PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارسال مارکت سرویس خرید پستی و فروشگاه اینترنتی را رایگان میدهد.

ersal market
2011-01-08, 11:58
شرکت ارسال مارکت ارائه دهنده سرویس خرید پستی و فروشگاه اینترنتی خدمات خود را به طور کاملا رایگان به عزیزان و فروشگاه داران محترم ارائه مینماید.تسویه حساب به موقع با فروشگاه داران محترم و جلب رضایت این عزیزان به صورت کتبی تضمین میشود.
نکته بسیار مهم:ارسال مارکت علاوه بر تسویه حساب به موقع حسابهایی که به مرز یک میلیون تومان برسد را در همان روز و زودتر از موعد مقرر با صاحب فروشگاه تسویه خواهد کرد.

moji69
2011-01-08, 12:48
پس اون قسمت تعرفه چيه؟

Reza
2011-01-08, 15:53
تا اونجایی که من اطلاع دارم فقط تا آخر دی ماه رایگان هست و بعد اون طبق تعرفه محاسبه میشه

ersal market
2011-01-08, 16:46
ارسال مارکت در حال حاضر سرویسهای خود را رایگان عرضه میکند و هزینه ای برای حق عضویت و فروشگاه اینترنتی دریافت نمیکند.تعرفه های موجود در سایت برای زمانی است که شرکت ارسال مارکت سرویسهای رایگان خود را منتفی اعلام نماید.

b.tavakkoli
2011-01-25, 23:33
یک ) میزان کارمزد پستی ؟

دو ) آیا فروشنده بلافاصله (آنلاین) پس از تغییر وضعیت مرسوله توسط مامور پست آن را در پنل خود مشاهده می‌کند یا نیاز به تایید توسط ارسال‌مارکت و سپس مشاهده شدن توسط فروشنده دارد؟ (اگر آنلاین و بدون هیچ‌گونه دخالت شرکت هست آیا در متن قرارداد هم ذکر می‌گردد؟)

سه ) هیچ توضیحی در مورد فروشگاه‌ساز نیست، حداقل یک لینک از نمونه آن؟!

چهار ) بازه تسویه حساب ؟

safieh
2011-01-31, 15:48
یعنی الانم رایگانه؟

Reza
2011-01-31, 18:54
یک ) میزان کارمزد پستی ؟

دو ) آیا فروشنده بلافاصله (آنلاین) پس از تغییر وضعیت مرسوله توسط مامور پست آن را در پنل خود مشاهده می‌کند یا نیاز به تایید توسط ارسال‌مارکت و سپس مشاهده شدن توسط فروشنده دارد؟ (اگر آنلاین و بدون هیچ‌گونه دخالت شرکت هست آیا در متن قرارداد هم ذکر می‌گردد؟)

چهار ) بازه تسویه حساب ؟
بنده هم دقیقا این سوالات رو دارم چون تو این چند وقت تماس های زیادی شده و اکثرا هم این سوالات درش مشترک بوده . ایشالا که نماینده ارسال مارکت سریعا پاسخگو باشه

Reza
2011-01-31, 18:54
یعنی الانم رایگانه؟
تا اونجایی که بنده اطلاع دارم بله رایگانه الانم

Ps.Graph
2011-02-04, 19:09
خوب كسي نمياد جواد بده ؟ 50 تومن پست رو هم ميگيره ارسال ماركت مثل هموار ؟ يا نه كلا رايگان هست .

من ميخوام قرارداد ببندم دوستان هموار يا ارسال ماركت ؟

Reza
2011-02-04, 19:21
خوب كسي نمياد جواد بده ؟ 50 تومن پست رو هم ميگيره ارسال ماركت مثل هموار ؟ يا نه كلا رايگان هست .

