PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا کسی از ارسال مارکت استفاده میکنه؟

Pedram
2011-01-02, 03:30
سلام
من قصد دارم فروشگاه اینترنتی رو راه اندازی کنم و با سیستم خرید پستی و پرداخت در محل اجناسمو بفروشم

تقریبا تمام وب سایت تمام سیستم هایی رو که تو شاپکیپر معرفی شده رو دیدم

اما طراحی به روز و جذاب ارسال مارکت نظرم رو جلب کرد! و با خودم گفتم سیستمی که سایتش اینقدر از تکنولوژی های بروز استفاده حتما تیم فنی قوی پشتش هست.

خیلی به ریزه کاری ها اهمیت دادن ، مثل صفحه خطای 404 http://www.ersalmarket.ir/sa.html

در تماس تلفنی که باهاشون داشتم خیلی خوب برخورد کردن در صورتی که شرکت های قدیمی تر اصلا این برخورد خوب رو نداشتن! ( فقط امیدوارم با زیاد شدن مشتری هاشون مثل بقیه نشن! )

امکاناته جالبی هم داشتن ، مثل تعرفه های شناور و تسویه های به موقع در صورت داشتن تراکنش

می خواستم بدونم کسی اینجا هست که از سیستم ارسال استفاده کنه؟ آیا راضیه ازشون؟

DDSHOP
2011-01-02, 08:28
خیلی دوست داشتم یه اکانت ارسال داشته باشم و ببینم چجوریه اینقد که تبلیغ می کنه و اینا...
ولی:
574
(http://www.shopkeeper.ir/forum/images/misc/pencil.png)

afrateam
2011-01-02, 09:56
سلام
من قصد دارم فروشگاه اینترنتی رو راه اندازی کنم و با سیستم خرید پستی و پرداخت در محل اجناسمو بفروشم

تقریبا تمام وب سایت تمام سیستم هایی رو که تو شاپکیپر معرفی شده رو دیدم

اما طراحی به روز و جذاب ارسال مارکت نظرم رو جلب کرد! و با خودم گفتم سیستمی که سایتش اینقدر از تکنولوژی های بروز استفاده حتما تیم فنی قوی پشتش هست.

خیلی به ریزه کاری ها اهمیت دادن ، مثل صفحه خطای 404 http://www.ersalmarket.ir/sa.html

در تماس تلفنی که باهاشون داشتم خیلی خوب برخورد کردن در صورتی که شرکت های قدیمی تر اصلا این برخورد خوب رو نداشتن! ( فقط امیدوارم با زیاد شدن مشتری هاشون مثل بقیه نشن! )

امکاناته جالبی هم داشتن ، مثل تعرفه های شناور و تسویه های به موقع در صورت داشتن تراکنش

می خواستم بدونم کسی اینجا هست که از سیستم ارسال استفاده کنه؟ آیا راضیه ازشون؟
سلام
بله! سایت زیبا و سریعی دارن
لطفا چندتا از تکنولوژی های به روز استفاده شده در سایت رو اسم ببرید

Setareh
2011-01-02, 10:04
خیلی دوست داشتم یه اکانت ارسال داشته باشم و ببینم چجوریه اینقد که تبلیغ می کنه و اینا...
ولی:
574
(http://www.shopkeeper.ir/forum/images/misc/pencil.png)
تا آخر دی رایگانه ، میتونی ثبت نام کنی!

Setareh
2011-01-02, 13:53
اینم ی نمونه از صفحات زیبای 404!!!
http://wa.ersalmarket.ir/Pages/
http://wa.ersalmarket.ir/

اصلا چیزی لود نمیشه جز ارور سرور!!!

DDSHOP
2011-01-02, 13:58
تا آخر دی رایگانه ، میتونی ثبت نام کنی!
شما متوجه امر نشدی، ثبت نام کردم ولی نشد! یه ارور افتضاح گرفتم! توی عکس هست!

