PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقاد از پی لاین

ایران نشر
2013-02-28, 22:55
امروز درخواستی برای درگاه پی لاین ارسال کردیم و مدارک موجود را ارسال نموده و منتظر دریافت درگاه شدیم
با کمال تعجب شاهد بودیم درخواست ما برای درگاه رد شده و دلیل آن نیز
"امضای الکترونیک فاقد ارزش قانونی است قرارداد می بایست دست نویس تکمیل ، امضا و اثرانگشت شود"
ذکر گردیده

حال سوالی که برای ما پیش آمده اینست ، در حالی که ما برای اخذ درگاه ملت فرم pdf تکمیل شده قرار داد(کلیه موارد خواسته شده و تصویر امضاء ) را برای به پرداخت ارسال نموده و مورد پذیرش آنها بوده اما پی لاین علت رد درخواست ما را دست نویس تکمیل نکردن قرار داد ذکر نموده است.
این یعنی شما باید فایل قرار داد را پرینت بگیرید . با خودکار تکمیل کنید و مجددا اسکن کنید و ارسال نمایید و صرف وقت و هزینه
وقتی براحتی و در برنامه اکروبات میشود فرم را تکمیل کرد و جلو اسراف کاغذ را گرفت،چرا باز اصرار ؟

- جوابیه پی لاین در پی این انتقاد:
"با سلام

هر سیستمی قوانین خاص خودش رو داره

مورد رو برطرف کنید و فقط از طریق سیستم اقدام به ارسال مدارک کنید
موفق باشید"

----
امیدوارم این انتقاد به لغو دائمی درخواست درگاه پی لاین برای ما منجر نگردد

rezaonline.net
2013-02-28, 23:22
بهرحال هر سیستمی سیاستهای خاص خودش رو داره .
اما از حق هم نگذریم ، پرینت کردن و پر کردن دستی و اسکن کردن و دوباره ارسال کردن ، توی این عصر دیجیتال چیز ناخوشایندی هست .
یه مبحثی هست به اسم یوزرفرندلی یا کاربرپسند بودن ، جدیداً همه سایتها به اون اصل میرن .

kiahost
2013-03-01, 01:02
با سلام من دوماهی هست ازشون درگاه دارم و بسیار عالی بوده .
این مساله به نظر من یه چیز عادی هستش به منم کسی نگفت که پرینت بگیر بعد امضا کن باید خود ادم متوجه بشه خب!!!!!
امضای الکترونیک هنوز خیلی جوونه و البته جسارت نباشه خدمت شما ولی موضوع خاصی نبوده که تاپیک زدید و ناشی از راحت طلبی خودتون بوده که میتونستید به راحتی با یه اسکن
عضو گروه بزرگ پی لاین بشید.
موفق باشید

ایران نشر
2013-03-01, 01:40
دوست عزیز شما متوجه نشدین منظور من از تاپیک چی بوده
آقای شیخله خوب موضوع را درک کردند
بحث سر اینه وقتی دم از دیجیتال و دیجیتالی شدن میزنیم باید در عمل هم اینگونه باشیم و از کاغذ و کاغذ بازی دور بشیم

مشکل من اسکن نیست ، مشکل اینه پرینتر ندارم :d

alireza20
2013-03-01, 03:16
دوست عزیز این سیستم خوب نیست برید زرین پال از همه بهتره
حساب من و بسته بود به خاطر این که چندین نفر روی پرداخت کلیک کرده بودند ولی واریز نکرده بودند
اتوماتیک بسته شده بود اکانت نمی شد پرداخت کرد
ولی زرین پال این ها رو نداره
اگر هم خودتون میتونید از بانک ملت استفاده کنید از همه اینها بهتره یک بار برای همیشه خرج کنید

mohsensoltani
2013-03-01, 09:00
امروز درخواستی برای درگاه پی لاین ارسال کردیم و مدارک موجود را ارسال نموده و منتظر دریافت درگاه شدیم
"امضای الکترونیک فاقد ارزش قانونی است قرارداد می بایست دست نویس تکمیل ، امضا و اثرانگشت شود"
ذکر گردیده

