PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش گردنبند فسیل با 400 میلیون سال قدمت!!!

adolf_hitler1990
2013-01-26, 15:04
سلام دوستان عزیز
تعداد محدودی گردنبند فسیل(بدون زنجیر) که مربوط به 400 میلیون سال پیش هست به فروش میرسه.اسم فسیل براکیپود هستش
عکس ها:
66866687668866896690

این فسیل ها در بازارچه پرشین تولز هم به فروش میرسه و برای چند نفر ارسال شده و همه راضی بودن

این هم یه لینک که راجع به فسیل ها هستش: http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D 9%86

قیمت هم خیلی مقطوع و مناسبه:20 تومان که هزینه پست رو هم خودم میدم.

برای اولین بار در ایران! تاحالا هیچ کس همچین کاری نکرده و تک ترین چیزی هست که میشه با این قیمت مناسب خرید.

خوشحال میشم از جواب دادن به سوالات دوستان.ممنون

عکس جدید: 6697

عکس برای کاربر مهدی108: 6707

Ali.9
2013-01-26, 15:14
آدولف هیتلر از کی ماله 400سال هستش ، از این صدفها یعنی میگید هیجا پیدا نمیشه ؟!

mdark
2013-01-26, 15:29
اگه واقعا وال 400 میلیون سال پیش باشه میدونید چقدر میارزه ؟

mosisms
2013-01-26, 16:16
مثلا ماله 400میلیون سال پیشه:-jb-)
طرحه
خودش درست میکنه فک کنم
400میلیون باشه خودشم جرات نداشت بیاد تاپیک بزنه
میراث فرهنگی براش دردسر درست میکرد

adolf_hitler1990
2013-01-26, 17:17
سلام دوباره خدمت دوستان.فسیل چیزی نیست که میراث فرهنگی بهش گیر بده و همچنین اونقدر ارزش مادی نداره.و در جواب یکی از دوستان که گفته بود هیچ جا پیدا نمیشه باید بگم که چرا جاهای مختلف پیدا میشه ولی نه به تمیزیه این فسیل هایی که من دارم.همه این بحث ها در بازارچه پرشین تولز هم شد.
شما میتونید اگه علاقه مند بودید به اونجا هم یه سر بزنید

با تشکر از شما

mdark
2013-01-26, 17:21
سلام دوباره خدمت دوستان.فسیل چیزی نیست که میراث فرهنگی بهش گیر بده و همچنین اونقدر ارزش مادی نداره.و در جواب یکی از دوستان که گفته بود هیچ جا پیدا نمیشه باید بگم که چرا جاهای مختلف پیدا میشه ولی نه به تمیزیه این فسیل هایی که من دارم.همه این بحث ها در بازارچه پرشین تولز هم شد.
شما میتونید اگه علاقه مند بودید به اونجا هم یه سر بزنید

با تشکر از شما

اگه 1 دونه از اون خیلی خوشگلاش رو اول میفرستی و بعد هزینه رو میگیری ، من میخوام
البته با تخفیف نه 20 تومن

Abolfazl.dehghani
2013-01-26, 17:24
داداش شرط میبندم ماله 400 میلیون سال پیش نیست اگه باشه برو توی موزه بفروش قیمتش بیشتر هست

adolf_hitler1990
2013-01-26, 17:38

یه کوچولو میتونم تخفیف بهتون بدم چون اولین مشتری تو این سایت هستید. و بابت اعتماد به اون لینک پرشین تولز یه سر بزنید کاملا اعتماد سازی شده و برای چندین نفر ارسال شده
با تشکر

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

داداش شرط میبندم ماله 400 میلیون سال پیش نیست اگه باشه برو توی موزه بفروش قیمتش بیشتر هست

منم شرط میبندم ماله 400 میلیون سال پیشه:-) به یه نفر که فروختم برده بود پیش زمین شناس و اون تایید کرده بود و تو تاپیک پرشین تولز هم اعلام کرد.
اگه تهران هستید آدرس میدم اگه وقت داشتید بیاید حضوری ببینید دوست عزیز

MarketNet
2013-01-26, 17:38
;)) اون ادولف هیتلر چیه نوشتی داداش ؟

گردنبند قشنگیه اما 20 تومن یه خورده زیاده

adolf_hitler1990
2013-01-26, 17:44
;)) اون ادولف هیتلر چیه نوشتی داداش ؟

گردنبند قشنگیه اما 20 تومن یه خورده زیاده

هیتلری هستیم دیگه:-))

خیلی برام هزینه داشته. حمل و نقل.پیدا کردن فسیل از کوه.سوراخ کردن. بسته بندی پول پست رو هم خودم میدم.هنوزم میگید زیاده 20 تومن؟ :-)
با تشکر

مهدی 108
2013-01-26, 20:01
سلام

جالبه ، خوشم اومد

لطفا اطلاعاتتون رو برای بنده ارسال کنید

متشکرم

adolf_hitler1990
2013-01-26, 20:43
سلام

جالبه ، خوشم اومد

لطفا اطلاعاتتون رو برای بنده ارسال کنید

متشکرم

ارسال شد دوست عزیز

h.davoudi
2013-01-26, 21:30
عکسها رو نتونستم ببينم
پيشنهاد ميدم تو يک آپلود سنتر آپ کنيد اين به نفع خودتون و فسيل هاتونه !
در ضمن پست اول رو که خوندم فکر کردم فقط جنبه طنز و تبليغاتي داره ولي مثل اينکه راس راسي جناغ دايناسور پيدا کردين!!!

adolf_hitler1990
2013-01-26, 22:01
عکسها رو نتونستم ببينم
پيشنهاد ميدم تو يک آپلود سنتر آپ کنيد اين به نفع خودتون و فسيل هاتونه !
در ضمن پست اول رو که خوندم فکر کردم فقط جنبه طنز و تبليغاتي داره ولي مثل اينکه راس راسي جناغ دايناسور پيدا کردين!!!

