PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خودمان كالاهاي غير مجاز را حذف كنيم

p30maps
2010-04-15, 17:59
سلام دوستان

با توجه به مشكلاتي كه در ماه هاي اخير براي فروشگاه هاي اينترنتي بابت فروش كالاهاي غير مجاز پيش آمده ، بايد راه حلي بيانديشيم. اگر همينطور پيش برود تا پايان سال كلمه فروشگاه اينترنتي هم فيلتر مي شود تا خيال همه راحت شود. [-x

به تازگي هم كه پارس پيك پيام جديدي در مورد كالاهاي غيرمجاز در پنل فروشگاه ها اعلام كرده است.

طبق تذکر جدید اداره پست، کلیه فروشگاه هایی که محصولات دارویی، آرایشی،

بهداشتی و زناشویی در سایت خود به فروش می رسانند و یا تبلیغ می کنند،

بدون اغماض غیر فعال می شوند.

لطفا سایت خود را حداکثر تا پایان روز جمعه 27/1/89 بررسی کرده
و هرگونه کالایی که شامل این دسته از محصولات می شود را حذف نمایید.

به نظر من،‌ خودمان بايد كالاهاي غيرمجاز را شناسايي كرده و آنها را حذف كنيم.

Reza
2010-04-15, 21:11
بنده هم کاملا موافقم
اما پستتون رو ویرایش کردم و لیست محصولات رو حذف کردم چرا که اگه قرار باشه این محصولات همشون توی انجمن و درین تاپیک درج بشه ، شاید از بست شدن فروشگاه ها جلوگیری بشه اما صد در صد این انجمنه که بسته میشه :|

guest
2010-04-15, 21:42
موافقم! اگر قرار باشه اینجا وارد کنی انجمن بسته می شه اما اگر ننویسیم هو فروشگاه ها بسته میشه، اگر فروشگاه ها بسته بشه اینجا هم معنی نداره پس بنویس آقا بنویس

Reza
2010-04-15, 21:49
موافقم! اگر قرار باشه اینجا وارد کنی انجمن بسته می شه اما اگر ننویسیم هو فروشگاه ها بسته میشه، اگر فروشگاه ها بسته بشه اینجا هم معنی نداره پس بنویس آقا بنویس

:| دلیلی نمیبینم به خاطر بعضی اشتباهات و سیاست گزاری ها به انجمن لطمه ای وارد بشه !
چون تنها من نیستم که در مورد اینجا تصمیم میگیرم بلکه کاربران دیگر هم دارین ازینجا استفاده میکنن!

Alireza
2010-04-15, 22:05
سلام

من می گم در یکی از وبلاگ ها که دامنه شاپ کیپر هم نیست صفحه ای ایجاد کنید و موارد رو اونجا بنویسید و به شکل کد لینک کنید بهتر هست!
به کسی هم آسیبی نمی رسه! :d

یا حـــــــــق

Reza
2010-04-15, 22:09
سلام

من می گم در یکی از وبلاگ ها که دامنه شاپ کیپر هم نیست صفحه ای ایجاد کنید و موارد رو اونجا بنویسید و به شکل کد لینک کنید بهتر هست!

یا حـــــــــق

پیشنهاد خوبیه . موافقم

p30maps
2010-04-15, 22:48
سلام

یا حـــــــــق

آقا رضا، با توجه به اينكه ممكن است براي شاپ كيپر مشكلي ايجاد بشه، وبلاگ زير را راه اندازي كردم.

