PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قرارداد با چند سيستم فروش پستي؟

moji69
2011-01-20, 22:55
سلام خدمت دوستان سئوالي داشتم ايا مي شود ما با دو يا سه سيستم خريد و فروش پستي قرارداد ببنديم مثلا هم فروتل هم ايران ماركت سنتر و هم هموار!!

DDSHOP
2011-01-20, 22:58
سلام خدمت دوستان سئوالي داشتم ايا مي شود ما با دو يا سه سيستم خريد و فروش پستي قرارداد ببنديم مثلا هم فروتل هم ايران ماركت سنتر و هم هموار!!
بله امکانش هست. ولی برای هرکدوم جداگانه باید 50 تومن پست رو پرداخت کنید.

F.Shemshad
2011-01-20, 23:30
برای یک دامین - فروشگاه بیش از یک پنل توصیه نمیکنم.

چون شاید کاربر 2 تا جنس مختلف از 2 تا پنل جداگانه انتخاب کنه و در این صورت باید هزینه پست را 2 بار بپردازد که این باعث میشه سفارش برگشت بخوره یا اصلا سفارشی ثبت نشه ! ولی اگر فروشگاهتون و دامینتون برای هر فروشگاه جدا باشه میتونید از پنل های پستی دیگه برای هر فروشگاه استفاده کنید .

birdco
2011-01-21, 09:33
بله امکانش هست. ولی برای هرکدوم جداگانه باید 50 تومن پست رو پرداخت کنید.
1 - درست است
2 - علاوه بر 50هزار تومن پست ، هزينه هاي ديگري هم بايد داد . فروشگاه جداگانه ، اشتراك سالانه پنل و ...
3 - پيشنهاد من اين است كه از سيستمي استفاده كنيد كه به نفع شماست . حتي اگر سه يا چهار سيستم باشد
4 - چند سيستمي مشكلاتي هم دارد . مانند اينكه كنترل بر روي سفارشات سخت تر مي شود . مانند اينكه شما چند مغازه داشته باشيد
5 - در كل و اگر هر سيستم امتيازي به شما بدهد كه در نهايت فروشتان بيشتر شود ، خوب است

mohsen.mp
2011-02-09, 15:27
دوستمون خوب گفتن بعد فکر کنم که با یک دامین و یک اسم هم نشه این کار رو کرد چون من مجبور شدم اسم فروشگاهم رو عوض کنم