PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمايي در مورد نحوه فروش كالا در سيستم فروش پستي

moji69
2011-01-01, 23:27
سلام دوستان. اون هايي كه در مورد نحوه فروش كالا در اينترنت تجربه دارند خواهشا به سئوال هاي من جواب بدهند:محصولات من چگونه به دست خريدار مي رسد؟ ايا مي توانم اين محصولات را از خانه ارسال كنم يا حتما نياز به مكان خاصي است؟ در كل سئوالات من در مورد نحوه ارسال كالا است. متشكرم.

DDSHOP
2011-01-01, 23:34
سلام دوستان. اون هايي كه در مورد نحوه فروش كالا در اينترنت تجربه دارند خواهشا به سئوال هاي من جواب بدهند:محصولات من چگونه به دست خريدار مي رسد؟ ايا مي توانم اين محصولات را از خانه ارسال كنم يا حتما نياز به مكان خاصي است؟ در كل سئوالات من در مورد نحوه ارسال كالا است. متشكرم.
شما بعد از خبردار شدن از سفارش، اونو آماده می کنین. مامور پست اونو از شما درب منزل تحویل می گیره و می بره برای خریدار. بعد از دریافت هزینه پول به صورت هفتگی برای شما واریز میشه و این میان شرکت واسطه 5 الی 10 درصد از هزینه رو برای خودش بر می داره.
سوالی بود در خدمتم.

moji69
2011-01-01, 23:57
سفارشي كه برگشت مي خوره هزينه هاش چطوره؟

DDSHOP
2011-01-02, 00:01
سفارشی که برگشت می خوره (به هر دلیلی) به دست فروشنده می رسه و هزینه ارسالش از حساب فروشنده کسر میشه (مشکل اصلی فروشگاه داران اینترنتی)

m.ghalgar
2011-01-02, 00:07
هزینه پستیش رو از شما میگیرن (از حسابتون کم می کنن)

مامور پست اونو از شما درب منزل تحویل می گیره
این نیاز به هماهنگی با پست داره (بعد از اینکه قرارداد بستید) و ممکن هم هست که نیاد و خودتون سفارشات رو ببرید.

؟ ايا مي توانم اين محصولات را از خانه ارسال كنم يا حتما نياز به مكان خاصي است؟
از هر جا دوست داری بفرست.

محصولات من چگونه به دست خريدار مي رسد؟
شما می دی به پست - پست میده به مشتری (به همین راحتی !!)

در كل سئوالات من در مورد نحوه ارسال كالا است.
خوب بپرسید !!

moji69
2011-01-02, 00:08
خودمون مامور پست را مطلع مي كنيم منظورم اينه كه ممكنه در ان روز در خانه نباشيم براي هر سفارشي كه انجام مي گيره مامور پست به درب منزل مي ايد يا ما بايد اونو با خبر كنيم. ايا امكان اينكه خودمان بسته را تحويل پست بدهيم وجود دارد؟ در ضمن نظر شما در مورد سيستم خريد و فروش فروتل چيه؟بهترين سيستم به نظر شما چيه؟

DDSHOP
2011-01-02, 00:17
خودمون مامور پست را مطلع مي كنيم منظورم اينه كه ممكنه در ان روز در خانه نباشيم براي هر سفارشي كه انجام مي گيره مامور پست به درب منزل مي ايد يا ما بايد اونو با خبر كنيم. ايا امكان اينكه خودمان بسته را تحويل پست بدهيم وجود دارد؟ در ضمن نظر شما در مورد سيستم خريد و فروش فروتل چيه؟بهترين سيستم به نظر شما چيه؟
بله می تونید خودتون ببرید پست. هر سیستمی کمی و کاستی ها و نقاط مثبتی داره. درباره فروتل مطلب توی انجمن زیاده.
درباره سیستم های دیگه هم همینطور.
موفق باشید.

moji69
2011-01-02, 00:22
خريد و فروش چطوريه؟ مثلا اگر از يك محصول 30 عدد براي فروش داشته باشيم در چند روز فروخته مي شوند از تجربيات خودتون بگيد ايا امكان ضرر در اينكار هست؟

DDSHOP
2011-01-02, 00:27
خريد و فروش چطوريه؟ مثلا اگر از يك محصول 30 عدد براي فروش داشته باشيم در چند روز فروخته مي شوند از تجربيات خودتون بگيد ايا امكان ضرر در اينكار هست؟
ضرر می تونه توی هزینه راه اندازی فروشگاه باشه، و این که محصول بخرید نتونید بفروشید.
اون 30 تا هم بستگی به محصولش داره. ولی من یه چیزی رو عمیقا درک کردم : با تبلیغات درست هر چیزی رو میشه به هر تعدادی فروخت!

