PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اندر احوالات من و هموار و پست

DDSHOP
2011-01-03, 21:42
سلام به دوستان شاپ کیپری...
قصد من از زدن این تاپیک اینه که اتفاقات، ماجراها و نکات قابل توجهی که در روابط این مثلث کاری (من-هموار-پست) اتفاق میوفته رو اینجا مطرح کنم.
سعی بنده بر اینه که فقط حقیقت رو بیان کنم و از تخریب، تمسخر و افترا دوری کنم.
از شما هم می خوام که من و شاپ کیپری های دیگه رو از نظراتتون بهره‌مند کنید. :)>-

DDSHOP
2011-01-03, 21:52
خب، این مراحل رو سریع عرض می کنم چون چیز قابل توجهی نداشته جز قسمت هایی که سرعت رو کم می کنم برای تاکید بیشتر...

بعد از این که من هموار رو انتخاب کردم، تصمیم گرفتم که 50تومن رو برای خود هموار بفرستم تا خودشون کار قرارداد پست رو انجام بدن. الحق که کارشون سریع بود و روز کاری بعدی، هم پنل من باز شده بود، هم پروسه ی قرارداد پست شروع شده بود...
حدود 15 روز گذشته بود که با هموار تماس گرفتم و پرسیدم که کار پست به کجا رسید؟
- کوتاه عرض کنم که از پشتیبانی هموار به شدت راضی هستم، به شکلی که چندین بار تماس گرفتم، با حوصله تمام پاسخگو بودن، الان دیگه منو به اسم می شناسن!!-
بله... پرسیدم کار پست به کجا رسید؟ فرمودن منتظر نامه هستیم و به محض اینکه بیاد باهاتون تماس میگیریم. ولی تماسی گرفته نشد!
باهاشون تماس دوباره گرفتم و فرمودن که تاخیر از سمت پست بوده و تا تاریخ پانزدهم (تاریخ افتتاح فروشگاه من) حتما راه اندازی میشه.
امروز یک روز به افتتاح سایت من مونده... و پست هنوز نامه ی تایید فروشگاه من رو صادر نکرده...!
پست، پست... و پست!

در ادامه، اتفاقات اولین مراجعه من به پست منطقه (امروز) رو می خونید...

DDSHOP
2011-01-03, 22:11
امروز برای اولین بار به پست منطقه 16 پستی تهران رفتم تا کمی اطلاعات کسب کنم و یه تعدادی هم پاکت حبابدار بگیرم.
بعد از مراجعه به قسمت پاکت و بسته بندی، به من گفتن که پاکت های مربعی (فک کنم 16در16 هست) توی اداره های پست پیدا نمی شه، بالاجبار پاکت حبابدار 120 در 235 میلیمتر از شرکت پاکت پاسارگاد به قیمت دونه ای 200 تومان گرفتم.
بعد درباره فروشگاه های اینترنتی سوال کردم که با استهزای کارمند محترم پست(!) مواجه شدم که "باباااا فروووشگاه!!! همون مجانیا دیگه؟؟؟"
بعد از یه صحبت کوتاه فهمیدم منظورش اینه که هزینه پست به عهده مشتری هست! (:|
ازشون پرسیدم مسئول مربوط کیه؟ گفت فلان جا دفتر فلانی برو... با همون ایران سنتره، مارکت ایرانه چیه؟ با اون کار داری دیگه؟ :-b گفتم بله! و رفتم به همون دفتر.

از قضا دفتر مربوط به فروشگاه های اینترنتی بود که مسئول اصلیش اونجا نبود (یه خانمی هستن مسئولش). ولی یه آقایی اونجا بودن که بسیار خوش برخورد بودن و خیلی هم منو راهنمایی کردن.

توی اون اتاق، پر از مرسوله های پستی فروشگاه ها بود، که فاکتورهای زرد رنگ مارکت سنتر بخاطر رنگش کاملاً قابل تشخیص بودن.

درباره فاکتورها سوال کردم، گفتن که یه فاکتور روی بسته چسبونده می شه و 4تا هم روی پاکت منگنه میشن!

