PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه طرح فوق العاده ! به مدت محدود ! حتما ببینید . یه مجموعه 500 هزارتومانی رو فقط 50 تومان بخرید

mdark
2011-01-25, 03:17
سلام دوستان . من یه طرح همکاری اینجا میدم ! برا تعداد نفراتی محدود ....
اگه که کسی موافق بود با آی دی یاهوی من تماس بگیره . بعد از گفتگو اینجا اسمش تو لیست اضافه میشه .
اول اینکه از نظر عقلی و شرعی و قانونی این کار هیچ مشکلی نداره پس لطفا کسی اسپم نکنه که صاحبش فلان و .....
یه خرید شراکتی هست بین چند تا دوست و همکار .. مثل خیلی چیزای دیگه که شما ممکنه برا کاهش هزینتون با کسی دیگه با هم بخرید
دوستان من با یه مجموعه 1.5 ترابایتی از بهترین محصولات گرافیکی و جدیدترین ها و کاملا به روز آشنا شدم که قیمت 1.5 ترا اطلاعات 500 هزار تومان هست که در پیام خصوصی یا در یاهو کسی تماس گرفت لیست مجموعه ها و حجمشون رو بهتون میدم . ولی از اونجایی که خرید 500 هزار تومانی و یه هارد 120 تومانی جمعا 630 تومان برای من یا شاید خیلی از شما سخت باشه پیشنهاد من اینه هر کس از دوستان که موافق خرید این مجموعه بود بهم بگه و تعدادمون 5-10 نفر که شد میتونیم اون رو بخریم و همه رو هارد کپی کنیم . مراحل اینکه چطوری به دستتون برسه رو پ خ یا یاهو ج می دم .
فقط اینجا میخوام ببینم چند نفر علاقه مندند که این محصولات عظیم رو با قیمتی بسیار کم به دست بیارن و همکاری کنن .
منتظرتون تماساتون هستم ...
یه مجموعه 500 هزارتومانی روشاید بتونید تا 50 هزار تومان بخرید .

mdark
2011-01-25, 15:14
دوستانی که موافق هستند و تو این طرح شرکت میکنند اینجا موافقت خودشون رو اعلام کنند بعد با آی دی یاهویه من تماس بگیرن ! چون واسه تعداد نفرات محدوده
yahoo id : m.dark

yasharhi
2011-01-25, 15:50
این همون خرید اشتراکی پی تی هست ؟

mdark
2011-01-25, 16:03
نه ! اونو که نمیدونم چیه موضوعاتش و اینکه تاپیکش بسته شده !
ما اینجا به اندازه کافی مدیر و همکار و کاربر داریم
احتیاجی به پی تی و .. ندارم !
شاپ کیپر خودش مرجع خوبیه برا بقیه سایت ها
.
.
.
.
در ضمن کسی خواهشن اسپم نده و تاپیک رو منحرف نکنه ! فقط اونایی که موافق هستند .
مخالف ها هم احتیاجی نیست پست بزنن و نظر بدن !
فقط کسایی که میخوان همکاری کنن

mdark
2011-01-26, 00:45
فقط 1 نفر تماس گرفت امروز ! کسی دیگه ای نبود برای همکاری ؟؟
یعنی تاپیک رو تو یه انجمن دیگه بزنم ؟؟

as87
2011-01-26, 18:30
من نيازي به ارشيو ندارم اما يه سوال رو مي‌پرسم از كجا معلوم كه نفر اول بعد از كپي كردن مجموعه اون رو براي نفر دوم و نفر دوم براي نفر سوم ارسال كنه؟
اگر بر حسب اعتماد باشه كه ....
اگر بايد پول هارد+ مجموعه رو به شما بده كه بازم از كجا بايد به شما اعتماد كنه؟

