PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرزر ، بعنوان مرجع محصولات دیجیتال آغاز بکار کرد

sadeq
2013-02-04, 12:57
6802

هدف پرزر (http://www.parzar.com)، ارائه اطلاعات عمومی و تخصصی در تمامی زمینه های مرتبط با محصولات دیجیتال، از جمله اخبار، آموزش ،ارائه پیشنهاد و راهنمای خرید محصولات دیجیتال و همچنین درگاه جامعی برای بررسی تخصصی محصولات دیجیتال بصورت کاملا دسته بندی شده و کاربرپسند میباشد.
لازم بذکر است در اولین مرحله ، محصولات بررسی شده در پرزر (http://www.parzar.com) شامل گوشیهای هوشمند، تبلت و دوربین دیجیتال است.
آدرس سایت www.parzar.com (http://www.parzar.com)

معظمی
2013-02-04, 13:08
سلام
شما قبلاً قالب پرزر رو در بازارچه پرستا برای فروش گذاشته بودید. درسته؟
یا که شخص دیگه ای (مثلاً طراح) قالب شما رو می فروخت؟
عده زیادی از جمله خود من اون قالب رو خریداری کردن ولی فروشنده اون قالب، قالب رو تحویل نداد و به ایمیل ها و تماس ها هم پاسخ نداد! رفت که رفت!

hamid_n
2013-02-04, 17:48
سلام
دوست عزیز قالب قبلی پرزر جهت فروش در بازارچه پرستاشاپ قرار گرفته بود, که به دلیل انتظارات نابجا بیشتر از دو بار فروخته نشد, در حال حاضر هم قالب قبلی پرزر به علت برخی از مشکلات از بازارچه حذف شد, این قالب فقط و فقط در بازارچه پرستاشاپ فروخته میشد که خود بنده با اینکه یکی از مدیران انجمن بودم ولی خود مشتری با بنده در ارتباط نبود, وقتی هر قالبی از بازارچه خریداری میشه دو دوست عزیز مهرشاد و دانوش جان دو مدیر اصلی وبسایت پرستاشاپ مستقیم با خریدار در ارتباط هستند به این صورت که هزینه اول به حساب این دو شخص واریز میشود و بعد قالب تحویل مشتری داده میشود, بعد از اتمام کارها 20 درصد از کل هزینه بابت پورسانت از کل پول کم میشود و ما بقی به حساب طراح واریز میشود.

شما اگر از بازارچه تهیه کرده اید با مدیر اصلی پرستاشاپ تماس بگیرید من هم هماهنگ میکنم, تا اگر حق با شما بود قالب به شما تحویل داده شود.
و اگر از بازارچه تهیه نکرده اید بنده هیچ تعهدی نسبت به این کار شما ندارم, و ممکن است قالب به کسانی که فروخته شده حق کپی رایت را رعایت نکرده و اقدام به فروش قالب کرده اند.

موفق باشد

معظمی
2013-02-04, 18:19
طبیعتاً وقتی می نویسم قالب توی بازارچه پرستا بود یعنی قالب رو از بازارچه خریدم!
من 6 ماه دنبال شما گشتم. الآن دیگه یادم نیست که اون سال قیمت قالب چند بود. ولی بحث پولش نبود. قالبی که امروز دارم 129 دلار خریدمش و به همین اندازه خرجش کردم تا متناسب با نیازهام بشه! نیازی هم به قالب پرزر دیگه ندارم. ولی پیگیری هام برای این بود که نه دانوش و نه مهرشاد نمیتونستن شما رو پیدا کنن. 3ماه به ایمیل ها و تماس های تلفنی شون جواب ندادین. آخرش شماره تماس و ایمیلتون رو دادن به خودم.
خود من و مهدی کریمی که سفارش دهنده دوم بود بارها با شماره تماس و ایمیلتون تماس گرفتیم که بازم هیچی ...
من 2بار قالب رو سفارش داده بودم و به خیال خام خودم میخواستم کپی رایت طراح رو حفظ کنم!!! برای هر دومین یک نسخه خریده بودم.
از دوسال پیش تا الآن هم این اولین ردی هست که از شما توی نت می بینم. نه انجمن پرستا نه شاپکیپر نشانی از اون فرد که شما باشین دیده نشده بود تا این تاپیک!
حلال حرامی پول قالب ها به کنار، اصلاً به فکر این قضیه نیستم. اون پول اگر 2سال پیش باهاش میشد قالب خرید، الآن ماژول هم نمیشه باهاش خرید! فقط خواستم بدونید این نوع رفتار شایسته نیست. در آینده دین به گردن نگیرید.
امیدوارم توی پرزر جدید موفق باشید.
یاعلی