انجام شد دوست عزیز.تو همین سایت آپلود کردم.ممنونم

irantvshop
2013-01-26, 22:25
لطفا بفرمائید که چه تعداد از این فسیلها را موجود دارید و فروشتان ادامه دار خواهد بود یا خیر( من میتونم خودم تمامشو ازتون بخرم و بصورت انحصاری با قیمت بالاتر بفروشم؟ یا شما اقدام به فروش سری دوم و سوم محصولتون هم خواهید کرد؟)
قیمت خرید عمده برای موجودی خودتان اعلام فرمائید ولی قیمتی باشد که خریدار عمده را فراری ندهد
kianesfahan
2013-01-26, 22:48
این فسیل چی هست ؟

این همه فسیل چه طوری شبیه هم هستن ؟

adolf_hitler1990
2013-01-26, 22:53
این فسیل چی هست ؟

این همه فسیل چه طوری شبیه هم هستن ؟

سلام دوست عزیز.اینا جانورانی هستند که قبل از دایناسور ها و یا زمان اونا در حال زیست بودند و طی این زمان طولانی(تا الان) تبدیل به فسیل شدن
کلا فسیل به بازمانده جانوران قدیمی میگن که تبدیل به سنگ شده

a1irez4
2013-01-26, 22:54
اسپم من رو بپذیرید : :)) :)) :-j :)) :))

adolf_hitler1990
2013-01-27, 00:37
اسپم من رو بپذیرید : :)) :)) :-j :)) :))

:-) :-) :-)

mdark
2013-01-27, 00:39
دوستان قرار شده 1 نمونه برای بنده ارسال بشه
اگه ارزشش رو داشته باشه حتما اعلام میکنم که شما هم خریداری کنید ///

adolf_hitler1990
2013-01-27, 00:54
دوستان قرار شده 1 نمونه برای بنده ارسال بشه
اگه ارزشش رو داشته باشه حتما اعلام میکنم که شما هم خریداری کنید ///

تایید میشه

kiahost
2013-01-27, 01:11
گردنبند زیبایی هستش.حالا از کجا میدونید فسیله ؟؟
اخه اگه فسیل باشه بابا ارزش علمی و مالی داره .بازم هر جور صلاح هست

adolf_hitler1990
2013-01-27, 01:24
بردم سازمان زمین شناسی و تایید شد دوست عزیز.قیمتم پایینه چون اگه میخواستم بالا بدم هیچکس نمیخرید! اگه خوشتون اومده سفارش بدید دیگه:-) قیمتشم که خوبه
اگه فسیل نبود دو برابر پول رو برمیگردونم

beeshop
2013-01-27, 02:26
=))=))=))=)) خیلی خوب مخ مردمو گرفتی جناب هیتلر!
400 میلیون سال پیش! )=))=))
چقدر قاطعانه میگه...
عنوان تاپیکت خنده داره.
موفق باشی

میتونم بپرسم این فسیل هارو از کچا اوردی و از کجا مطمئن شدی
مال 400 میلیون سال پیشه؟

adolf_hitler1990
2013-01-27, 02:46
سلام.توسط یه زمین شناس از کوه های یه منطقه جمع آوری شده و در سازمان زمین شناسی عمر بین 250 میلیون تا 400 میلیون سال براشون تشخیص داده شده.

amini
2013-01-27, 02:58
سلام.توسط یه زمین شناس از کوه های یه منطقه جمع آوری شده و در سازمان زمین شناسی عمر بین 250 میلیون تا 400 میلیون سال براشون تشخیص داده شده.
بردم سازمان زمین شناسی و تایید شد دوست عزیز.قیمتم پایینه چون اگه میخواستم بالا بدم هیچکس نمیخرید! اگه خوشتون اومده سفارش بدید دیگه:-) قیمتشم که خوبه اگه فسیل نبود دو برابر پول رو برمیگردونم اگه توسط یک زمین شناس پیدا شدن دست شما چیکار میکنه ؟!!!! اگه شما بردید سازمان زمین شناسی پس اون زمین شناس چیکاره است ؟!!!!!!
سازمان زمین شناسی هم اومد با c14 که یک گرم از اون میلیون ها تومن ارزش داره مفت و مجانی برای شما یک تست دیرین شناسی انجام داد و بعد بزرگترین یافته علمی قرن رو دو دستی تقدیم کرد؟!!!!!!!!!!!
از افرادی مثل شما تعجب نمیکنم از این عزیزان شاپ کیپر تعجب میکنم که چقدر راحت هر حرف غیر معقولی رو باور می کنند !

adolf_hitler1990
2013-01-27, 03:09
اگه توسط یک زمین شناس پیدا شدن دست شما چیکار میکنه ؟!!!! اگه شما بردید سازمان زمین شناسی پس اون زمین شناس چیکاره است ؟!!!!!! سازمان زمین شناسی هم اومد با c14 که یک گرم از اون میلیون ها تومن ارزش داره مفت و مجانی برای شما یک تست دیرین شناسی انجام داد و بعد بزرگترین یافته علمی قرن رو دو دستی تقدیم کرد؟!!!!!!!!!!! از افرادی مثل شما تعجب نمیکنم و از این عزیزان شاپ کیپر تعجب میکنم که چقدر راحت هر حرف غیر معقولی رو باور می کنند !

