PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رقابت ناسالم ایران مارکت

Alirezaer
2011-01-19, 17:19
سلام:
2 هفته پیش تلفن من زنگ خورد و خانمی گفتند آقای ...،من گفتم بله و گفتند شما صاحب فروشگاه اینترنتی ... هستید،گفتم بله،اون خانم گفتند که شما ظاهرا با پارس پیک کار می کنید،من گفتم خانم شما مشتری هستید با تماس گرفتید اطلاعات کسب کنید،گفتند من از ایران مارکت هستم،من گفتم من از پارس پیک راضی هستم و دلیلی نداره که پنل پستی دیگه ای رو خریداری کنم.
سوالی که من از مسئولان ایران مارکت دارم این هست که این رقابت ناسالم چه معنی داره؟یعنی چون تعداد فروشگاه هایی که از شما پنل می گیرند کاهش پیدا کرده،شما باید مشتری سایر سیستم های پستی رو قانع کنید که از سیستم شما استفاده کنند؟
این واقعا رقابت نیست و یک کار غیر اخلاقی هست.

m.ghalgar
2011-01-19, 17:35
قبلا با منم تماس گرفته بودند با اجازه دوستان وقتی دیدم دلیل منطقی برای انتقال به ایران مارکت نداره حسابی سر کارش گذاشتم >:)

FeoDolaR
2011-01-19, 18:07
دوستان شما که با پارس پیک کار میکنید بزرگترین مزیتش چیه ؟ خیلی ها ایران مارکت رو برای سیستم تبلیغاتی گستردش انتخاب میکنن ، مثه خود من . اما در مورد پارس پیک بیشتر در مورد خوش قولی ها و پشتیبانی خوبشون شنیدم . اینا که برای فروشنده درآمدی نداره !

Reza
2011-01-19, 18:38
سلام:
2 هفته پیش تلفن من زنگ خورد و خانمی گفتند آقای ...،من گفتم بله و گفتند شما صاحب فروشگاه اینترنتی ... هستید،گفتم بله،اون خانم گفتند که شما ظاهرا با پارس پیک کار می کنید،من گفتم خانم شما مشتری هستید با تماس گرفتید اطلاعات کسب کنید،گفتند من از ایران مارکت هستم،من گفتم من از پارس پیک راضی هستم و دلیلی نداره که پنل پستی دیگه ای رو خریداری کنم.
سوالی که من از مسئولان ایران مارکت دارم این هست که این رقابت ناسالم چه معنی داره؟یعنی چون تعداد فروشگاه هایی که از شما پنل می گیرند کاهش پیدا کرده،شما باید مشتری سایر سیستم های پستی رو قانع کنید که از سیستم شما استفاده کنند؟
و

قبلا با منم تماس گرفته بودند با اجازه دوستان وقتی دیدم دلیل منطقی برای انتقال به ایران مارکت نداره حسابی سر کارش گذاشتم >:)
منو یاد تاپیکی میفته که چند وقت پیش با همین عنوان تو انجمن زده شده بود.
اون موقع نماینده ایران مارکت سنتر اومد گفت که ما این کار رو نکردیم . بعد گفت پیگیری می کنیم کی این حرف رو زده و مواخذه اش می کنیم . بعد گفتن همچین چیزی تو برنامه تبلیغاتی ما نیست و دیگه تکرار نمیشه چون روش سالم و پذیرفته شده ای نیست و . . . و الانم دوباره روز از نو روزی از نو

اگه کسی دیگه ای بود میگفتم مدرک بذار تا باور کنم اما چون علیرضا رو میشناسم بدون مدرک هم شخصا قبول میکنم . بقیه دوستان مختارن خودشون تصمیم بگیرن .
اما واقعا خوشحال میشم کاربران و نماینده های ایران مارکت به این تاپیک یا اینگونه تاپیک ها به دید تخریبی نگاه نکنن و به دید انتقادی نگاه کنن که به دلیل یک کار ناپسند و یک روش تبلیغاتی مطرود داره انجام میشه . امیدوارم اشتباه شده باشه!!!

ARCHIVEMASTER
2011-01-19, 22:13
من میخام بدونم کدوم یکی از شیوه های تبلیغاتی ما ایرانی ها درسته که این یکی باشه؟؟؟
کافیه شما تو گوگل یه جیزی جستجو کنین.اونوقت میبینین کلی صفحه نامربوط که چیزای مزخرف مثل ساعت سامورایی و مهره مار توش هست واستون میاد...