دوستان مي توانند آنجا نظرات خودشان را منعكس كنند.

p30maps.blogfa.com

Omid
2010-05-25, 20:34
سلام
من چندتا سوال داشتم گشتم دیدم اینجا برای مطرح کردنشون خوبه.
توی سیستم پستی میشه cd آهنگ خوانندگان و گروههای خارجی مثلا متالیکا و ... ثبت کرد و برای مشتری ها فرستاد؟ یا این آهنگ ها هم کالای غیر مجازه و هیچ رقمه نمیشه این پست رو دور زد و فروشگاه هم فیل تر نشه؟
و اینکه اگه غیر مجاز باشه فروشگاه هم فیل تر میشه؟

Reza
2010-05-25, 20:54
امکانش هست اما با توجه به تجربه ای که بنده از کار دوستان نزدیک دارم بهتره که این کار رو نکنید تا بهونه دست کسی ندید .
سایر دوستان هم میان و نظرشون رو میگن . . .

feslejadid
2010-05-26, 10:50
با سلام خدمت سايردوستان
آنطور كه از شواهد پيداست بزودي شغل هاي كاذب اينترنتي مانند اينگونه سي دي فروختن به كلي از صحنه اينترنت حذف خواهند شدالبته با ابزارهاي قانوني . پس از آن ساير شركتها و عرضه كنندگان خدمات در فضاي مجازي شروع به فعاليت خواهند كرد و با توجه به تشكيل اتحاديه فروشگاهاي مجازي و اعطاي مجوز به فروشگاها و بالطبع اعتماد كاربران به سايت هاي مجوز دار مي توانيم تازه مزه شيرين خريد اينترنتي و تجارت الكترونيك را در ايران حس كنيم.
پس همگي همكاري نماييم تا اين اتفاق بيافتد
اگر زرنگ باشيد هم اكنون بايد بازاريابي خود را جهت كسب نمايندگي شركتهاي مختلف در فضاي مجازي را شروع نماييد
فرصت را از دست ندهيم

as87
2010-05-26, 11:43
با سلام خدمت سايردوستان
آنطور كه از شواهد پيداست بزودي شغل هاي كاذب اينترنتي مانند اينگونه سي دي فروختن به كلي از صحنه اينترنت حذف خواهند شدالبته با ابزارهاي قانوني . پس از آن ساير شركتها و عرضه كنندگان خدمات در فضاي مجازي شروع به فعاليت خواهند كرد و با توجه به تشكيل اتحاديه فروشگاهاي مجازي و اعطاي مجوز به فروشگاها و بالطبع اعتماد كاربران به سايت هاي مجوز دار مي توانيم تازه مزه شيرين خريد اينترنتي و تجارت الكترونيك را در ايران حس كنيم.
پس همگي همكاري نماييم تا اين اتفاق بيافتد
اگر زرنگ باشيد هم اكنون بايد بازاريابي خود را جهت كسب نمايندگي شركتهاي مختلف در فضاي مجازي را شروع نماييد
فرصت را از دست ندهيم
8-}

پیامی که شما ارسال کردین خیلی کوتاه است. لطفا" اندازه 10 کارکتر پیامتان را بیشتر کنید.

Reza
2010-05-26, 13:07
8-}

پیامی که شما ارسال کردین خیلی کوتاه است. لطفا" اندازه 10 کارکتر پیامتان را بیشتر کنید.
اتفاقا تا حدودی با نظر این دوستمون موافقم
حملاتشون کمی خوش بینانه و رویایی بود اما به طور کلی جملات خوبی رو بیان کردند .
ایشالا که با همکاری هم بتونیم به همچین درجه ای از تجارت الکترونیک برسیم .

as87
2010-05-26, 16:14
اتفاقا تا حدودی با نظر این دوستمون موافقم
حملاتشون کمی خوش بینانه و رویایی بود اما به طور کلی جملات خوبی رو بیان کردند .
ایشالا که با همکاری هم بتونیم به همچین درجه ای از تجارت الکترونیک برسیم .

يه سوال ازتون دارم شما حاضريد يه لباس رو به صورت اينترنتي بخريد؟

Reza
2010-05-26, 16:35
يه سوال ازتون دارم شما حاضريد يه لباس رو به صورت اينترنتي بخريد؟
سلام
اتفاقا چند روز پیش داشتم می خریدم :d
تنها دلیلی که باعث نشد نخرمش این بود که تک سایز بود!

