PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هموار: خبر های خوب!

DDSHOP
2010-12-29, 18:43
سلام به همه ی دوستان!

طی تماسی که امروز با هموار داشتم، خبرهای خوبی دریافت کردم که فکر می کنم برای همه ی همواری ها و اونایی که می خوان همواری بشن جالب باشه!

با صحبتی که با آقای ملکی انجام دادم، ایشان فرمودند که امکانات و سرویس های جدیدی در راه هستن و مساله ی "بروزرسانی" سیستم با همّیت در دست اجرا هست.

ایشان به سیستم همکاری در فروش (فروش درصدی) اشاره کردن و گفتن که این سیستم درحال راه اندازی هست.

امکاناتی از قبیل صفحات و فضای اضافی، قالب های جدید و قابلیت پرداخت آنلاین وعده هایی بودند که از تیم هموار دریافت کردیم.

در صدر این امکانات جدید، دو مبحث پرداخت آنلاین و سیستم همکاری در فروش بیشتر از بقیه جلب توجه می کنن و امیدواریم -با توجه به پشتیبانی و همکاری عالی تیم هموار- هرچه زودتر شاهد راه اندازی این امکانات در پنل هموار باشیم.

لیستی که تیم هموار در برنامه کاری خود داره به این شکله :
- سیستم همکاری در فروش
- سیستم پرداخت آنلاین (به شکل مستقیم یا با واسطه زرین پال {نیاز به ماژول})
- قالب های جدید
- فضا و صفحات اضافی در فروشگاه

پیشنهاد های دیگه ای هم مطرح هست که دوستان اگر چیزی مدنظر دارن، همین جا اعلام می کنن.

اولین پیشنهاد رو خودم عرض می کنم، اگر امکانی افزوده بشه که بشه مثلا با یک دستور، یک خصوصیت خاص از یک دسته از محصولات رو (مثل قیمت) تغییر داد، عالی میشه! این امکان برای فروشگاه هایی که محصولات بسیاری دارن و ویرایش دستی هریک از محصولات دشوار هست، بسیار کاربردی هست.

با تشکر از پشتیبانی قوی و همکاری دوستانه ی تیم هموار.
و با قدردانی و خسته نباشی قبلی بابت راه اندازی امکانات جدید.
موفق باشید :)>-

Reza
2010-12-29, 21:03
تشکر بابت اطلاع رسانیتون
امیدواریم خیلی سریع شاهد این تغییرات باشیم و شاهد این باشیم که هموار و فروشگاه های عضو اون خیلی سریع پیشرفت کنن

DDSHOP
2010-12-29, 22:37
تشکر بابت اطلاع رسانیتون
امیدواریم خیلی سریع شاهد این تغییرات باشیم و شاهد این باشیم که هموار و فروشگاه های عضو اون خیلی سریع پیشرفت کنن
خواهش می کنم، وظیفه بود.
ایشالا خود تیم هموار اینجا اطلاع رسانی می کنن...

Reza
2011-03-03, 17:08
هنوز در حد خبر باقی مونده یا در حال اجرایی شدنه . . . !؟

DDSHOP
2011-03-03, 17:10
هنوز در حد خبر باقی مونده یا در حال اجرایی شدنه . . . !؟
به ما قول نیمه دوم اسفندماه رو دادن، و تاکید هم کردن که قبل عید اجرایی میشه!

ExOZaX
2011-03-03, 17:14
درسته ! دقیقا ! به من هم گفت قبل از عید تکمیله!

zarin
2011-03-03, 17:15
ایول هموار.امیدوارم همونطور که گفتی تا عید راه اندازی بشه

h-agah
2011-03-03, 17:20
سلام به همه ی دوستان!