این کار ایران مارکت هم فکر نکنم کار غیر اخلاقی باشه.با شما تماس میگیرن تا شما رو مجاب کنن که سیستم خودشون بهتره و شما رو به سمت خودشون جذب میکنن.
من یه سوال دارم: تا حالا شما رو مجبور به قرارداد بستن کردن؟ یا تهدیدتون کردن؟

این جوری که شما میگین پس دیگه باید همه بازاریاب ها کلاهبردار و ... باشن.

F.Shemshad
2011-01-19, 22:39
تقریبا با پست دوست بالاییمون موافق هستم!

من کار هیچ شرکتی را تایید یا رد نمیکنم ولی بحثی که الان هست اینه که بازاریابی تلفنی یک روش از بازاریابی ها در سراسر دنیاست و این کار غیر اخلاقی و رقابت نا سالم محسوب نمیشه ..

ایران مارکت داره روش بازاریابی تلفنی را پیش میبره و با مشتری های بالقوه اش تماس میگیره ( حالا این مشتری میتونه از هر شرکت دیگه ای عضو باشه و یا کلا عضو هیچ شرکتی نباشه )
در این تماس امکانات و مزایای سیستمشون را به شما توضیح میدن و مجابتون میکنند که به جمع اون شرکت بپیوندید و تا اینجا هیچ مشکل یا کار ناپسندی انجام ندادند ! و این شما هستید که با توجه به توضیحات اونها و بررسی های خودتون بهترین شرکت را انتخاب کنید و باهاشون کار کنید .

اگر ایران مارکت شما را پشت تلفن تهدید کرد و یا از شرکت رقیب بد گویی کرد و تخریب کرد و مواردی اینچنینی حق با شما بوده و کار ایران مارکت غیر اخلاقی و زشت محسوب میشه ولی در غیر اینصورت فقط یک روش برای بازاریابی بوده که هیچ مشکلی از نظر عرف و اخلاق ندارد .

نکته مهم : بنده هیچ رابطه ای با شرکت ایران مارکت سنتر ندارم و بر عکس با مدیر عامل شرکت پارس پیک رابطه خوبی دارم و نسبت به اقای کریمی ارادت دارم ! این پست تنها نظر شخصی خودم به صورت عادلانه بود !

موفق باشید

p30maps
2011-01-20, 00:28
اگه بازارایابی ایران مارکت سنتر فقط از خودشون تعریف کرده باشن! کار بدی نکردند.

اما اگه دوباره رقیب رو تخریب کرده باشن که خیلی زشتی کردند.

اگه در مورد حرفاشون بیشتر توضیح بدید، مسئله روشن میشه

ARCHIVEMASTER
2011-01-20, 00:38
به نظر من باید نام تاپیک عوض بشه.شده مثل تیتر مجله ها.
روی مجله یه چیزی نوشته داخلش که مطلی رو شرح داده میبینی مساله زمین تا آسمون فرق میکنه.

این جوری تهمت زدن و دلیل و مدرک نیاوردن کار درستی نیست.چون ناخودآگاه ذهنیت بدی رو به خواننده منتقل میکنه.
من تازه با ایران مارکت قرارداد بستم.نمی گم خوبه یا بد. این چیزهایی هم که گفتم اصلا ربطی به ایران مارکت و پارس پیک و ... نداره.

اگه یه مقدار بیطرفانه به مسائل نگاه کنیم بهتره...

Alirezaer
2011-01-20, 00:49
اون خانمی که با من تماس گرفت گفت تسویه حساب ایران مارکت سنتر بهتر از پارس پیک هست و تو این زمینه ایران مارکت قویتر هست.
این رقابت کاملا ناسالم هست،این کار ایران مارکت زمانی درست هست که فروشگاهی هنوز پنل پستی نگرفته و بخواد سیستم خودش رو معرفی کنه.
از زمانی که آقای سعادت جو از ایران مارکت جدا شدند،سیاست های این شرکت به کلی دگرگون شد و از نظر من این رقابت ناسالم از همان موقع آغاز شد.

m.ghalgar
2011-01-20, 10:39
توضیح بیشتر :

بدیهی هست که اگه فقط از خوبی های ایران مارکت بگن بد که نیست خوب هم هست ولی اون خانمی که با من تماس گرفته بود می دونست من پارسپیک دارم و چون فکر می کرد اطلاعات زیادی ندارم می خواست چند تا چیز رو به من ثابت کنه .