حال سوالی که برای ما پیش آمده اینست ، در حالی که ما برای اخذ درگاه ملت فرم pdf تکمیل شده قرار داد(کلیه موارد خواسته شده و تصویر امضاء ) را برای به پرداخت ارسال نموده و مورد پذیرش آنها بوده اما پی لاین علت رد درخواست ما را دست نویس تکمیل نکردن قرار داد ذکر نموده است.
این یعنی شما باید فایل قرار داد را پرینت بگیرید . با خودکار تکمیل کنید و مجددا اسکن کنید و ارسال نمایید و صرف وقت و هزینه
وقتی براحتی و در برنامه اکروبات میشود فرم را تکمیل کرد و جلو اسراف کاغذ را گرفت،چرا باز اصرار ؟

"با سلام

موفق باشید"

----

با سلام و ممنون بابت انتقاد
در مورد نحوه اخذ درگاه ملت، بنده واقعاً نمیدونم شما چطوری و فقط با یک pdf درگاه گرفتین، چون شرایطش طبق گفته خودشون و لینک زیر:
http://www.behpardakht.com/data/Dastorolamal_Pazirandegan_behpardakht.pdf
یک مقدار پیچیده است :
مراحل دريافت خدمت
انتخاب گزينه "ثبت درخواست مشتري حقيقي" يا "ثبت درخواست مشتري حقوقي"
تكميل فرم درخواست خدمات پرداخت اينترنتي و دريافت كد پيگيري.
مراجعه متقاضي به شعبه داراي شماره حساب اصلي پذيرنده با در دست داشتن مدارك لازم.
احراز هويت متقاضي و اخذ مدارك مورد نياز در شعبه جهت ارسال به مراجع بالاتر.
فکر کنم همین 4 خط کفایت می کنه که به پرداخت فقط با یک pdf و امضای الکترونیک اقدام به ارائه درگاه نمیکنه چون همانطور که در ایمیل هم خدمتتون عرض شد، امضای الکترونیک فاقد ارزش قانونی است.
این انتقادتون اتفاقاً ما را بجای اینکه ناراحت کنه خوشحال میکنه، اگر پی لاین الآن به این مرحله رسیده و هنوزم داره فعالیت میکنه فقط به خاطر کاربرها و انتقاداتشون از سیستم بوده

بهرحال هر سیستمی سیاستهای خاص خودش رو داره .
اما از حق هم نگذریم ، پرینت کردن و پر کردن دستی و اسکن کردن و دوباره ارسال کردن ، توی این عصر دیجیتال چیز ناخوشایندی هست .
یه مبحثی هست به اسم یوزرفرندلی یا کاربرپسند بودن ، جدیداً همه سایتها به اون اصل میرن .

بله حق با شماست، همه سیستم ها به سمت یوزر فرندلی بودن میرن و ما هم قبول داریم این کار کمی ناخوشایند است؛ اما بعضی از قوانین دست و پاگیر هستند و ما مجبور به انجام این کار هستیم
امیدوارم هیچ وقت مورد قانونی براتون پیش نیاد

دوست عزیز این سیستم خوب نیست برید زرین پال از همه بهتره
حساب من و بسته بود به خاطر این که چندین نفر روی پرداخت کلیک کرده بودند ولی واریز نکرده بودند
اتوماتیک بسته شده بود اکانت نمی شد پرداخت کرد
ولی زرین پال این ها رو نداره
اگر هم خودتون میتونید از بانک ملت استفاده کنید از همه اینها بهتره یک بار برای همیشه خرج کنید