بعد درباره نامه تاییدیه پست پرسیدم. اسم فروشگاه رو پرسیدن گفتم دکمه دونی. گفت آشناست فک کنم اومده، بعد از اینکه نامه های رسیده رو گشتیم، به این نتیجه رسیدیم که نامه هنوز نیومده ولی ایشون اصرار داشتن که این اسم رو شنیدن قبلا (از بس قشنگه تو ذهن میمونه b-))
بعد پنل پستی رو باز کردن، یه صفحه ای بود از هموار که 3تا فروشگاه رو نشون می داد که یکیش دکمه دونی بود! گفت اینجا دیدمش!!!
دقیقا نمی دونم اون پنل چی بود، ولی حدسم اینه که سفارشات رو از اونجا می فهمن! چون یکی از اون سه فروشگاه، یک سفارش آماده ارسال داشت!
خلاصه نتیجه این بود که هنوز نامه ی ما نرسیده! :-<

ازشون پرسیدم که آیا برای تحویل گرفتن مرسوله ها، پستچی میاد یا خودمون باید بیاریم؟ با روی باز گفتن که حتماً پستچی میاد و شما لازم نیست بیاید. فقط دفعه اول تشریف بیارین که اشکالات احتمالی رو رفع کنیم با هم... به طور کلی از برخوردشون خوشم اومد.

یه آقایی هم اونجا بود که داشت مرسوله ها رو وزن می کرد. با یه لحن تهدیدآمیزی به من گفت که ترازوی دیجیتال خریدی دیگه؟ گفتم چطور؟ گفت اگه 5 گرم کم و زیاد باشه برگشت می زنم، حواست باشه! وقتی حقوقم رو کم می کنن منم باید حواسم باشه!
اینطوری بود که اهمیت وزن دقیق رو هم فهمیدیم!!!
این بود داستان اولین برخورد من با دوست خوبمون : پست!! #:-s

در ادامه : الان منتظرم ببینم داستان نامه ی پست چی میشه؟ الان 1 روز و 1 ساعت و 48 دقیقه و 40 ثانیه تا افتتاح فروشگاه دکمه دونی (http://www.dokmedooni.com) مونده و احتمالا ادامه ی داستان از روز پانزدهم رقم می خوره... منتظر نظراتون هستم...

dobeyti
2011-01-04, 11:16
خیلی خوب نوشته بودی
اول اینکه از شیوه نصرت خیلی خوشم اومد یاد هوشنگ ابتهاج افتادم
و دوم اینکه از روزی که پنل میخری دقیقا باید یه ماه برای تایید پست وقت بزاری
پس اگه یه ماه نشده منتطر باش
و اما . ... .

DDSHOP
2011-01-04, 15:33
خیلی خوب نوشته بودی
اول اینکه از شیوه نصرت خیلی خوشم اومد یاد هوشنگ ابتهاج افتادم
و دوم اینکه از روزی که پنل میخری دقیقا باید یه ماه برای تایید پست وقت بزاری
پس اگه یه ماه نشده منتطر باش
و اما . ... .
ممنونم. ادامه رو بخونید، جالب خواهد بود...

DDSHOP
2011-01-04, 15:41
امروز صبح مشغول برنامه نویسی و کارای مربوط به فروشگاه بودم که دیدم از پشتیبانی هموار تماس گرفتن!
اصطلاحا می گن الوعده وفا... فرمودن که نامه ی پست شما به دست هموار رسیده ولی چون شما عجله دارین، اگر فکس دارین براتون بفرستم که اگه رفتین پست و ایراد گرفتن، این برگه رو بهشون نشون بدید!
گفتم که فکس ندارم و اگر ممکنه ایمیل کنید.
دستشون واقعا درد نکنه! الان چک کردم دیدم نامه رو فرستادن. دست هموار درد نکنه که زحمت اسکن و ارسال یه فایل هشت و نیم مگابایتی رو کشیدن!
الان هم درحال دریافت و پرینت کردن نامه مربوطه هستم!
خب، اینم از قرارداد با پست...
امشب ساعت 12 فروشگاه دکمه دونی افتتاح میشه... باید ببینیم وضع چجوری هست و خدا چی میخواد...
به امید خدا!