مثلا به من می گفت تسویه ایران مارکت بهتره چون سفارشات توزیع شده رو هم پرداخت می کنه ! وقتی بهش گفتم پارسپیک هم این کار رو می کنه گفت تسویه ما هفتگیه بعد من گفتم یک هفته یا ده روز برای من فرقی نداره گفت ایران مارکت وب سرویس داره مجددا بهش یادآوری کردم که من چند ساله با پارسپیک دارم کار می کنم و الان هم وب سرویس دارم رفت سراغ تبلیغ کنندگان ایران مارکت و اونو توضیح داد و من گفتم که محصولات ما مناسب این کار نیست بعد از پیک موتوری گفت که من گفتم ما شهرستان هستیم .

و براش توضیح دادم که با این تفاسیر دلیلی نداره من پول بیشتری بدم و ایران مارکت بگیرم ولی بدم نمیاد دو تا سیستم پستی داشته باشم اگه تخفیف خوبی بدید (می خواستم ببینم چقدر تخفیف می تونه بده;)) اما بازم گفت شما به جای چند تا سیستم یه سیستم ایران مارکت بگیر ....:-o
بعد از اون دوبار دیگه هم با من تماس گرفت(یه بار خودش تماس گرفت دوباره بعد از یه ماه یکی زنگ زد گفت خانم قبلی از اینجا رفته و پرونده شما دست منه ! ...~x(

تقریبا با پست دوست بالاییمون موافق هستم!

من کار هیچ شرکتی را تایید یا رد نمیکنم ولی بحثی که الان هست اینه که بازاریابی تلفنی یک روش از بازاریابی ها در سراسر دنیاست و این کار غیر اخلاقی و رقابت نا سالم محسوب نمیشه ..

ایران مارکت داره روش بازاریابی تلفنی را پیش میبره و با مشتری های بالقوه اش تماس میگیره ( حالا این مشتری میتونه از هر شرکت دیگه ای عضو باشه و یا کلا عضو هیچ شرکتی نباشه )
در این تماس امکانات و مزایای سیستمشون را به شما توضیح میدن و مجابتون میکنند که به جمع اون شرکت بپیوندید و تا اینجا هیچ مشکل یا کار ناپسندی انجام ندادند ! و این شما هستید که با توجه به توضیحات اونها و بررسی های خودتون بهترین شرکت را انتخاب کنید و باهاشون کار کنید .

اگر ایران مارکت شما را پشت تلفن تهدید کرد و یا از شرکت رقیب بد گویی کرد و تخریب کرد و مواردی اینچنینی حق با شما بوده و کار ایران مارکت غیر اخلاقی و زشت محسوب میشه ولی در غیر اینصورت فقط یک روش برای بازاریابی بوده که هیچ مشکلی از نظر عرف و اخلاق ندارد .

نکته مهم : بنده هیچ رابطه ای با شرکت ایران مارکت سنتر ندارم و بر عکس با مدیر عامل شرکت پارس پیک رابطه خوبی دارم و نسبت به اقای کریمی ارادت دارم ! این پست تنها نظر شخصی خودم به صورت عادلانه بود !

موفق باشید

اما اگه دوباره رقیب رو تخریب کرده باشن که خیلی زشتی کردند.

اگه در مورد حرفاشون بیشتر توضیح بدید، مسئله روشن میشه

این جوری تهمت زدن و دلیل و مدرک نیاوردن کار درستی نیست.چون ناخودآگاه ذهنیت بدی رو به خواننده منتقل میکنه.

F.Shemshad
2011-01-20, 10:48
با این صحبت ها من که نمیتونم قبول کنم کار غیر اخلاقی کرده باشند ! چون در هیچ کدوم از صحبت ها از شرکت رقیب بد نگفتند و فقط مقایسه انجام دادن و بازاریابی! فکر نکنم این ایرادی داشته باشه..

من از هیچ کدوم شرکت ها طرفداری نمیکنم ، فقط میخوام عادلانه به قضیه نگاه کنیم.

Alirezaer
2011-01-20, 11:00
با این صحبت ها من که نمیتونم قبول کنم کار غیر اخلاقی کرده باشند ! چون در هیچ کدوم از صحبت ها از شرکت رقیب بد نگفتند و فقط مقایسه انجام دادن و بازاریابی! فکر نکنم این ایرادی داشته باشه..