hamid_n
2013-02-04, 22:35
آقای معظمی خوب نیست که آدم درباره ی کسی اینطوری حرف بزنه, شمایی که هی میگی دو سال پیش معلوم میکنه که دروغی بیش نیست, من الان دو سال نیست با پرستاشاپ آشنا شودم, اینو آقایی که اولین پست رو دادن میدونن (عموی من هستن و در جریان هستن) و این قالبی که شما میفرمایید من 8 ماه پیش طراحی کردم, الان هم هر روز من با آقا مهرشاد و اکثر مدیران پرستاشاپ در ارتباط هستم درسته که دیگه در انجمن فعالیت نمیکنم ولی این دلیل نمیشه که شما به خاطر اینکه من در انجمن فعال نیستم بگید در رفتم, من این قالب رو 20 هزار تومن واسه فروش گذاشته بودم که باهاش نمیشه رفت یه ساندویچی, دلیلی نداره من به خاطر این پولی که اصلا به چشم نمیاد بیام کلاه شما یا یکی دیگه رو بردارم, خدا رو شکر احتیاجی هم به این پول ها ندارم. الان هم حاضرم به تک تک مدیران سایت بگم که بیان تو این پست شهادت بدن که حرف شما دروغی بیش نیست, با این کارا چرا سعی میکنید آدم رو زیر سوال ببرید؟

من به شما میگم تا وقتی شما پول رو واریز نکنید به حساب مدیران و من قالب رو تحویل ندم هیچ پولی به حساب من واریز نمیشه, پس من حتما قالب رو تحویل دادم که پول به حساب من واریز شده, اگه هم تحویل ندادم هیچ پولی به حساب من واریز نشده پس مشکل میتونست به راحتی حل بشه مدیر پرستاشاپ میگفت این آقا قالب رو تحویل من ندادن, بعد میگفتن بفرمایید آقای معظمی این پولی هستش که جهت خرید قالب داده بودید. الان هم من حاظرم به شما ثابت کنم که قالب رو تحویل شما دادن و من پولی که جهت خرید قالب داده بودید رو گرفتم.

شمایی که میگید قالب رو خریدید و هزینه قالب رو دادید ولی قالب تحویل شما داده نشده مگه این وبسایت شما نیست: http://www.artpersian.com/
مگه این همون قالبی نیست که به شما فروخته شده؟ البته حسابی دربو داغونش کردی!! رو همین دامین هست این قالب... http://artpersian.com/parzar/
من یک ویدئو کامل از سایت شما گرفتم که اگه لازم شد ازش استفاده کنم, شما هم دیگه لازم نیست سعی کنید که این قالب پرزر رو حذف کنید چون با وجود این ویدئو چیزی عوض نمیشه...

برو خجالت بکش آقای محترم...

