PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیستم واسطه خرید پستی پرداخت ، پوست انداخت!!!

Reza
2011-01-13, 11:26
616

خوشحالم که اولین نفری هستم که این خبر رو داخل شاپ کیپر منتشر میکنم . بعد از مدت ها انتظار سیستم پرداخت به عنوان اولین سیستم تجارت الکترونیک ایران پوست انداخت!
مدت ها بود که شاهد قالب ناهمگون و مشکل دار سایت پرداخت بودیم . قالبی که نشان از آشفتگی این سیستم داشت . امروز که بعد از مدتا مجددا وارد وب سایت این سیستم خرید پستی شدم دیدم که یک قالب خیلی زیبا و کاربر پسند براش طراحی شده و تقریبا اکثر قسمت های وب سایت در دسترس هست . خوشحالم که این سیستم در حال تغییر هست و امیدوارم این تغییرات به جایی برسه که مجددا شاهد حضور قدرتمند و البته مبتکرانه این سیستم در عرصه سیستم های واسطه خرید پستی باشیم .

از همین حا برای تمام پرسنل و مسئولین جدید این سیستم آرزوی موفقیت و بهروزی دارم :)

Robert7
2011-01-14, 20:29
با تغيير قالب نميشه انتظار تحول داشت. با ذهنيتي كه شركت رهنما از سيستم پرداخت در ذهن ها ايجاد كرد و همه پرداخت و مسئولانش رو *** و حقه باز مي دونن حالا حالاها طول ميكشه كه ايران گيت اين سيستم و برندش رو دوباره بسازه؛ خريد چنين برندي كه به حقه بازي مشهوره اشتباه بزرگ ايران گيت بود و بايد تاوان صاحبان قبلي اين برند رو پس بده.

Reza
2011-01-14, 20:35
با تغيير قالب نميشه انتظار تحول داشت. با ذهنيتي كه شركت رهنما از سيستم پرداخت در ذهن ها ايجاد كرد و همه پرداخت و مسئولانش رو *** و حقه باز مي دونن حالا حالاها طول ميكشه كه ايران گيت اين سيستم و برندش رو دوباره بسازه؛ خريد چنين برندي كه به حقه بازي مشهوره اشتباه بزرگ ايران گيت بود و بايد تاوان صاحبان قبلي اين برند رو پس بده.
تا حدودی با صحبت های شما موافقم
متاسفانه درست کردن و اصلاح کردن ذهنیت بدی که از اسم و برند پرداخت توی ذهن ها حک شده کاری به غایت سخت و طاقت فرساست
اینکه ایران گیت چرا و با چه هدفی این سیستم رو خریده جزو سیاست های کاریشه و دلیلش زیاد مورد بحث ما نیست اما واقعا برگردوندن پرداخت به روزای اوج خودش کار خیلی سختیه در حد معجزه!!!
امیدوارم بتونیم باز شاهد یک سیستم خوب باشیم . هدف من این نیست که بگم کی بیاد یا کی نیاد یا اگه مثلا فلان سیستمی بیاد خوبه یا بده . من همه حرفم اینه که هر چی خدمات این شرکت ها بیشتر و بهتر باشه ، عرصه رقابت تنگ تر میشه و باعث میشه که فروشنده ها و البته خریدارا بیشترین سود رو ببرن . . .

shervin6623
2011-01-14, 20:45
خیلی خوبه که شما به عنوان راهبر انجمن خبرا رو زود میزارید اینجا، من که خودم کلی استفاده میکنم ! Thumbs Up!
آیا خبری از تغییر مدیریت و کارکنان سیستمشونم دادن ؟!

Reza
2011-01-14, 20:58
آیا خبری از تغییر مدیریت و کارکنان سیستمشونم دادن ؟!
اگه منظورتون مدیریت و کارکنان تیم قدیمی بود که باید عرض کنم بله به کل عوض شدن
قبلا پرداخت دست شرکت رهنما بود که خوب مشکلات زیادی با فروشگاه ها داشت و اکثر فروشگاه ها ازش ناراضی بودن
اما شرکت ایران گیت که جدیدا مسئولیت این سیستم رو قبول کرده ظاهرا از اون موقعی که اومده روی کار هدفش این بوده که رضایت کاربرا رو تا اونجایی که میتونه جلب کنه
اتفاقا از بنده هم دعوت کردن که حضورا برم شرکتشون و صحبتهایی داشته باشیم باهم که ایشالا کمی از مشغله کاریم کم بشه حتما ی سری بهشون میزنم و صحبتی با هم میکنیم که ایشالا هم بتونیم پرداخت رو پرقدرت تر از همیشه شاهد باشیم و هم بتونیم تبادل اطلاعاتی با هم داشته باشیم .

danx88
2011-01-14, 22:04
من به شخصه اصلا خاطره خوشی از پرداخت ندارم، تا حداقل یه مدتی بگذره و چندین نفر خیلی ازش تعریف کنن (یعنی کلا بتونه فید بک خوبی از طرف قرارداد های جدیدش بگیره) حاضر نیستم طرفش برم!

ArMin_KhAn
2011-01-15, 01:35
ای آقا !
به خدا همشون ! دستشون تو یه کاسست ! نگید نه نیست !

عالم و آدم میدونستن پرداخت د ز د ه ! لطفا نگید نه نیست ! چون غیر قابل انکاره !