والا من نمیدونم چی باید بگم به شما که بدون اطلاعات راجع به این قضیه با اعتماد به نفس کامل صحبت میکنید.من تاحالا فروختم از این فسیل و همه هم بردن پیش زمین شناس و تایید کرده.اگه هم اصل نبود خل نبودم واسه کاربر mdark بفرستم که ایشون بعد از تایید پول رو برای من واریز کنند. بابا توروخدا اینقدر بدون اطلاعات نظر ندید!!!!

فسیل برای یه زمین شناس ارزش مادی نداره و فقط از لحاظ علمی ارزش داره!

ضمن اینکه برای تعیین سن از لایه های رسوبی هم میشه استفاده کرد ولی بازم دقیق اطلاع ندارم.
با تشکر از دوستان

amini
2013-01-27, 03:13

والا من نمیدونم چی باید بگم به شما که بدون اطلاعات راجع به این قضیه با اعتماد به نفس کامل صحبت میکنید.من تاحالا فروختم از این فسیل و همه هم بردن پیش زمین شناس و تایید کرده.اگه هم اصل نبود خل نبودم واسه کاربر mdark بفرستم که ایشون بعد از تایید پول رو برای من واریز کنند. بابا توروخدا اینقدر بدون اطلاعات نظر ندید!!!!

شما هنوز نمیدونی فسیل بیشتر از اونکه به زمین شناسی مربط باشه به دیرین شناسی و زیست شناسی مربوطه ! و ظاهرن سازمان زمین شناسی و کارشناسان اون هم همه دست به کمر در خدمت شما هستند تا فسیل های شما رو تایید کنند !!!!!!!!!!
فقط میتونم متاسف باشم .

adolf_hitler1990
2013-01-27, 03:22
باشه دوست عزیز.من دروغ میگم و اینا هم فسیل نیست!

شما هم واسه همه متاسف باش. چند روز دیگه تو همین تاپیک تایید دوستان رو میبینید!

mobilegsmiran
2013-01-27, 03:25

ضمن اینکه برای تعیین سن از لایه های رسوبی هم میشه استفاده کرد ولی بازم دقیق اطلاع ندارم.
با تشکر از دوستان

چقدر از اینا داری؟ ;;)
درسته فسیل ارزش علمی زیادی داره ، ولی مطمئنن چیزی نیست که اگه بره پیش یه زمین شناس ، به راحتی اونو پس بده ;)

ahijoon
2013-01-27, 04:37
دوستان تو فسیل بودنشون شک نکنید.حالا ممکنه قدمتش انقد نباشه اما فسیلن.

متاسفانه دوستان فک میکنن اینا عتیقه هستن و باید گرون باشن...در حالی که فسیل اونم از این نوع ارزش مادی بالایی نداره ، چرا که این موجودات به صورت دسته جمعی زندگی میکردن و فسیلشون به تعداد بالا و به وفور یافت میشده.

فقط باید از این بابت تاسف خورد که مسئولین نادان به جای اینکه همه چیز رو سبک بشمارن و مثل آشغال با اینا برخورد کنن ، بیان چنین چیزهایی رو جمع کنن و برای دانشگاه های داخلی و خارجی مرتبط یک نمونه از این هارو بفرستن که هم به لحاط نژادی ثبت بشه و هم یک یافته تاریخی زمین شناسی باشه تا روشون مطالعات مربوط انجام بشه.چرا که نژادهای مختلفی از این حشرات در اقصی نقاط دنیا یافته و ثبت شده.
متشکرم.

adolf_hitler1990
2013-01-27, 17:30
براتون ارسال شد.کد رهگیری رو پ.خ. کردم
با تشکر

دوستان تو فسیل بودنشون شک نکنید.حالا ممکنه قدمتش انقد نباشه اما فسیلن.

متاسفانه دوستان فک میکنن اینا عتیقه هستن و باید گرون باشن...در حالی که فسیل اونم از این نوع ارزش مادی بالایی نداره ، چرا که این موجودات به صورت دسته جمعی زندگی میکردن و فسیلشون به تعداد بالا و به وفور یافت میشده.

فقط باید از این بابت تاسف خورد که مسئولین نادان به جای اینکه همه چیز رو سبک بشمارن و مثل آشغال با اینا برخورد کنن ، بیان چنین چیزهایی رو جمع کنن و برای دانشگاه های داخلی و خارجی مرتبط یک نمونه از این هارو بفرستن که هم به لحاط نژادی ثبت بشه و هم یک یافته تاریخی زمین شناسی باشه تا روشون مطالعات مربوط انجام بشه.چرا که نژادهای مختلفی از این حشرات در اقصی نقاط دنیا یافته و ثبت شده.
متشکرم.