1hamed
2011-01-04, 19:39
امروز صبح مشغول برنامه نویسی و کارای مربوط به فروشگاه بودم که دیدم از پشتیبانی هموار تماس گرفتن!
اصطلاحا می گن الوعده وفا... فرمودن که نامه ی پست شما به دست هموار رسیده ولی چون شما عجله دارین، اگر فکس دارین براتون بفرستم که اگه رفتین پست و ایراد گرفتن، این برگه رو بهشون نشون بدید!
گفتم که فکس ندارم و اگر ممکنه ایمیل کنید.
دستشون واقعا درد نکنه! الان چک کردم دیدم نامه رو فرستادن. دست هموار درد نکنه که زحمت اسکن و ارسال یه فایل هشت و نیم مگابایتی رو کشیدن!
الان هم درحال دریافت و پرینت کردن نامه مربوطه هستم!
خب، اینم از قرارداد با پست...
امشب ساعت 12 فروشگاه دکمه دونی افتتاح میشه... باید ببینیم وضع چجوری هست و خدا چی میخواد...
به امید خدا!

مگه به شما نامه دادن برای من یک ایمیل از طرق پارس پیک اومد وگفت میتونی شروع کنی من هم فرداش رفتم پست بسته رو تحویل دادم هیچ نامه ای برام ندادن:))

DDSHOP
2011-01-04, 19:56
مگه به شما نامه دادن برای من یک ایمیل از طرق پارس پیک اومد وگفت میتونی شروع کنی من هم فرداش رفتم پست بسته رو تحویل دادم هیچ نامه ای برام ندادن:))
همه ی فروشگاه های اینترنتی اون نامه رو دارن! فقط شما چون دنبالش نبودی، بهش توجه نکردی! من رفتم پست منطقه و گفتن نامه هنوز نیومده! و ادامه ی ماجرا...

1hamed
2011-01-04, 21:00
همه ی فروشگاه های اینترنتی اون نامه رو دارن! فقط شما چون دنبالش نبودی، بهش توجه نکردی! من رفتم پست منطقه و گفتن نامه هنوز نیومده! و ادامه ی ماجرا...

مگه توی نامه ای که برای شما امده بود چی نوشته بود من که رفتم پست ازم هیچی نخواستن فکر کنم خودشون میدونستن که امروز من میام مثلا نگفتن که شما جدید عضو شده ای واز این حرفها بسته ای رو که اماده به ارسال زده بودم برام ارسال کردند همین

DDSHOP
2011-01-04, 21:41
مگه توی نامه ای که برای شما امده بود چی نوشته بود من که رفتم پست ازم هیچی نخواستن فکر کنم خودشون میدونستن که امروز من میام مثلا نگفتن که شما جدید عضو شده ای واز این حرفها بسته ای رو که اماده به ارسال زده بودم برام ارسال کردند همین
بله این بخاطر اینه که پست شما فعال شده بوده!

DDSHOP
2011-01-04, 23:14
و این است نقطه ی اوج داستان!!!!
آپگرید شدن سیستم هموار، دقیقا در شب و ساعتی که فروشگاه من داره افتتاح میشه!!!
این مساله هم خوبه (چون هموار داره تبدیل به هموار نوین میشه و این پروسه فقط تا فردا ساعت 8 صبح هست!) و هم بده (چون امشب ساعت 12 باید سایت باز میشد! خیلی حالم گرفتست!)
خوشحالم از این که هموار داره آپگرید میشه
ناراحتم از اینکه چرا یه خبری ندادن!

و من با این اتفاق، به قوانین مورفی ایمان آوردم... :
هیچ کاری به آن آسانی نیست که به نظر می‌رسد.
هر کاری بیش از آن طول خواهد کشید که تصور می‌شود.
کاری که ممکن است خراب شود، خراب می‌شود.

متن هموار :

به دلیل تغییر در سخت افزار و بروز رسانی سرور سایت ، از عصر روز سه شنبه تا صبح روز چهار شنبه ، سایت دچار مشکل و قطعی موقت خواهد بود . خواهشمند است فروشگاه ها تا فردا صبح مورخ 4 شنبه ساعت 8 سایت ها و فایلهای خود را به روز رسانی نفرمایند .
پیشاپیش از صبر و تحمل شما متشکریم

فک کنم فقط سرورها آپگرید میشن!