F.Shemshad
2011-01-02, 02:45
شما باید با شرکت های تبلیغاتی یا مشاوران تبلیغاتی صحبت کنید که ایده های خوب نو در اختیارتون بذارند و کلا راهنماییتون کنند که چطوری وارد این عرصه بشید..
همینطوری بخواید وارد شید زمان زیادی صرف خواهید کرد و احتمالا شکست بخورید..

Setareh
2011-01-02, 09:48
شما باید با شرکت های تبلیغاتی یا مشاوران تبلیغاتی صحبت کنید که ایده های خوب نو در اختیارتون بذارند و کلا راهنماییتون کنند که چطوری وارد این عرصه بشید..
همینطوری بخواید وارد شید زمان زیادی صرف خواهید کرد و احتمالا شکست بخورید..
شما هم وقت پیدا کردی خودت رو بیشتر تبلیغ کن!
به جای اینکه کمک کنی به این و اون هی میای و میگی با مشاوران تبلیغاتی ، شرکت های تبلیغاتی و . . .
شما اگه کارت درست بود پروژه های خودت رو انجام میدادی!

F.Shemshad
2011-01-02, 23:30
شما هم وقت پیدا کردی خودت رو بیشتر تبلیغ کن!
به جای اینکه کمک کنی به این و اون هی میای و میگی با مشاوران تبلیغاتی ، شرکت های تبلیغاتی و . . .
شما اگه کارت درست بود پروژه های خودت رو انجام میدادی!

من هرچی کوتاه میام ( تایپیک حامد عذر خواهی کردم ) شما بیشتر کاسه داغ تر از آش میشید؟

خیلی ببخشید ولی هیچ ارتباطی به شما نداره..

مشکلی دارید با من !؟ شما حتی با هویت واقعی خودتون پست نمیزنید..

من اصلا کارم یه چیزی دیگه هست و شرکت تبلیغاتی نیستم که بخوام خودم را تبلیغ کنم!

متاسفم واستون که باعث پسرفت تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات در ایران میشید..

DDSHOP
2011-01-03, 00:15
من هرچی کوتاه میام ( تایپیک حامد عذر خواهی کردم ) شما بیشتر کاسه داغ تر از آش میشید؟

خیلی ببخشید ولی هیچ ارتباطی به شما نداره..

مشکلی دارید با من !؟ شما حتی با هویت واقعی خودتون پست نمیزنید..

من اصلا کارم یه چیزی دیگه هست و شرکت تبلیغاتی نیستم که بخوام خودم را تبلیغ کنم!

متاسفم واستون که باعث پسرفت تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات در ایران میشید..
خیلی خیلی عذر می خوام، ولی می شه واسه ما توضیح بدین که کار Padina.ir چیه؟ فارسی بلدیم بخونیم دیگه!
هرجا هرکسی یه تاپیک می زنه که کارشو شروع کرده، شما سریع زیرش پست می دی که شما تبلیغات لازم داری و ... بعد توی امضات یه سری لینک قشنگ (!) هست!
اسم این تبلیغاته، نیست؟

F.Shemshad
2011-01-03, 18:23
خیلی خیلی عذر می خوام، ولی می شه واسه ما توضیح بدین که کار Padina.ir چیه؟ فارسی بلدیم بخونیم دیگه!

خواهش میکنم..

مودب پرسیده شود منم با ادب جواب میدم نه مثل اون کاربر بالایی که محیط فرهنگی را چاله میدون اشتباه کردن با لحن حرف زدنشون ..

کار اصلی پادینا - پادینا سیستم ارائه دهنده سیستم های مبتنی بر وب و طراحی حرفه ای برای شرکت ها می باشد.
پادینا مشاوره فروش و کارهای مربوط به تجارت الکترونیک را نیز انجام میدهد اما برای مشتریان سیستم هاش و برای کاربران دیگر همچین سرویسی ارائه نمیدهد..

از اون تایپیک ها اگر میخواستم سود مالی بکنم خیلی متن یا پست دیگه میتونستم بدم یا پ خ بدم به کاربر ولی همچین کاری نکردم چون ما اصلا به کاربر بیرون از مجموعه سرویسی ارائه نمیدیم درمورد مشاوره !

پس یکمی منطقی تر باشیم و الکی کسی را خراب نکنیم !

هرجا هرکسی یه تاپیک می زنه که کارشو شروع کرده، شما سریع زیرش پست می دی که شما تبلیغات لازم داری و ... بعد توی امضات یه سری لینک قشنگ (!) هست!

تو امضام هم خوبه نوشتم ! ارائه دهنده سیستم های مبتنی بر وب
این کجاش به مشاوره تبلیغاتی و ... ربط داره ؟!

فروم ها اکثرا شدن باند بازی و مافیا ! چند نفر دور هم جمع میشن و از یکی که خوششون نمیاد حمله میکنن تا بکوبن زمین !

این رفتار در منزلت شما نیست دوست من..

ارادتمند

Reza
2011-01-03, 19:30
به دلیل انحراف از بحث اصلی ، تاپیک بسته شد