فرض می کنیم یک نفر از سیستم پادینا شما استفاده کنه،اونوقت یک شرکت که دقیقا سیستم مشابه سیستم شما داره با مشتری شما تماس بگیره و شروع کنه از سیستم شما بد گفتن و سیستم خودشون رو بهتر معرفی کنه،به این میگن رقابت ناسالم.
ایران مارکت از دید من باید یک تغییر اساسی در خودش ایجاد کنه تا بتونه با شرکت هایی مثل پارس پیک،هموار و ... رقابت کنه

m.ghalgar
2011-01-20, 11:02

منم می خوام عادلانه بحث کنیم .
من اشکال این کار رو در این می بینم که سیاست کاری اینا اینه که از افراد کم اطلاع سو استفاده بکنند مثلا میگه ایران مارکت توزیع شده رو پرداخت می کنه ولی پارسپیک پرداخت نمی کنه خب این دروغه دیگه ! یا اینکه ایران مارکت وب سرویس داره ولی پارسپیک نداره (وقتی من بهش گفتم پارسپیکم داره گفت نه وب سرویس یعنی مشتری از داخل فروشگاه خرید می کنه و به سایت واسطه نمی ره گفتم به خدا داره!) ...

p30maps
2011-01-20, 11:26
من اشکال این کار رو در این می بینم که سیاست کاری اینا اینه که از افراد کم اطلاع سو استفاده بکنند مثلا میگه ایران مارکت توزیع شده رو پرداخت می کنه ولی پارسپیک پرداخت نمی کنه خب این دروغه دیگه ! یا اینکه ایران مارکت وب سرویس داره ولی پارسپیک نداره (وقتی من بهش گفتم پارسپیکم داره گفت نه وب سرویس یعنی مشتری از داخل فروشگاه خرید می کنه و به سایت واسطه نمی ره گفتم به خدا داره!) ...

کاملا تایید یشه

به نظر من بازاریاب فقط باید از خوبی های سیستم خودش تعریف کنه و نباید حتی جمله ای در مورد سیستمهای رقیب صحبتی کنه

با توجه به تجربه شما، میشه فهمید که بازاریابهای ایران مارکت از جای خاصی خط گرفته اند و به طور کامل توجیه نشدند که به همین راحتی در مورد

نبودن امکانات سیستم های دیگه صحبت می کنند.

یه سوال هم برای من پیش اومده!!؟؟ :-? چرا بازاریابای ایران مارکت فقط با فروشگاههای پارس پیک تماس میگیرن؟؟

asasas
2011-01-20, 18:32
سلام دوستان
ایران مارکت که گندشو در اورده چند سال پیشم با همین ترفند اومد جلو یک سایت زد به نام pardakht.ws و با کلک بازی یه جوی به سود خودش درست کرد
همینجا میتونم 100 تا عیب بگم که ایران مارکت بدترینه

Robert7
2011-01-20, 21:08
سلام:

دوست عزيز، به نظر بنده اين روش بازاريابي خيلي هم خوبه و به نفع مشتريه. بنده به عنوان فروشگاه دار مايلم با كسي قرارداد ببندم كه شرايط بهتري ارائه ميده. اين طور كه شما تعريف كرديد اون خانم زنگ زده و بهتون پيشنهاد داده، ديگه سنجيدنش با خودتونه. اين يعني بازار رقابتي كه باعث ميشه پارس پيك براي اينكه مشترياني مثل شما رو نگه داره بره دنبال ايجاد امكاناتي كه ايران ماركت داره و اونا ندارن و سعي ميكنه شما رو راضي نگه داره كه همچنان از خودش سرويس بگيريد. به نظر من اين كارشون مشكلي نداره و به نفع مشتريه.

F.Shemshad
2011-01-20, 23:35
فرض می کنیم یک نفر از سیستم پادینا شما استفاده کنه،اونوقت یک شرکت که دقیقا سیستم مشابه سیستم شما داره با مشتری شما تماس بگیره و شروع کنه از سیستم شما بد گفتن و سیستم خودشون رو بهتر معرفی کنه،به این میگن رقابت ناسالم.
ایران مارکت از دید من باید یک تغییر اساسی در خودش ایجاد کنه تا بتونه با شرکت هایی مثل پارس پیک،هموار و ... رقابت کنه

دوست عزيز، به نظر بنده اين روش بازاريابي خيلي هم خوبه و به نفع مشتريه. بنده به عنوان فروشگاه دار مايلم با كسي قرارداد ببندم كه شرايط بهتري ارائه ميده. اين طور كه شما تعريف كرديد اون خانم زنگ زده و بهتون پيشنهاد داده، ديگه سنجيدنش با خودتونه. اين يعني بازار رقابتي كه باعث ميشه پارس پيك براي اينكه مشترياني مثل شما رو نگه داره بره دنبال ايجاد امكاناتي كه ايران ماركت داره و اونا ندارن و سعي ميكنه شما رو راضي نگه داره كه همچنان از خودش سرويس بگيريد. به نظر من اين كارشون مشكلي نداره و به نفع مشتريه.

