PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروشگاه داران با تجربه! ‌ کمک....!

ahmad1515
2010-12-30, 16:00
با سلام خدمتت تمام عزیزان
من می خوام یه فروشگاه اینترنتی راه بندازم که cd/dvd و ... بفروشم
چندتا سوال داشتم می خواستم راهنماییم کنید !‌

1. ازانترین نوع چاپ روی cd/dvd چیست و هزینه اش تقریبی چند در میاد ؟ ( dvd + چاپ + بدون رایت )
2. برای اجناس بزرگ به عنوان مثال یه جاروبرقی روش بسته بندی به چه شکل و تقریبی چند در میاد‌ ؟ ( منظورم هزینه بسته بندیشه )
3. آیا فروش cd/dvd رایتی مشکل داره ؟
4. برای چاپ فاکتور محصولات سفارش شده نرم افزار خاصی لازمه ؟
5. قاب cd/dvd که قیمت مناسب داشته باشه چه مارکیه ؟

من تا یه مدت مزاحم شما هستم تا با فوت و فن کار آشنا بشم !
پیشاپیش از کسانی که منو در این راه یاری می کنند تشکر می کنم . جبران می کنم :-*

DDSHOP
2010-12-30, 16:22
با سلام خدمتت تمام عزیزان
من می خوام یه فروشگاه اینترنتی راه بندازم که cd/dvd و ... بفروشم
چندتا سوال داشتم می خواستم راهنماییم کنید !‌

1. ازانترین نوع چاپ روی cd/dvd چیست و هزینه اش تقریبی چند در میاد ؟ ( dvd + چاپ + بدون رایت )
2. برای اجناس بزرگ به عنوان مثال یه جاروبرقی روش بسته بندی به چه شکل و تقریبی چند در میاد‌ ؟ ( منظورم هزینه بسته بندیشه )
3. آیا فروش cd/dvd رایتی مشکل داره ؟
4. برای چاپ فاکتور محصولات سفارش شده نرم افزار خاصی لازمه ؟
5. قاب cd/dvd که قیمت مناسب داشته باشه چه مارکیه ؟

من تا یه مدت مزاحم شما هستم تا با فوت و فن کار آشنا بشم !
پیشاپیش از کسانی که منو در این راه یاری می کنند تشکر می کنم . جبران می کنم :-*
جواب سوالاتتون رو با گشتن توی انجمن پیدا می کنید.
ولی فروش dvd و cd پیشنهاد نمی شه. دلیلش باز توی انجمن زیاد مطرح شده.
موفق باشید.

1hamed
2010-12-30, 16:26
سلام خوش امدید
در حد اطلاعات خودم جواب سوالتتان را میدهم

1- برای تیراژکم بهتر است از لیبل استفاده کنید به این صورت که یک طرح کلی با ارم نام فروشگاه درست میکنید و به صورت لیبل در کاغذ چسب دار چاپ میکنید وبعد از رایت دی وی دی بر روی ان میچسبانید
قیمت هم 1000تا تقریبا دورو بر 35 هزار تومان میشود (حالا یک کم و زیاد) چاپخانه ها چاپ میکنند وبرش را هم انجام میدهند در اینترنت هم افرادی هستند که این کار را انجام میدهند

2- از کارتن باید استفاده کنید معمولا خود این کارتن ها رو در سایز های مختلف پست میفروشه قیمت دقیق اطلاع ندارم ولی میتونید از دفاتر پستی قیمت بگیرید
3- بستگی داره که چی بفروشید اکثر فروشگاهها دی وی دی رایتی میفروشند ولی اگر محصولی که مد نظر شماست مورد دار باشه پیشهاد میکنم اصلا از فروشگاه حذف کنید (مثل بعضی از فیلم ها)
4- نه نرم افزار خاصی لازم نیست یک پرینتر لیزری سیاه وسفید معمولی کافی است
5- معمولا از 200 تومن شروع میشه وبا توجه به تعداد مثل دوتایی چهار تایی وشش تایی قیمت های متفاوتی دارد در ضمن بستگی به این دارد که چند تا بخرید عمده یا خرده قیمت ها متفاوت هست

موفق باشید

F.Shemshad
2010-12-31, 01:36
توصیه میکنم بدون اطلاعات کامل و کافی وارد بازار نشوید و 1 ریال هم پول اضافی خرج نکنید .

حتما با یک مشاوره فروش اینترنتی - تجارت الکترونیک کار کنید ! حتی اول کار % یا هزینه ای هم برای مشاور بدید بازم خیلی به نفعتون هست که شکست بخورید و سود خوبی گیرتون نیاد..

dobeyti
2010-12-31, 18:57
دوست عزیز
چاپ روی دی وی دی کاره خوبیه ولی هزینه بر و وقت میخواد
برای شروع کار هم نیاز نیست
در مورد فاکتور ها هم که دوست عزیز توضیح دادن
ولی در کل چون شروع کارته سعی کن زیاد خرج الکی نکنی