بله ، چرا حاضر باشم ؟
اگه قیمتش مناسبه باشه و سایز بندیش معلوم باشه و چند تا review خوب در موردش باشه صد در صد این کار رو میکنم چون واقعا وقت ندارم برم بیرون و توی مغازه ها دنبال لباس بگردم!!!
اینجوری هم لباس رو از تمام زوایا می بینم و هم توضیحاتش رو میخونم و هم خیالم راحته اگه مشکلی داشت فروشنده حاضر میشه اون رو برام تعویض کنه ;)
اتفاقا چند وقتی میشه برای یک شرکت داریم روی فروشگاه اینترنتی لبس کار همکاری می کنیم . ایشالا به زودی رونمایی میشه :x

as87
2010-05-26, 17:23
اگه مشکلی داشت فروشنده حاضر میشه اون رو برام تعویض کنهمشكل دقيقا همين قسمت هست. يه نون بايد بزاريد اول ميشه.
شما وقتي از يه فروشگاهي مثل ميسيس خريد مي‌كنيد توي خارج از كشور مي‌تونيد ببريد شعبه‌هاي فروشگاه و جنس رو پس بديد.
اما شما 5تا فروشگاه لباس توي ايران معرفي كنيد توي 30 تا استان حداقل 50 تا نمايندگي داشته باشه.
تا ما فروشگاه زنجيره‌اي (فكر كنم ميگن دپارتمان استور:d) درست حسابي نداشته باشيم نمي‌تونيم فروشگاه اينترنتي بزرگي داشته باشيم. نمونه موفق مثالمم هم ديحي كالا هست.
(فكر مي‌كنم هايپر استار اين شرايط رو توي تهران داشته باشه با توجه به اينكه دولتي نيست.)
البته اين نظر يه يوزر معمولي هست نه يه استاد بازاريابي اينترنتي اگه اشتباه هست ديگه به بزرگواري خودتون ببخشيد.

persiastore
2010-05-26, 22:27
اگه بخوایم همه چیز درست بشه
باید واسطه ها حذف بشه و کلا سیستم خرید پستی وجود نداشته باشه
فروشگاههای اینترنتی گواهینامه خاصی بگیرند که مشتری با خیال راحت با کارت اعتباری خرید و بسته رو دریافت کنه
نه اینکه فروشنده چون برگشتی داره چون درصدی به شرکت واسطه میده و ... جنس رو از بیرون گرونتر بده
شرکت واسطه - پست هم پول خدمات و هزینه ارسال رو هم دوبله بکشند روش - بسته هم دیر دست خریدار برسه - حالا توی راه آسیب ندیده باشه

Omid
2010-05-27, 10:32
سلام!
من جوابم رو کامل نگرفتم! لطفا یکی از دوستان با تجربه جواب منو بده.
که میشه سی دی آهنگ خوانندگان خارجی رو بدون توقیف با سیستم پستی بدست خریداران رسوند؟
لطفا از مسائل شرعی و اینجور مسائل فاکتور بگیرید.می خوام بدونم میشه یا نه؟

Reza
2010-05-27, 11:25
به طور واضح باید بگم میشه ، بله اما در اصل غیرقانونیه و احتمال بسته شدن فروشگاهتون رو افزایش میده .

Alirezaer
2010-05-27, 12:03
اگه بخوایم همه چیز درست بشه
باید واسطه ها حذف بشه و کلا سیستم خرید پستی وجود نداشته باشه
فروشگاههای اینترنتی گواهینامه خاصی بگیرند که مشتری با خیال راحت با کارت اعتباری خرید و بسته رو دریافت کنه
نه اینکه فروشنده چون برگشتی داره چون درصدی به شرکت واسطه میده و ... جنس رو از بیرون گرونتر بده
شرکت واسطه - پست هم پول خدمات و هزینه ارسال رو هم دوبله بکشند روش - بسته هم دیر دست خریدار برسه - حالا توی راه آسیب ندیده باشه

اصلا موافق نیستم،شرکت های واسطه پستی باید وجود داشته باشند تا خریدار اطمینان حاصل کند.
شما نمی دونم چه مشکلی با شرکت های واسطه پستی دارید،اما اولین نفری هستید که با این شرکت ها مخالفید.
این شرکت ها هیچ رقم زیاد و نجومی نمی گیرند.
کدوم پول رو پست دوبله میگیره؟بسته کجا دیرتر به دست مشتری میرسه؟لطف کنید با ذکر دلایل و مستندات بگید.