معظمی
2013-02-04, 23:16
از نحوه صحبت کردنت واضحه که چطور شخصیتی داری. واقعاً برات متأسفم. قالب رو شما 8 ماه پیش طراحی کردی؟ خجالت نمیکشی پول مردم رو بالا میکشی بعدشم گم و گور میشی زبونت هم دراز کردی؟ قالب 20 تومن بود؟ خجالت نمیکشی؟
حالا که اینطوریه، میدونم چطوری باهات برخورد کنم. میدونم چطور کاری کنم بیفتی به غلط کردن. تمام اطلاعات حساب و تراکنش خرید و کلاه برداری که از ما کردی دست مدیران پرستا هست. همین الآن به ذاکریان تماس میگیرم برای پیگیری مراحل شکایت. حالا که اینقدر بی شرمی منتظر عواقبش هم باش.
خداروشکر الآن مثل قدیمنیست. پلیس جرایم سایبری هم هست که جلوی افراد کلاه برداری مثل شما رو بگیره!!!
اون ساب دومینی هم که گذاشتی من الآن دیدمش! خدا میدونه مال کیه. چطور پاک نشده جای تعجبه! پاکش نمیکنم تا همه بیان ببینن شما چی به دانوش داده بودی برای ما بفرسته!!! پاکش نمیکنم تا همه بیان با سایت پرزر مقایسش کنن تا ببینن چه کلاه برداری هستی!
دانوش تابستون 90 قول داده بود جای شما بیاد قالب رو درست کنه که نتونست و بعدشم گفت کنکور دارم و بعد از عید 91 درستش میکنم که هنوز که هنوزه درست نشده و منم بی خیالش شده بودم!
ولی میفتم دنبالت ببینم توی دادگاه چطور میخوای از این ادبت استفاده کنی. تقصیر من بود کوتاه اومده بودم. همون موقع باید پیدات میکردم. حالا بچرخ تا بچرخیم!

hamid_n
2013-02-04, 23:34
هر کاری که از دستت بر میاد انجام بده, پ ن پ حتما قالب 2 میلیونی بهت فروختم, شاید دیگه واسه فروش گذاشته نشده ولی هنوز تو مدیریت بازارچه هست. قیمتش هم مشخصه. عکس قالب هم هست که ببینی با قالبی که بهت دادم هیچ تفاوتی نمیکنه, من به جای تو باید شکایت کنم که هر چی بود بارمون کردی, کلاه بردار, دزد و...

این قالب جدید پرزر رو 3 ماه نیست طراحی کردم, چطور 8 ماه پیش من میتونستم که یه قالب دیگه رو جای این قالبی که تازه سه ماه هستش درست کردم جا بزنم...

میبینمت

معظمی
2013-02-04, 23:49
برو شکایت کن! منتظرتم.
خیلی زود به هم میرسیم. همین الآن هم به دانوش و هم به ذاکریان پیام فرستادم و اطلاعات حسابت و شماره تراکنش های پرداخت رو ازشون خواستم. آی پی شما هم توی این انجمن هست هم توی انجمن پرستا. سرم درد میکنه برای رسیدگی به کلاه برداری!
اونایی که با من کار میکنن توی این انجمن میدونن که به تازگی وقتمم آزاد شده و بطور کامل فروش اینترنتی رو گذاشتم کنار.
باید بفهمی اینترنت به اون بی در و پیکری هم نیست که فکر میکنی!

mkh1376
2013-02-04, 23:52
من خیلی کوچیک تر از اونی هستم که نظر بدم ولی بهتر دعوا شما در یاهو مسنجر مطرح بشه و از موضوع تاپیک دور نباشه بازم عذر می خواهم

lmsdesigning
2013-02-05, 00:03
تا جایی که ذهن من یاری میکنه به خاطر دارم که مشکلاتی در این زمینه پیش اومد (و اگر اشتباه نکنم) دانوش جان مبلغ قالب رو به حمید آقا پرداخت کردن و قرار بود مشکلات قالب رو شخصا خود دانوش جان رفع کنن (که البته این وظیفه ی خود حمید آقا بود)
فکر میکنم به خاطر مشکلاتی که قالب داشت از بازارچه حذفش کردیم و حمید آقا از لیست فروشندگان بازارچه حذف شدند (طبق قوانین بازارچه - بخش "پشتیبانی محصولات" - در این لینک: http://bazaar.presta-shop.ir/content/3-terms )
باز هم با دانوش جان مجدد پیگیر این قضیه خواهم بود
حق رو به جناب معظمی میدم ولی از دوستان تقاضا دارم این گونه موارد رو در پیام خصوصی پیگیری کنند. زیاد وجهه جالبی نداره