دوست عزیز ممنونم از وقتی که گذاشتید.درسته واقعا واسه اینجور چیزها تو مملکت ما اصلا ارزش قائل نیستند.و بعضی از دوستان هم کم لطفی میکنند و سریعا بر علیه یه ایده نو جبهه میگیرن!
بازم ممنون از شما دوست بزرگوار

چقدر از اینا داری؟ ;;)
درسته فسیل ارزش علمی زیادی داره ، ولی مطمئنن چیزی نیست که اگه بره پیش یه زمین شناس ، به راحتی اونو پس بده ;)

حدودا 16 عدد مونده واسم.بله درسته ولی اگه در یه منطقه 10 تا از این فسیل باشه واسه یه زمین شناس یه دونش کافیه واسه بررسی. دوستانی که فکر میکنند بنده اطلاعات غلط میدم لطفا اصلاح کنند.ولی با دلیل .نه مثل بعضی از دوستان که بی جهت جبهه میگیرن علیه این ایده

hisabba2003
2013-01-30, 14:23
سلام
یکی از دوستان به من لطف دارن گفتن در این مورد نظر بدم
عرض شود : مطمئن باشین اینا فسیلن
قدمتشون هم حدود 350 تا 380 ملیون سال پیشه
خرید و فروششون ممنوع نیست ( اصولن خرید و فروش چیزی ممنوع نیست مگه اینکه گیر بیفتی در اونصورت جانماز هم بفروشی محکومی
سن فسیل رو با کربن 14 نمی سنجن از روی نوعش میگن که سنش چقده چون فسیل ها سن مشخص دارن و فقط باید نوعشون مشخص بشه
فسیل ها میتونن سن بیشتر از این هم داشته باشن و اصلا جای تعجب نداره
میراث فرهنگی روی این موارد کاری نداره مگه اینکه ارزش فرهنگی داشته باشه مثلن بگن فلان فسیل رو فلان پادشاه هدیه گرفته و ...

در کل ایده خوبی بود خدا کنه حلالم کنه چون منم رفتم تو فکرش ^:)^ :-j

برا اینکه از سنشون مطمئن بشین کلمه devonian age رو سرچ کنین و مطالعه کنین از نظر اطمینان از فسیل بودن هم بگم فراوونی شون اونقد هست که لازم نباشه تقلبی درست کنن در ضمن اگه توی تصاویر گوگل دونین رو سرچ کنین عکس این اسپریفر ها رو نشونتون میده
خب من دارم میرم تو افق محو بشممممممممممممممممممممممم مممممممممم

adolf_hitler1990
2013-01-30, 14:37
سلام
خرید و فروششون ممنوع نیست ( اصولن خرید و فروش چیزی ممنوع نیست مگه اینکه گیر بیفتی در اونصورت جانماز هم بفروشی محکومی
سن فسیل رو با کربن 14 نمی سنجن از روی نوعش میگن که سنش چقده چون فسیل ها سن مشخص دارن و فقط باید نوعشون مشخص بشه
میراث فرهنگی روی این موارد کاری نداره مگه اینکه ارزش فرهنگی داشته باشه مثلن بگن فلان فسیل رو فلان پادشاه هدیه گرفته و ...

برا اینکه از سنشون مطمئن بشین کلمه devonian age رو سرچ کنین و مطالعه کنین از نظر اطمینان از فسیل بودن هم بگم فراوونی شون اونقد هست که لازم نباشه تقلبی درست کنن در ضمن اگه توی تصاویر گوگل دونین رو سرچ کنین عکس این اسپریفر ها رو نشونتون میده

سلام خدمت شما دوست عزیز.خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتید.

amini
2013-01-30, 17:32
سلام

فسیل ارزش علمی داره . برای تعیین عمرش هم روش های مختلفی مثل نیمه عمر و تطبیق لایه ها و ... وجود داره که هر کدومش نیاز به وجود جمعی از کارشناسان خبره و صرف میلیونها تومان هزینه و زمان داره . اینکه این کارشناسان چرا باید وقتشون رو در خدمت به شما بگذرونند جای سئوال داره !!!!
از طرفی اظهار نظر علمی نیاز به سند و مدرک داره نه صرفا حرف ! اگه فقط حرفه ، شما ادعا کن یک میلیارد سال عمر دارن ! فقط یک آدم ساده لوح ادعای بدون مدرک رو قبول میکنه !
نکته دیگه اینه که شما هیچ سابقه ای در انجمن ندارید و این اولین پست شماست و معنای اون هم کاملا مشخصه !

mdark
2013-01-30, 17:55
دوستان
این فسیل که دوسنمون ارسال کردن ، به دست من رسید و ازشون تشکر میکنم

چند تا نکته رو خدمتتون عرض میکنم :

1 - از نظر زیبایی قشنگه ! شاید با این قیمت ها بشه 1 آویز تیتانیوم یا نقره ساده و ریز خرید ... که زیبایی این رو نداشته باشه
2- از نظر فسیل بودن و عمر و ... هنوز فرصت نکردم به کسی نشون بدم . چون بسته امروز ظهر رسید به دستم
3 - در مورد عمر و ... این فسیل ها نظر کارشناسی نمیدم ... اما این موضوع رو به دوستانی که به این بنده خدا دارن خیلی سخت میگیرن میگم که : فسیل ها مربوط به 1 سری جانورانی هستن که ممکنه دیگه نسل اونها روی کره زمین نباشه
برای قدمت دقیق عمر 1 فسیل آزمایشات زیادی لازمه ، اما وقتی 1 گونه جانوری قبلا بررسی شده ، و وقتی باستان شناسی میبینه میگه این گونه در مثلا 500 سال پیش میزیسته .. دیگه حدودا بازه زمانی عمرش مشخص هست به خاطر تحقیقاتی که قبلا انجام شده و به دست آوردن عمر دقیق یک فسیل در این بازه ، نیاز به آزمایش داره . این چیزی هم که دوستمون در مورد این فسیل میگن شاید از این طریق گونه و نژآدی بوده .. نه با آزمایشات هزینه بر