Alirezaer
2010-05-27, 12:04
سلام!
من جوابم رو کامل نگرفتم! لطفا یکی از دوستان با تجربه جواب منو بده.
که میشه سی دی آهنگ خوانندگان خارجی رو بدون توقیف با سیستم پستی بدست خریداران رسوند؟
لطفا از مسائل شرعی و اینجور مسائل فاکتور بگیرید.می خوام بدونم میشه یا نه؟

شما می تونید الان تو خونتون ماهواره داشته باشید یا نه؟
جواب سوال شما دقیقا واضح هست،در یک زمان میان و هر کی که ماهواره داره رو می گیرند،فروشگاه هایی هم که این محصولات رو می فروشند به همین صورت هست دوست عزیز.

Omid
2010-05-27, 12:12
شما می تونید الان تو خونتون ماهواره داشته باشید یا نه؟
جواب سوال شما دقیقا واضح هست،در یک زمان میان و هر کی که ماهواره داره رو می گیرند،فروشگاه هایی هم که این محصولات رو می فروشند به همین صورت هست دوست عزیز.

اون زمانی که میگید هیچ وقت نمیاد!
پس میشه.خیالم راحت شد
پس انجامش میدم

Alirezaer
2010-05-27, 12:16
اون زمانی که میگید هیچ وقت نمیاد!
پس میشه.خیالم راحت شد
پس انجامش میدم

میل خودتون هست،فقط بد نیست ببینید چند تا شاپ تو این مدت بسته شدند.

Omid
2010-05-27, 13:39
میل خودتون هست،فقط بد نیست ببینید چند تا شاپ تو این مدت بسته شدند.
چندتا؟
یعنی ریسکش خیلی بالاست؟
نمیشه با نام و نشان دیگه هم فروختشون؟
من توضیحات شما رو در مورد سیستم پارس پیک خوندم و انتخابش کردم.
خوشحال و ممنون میشم اینجا هم راهنماییم کنید.
یه تاپیک جدید هم در انتخاب فروشگاه ساز با عنوان
"انتخاب یک فروشگاه ساز ساده!!!" ایجاد کردم که اونجا هم منتظرتونم
مرسی

feslejadid
2010-05-27, 15:13
با سلام
دوست عزيز سعي كنيد سي دي هاي مجاز و اورجينال را با ترفندهاي تبليغاتي عرضه كنيد
به طور مثال دوستي مي گفت چطور مي شود محصولات مجاز را در اينترنت فروخت آيا كسي آن را مي خرد. با هم نشستيم ديديم خيلي از فيلمهايي كه در شبكه خانگي آمده است روي آن كار تبليغاتي نشده و خيلي ها از آن بي خبرند
اسم فيلم يادم نيست، آقاي عابدزاده در فيلمي سينمايي بازي كرده اند البته در چند سال پيش. رفت مراجعه كرد و با شركت توزيع فيلم در رسانه هاي خانگي با كمترين نرخ ممكن قرارداد بست و آن را در سايت گذاشت و با تبليغاتي جديد آن را به خوبي فروخت مثلا در تبليغات مي گفت عابدزاده را چقدر مي شناسيد ما فيلم سينمايي او را ...... ببخشيد زياد تمركز ذهن روي مثال نداشتم
بنابراين با كمي خلاقيت مي توانيم در راستاي اهداف رشد تجارت الكترونيك در ايران قدم بگذاريم