نکته: مشکلات پیش آمده ارتباطی با بازارچه نداشته و ندارد! فروشندگان بازارچه موظف به پشتیبانی از محصولاتشون هستند و در غیر این صورت طبق قوانین بازارچه نام و اعتبار فروشنده در بازارچه حذف خواهد شد (که در این مورد هم عملی شد)

موفق و پیروز باشید

hamid_n
2013-02-05, 00:07
ببین با یه بچه 10 ساله طرف نیستی که, از ای پی منو داره میترسونه, این شماره موبایل منه: 09380533167 زنگ بزن آدرس خونمون رو هم بدم. من انقدر از خودم مطمئن هستم که اصلا حاظر نیستم به حرفای آدمای حقه بازی مثل تو گوش بدم, از صبح هی میگفتی پول دادم ولی قالب نداد حالا الان شد قالب داده ولی اون قالبی نیست که الان رو پرزر نصب هستش, من یه سال طراحی صفحات وب رو شروع کردم بعدش میگی تو 2 سال پیش واسم قالب فروختی, و... واقعا خجالت داره....

معظمی
2013-02-05, 00:12
ممنون جناب ذاکریان.
بنده هیچ حرفی با طرف حساب شما ندارم. بنده از بازارچه خرید کردم و فروشنده باید قالب رو به من تحویل میداد. خودتون در جریانید که این آدم پس از دریافت پول گم شد و چندماه نه جواب شما رو داد نه مشتری ها. حالا هم ادعا میکنه که قالب رو چند ماه پیش طراحی کرده!
بهرحال فردا صبح شکایت رو از خریدی که از بازارچه داشتم در پلیس فتا انجام خواهم داد. در این مورد ذره ای شک نکنید. ممنون میشم اطلاعاتی که در پیام خصوصی در انجمن پرستا ازتون خواستم رو برای من یا مهدی کریمی ارسال کنید.
همون زمان باید به فعالیت این آدم رسیدگی میشد. خیلی اشتباه کردم کوتاه اومدم.
مشکلات قالب به دانوش خان هم ربطی نداره و کسی که پول رو گرفت باید قالب رو تحویل میداد. قالب هم الآن برای من ارزشی نداره و حاضر نیستم استرداد وجه بشه یا قالب برای من بعد از این همه مدت ارسال بشه.
دیگه صحبت رو ادامه نمیدم. موفق باشید.

hamid_n
2013-02-05, 00:19
تا جایی که ذهن من یاری میکنه به خاطر دارم که مشکلاتی در این زمینه پیش اومد (و اگر اشتباه نکنم) دانوش جان مبلغ قالب رو به حمید آقا پرداخت کردن و قرار بود مشکلات قالب رو شخصا خود دانوش جان رفع کنن (که البته این وظیفه ی خود حمید آقا بود)
فکر میکنم به خاطر مشکلاتی که قالب داشت از بازارچه حذفش کردیم و حمید آقا از لیست فروشندگان بازارچه حذف شدند (طبق قوانین بازارچه - بخش "پشتیبانی محصولات" - در این لینک: http://bazaar.presta-shop.ir/content/3-terms )
باز هم با دانوش جان مجدد پیگیر این قضیه خواهم بود
حق رو به جناب معظمی میدم ولی از دوستان تقاضا دارم این گونه موارد رو در پیام خصوصی پیگیری کنند. زیاد وجهه جالبی نداره

نکته: مشکلات پیش آمده ارتباطی با بازارچه نداشته و ندارد! فروشندگان بازارچه موظف به پشتیبانی از محصولاتشون هستند و در غیر این صورت طبق قوانین بازارچه نام و اعتبار فروشنده در بازارچه حذف خواهد شد (که در این مورد هم عملی شد)