با صحبتی که با آقای مالکی انجام دادم، ایشان فرمودند که امکانات و سرویس های جدیدی در راه هستن و ............
:)>-

ممنون از اطلاع رسانیتون .. البته فکر کنم منظورتون اقای ملکی بود ؟؟ درسته ؟؟

هموار با وجود این که تازه کار خودش رو شروع کرده اما واقعا توی این مدت خوب کار کرده و امیدواریم پیشرفت روز افزونی رو داشته باشه

DDSHOP
2011-03-03, 18:36
ممنون از اطلاع رسانیتون .. البته فکر کنم منظورتون اقای ملکی بود ؟؟ درسته ؟؟

هموار با وجود این که تازه کار خودش رو شروع کرده اما واقعا توی این مدت خوب کار کرده و امیدواریم پیشرفت روز افزونی رو داشته باشه
بله حق با شماست، اشتباه تایپی بود، اصلاح شد.

bahram512
2011-03-04, 17:23
798

با عرض پوزش از ddshop عزیز دکمه دونیش تو صفحه اصلی بود

میشه این لینکی که قرمز کردم رو تغییر داد

هزینه پستی که باید به مشتری نشون داده بشه کو فقط قیمت محصول هست

یه نفر اگه میتونه از بقیه بخش ها عکس بگیره

DDSHOP
2011-03-04, 17:31
798

با عرض پوزش از ddshop عزیز دکمه دونیش تو صفحه اصلی بود

میشه این لینکی که قرمز کردم رو تغییر داد

هزینه پستی که باید به مشتری نشون داده بشه کو فقط قیمت محصول هست

یه نفر اگه میتونه از بقیه بخش ها عکس بگیره
وقتی که دامنه اختصاصیتون رو برروی فروشگاهتون پارک می کنید، اون آدرس هم عوض میشه.
هزینه پستی هم اگر روی ثبت سفارش کلیک کنید نشونتون میده.

tlove
2011-03-10, 23:40
ببخشید اولا می خواستم بپرسم این پارک کردن دامنه یعنی چی
بعدشم اگه می خوایم از هموار استفاده کنیم باید حتما از فروشگاه های خود هموار استفاده کنیم یا از فروشگاههای دیگه هم می شه استفاده کرد

haghft
2011-03-10, 23:42
سوال خیلی خوبی هست.
این سوالات بالا در ذهن من هم هست
لطفا اگر کسی میدونه جواب بده!

DDSHOP
2011-03-11, 09:05
پارک کردن دامنه یعنی شما یه دامین می گیرید مثل Dokmedooni.com پارکش می کنید روی فروشگاه و فروشگاهتون به جای Dokmedooni.hamvar.ir با آدرس Dokmedooni.com هم در دسترس خواهد بود!
استفاده از فروشگاه ساز هموار بخاطر هماهنگی با سیستم پستیشون پیشنهاد میشه (با توجه به اینکه دارن قالب های زیادی هم اضافه می کنن) ولی شما میتونید لینک خرید پستی محصولاتتون رو در هموار رو در فروشگاه ساز دیگه ای مثل وردپرس وارد کنید.

tlove
2011-03-12, 16:13
با فروشندگان فیلم و سریال هم کار می کنه؟ و آیا لینک پرداخت آنلاین داره؟

zarin
2011-03-12, 18:50
سلام.نه فعلا که پرداخت آنلاین نداره.در مورد فیلم و سریال هم فکر نمیکنم به طور مستقیم بگن آره ولی فکر نمیکنم خیلی گیر بدن

قرار بود یه خبرهایی بشه تویه هموار ولی مثل اینکه خبری نیست

kool
2011-03-12, 20:06
من نمی دونم چرا اینقدر این پروژه تاخیر خورده ؟ هنوز که هیچ خبری نشده!

