PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از چه فروشگاهی استفاده کنم ؟

ArTa
2011-02-06, 00:16
با سلام
اصلا دوست نداشتم پاس پاس بشم کاش همون تو پیغام خصوصی جواب میدادید :(
==================================================
من میخواستم بدونم اولا نظر خود مدیر انجمن در رابطه با فروشگاه ساز کدوم یکی از آنهاست (کاش همون خصوصی جواب میدادید ) من میدونم اصلا به این سوالم جواب نمیدید:((
من یک مغازه سی دی فروشی دارم که آرشیو هام خیلی زیادن و خوب !!! حالا میخوام بدونم چه فروشگاه سازی برای من خوبه ؟!! (استیل سایت هم خوب باشه یعنی قشنگ باشه)
من اولین چیزی که شنیدم فروشگاه ساز آفتاب بود که وقتی انجمن شما رو کمی ! مطالعه کردم ،گیج شدم . چون بیشتر منفی دیدم تا + و همچنین در این آزمون شما رتبه آخر با امتیاز 0 گرفته بود با اون 2000 نفر که رای دادن @-)
حالا از شما دوستان و مدیر انجمن میخوام که منو راهنمایی کنید
من باید سریعا فروشگاه رو راه اندازی کنم
راستی اگه یک هاست خوب رو به من بگید ولی قیمتش زیاد نباشه در حد خوب باشه ولی بازم قیمت ها رو ذکر کنید.
با تشکر

Reza
2011-02-06, 00:33
1- سلام عرض میکنم و ورودتون رو به انجمن تبریک
2- باید خدمتتون عرض کنم که شما به فکر حل مشکل خودتون هستید اما بنده به فکر کاربرانی که بعد از شما با این مشکلات مواجه میشن اگه توی پیام خصوصی سوالاتتون رو جواب میدادم تاپیکی نمی شد که بعدها بقیه بتونن ازش استفاده بکنن .
3- توی نظرسنجی 2000 نفر شرکت نکرده بودن بلکه 2500 نفر بازدید کرده بودن
4- در مورد فروشگاه ساز هم خیلی کلی گفتید . تقریبا الان تمام روشگاه سازها با این توضیحاتی که گفتید برای شما مناسبن . باید بگید چه امکاناتی داشته باشه چیا نداشته باشه ؟ قیمتش چقدر باشه ؟ روی هاست شخصی نصب بشه یا نه ؟ و . . .
5- در مورد هاست هم سعی کنید از شرکت های مطرح خرید کنید تا شرکت های ارزون . ممکنه شرکت مطرحی سرویس هاش ارزون باشه اما هر سرویس ارزونی که هر شرکتی ارائه میده خوب نیست .

F.Shemshad
2011-02-06, 02:20
حرف های رضای عزیز مخصوصا قسمت هاست خیلی تایید میشه !

ArTa
2011-02-06, 07:00
من متاسفانه زیاد با فروشگاه سازای شما کار نکردم ولی همین امروزی که یک نگاهی انداختم به انجمن کسی از فروشگاه ساز آفتاب راضی نبود(من میخواستم آفتاب بگیرم)
حالا من میخوام ببینم واقعا همینطوره ؟ شما جایگزین بهتری دارید ؟ من که زیاد با سیستم های فروشگاه ساز آشنایی ندارم اگه میشه خودتون یکی معرفی کنید و قیمت فروشگاه ساز از آفتاب بیشتر نباشه150 ت (اگه اشتباه نکرده باشم آبتین که اول شده 80 تومن هست،یعنی کمتر! )
حالا منم دوباره می گم من نظر شما رو میخوام بدونم ، فقط ببخشید از سر واکنی نباشه چون فروشگاه سازهای دیگه رو نگاه کردم ، اصلا خوشم نیومد.
اگه برای من تازه وارد یک سیستم خوب معرفی کنید ولی در عین حال زیبا و با امکانات خوب (در همون حد آفتاب)
با تشکر از تمام دوستان که خواستند به من کمک کنند.