هدف ما رونق کسب و کار اینترنتی کاربران هست، شما میتونین آزادانه نام هر سیستمی رو در بخش پی لاین ببرین ؛ از این بابت هیچ مشکلی نیست
ما خوشحال میشیم کاربران ، سیستم های واسط مختلف رو امتحان کنند و خودشون تصمیم بگیرند روی کدام سیستم باشند و فعالیت کنند
در مورد مشکلتون هم سیستم امنیتی پی لاین هست، زمانیکه در 1 دقیقه برای مثال 20 تراکنش ناموفق و توسط ربات ایجاد بشه، سیستم بصورت خودکار اینکارو برای جلوگیری از مصرف منابع سیستم میکنه، البته این مشکل رفع شده و کاربران براحتی دارند در سیستم فعالیت می کنند

irantaze
2013-03-01, 09:23
اگر بانک ملت دارید بهتره از همون استفاده کنید
به هر حال بعضیا وسواس به خرج میدن
پی لاین تو بیشتر موارد از زرین پال خیلی حساس تره

ایران نشر
2013-03-01, 09:39
مثل اینکه باز باید توضیح بدم که کل تاپیک درباره اینه که چرا وقتی میشه در برنامه اکروبات فرم قرارداد را تکمیل و ارسال کرد باید لقمه را دور سر خود بچرخونیم و یکبار قرارداد را پرینت بگیربم و با دست پر کنیم و دوباره اسکن کنیم و ارسال کنیم

با سلام و ممنون بابت انتقاد
در مورد نحوه اخذ درگاه ملت، بنده واقعاً نمیدونم شما چطوری و فقط با یک pdf درگاه گرفتین، چون شرایطش طبق گفته خودشون و لینک زیر:
http://www.behpardakht.com/data/Dastorolamal_Pazirandegan_behpardakht.pdf
یک مقدار پیچیده است :
مراحل دريافت خدمت
انتخاب گزينه "ثبت درخواست مشتري حقيقي" يا "ثبت درخواست مشتري حقوقي"
تكميل فرم درخواست خدمات پرداخت اينترنتي و دريافت كد پيگيري.
مراجعه متقاضي به شعبه داراي شماره حساب اصلي پذيرنده با در دست داشتن مدارك لازم.
احراز هويت متقاضي و اخذ مدارك مورد نياز در شعبه جهت ارسال به مراجع بالاتر.
فکر کنم همین 4 خط کفایت می کنه که به پرداخت فقط با یک pdf و امضای الکترونیک اقدام به ارائه درگاه نمیکنه چون همانطور که در ایمیل هم خدمتتون عرض شد، امضای الکترونیک فاقد ارزش قانونی است.
این انتقادتون اتفاقاً ما را بجای اینکه ناراحت کنه خوشحال میکنه، اگر پی لاین الآن به این مرحله رسیده و هنوزم داره فعالیت میکنه فقط به خاطر کاربرها و انتقاداتشون از سیستم بوده

ما نگفتیم فقط با یک pdf درگاه گرفتیم
یکسال پیش درگاه گرفتیم که در آن زمان هم با اسکن و ایمیل کردن مدارک مورد نظر براحتی به ما درگاه دادن و متن قرارداد با به پرداخت را هم در برنامه اکروبات تکمیل کردیم و بصورت فایل PDF براشون ایمیل کردیم و هیچگاه نیومدیم قرارداد را پرینت بگیربم و با دست پر کنیم و دوباره اسکن کنیم و ارسال کنیم

mohsensoltani
2013-03-01, 10:00
اگر بانک ملت دارید بهتره از همون استفاده کنید
به هر حال بعضیا وسواس به خرج میدن
پی لاین تو بیشتر موارد از زرین پال خیلی حساس تره

البته این موارد وسواس نیست، مواردی هست که در صورت بروز تخلف از سمت فروشنده از ما تقاضا میکنند

مثل اینکه باز باید توضیح بدم که کل تاپیک درباره اینه که چرا وقتی میشه در برنامه اکروبات فرم قرارداد را تکمیل و ارسال کرد باید لقمه را دور سر خود بچرخونیم و یکبار قرارداد را پرینت بگیربم و با دست پر کنیم و دوباره اسکن کنیم و ارسال کنیم

ما نگفتیم فقط با یک pdf درگاه گرفتیم
یکسال پیش درگاه گرفتیم که در آن زمان هم با اسکن و ایمیل کردن مدارک مورد نظر براحتی به ما درگاه دادن و متن قرارداد با به پرداخت را هم در برنامه اکروبات تکمیل کردیم و بصورت فایل PDF براشون ایمیل کردیم و هیچگاه نیومدیم قرارداد را پرینت بگیربم و با دست پر کنیم و دوباره اسکن کنیم و ارسال کنیم

