PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دریافت گوشی مویابل، mp3 پلیر، کنسول بازی و ... به صورت رایگان

mehranro
2010-04-09, 22:56
سلام
دوستان دو ماه پيش به دوستم ايميلي اومد که باور نکردم چي بود موبايل رايگان همينطور هست من هم باور نکردم، ولی عضو شد حالا چند روز پیش گوشي براش اومد به خاطر همين خواستم پیشنهاد بدم تا شما هم عضو بشين من که تازه عضو شدم.
مدت اومدن گوشي حدود 2 هفته هست. گوشي که دوست من انتخاب کرده بود نوكيا N97 بود.
ثبت نام براي دريافت هديه رايگان (موبايل؛گيم،تلویزيون و ..... ) دروغ نيست واقعيت داره عضويتش هم رايگانه (به نظر من که هيچ ضرري نداره)
توجه داشته باشيد فقط با دعوتنامه مي توانيد عضو شويد

چرا اين شرکت هداياي مجاني مي دهد ؟
اين شرکت در واقع يک شرکت بزرگ بازاریابی اینترنتی تبليغاتي به نام X pango است که توسط شرکت هاي بزرگي همچون اپل، نوكيا، سوني اريكسون، سامسونگ و ... پشتيباني مي شود و در واقع براي آنها تبليغ ميکند که خرج اين گونه تبليغات بسيار کمتر از تبليغات در تلويزيون هاست.
شما فقط با زير مجموعه گيري مي توانيد گوشي موبايل،کنسولهاي بازي، mp3 player و ... دريافت کنيد.
مثلا k800 :براي گرفتن اين گوشي نياز به 13 زير مجموعه دارين يعني شما 13 دوست ندارين.
اگر n95 بخواي 37 نفر بايد زير مجموعه جمع کني .
هر گوشي که بخواي يه تعداد خاصي بايد زيرمجموعه جمع کني که بالاترينش 45 نفره .
به نظر من که آشنا و دوستان شما بيش از 45 نفر هم هستند . تازه آنها هم يک گوشي رايگان ميگيرند .
مراحل كار: ابتدا بايد وارد سايت بشيد
براي ثبت نام کليک کنيد
http://www.xpango.com?ref=92247894

بعد بر روي چيزي كه مي خواهيد انتخاب كنيد (موبايل- ام پي تري پلير-کنسول گيم- HDTV)كليك كنيد سپس روي گزينه ي Sign up Now كه با رنگ قرمز يا سبز در بالاي صفحه سمت راست نوشته كليك كنيد يا ثبت نام و بعد طبق مراحل زير عمل کنيد
First name: نام خود را بنويسيد.
Last name: نام خانوادگي خود را بنويسيد.
Email: آدرس ايميل خود را وارد كنيد. (ايميل شما بايد واقعي باشد چون براي تكميل ثبت نام بهش نياز داريد)
Password : براي خود پسورد انتخاب كنيد.
Address1: آدرس خود را دقيق به انگليسي بنويسيد.
نوشتن آدرس پستي خود به انگليسي را درست ياد بگيريد چون موبايل يا هر پکيج ديگري که انتخاب کرده ايد به آدرستان ارسال خواهد شد:
مثل :
راهنماي درج آدرس به زبان انگليسي:

واحد:Unite ------ طبقه: Floor ------ شماره (پلاک): No -------- کوچه: Alley -------- بلوار: Blvd

خيابان: St ------- ميدان: Sq ------ بزرگراه: Free Way ------ چهار راه: Cross ------ بعد از: after

قبل از: before -------- جاده: Rd ------- خيابان بزرگ: Ave ------- ساختمان: Bldg

روبروي:In Front of---------جنب(نزديک):Near

نمونه يک آدرس کامل پستي در زير آورده شده سعي شده بيشتر لغات در اين آدرس استفاده شود، تا شما دوست عزيز با رعايت قوائد نوشتن آدرس بتوانيد نشاني دقيق پستي خود را قيد نمائيد.

(توجه:آدرس انگليسي بايد از آخر به اول نوشته شود)

براي مثال:

تهرانپارس- خيابان شريعتي- بعد از چهار راه تير انداز- خيابان 160 غربي- پلاک 38 – واحد12 .

