PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروشگاه اینترنتی رایگان از من،مدیریت و محصول از شما

30lvershop.com
2011-02-05, 14:22
من یک فروشگاه اینترنتی رایگان در اختیار شما قرار میدم فرصت مدیریت سایت رو ندارم مدیریت فروشگاه و تامین محصولات با شما. عزیزانی که علاقه مند به فروش اینترنتی هستند و دوست دارند با من به صورت مشارکتی همکاری کنند لطفا شرایط همکاری و نوع فعالیت خود و محصولاتی که موجود دارند رو به طور کامل توضیح بدن.دامین فروشگاه هم میتونه به نام شما باشه.من در تهران هستم.
دنبال یه آدم صادق و فعال میگردم.

آیدی من در یاهو majid_software

albakh
2011-02-05, 14:37
با سلام خدمت دوست عزیز که نمیدونم اسم شما چیه . دوست عزیز کسی ک آرشیو از هر چیزی داشته باشه و حصولات داشته باشه 100% پولش رو هم داره که یه فروشگاه تاسیس کنه آخه فروشگاه اینترنتی هزین ای آنچنانی نداره و با اندکی هزینه میتواندیک فروشگاه برپا کند و به نظر من که فکر نکنم کسی حاظر به شارکت با شما بشه
امیدوارم که موفق باشید

30lvershop.com
2011-02-05, 15:01
فروشگاه اینترنتی رایگانی که در موردش توضیح دادم فروشگاه ساز payware شرکت توسعه سامان بوده و برای اون مبلغ 300 هزار تومان به همراه هاست هزینه پرداخت شده است واین که چه کسی تمایل به همکاری و شراکت داره یک موضوع شخصی هستش و پس از صحبت و مذاکره دو طرف تصمیم گیری میشه و هیچ گونه اجباری برای این کار وجود نداره.دوستانی که اعلام همکاری میکنند تمام شرایط رو بررسی میکنند و در صورتی که شرایط برای این عزیزان مناسب باشه شروع به همکاری خواهند نمود.به امید موفقیت همه دوستان.

yahoo ID: majid_software

Mr.Diyaco
2011-02-05, 20:00
من هم با Mr Albakh موافقم 10000% !!!

بازم نمیدونم شاید باشن که بخوان با شما همکاری کنن !!!
مـــــا محصول داریم اگر بخواین تو فروشگاه بذارید ولی نه اینکه ما خودمون محصول بداریم خودمون بفروشیم بعد به شما پول اجره بدیم ~x(

موفق باشید

tebyan31
2011-02-06, 09:48
من یک فروشگاه اینترنتی رایگان در اختیار شما قرار میدم فرصت مدیریت سایت رو ندارم مدیریت فروشگاه و تامین محصولات با شما. عزیزانی که علاقه مند به فروش اینترنتی هستند و دوست دارند با من به صورت مشارکتی همکاری کنند لطفا شرایط همکاری و نوع فعالیت خود و محصولاتی که موجود دارند رو به طور کامل توضیح بدن.دامین فروشگاه هم میتونه به نام شما باشه.من در تهران هستم.
دنبال یه آدم صادق و فعال میگردم.
آیدی من در یاهو majid_software

خیلی جالبه!!

هزینه های جانبی چندین برابر هزینه یه فروشگاه سازه!

من اگه بخوام مدیریت کنم و محصول هم بدم، حتی حتی حتی اگه هیچ پولی برای خرید فروشگاهساز نداشته باشم، یا فروشگاه ساز رایگان استفاده میکنم، یا میرم قرض میکنم و فروشگاه ساز میخرم!!

هیچ وقت حاضر نیستم همچین کاری کنم!