شما خودتون در ایمیلی که ارسال کردین فرمودین که مدارک رو با برنامه acrobat تکمیل و فایل pdf هم تکمیل و برای به پرداخت ارسال کردین(با امضای الکترونیک)، در صورتیکه ما برای اخذ درگاه ملت مجبور به پرینت قرارداد ، مهر و امضای اون شدیم
شما یکسال پیش اقدام کردین (نمیدونم در جریان هستین یا خیر، پی لاین هم در ابتدای کار فقط با دریافت کارت ملی شخص اقدام به ارائه درگاه می کرد) حالا به نظرتون چرا به پرداخت قوانینش رو عوض کرده؟ و این قوانین سختگیرانه رو گذاشته؟

Neo2
2013-03-01, 13:06
از همه عزیزانی که در تاپیک شرکت کردند تشکر می کنیم.

همونطورکه میدونید وقتی مشکل قانونی پیش میاد چون شرکت های Holding بانک درگاه رو به طرف قرارداد ارائه کرده، طرف قرارداد بانک باید جوابگو باشه در این زمینه. بیشتر دوستان ممکن هست تابحال مسیرشون
به دادگاه یا دادسرا نیفتاده باشه و البته امیدواریم هیچ وقت این موضوع براتون اتفاق نیفته.
انتقاد شما رو قبول داریم اما مشکل این هست که قاضی تخصصی در رابطه با جرایم سایبری کم هست و در شهرستان ها اصلا وجود نداره. به همین دلیل هنگام بروز مشکل به تنها موردی
که توجه می کنند مدارک و مستندات هست و در بیشتر موارد با وجود مدارک کافی هم رای برعکس میدن!
سخت گیری هم که انجام میشه به خاطر وجود این موارد هست و با این حال هم کاربرانی که مدارک رو از طریق acrobat reader تکمیل می کنند هم تایید میشن. به شرطی که امضایی که روی قرارداد میذارن امضای مناسبی باشه.
ما قادر به پیاده سازی ده ها امکان رو تکنولوژی جدید هستیم که فقط و فقط به خاطر روال کاغذ بازی و قوانین کشور، دستورالعمل های مراجع قانونی و پلیس نمی تونیم پیاده سازی کنیم.
نمود این قوانین رو برای دریافت درگاه های بانکی مشاهده می کنید.
داشتن enamad، پرینت و تکمیل قرارداد، ارسال قرارداد، ارسال ( پست ) مدارک برابر اصل شده هویتی مانند کارت ملی، جواز کسب ، اساسنامه و مدارک کامل شرکت و مدیرعامل و ....
بانک ها شرایط سخت گیرانه تری دارند و تا جایی که بنده به خاطر دارم هیچگاه، هیچ بانکی تنها با ایمیل کردن مدارک به کسی درگاه ندادن و حتما مدارک هویتی برابر با اصل شده رو از متقاضی دریافت کردند ( ارسال پستی )
البته شما خودتون قضاوت کنید که وقتی مشغول به تجارتی میشید که وجه الکترونیکی دقیقا همون ارزش وجه نقد رو داره، اعتبارسنجی کاربران نیاز هست یا خیر.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

ذکر گردیده

"با سلام

موفق باشید"

----

مدارک شما رو بررسی کردم، متاسفانه فایل قراردادی که ارسال کردید چند مشکل داره

1- قرارداد ارسالی تون کیفیت مناسبی نداره و خیلی ریز هست. فضای کافی برای ارسال مدارک با کیفیت در اختیار تمام کاربران قرار داده شده.
2- آدرس تون رو به صورت کامل ننوشتید که اینم مشکل بعدی هست. وقتی در فرمی آدرس درج میشه باید به این شکل پر بشه :
استان، شهرستان، میدان ( در صورت وجود ) ، خیابان، کوچه، فرعی ( در صورت وجود )، ساختمان ( در صورت وجود ) ، واحد و طبقه ( در صورت وجود ) ، پلاک
که شما فقط استان و شهرستان تون رو نوشتید
3- شماره تلفن ثابت حتما نیاز هست که شما این مورد رو هم ننوشتید.
4- از امضای دیجیتال هم صرف نظر می کنیم.