من ميخوام قرارداد ببندم دوستان هموار يا ارسال ماركت ؟
اون 50 هزار تومان پست رو همه سیستم های پستی میگیرن چون متعلق به پست هست و اصلا ربطی به اونا نداره
در مورد مقایسه هم لطفا تاپیک جداگانه بزنید چون سوال به موضوع اصلی تاپیک چندان ربطی ندارد . تشکر

ersal market
2011-02-06, 19:52
یک ) میزان کارمزد پستی ؟

چهار ) بازه تسویه حساب ؟
با سلام خدمت شما دوست عزیز
میزان کارمزد پستی ارسال مارکت متغیر بوده و بسته به میزان فروش تغییر میکند
خیر نیازی به تایید ما نیست، سامانه طوری طراحی شده که در عین قدرت ، ساده بوده و ارسال مارکت هیچ دخل و تصرفی در نحوه سفارشات و تعداد آنها ندارد و تعامل بین پست و فروشنده به نحو مطلوبی برقرار است
اگر در مورد فروشگاه ساز سوال مشخصی دارید مطرح بفرمایید
نمونه لینک های آن shopersian.com - mehlight.com - shop.mtdgroups.com
بازه تسوه حساب هر هفته یک بار یعنی در ماه 4 بار است
علاوه بر این در هر زمانی فروش شما به مرز 1 میلیون تومان برسد تسویه از طرف شرکت صورت خواهد پذیرفت

mdark
2011-02-10, 00:21
من 2 روزه دنبال یه شرکت جهت خدمات پستی هستم ! میخوام هزینه ثبت نام نداشته باشه ! یکی از بچه ها هموار رو پیشنهاد کرد !
بعد اینجا بنر ارسال مارکت رو دیدم که نوشته فروشگاه و حق عضویت رایگان . اما وقتی رفتم تو سایت دیدم که هزینه 100 هزار تومان عضویت هست و 50 هزار تومان فروشگاه ! اگه اینجوریه پس این بنر تبلیغاتی بالای سایت چیه ! ؟ من می خوام سریع یه سیستم خوب اما ارزون قیمت رو انتخاب کنم ! دوستان کسی پیشنهادی نداره ! بچه هایی که خرید پستی دارن اگه میتونن کمکی کنن ممنون میشم !

shopersian
2011-02-10, 00:27
سلام دوست عزیز
ارسال مارکت در حال حاضر سرویسهای خود را رایگان عرضه میکند و هزینه ای برای حق عضویت و فروشگاه اینترنتی دریافت نمیکند.
تعرفه های موجود در سایت برای زمانی است که شرکت ارسال مارکت سرویسهای رایگان خود را منتفی اعلام نماید.

mdark
2011-02-10, 00:32
سلام دوست عزیز
ارسال مارکت در حال حاضر سرویسهای خود را رایگان عرضه میکند و هزینه ای برای حق عضویت و فروشگاه اینترنتی دریافت نمیکند.
تعرفه های موجود در سایت برای زمانی است که شرکت ارسال مارکت سرویسهای رایگان خود را منتفی اعلام نماید.

پس یعنی الان هم تو زمانی هست که هزینه نمیگیره ؟ به نظر شما ارسال مارکت بهتره یا هموار ؟؟؟

shopersian
2011-02-10, 00:36
بله الان هم رایگان هست
من که خودم از ارسال مارکت گرفتم
ازشون هم خیلی راضی هستم
از نظر پشتیبانی هم که حرف ندارند
در ظمن امروز از طرف شرکت ارسال مارکت برای من مقدار زیادی بن تخفیف فرستادن
(ارسال مارکت به مشتریان شما هدیه میدهد)
که هر کی از سایت بنده خرید کرد برایش بفرستم
برای شما یک فروشگاه ساز هم نصب میکنند
در صورتی که هموار باید از سایت خودشان استفاده کنید

mdark
2011-02-10, 01:06
بله الان هم رایگان هست
من که خودم از ارسال مارکت گرفتم
ازشون هم خیلی راضی هستم
از نظر پشتیبانی هم که حرف ندارند
در ظمن امروز از طرف شرکت ارسال مارکت برای من مقدار زیادی بن تخفیف فرستادن
(ارسال مارکت به مشتریان شما هدیه میدهد)
که هر کی از سایت بنده خرید کرد برایش بفرستم
برای شما یک فروشگاه ساز هم نصب میکنند
در صورتی که هموار باید از سایت خودشان استفاده کنید