mdark
2011-01-26, 20:50
دوست عزیز ! من تو فروشگاهم نمیگم خیلی درآمد دارم ولی حداقل ماهی 500-800 تومن ازش سود میکنم . با همون مجموعه ها !
و خرید پستی هم ندارم
کلیه کسایی هم که ازم خرید میکنن اول پول رو واریز میکنن و بعد محصول رو میفرستم . و همشون هم دوباره خرید میکنن چون اعتماد دارن .
در ضمن هیچ وقت مشتری ترسو و بی اعتماد نداشتم البته ! کسایی ازم خرید کردن که میشه گفت مثل آدم های بازاری خرید و فروش زیاد کردن .
خیلی از سایت ها هستند که اول پول رو میگیرن و بعد خدمات میدن
شما 2 گیگ هاست رو بخری 100 هزار تومن تضمینش کجاس که فرداش ببینی دیگه سایتت بالا نمیاد و هم پولت از بین رفته و هم سایتت .
تو اینترنت هم تا به کسی اعتماد نکنی کسی هم به تو اعتماد نمیکنه ! نه اعتماد کورکورانه ! من سایتم هست و مشخصاتم و خدا رو شکر نیازمند این نیستم که مثلا 5 تا 100 تومن بخوام از کسی کلابرداری کنم ( اگه منظورتون این بوده )
در هر حال سوال خوبی بود ! اگه کسی میتونه مثل مشتری های من به من اعتماد کنه در خدمتم !
ما اینجا همه همکاریم نه کلاه بردار . شما که تو این زمینه کار میکنی از شما بعید بود ....و همه داریم کار میکنیم که درآمد داشته باشیم .
( یه خورده از ذهنتون استفاده کنید میبینید که واسه کلاه برداری تو نت راه های بهتری هم هست )
من میتونستم تو یه سایت گرافیکی که با 10 هزار تومن هزینه هم میشه راه انداخت یا تو یه وبلاگ بنوسیم این مجموعه با هارد 200 هزار تومن ! مطمئنا مشتری زیادی هم داشت .... هیچ کدومم نه آدرسی و چیزی . این پیشنهاد همکاری بود و مسلما کسی که بخواد همکاری کنه میتونه اعتماد هم کنه . همونجوری که تو سایت پی تی این کارو کردن و همه هم گرفتن ! ) آدم بقیه رو اونجوری می بینه که خودش هست .
من کلی مجموعه گرافیکی دارم یادم نیمیاد حتی یکیشونو اول گرفته باشم بعد پول داده باشم .

albakh
2011-01-26, 21:47
دوست عزیز حرف شما درسته ولی این وزا به خاطر بازار خرابی که داریم کسی به کس دیگری اعتماد نمیکنه و ماشالا قیمتشم خیلی بالاست 500 تومان کم نیست ولی در این صورت من هستم اگر خواستی خرید کنید روی منم حساب باز کنید

mdark
2011-01-26, 22:20
ممنونم ! خوشحالم کسی پیدا شد که معلومه تو نت کار کرده ! فعلا منتظریم ببینیم تعداد چند نفر میشه
راستی قیمت کلی 500 تومن هست ! اگه تعدادمون زیاد بشه که سهم هر کس خیلی کمتر میشه .

as87
2011-01-26, 23:45
ممنونم ! خوشحالم کسی پیدا شد که معلومه تو نت کار کرده !
براتون متاسفام اگر به نظر شما كساني كه از شما سوال مي كنند بي‌سوادند و توي نت كار نكردند.

حداقل ماهی 500-800 تومن ازش سود میکنم

درامد 1ماهتون رو بديد ارشيو رو بخريد. با اين كار داريد حداقل 10 تا فروشنده اضافه مي‌كنيد. اگر تجارت كرده بوديد هيچ وقت تك بودن محصولتون رو براي درامد 1ماه نمي‌فروختيد.

mdark
2011-01-26, 23:50
نه عزیز ! من مشتری های خودم رو دارم ! و محصول هم محصول تکی نیست ! چون سایت دیگه زودتر برا فروش گذاشته !
اگه برا دانلود بود و کسی نداشت حتما اول از همه میگرفتم فقط برا اضافه کردن مشتری هرچند بازم میگم نیازی به محصول تک ندارم چون بازدید سایتم به اندازه ای هست که سود خوبی در ماه داشته باشم
و برای این محصول
من اینو 10 روز اینور اونور هم بخرم فرقی به حالم از نظر فروش نداره ! تنها فرقش اینه که به جای 500 تومن 100 تومن دادم .
فعلا که 3 نفر برا همکاری حاضر شدن ! این کجاش بده ؟؟ شما فکر اقتصادی نداری
و در ضمن بهت بر نخوره این حرف رو زدم ! ولی دنیای اینترنت اینقد بزرگه که داشتن محصول تک و یا تکراری زیاد مهم نیست !
مجموعه تصاویر شاتر استوک رو وبلاگ ها هم الان دارن ! ولی دوست خود من که از من گرفته تا حالا ازش فروش نداشته ولی من هر هفته 1-2 تا دارم !
پس نیازی به عجله کردن یا محصول تک ندارم .....
موفق باشید .

10 تا فروشگاه با آمار بازدید روزانه ! حداقل به اندازه خودم نه زیاد تقریبا 1000 نفر در روز ! تو دنیای اینترنت با این همه کاربر روی هم تاثیری نمیذارند عزیز . شما تو نت تجارت نکردید . اگه فکر میکنین کردید تو اشتباهید .