موفق و پیروز باشید

آقا مهرشاد شما خودت به خوبی در جریان هستی, مطمئن هستم هر چی گفتید درست گفتید, چون من خودم با مشتری ها مستقیم در ارتباط نبودم و آقای معظمی رو نمیشناختم, نمیدونستم ایشون قالب رو خریداری کردن و بعد از اینکه به مشخصات شخصیشون رفتم وبسایت رو دیدم که بهد از کمی چک کردن به قالب خودم برخورد کردم, من از این ناراحت شدم که ایشون میگن پول دادیم ولی قالب به ما تحویل داده نشده. من نمیدونم چرا این همه مشتری راه انداختم همه راضی بودن ولی آقای معظمی دوست دارن به پر بال ما بپیچی...

lmsdesigning
2013-02-05, 00:27
فکر نمیکنم مطرح شدن و ادامه ی این بحث و جدل در اینجا کار صحیحی باشه
از مدیران و راهبران شاپکیپر خواستارم این سربرگ رو پاک سازی کنند
بهتره این موضوع به صورت شخصی رفع بشه

موفق باشید

hamid_n
2013-02-05, 00:58
حق با شمایت مهرشاد جان, بهتره مدیر سایت و آقای معظمی کارهای لازم رو انجام بدن تا این سربرگ پاک بشه... در پیام خصوصی به مشکل خودمون رسیدگی میکنیم

presta-shop.ir
2013-02-05, 01:52
نکاتی هست که باعث روشن شدن موضوع میشه و لازم هست که مطرح بشه
در مورد قیمت قالب باید بگم که این قالب به قیمت 30 هزار تومان فروخته میشد
این قالب 5 نسخه فروش رفت که سه نسخه (شاید دو نسخه) با بازگشت مبلغ، یا تعویض شد و یا لغو سفارش شد.
ارتباط ما مدتی با طراح قالب قطع شده بود و ایشون پشتیبانی مناسبی ارایه نکردن.
یک دمو معرفی شده بود که بعد از مدتی قالب آن تغییر کرده بود و ایجاد شبهه کرده بود که قالب موردنظر همان قالب نصب شده روی سایت است.
فکر کنم قالب تحویل شده بود ولی مشکلاتی داشت که رفع نشد. مشکلات هم زیاد شد.
کسی در این بین قصد کلاه برداری نداشته. نبود اخلاق حرفه ای در این زمینه باعث این مشکلات شد.
کم تجربه و کم سن بودن بازارچه پرستا هم در این میان بی تأثیر نبود.

hamid_n
2013-02-05, 02:27
آقا دانوش هم آمدن و حرفاشون رو زدن که با این کار معلوم شد که کی دروغ میگه کی راست من فقط قیمت قالب که 30 هزار تومان بود رو گفتم 20 هزار تومان که قیمت یادم نمونده بود, در مورد اینکه ارتباط من با انجمن مدتی قطع شده بود به خاطر مسائل شخصی بود که بعدا به مشکلات رسیدگی شد, ممنونم که اومدید و بعضی از حرف ها رو زدید, ای کاش زمان فروش قالب رو هم میگفتید تا همه چی تکمیل بشه, بازم ممنون...

presta-shop.ir
2013-02-05, 08:43
حمید جان من گفته های شما رو تأیید نکردم. شما در برابر خدمتی که ارایه کردید مسئول بودید. تمام نسخه های ارایه شده این قالب دارای مشکل بودند و پیگیری های ما برای رفع مشکل توسط شما بی نتیجه بود و بازهم مشکلاتی در قالب باقی ماند. من گفته های جناب معظمی رو هم تأیید میکنم. ایشون باید در برابر پولی که پرداخت میکنند (حتی 5 هزار تومان) آن چیزی که گفته میشه رو تحویل بگیرن.
از طرفی هم گفته ایشون رو رد میکنم که شما قصد کلاه برداری داشتین. اصولا با توجه به سیستم بازارچه امکان کلاه برداری ممکن نیست.
بازهم میگم نبود اخلاق حرفه ای باعث این مشکلات میشه و باید بگم که همچنان این اخلاق در شما وجود نداره و امیدوارم که به این اخلاق برسید و با قبول حقیقت و مشکلات حداقل عذرخواهی ساده ای انجام میدادید و موضوع بسته میشد.