Alirezaer
2010-05-27, 16:19
با سلام
دوست عزيز سعي كنيد سي دي هاي مجاز و اورجينال را با ترفندهاي تبليغاتي عرضه كنيد
به طور مثال دوستي مي گفت چطور مي شود محصولات مجاز را در اينترنت فروخت آيا كسي آن را مي خرد. با هم نشستيم ديديم خيلي از فيلمهايي كه در شبكه خانگي آمده است روي آن كار تبليغاتي نشده و خيلي ها از آن بي خبرند
اسم فيلم يادم نيست، آقاي عابدزاده در فيلمي سينمايي بازي كرده اند البته در چند سال پيش. رفت مراجعه كرد و با شركت توزيع فيلم در رسانه هاي خانگي با كمترين نرخ ممكن قرارداد بست و آن را در سايت گذاشت و با تبليغاتي جديد آن را به خوبي فروخت مثلا در تبليغات مي گفت عابدزاده را چقدر مي شناسيد ما فيلم سينمايي او را ...... ببخشيد زياد تمركز ذهن روي مثال نداشتم
بنابراين با كمي خلاقيت مي توانيم در راستاي اهداف رشد تجارت الكترونيك در ايران قدم بگذاريم

دوست عزیز اسم آن فیلم ازدواج غیابی بود.
من این کار رو هم پیشنهاد نمی کنم.
بهترین کار فروش مستند و مجموعه نرم افزار است.

as87
2010-05-27, 16:31
بهترین کار فروش مستند و مجموعه نرم افزار است.
به نظر شما وقتي ميشه اين محصولات رو dvd 500تومن خريد ديگه ارزش كار كردن دارن؟
كلا دور هر چيز دايره مانند رو بايد خط كشيد.
در مورد شما هم كه مي‌خوايي اون محصولات رو بفروشي 2سال ir-divx رو داشتم توش فيلم مي‌فروختم 2ماه بود تقريبا بيخيال شده بودمش، يه شب رفتم شام خوردم اومدم ديدم ***** شده.
سعي كن از طريق گروپ ياهو بفروشي و اسم محصول رو تغير بده مثلا بزن مجموعه ارشيو موسيقي كه پارس پيك كاريت نداشته باشه.
در مورد موزيك نمي‌دونم اما فيلم رو جديدا خيلي گير مي‌دن و حتي احتمال اينكه بريزن در خونتون هم هست:-"

Alirezaer
2010-05-27, 16:35
به نظر شما وقتي ميشه اين محصولات رو dvd 500تومن خريد ديگه ارزش كار كردن دارن؟
كلا دور هر چيز دايره مانند رو بايد خط كشيد.
در مورد شما هم كه مي‌خوايي اون محصولات رو بفروشي 2سال ir-divx رو داشتم توش فيلم مي‌فروختم 2ماه بود تقريبا بيخيال شده بودمش، يه شب رفتم شام خوردم اومدم ديدم ***** شده.
سعي كن از طريق گروپ ياهو بفروشي و اسم محصول رو تغير بده مثلا بزن مجموعه ارشيو موسيقي كه پارس پيك كاريت نداشته باشه.
در مورد موزيك نمي‌دونم اما فيلم رو جديدا خيلي گير مي‌دن و حتي احتمال اينكه بريزن در خونتون هم هست:-"

بله ارزش کار کردن داره،چون خیلی از فروشگاه ها دارند می فروشند و فروش دارند.
سایت هایی که در سایت ساماندهی ثبت بشند و فعالیت درستی داشته باشند،ف ی ل ت ر نمیشند.
دوست عزیز کی گفته میریزند تو خونه؟:d
دو سه مورد بود سال قبل در اصفهان،که موردی که خیلی سرو صدا کرد سایت اصفهان فیلم بود.
فروش فیلم خیلی خوب نیست،منظورم از لحاظ گیر دادن هست،اما فروش سریال به اون صورت مشکلی نداره،مگر سریال هایی که خودشون غیرمجاز اعلام کنند.

as87
2010-05-27, 16:40
بله ارزش کار کردن داره،چون خیلی از فروشگاه ها دارند می فروشند و فروش دارند.
به همين خاطر مي‌گم كه ارزش نداره.

