PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد به پی لاین

rahintaxir
2013-03-23, 23:07
من یه پیشنهاد برای پی لاین دارم که اگه امکانش هست یه سیستم طراحی کنن که یه نرم افزار یا به اسکریپت طراحی کنن که روی سیستم خانگی که متصل به اینترنته نصب بشه و بتونیم که واریز ها از طریق سیستم خودمون اجرا بشه یه چیزی شبیه پوزهایی که مغازه ها از بانکها می گیرن چون من خودم مغازه دارم و دنبال همچین سیستمی ام

rezaonline.net
2013-03-24, 00:15
میشه کمی توضیحات بیشتر بدید !
در کل یه چیزی خدمتتون بگم ، برای هر پرداخت باید لزوما فرم پرداخت اینترنتی بانک پر بشه ، چون راه حل دیگه برای گرفتن وجه از مشتری نیست .
سیستی هم که باید ساخته بشه حتما تحت وب خواهد بود !

rahintaxir
2013-03-24, 10:13
میشه کمی توضیحات بیشتر بدید !
در کل یه چیزی خدمتتون بگم ، برای هر پرداخت باید لزوما فرم پرداخت اینترنتی بانک پر بشه ، چون راه حل دیگه برای گرفتن وجه از مشتری نیست .
سیستی هم که باید ساخته بشه حتما تحت وب خواهد بود !

ببینید من این طوری میگم که مثلاً من سایت ندارم یا اینکه نیازی به راه اندازی سایت و یا وبلاگ ندارم فقط میخوام مشتریام پرداخت هاشون از طریق سیستم خودم انجام بشه (من خودم عضو پی لاین هستم) و بتونم که از طریق همون نرم افزار یا اسکریپت پرداخت ها رو انجام بدم و بتونم گزارشات پرداخت ها رو به صورت آفلاین هم ببینم ببین همون طوری که کفتم چیزی شبیه به دستگاههای کارت خوان فروشگاهها

S.A.E.I.D
2013-03-24, 13:31
ببینید من این طوری میگم که مثلاً من سایت ندارم یا اینکه نیازی به راه اندازی سایت و یا وبلاگ ندارم فقط میخوام مشتریام پرداخت هاشون از طریق سیستم خودم انجام بشه (من خودم عضو پی لاین هستم) و بتونم که از طریق همون نرم افزار یا اسکریپت پرداخت ها رو انجام بدم و بتونم گزارشات پرداخت ها رو به صورت آفلاین هم ببینم ببین همون طوری که کفتم چیزی شبیه به دستگاههای کارت خوان فروشگاهها
مورد استفاده اش را ذکر میکنید ؟

rezaonline.net
2013-03-24, 13:38
پس باید توی فروشگاهتون یک دستگاه کامپیوتر یا لپ تاپ بذارید واسه مشتری ها :)
با توجه به اینکه هنوز استفاده از دستگاههای کارت خوان آنچنان طرفدار نداره پس فکر نکنم ایده استفاده از سیستم هم چندان جالب باشه ، مگر اینکه شما توی منطقه ای باشید که تموم مشتری هاتون دکتر مهندس باشن .
بهرحال ایده خوبیه ، مطمئنا روزی اجرا خواهد شد .

Neo2
2013-03-24, 14:11
من یه پیشنهاد برای پی لاین دارم که اگه امکانش هست یه سیستم طراحی کنن که یه نرم افزار یا به اسکریپت طراحی کنن که روی سیستم خانگی که متصل به اینترنته نصب بشه و بتونیم که واریز ها از طریق سیستم خودمون اجرا بشه یه چیزی شبیه پوزهایی که مغازه ها از بانکها می گیرن چون من خودم مغازه دارم و دنبال همچین سیستمی ام

