PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارسال مارکت

TOSTER
2011-01-22, 01:11
سلام

آقا این بنری که گذاشتید
http://www.shopkeeper.ir/forum/../images/ersalmarket.gif (http://www.ersalmarket.ir/)

یعنی چی را رایگان می ده و هزینه نوع بدون فروشگاهش چقدر می شه ؟

مرسی

TOSTER
2011-01-22, 01:12
کدومه این هزینه ها حذف می شه ؟

تعرفه استفاده از سرویس خرید پستی

فروشگاه اینترنتی 600,000 ریال هاست و دامنه 400,000 ریال حق عضویت در پست 500,000 ریال حق عضویت سالانه 1,000,000 ریال جمع کل 2,500,000 ریال
سرویس cod شامل: حق عضویت در پست و حق عضویت سالانه می باشد
خریدار در صورت تمایل میتواند سرویس cod را به تنهایی خریداری نماید
هزینه فروشگاه اینترنتی به تنهایی 100 هزار تومان می باشد.
توجه : شرکت ارسال مارکت ارائه دهنده سرویس خرید پستی و فروشگاه اینترنتی خدمات خود را به طور کاملا رایگان به عزیزان و فروشگاه داران محترم ارائه مینماید.تسویه حساب به موقع با فروشگاه داران محترم و جلب رضایت این عزیزان به صورت کتبی تضمین میشود.
نکته بسیار مهم:ارسال مارکت علاوه بر تسویه حساب به موقع حسابهایی که به مرز یک میلیون تومان برسد را در همان روز و زودتر از موعد مقرر با صاحب فروشگاه تسویه خواهد کرد.

Reza
2011-01-22, 10:17
والا تا اونجایی که بنده اطلاع دارم فکر می کنم فقط 50 تومان هزینه پست رو میگیرن و الباقی خدمات رایگان هست!

ersal market
2011-01-22, 16:12
Toster عزیز شرکت ارسال مارکت در حال حاضر تمامی سرویسهای خود را به طور کاملا رایگان ارائه میکند و بابت فروشگاه اینترنتی و سرویس خرید پستی هیچ هزینه ای دریافت نمیکند.تعرفه های موجود در سایت ارسال مارکت مربوط به زمانی میباشد که سرویسهای رایگان از طرف ارسال مارکت دیگر ارائه نشود.فعلا کلیه سرویسها و خدمات بدون دریافت وجه به کاربران محترم ارائه میگردد.

moji69
2011-01-22, 16:27
يعني 50 هزار تومان پست هم نمي گيريد؟

DDSHOP
2011-01-22, 16:58
يعني 50 هزار تومان پست هم نمي گيريد؟
این 50تومن به شرکت های واسطه هیچ ارتباطی نداره، و مستقیماً به پست مربوط میشه! پرداخت این هزینه برای هر فروشگاهی اجباری هست (برای افتتاح).

TOSTER
2011-01-23, 11:27
Toster عزیز شرکت ارسال مارکت در حال حاضر تمامی سرویسهای خود را به طور کاملا رایگان ارائه میکند و بابت فروشگاه اینترنتی و سرویس خرید پستی هیچ هزینه ای دریافت نمیکند.تعرفه های موجود در سایت ارسال مارکت مربوط به زمانی میباشد که سرویسهای رایگان از طرف ارسال مارکت دیگر ارائه نشود.فعلا کلیه سرویسها و خدمات بدون دریافت وجه به کاربران محترم ارائه میگردد.

چه جالب
اون وقت الان کدوم شهرها می شه پانل گرفت
پرداخت هاتون چطوری هست
جند درصد فاکتور را کم می کنید

ahee
2011-01-23, 12:31
سلام به همه دوستان

من دارم با سیستم ارسال مارکت قرار داد میبندم. البته بستم و فقط منتظر تایید پست هستم. فقط اینو بگم که پشتیبانی شرکت واقعا عالیه. هر موقع که زنگ زدم جواب دادن بهم.

من که به واقعا از ارسال مارکت راضیم.

امیدوارم که همیشه اینجوری به کارشون ادامه بدند:x

Setareh
2011-01-23, 12:36
سلام به همه دوستان

من دارم با سیستم ارسال مارکت قرار داد میبندم. البته بستم و فقط منتظر تایید پست هستم. فقط اینو بگم که پشتیبانی شرکت واقعا عالیه. هر موقع که زنگ زدم جواب دادن بهم.

1- مستقیما با دفترشون تماس گرفتی ؟ خوب جوابگو بودن ؟
2- چقدر برات هزینه داشت ؟ چند درصد از فروش رو میگیرن ؟
3- نیاز به مراجعه حضوری هست یانه ؟ و اینکه حتما باید مغازه یا دفتر داشته باشی ؟
4- چرا هنوز سیستم پستیت هیچکدامه پس !؟ :-?
5- فروشگاه ساز و هاست و دامنه هم رایگان دادن ؟

DDSHOP
2011-01-23, 13:28
سلام به همه دوستان

بله شروع کارشون هست، با بنده هم که تماس گرفتن خوش صحبت بودن. ایشالا بعد از قرارداد و در درازمدت پشتیبانی قوی داشته باشن.
تبریک می گم به شما.
موفق باشید.

ersal market
2011-01-24, 17:52
شرکت ارسال مارکت همواره سعی بر این دارد با پشتیبانی خوب و سرویس دهی مناسب رضایت خاطر شما عزیزان را فراهم نماید.خوشحالیم که تاکنون توانسته ایم در جلب رضایت کاربران محترم گامی موثر برداریم. لطفا جهت اطلاع از خدمات و سرویسهای ارسال مارکت با مراجعه به پایگاه اینترنتی و یا تماس با کارشناسان مشاوره رایگان داشته باشید.پیشنهادات شما عزیزان را در جهت هر چه بهتر شدن ارسال مارکت به کار خواهیم بست.