PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیستم خرید پستی ملت مارکت متعلق به فروشگاه ساز ایران دیتا است

Reza
2011-01-22, 12:06
با سلام
با توجه به صفحه اول وب سایت شرکت ملت مارکت به آدرس mellatmarket.com و مشاهده صفحه اول سایت فروشگاه ساز ایران دیتا به آدرس irandataco.com شاهد همکاری تنگاتنگ این دو مجموعه خواهید بود . بنده با از هر دو دامنه یک هوایز گرفتم که به شرح زیر است :

658

با توجه به تصویر بالا میشه نتیجه گیری کرد که دست اندر کاران فروشگاه ساز ایران دیتا ، همون تیم موسس ملت مارکت هم هستند که براشون آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم هر چه سریعتر سیستمشون راه اندازی بشه!

nikteb
2011-07-04, 10:42
یبار پول من تو ایران دیتا خوردن
دومینمو به نام خودشون ثبت کردن اونم برداشتن هاستمم که دیگه معلوم

moj1rayaname
2011-07-04, 13:21
یبار پول من تو ایران دیتا خوردن
دومینمو به نام خودشون ثبت کردن اونم برداشتن هاستمم که دیگه معلوم

دلیل محکمی بیارید !

البته شرکت های هاستینگ خیلی در مورد ثبت دامنه کم لطفی می کنند حتی من هم با اینکه به بعضی از شرکتها اسرار میکنم به نام خودم باشد ولی باز /.... !

nikteb
2011-07-05, 02:31
مدرک چی از کجا بیارم این جور کارا مگه دفتری مدرک بیاری یارو ندید پول میدی بستگی به وجدان طرف داره دیگه ...

با این حال که دومینمو برداشتن من شانسی تونستم بفهمم که سایتایی که زده رمز هاستاشون طبق یه رابطه است حداقل وارد سی پنل شش هفتاشون شدم ولی دلم نیومد کاری کنم (ملت شاپ یکیشون بود)این فرق ادماست

اینم بگم که

خدایش این کارو نماینده عمر زاده کرد نه خودش ولی بلاخره عمرزاده باید پاسخ گو باشه نه مارو یه ماه علاف کنه بعدشم هزینه رو عودت نده

خود اقای عمر زاده که تو این سایت عضو خواست بهش میگم کی کجا حتی رابطه رمزهای هاستاش چی بوده

در ضمن هاستو داشتم ولی کی که دوباره حماقت کنه از اون هاست استفاده کنه اونم ارزونی خودشون

من ادم اذیت بکنی نیستم مگرنه تمام تم های سایتاش که ارزشی نداشت به همه می فروخت می زاشتم واسه دانلود

mellatmarket
2011-07-18, 11:11
با سلام عمرزاده هستم . سایتتون لینکش چی هست ما بی اطلاع هستیم همین الان ذکر کنید تا اقدام بشه یا هزینتون برگشت داده شود .

همه دامنه ها به نام مشتری ثبت میشه اگر از واسطه خرید کردید لطفآ نام سایت را بفرمایید تا اقدام شود که آیا با ما همکاری دارند چون خیلی ها به نام ما اقدام به فروش هاست می کنند .

دامنه های آی آر در پنل خود شما باید ثبت بشه . .com هم پنل اختصاصی باید به شما داده بشه .

شما فرمودید نماینده ایران دیتا اقدام به این کار کرده پس لطفآ نام ایران دیتا و عمرزاده را از پست هاتون بردارید که سوء تفاهم نشه .

next
2011-07-18, 11:28
من سال 86 ازشون یه هاست و دومین و شاپ گرفتم
دامنه رو هم چند بار دی ان اس هاشو به درخواست من عوض کردم بعد هم به پنل خودم انتقال دادن
پشتیبانی خوبی داشتن و من راضیم
2 سالی هم باهاشون کارکردم ....

nikteb
2011-07-19, 01:53
من دنبال پولم نیستم یادت باشه کار ما رو دادی دست یه کرجی که ما با هاش مشکل داشتیم من نمی دونستم که نماینده شماست مگرنه هیچوقت به شما نمیدادم انجام بدید
اسم دامنه فکنم ونوس بود ای ارم بود
راستی رابطه پسوردای هاستتم اینجوری میزاشتی برای سایتات
abcd.com pass: ab123456
یوزر سی پنلم که مشخص
این گفتم که بگم میتونستم اذیت بکنم ولی نکردم
ولی اون موقع شما گفتی به من ربطی نداره
ولی کلا مورد من استثنا بود و میدونم ایران دیتا کو مشتری هاش به جز من همشون راضی اند
بازم هر موقع اقای عمر زاده بگه نوشته های این سایت و ادیت میکنم

mellatmarket
2011-07-20, 10:59
با سلام
حقیقتش در رابطه با ونوس حضور ذهن ندارم اصلآ در لیست دامنه های ما نبود الان هم اگر مدت زیادی گذشته باشه می توانید دوباره ثبت کنید مگر دیگه طرف بخواد اذیت کنه و تمدید کرده باشه . معمولآ هم پسورد ها را قوی می زاریم . باز شما بخواهید هزینه از طرف شرکت برگشت داده خواهد شد هر چند هم که از طرف ما نبوده ولی می خواهیم راضی باشید .
متاسفانه برای این موارد هست که دیگه نمایندگی خیلی کم میدیم که باعث بدنامی نشه . باز هر موقع امر کنید در خدمت هستیم لطفآ از خود سایت ایران دیتا به نشانی www.irandataco.com (http://www.irandataco.com) اقدام به ثبت دامنه فرمایید بعضآ دیده شده شما در یک سایت دامنه را جستجو کردید و دامنه خوبی هست و طرف از اون طرف سریع ثبت میکنه چون در دیتابیس ذخیره و چک میشه .
اگر لطف بفرمایید و پست ها را ویرایش و عنوان واسطه را ذکر بفرمایید ممنون میشم چون باعث سوء استفاده و سوء تفاهم میشه .