تشکر از پیشنهادتون.
در راه اندازی هر طرح مالی چند نکته وجود دراه. در هر کشوری فعالیت کنید باید طبق قوانین اون کشور رفتار کنید. در ایران نیز طرح های جدید باید در چارچوب قوانین بانک مرکزی و قوانین کشور باشه.
ما طرح های بسیار زیادی داریم که متاسفانه به همین دلیل تا بحال اجازه اجرا رو نداشتیم و داریم سعی می کنیم تا بعد از تطبیق کامل با قوانین کشور رونمایی کنیم.
در هر پرداختی ابتدا باید امنیت پرداخت در نظر گرفته بشه و نکاتی که فاکتورهای امنیتی پرداخت هستند اجرا بشه.
خوشحال میشیم یک تیکت در سایت باز کنید و بیشتر راجب این موضوع صحبت کنیم.

shervin114
2013-03-24, 15:17

در این حالت شرکت مورد نظرتون باید مجوز psp باید داشته باشه .
عملی نیست .

rahintaxir
2013-03-24, 22:07
مورد استفاده اش را ذکر میکنید ؟
اینجا گفتم:

پس باید توی فروشگاهتون یک دستگاه کامپیوتر یا لپ تاپ بذارید واسه مشتری ها :)
با توجه به اینکه هنوز استفاده از دستگاههای کارت خوان آنچنان طرفدار نداره پس فکر نکنم ایده استفاده از سیستم هم چندان جالب باشه ، مگر اینکه شما توی منطقه ای باشید که تموم مشتری هاتون دکتر مهندس باشن .
بهرحال ایده خوبیه ، مطمئنا روزی اجرا خواهد شد .
ممنون

تشکر از پیشنهادتون.
در راه اندازی هر طرح مالی چند نکته وجود دراه. در هر کشوری فعالیت کنید باید طبق قوانین اون کشور رفتار کنید. در ایران نیز طرح های جدید باید در چارچوب قوانین بانک مرکزی و قوانین کشور باشه.
ما طرح های بسیار زیادی داریم که متاسفانه به همین دلیل تا بحال اجازه اجرا رو نداشتیم و داریم سعی می کنیم تا بعد از تطبیق کامل با قوانین کشور رونمایی کنیم.
در هر پرداختی ابتدا باید امنیت پرداخت در نظر گرفته بشه و نکاتی که فاکتورهای امنیتی پرداخت هستند اجرا بشه.
خوشحال میشیم یک تیکت در سایت باز کنید و بیشتر راجب این موضوع صحبت کنیم.
ببیند من راحت تر بگم که مثلاً من یه نرم افزاری حسابداری دارم که روی سیستم خودم نصب کردم بعد میخوام بعد از صدور فاکتور بتونم همون جا از طریق کارت مشتری مبلغ سفارش رو از حسابش کم کنم تا تموم اطلاعات مربوط به پرداختش توی نرم افزارم ثبت بشه. البته میدونم این طرح یه خورده فضاییه ولی به نظرم جالب اومد

در این حالت شرکت مورد نظرتون باید مجوز psp باید داشته باشه .
عملی نیست .

لطفاً راجع این موضوعی که گفتین توضیح بدین

shervin114
2013-03-24, 23:20
اینجا گفتم:

ممنون

ببیند من راحت تر بگم که مثلاً من یه نرم افزاری حسابداری دارم که روی سیستم خودم نصب کردم بعد میخوام بعد از صدور فاکتور بتونم همون جا از طریق کارت مشتری مبلغ سفارش رو از حسابش کم کنم تا تموم اطلاعات مربوط به پرداختش توی نرم افزارم ثبت بشه. البته میدونم این طرح یه خورده فضاییه ولی به نظرم جالب اومد

لطفاً راجع این موضوعی که گفتین توضیح بدین

شما چطور میخواهید از خریدار مشخصات کارتشون رو برای پرداخت بگیرید ؟
همانند دستگاههای pos و یا یک لپ تاپ متصل به اینترنت و اسکریپت پرداخت آنلاین متصل به این درگاه پرداخت .

مورد اول که شرکت های انگشت شماری مجوزش رو دارند و لازمش ارائه تضمین های مالی میلیاردی به بانک مرکزی هست . که این شرکت شرایطش رو نداره .
مورد دوم هم که غیر قانونی و مشکل ساز برای شما هست .