MnX_2010
2011-01-27, 00:00
به حجمش واقعا می ارزه من که هم هستم ولی چون قیمتش بالاست از دوستان می خواهم شرکت کنند تا بتونیم محصول باارزش را بخریم . خرید اینترنتی همینه دیگه ایشون رو میشناسم میشه بهش اعتماد کرد و محصولاتی که در سایت خودشون دارن واقعا مشتری خودش را داره

as87
2011-01-27, 00:03
نه عزیز ! من مشتری های خودم رو دارم ! و محصول هم محصول تکی نیست ! چون سایت دیگه زودتر برا فروش گذاشته !
اگه برا دانلود بود و کسی نداشت حتما اول از همه میگرفتم فقط برا اضافه کردن مشتری هرچند بازم میگم نیازی به محصول تک ندارم چون بازدید سایتم به اندازه ای هست که سود خوبی در ماه داشته باشم
و برای این محصول
من اینو 10 روز اینور اونور هم بخرم فرقی به حالم از نظر فروش نداره ! تنها فرقش اینه که به جای 500 تومن 100 تومن دادم .
فعلا که 3 نفر برا همکاری حاضر شدن ! این کجاش بده ؟؟ شما فکر اقتصادی نداری
و در ضمن بهت بر نخوره این حرف رو زدم ! ولی دنیای اینترنت اینقد بزرگه که داشتن محصول تک و یا تکراری زیاد مهم نیست !
مجموعه تصاویر شاتر استوک رو وبلاگ ها هم الان دارن ! ولی دوست خود من که از من گرفته تا حالا ازش فروش نداشته ولی من هر هفته 1-2 تا دارم !
پس نیازی به عجله کردن یا محصول تک ندارم .....
موفق باشید .

10 تا فروشگاه با آمار بازدید روزانه ! حداقل به اندازه خودم نه زیاد تقریبا 1000 نفر در روز ! تو دنیای اینترنت با این همه کاربر روی هم تاثیری نمیذارند عزیز . شما تو نت تجارت نکردید . اگه فکر میکنین کردید تو اشتباهید .
اميدوارم موفق باشيد.
دليلي براي ادامه بحث با شما نمي‌بينم.

يه نكته به ذهنم رسيد فقط اضافه مي‌كنم.
20ميليون كاربر اينترنت. من مي‌گم 1% مي‌دونند فروشگاه اينترنتي چيه. شما به من بگو چند درصد اين 1 درصد روي كامپيوترشون فتوشاپ نصب دارن؟
معني بازار بزرگ اينترنت رو بفهميم.

mdark
2011-01-27, 00:51
اميدوارم موفق باشيد.
دليلي براي ادامه بحث با شما نمي‌بينم.

يه نكته به ذهنم رسيد فقط اضافه مي‌كنم.
20ميليون كاربر اينترنت. من مي‌گم 1% مي‌دونند فروشگاه اينترنتي چيه. شما به من بگو چند درصد اين 1 درصد روي كامپيوترشون فتوشاپ نصب دارن؟
معني بازار بزرگ اينترنت رو بفهميم.

قرار بود اینجا کسی اسپم نده ! ولی این دوستمون ول کن نیست . شما که نمی خوای بخری شرکت نکن اجبارت که نکردیم . فقط اینبارم جوابتو میدم . ولی گند زدی به تاپیک و داری منحرف میکنی .
شما یعنی فکر میکنی واقعا 1 % می دونن فروشگاه اینترنتی چیه ؟؟؟؟یعنی واقعا اینجوری فکر میکنی ؟؟؟؟؟؟
یعنی فقط 200 هزار نفر میدونن فروشگاه اینترنتی چیه !! ؟؟؟ پس این همه فروش برا کیه که این همه فروشگاه آنلاین دارن کار میکنن .
تمام صنایع دارن روی این کار میکنن که فروششون رو روی نت هم بیارن چون دنیای بزرگه مشتریه ! چی می گی شما برا خودت ؟؟
هرکس که میشه بهش گفت کاربر اینترنتی حداقل چند بار با سرچ یا تبلیغا سر از فروشگاه اینترنتی دراورده !
کسی که با نت کار میکنه حتما اینقد سواد داره که بدونه آنلاین شاپ چیه
احتمالا شما فروشگاهت خوابیده که این حرف رو میزنی .
از بچه ها بپرس ببین با نظرت موافقن که از 20 میلیون کاربر 1 درصد میدونن شاپ چیه !
من دیگه جای بحثی با شما نمیبینم چون آدم غیر منطقی هستید . نهایتا ! دوستان کسی قصد مشارکت داشت با آی دی یاهوم تو سایتم هست تماس بگیره !
اینجا افرادی که اطلاعات ندارن با این حرفاشون بدتر انجم رو خراب میکنن