یه سوال : چرا امشب؟؟؟؟؟؟

FeoDolaR
2011-01-05, 01:14
و این است نقطه ی اوج داستان!!!!
آپگرید شدن سیستم هموار، دقیقا در شب و ساعتی که فروشگاه من داره افتتاح میشه!!!
این مساله هم خوبه (چون هموار داره تبدیل به هموار نوین میشه و این پروسه فقط تا فردا ساعت 8 صبح هست!) و هم بده (چون امشب ساعت 12 باید سایت باز میشد! خیلی حالم گرفتست!)
خوشحالم از این که هموار داره آپگرید میشه
ناراحتم از اینکه چرا یه خبری ندادن!

و من با این اتفاق، به قوانین مورفی ایمان آوردم... :
هیچ کاری به آن آسانی نیست که به نظر می‌رسد.
هر کاری بیش از آن طول خواهد کشید که تصور می‌شود.
کاری که ممکن است خراب شود، خراب می‌شود.

متن هموار :
فک کنم فقط سرورها آپگرید میشن!

یه سوال : چرا امشب؟؟؟؟؟؟

آخـــی ، فکر کنم اگه میدونستن شما اینقدر ناراحت میشی عمراً آپدیت میکردن ! ;)

DDSHOP
2011-01-05, 07:08
آخـــی ، فکر کنم اگه میدونستن شما اینقدر ناراحت میشی عمراً آپدیت میکردن ! ;)
نه ولی طبق اخبار رسیده از بچه های بالا (:-") یه مشکلی بوده که پشتیبانی هموار برای جلوگیری از مشکلات بعدی، زحمت کشیدن و کل سرور رو منتقل کردن! دستشون درد نکنه...
ولی چیزی که خیلی افسردم میکنه، شمارش معکوس سایته که امروز صبح ساعت 7 به منفی7 ساعت مانده به افتتاح رسیده بود! [-o< برش داشتم البته!
ایشالا که همون ساعت 8 صبح درست میشه!
بچه های هموار خسته نباشید، ایشالا همه چیز OK شه!

birdco
2011-01-05, 09:29
اين مسائل در جامعه ايران كه اينترنت پرسرعتش رو از كاربرا دريغ مي كنن ، طبيعيه .
زياد خودتو عصبي نكن

DDSHOP
2011-01-05, 09:39
الان با هموار تماس گرفتم (ساعت 9:35) گفتن تا ظهر درست میشه ساعت 12 یا 1 ...
فرقش 4،5 ساعته!!! سخت نگیریم :|

bhabdi
2011-01-05, 12:10
انقدر که شما تبلیغ کردی توی این فروم دیگه همه منتظرن ببینن استایل و محصولات فروشگاه شما چه جوریه ها...;;)

DDSHOP
2011-01-05, 14:02
انقدر که شما تبلیغ کردی توی این فروم دیگه همه منتظرن ببینن استایل و محصولات فروشگاه شما چه جوریه ها...;;)
فعلا که ساعت 2 هست و فروشگاه باید 14 ساعت پیش راه میوفتاد! هنوز هم Down هست! درست شه اطلاع رسانی می کنم.

DDSHOP
2011-01-05, 14:39
و نهایتا:
579
باز جای شکرش باقیه که Runtime Error ظاهر نمی شه دیگه روی سایت!

DDSHOP
2011-01-05, 16:39
بله! سایت هنوز Down هست. طی تماسی که با آقای ملکی داشتم، خبر رسید که یک سری ناهماهنگی هایی بین پیمان کاران این تغییرات و شرکت هموار بوجود اومده بوده که هموار هم از اون بی خبر بوده!
چیزی که من متوجه شدم اینه که دیتابیس ها به درستی منتقل نشدن و این مساله ساز شده!
الان که باهاشون صحبت کردم فرمودن که یه مشکل کوچیک توی Link دیتابیس وجود داره.
ایشون در جواب سوال بنده که آیا مشکل امروز حل میشه یا نه، فرمودن که بله حتماً! حتی ممکنه تا نیم ساعت، یک ساعت آینده همه چیز OK باشه!
ایشالا که سریعتر این مشکل حل بشه! جالبه که هنوز سایت نیومده بالا، سفارش گرفتم $-)

DDSHOP
2011-01-05, 20:49
و نهایتا:
579
باز جای شکرش باقیه که Runtime Error ظاهر نمی شه دیگه روی سایت!
ساعت 8:46، بدون هیچ تغییری!