Neo2
2013-03-25, 12:25
مورد اول که شرکت های انگشت شماری مجوزش رو دارند و لازمش ارائه تضمین های مالی میلیاردی به بانک مرکزی هست . که این شرکت شرایطش رو نداره .
مورد دوم هم که غیر قانونی و مشکل ساز برای شما هست .

اتفاقا برای مجوز psp اقدام کردیم و مشکل خاصی هم نداره و داره روال اداریش رو طی میکنه.
تضمین های مورد نیاز مالی و امنیتی رو هم داریم برای اینکار و از شرکت های مشابه هم فکر می کنم سابقه بهتری داشته باشیم.

بنده خیلی راغبم بدونم شما وقتی از موضوعی خبر ندارید چرا درموردش اینطور با قاطعیت حرف میزنید ؟

موضوع جالب اینه که اگر کاربر عادی در تاپیک سیستم های مشابه صحبت مشابهی انجام بده متهم به تخریب و ... میشه ولی اینجا راهبر انجمن میاد و به راحتی صحبت هایی میکنه که از اون اطلاعی نداره و ما هم حرف خاصی نمیزنیم ( چون نمی خواییم وارد مسائل حاشیه ای بشیم و این حرف ها هم برای ما زیاد مهم نیست )

amiri113
2013-03-25, 12:48
شرکت هائی که برای مجوز psp اقدام کردن نامشون در ليست زير موجود هستش:

http://www.shaparak.com/ir/members/psp.asp

ميتونم نام شرکت شما که در این لیست قرار داره رو بدونم ؟

پی نوشت: امیدوارم گفتن دروغ هيچوقت راحت و ساده نشه.

Neo2
2013-03-25, 13:59
شرکت هائی که برای مجوز psp اقدام کردن نامشون در ليست زير موجود هستش:

ميتونم نام شرکت شما که در این لیست قرار داره رو بدونم ؟

دروغ این هست که تو سایت تون بنویسید 4 روزه تسویه می کنید ولی عملا بعد از 9 روز و با توهین خیلی از کاربران تون مجبور به تسویه حساب بشید.
در حالی که Payline روزانه 5 بار تسویه حساب میکنه.
همچنین جدا و برای بار آخر به شما هشدار میدم که در تاپیک های پی لاین که به شما هیچ ربطی نداره شرکت نکنید و خودتون رو بیش از این سبک نکنید.
کاری نکنید که ما هم مثل یکی از راهبران شاپ کیپیر اون چیزی که لایق تون هست رو مجدد گوشزد کنیم و شدیدا تاکید می کنیم حواستون به حرف زدنتون باشه و از هرگونه توهین خودداری کنید که اینبار به صورت جدی براتون عواقب قانونی خواهد داشت و حتما اقدام می کنیم.
شرکت شما فعلا متقاضی مجوز PSP هست و فقط در این مرحله یکسری از مدارک شرکت تون رو به همراه فرم های تقاضا ارسال کردید و هنوز مرحله تایید فنی اتصال به سوییچ شاپرک رو دریافت نکردید.
بعد از دریافت اون تاییدیه هم بازدید از پرسنل و تجهیزات شرکت بازدید میشه و مباحث اعتمادسازی رو از طرف شاپرک خواسته میشه که شما هنوز در مرحله اول هستید.
ما کاملا بر روال دریافت مجوز آگاه هستیم و مثل شما هم کمبود نداریم که هرجا میریم لینک بذاریم و بگیم ما هم متقاضی شدیم.
بعد از ارسال نامه از بانک مرکزی (توسط خانم قدرت پور ) به شاپرک قطعا نام "شرکت فناوری اطلاعات برگ سبز " در لیست قرار خواهد گرفت.

از مدیران عزیز هم تقاضا می کنم که جدا فکری به حال ایشون بکنند و با دخالت هایی که در تاپیک Payline و دیگران می کنند برخورد کنند.