Reza
2011-03-19, 15:02
تغییرات اعمال شده در سیستم یا نه ؟

dazo
2011-03-19, 20:16
فعلا که نه:-??

mehdidini
2011-03-21, 23:53
من از طرفداران هموارم...ولی به نظرتون چرا هموار فقط 50 تومن میگیره در حالی که بقیه بیشتر میگیرن؟.....و اینکه من خودم دامین جدا دارم و هاست و فروشگاه سازم مال خودمه که فروشگاه سازم سبد خرید{همون بهیران که فرقی نمیکنن}هست.حالا تو ماژول هاش اصلا هموار نداره و فقط ایران مارکت و پرداخت{لینک مستقیم هستن} حالا میخوام بدونم قضیه چجوریه؟آیا مشتری واسه ادامه خرید باید از فروشگاه خارج بشه؟؟اگه ممکنه راهکارهای مناسب رو پیش نهاد بدین....ممنون...خواهش میکنم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه چون خیلی واسم حیاتیه!

TOSTER
2011-04-07, 13:36
من از طرفداران هموارم...ولی به نظرتون چرا هموار فقط 50 تومن میگیره در حالی که بقیه بیشتر میگیرن؟.....و اینکه من خودم دامین جدا دارم و هاست و فروشگاه سازم مال خودمه که فروشگاه سازم سبد خرید{همون بهیران که فرقی نمیکنن}هست.حالا تو ماژول هاش اصلا هموار نداره و فقط ایران مارکت و پرداخت{لینک مستقیم هستن} حالا میخوام بدونم قضیه چجوریه؟آیا مشتری واسه ادامه خرید باید از فروشگاه خارج بشه؟؟اگه ممکنه راهکارهای مناسب رو پیش نهاد بدین....ممنون...خواهش میکنم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه چون خیلی واسم حیاتیه!

سوالات منم هست

zarin
2011-04-07, 13:46
ظاهرا هنوز راه کاری ارائه نشده ولی قرار بود تا 4-5 روز آینده حل بشه که طبق معمول خبری نیست(:|

Ali.Sh
2011-04-07, 13:54

تا اونجا که من میدونم هموار رایگانه و اون 50 تومان برای پست هست که هیچیش به هموار نمیرسه .

فکر کنم دلیلش این باشه که هموار نسبتا جدیدتر هست نسبت به بقیه و میشه گفت الان یه جورایی آزمایشی داره کار میکنه . ( البته این به مفهوم این نیست که سیستمشون مشکلی داره ) . معمولا اکثر سیستمها شروع کار مجانی یا با تخفیف ویژه هستند . حالا ممکنه این اتفاق هم برای هموار بیفته ( شاید هم نیفته ) . ولی به مرور به امکاناتش اضافه میشه .

yazdan1392
2011-04-07, 15:03
هموار با محصولات ج ن س ی و زنا ش و ی ی هم کار میکنه؟البته مجوزدار

tlove
2011-04-07, 16:31
سلام من دیروز مبلغ رو واریز کردم و مدارک رو ایمیل نمودم اما هنوز جواب ایمیلم رو ندادند می خواستم ببینم چقدر طول می کشه

dazo
2011-04-07, 16:56
سلام
شما یه سر بزن به فروشگاهت در هموار ببین پنل پستیش فعال شده یانه
البته از طرفه خوده هموار چون تا فعال شدن کامل حداکثر 20 روز طول میکشه

tlove
2011-04-07, 17:06
متاسفانه تغییری نکرده
سلام
شما یه سر بزن به فروشگاهت در هموار ببین پنل پستیش فعال شده یانه
البته از طرفه خوده هموار چون تا فعال شدن کامل حداکثر 20 روز طول میکشه

dazo
2011-04-07, 17:13
متاسفانه تغییری نکرده
پس تا ساعت 12:30 امشب هم صبر کن.