در کل :
من این فسیل به دستم رسید
با سن و سالش کاری ندارم
چیز جالبی بود . فردا فرصت کنم 1 زنجیر نقره براش خریداری میکنم ..
با اون قیمت به نظر بنده می ارزید

استارتر هم 1 شماره کارت پ خ کنه من هزینه رو واریز میکنم
با تشکر

amini
2013-01-30, 18:03
مبارک باشه . وقتی شما به عنوان یک فرد با سابقه در فروش تایید می کنید به این قیمت می ارزه دلیلی نداره فروشنده از سازمان زمین شناسی مایه گذاشته بشه و اعداد و ارقامی ذکر بشه که نشه جلوی خنده رو گرفت !
مثل همه میشه کالا رو معرفی کرد . هر کس تمایل داشت میخره کسی هم که نخواست نمیخره .
عرض بنده اینه که ادعا باید مستند باشه .
طرح مسایل علمی بدون پشتوانه علمی در یک انجمن علمی توهین به شعور همه است .

mdark
2013-01-30, 18:10
مبارک باشه . وقتی شما به عنوان یک فرد با سابقه در فروش تایید می کنید به این قیمت می ارزه دلیلی نداره از سازمان زمین شناسی مایه گذاشته بشه و اعداد و ارقامی ذکر بشه که نشه جلوی خنده رو
گرفت ! مثل همه میشه کالا رو معرفی کرد . هر کس تمایل داشت میخره کسی هم که نخواست نمیخره .

ممنونم
قابل شما رو هم نداره
گفتم که در مورد قدمتش هنوز تحقیقی نکردم ...شما هم هنوز تحقیقی نکردید ... من که فسیل دستمه ، نمیگم قدمتش چقدره .. شما که هنوز ندیدیدش نظرتون بسیار بسیار محترم هست ، اما سعی کنید نظر قطعی ندید ..
شاید فرصتی پیش اومد خودم در موردش تحقیق کردم . چون برای منم جالب هست
شاید شما هم به خاطر کنجکاویتون بهتره 1 نمونه داشته باشید .. چون آدم ندیده و نشناخته نمیتونه نظر 100 درصدی بده
( این حرفای من تایید کننده عمر گفته شده توسط استارتر نیست ) اما شاید همون مورد در مورد گونه های جانوری باشه ...
اما در مورد فسیل بودنش ، و زیباییش ، اون هم با این قیمت به نظر شخصی بنده می ارزید . شاید 2-3 تا دیگه هم بگیرم :d

moj1rayaname
2013-01-30, 18:12
مبارک باشه . وقتی شما به عنوان یک فرد با سابقه در فروش تایید می کنید به این قیمت می ارزه دلیلی نداره فروشنده از سازمان زمین شناسی مایه گذاشته بشه و اعداد و ارقامی ذکر بشه که نشه جلوی خنده رو گرفت !
مثل همه میشه کالا رو معرفی کرد . هر کس تمایل داشت میخره کسی هم که نخواست نمیخره .

likeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

adolf_hitler1990
2013-01-30, 19:50
دوستان
این فسیل که دوسنمون ارسال کردن ، به دست من رسید و ازشون تشکر میکنم

چند تا نکته رو خدمتتون عرض میکنم :

1 - از نظر زیبایی قشنگه ! شاید با این قیمت ها بشه 1 آویز تیتانیوم یا نقره ساده و ریز خرید ... که زیبایی این رو نداشته باشه
2- از نظر فسیل بودن و عمر و ... هنوز فرصت نکردم به کسی نشون بدم . چون بسته امروز ظهر رسید به دستم
3 - در مورد عمر و ... این فسیل ها نظر کارشناسی نمیدم ... اما این موضوع رو به دوستانی که به این بنده خدا دارن خیلی سخت میگیرن میگم که : فسیل ها مربوط به 1 سری جانورانی هستن که ممکنه دیگه نسل اونها روی کره زمین نباشه
برای قدمت دقیق عمر 1 فسیل آزمایشات زیادی لازمه ، اما وقتی 1 گونه جانوری قبلا بررسی شده ، و وقتی باستان شناسی میبینه میگه این گونه در مثلا 500 سال پیش میزیسته .. دیگه حدودا بازه زمانی عمرش مشخص هست به خاطر تحقیقاتی که قبلا انجام شده و به دست آوردن عمر دقیق یک فسیل در این بازه ، نیاز به آزمایش داره . این چیزی هم که دوستمون در مورد این فسیل میگن شاید از این طریق گونه و نژآدی بوده .. نه با آزمایشات هزینه بر

در کل :
من این فسیل به دستم رسید
با سن و سالش کاری ندارم
چیز جالبی بود . فردا فرصت کنم 1 زنجیر نقره براش خریداری میکنم ..
با اون قیمت به نظر بنده می ارزید