Reza
2011-01-02, 20:40
شما متوجه امر نشدی، ثبت نام کردم ولی نشد! یه ارور افتضاح گرفتم! توی عکس هست!
ایشالا که کمتر شاهد اینگونه نقایص فنی باشیم و امیدوارم در اسرع وقت مشکل برطرف بشه

ersal market
2011-01-02, 22:27
دوستان عزیز و گرامی سرویس خرید پستی و فروشگاه رایگان ارسال مارکت بدون هیچ گونه مشکلی آماده استفاده است..همواره در ساعات اداری کارشناسان ارسال مارکت آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان میباشند.سرویس خرید پستی ارسال مارکت به شما کاربران محترم این ضمانت را میدهد که در صورت عدم رضایت شما پس از یک ماه از سرویس خرید پستی ارسال مارکت قرارداد شما به خودتان بازگردانده شود.امیدواریم سرویس خرید پستی ارسال مارکت علاوه بر رایگان بودن رضایت شما عزیزان را به طور کامل جلب نماید.همواره در کنار شما هستیم و با پشتیبانی و سرویس دهی مناسب سعی در جلب رضایت فروشگاه داران محترم خواهیم داشت.از مشکلات فنی به وجود آمده در طی این مدت از همه شما عزیزان پوزش می طلبیم و به امید خداوند با همه توان در خدمت شما هستیم.نظرات،انتقادات و پیشنهادات شما را با کمال میل می پذیریم و در جهت هر چه بهتر شدن ارسال مارکت به کار خواهیم بست.
در اینجا هم لازم است تشکر ویژه ای داشته باشم از مدیریت و پرسنل محترم انجمن شاپ کیپر که با زحمات شبانه روزی خود سعی در اطلاع رسانی مناسب به مخاطبان و کاربران خود دارد.موفق و سربلند باشید.

Setareh
2011-01-29, 14:28
بالاخره کسب تو اینجا باارسال مارکت قرارداد بسته یانه؟
ازش راضی هستید یا نه ؟
عجب بنری گذاشته ارسال بالای شاپ کیپر :d آدم وسوسه میشه .

m.ghalgar
2011-01-29, 19:40
بابا عنوان تاپیکو درست کنید ~x(

Reza
2011-01-29, 20:15
بابا عنوان تاپیکو درست کنید ~x(
ممنون تاپیک اصلاح شد
از کاربرانی هم که با ارسال مارکت دارن کار میکنن یا قصد دارن همکاریشون رو شروع کنن درخواست میکنم از روند پشتیبانی و اخذ سرویس داخل تاپیک مطلب قرار بدن تا سایر دوستان هم با کم و کیف این سیستم آشنا بشن .

safieh
2011-01-31, 15:53
هیچ کسی تا الان باهاش کار نکرده یعنی؟

Reza
2011-01-31, 18:56
هیچ کسی تا الان باهاش کار نکرده یعنی؟
والا تا جایی که من تو تاپیک ها دیدم یک کاربری با نام کاربری ahee جدیدا با این سیستم قرار داد بستن . از بقیه بی اطلاعم!

perince_3000
2011-01-31, 19:21
این که دیگه رایگان نیست
دوستان کسی میدونه اعلام کنه

پنلم تو دی پی داره تموم میشه می خواستم بدونم اگه خوبه تمدید نکنم

ahee
2011-01-31, 22:55
والا تا جایی که من تو تاپیک ها دیدم یک کاربری با نام کاربری ahee جدیدا با این سیستم قرار داد بستن . از بقیه بی اطلاعم!

بلاخره منم معروف شدم b-(

من به تازگی با ارسال مارکت قرار دادبستم. پنل پستی هم در اختیارم قرار گرفته و کار باهاش واقعا ساده هستش.

اینو بگم که بنده در 2 روز اول برای مشکلات پیش امده در پنل یا بلد نبود فقط و فقط با ایمیل با بخش پشتیبانی این شرکت جناب اقای نیاکان ( فکر کنم درست نوشتم) در ارتباط بود حتی روز جمعه و ایشون بعد از هر ایمیل من سریعا جواب بنده رو دادن.

و در پشتیبانی تلفنی هم کارشون ردیف هستش. واقعا به کارشون واردن و ادم و بیخود دنبال نخود سیا نمیفرستند.

اگه بازم سوال بود بگید تا جواب بدم

shopersian
2011-02-01, 00:16
سلام
این اولین پستی هست که میزنم
من هر روز به این فروم سر میزنم و از طریق همین سایت با ارسال مارکت آشنا شدم.