خیلی ممنون از توضیحاتت ! منظورت رو از برای شما یک فروشگاه ساز هم نصب میکنند متوجه نشدم ! یعنی چه فروشگاه سازی ؟؟
من خودم البته 2 تا فروشگاه دارم ! و چند تا سوال .
1- اینکه ارسال چند روزه پنل پستی رو فعال میکنه ؟
2- اینکه تو تبلیغاتش میگه اگه راضی نبودید تا 1 ماه فروشگاه رو برمیگردونه یعنی هزینه ای رو که ما دادیم کامل برمیگردونه ؟ بدون هیچ بهونه ای ؟ و نمی گه که شما برو 2 ماه دیگه پولتو واریز می کنیم به حسابت ؟
3- اینکه میشه توش فروشنده تعریف کرد که مثلا ما محصولمون رو بدیم فروشگاه های دیگه هم بفروشن ( مشارکت در فروش ) و میزان فروش هر کس معلوم باشه برا پرداخت پورسانتش ؟
4- با تشکر از جواب های شما دوست داشتم جواب هام رو اینجا نماینده ارسال هم بدن که بعدا اگه اتفاقی افتاد حرف و حدیثی توش نیاد .

mdark
2011-02-10, 01:13
آخه تو ارسال مارکن لینک های پایین رو که نوشته خدمات ! هر کدوم رو میزنی همش میره تو 1 صفحه ! سایت خودشون هنوز تکمیل نشده !

shopersian
2011-02-10, 01:16
منظور از نصب فروشگاه این بود که اگر شما خواستید برایتان روی هاست خودتان فروشگاه نصب میکنه.
جواب سوالات:
1-برای من که 1هفته طول کشید تا تمام کارها تمام شد
2-شما فعلان در این شرکت بصورت رایگان میتوانید ثبت نام کنید. اما باید هزینه پست (cod) که 50 هزار میباشد را بدهید و اگر خدایی نکرده شما از این شرکت و خدمات دهی آنها راضی نبودید میتوانید به طور مثال با شرکت هموار قرار داد ببندید و دیگر لازم نیست دوباره 50 هزار به شرکت پست بریزید.
3-ارسال مارکت تازه شروع به کار کرده و فعلان این امکان را ندارد و امیدواریم در آینده این امکان بهشون اضافه بشه.
4-من از دیدگاه خودم نظرم را گفتم.امیدوارم نماینده ارسال مارکت هم جواب شما را بدهند

bestsajjad
2011-02-10, 01:21
نماینده ارسال مارکت هم بزودی جواب سوالات شما را می دهند.

mdark
2011-02-10, 02:19
نماینده ارسال مارکت هم بزودی جواب سوالات شما را می دهند.

شما از کجا میدونید ؟

ersal market
2011-02-10, 10:00
با سلام
ضمن تشکر از اعتماد شما به ارسال مارکت به آگاهی می رسانیم که تخفیف ها همچنان ادامه دارد. در مورد لینک های پایین صفحه ارسال مارکت هم که اینقدر طرفدار پیدا کرده! باید عرض کنیم سایت در حال به روز رسانی و تغییر هستش و به زودی سرویس های بسیار کم نظیر و جالبی به سایت اضافه میشه که تیم فنی برای ایجاد اونها بسیار زحمت کشیده اند منتظر سرویس های جدید ما باشید!
در مورد بازگشت هزینه هم خوشبختانه همه ی فروشگاه های تحت پوشش تا به حال از نحوه ارائه خدمات ما راضی بوده اند و مشکلی نداشتیم ولی اگر خدای ناکرده شما نارضایتی داشته باشید بدون هیچ وقفه ای پول رو به شما بر می گردونیم
پنل پستی بلافاصله و بدون حتی 1 ساعت وقفه بعد از دریافت نامه تاییدیه پستی شما فعال خوهد شد
با تشکر از دقت نظر شما

