PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دو سوال در مورد ایران مارکت سنتر

be099
2010-04-11, 17:45
اول اینکه من فعلا دارم با سیستم همکاری در فروش این سیستم کار میکنم ، قبلا که وارد میشدم نوشته بودن که برای بازاریاب ها 4 بار در ماه پرداخت داریم ، و حساب های سیبا به صورت اتوماتیک واریز میشن ولی الان دیگه نیست ، آیا هنوز هم این کار انجام میشه ؟
دوم اینکه من میخوام فروشگاه راه اندازی کنم آیا این سیستم 4 بار واریزی اتوماتیک در ماه برای فروشگاه داران را هنوز فعاله ؟

iranmarket
2010-04-11, 18:04
این جواب شما رو اینجا میدم ولی سوالات دیگر را در تجارت فا انجمن تخصصی خود ایران مارکت مطرح نمایید
بله 4 بار واریزی برای فروشنده و تبلیغ کننده به قوت خود باقیست فقط تعطیلی عید یک اختلالی در روند واریزی تبلیغ کننده ایجاد کرد که اصلاح میشود

Alirezaer
2010-04-11, 18:39
اول اینکه من فعلا دارم با سیستم همکاری در فروش این سیستم کار میکنم ، قبلا که وارد میشدم نوشته بودن که برای بازاریاب ها 4 بار در ماه پرداخت داریم ، و حساب های سیبا به صورت اتوماتیک واریز میشن ولی الان دیگه نیست ، آیا هنوز هم این کار انجام میشه ؟
دوم اینکه من میخوام فروشگاه راه اندازی کنم آیا این سیستم 4 بار واریزی اتوماتیک در ماه برای فروشگاه داران را هنوز فعاله ؟

دوست عزیز من به شما برای فروشگاه اینترنتی خودتان،پنل پستی پارس پیک رو پیشنهاد می کنم،هم ارزون تر هست و هم اینکه امکانات بهتری داره،البته ایران مارکت هم خوب هست،اما من معتقدم کاری رو که میشه خیلی ارزون تر انجام داد و با کیفیت بسیار خوب،دلیلی نداره که بریم از جایی که گرون تر میده بگیریم.

mihankid
2010-04-12, 22:43
به نظر شما تنها تفاوت مارکت و پارس پیک در هزینه اولیه است؟
تسویه؟ چی میشه؟ مهم نیست؟
البته من پارس پیک را هم قبول دارم اما در رتبه 2 میدونم اگر اطلاعات دقیق در این مورد دارید بگید من با پارس پیک کار نکردم

Alirezaer
2010-04-13, 00:03
به نظر شما تنها تفاوت مارکت و پارس پیک در هزینه اولیه است؟
تسویه؟ چی میشه؟ مهم نیست؟
البته من پارس پیک را هم قبول دارم اما در رتبه 2 میدونم اگر اطلاعات دقیق در این مورد دارید بگید من با پارس پیک کار نکردم

دوست عزیز،تسویه حساب پارس پیک خیلی خوب و کاملا دقیق هست و از همه مهمتر سروقت.
پارس پیک در این مدت فعالیت مشتری های زیادی جذب کرده و روز به روز داره به تعداد مشتری هاش اضافه میشه،اما بنظر من ایران مارکت امکانات بهتری نسبت به پارس پیک ارائه نمیده که آدم بخواد پول بیشتری برای گرفتن پنل از ایران مارکت بده.

shoploger
2010-04-13, 10:42
من هم با ایران مارکت سنتر کار می کنم هم با پارس پیک.
این 2 تا شرکت اینقدر خوب کار می کنند که اصلا نمی تونید بینشون بهتر رو انتخاب کنید.

من کلی رو ایران مارکت سنتر و پارس پیک برای بخش فروش مشارکتی شاپلاگر تحقیق کردم.
درسته الان با پارس پیک کار می کنم و همکاری پارس پیک با شاپلاگر واقعا عالی هست ولی نا گفته نمونه ایران مارکت سنتر هم عالی عمل می کنه.

هر 2 تا در حد عالی هستند.
من جفتشون رو قبول دارم.

آفرین باید گفت به ایران مارکت سنتر و پارس پیک =d>

Alirezaer
2010-04-13, 11:14
من هم با ایران مارکت سنتر کار می کنم هم با پارس پیک.
این 2 تا شرکت اینقدر خوب کار می کنند که اصلا نمی تونید بینشون بهتر رو انتخاب کنید.

من کلی رو ایران مارکت سنتر و پارس پیک برای بخش فروش مشارکتی شاپلاگر تحقیق کردم.
درسته الان با پارس پیک کار می کنم و همکاری پارس پیک با شاپلاگر واقعا عالی هست ولی نا گفته نمونه ایران مارکت سنتر هم عالی عمل می کنه.

هر 2 تا در حد عالی هستند.
من جفتشون رو قبول دارم.

آفرین باید گفت به ایران مارکت سنتر و پارس پیک =d>

بله دقیقا همین هست و هر دو سیستم خوب کار می کنند،اما من به 2 دلیل پارس پیک رو ترجیح میدم:
1.قیمت پنل های پستی پارس پیک ارزان تر است.
2.ایران مارکت بنظر من با واگذار شدنش به یک مدیر جدید،دیگه مثل قبل قابل اطمینان نیست.