Unit 12, No 38, West 160 St, Shahriatee Ave, after Tirandaz Cross, Tehran Pars

لازم نيست در اين قسمت نام شهر، استان، کد پستي و ... را وارد نمائيد، در فيلدهاي پائين تر مي توانيد آنها را درج کنيد:
Town/City: شهر خود را بنويسيد..
County/State:نام استان خود را بنويسيد.
Country: نام كشور خود را انتخاب كنيد.
Free Gift: نام هديه را انتخاب كنيد،
Post Code/Zip: در اين قسمت كد پستي منزل خود را وارد كنيد.
Referral ID: در اين قسمت كدي وجود دارد به آن دست نزنيد
توجه کنيد اگر کد ننوشته بود اين کد را وارد کنيد 92247894
در قسمت Term and Condintion يك تيك بزنيد
نحوه پر کردن فرم ثبت نام

توجه : اگر کد نوشته نبود يعني ثبت نام شما ناقص است و دعوتنامه نداريد و ثبت نام شما اعتبار ندارد .
(توجه کنيد اگر کد ننوشته بود اين کد را وارد کنيد 92247894)
اگر در هنگام ورود مشخصات مشكلي پيش نياد، به ايميلتان آدرسي مياد بر روش كليك كنيد تا ثبت نامتون تكميل بشه و بعد وارد صفحه اي خواهيد شد كه لينك زير مجموعه گيري شما در آن موجود است. شما بايد اين لينك را به افراد بدهيد و اگر كسي با اين لينك ثبت نام كند زير مجموعه ي شما خواهد شد. بعد از اينكه كسي در زير مجموعه ي شما قرار گرفت و فعال شد(زير مجموعه گرفت) 1 امتياز به شما داده مي شود و شما بعد از كسب امتيازهاي لازم براي دريافت پكيج انتخابي مي توانيد آن را درخواست بدهيد تا ارسال شود.
بعد اين ديگه به شما بستگي داره که چه کار مي کنين.
چون عضويت رايگان هست پس هيچ ضرري نميکنيد.
در ضمن براي اينكه وارد اكانت خودتون بشيد بايد ايميل و پسووردتون رو به ياد داشته باشيد و وارد سايت X Pango بشيد و در بالاي صفحه ايميل و پسوورد رو وارد كنيد.
نکته : در اين سايت نمي توان از يك سيستم دو بار ثبت نام كرد چون IP شما كنترل مي شود.
البته خودتان مي توانيد براي آشنايي بيشتر با هدايا و زير مجموعه هاي مورد نياز روي گزينه View The Latest … کليک و بعد بر روي بر روي گزينه ي مورد علاقه ي خود ماوس را نگه داريد تا تعداد اعتبار مورد نياز براي دريافتتان را مشاهده كنيد(منظور از اعتبار تعداد زير مجموعه هايي است كه شما براي دريافت هديه نياز داريد)بعد از انتخاب گزينه ي مورد علاقه ي خود كد و نام آن را به خاطر بسپاريد.

نکته : ثبت نام در اين سايت صد در صد نياز به دعوت نامه داره که من لينک ثبت نام رو واستون گذاشتم موفق باشيد

براي ثبت نام کليک کنيد
http://www.xpango.com?ref=92247894

تذکر : فراموش نشود که به ازاي هر زير مجموعه ي زير مجموعه شما (نه خود شما) يک امتياز داده مي شود که با جمع کردن اين امتيازات مي توانيد محصول مورد نظر خود را دريافت کنيد.
لازم به ذکر است با افزایش امتیاز شما از حد مورد نیاز برای دریافت محصول مورد نظر خود باز هم می توانید محصول جدیدی را برای هدیه گرفتن انتخاب کنید.

elinux.ir
2010-04-10, 11:57
دروغ . . .
اگر کسی توانست از این راه چیزی بگیرد ، ( حتی 1 عدد سی دی خام ) اطلاع بدهد ، بنده خودم بهش جایزه میدم !
این سایت ها تبلیغاتی است ، برای اهداف خاصی طراحی شده ( سیاسی ، اقتصادی ،اجتماعی ) ، دوست دارن عضو جمع کنند تا بعدا اهدافشون رو عملی کنن .

شما 5 ماه بعد داخل این سایت شو ، ببین اگر یک سایت دیگه نبود .
از اینجور سایت ها داخل وب بسیار فراوان بوده ، و هست و خواهد بود .

پارسال یه سایت بود لپ تاپ رایگان ایسر می داد ( با کانفیگ پایین که کسی شک نکنه ) اگر 10 نفر عضو میشدن لپ تاپ ارسال می شد اما به کجا . . .

اینجور سایت ها به خاطره جلب توجه ، هنگام ثبت نام رو آدرس و کد پستی صحیح خیلی تاکید دارن اما ...

درضمن بنده فراموشم شد ، ورود شما رو به انجمن خوش آمد بگم

Reza
2010-04-10, 12:34
سلام عرض میکنم خدمت شما و ورودتون رو به انجمن تبریک میگم اما من هم تا حالا کسی رو ندیدم که ازینجور سایت ها چیزی عایدش شده باشه .