DDSHOP
2011-01-05, 23:10
و بالاخره...
هموار به بالا برگشت...
اخبار جدید بزودی...

DDSHOP
2011-01-05, 23:38
اولین موضوع تامل برانگیز، این پیغام هنگام آپدیت کردن یا اضافه کردن محصولاته:

هشدار: لطفا دقایقی بعد مجددا تلاش نمایید
انگار اتصالات لینک دیتابیس هنوز کمی مشکل داره، چون 7تا عکسی که اخیرا آپلود کرده بودم هم کار نمی کرد...

DDSHOP
2011-01-06, 17:20
و بالاخره مشکل حل شد و سایت دکمه دونی افتتاح شد...
فروشگاه دکمه دونی به عنوان فروشگاه نمونه روی صفحه نخست سایت هموار قرار گرفت.

DDSHOP
2011-01-07, 10:10
چرا این مشکل که یه بار حل شده، دوباره ظاهر شده؟؟؟
چرا این مشکل ساده حل نمی شه؟ هردفعه محصولات جدیدمون ناپدید میشه، امکان درج و ادیت کردن محصولات رو هم نداریم!!
585
هموار بزرگتر از این ارورهای کوچیکه! امیدواریم حل بشه و دیگه پیش نیاد...

DDSHOP
2011-01-07, 11:56
چرا این مشکل که یه بار حل شده، دوباره ظاهر شده؟؟؟
چرا این مشکل ساده حل نمی شه؟ هردفعه محصولات جدیدمون ناپدید میشه، امکان درج و ادیت کردن محصولات رو هم نداریم!!
585
هموار بزرگتر از این ارورهای کوچیکه! امیدواریم حل بشه و دیگه پیش نیاد...
من نمی دونم این هموار این پشتیبانیشو از کجا خریده؟ b-)
اطلاع رسانی شد که تا نیم ساعت دیگه مشکل حل میشه! مشکل که نه... مساله بگیم بهتره :)>-
ممنون از هموار...

DDSHOP
2011-01-07, 12:17
و... حل شد! =d>

DDSHOP
2011-01-07, 21:21
اخباری بدست بنده رسیده که سیستم همکاری در فروش هموار درحال راه اندازی هست و در مرحله ی تست و دیباگ قرار داره!!

از جزییات این سیستم خبر ندارم ولی وعده هایی داده شده که واقعا جای تامل داره و امیدوار کننده است.
چیزی که ما شنیدیم "یه سیستم همکاری در فروش نه کم نظیر، بلکه بی نظیر" هست!
امیدواریم بزودی شاهد افتتاح کار این سیستم باشیم.
بازم تشکر از بچه های تیم هموار...
:)>-

DDSHOP
2011-01-15, 11:56
یک برگشتی!
بله! اولین برگشتی مشاهده شد! با طرف تماس گرفتم، گفت "بله خونه نبودم، امتحان داشتم."
دو تا سوال مطرح میشه:
1- آیا واقعا امکانش وجود نداشت که پست بسته رو به همسایه بده؟ (مثل اتفاقی که در گیلان برای مشتری من افتاد)
2- آیا واقعا این مشتری نمی تونست بسپره که یکی خونه باشه؟

و یک اشتباه از من : عدم تماس تلفنی
طرف به من گفت آخه من سفارش که میدم قبلش یه تماس گرفته میشه. فکر کنم اگر از این به بعد با همه یه تماس تلفنی داشته باشم و به sms بسنده نکنم، برگشتی به صفر میرسه.

www.p30gamers.com
2011-01-15, 16:44
برگشتی هرگز به صفر نمیرسه. در بهترین حالت حدود 8 درصد و در حالت های بد به 25 درصد هم میرسه.

ضمنا برگشتی همیشه به مشتری مربوط نمیشه. حال و احوال مامور پست و بنزین داشتن موتورش و خوب بودن حال رئیسش و اینا همه دست به دست هم میدن که گاهی وقتا بسته های از پیش پرداخت شده هم برگشت بخورن. چه برسه به بسته های cod.

p30maps
2011-01-15, 19:56
برگشتی هرگز به صفر نمیرسه. در بهترین حالت حدود 8 درصد و در حالت های بد به 25 درصد هم میرسه.