پست های بالا تقریبا تایید میشند !

یک نکته مهم را فراموش نکنید :

من در همه پست هام عرض کردم اگر ایران مارکت سرویس پارس پیک را زیر سوال برده باشه و تهمت زده باشه و بدگویی یا ... کرده باشه اصلا کار درستی نکرده و دور از اخلاق هست ! ولی اگر فقط با شما تماس گرفتند و سیستم خودشون را با بقیه مقایسه کردند و سعی در جذب شما به طور اخلاقی و با روش بازاریابی داشتند اصلا کار بدی نکردند و این یک روش مرسوم می باشد .

توجه کنید که بین 2 موضوع بدگویی و مقایسه سیستم با سیستم دیگه خیلی فرق داره و بحث جداست !

birdco
2011-01-21, 09:01
1 - بازاريابي اصلا كار بدي نيست;)
2 - ايران ماركت سنتر در حال حاضر گسترده ترين سيستم واسطه خريد پستي است . همين امر باعث دافعه ميشه و عده اي اين را بر نمتابند و همانطور كه زماني گستردگي و سود دهي بالاي سيستم پرداخت باعث دافعه شد و همين ايران ماركت از دل همان بالا آمد . همانطور كه مايكروسافت دافعه ايجاد كرده است و عده اي به واسطه همين دافعه گستردگي از مثلا لينوكس استفاده مي كنند [-X
3 - من از سه سيستم استفاده مي كنم و هر كدام امتيازاتي دارند . در سيستم دوم رو بنا به دلايلي و در سيستم سوم رو هم به دلايلي غير از دلايل سيستم دوم ، عضو شده ام . عيبي هم نداره و افزايش فروش داشتم كه در كل خوبه . براي هر سه سيستم هم بازاريابي مي كنم ;;)
4 - اگر تماس مي گيرند و پيشنهاد مي دهند ، ببينيد چه امتيازي در اختيار شما مي گذارند . ببينيد آنها چه پيشنهاد مي دهند . آنچه گفته مي شود را ارزيابي كنيد اگر به نفعتان است ، خب اقدام كنيد و اگر نيست بي خيال شويد 8-}
5 - يك امتياز كلي ايران ماركت سنتر ، سيستم تبليغاتي اين شركت است كه در هيچ شركت ديگه اي مشابه آن وجود ندارد . منظورم از « مشابه » گستردگي تعداد بازارياب و فروشگاه و كالاست . خوبي حضور در اين سيستم پرداخت هزينه بازاريابي و تبليغات بعد از وصول وجه آن است . سيستم هاي ديگري كه اين امكان رو ندارند ، شما به عنوان فروشگاه ، خودتان بايد بر روي كالايتان تبليغ كنيد و اين يعني پرداخت هزينه قبل از فروش . دودو تا چهار تا كه بكنيد ، اين امتياز ايران ماركت رو ديگر سيستم ها ندارند >:/
6 - دو سيستم ديگري كه از آن استفاده مي كنم همين امكان ايران ماركت رو ندارند چون تازه شروع كرده اند و سيستمشان را تبليغ نكرده اند . رقباي اصلي ايران ماركت هستند [-o<
7 - هر سيستم ديگري كه با من تماس بگيرد و امتيازي داشته باشد كه سه سيستمي كه عضوش هستم نداشته باشد و شرايط رو براي حضور من مهيا كنند ، حتما وارد آن سيستم مي شوم . منظورم از امتياز اينهاست : 1 - پرداخت حق عضويت از محل فروش در پنل 2 - ترفندهايي براي افزايش فروش از طرف سيستم 3 - پي گيري هاي وصول مطالبات و پايين تر بودن كارمزدها و غيره:d

Alirezaer
2011-01-21, 13:24
تماس گرفتن بازایاب ها با فروشگاه هایی که پنل پستی دارند خیلی جالب نیست و مهمتر از اون این مسئله هست که افرادی که تماس می گیرند،از اون سیستم پستی که اون فروشگاه داره استفاده می کنه،شروع می کنند به بد گفتن.