دوست عزیز کی گفته میریزند تو خونه؟:d
2-3 مورد اينور سال من مي‌دونم كه بهشون گير دادن. البته در كنار فيلم ***** هم داشتن.
البته فقط فيلمها رو بردن و احضاريه براي دادگاه دادن.

persiastore
2010-05-28, 09:49
اصلا موافق نیستم،شرکت های واسطه پستی باید وجود داشته باشند تا خریدار اطمینان حاصل کند.
شما نمی دونم چه مشکلی با شرکت های واسطه پستی دارید،اما اولین نفری هستید که با این شرکت ها مخالفید.
این شرکت ها هیچ رقم زیاد و نجومی نمی گیرند.
کدوم پول رو پست دوبله میگیره؟بسته کجا دیرتر به دست مشتری میرسه؟لطف کنید با ذکر دلایل و مستندات بگید.
اطمینان خریدار رو نبایستی شرکت واسطه بیاره - بایستی هر فروشگاهی یه گواهینامه بگیره و مشتری ها بر اون اساس اطمینان کنند
الان چرا کشورهای دیگه از این سیستم استفاده نمی کنند ؟
شما الان حسابش کن که اگه خریدار امکان خرید انلاین داشته باشه و پول مستقیم به حساب شما واریز بشه - بسته رو بفرستید سریع و به موقع دست خریدار برسه بهتره یا بسته رو با 5 نسخه فاکتور بفرستی - دو هفته تا یکماه دیگه توزیع بره - 5 درصد کم بشه بعد پولو به شما بدند
تازه چند روزه دست خریدار میرسه خیلی دیرتر از حالت عادی - تازه اگه مامور پست زحمت بکشه ببره - بسته گم نشه و جز بلاتکلیها نره
پست هم که اهل پول بیمه دادن نیست که
در مورد هزینه ارسال هم
در بسته های اینترنتی هم وزن در پول پست تاثیر داره و هم مبلغ سفارش و این باعث میشه خیلی گرونتر از حالت عادی ارسال باشه
کلا این شرکتهای واسطه دارن از وضعیت بد تجارت الکترونیک استفاده میکنند

Alirezaer
2010-05-28, 10:01
اطمینان خریدار رو نبایستی شرکت واسطه بیاره - بایستی هر فروشگاهی یه گواهینامه بگیره و مشتری ها بر اون اساس اطمینان کنند
الان چرا کشورهای دیگه از این سیستم استفاده نمی کنند ؟
شما الان حسابش کن که اگه خریدار امکان خرید انلاین داشته باشه و پول مستقیم به حساب شما واریز بشه - بسته رو بفرستید سریع و به موقع دست خریدار برسه بهتره یا بسته رو با 5 نسخه فاکتور بفرستی - دو هفته تا یکماه دیگه توزیع بره - 5 درصد کم بشه بعد پولو به شما بدند
تازه چند روزه دست خریدار میرسه خیلی دیرتر از حالت عادی - تازه اگه مامور پست زحمت بکشه ببره - بسته گم نشه و جز بلاتکلیها نره
پست هم که اهل پول بیمه دادن نیست که
در مورد هزینه ارسال هم
در بسته های اینترنتی هم وزن در پول پست تاثیر داره و هم مبلغ سفارش و این باعث میشه خیلی گرونتر از حالت عادی ارسال باشه
کلا این شرکتهای واسطه دارن از وضعیت بد تجارت الکترونیک استفاده میکنند