استارتر هم 1 شماره کارت پ خ کنه من هزینه رو واریز میکنم
با تشکر

ممنون دوست عزیز.شماره کارت رو پخ کردم

دوست عزیز من فکر میکنم آیه قران هم بیارم شما باور نمیکنی. وقتی این فسیل مربوط به همون 400 میلیون سال پیش هست من بیام بگم ماله 20 سال پیشه که شما قبول کنی؟
شما یه تحقیق فقط راجع به فسیل بکن ببین یه فسیل حداقل چقدر زمان برای تشکیل شدن نیاز داره!
و اگر کسی فسیل رو از من خرید و یه زمین شناس قدمتش رو کمتر ار اون چیزی که من گفتم تعیین کرد من دو برابر پول ایشون رو پس میدم!
و نکته بعدی اینکه شما که داری میگی طرح مسایل علمی بدون پشتوانه علمی در یک انجمن علمی توهین به شعور همه است
پس حداقل یه تحقیق ساده انجام بدید و بعد بیاید حرف من رو رد کنید!
با تشکر

مهدی 108
2013-01-30, 21:22
سلام

سلام دوست عزیز

خیلی ممنون از وقتی که گذاشتید

دوستان ایشان یکی از دوستان بنده هستند که با توجه به شناختی که از ایشان در زمینه فسیل و سنگ های زینتی داشتم

ازشون خواستم که قبل از اینکه خرید کنم ، بیان و نظرشون رو به بنده بگن

که لطف کردن و همینجا جواب رو فرستادن <):)

adolf_hitler1990
2013-01-30, 21:39
سلام دوست عزیز

خیلی ممنون از وقتی که گذاشتید

دوستان ایشان یکی از دوستان بنده هستند که با توجه به شناختی که از ایشان در زمینه فسیل و سنگ های زینتی داشتم

ازشون خواستم که قبل از اینکه خرید کنم ، بیان و نظرشون رو به بنده بگن

که لطف کردن و همینجا جواب رو فرستادن <):)

سلام دوست عزیز. شما نظرت چی شد؟ اون دوتا که عکساشو فرستادم پسند نکردی؟

amini
2013-01-30, 21:59
ممنونم
قابل شما رو هم نداره
گفتم که در مورد قدمتش هنوز تحقیقی نکردم ...شما هم هنوز تحقیقی نکردید ... من که فسیل دستمه ، نمیگم قدمتش چقدره .. شما که هنوز ندیدیدش نظرتون بسیار بسیار محترم هست ، اما سعی کنید نظر قطعی ندید ..
شاید فرصتی پیش اومد خودم در موردش تحقیق کردم . چون برای منم جالب هست
شاید شما هم به خاطر کنجکاویتون بهتره 1 نمونه داشته باشید .. چون آدم ندیده و نشناخته نمیتونه نظر 100 درصدی بده
( این حرفای من تایید کننده عمر گفته شده توسط استارتر نیست ) اما شاید همون مورد در مورد گونه های جانوری باشه ...
اما در مورد فسیل بودنش ، و زیباییش ، اون هم با این قیمت به نظر شخصی بنده می ارزید . شاید 2-3 تا دیگه هم بگیرم :d

من نه نظری دارم و نه ادعایی مطرح کردم !
شخصی مدعی وجود فسیل 350 میلیون ساله است ! بنده عرض کردم دلیل بیارید
مدعی کس دیگه بنده اصلا نظری ندارم که 100 درصد باشه ! ممکنه ادعاشون هم درست باشه ولی طبق کدوم سند علمی !؟ تخمین عمر یک سنگواره که نتیجه فوتبال نیست بشه با حدس در مورد نظر داد .
انظهار نظر علمی دلیل علمی میخواد . همین

adolf_hitler1990
2013-01-31, 18:29
دوست عزیز من که نمیگم ماله 400 میلیون سال پیشه چند تا زمین شناس گفتن!و واسه زمین شناسی کار سختی نیست.نیاز به آزمایش نداره چون هر نمونه ای از فسیل رو میشناسه و میدونه ماله چه زمانی هست(با توجه به آزمایشاتی که قبلا رو فسیل ها انجام شده و راجبشون صد ها کتاب هست). شما هم به هر زمین شناسی نشون بدید تایید میکنه.
شما از همون اول با لحن خیلی بدی شروع کردی به رد کردن این مسئله! و الان میگی نظری نداری.
به هر حال ...
امیدوارم به درستی این مطلب برسی.
با تشکر

برو بالااا

hisabba2003
2013-02-01, 02:10
فسیل ارزش علمی داره . برای تعیین عمرش هم روش های مختلفی مثل نیمه عمر و تطبیق لایه ها و ... وجود داره که هر کدومش نیاز به وجود جمعی از کارشناسان خبره و صرف میلیونها تومان هزینه و زمان داره . اینکه این کارشناسان چرا باید وقتشون رو در خدمت به شما بگذرونند جای سئوال داره !!!!
از طرفی اظهار نظر علمی نیاز به سند و مدرک داره نه صرفا حرف ! اگه فقط حرفه ، شما ادعا کن یک میلیارد سال عمر دارن ! فقط یک آدم ساده لوح ادعای بدون مدرک رو قبول میکنه !
نکته دیگه اینه که شما هیچ سابقه ای در انجمن ندارید و این اولین پست شماست و معنای اون هم کاملا مشخصه !