DDSHOP
2011-01-21, 13:35
با من که خیلی تماس گرفته شد و هنوز هم میشه، ما باید به هوش باشیم و سیستم بهتر رو انتخاب کنیم:

7 - هر سيستم ديگري كه با من تماس بگيرد و امتيازي داشته باشد كه سه سيستمي كه عضوش هستم نداشته باشد و شرايط رو براي حضور من مهيا كنند ، حتما وارد آن سيستم مي شوم . منظورم از امتياز اينهاست : 1 - پرداخت حق عضويت از محل فروش در پنل 2 - ترفندهايي براي افزايش فروش از طرف سيستم 3 - پي گيري هاي وصول مطالبات و پايين تر بودن كارمزدها و غيره
حرف آقای امیرآبادی کاملا تایید میشه.

skyshopin
2011-02-22, 08:31
سلام

دوستان فرستنده ودیگر شرکت ها هم تماس می گیرند چندین بار با من تماس گرفتند تنها ایران مارکت سنتر نیست

این تجارت است.

h-agah
2011-02-22, 10:38
درسته

تمامی شرکتها تماس می گیرند .. با خود بنده هم چند تا شرکت تماس گرفتند و دوست داشتند که با اونها هم کار کنم

نمونه اش همین ایران مارکت هست که زیاد هم بدگویی از شرکت فعلی که باهاشون کار می کنم نکردند و بیشتر از مزایای سرویس خودشون صحبت کردند و گفتند نیازی نیست که شما شرکتی که فعلا باهاش کار می کنید رو کنار بگذارید . بلکه در کنار اون شرکت بیایید با ما هم کار کنید

البته دوستان توجه کنند که اکثر سرویسهای خرید پستی به تعداد انگشتان دست کارمند دارند اما ایران مارکت سنتر پاسخگو و کارمندان خیلی زیادی داره و طبیعی هست که نحوه برخورد هر کارمندی با افراد به یک شکل خاص و متفاوت باشه .. و این مورد رو نباید حمل بر ناجوانمردی ایران مارکت کرد

من احساس می کنم جو تالار به صورت شدید به نفع سرویسهای خرید پستی خاصی هست که امیدوارم اشتباه کرده باشم..

به نظر من همین بدگویی ها خودش بدترین نوع رقابت هست و رقابت ناسالم یعنی این ...

zooj
2011-08-14, 20:00
من 3 سال هست که کار میکنم و زمانی که آقای سعادت جو بودن و تا الان .... یه مقدار سایست های کاری شون عوض شده ولی من راضی ام همیشه سفارش هام روچک میکنم رسیده ؟ نرسیده ؟ زنگ میزنم به مشتری تا بره پیگیر شه ؟ هر هفته هم پول رو میریزه به حساب و تا الان مشکلی نداشتم باهاش .نمیدونم چه جوری بعضی ها مشکل دارن یا میخوان.................؟

TandisMahsool
2011-08-14, 22:19
و

منو یاد تاپیکی میفته که چند وقت پیش با همین عنوان تو انجمن زده شده بود.
اون موقع نماینده ایران مارکت سنتر اومد گفت که ما این کار رو نکردیم . بعد گفت پیگیری می کنیم کی این حرف رو زده و مواخذه اش می کنیم . بعد گفتن همچین چیزی تو برنامه تبلیغاتی ما نیست و دیگه تکرار نمیشه چون روش سالم و پذیرفته شده ای نیست و . . . و الانم دوباره روز از نو روزی از نو

اگه کسی دیگه ای بود میگفتم مدرک بذار تا باور کنم اما چون علیرضا رو میشناسم بدون مدرک هم شخصا قبول میکنم . بقیه دوستان مختارن خودشون تصمیم بگیرن .
اما واقعا خوشحال میشم کاربران و نماینده های ایران مارکت به این تاپیک یا اینگونه تاپیک ها به دید تخریبی نگاه نکنن و به دید انتقادی نگاه کنن که به دلیل یک کار ناپسند و یک روش تبلیغاتی مطرود داره انجام میشه . امیدوارم اشتباه شده باشه!!!

من یکبار تماس گرفتم و ازشون انتقاد کردم و گفتم یک ساله کارتون تعطیل شده و کارتون شفاف نیست...گفت تو بعضی از انجمنا علیه ما مطلب مینویسند منم گفتم بیاید از خودتون دفاع کنید و جواب بدید :d

TandisMahsool
2011-08-14, 22:30
من 3 سال هست که کار میکنم و زمانی که آقای سعادت جو بودن و تا الان .... یه مقدار سایست های کاری شون عوض شده ولی من راضی ام همیشه سفارش هام روچک میکنم رسیده ؟ نرسیده ؟ زنگ میزنم به مشتری تا بره پیگیر شه ؟ هر هفته هم پول رو میریزه به حساب و تا الان مشکلی نداشتم باهاش .نمیدونم چه جوری بعضی ها مشکل دارن یا میخوان.................؟