در آخر هم توجه کاربران رو به صحبت های جناب معظمی درباره ایشون جلب می کنم.

http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=26519&page=5&p=182409&viewfull=1#post182409

amiri113
2013-03-25, 14:19
دروغ این هست که تو سایت تون بنویسید 4 روزه تسویه می کنید ولی عملا بعد از 9 روز و با توهین خیلی از کاربران تون مجبور به تسویه حساب بشید.
در حالی که Payline روزانه 5 بار تسویه حساب میکنه.
همچنین جدا و برای بار آخر به شما هشدار میدم که در تاپیک های پی لاین که به شما هیچ ربطی نداره شرکت نکنید و خودتون رو بیش از این سبک نکنید.
کاری نکنید که ما هم مثل یکی از راهبران شاپ کیپیر اون چیزی که لایق تون هست رو مجدد گوشزد کنیم و شدیدا تاکید می کنیم حواستون به حرف زدنتون باشه و از هرگونه توهین خودداری کنید که اینبار
به صورت جدی براتون عواقب قانونی خواهد داشت و حتما اقدام می کنیم.
شرکت شما فعلا متقاضی مجوز PSP هست و فقط در این مرحله یکسری از مدارک شرکت تون رو به همراه فرم های تقاضا ارسال کردید و هنوز مرحله تایید فنی اتصال به سوییچ شاپرک رو دریافت نکردید.
بعد از دریافت اون تاییدیه هم بازدید از پرسنل و تجهیزات شرکت بازدید میشه و مباحث اعتمادسازی رو از طرف شاپرک خواسته میشه که شما هنوز در مرحله اول هستید.
ما کاملا بر روال دریافت مجوز آگاه هستیم و مثل شما هم کمبود نداریم که هرجا میریم لینک بذاریم و بگیم ما هم متقاضی شدیم.
بعد از ارسال نامه از بانک مرکزی (توسط خانم قدرت پور ) به شاپرک قطعا نام "شرکت فناوری اطلاعات برگ سبز " در لیست قرار خواهد گرفت.

از مدیران عزیز هم تقاضا می کنم که جدا فکری به حال ایشون بکنند و با دخالت هایی که در تاپیک Payline و دیگران می کنند برخورد کنند.

فکر ميکنم بهتر باشه به جای تهديد و به کار بردن واژه های ناشايست به بحث فنی و ارائه پاسخ بپردازيد.
اينکه شما بخواين به عنوان مدير يک سايتی به رقيب خودتون فحاشی کنيد و الفاظ ناشايست و توهين کنيد اصلا کار ناشايستی هستش.

دوستانه هم بهتون بگم سعی نکنيد خودتون رو به آقای معظمی يا هر راهبر انجمن ديگه ای بچسبونيد تا خودتون رو از حرف ها و توهين هائی که کرديد تبرئه کنيد. مطمئن باشيد ايشون اگر از صحبت های خودشون و ادبيات به کار رفته توسط خودشون راضی بودن تو پست های بعدی از خودشون دفاع ميکردن. بنابراين سعی کنيد از جانب خودتون صحبت کنيد تا از جانب ديگران. (و البته با رعايت ادبی در شان خودتون و کاربران اين سايت)

در مورد کاربرانمون هم اگر شما جزء کاربرانمون هستيد و در تسويه حساب مشکل داريد شماره حساب زرين پال خودتون يا شماره تراکنش خروجيتون رو بديد. در غير اينصورت فکر نميکنم بدون سند و مدرک صحبت کردن کار سختی باشه. در هر حال اگر تراکنش خروجی ای داريد که 9 روز طول کشيده خوشحال ميشم شماره تراکنش خروجی رو بديد؟ طبق قوانين سايت زرين پال وجه تراکنش های خروجی کاربران 3 تا 4 روز کاری بعد از درخواست واريز ميشه. اگر مشکلی در مورد قوانين سايت زرين پال هم داريد اعلام بفرمائيد. در غير اينصورت فکر نميکنم موضوعی باشه که برای شما مشکلی ايجاد کرده باشه.

