PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروشگاهی بر مبنای همکاری در فروش ( ایجاد همکار )

roozbeh72
2011-01-07, 21:41
سلام :)

تصمیم گرفتم یه فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنم اما چون سرمایه برای اینکار ندارم می خوام از فروشگاه های دیگه کمک بگیرم :">
به این صورت که محصولاتم رو از دیگر فروشگاه ها تامین کنم با استفاده از سیستم ایجاد همکار پنل شماb-)
با این روش یه فروشگاه کامل دارم که همه محصولی داره اما هیچ سرمایه ای هم لازم نداره !

به نظر شما این کار عملیه ؟ ممنون میشم منو در این زمینه راهنمایی کنید ! ;;)

1hamed
2011-01-07, 21:48
سلام :)

تصمیم گرفتم یه فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنم اما چون سرمایه برای اینکار ندارم می خوام از فروشگاه های دیگه کمک بگیرم :">
به این صورت که محصولاتم رو از دیگر فروشگاه ها تامین کنم با استفاده از سیستم ایجاد همکار پنل شماb-)
با این روش یه فروشگاه کامل دارم که همه محصولی داره اما هیچ سرمایه ای هم لازم نداره !

به نظر شما این کار عملیه ؟ ممنون میشم منو در این زمینه راهنمایی کنید ! ;;)
بله این همون میشه مشارکت در فروش می توانید با چند فروشگاه همکاری در فروش کنید وبابت فروش هر محصول پورسانت خود را دریافت کنید

DDSHOP
2011-01-07, 21:54
به محصولات توی سایت دکمه دونی یه نگاهی بندازین، اگر فروش خوبی داشته باشید می تونیم همکاری داشته باشیم.

mihanmc
2011-01-07, 21:56
يكي از پردرآمدترين شغل هاي دنيا , شغل بازاريابيه !
بعضي از بازارياب ها بيشتر از فروشنده سود مي كنند
موفق باشيد

as87
2011-01-07, 22:31
در صورتی که حرفه ای رفتار کنید. خیلی افراد هستند که با همین مدل کار می کنن.

FeoDolaR
2011-01-07, 23:49
الان سایتای زیادی هستن که از خداشونه بازاریاب جذب کنن . به نظر من اگه وقت واسه محصول خریدن و آماده کردن و فاکتور پرینت کردن و زنگ زدن و.... نمیکنید اما وقتت رو خوب بزار واسه آپگرید فروشگاه و سئو کاری و بهبود رتبه و اینجور چیزا تا بتونی خوب جواب بگیری .
موفق باشی

30lvershop.com
2011-02-02, 10:06
روزبه عزیز من فروشگاه اینترنتی دارم اما دنبال کسی هستم باهاش مشارکت کنم هم واسه فروشگاه هم واسه محصولات.فروشگاهم رو هم از payware گرفتم فروشگاه نسبتا خوبیه.بقیه دوستان هم اگه تمایل به همکاری دارن خوشحال میشم باهم مشارکت کنیم.همه جوره حاضرم همکاری کنم هم با محصول هم بدون محصول.اگه کسی هست محصول داره که ارزش کار کردن داره فروشگاه رایگان از من محصول از شما یا بالعکس. آیده من در یاهو majid_software

m.ghalgar
2011-02-02, 10:29
اگه خواستید بخش محصولات مذهبی رو هم در فروشگاهتون داشته باشید با 200 محصول متنوع و اورجینال در خدمتیم .

http://salmanparsi.net//page_14.html

PasargadEShop
2011-02-02, 13:02
من خودم محصولات فروشگاه پرشین رو بازاریابی میکنم
اولاش 10 درصد از هر فروش میگرفتم ولی حالا رسیده به 30 تا 40 درصد که هفته به هفته هم برام پول رو واریز میکنن
هرکی دوست داشت پی ام بده معرفیش کنم
به نظر خودم سیستم توپیه
اینم لینک فروشگاش : shop4persian.com

ID yahoo : cloobpc