ایران نشر
2013-03-01, 13:31
از همه عزیزانی که در تاپیک شرکت کردند تشکر می کنیم.

همونطورکه میدونید وقتی مشکل قانونی پیش میاد چون شرکت های holding بانک درگاه رو به طرف قرارداد ارائه کرده، طرف قرارداد بانک باید جوابگو باشه در این زمینه. بیشتر دوستان ممکن هست تابحال مسیرشون
به دادگاه یا دادسرا نیفتاده باشه و البته امیدواریم هیچ وقت این موضوع براتون اتفاق نیفته.
انتقاد شما رو قبول داریم اما مشکل این هست که قاضی تخصصی در رابطه با جرایم سایبری کم هست و در شهرستان ها اصلا وجود نداره. به همین دلیل هنگام بروز مشکل به تنها موردی
که توجه می کنند مدارک و مستندات هست و در بیشتر موارد با وجود مدارک کافی هم رای برعکس میدن!
سخت گیری هم که انجام میشه به خاطر وجود این موارد هست و با این حال هم کاربرانی که مدارک رو از طریق acrobat reader تکمیل می کنند هم تایید میشن. به شرطی که امضایی که روی قرارداد میذارن امضای مناسبی باشه.
ما قادر به پیاده سازی ده ها امکان رو تکنولوژی جدید هستیم که فقط و فقط به خاطر روال کاغذ بازی و قوانین کشور، دستورالعمل های مراجع قانونی و پلیس نمی تونیم پیاده سازی کنیم.
نمود این قوانین رو برای دریافت درگاه های بانکی مشاهده می کنید.
داشتن enamad، پرینت و تکمیل قرارداد، ارسال قرارداد، ارسال ( پست ) مدارک برابر اصل شده هویتی مانند کارت ملی، جواز کسب ، اساسنامه و مدارک کامل شرکت و مدیرعامل و ....
بانک ها شرایط سخت گیرانه تری دارند و تا جایی که بنده به خاطر دارم هیچگاه، هیچ بانکی تنها با ایمیل کردن مدارک به کسی درگاه ندادن و حتما مدارک هویتی برابر با اصل شده رو از متقاضی دریافت کردند ( ارسال پستی )
البته شما خودتون قضاوت کنید که وقتی مشغول به تجارتی میشید که وجه الکترونیکی دقیقا همون ارزش وجه نقد رو داره، اعتبارسنجی کاربران نیاز هست یا خیر.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

مدارک شما رو بررسی کردم، متاسفانه فایل قراردادی که ارسال کردید چند مشکل داره

1- قرارداد ارسالی تون کیفیت مناسبی نداره و خیلی ریز هست. فضای کافی برای ارسال مدارک با کیفیت در اختیار تمام کاربران قرار داده شده.
2- آدرس تون رو به صورت کامل ننوشتید که اینم مشکل بعدی هست. وقتی در فرمی آدرس درج میشه باید به این شکل پر بشه :
استان، شهرستان، میدان ( در صورت وجود ) ، خیابان، کوچه، فرعی ( در صورت وجود )، ساختمان ( در صورت وجود ) ، واحد و طبقه ( در صورت وجود ) ، پلاک
که شما فقط استان و شهرستان تون رو نوشتید
3- شماره تلفن ثابت حتما نیاز هست که شما این مورد رو هم ننوشتید.
4- از امضای دیجیتال هم صرف نظر می کنیم.