mdark
2011-02-10, 14:36
با سلام
ضمن تشکر از اعتماد شما به ارسال مارکت به آگاهی می رسانیم که تخفیف ها همچنان ادامه دارد. در مورد لینک های پایین صفحه ارسال مارکت هم که اینقدر طرفدار پیدا کرده! باید عرض کنیم سایت در حال به روز رسانی و تغییر هستش و به زودی سرویس های بسیار کم نظیر و جالبی به سایت اضافه میشه که تیم فنی برای ایجاد اونها بسیار زحمت کشیده اند منتظر سرویس های جدید ما باشید!
در مورد بازگشت هزینه هم خوشبختانه همه ی فروشگاه های تحت پوشش تا به حال از نحوه ارائه خدمات ما راضی بوده اند و مشکلی نداشتیم ولی اگر خدای ناکرده شما نارضایتی داشته باشید بدون هیچ وقفه ای پول رو به شما بر می گردونیم
پنل پستی بلافاصله و بدون حتی 1 ساعت وقفه بعد از دریافت نامه تاییدیه پستی شما فعال خوهد شد
سیستم همکاری در فروش و تبلییغات رایگان در یکی از سایت های زیر مجموعه شرکت صدای همراه نیایش هم در برنامه تیم فنی هستش که به زودی راه اندازی خواهد شد
با تشکر از دقت نظر شما

خیلی ممنونم از پاسختون !
فقط 1 نکته اینکه اکثر شرکت ها میگن به زودی منتظر خبر های خوشی از طرف ما باشید و بزودی ....... در برنامه تیم ما هست و آماده سازی شده و نزدیک اجراس و چند ماه میگذره و خبری نمیشه ! البته امیدوارم قول شما از اونها نباشه !
من می خواستم اگه امکان داره یه چند تایی از فروشگاه هایی که با شما کار میکنند و معرفی کنید ! من هم با مدیرشون صحبت کنم ! هم لازم بشه ازشون خرید هم میکنم .. ممنون .
در مورد اینکه من 2 تا فروشگاه دارم و محصولات هر کدوم با اونیکی فرق داره که مشکلی نیست ؟ یعنی کل محصولات رو تو سایت ارسال وارد میکنم و لینک ها رو تو سایت مربوطش میذارم دیگه! مهم نیست که دامین سایت فروشگاهیم چیه ؟ با 2 تا دامینم میتونم فعالیت کنم ؟

ersal market
2011-02-10, 21:38
خیلی ممنونم از پاسختون !
فقط 1 نکته اینکه اکثر شرکت ها میگن به زودی منتظر خبر های خوشی از طرف ما باشید و بزودی ....... در برنامه تیم ما هست و آماده سازی شده و نزدیک اجراس و چند ماه میگذره و خبری نمیشه ! البته امیدوارم قول شما از اونها نباشه !
من می خواستم اگه امکان داره یه چند تایی از فروشگاه هایی که با شما کار میکنند و معرفی کنید ! من هم با مدیرشون صحبت کنم ! هم لازم بشه ازشون خرید هم میکنم .. ممنون .
در مورد اینکه من 2 تا فروشگاه دارم و محصولات هر کدوم با اونیکی فرق داره که مشکلی نیست ؟ یعنی کل محصولات رو تو سایت ارسال وارد میکنم و لینک ها رو تو سایت مربوطش میذارم دیگه! مهم نیست که دامین سایت فروشگاهیم چیه ؟ با 2 تا دامینم میتونم فعالیت کنم ؟
با سلام
مطمئن باشید ما وعده ای نمیدیم که نتونیم به اون عمل کنیم! زمان دقیقی رو نمی تونیم اعلام کنیم چون اعتماد شما به ما مهمترین و بهترین سرمایه ی ماست و به هیچ وجه حاضر نیستیم اون رو از دست بدیم و خدای ناکرده خدشه دار شدن این رابطه برای ما بسیار سنگین خواهد بود هرچند که همه ی برنامه های متفاوت ارسال مارکت با یاری خداوند و پشتیبانی معنوی همراهان همیشگی ارسال مارکت که همون فروشگاه های زیر مجموعه ما هستند هم اکنون و بطور همروند در حال پیشرفت هستند!
شما بی نهایت محصول و بی نهایت فروشگاه و دامین می توانید داشته باشید!
ولی حساب کاربری اصلی شما در سایت ارسال مارکت و فروشگاهی که به پست معرفی میکنید واحد خواهد بود.
با تشکر