DDSHOP
2011-02-06, 08:26
من متاسفانه زیاد با فروشگاه سازای شما کار نکردم ولی همین امروزی که یک نگاهی انداختم به انجمن کسی از فروشگاه ساز آفتاب راضی نبود(من میخواستم آفتاب بگیرم)
حالا من میخوام ببینم واقعا همینطوره ؟ شما جایگزین بهتری دارید ؟ من که زیاد با سیستم های فروشگاه ساز آشنایی ندارم اگه میشه خودتون یکی معرفی کنید و قیمت فروشگاه ساز از آفتاب بیشتر نباشه150 ت (اگه اشتباه نکرده باشم آبتین که اول شده 80 تومن هست،یعنی کمتر! )
حالا منم دوباره می گم من نظر شما رو میخوام بدونم ، فقط ببخشید از سر واکنی نباشه چون فروشگاه سازهای دیگه رو نگاه کردم ، اصلا خوشم نیومد.
اگه برای من تازه وارد یک سیستم خوب معرفی کنید ولی در عین حال زیبا و با امکانات خوب (در همون حد آفتاب)
با تشکر از تمام دوستان که خواستند به من کمک کنند.
از بین رایگان ها، توماتو و پرستا از بهترین ها هستن. اگر برنامه نویسی و دستکاری کد هم بلدید، وردپرس یه گزینه ی عالیه.

tebyan31
2011-02-06, 10:32
شما اگر برای نظرسنجی ای که تو شاپ کیپر شده، احترام قائلید، کافیه یه نگاه کامل به آبتین بیندازید و بعد نظرتون رو بگید
ضمنا شمایی که اینقدر آرشیو مفصل و خوب و عالی و مهم دارید، یه چند ساعتی وقت بذارید و تاپیک های مرتبط رو بخونید و راحت نتیجه گیری کنید!

نگید نمیشه! و نمیتونم!!

من خوندم و به نتیجه رسیدم!

Setareh
2011-02-06, 10:35
حرف های رضای عزیز مخصوصا قسمت هاست خیلی تایید میشه !

و یک سوال : شما فروشگاه ساز خالی میخواید ؟ اگر فروشگاه ساز به همراه سیستم همکاری در فروش اتوماتیک و پیشرفته برای فروش بیشتر خواستید خوشحال میشیم در خدمتتون باشیم .

www.PadinaSystem.com/pps.htm

ارادتمند
بسم الله
شما هم که باز شروع کردی به تبلیغ کردن
اون دفعه هم گفتم تبلیغ توی تاپیک های سوال و درخواست برای کسانی که نیاز دارن یکی کمکشون کنه خیلی کار زشتیه و نشان از بی . . . داره!
مجددا بازم پستتو گزارش میدم و امیدوارم مثل سری قبل پستت حذف بشه!

در مورد دوستمون هم شما سعی کن هاست از جای خوب بگیری . فروشگاه ساز هم برای شروع از وردپرس یا دی مارکت رایگان یا سبد خرید رایگان یا مارکت ساز رایگان استفاده کن

Setareh
2011-02-06, 10:37
نگید نمیشه! و نمیتونم!!

من خوندم و به نتیجه رسیدم!
دقیقا همینه
هر کی میخواد سریع کارش راه بیفته بدون اینکه تاپیکی رو بخونه
دیر اومدن و زودم میخوان برن ;)

ArTa
2011-02-06, 16:21
سلام دوستان عزیز
ممنون بابت اطلاعاتی که گفتید ولی بازم ندیدم کسی یک نظر بده!
حق با شما هست ، اگه انجمن رو بیشتر مطالعه کنم شاید چیزی می فهمیدم ولی مشکل اینجاست که فقط دست من نیست و بهم میگن سریعا یک فروشگاه راه اندازی کنم!
دیر اومدم و زودم میخوام برم هم نیست . چون فعلا سریعا میخوام فروشگاه راه اندازی بشه ،بعدش با مطالعه این انجمن خوب به اطلاعاتم چیزی اضافه کنم.
من برای نظر سنجی انجمن احترام قائل هستم و اولین تاپیکی که دیدم اون بود و رفتم تو سایتش ولی 2 قالب ازش دیدم که اصلا !!!! خوشم نیومد چون خیلی بهم ریخه و شلوغ و استفاده از رنگ های نا مناسب بود (اگه یکم در فعالیت کنم شاید بتونم تغییراتی در اون ایجاد کنم ولی همون اول هم نیازی به یک قالب راضی کننده هست)
با تشکر از همگی دوستان

tebyan31
2011-02-06, 16:44
یه پیشنهاد دوستانه!