نباید حق رو نگفت سیستم تبلیغاتیشون خیلی عالیه من کلی سفارش دارم

84edu
2011-08-14, 23:52
این چیزا زیاد مهم نیست، چون برداشت شخصی از قضایا میشه.
فقط برای من مهم اینه که توی روش cod چه ارگانی یا چه شرکتی میاد و اطلاعات شخصی یک فروشنده و حتی یک خریدار رو محرمانه نگه میداره؟
موبایل، تلفن، آدرس، ایمیل و اسم و خیلی چیزای دیگه
اینا خیلی مهمن ولی هیچکس بهشون توجه نمیکنه!

www.2in.ir
2011-08-15, 01:57
تسویه حساب پارس پیک حرف نداره تا حالا یه بدقولی ازشون ندیدیم من همکارم فروشگاه داره اول با پرداخت بود که همه چیزو مینداختن سر پست و اخرم بخشی از پولشو خوردن اکثر کسانی که با پارس پیک قرار داد دارن قبلا یا عضو مارکت سنتر بودن یا پرداخت حالا اگرم از این شرکت مارکت سنتر تماس بگیرند وقتی یکی از شرکتی که کار میکنه راضی باشه مسلما نمیره سراغشون حالا بذار زنگ بزنند و تبلیغ کنند من فکر میکنم این سایت شاپکیپر خیلی باعث شفافسازی شده .

persiastore
2011-08-15, 16:39
من یکبار تماس گرفتم و ازشون انتقاد کردم و گفتم یک ساله کارتون تعطیل شده و کارتون شفاف نیست...گفت تو بعضی از انجمنا علیه ما مطلب مینویسند منم گفتم بیاید از خودتون دفاع کنید و جواب بدید :d

خوب اگر این انجمن مثلا به قول خودشون علیه اونهاست چرا بهش تبلیغ دادند ؟

TandisMahsool
2011-08-15, 21:03
خوب اگر این انجمن مثلا به قول خودشون علیه اونهاست چرا بهش تبلیغ دادند ؟

آره منم چند روزه تبلیغشو دیدم تعجب کردم نمیدونم والا

84edu
2011-08-16, 12:36
دیدن تبلیغ ایران مارکت سنتر توی شاپ کیپر اونم در حالی که در آخرین تماسم باهاشون ادعا کردند که توی شاپ کیپر یک باند علیه اونها داره کار میکنه، عجیب ترین اتفاق یک ماه گذشته بود برای من!!!

birdco
2011-08-16, 14:22
مسئله دادن تبليغ هيچ ارتباطي با مخالفت دو طرف نداره . اتفاقا اين هوشمندي ايران ماركت رو مي رسونه كه تبليغ رو جايي داده كه بازديد بالايي داره و رتبه خوبي هم داره . شاپكيپر پول ميگيره و ايران ماركت مشتري جذب مي كنه اين يك معامله كاملا درسته .

efen_2006
2011-08-16, 14:56
دیدن تبلیغ ایران مارکت سنتر توی شاپ کیپر اونم در حالی که در آخرین تماسم باهاشون ادعا کردند که توی شاپ کیپر یک باند علیه اونها داره کار میکنه، عجیب ترین اتفاق یک ماه گذشته بود برای من!!!

سلام

ایران مارکت مثل شرکت سونی و کوکا کولا میمونه تبلیغاتی که انجام میده برای برند سازیه و اینکه داره به مشتریهای 2 الی 5 ساله دیگه ایران می اندیشه

بنابر این براش فرقی نداره که تو جایی تبلیغ کنه که شاید یه کم ناجوانمردانه از ازش بد میگن در صوورتی که همین چند روز پیش بهترین ارائه دهنده سذویس خرید پستی در ایران شده است.

efen_2006
2011-08-16, 15:03

با سلام

شما که صاحب نظرید وقتی که یه بحثی رو در این فضای آشفته باز میکنید باید یه راهکاری رو هم پیشنهاد بدین

حال برفرض هم یک کارشناس فروش هم از یک سیستمی تعریف نکرد و سیستم خودشو تبلیغ کرد
یه سوال: اگر کسی اینطوری یه سیستم رو به شما معرفی کرد مگر اتفاقی برای شما میافتد مثل اینکه میری یه نمایشگاه اتومبیل و صاحب اون نمایشگاه بدی های یک ماشینو میگه و خوبیهای یه ماشین دیگر رو هم به شما میده و در نهایت شما تصمیم گیرنده هستی و انتخاب میکنی بنابراین صاحب اون نمایشگاه نباید زیر سوال بره و هر انتخابی کردی و اگر هم بد بود نباید تقصیر و گردن کسی دیگه بندازی دوست عزیز!!!

