون رو معرفی کنید تا دوباره از کسی کلاهبرداری نکنه!

البته من خبر ندارم جایی رو برای شکایت!

اینکه واقعا وجود داره همچین جایی یا نه رو نمیدونم...

Reza
2011-02-10, 15:39
دامنه پارک شده روی یک سایت تبلیغاتی!

tebyan31
2011-02-10, 15:43
این هاست دی ال دات کام، با هاست دی ال دات آی آر (http://host-dl.ir/) چه نسبتی دارن؟

lovelife
2011-02-10, 15:59
تقصیر خودتون هم هست تا حدی ! شما رفتید هاست ارزان که کپی یه شرکت دیگه هم هست خرید کردید الان شاکی هم هستید ؟ شرکتی تو ایران بزنه بنزایران ، ماشین تولید کنه ، هزار مشکل پیدا کنه ، بعد بخواهی بگی سرت کلاه گذاشتند نمی گند رو چه حسابی به یه متقلب اعتماد کردی ؟

SISE
2011-02-10, 17:00
علوی
اینکه بچه شیراز بود، آباده
قبلنا سرویس پیامک داشتش. هاستینگشونم پارسا هاست بود از ابتدا . متاسفانه حالا که دیدن شیر افتاده، کفتارها زیاد شدن. هاست-دی ال . هاست سی ال. و....
متاسفم براشون
سلام
عزیز من هاست سی ال جریانش از این قضایا جداس ! اونو چرا میارین وسط ! ضمنا هاست سی ال فقط میزبان یه سری سایت خاص شرکتی و خدمات دیگه ای هستش و اینجوری نیست که کلا در زمینه میزبانی وب فعالیت کنه !

هیچ کودوم از عزیزانی هم که تو اینترنت و فروم ها هستند تا حالا از هاست سی ال هاست نگرفتن که بخوان متهمش کنن !! 8->

Reza
2011-02-10, 19:42
وب سایت اصلی هاست دی ال : www.hostdl.com
وب سایت قلابی کلاهبردار : www.host-dl.ir

ahee
2011-02-14, 20:07
منم به این ادرس رفتم برای گرفتن هاست اما نشد (شانس اوردم من)

اما من چون تمام دامنه هایی که گرفتم از سایت http://www.bertina.us بود. هاستم ازشون خریداری کردم. راضی هستم و پشتیبانی شون هم خوبه.

تو کشور ما هیچ نهادی به این موضوع کلاهبرداری رسیدگی نمیکنه.

tebyan31
2011-02-14, 22:52
تو کشور ما هیچ نهادی به این موضوع کلاهبرداری رسیدگی نمیکنه.

متاسفانه :(