درود
اين حرف شما كاملن درسته ولي وقتي استفاده ميشه كه يه فسيل جديد باشه و نمونه قبلي ازش نباشه اما وقتي يه فسيل شناسايي شده باشه ديگه نميان سن سنجي كنن
مثلن اولين بار كه سكه مثلن شاهپور اول رو پيدا كردن از همين روش ها و با صرف هزينه رياد فهميدن مال زمان شاهپوره ولي ديگه حالا قرار نيست هركس سكه شاهپوري پيدا كرد ببره آزمايش
برا سن كه من گفتم سرچ كنين ...خو چرا سرچ نكردين ؟
برا سن اين لينكو ببينين همون سطر اولش نوشته ( اونا نوشتن ها ... نه من )
http://en.wikipedia.org/wiki/Devonian

حالا اين لينك ببينين و نگا كنين به تصوير رديف ذوم :
http://www.google.com/imgres?imgurl=http://chestofbooks.com/science/geology/Intro/images/Plate-IX-Devonian-Fossils.jpg&imgrefurl=http://chestofbooks.com/science/geology/Intro/Devonian-Life.html&h=767&w=500&sz=45&tbnid=fCnpg1Hyv-F6uM:&tbnh=95&tbnw=62&prev=/search%3Fq%3Ddevonian%2Bfossils%26tbm%3Disch%26tbo %3Du&zoom=1&q=devonian+fossils&usg=__2hh2_HGAKJyNXc2nFesPPLc4uPw=&docid=kqi2pTpTsoGt3M&hl=en&sa=X&ei=wtkKUeCiL8rZswbqp4DADA&ved=0CDEQ9QEwAQ

يا حضرت عباس عجب لينك خفني
تصوير رديف دوم همين فسيليه كه اين دوستمون ( مجازي ..... اگه نه خداوكيلي من ايشونو نميشناسم )اين ايده رو روش كار كردن
و اين كه با قرمز نوشتين اولين پست منه و معناي اون كاملن مشخصه ، بگم كه بنده كلكسيون دارم و يه قسمتي از اون رو فسيل ها تشكيل ميده و اين هم يه لينك برا اثبات اين ادعا البته تو اين لينك من كريستال هامو معرفي كردم :

http://www.mineral-forum.com/message-boa...php?t=2163 (http://www.mineral-forum.com/message-board/viewtopic.php?t=2163)

اگه بازم مدرك ميخايين ايميل بزنين تا با فسيل ها ي خوشگل و صورت خودم و كارت ملي چندتا عكس براتون بفرستم اينم ايميلم : hisabba2003@gmail.com
باورتون نميشه ولي گداشتن همين دو تا پست تقريبا 3 ساعت وقت منو گرفت ( ناشي بودن ، عضو شدن ، ارور دادن ، مشكل دار بودن سايت و.... )
اين پست رو براي بار دوم دارم تايپ ميكنم و ارسال نميشه
اما با اين حال لدت ميبرم اگه كمكي كرده باشم
بدرود ياران

amini
2013-02-01, 02:23
چهار تا لینک ثابت میکنه فسیل های آقای ایکس 350 میلیون سال عمرشونه ؟!!!! چه سند محکمی !
هزاران لینک هم در مورد فسیل های تقلبی موجوده !
http://www.paleodirect.com/faketrilobites1.htm
http://www.paleodirect.com/fakefossils1.htm
http://www.fossilmuseum.net/collect/faketrilobites3.htm
http://www.fossilmuseum.net/collect/fake-trilobites.htm
و....

hisabba2003
2013-02-01, 02:29
نميدونم چرا دلم نمياد اين بحثو ول كنم ( هيتلللللللللللللللللللللل لللر ... پورسانت يادت نره >:)...)
اقا اسم اين فسيل اسپريفر هستش
برا اينكه مطمئن شين توي گوگل سرچ كنين Spirifer هم تصاوير و هم پيج ها رو ببينين
فقط اينو بگم كه اين ها گونه هاي مختلف دارن و توي ديرينه شناسي 10 تا 15 مليون بالا و پايين گفتن سن خيلي عجيب نيست ممكنه يه گونه با گونه ديگه اختلاف سن داشته باشن حالا اگه ديدين نوشته مثلن 350 مليون سال پيش فوري نگين ديدي دروغ ميگفت
ويكي پديا منبع خوبي هستش زود باشين تا فيلتر نشده استفاده كنين

نميدونم چرا دلم نمياد اين بحثو ول كنم ( هيتلللللللللللللللللللللل لللر ... پورسانت يادت نره >:)...)
فقط اينو بگم كه اين ها گونه هاي مختلف دارن و توي ديرينه شناسي 10 تا 15 مليون بالا و پايين گفتن سن خيلي عجيب نيست ممكنه يه گونه با گونه ديگه اختلاف سن داشته باشن حالا اگه ديدين نوشته مثلن 350 مليون سال پيش فوري نگين ديدي دروغ ميگفت

amini
2013-02-01, 02:37

شما ظاهرا هنوز اصل موضوع رو متوجه نشدید !
هر چیزی که اصل باشه نمیشه تقلبیش رو ساخت ؟!!!
همه اطلاعات شما درست ! دلیل اصل بودن اون فسیل های آقای ایکس شباهتشون با این عکس های شماست ؟!!! :)
چقدر دلیل علمی و محکمی ! شباهت = اصل

لزومی نمی بینم به این بحث ادامه بدم .

hisabba2003
2013-02-01, 02:49
چهار تا لینک ثابت میکنه فسیل های آقای ایکس 350 میلیون سال عمرشونه ؟!!!! چه سند محکمی !
و....