کی گفته بسته بین دو هفته تا یک ماه توزیع میشه؟
این کاری که شما میگید به هیچ وجه فعلا عملی نیست،هنوز قانون درست و حسابی برای فروشگاه ها نیست چه برسه به گواهینامه.
من 2 سال کار می کردم کلا 4 تا بلاتکلیف داشتم،شرکت های واسطه دارند به خوبی کار می کنند و 5% اصلا مبلغی نیست که بخاطر اون آدم بخواد از این شرکت ها ناراضی باشه،در ضمن فرض کنید گواهینامه صادر شد،آمار کلاهبرداری خیلی میره بالا.
الان طرف شرکت میزنه،تبلیغ میده و کلی مانور میده رو کارش،بعد 2 سال کلاهبرداری می کنه و میره،حالا دیگه ی گواهینامه که دیگه اصلا ارزشی نداره،نمی تونند بیان بابتش سفته حسن انجام کار بگیرند که،باید به همین روش فعلی باشه تا خریدار خیالش راحت باشه.

persiastore
2010-05-28, 13:14
کی گفته بسته بین دو هفته تا یک ماه توزیع میشه؟
این کاری که شما میگید به هیچ وجه فعلا عملی نیست،هنوز قانون درست و حسابی برای فروشگاه ها نیست چه برسه به گواهینامه.
من 2 سال کار می کردم کلا 4 تا بلاتکلیف داشتم،شرکت های واسطه دارند به خوبی کار می کنند و 5% اصلا مبلغی نیست که بخاطر اون آدم بخواد از این شرکت ها ناراضی باشه،در ضمن فرض کنید گواهینامه صادر شد،آمار کلاهبرداری خیلی میره بالا.
الان طرف شرکت میزنه،تبلیغ میده و کلی مانور میده رو کارش،بعد 2 سال کلاهبرداری می کنه و میره،حالا دیگه ی گواهینامه که دیگه اصلا ارزشی نداره،نمی تونند بیان بابتش سفته حسن انجام کار بگیرند که،باید به همین روش فعلی باشه تا خریدار خیالش راحت باشه.
خوب همین دیگه این شرکتها دارن از بی قانونی کمال استفاده رو میبرن
در بهترین حالت توزیع شده برای پیشتاز 4 روزه که تعداد اینها کمه اکثرا 10 روز تا دو هفته یکسری هم بیشتر از یکماه
برای سفارشی هم بهترین حالت 8 روزه
من الان از سال 86 بلاتکلیف داریم رسیدهاشون رو هم اکثرا دارم ولی به نظرم میرسه دیگه تکلیفشون مشخص نشه - البته طبق آمار که گرفتم این قضیه در مورد پارس پیک هم صادقه و فروشگاههای اونها از سال 86 بلاتکلیف دارن

Alirezaer
2010-05-28, 18:13
خوب همین دیگه این شرکتها دارن از بی قانونی کمال استفاده رو میبرن
در بهترین حالت توزیع شده برای پیشتاز 4 روزه که تعداد اینها کمه اکثرا 10 روز تا دو هفته یکسری هم بیشتر از یکماه
برای سفارشی هم بهترین حالت 8 روزه
من الان از سال 86 بلاتکلیف داریم رسیدهاشون رو هم اکثرا دارم ولی به نظرم میرسه دیگه تکلیفشون مشخص نشه - البته طبق آمار که گرفتم این قضیه در مورد پارس پیک هم صادقه و فروشگاههای اونها از سال 86 بلاتکلیف دارن

پیشتاز نهایت 3 روز
سفارسی هم بین 5 تا 8 روز
بیشتر از این طول نمی کشه،این شرکت ها از کدوم بی قانونی استفاده می کنند؟

mihanmc
2010-07-14, 19:10
با سلام
دوستي كه فرموده بود سي دي های اورجينال بفروشيم . . .
خدمتت عرض شود كه براي اينكار بايد يا از شركتي نمايندگي بگيري مثل مجموعه نرم افزار كينگ يا لرد يا اگر خودت محصول داري بري مجوز بگيري بعد به توليد انبوه برسوني . . .
پيشنهاد مي كنم اين كار رو تنهايي انجام بده و به كسي پيشنهاد نكن !