ضمنا برگشتی همیشه به مشتری مربوط نمیشه. حال و احوال مامور پست و بنزین داشتن موتورش و خوب بودن حال رئیسش و اینا همه دست به دست هم میدن که گاهی وقتا بسته های از پیش پرداخت شده هم برگشت بخورن. چه برسه به بسته های cod.

برگشتی تو در حالتی هست. چه تماس بگیری و چه تماس نگیری

بعضی مواقع طرف پول نداره! از قبول خودداری میکنه! یا خودش نیست به کسی هم نمیسپاره ! و البت بیشتر برگشتی ها تقصیره پستچی محترمه که حال و حوصله نداره تا دم در خریدار بره!

birdco
2011-01-15, 20:06
چقدر بهت گفتم تماس بگير قبلش ؟ البته من هم تماس نمي گيرم ولي نق هم نميزنم .
تو هم نق نزن و عصباني نشو .
اين حكايتو يكي دو بار ديگه هم گفتم :
يه دختر خانم بين 16 تا 18 سال از يكي از استان هاي مركزي ايران ( يادم نيست به خدا ) سفارش ميده و با اينكه خونه هست تحويل نميگيريه . باهاش تماس گرفتم گفت تا حالا 40-50 تا بسته رو همينجوري سفارش دادم و همينجوري تحويل نگرفتم . با كمال پر رويي . هر چي هم ليچار بارش كردم عين خيالش نبود .

DDSHOP
2011-01-15, 20:14
چقدر بهت گفتم تماس بگير قبلش ؟ البته من هم تماس نمي گيرم ولي نق هم نميزنم .
تو هم نق نزن و عصباني نشو .

ولله من نق نمی زنم :d خواستم بقیه هم از این تجربه من استفاده کنن. دیگه بلااستثناء تماس می گیرم برای تایید. :)>-

ARCHIVEMASTER
2011-01-15, 20:24
من یه بار ساعت 11 شب یه سی دی سفارش دادم.فردا صبح دیدم یکی از دوستام همون سی دی رو داره.ساعت 10 صبح باهاشون تماس گرفتم که سفارش رو کنسل کنم ولی گفتن ما فرستادیم.(عجب سرعتی)
من بهشون گفتم که شما تماس نگرفتین برای تایید.اونا هم گفتن روال کاری ما اینه ! بعدش هم گفت شما تو لیست سیاه ما قرار میگیرید و دیگه چیزی واستون نمیفرستیم.
چند روز گذشت و من منتظر بودم که سفارش بیاد و من برگشت بزنم ...
ولی نیومد که نیومد

نتیجه اخلاقی این قضیه: بعضی فروشگاه دارها عمدا تماس نمیگیرن!!!

DDSHOP
2011-01-15, 20:39
نتیجه اخلاقی این قضیه: بعضی فروشگاه دارها عمدا تماس نمیگیرن!!!
بعید می دونم هدف من این بوده باشه :-b صرفا زنگ نزدم چون قبلیا راحت و بدون دردسر رسیده بود، حتی اگر نبودن واسه دریافت، به همسایه و... دادنش!
بهرحال نتیجه اخلاقی : یه زنگ قبل ارسال بزن! چیزی نمیشه!

DDSHOP
2011-01-27, 00:52
من به یک مشکل فلسفی بر خوردم!! @-)
یه آماده به ارسال دارم که امروز اومده برده پستچی، ولی نزده ارسال شده! ولی 2تا بسته ی دیگه که برده، ارسال شده!!
جریان چیست؟

DDSHOP
2011-01-27, 09:07
اینو یادم رفت بگم : یه بسته برگشتی اومده واسم که گفتن بارکدش مشکل داره، ولی این بسته اصلا برگشت نخورده توی پنل و هنوز توی ارسال شده هاست!! :-??