efen_2006
2011-08-16, 15:04

البته باید دید این دلایل منطقی از جانب شما چیست؟

ferdosi
2011-08-20, 05:06
سلام

ایران مارکت مثل شرکت سونی و کوکا کولا میمونه تبلیغاتی که انجام میده برای برند سازیه و اینکه داره به مشتریهای 2 الی 5 ساله دیگه ایران می اندیشه

بنابر این براش فرقی نداره که تو جایی تبلیغ کنه که شاید یه کم ناجوانمردانه از ازش بد میگن در صوورتی که همین چند روز پیش بهترین ارائه دهنده سذویس خرید پستی در ایران شده است.

سلام خدمت آقای ایران مارکت سنتر عزیز!
اگراشکالی نداره من بعداز این به شما میگم آقای ایران مارکت سنتر
لطفا وقتی میخواین درمورد شرکت خودتون صحبت کنین نام شرکت ها وکمپانی های بزرگ رو زیر سوال نبرین!
اوضاع شرکت شما مثل سونی و کوکا کولا نیست بلکه دقیقا مثل برند مولینکس هست که ورشکست شد
یعنی اوضاع خرابه وباید پول بیشتری برای تبلیغات (که تا دیروزاعتقادی بهش نداشتین)خرج کرد
این هم که اومدن اینجا تبلیغ کردن شاید برای اون باشه که میگن "دوستانت رونزدیک خودت نگه دارودشمنانت رونزدیکتر"
شایداومدن اینجا که نزدیک رقبا وناجوانمردان! باشن تا ازهمه چی باخبرشن
درمورد ادعای مفتضحانه "بهترین ارائه دهنده سرویس خرید پستی در ایران" که خبرش روخودجنابعالی دراین تاپیک اعلام کردی! ودراونجاهم با برخورد منطقی! طرفداران ایران مارکت روبرو شد همه درلینک زیر میتونن ببینن که نتایج بحث چی شد

http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php?t=7402

نکته دیگرهم اینه که این انجمن ناجوانمردانه و اون سایتی که ایران مارکت رو بهترین معرفی کرده هردو مال یکنفره وحالا چطوره که اون که اول انتخاب کرده شمارو ، برای شما حجته وقابل استناد درهمه جا ولی اینجا که انواع واقسام انتقادها از شما میکنن ناجوانمردن همه؟؟؟؟

ferdosi
2011-08-20, 05:19
با سلام

شما که صاحب نظرید وقتی که یه بحثی رو در این فضای آشفته باز میکنید باید یه راهکاری رو هم پیشنهاد بدین

حال برفرض هم یک کارشناس فروش هم از یک سیستمی تعریف نکرد و سیستم خودشو تبلیغ کرد
یه سوال: اگر کسی اینطوری یه سیستم رو به شما معرفی کرد مگر اتفاقی برای شما میافتد مثل اینکه میری یه نمایشگاه اتومبیل و صاحب اون نمایشگاه بدی های یک ماشینو میگه و خوبیهای یه ماشین دیگر رو هم به شما میده و در نهایت شما تصمیم گیرنده هستی و انتخاب میکنی بنابراین صاحب اون نمایشگاه نباید زیر سوال بره و هر انتخابی کردی و اگر هم بد بود نباید تقصیر و گردن کسی دیگه بندازی دوست عزیز!!!

شمامثل اینکه قضیه رو نگرفتی دوست عزیز
گفتن یک نفری (مثل شمای ایران مارکت) زنگ میزنه به مشتری یک نفردیگه ای(مثل پارس پیک) وشروع میکنه به بدگویی از سیستم همون نفردیگه
اون نفردیگه کلی بازاریابی کرده تا اون مشتری رو جذب کنه واون مشتری هم با اون سیستم مشکلی نداره چون داره با اون سیستم کار میکنه واگرمشکل داشته باشه به خاطر خدمات بدش ،مثل من که ازایران مارکت دیگه سرویس نگرفتم ، دیگه ازون سیستم استفاده نمی کنه

پس درکل این سیستم با مشتریش دارن کارمیکنن ومشکلی ندارن جز یک مزاحم که اومده رابطه ایناروخراب کنه تا از آب گل آلود نهنگ! بگیره
درسته یا نه؟
منتظر جواب هستم