تريلوبيت ها كه شما لينك تقلبي بودنشو گذاشتين اگه اصلي باشن بعضي هاشون هزاران دلار قيمتدارن پس ميارزه كه تقلبي شو درست كرد
اينم بگم من حرفم اينه :
اين عكسها عكس فسيل اسپريفر هست كه اين اقا بصورت گردنبند در آورده
اسپريفر ها در 350 تا 400 مليون سال پيش زندگي ميكردن
با توجه به فراواني اونها ارزش اين كه بخاي تقلبي درست كني رو نداره ( مثل اينه كه شما بياي 50 تومني اسكناس تقلبي بزني )
من كاري به بحث تجاري اين پست ندارم فقط اظهار نظر كردم چون مطمئن هستم غير از لينك هم فعلن چيزي نبود بزارم اگه همين الن بياي ياهو بهت نمونه نشون ميذم hisabba2003
تا ساعت 2هم صبر ميكنم
خوبه؟

مهدی 108
2013-02-01, 02:50
همه اطلاعات شما درست ! دلیل اصل بودن اون فسیل های آقای ایکس شباهتشون با این عکس های شماست ؟!!! :)

-------- :-?

hisabba2003
2013-02-01, 03:03
-------- :-?
شما دارين اشتباه ميكنين حرف من اينه : اينا فراوونيشون زياده ... يه روز بيا با هم بريم تا در عرض نصفه روز هزار تا از اونا رو جمع كنيم ... خب چه مرضيه تقلبي بسازيم ؟ اقا ... يه كوهه بجا سنگريزه از اينا روشه ... واضح تر از اين چي بگم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما دارين اشتباه ميكنين حرف من اينه : اينا فراوونيشون زياده ... يه روز بيا با هم بريم تا در عرض نصفه روز هزار تا از اونا رو جمع كنيم ... خب چه مرضيه تقلبي بسازيم ؟ اقا ... يه كوهه بجا سنگريزه از اينا روشه ... واضح تر از اين چي بگم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

adolf_hitler1990
2013-02-01, 12:56
سلام دوستان
یه روز نبودم چه خبر شده!:-)

اول اینکه تشکر میکنم از دوست عزیز که اینقدر واضح توضیح دادند و وقت ارزشمندشون رو واسه تاپیک گذاشتند.

در مورد تقلبی بودن که این دوست عزیزمون اصرار دارن بگن که تقلبی هست فقط همینو بگم که اگه من میخواستم اینارو درست کنم هرکدوم برام کلی هزینه داشت!
همون فسیل های تریلوبیت که شما گفتی تقلبی هست و لینک دادی راجع بهشون.برو ببین قیمتش چقدره! کلی وقت و هزینه خرج شده تا بتونن قالب اون فسیل رو در بیارن تازه بحث موادی که باید تو قالب ریخته بشه تا اون فسیل تقلبی درست بشه به کنار...
حالا من همه اینکارارو کرده باشم بعد بیام بفروشم 20 تومان؟؟؟
به هر حال ممنونم hisabba2003 واقعا نمیدونم چطور تشکر کنم.الان دوره ای هست که هیچکس واسه دیگری وقت نمیذاره.ممنون از لطفتون

hisabba2003
2013-02-01, 15:30
و....

ممنون اقاي اميني
لينك هاي جالبي بودن ، ظاهرا اين افراد كه تقلبي درست ميكنن مال موروكو( مغرب ) هستن . بعضي وقتا حسوديم ميشد كه ميديدم بعضي ها چه فسيل هاي كميابي رو به قيمت ارزون ميفروشن ، يه كم اميدوار شدم به خودم .
به هر جهت اميدورام تو اين بحث دوستان از دست من ناراحت نشده باشن ، من فقط قصدم راهنمايي بود

سلام دوستان
یه روز نبودم چه خبر شده!:-)

به هر حال ممنونم hisabba2003 واقعا نمیدونم چطور تشکر کنم.الان دوره ای هست که هیچکس واسه دیگری وقت نمیذاره.ممنون از لطفتون

خواهش ميكنم ، آقا ما هم اگه اين كارو بكنيم اشكالي داره ؟ من يه تعداد زيادي دارم . ميخاستم ببينم اون حلقه جنسش چيه و از كجا ميخريد؟؟؟ ميشه واسم ايميل كنيد؟ hisabba2003@gmail.com

آقا بازم برا اينكه فراووني اونا رو نشون بدم يه عكس گرفتم با يه دونه تريلوبيت اون سكه رو برا اين گذاشتم كه اندازه رو بتونين تجسم كنين
آقا هر كي ميگه اين فسيلها خيلي ارزش دارن من همه اينا رو ميفروشم 50 هزار تومن ( غير از تريلوبيت )
البته تو اصفهان
بعد شما ببرين ميلياردي بفروشين
:-"6771

و برا اينكه نگين تقلبيه اينم عكس همون تريلوبيت كه تو دست دخترمه .
6772

اميدورام قابل قبول باشه
اگه مجورشو آقاي هيتلر بده از هفته ديگه آقا برا فروش آماده داريم برا عيد هم حراجي ميزنيم :d

adolf_hitler1990
2013-02-05, 22:27
ایمیل دادم به شما دوست عزیز.

دوستان دیگه کسی نخواست؟؟؟؟

فقط 10 عدد باقی مونده

mojoudi
2013-02-09, 15:11
سلام
من دنبال جاش میگردم
همه اونائی رو که دارید هم خریدارم
لطفا ایمیل یا تلفن
mojoudigsm@yahoo.com