birdco
2011-01-27, 09:32
1 - براي تغيير وضعيت ، دير و زود داره ولي سوخت سوز نداره . توي شيراز وقتي اينجوري ميشه دو تا جواب به من ميدن : يك - بسته ها ارسال شده ولي اينترنت يا كامپيوتر و يا چيزهايي در اين محدوده رو ميگن خراب شده و بعدا تغيير وضعيت ميدن و ب - ارشاد چند تا از بسته ها رو برده و يكي دو روز ديگه ميارن .
2 - اگر باركد ايراد داره از پرينتره و تغيير برگشتي براي من كه يك روز بعد انجام ميشه !!! نگران نباش ، پست از پولش نميگذره !!!:))

m.ghalgar
2011-01-27, 09:49
من به یک مشکل فلسفی بر خوردم!! @-)
یه آماده به ارسال دارم که امروز اومده برده پستچی، ولی نزده ارسال شده! ولی 2تا بسته ی دیگه که برده، ارسال شده!!
جریان چیست؟

من هفته ای یه بار این مساله رو دارم :d
فرداش بهشون میگم اوکی می کنن

hamvar
2011-01-27, 14:23
اینو یادم رفت بگم : یه بسته برگشتی اومده واسم که گفتن بارکدش مشکل داره، ولی این بسته اصلا برگشت نخورده توی پنل و هنوز توی ارسال شده هاست!! :-??

بله متاسفانه بیش از 5 درصد سفارشات برگشتی این مشکل را دارند .
امکان ثبت برگشتی از طرف فروشنده به پنل های فروشنده اضافه خواهد شد .

sam20
2011-02-09, 20:35
با سلام - حرفای دوستمون در ابتدا کاملا درسته . زیبا توصیف کردند اما بد نیست اینجا به چند نکته اشاره کنم . اول اینکه فروشگاه ما خیلی زودتر از تصور درست شد . پست منطقه 16 هم هستیم و اونا هم گفتن که نامه نیست ولی بعد پیدا کردن .
اما ما با مراجعه به پست کسی به استهزامون نگرفت . برخوردشون هم خوب بود البته در این بین گاها آدامای یه جور دیگه هم هستند که کارشون وارد نیستند . در مورد وزن دقیقا درست می گن . خوندنشون واسم جالب بود .

اما من دو مشکل دارم
چند انتقاد و در واقع پیشنهاد هم برای هموار

امروز یکی از مشتریای تهرونی تماس گرفت گفت پست 2 بار اومده ولی چون نبوده برگشته . گفت ظاهرا به باباش گفته 10000 تومان بدید تا بسته را بدم اما چون با من چک کرده بوده و قیمتش با هزینه پست 8500 میشده باباش تحویل نگرفته
مساله اینجاست که مامور پست چطور میتونه پول بیشتری بگیره ؟؟؟؟؟ این اولین برگشتی من خواهد بود بعد از 3 ماه

مشکل دیگه اینه که وصولی ها چرا اینقدر دیر میخوره : از 6 دی دارم که وصول نشده ؟؟؟؟ ولی دست یزدی های عزیز درد نکنه که سریعا

اما مشکلات هموار : پشتیبانی کامل وجود نداره - ساعت 14 تعطیله و معمولا از این ساعت مشکل پیش بیاد یا متوجه بشی هیچ . مثل امروز که هموار کامل قطع هست من بعد از ظهر فهمیدم و هیچ و هزار فکر !!!!!

بعد اینکه معمولا دوستان در هموار خوب برخورد می کنند اما یادشون میره که گفتند چند دقیقه بعد باهاتون تماس می گیریم و آخر بعد ار انتظار باید خودت زنگ بزنی

برخی اصلاحات در ظاهر تم ها هم که دوستان گفتند و نیاز نیست دوباره گفته بشه

مناطق پست شهرستان ها هم که یوزر پسورد ندارند و کلی معطلی خودش داره

ولی در کل ازش راضیم غیر امروز که بی اطلاع رسانی قطع هست

امیدوارم پیشرفت کنند .

DDSHOP
2011-02-09, 21:53
مشکل دیگه اینه که وصولی ها چرا اینقدر دیر میخوره : از 6 دی دارم که وصول نشده ؟؟؟؟
منم این مشکل رو دارم، ولی وقتی وصولی می خوره، یهو میخوره! کلی باهم میاد!:-?

پشتیبانی کامل وجود نداره
من این مشکل رو ندارم. از پشتیبانیشون راضی هستم.