tlove
2011-04-07, 17:17
دیروز پرداخت کردم جواب ایمیلم رو هم ندادند

dazo
2011-04-07, 18:22
بله برای منم به همین شکل بود
روندشون اینطوری بود که بعده واریز وجه (البته من به حساب خوده هموار واریز کردم) و ارسال فیش و مدارک هیچ ایمیلی از طرفشون نیومد و فرداش پنل پستیم از طرف هموار به طور موقت فعال شد تا کارهای اداری مربوط به پست طی بیست روز صورت بگیره.
و دقیقا طبق گفته خودشون که فرموده بودن حداکثر 20 روز ، سره موعد اداره پست شهرم با من تماس گرفت و .... .
واقعا پشتیبانیشون خوبه ، به من یکی که ثابت شده.
گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی
سوغات شهر ما هم حلواست :-j

tlove
2011-04-07, 19:36
خیلی ممنون امیدوارم اینطور بشه

tlove
2011-04-08, 10:13
متاسفانه هنوز ساعت 10 جمعه اتفاقی نیوفتاده

tlove
2011-04-08, 10:24
شایدچون روز تعطیله

bahram512
2011-04-08, 10:30
یه مقدار صبر کنید

من که در مورد هموار چیز بدی نشنیدم

tlove
2011-04-08, 14:23
سلام الن ساعت 2 .20 دقیقه مال ما هم راه افتاد با تشکر از هموار عزیز و شما دوستان

tlove
2011-04-13, 16:22
خبر جدیدی از هموار نیست

Ali.9
2011-04-19, 21:05
کجایی صاحب تاپیک که هموار داره کند میره جلو و خیلی افت کرده ... :(

bahram512
2011-04-21, 11:07
...............

Ali.9
2011-04-22, 20:49
هموار داره انگیزه هاش رو از دست میده و فقط داره تبلیغ میکنه و عضو میگیره

سیستم وبلاگ از سیستم خرید پستی رو جدا کنه به نظرم بهتره

بله فبلا ولی اصلان اینطور نبود ...

tebyan31
2011-04-23, 11:32
بله قبلا هموار از اولین گزینه ها برای راه اندازی یه فروشگاه رایگان بود!

tlove
2011-04-23, 16:53
الان چی؟نیست؟

Ali.9
2011-04-23, 18:14
بله قبلا هموار از اولین گزینه ها برای راه اندازی یه فروشگاه رایگان بود!

یهویی خیلی افت کرد طوری که گزینه های که آخر بودن جاشونو با هموار عوض کردن ... امید داریم هموار برگرده و هیچوقت افت نداشته باشه ...

bahram512
2011-04-24, 06:34
.................

hamvar.ir
2011-04-24, 07:06
سلام دوستان بنده کارمند جدید هموار هستم
تا چند روز آینده شاهد تغییراتی در سایت هموار خواهید شد
از جمله قالب جدید فروشگاه ها ، سیستم همکاری در فروش و ...

tlove
2011-04-24, 16:26
امیدوارم اینطور بشه و هموار رو باز هم در صدر ببینیم

Ali.9
2011-04-24, 19:18
سلام دوستان بنده کارمند جدید هموار هستم
تا چند روز آینده شاهد تغییراتی در سایت هموار خواهید شد
از جمله قالب جدید فروشگاه ها ، سیستم همکاری در فروش و ...

با سلام و خسته نباشید ... علت تاخیر این تغییرات چیه ؟؟ دوستان به مدت 2 ماه منتظر این تغییرات بودن تغییراتی که هی امروز و فردا میشد ... ظمنا در صورت امکان به تاپیک زیر هم مراجعه کنید و مشکلات هم رسیدگی کنید...

http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php?t=3852 (http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php?t=3852)

باتشکر

hamvar
2011-04-24, 21:10
سلام
این هفته سیستم فروش مشارکتی و قالب های جدید آپلود خواهد شد .
هفته بعد کلیه مشکلات و ایراد های پنل فروشنده رفع خواهد شد .
تا آخر اردیبهشت امکانات جدیدی به پنل فروشنده اضافه خواهد شد .