اول میخواستم با شرکت هموار قرار داد ببندم ، اما طبق تماس تلفنی که با شرکت ارسال مارکت داشتم
آنها گفتند که شما اگر بعد 1 ماه از سرویس پستی ما راضی نبودی میتوانید قرارداد را فسخ کنید و با شرکت دیگه ایی قرار داد ببندید.
اماتا اونجایی که میدونم شرکت های پستی دیگه اینطوری نیستند!

و خلاصه به دلایل متفاوت من با ارسال مارکت قرار داد بستم و کارهای اداری و تحویل قرارداد و ساختن سایت کلا یک هفته طول کشید.

خدا را شکر هر روز هم که به امکاناتشون اضافه میشه
طبق بنری که در بالای سایت زدن مثل اینکه به مشتریان شما یک هدیه هم از طرف شرکت شان میدهند

من فعلا دارم تو تبلیغات سایت کار میکنم و سایت را هنوز کامل راه ننداختم
اما وقتی که محصولی را فروختم حتمی توضیحات بیشتری در رابطه با این شرکت میدم

از لحاظ پشتیبانی هم ارسال مارکت حرف نداره.

این هم آدرس سایتی که برای من ساختند
http://www.shopersian.com

mdark
2011-02-10, 20:07
بالاخره کسب تو اینجا باارسال مارکت قرارداد بسته یانه؟
ازش راضی هستید یا نه ؟
عجب بنری گذاشته ارسال بالای شاپ کیپر :d آدم وسوسه میشه .

آره من رو هم وسوسه کرد ! خلاصه برا شروع کار بین هموار و ارسال مارکت مونده بودم ! امشب رفتم ثبت نام کنم دیدم سایت هموار کلا بالا نمیاد ! ( از دیشب تا امشبم درست نشده ) این بود که تصمیم گرفتم با ارسال مارکت قرارداد ببندم ببینم چطوریه ! خدا کنه فقط خدماتشون خوب باشه ! چون ضرر هر 1 مشتری ناراضی خیلی بیشتر از هزینه های قرارداد با شرکت هایی مثال imc هست ..
ما که فردا زنگ میزنیم دیگه به ارسال ! ( الان زنگ زدم نبودن ! دیدم مثل اینکه ( متاسفانه ) فقط تو ساعت اداری پاسخگو هستند ) دیگه موند واسه فردا ! راستی همین الان یادم اومد فردا هم جمعس ! :)) انشالا پس فردا اگه کاری انجام شد بهتون میگم !

ersal market
2011-02-10, 21:28
با سلام
پشتیبانی ارسال مارکت در ساعات غیر اداری نیز از طریق ایمیل support@ersalmarket.ir پاسخگوی شما عزیزان است!
برای ثبت نام نیز می توانید در هر ساعتی از شبانه روز به سایت قدرتمند ارسال با سرورهای متعدد داخلی و خارجی مراجعه کنید و ثبت نام خود را آنلاین انجام دهید تا کارشناسان واحد بازرگانی در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.
با تشکر

mehrdad00200
2011-02-10, 22:04
ارزونترین سرویس خرید پستی ارسال مارکته؟

ersal market
2011-02-10, 22:16
ارزونترین سرویس خرید پستی ارسال مارکته؟
با سلام
دوست عزیز تعرفه ها در این زمینه کاملا ثابت ، مشخص و از پیش تعیین شده هستند. ارسال مارکت با رویکرد جدیدی که برای مدت محدودی در پیش گرفته با اعمال تخفیف بر روی این تعرفه ها سعی در رونق بیشتر کسب و کار اینترنتی دارد.
با تشکر

tebyan31
2011-02-10, 23:02
پشتیانی ارسال در حال حاضر که حرف نداره!

امیدوارم وقتی مشتری هاشون زیاد شد، باز هم بتونن به این قدرت و سرعت، پشتیبانی کنن نه مثل...

برای دوستان هم آرزوی موفقیت می کنم و تشکر بابت در اختیار قرار دادن تجربیاتشون.

mehdidesigner
2011-03-01, 15:47
پشتیانی ارسال در حال حاضر که حرف نداره!

امیدوارم وقتی مشتری هاشون زیاد شد، باز هم بتونن به این قدرت و سرعت، پشتیبانی کنن نه مثل...

برای دوستان هم آرزوی موفقیت می کنم و تشکر بابت در اختیار قرار دادن تجربیاتشون.
سلام
شما از ارسال مارکت سیستم گرفتین؟
الان تحویل شده؟ یعنی دارین با پنلتون کار می کنید؟