بعد اینکه معمولا دوستان در هموار خوب برخورد می کنند اما یادشون میره که گفتند چند دقیقه بعد باهاتون تماس می گیریم و آخر بعد ار انتظار باید خودت زنگ بزنی
یکی دوبار که اپراتورشون به من گفت که تماس میگیره، تماس گرفت! :-?

مناطق پست شهرستان ها هم که یوزر پسورد ندارند و کلی معطلی خودش داره
در جریان نبودم...

ولی در کل ازش راضیم غیر امروز که بی اطلاع رسانی قطع هست
بله کاش خبر می دادن...

منم امیدوارم پیشرفت کنن (می کنن!!)

tebyan31
2011-02-09, 22:47
این دی دی جون خیلی هموار رو دوست داره!!

پرستا هم خیلی دوست داره!!

اگه دروغ میگم بگو!! :d

امیدوارم این سیستم بیش از پیش پیشرفت کنه...

djsiamak
2011-02-09, 23:09
به جان خودمم نباشه به جان رضا ( از جون رضا مایه میزارم :d ) این ممدرضا یکی از دست نشانده های همواره >:p
جانه رضا :d

ممد رضا اعتراف کن برادر http://www.pic4ever.com/images/cowboypistol.gif

DDSHOP
2011-02-10, 00:33
به جان خودمم نباشه به جان رضا ( از جون رضا مایه میزارم :d ) این ممدرضا یکی از دست نشانده های همواره >:p
جانه رضا :d

ممد رضا اعتراف کن برادر http://www.pic4ever.com/images/cowboypistol.gif
من روز اولی که اومدم توی این انجمن با هیچ سیستمی قرارداد نداشتم، اگر پست های منو از اول دنبال کنید، سیر انتخاب سیستم رو می بینید l-)

AMIRWWE619
2011-02-10, 12:04
هموار چش شده دیروز تا حالا بالا نمیاد :| اه

DDSHOP
2011-02-10, 12:26
هموار چش شده دیروز تا حالا بالا نمیاد :| اه
دارن سرور Parallel بالا میارن. یعنی یه سرور خارج و یه سرور داخل ایران برای پشتیبانی بهتر از ترافیک و ...

tebyan31
2011-02-10, 14:59
من که فکر میکنم، این دی دی جان (آقا محمد! محمد رضا اشتباهه!!) یکی از مدیرای لابی هموار باشه... :d

DDSHOP
2011-02-10, 17:36
من که فکر میکنم، این دی دی جان (آقا محمد! محمد رضا اشتباهه!!) یکی از مدیرای لابی هموار باشه... :d
آقا چرا Gossip می کنی :)) من فقط به اقتضای وابستگی شدید فروشگاهم به این سیستم (خب چون با این سیستم کار می کنم دیگه :| ) و اینکه خیلی حساس هستم روی آپتایم فروشگاه، خیلی با پشتیبانی هموار در تماس هستم. بخاطر همینه که اطلاعات رو به روز دارم، چیز پیچیده ای نیست @-)

Ali.9
2011-02-10, 17:45
من هم با نظر آقایون موافقم فکر کنم آقا محمد یکی از مدیران فعال :d گروه هموار باشه ...

DDSHOP
2011-02-10, 19:44
من هم با نظر آقایون موافقم فکر کنم آقا محمد یکی از مدیران فعال :d گروه هموار باشه ...

امیدوارم مثل جریان راهبر شدن و... این موج فراگیر @-) ادامه پیدا کنه، بلکه‌هم مدیر شیم به یه نون و نوایی برسیم :))

DDSHOP
2011-02-18, 22:31
امروز یه اتفاق کوچیکی توی فروشگاه ساز هموار افتاد که به نظرم جالب بود:
اینکه صفحات تمام محصولات از aspx به html تغییر کرد که این تغییر به سئو و ایندکس شدن سایت در موتورهای جستجو خیلی کمک می کنه.
البته لینک های قدیمی aspx به محصولات هنوز کار می کنن و این باعث شد که لینک هایی که مثلاً توی فیسبوک دادم، خراب نشه!
تغییر خوبی بود :)>- تشکر

m.ghalgar
2011-02-18, 23:22
اتفاقا همین الان یه ایمیل از هموار اومد که لینک فروشگاهت توش بود رفتم یه سر زدم طرح های جالبی اضافه کردی به امید پیشرفت روز افزون