از دوستان گرامی خواهشمندم کم لطفی نفرموده و رعایت انصاف نمایند .

tlove
2011-04-24, 23:38
درود بر هموار داشتم پشیمان می شدم

atabaki
2011-04-25, 00:28
با سلام
10 قالب جدید به قالبهای هموار افزوده شد

bahram512
2011-04-25, 06:26
........................

hamvar
2011-04-25, 07:59
من هنوز هم روی حرفم هستم و میگم هموار داره هزینه بیخودی میکنه

سیستم خرید پستی رو هم جدا کنه بهتره

همکار محترم bahram512 لطفا درمورد هموار نظر ندید .
کل نوشته های شما علیه هموار و جوسازی هستش
سری قبل کسی به شما جواب نداد به این معنی هستش که کسی حرف شما را قبول نداره و تصمیم گیرنده نیستید .

bahram512
2011-04-26, 06:59
خیلی میبخشید که این رو میگم شما تا دیروز وارد این انجمن نمیشدید چطور میگید کل پست ها من جو سازی علیه هموار هست

چشم دیگه در مورد هموار نظری نمیدم کل پست هایی رو هم که در بخش هموار دادم رو ادیت کردم

zarin
2011-04-26, 18:41
سلام

امیدوارم که همین طور که میگید بشه.

F.Shemshad
2011-04-26, 23:57
هموار یکی از معدود شرکت هایی میباشد که در مدت کمی از فعالیت خود توانسته هست رشد خوبی در بین فروشنده ها و فروشگاه های اینترنتی داشته باشد و با شناختی که از برنامه نویس و تیم هموار دارم به جرئت میتونم بگم یکی از بهترین ها و حرفه ای ترین هادر این زمینه می باشند و با تلاش فراوان و پشتکاری که دارند به عنوان همکار براشون ارزوی پیشرفت و موفقیت را از صمیم قلب دارم..

و انصاف نیست بعد از این همه تلاش رایگان و سرویس های خوب از شرکت هموار یا سایر سرویس دهنده های موجود به جای تشکر و قدردانی از انها ، جو منفی بر علیه آنها درست کنیم و به جای روحیه دهی به شرکت مربوطه برای ادامه کار ! روحیه داشته را هم با این جو سازی هم بگیریم..

بنده به عنوان همکار لازم و وظیفه خودم دونستم تا با این پست کمی از جو موجود در تایپیک ها گلایه کنم و طرفداری از شرکت هموار داشته باشم.

موفق و سربلند باشید..

ارادتمند
ف-شمشاد

آزادی
2011-04-27, 01:14
هموار، نگین و افتخار تجارت آنلاین در ایران هست ...

هم سیستم پاسخگویی سریع و خوبی داره و هم تسویه حساب مناسبی، هموار باعث میشه تا دیگر سیستم ها نیز فقط به گرفتن پورسانت خود بسنده کنند و پول مضاعفی که در ابتدا میگیرند و واقعا فشار بر فروشندگان میباشد را بسیار میکاهد.

همیشه نو آوری سبب موفقیت است. ضمنا دیگر سیستمها به سیستم همکاریشان میبالیدند که هموار این را هم با یاری خدا اجرا خواهد کرد بطور رایگان!

Ali.9
2011-04-27, 17:25
سلام

منتظر حل مشکلات هستیم ... باتشکر از تلاشهای شما ...

hamvar
2011-05-05, 01:12
امکانات جدید به پنل فروشنده اضافه شد

ایرادهای که دوستان اشاره کرده بودند برطرف شده است

84624545
2011-05-13, 12:10
سلام من می خوام یه فروشگاه راه بندازم چطور میتونم امکان خرید آنلاین بهش اضافه کنم؟

tlove
2011-05-13, 16:48
امکانات جدید به پنل فروشنده اضافه شد

ایرادهای که دوستان اشاره کرده بودند برطرف شده است
سلام ممنون از پیگیریتان میشه این امکانات رو توضیح بدید