در مورد مجوز psp هم يک موضوع کاملا واضح و مشخص هستش. شرکت هائی متقاضی اتصال به سوئيچ شاپرک و دريافت مجوز psp هستند که ليست اونها در زير وجود داره:

اينکه شما ادعا ميکنيد شرکت های موجود در اين ليست از روی کمبود در اين ليست قرار دارن نظر شخصی شما هستش و فکر نميکنم توجيه مناسبی برای کسی به حساب بياد. شرکت هائی که در اين ليست وجود دارن به تاييد اوليه اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی رسيدن و اگر شرکتی در اين ليست قرار نداره معنيش اين هستش که هنوز و به هر دليلی به تاييد اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی نرسيده. (البته از شرکتی که هنوز يک شماره تماس مشخص و آدرس فيزيکی مشخص نداره اين موضوع اصلا بعيد نيست.)

به هر حال پيشنهاد ميکنم اگر دفاع خاصی از خودتون و صحبت های بی پايه و اساس خودتون داريد در محيط کاملا فنی بحث کنيد و از فحاشی و تهمت خودداری کنيد. چون اين موضوع در شان شما و دوستان حاضر در انجمن شاپکيپر نيست.
البته به منظور جلوگيری از به حاشيه رفتن اين تاپيک و ايجاد سوء تفاهم بهتر هستش موضوع رو در تاپيک مجزا و البته به دور از فحاشی و توهين دنبال کنيم: ليست شرکت های متصل و متقاضی اتصال به سوئيچ شاپرک (http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=30136)
در خدمتتون هستيم.

Neo2
2013-03-25, 14:35
واژه های ناشایست ؟
عین جمله شماست ، ماداریم الفاظ زشت بکار می بریم و فحاشی می کنیم ؟ ما وقت اضافه نداریم که برای شما هدر بدیم.

شما و مجموعه شما برای ما اهمیت جندانی نداشته و ندارید چون پر از ضعف و اشکال هستید و فرق ما با شما این هست که ضعف هامون رو قبول می کنیم و درصدد برطرف کردنشون هستیم
ولی شما برعکس هستید که البته هرجور که هستید یا میخوایید باشید به ما ارتباطی نداره.
فقط به لینک دادن بسنده می کنم و اینبار به صورت قانونی اقدام می کنیم چون با شما بر مبنای احترام نمیشه صحبت کرد.

همین چند نمونه کافی هست.

http://www.webhostingtalk.ir/f118/62199/

http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=23618

http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=22705

و البته نظرات جناب معظمی راهبر انجمن شاپ کیپر در مورد شما که نظر شخصی ایشون هست و امیدوارم باز ما رو متهم به توهین نکنید :)

http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=26519&page=5&p=182409&viewfull=1#post182409

rezaonline.net
2013-03-25, 14:53
آقای Neo2 این ایمیل مال شماست ؟
kianu_riuz@yahoo.com

alireza013
2013-03-25, 14:58
در مورد کاربرانمون هم اگر شما جزء کاربرانمون هستيد و در تسويه حساب مشکل داريد شماره حساب زرين پال خودتون يا شماره تراکنش خروجيتون رو بديد. در غير اينصورت فکر نميکنم بدون سند و مدرک صحبت کردن کار سختی باشه. در هر حال اگر تراکنش خروجی ای داريد که 9 روز طول کشيده خوشحال ميشم شماره تراکنش خروجی رو بديد؟ طبق قوانين سايت زرين پال وجه تراکنش های خروجی کاربران 3 تا 4 روز کاری بعد از درخواست واريز ميشه.

جناب امیری ، بنده یکی از کاربران زرین پال بودم که یکی از دلایلم برای ادامه ندادن همکاری با زرین پال همین تاخیر در واریز بود.
چندین درخواست واریز من دقیقا بعد از یک هفته (۶ یا ۷ روز) انجام شد. (346433540 , 357350651 و …) . بهتره در این مورد به جای طرفداری از زرین پال و سیاست هاش ، به فکر اصلاح عملکردتون باشید.

84edu
2013-03-25, 15:08
به رسم احترام، پستهای بی ارتباط قبلی پاک نمیشه اما از همین به بعد اگر پستی بدون ارتباط با موضوع تاپیک ارسال شد، بلا درنگ برخورد میکنیم.... .