همین پاسخگویی مسئولین پی لاین نشان دهنده مدیریت خوب این مجموعه میباشد

1. در مورد کیفیت تصویر قرار داد ارسالی حق با شماست و طی ایمیلی که برایتان ارسال نمودیم فایلpdf را ارسال کردیم تا در صورت لازم خودتان پرینت بگیرید (در هر صورت برای تکمیل مدارک اگر احتیاج به پرینت باشد چه اسکن فرم دست نویس ما و چه فایل pdf نیاز به پرینت دارد) و از بخش ارسال مدارک چون فقط فرمت jpg قبول میکرد نتوانستیم فایل pdf را ارسال نماییم

2. آدرس هم چون شهرستان هستیم و شهر کوچکی هست محل زندگیمان نه کوچه ها و نه منازل نامگذاری و پلاک گذاری شده
3. چون در منزل شخصی خودم نیستم فکر نمیکنم شماره تماس ثابت یا منزل زیاد کارایی داشته باشد چون بیشتر مواقع پاسخگویی از طریق خط موبایل میباشد
4. امضا هم اگر فایل pdf ارسالی را مشاهده نمایید کیفیت لازم را دارا بوده و هنگام پرینت خوانا و بدون مشکل میباشد

rezaonline.net
2013-03-01, 14:50
آقای Neo2 این ایمیل kianu_riuz@yahoo.com متعلق به شماست ؟

irandac
2013-03-01, 16:56
فکر کنم درگاه مستقیم بخوای بگیری اینقدر دنگ و فنگ نداشته باشه

mihanproje
2013-03-01, 17:07
فکر کنم درگاه مستقیم بخوای بگیری اینقدر دنگ و فنگ نداشته باشه

دو ماهه فيكس تو صف به پرداخت هستم...

irandac
2013-03-01, 17:23
زرین پال بگیرید خودتونو خلاص کنید

kavarshop
2013-03-01, 19:28
دوستان من پی لاین استفاده میکنم از ثبت نام راضی بودم از انتقال وجه راضی هستم از پاسخگویی راضی ام بهتر از این نمیشه اگر ایرادی هم میگیرن حق دارن میخوان جلوی کلاه برداری رو بگیرن تا دوتا فرشگاه ابرو بقیه فروشگاه ها رو نبرند . دوستان گلم با شما ها نیست بهتون بر نخوره ها

Neo2
2013-03-02, 10:05
همین پاسخگویی مسئولین پی لاین نشان دهنده مدیریت خوب این مجموعه میباشد

1. در مورد کیفیت تصویر قرار داد ارسالی حق با شماست و طی ایمیلی که برایتان ارسال نمودیم فایلpdf را ارسال کردیم تا در صورت لازم خودتان پرینت بگیرید (در هر صورت برای تکمیل مدارک اگر احتیاج به پرینت باشد چه اسکن فرم دست نویس ما و چه فایل pdf نیاز به پرینت دارد) و از بخش ارسال مدارک چون فقط فرمت jpg قبول میکرد نتوانستیم فایل pdf را ارسال نماییم

2. آدرس هم چون شهرستان هستیم و شهر کوچکی هست محل زندگیمان نه کوچه ها و نه منازل نامگذاری و پلاک گذاری شده
3. چون در منزل شخصی خودم نیستم فکر نمیکنم شماره تماس ثابت یا منزل زیاد کارایی داشته باشد چون بیشتر مواقع پاسخگویی از طریق خط موبایل میباشد
4. امضا هم اگر فایل pdf ارسالی را مشاهده نمایید کیفیت لازم را دارا بوده و هنگام پرینت خوانا و بدون مشکل میباشد

لطفا مدارک تون رو با کیفیت مناسب تر از طریق اکانت خودتون ارسال کنید چون کارکنان Payline مجاز دست بردن در هیچ اطلاعاتی نیستند.
شماره تلفن ثابت و آدرس دقیق منزل هم نیاز هست.
لطفا موارد مربوط رو تصحیح کنید و مدارک رو مجدد ارسال کنید تا همکارانمون تایید کنن.

nswir
2013-03-03, 00:11
من که از پی لاین راضی هستم
واریزی ها بسیار به موقع و سریع انجام میشه
کیفیت عالی
امیدوارم چش نخورید

84edu
2013-03-03, 16:56
تاپیک به درخواست استارتر بسته می شود.