اول فکر کن بعد کار رو انجام بده، نه اینکه اول کار رو انجام بدی بعد شروع کنی به تحقیق!

چون تجربه کردم میگم:
منم قرار بود یه فروشگاه ساز بخرم و کارمو شروع کنم که اتفاقی رسیدم به شاپ کیپر، بعد از مطالعات فراوان (!) فهمیدم چه انتخاب اشتباهی، البته برای من، شاید برای بقیه گزینه ی خوبی بود.

لذا توصیه ی دوستانه ی من اینه که یه مقدار وقت بذار و بخون، بعد با خیال راحت انتخاب کن!

ضمنا: هر کاری سختی داره، اگه نداشت که دیگه من و تو اینجا جامون نمیشد، از بس شلوغ بود!!

Mr.Diyaco
2011-02-06, 19:58
برید کنار طرفدار فروشگاه ساز آفتاب اومد :d

خدمت دوست عزیز عرض کنم من از فروشگاه ساز آفتاب استفاده می کنم حدود 2 ساله !!! بگم ها فروشگاه ساز آفتاب به حق خودش نرسید در نت !!!

ولی این چیزایی که می گم بی طرفانست و فقط تجربه و دید خودمو می گم با بقیه چیزا کار ندارم !!!

من خودم فروشگاه ساز آفتاب به خطر این انتخاب کردم اولا حس متفاوت بودن بهم میده م مثل سبد خرید پر نیست که همه دارن از اون استفاده می کنن !!! قالب هاش جالین و کلا اگر 100 هزار تومان برای تم اختصاصیش

خرج کنی کاملا تو چشمه !!!

ولی خوب حالا به کنار اینکه کار بهاش خیلی راحت هست و کاملا ازش پشتیبانی میشه ! ولی سئو ضعیفی داره !

باید براش تبلیغ کنی کلا ایندکس شدنش تو گوگل صبر ایوب می خواد !!! #-o

ولی بقیه فروشگاه ساز ها کمتر این عیب و نقیصه را دارن !!!

ولی کلا اگر ویدیو کلوپ دارید و می تونید محصولات و جور کنید و تبلیغ هم بزنید براش !!! تو متفاوت بودن حرف اول رو میزنه !!!

ولی خوب تو سئو ضعیفه !!!

چند تا فروشگاه که با آفتاب راه اندازی شده : 1- اکسین مارکت (http://oxinmarket.ir) - 2- پردیس مارکت (http://pardismarket.ir)- 3- اسپرت فیلم (http://sportfilm.ir)- 4- فروشگاه اینترنتی آموزش تخصصی زبان (http://abcstore.ir) - 5- فروشگاه اینترنتی کودکان (http://babymarket.ir)

F.Shemshad
2011-02-07, 00:44
بسم الله
شما هم که باز شروع کردی به تبلیغ کردن
اون دفعه هم گفتم تبلیغ توی تاپیک های سوال و درخواست برای کسانی که نیاز دارن یکی کمکشون کنه خیلی کار زشتیه و نشان از بی . . . داره!
مجددا بازم پستتو گزارش میدم و امیدوارم مثل سری قبل پستت حذف بشه!

در مورد دوستمون هم شما سعی کن هاست از جای خوب بگیری . فروشگاه ساز هم برای شروع از وردپرس یا دی مارکت رایگان یا سبد خرید رایگان یا مارکت ساز رایگان استفاده کن

تبلیغات به موقع کجاش اشتباهه ؟ ایشون نگفتن که تبلیغات نکنید ! گفتن پیشنهاد بدید ! منم پیشنهاد دادم... شما خیلی کاسه داغ تر از اش میشید ( خیلی از تایپیک ها ادعای مدیریت دارید ، من نیازی نیست ادعایی داشته باشم به حد کافی سایت و انجمن پر بازدید و خوب دارم و کسانی که هم باهام کار میکنند میتونند تاییدم کنند یا نکنند ..ولی احترامی که به رضا دارم و علاقه ای که به شاپکیپر دارم هر روز به اینجا سر میزنم ! لطفا چیزی که به شما مربوط نمیشه دخالت نکنید ! اگر اشتباهی دیدید ریپورت بدید و حرف اضافه را لازم نمیبینم از شما بشنوم )

( بابت اف تایپیک و جواب تند از بقیه دوستان معذرت میخوام )