PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تشکر از ایران مارکت سنتر - Iran MC

Reza
2011-01-13, 11:21
با سلام
این تاپیک رو زدم صرفا به این خاطر که از مسئولین سیستم ایران مارکت سنتر تشکر کنم . دلیل تشکرم هم اینه که فکر میکنم تنها سیستم واسطه خرید پستی هستن که توی هر مناسبتی پیام تبریک یا تسلیت مرتبط با اون مناسبت رو داخل صفحه اول وب سایتشون منتشر میکنن . امیدوارم این کار خوب توسط سایر سیستم ها هم الگو برداری بشه و شاهد این رفتار خوب و حسنه باشیم .

615

rial
2011-02-24, 00:14
فقط همین کار را بلدن دیگه !!=))

ARCHIVEMASTER
2011-02-24, 01:16
اگه به جای این کارها یه مقدار پشتیبانیشونو قوی کنن فکر کنم بهتر باشه.
آقا رضا از شما بعید بود که همچین تعریفی بکنید.آخه این هم شد حسن ؟ حالا مثلا چه فایده ای داره که تو مناسبتا پیام تبریک یا تسلیت بفرستن واسه آدم.در حالی که وقتی باهاشون تماس میگیریم جواب درست و حسابی نمیدن.
بارها شده که من یه درخواست رو سه بار براشون ایمیل کردم ولی جواب ندادن.اخر سر هم که تلفن میزنم به دروغ میگن که ما جوابتون رو به ایمیلتون فرستادیم...

Neptune
2011-02-24, 01:52
این چیزا چه فایده ای داره ؟ من که هروقت این پیام ها رو میبینم احساس میکنم طرف برای ریا کاری این پیام ها رو میزاره ( یاد agpshop میفتم که هر روز از این پیام ها میزاشت و آخرش کلاهبردار از آب دراومد )

h-agah
2011-02-24, 16:21
وقتی که به طور مرتب پیامهای عمومی موجود برای مطالب غیر ضروری پر شده و نوشته شوند چیزی شبیه اسپم می شوند و کاربران خیلی کمتر پیامهای سیستم را مطالعه خواهند کرد

Alireza
2011-02-24, 19:38
سلام

آقا رضا تنها بابت زدن پیام تبریک توسط سیستم از "ایران مارکت سنتر" تشکر کردند. مسئله ریا جداست. صحت اعمال به نیت است.
یا علی

as87
2011-02-25, 21:28
كلا به نظر من سايت خبري نيست و دليلي براي اينكار نيست. يه كار بيهوده هست:ي

Ali.9
2011-02-25, 21:39
این چیزا چه فایده ای داره ؟ من که هروقت این پیام ها رو میبینم احساس میکنم طرف برای ریا کاری این پیام ها رو میزاره ( یاد agpshop میفتم که هر روز از این پیام ها میزاشت و آخرش کلاهبردار از آب دراومد )

موافقم :))

FeoDolaR
2011-02-25, 23:01
به هر حال یه کاری باید بکنن که فیلشون تِر نشه یا نه ؟! :دی

mory_sl
2011-02-26, 05:30
واقعیت هیچ وقت به دلم ننشسته این پیام هاشون.

شاید دلیلش همین باشه که دوستان می گن.

سخنی که از دل بر نیاید ...:-p

آزادی
2011-04-11, 22:02
خوب سیاستی رو پیش گرفتند...برای ایجاد تفکر مثبت در ذهن مشتریان اینگونه کارها کار ساز است.