در ضمن طبق گفته خودتون اگه دلیلی برا ادامه بحث نمی بینید پس تو این تاپیک اینقد اسپم ندید . راه برای افزایش پست تو انجمن زیاده ....
شما هم موفق باشید .
این آی دی یاهومه m.dark
کاری داشتید به خودم پی ام بدید

birdco
2011-01-27, 09:38
اول اينكه 20 ميليون كاربر اينترنتي نه ، بيشتر از 32 ميليون
دوم اينكه 1% نه بيشتر از 30%

فقط جهت اطلاع !!!

birdco
2011-01-27, 09:43
دو تا چيزي يادم رفت بگم :
1 - اگر فروش اينترنتي خوب نبود و يا 1% بود ، درآمد پست اينقدر بالا نبود . سال 86 حدود 6 ميليارد تومن ، فقط سهم پست بود
2 - مجموعه هاي تخصصي رو فقط آدم كاركشته همون تخصص مي فهمن و مي خرن . نيازي به اين نيست كه همه داشته باشن

behrooz747
2011-01-31, 14:47
نه ! اونو که نمیدونم چیه موضوعاتش و اینکه تاپیکش بسته شده !
ما اینجا به اندازه کافی مدیر و همکار و کاربر داریم
احتیاجی به پی تی و .. ندارم !
شاپ کیپر خودش مرجع خوبیه برا بقیه سایت ها
.
.
.
.
در ضمن کسی خواهشن اسپم نده و تاپیک رو منحرف نکنه ! فقط اونایی که موافق هستند .
مخالف ها هم احتیاجی نیست پست بزنن و نظر بدن !
فقط کسایی که میخوان همکاری کنن

قرار بود اینجا کسی اسپم نده ! ولی این دوستمون ول کن نیست . شما که نمی خوای بخری شرکت نکن اجبارت که نکردیم . فقط اینبارم جوابتو میدم . ولی گند زدی به تاپیک و داری منحرف میکنی .
شما یعنی فکر میکنی واقعا 1 % می دونن فروشگاه اینترنتی چیه ؟؟؟؟یعنی واقعا اینجوری فکر میکنی ؟؟؟؟؟؟
یعنی فقط 200 هزار نفر میدونن فروشگاه اینترنتی چیه !! ؟؟؟ پس این همه فروش برا کیه که این همه فروشگاه آنلاین دارن کار میکنن .
تمام صنایع دارن روی این کار میکنن که فروششون رو روی نت هم بیارن چون دنیای بزرگه مشتریه ! چی می گی شما برا خودت ؟؟
هرکس که میشه بهش گفت کاربر اینترنتی حداقل چند بار با سرچ یا تبلیغا سر از فروشگاه اینترنتی دراورده !
کسی که با نت کار میکنه حتما اینقد سواد داره که بدونه آنلاین شاپ چیه
احتمالا شما فروشگاهت خوابیده که این حرف رو میزنی .
از بچه ها بپرس ببین با نظرت موافقن که از 20 میلیون کاربر 1 درصد میدونن شاپ چیه !
من دیگه جای بحثی با شما نمیبینم چون آدم غیر منطقی هستید . نهایتا ! دوستان کسی قصد مشارکت داشت با آی دی یاهوم تو سایتم هست تماس بگیره !
اینجا افرادی که اطلاعات ندارن با این حرفاشون بدتر انجم رو خراب میکنن

در ضمن طبق گفته خودتون اگه دلیلی برا ادامه بحث نمی بینید پس تو این تاپیک اینقد اسپم ندید . راه برای افزایش پست تو انجمن زیاده ....
شما هم موفق باشید .
این آی دی یاهومه m.dark
کاری داشتید به خودم پی ام بدید

سلام
من اینجا عضو شدم تا فقط بگم
عجب مدیر با ادبی!!!!!

mdark
2011-01-31, 15:05
دوست عزیز ! اولا که من مدیر نیستم !
دوما اگه همون نوشته ای رو که قرمز کردی با دقت خونده بودی این پست رو نمیذاشتی !
ما باید یه تاپیک بزنیم فقط کلمه اسپم رو توضیح بدیم !

در ضمن دیروز مجموعه به صورت اشتراک 6 نفره خریداری شد !
متاسفانه کسی از شاپ کیپر به جز 2-3 تا از دوستان درخواست ندادن ! که اونها هم نظرشون رو تعداد نفرات بیشتر بود برا کمتر شدن هزینه ! مثل احمد آقا و ....

تاپیک از این به بعد غیرفعاله ! مدیران لطف کنن قفل کنن تاپیک رو .