الان من خودم از سال 86 هنوز سفارش ارسال شده دارم =))

مثلا سیستم جدید ایران گیت زنگ زده پیگیری کنه ! میگه آقای فلانی میگم بله ؟ میگه فاکتور اینارو با مهر و امضا شده ای که سال 86 دادین برای ما فکس کنید تازه ما پیگیری کنیم ببینیم چه خبره =))

من فاکتور فروش محصولم رو از سال 86 از کجا بیارم ؟ شما بگین ! میگه خوب دیگه به ما ربطی نداره ما پیگیریمون رو انجام دادیم ! اگه ارسال نکنید ما انصرافی میزنیم !! 8-}

عجب رویی دارن خدایی !!!!!!!!!!

persiastore
2011-01-19, 14:03
ای آقا !
به خدا همشون ! دستشون تو یه کاسست ! نگید نه نیست !

عالم و آدم میدونستن پرداخت د ز د ه ! لطفا نگید نه نیست ! چون غیر قابل انکاره !

الان من خودم از سال 86 هنوز سفارش ارسال شده دارم =))

مثلا سیستم جدید ایران گیت زنگ زده پیگیری کنه ! میگه آقای فلانی میگم بله ؟ میگه فاکتور اینارو با مهر و امضا شده ای که سال 86 دادین برای ما فکس کنید تازه ما پیگیری کنیم ببینیم چه خبره =))

من فاکتور فروش محصولم رو از سال 86 از کجا بیارم ؟ شما بگین ! میگه خوب دیگه به ما ربطی نداره ما پیگیریمون رو انجام دادیم ! اگه ارسال نکنید ما انصرافی میزنیم !! 8-}

عجب رویی دارن خدایی !!!!!!!!!!
والا ما هم از مارکت سنتر از 86 و 87 100 تومن ارسال شده و برگشتی به اشتباه داریم
اکثر موارد هم رسید امضا شده دارند
رسیدها رو یکسال ارسال کردیم ولی از 20 -30 تا سفارش
4-5 مورد رسید نداشتم که زدند برگشتی دو تا که جمعا 2 تومن بوده زدند توزیع بقیه اش همچنان موجوده
وقتی هم زنگ میزنی شروع میکنند داستان کلی تعریف کردند که فروشگاهها رسید ندارن یا اصلا بسته ارسال نشده که ادم رو بپیچونند
وقتی هم بهش میگیم که داستانها تکراریه - میگه مسئولش این و اون از این حرفها

birdco
2011-01-19, 18:06
به من هم زنگ زدند . هر وقت زنگ ميزدن بيرون بودم و قرار شد كه مثلا ساعت 2-3 زنگ بزنن ببينم موردشون چيه . يادشون ميرفت تا يكي دو هفته ديگه . دوباره همين اتفاقا ميفتاد .

Reza
2011-01-19, 18:14
والا ما هم از مارکت سنتر از 86 و 87 100 تومن ارسال شده و برگشتی به اشتباه داریم
اکثر موارد هم رسید امضا شده دارند
رسیدها رو یکسال ارسال کردیم ولی از 20 -30 تا سفارش
4-5 مورد رسید نداشتم که زدند برگشتی دو تا که جمعا 2 تومن بوده زدند توزیع بقیه اش همچنان موجوده
وقتی هم زنگ میزنی شروع میکنند داستان کلی تعریف کردند که فروشگاهها رسید ندارن یا اصلا بسته ارسال نشده که ادم رو بپیچونند
وقتی هم بهش میگیم که داستانها تکراریه - میگه مسئولش این و اون از این حرفها
با این توضیحاتی که فرمودین امیدوارم ایران مارکت نخواد جا پای پرداخت بذاره و اشتباهی که پرداخت چند سال پیش کرد رو دوباره تکرار کنه!

dibashop
2011-05-05, 02:13
من 15 دی سال 88 با پرداخت قرار داد بستم که امکاناتشونو بررسی کنم ، به علت بد قولیهاشون 15 اسفند با پارس پیک قرار داد بستم و بیخیال پرداخت شدم اما طلبهامو از پرداخت بعد از 5 ماه گرفت اونم زمانی که 3 ماه دست ایران گیت افتاده بود .
من تا حالا فروشگاهی رو ندیدم که از پرداخت چه زمانی که برای رهنما بود و چه الان که برای ایران گیته راضی باشه پشتیبانی که نداره 1000 بار زنگ میزنی همش میگن سه شنبه رسیدگی میشه و خودمون باتون تماس میگیریم ( که عمرا اگر تماس بگیرن) ، سه شنبه زنگ میزنی میگن شنبه ( خودمون باتون تماس میگیریم) تازه یادشونم میره جریان چی بوده من از بس تماس میگرفتم دیگه میشناختنم خلاصه کلی تماس گرفتیم تا حقمونو گرفتیم

البته کارمنداش مودب بودن اما در کل من فکر کنم اگر اسم این سیستم رو به جای پرداخت میذاشتن دریافت بهتر بود ، چون دریافتی داره اما پرداختیش با خداست . حالا رو نمیدونم چی شده خوب شده یا همونطوره

b.tavakkoli
2011-05-06, 22:36
اما در کل من فکر کنم اگر اسم این سیستم رو به جای پرداخت میذاشتن دریافت بهتر بود ، چون دریافتی داره اما پرداختیش با خداست .

+100 :) \:-d/

تهران خرید
2011-06-07, 04:10
هیچ وقت یادم نمیره چقدر پول بابت تلفن دادم برای گرفتن پولم از این شرکت پرداخت آخرهم هیچی پولمون رو خوردن یه آب هم روش حالا هی پوست اندازی کنه . یه مشتری ناراضی یعنی از دست دادن کل اعتبار چه برسه که کل مشتریایی پرداخت از دستش شاکی بودن . واقعا برای تمام پرسنل و مسئولین پرداخت که با پول یه سری آدم که میشه گفت سرشون رو کلاه گذاشتن رشد کرده و داره کار می کنه متاسفم .[-(