PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربه های موفق ِ تبلیغات ایمیلی

tebyan31
2011-02-14, 11:41
با توجه به صحبت هایی که در تاپیک قبلی شد، این تاپیک رو زدم

واقعا از صمیم دل امیدوارم که کسانی که تجربه ی موفقی داشتند، بیان و بگن!

مطمئن باشید اگر فضایی درست بشه که همه بدون واهمه از این مساله که به اشتراک گذاشتن تجربیات موفق، باعث کم شدن موفقیت میشه تجربیاتشون رو در اختیار بقیه بذارن، به جایی خواهیم رسید که همه ی دوستان در بالاترین درجه از موفقیت خواهند بود و از اینکه دوستانشون نیز موفقند، خوشحال (چه قدر متنم رمانتیک شد:"> )

منتظر تجربیات موفق در این عرصه هستیم!

در بقیه موضوعات هم با گذشت زمان، تاپیک های مشابه راه اندازی می شود!

84edu
2011-06-18, 15:03
با توجه به صحبت هایی که در تاپیک قبلی شد، این تاپیک رو زدم

واقعا از صمیم دل امیدوارم که کسانی که تجربه ی موفقی داشتند، بیان و بگن!

مطمئن باشید اگر فضایی درست بشه که همه بدون واهمه از این مساله که به اشتراک گذاشتن تجربیات موفق، باعث کم شدن موفقیت میشه تجربیاتشون رو در اختیار بقیه بذارن، به جایی خواهیم رسید که همه ی دوستان در بالاترین درجه از موفقیت خواهند بود و از اینکه دوستانشون نیز موفقند، خوشحال (چه قدر متنم رمانتیک شد:"> )

منتظر تجربیات موفق در این عرصه هستیم!

در بقیه موضوعات هم با گذشت زمان، تاپیک های مشابه راه اندازی می شود!

چه استقبالي شده ازاين تاپيك!!
من با كلي اميد و آرزو و بدون توجه به تعداد پاسخها اومدم اينجا
فرهنگ خاص جهان سومي زنده باد!!!

آزادی
2011-06-18, 16:03
بنظر من یک فروشنده موفق باید با تمرکز کامل برای محصولاتش تبلیغ هم بکند (سرمایه گذاری کند) تا بفروش خوبی برسد.

خیلی فروشنده ها فکر میکنند که حتما باید سئو کنند یا فقط ایمیل مارکتینگ تنها راه فروششون هست ...

haghft
2011-06-18, 16:05
حتما در گذاشتن محصولات اصول سئو رو رعایت کنند.

bahramianfard
2011-06-20, 12:58
راههای مختلفی هستش که میشه یک فروش خوب رو داشت و باید سعی کرد از همه این راهها به نحو احسنت استفاده کرد.

راهها عبارتند از:
1. سئو کردن خوب یک سایت
2. محصولات به روز شده و پر فروش
3. استفاده از تبلیغات ایمیلی ( یاهو گروپ و گوگل گروپ )
4. تبلیغات در گوگل

خب حالا هر کدوم از اینها جواب خودشون رو میدن ولی باید دید کدام یک به صرفه تر است؟؟؟؟

به نظر من سئو کردن راهی هستش که یک بار خرج می کنیم و به مدت بسیار زیاد از فواید اون استفاده می کنیم.

تبلیغات ایمیلی هم جواب میده ولی هر چی خرج می کنید به همون اندازه واسه شما فروش میاره پس این وسط سود بیشتر رو صاحب گروپ می کنه. ( اگه کسی خودش گروپ داشته باشه با عضو بالا و اکتیو به نظر من به اندازه بزرگترین سایتهای ایران هم جواب میده و سود دهی داره )

تبلیغات گوگل: یکی از بهترین روشهاست برای فروش محصولات. البته نه محصولات با سود کم بلکه محصولاتی که سودشون بالای 20 هزار تومان باشه که بتونه خرج کلیک هاشو با چند فروشی هم که میاره در بیاره ).

راه و روشهای خیلی خیلی بیشتری هست که اگه فرصت شد در مراحل بعدی توضیح میدم.

dashjalal
2011-07-09, 03:31
سلام خدمت دوستان عزیز شاپ کیپر .
مدتی بود که اشنا بودم با فروم و الان مطالب خوبی رو دیدم و اینقدر تب باز کردم که شلوغ شده مرورگرم .
خوب منم کمی از اطلاعاتم رو بگم .
حدودا نزدیک شش ماه هست که حسابی وقت کردم برای ایمیل مارکتینگ . اینکه درست انجام بدم و بازده خوب داشته باشه .
تقریبا به یه چیزایی رسیدم و اما نتیجه ای که میخواستم نگرفتم . میتونستم بگیرم اما به صورت آماتوری میشد که نگرفتم .
توی ایران ، کشور عزیزمون متاسفانه تا یه چیز جدیدی چشمک میزنه و شروع میشه ، افرادی از حول حلیم میفتن تو دیگ و کار بقیه رو خراب میکنن .
همین ایمیل مارکتینگ که چند وقت هست هر کی میرسه میاد سراغش و با بی اطلاعی خودش کارو خراب میکنه برا بقیه .
اینجوری خراب میکنه که اولا دید افراد به ایمیل تبلیغاتی خراب میشه و دوم .... ( بماند :d )
اگر تازه میخواین ایمیل مارکتینگ رو شروع کنین بهتون قول میدم که اولش خرج میکنین و درامدی ندارین و فقط یاد میگیرین و تجربه بدست میارین .

پس برای افزایش فروش اول روی ایمیل مارکتینگ حساب باز نکنین که با جوی که ایجاد شده کار راحتی نیست و اگر زیاده روی کنین از روی اشنا نبودن باهاش ، پولتون الکی خرج میشه . از طریق هر گروپی یا هر سرویس تحت وبی هم فعالیت نکنین و دنبال سرویس هایی باشین که جدید ایجاد شدن و تازه شروع به کار کردن ( البته مطمئن ، که اکثرا مطمئن هستن . من خودم بین چند تا سرویسی که کار کردم ، اونی که جدید بود بیشتر به دلم نشست گرچه که پشتیبانی بد اخلاقی داشت و فاصله گرفتم ازش .
اما برای فروش بهتر بهتره حساب شده برین جلو .
غیر از تبلیغات گوگل چند راه ارزونتر به ترتیب میگم برای افزایش بازدید و فروش ، بعد از ایمیل مارکتینگ کمی مینویسم که راحت تر باشین .
1 _ برای افزایش فروش اول سئو یاد بگیرین .
من خودم دوتا متن درست کردم و با فصله زمانی یکی دو ماه از هم .
اولیه الان نزدیک هزارتا بازدید داره و دومیه نزدیک دویست تا . گرچه که باید اختلافشون صد تا دویست تا میبود اما اولیه سئوی خوبی داشت .
اگر سئو رو خوب رعایت کنین بازدیدتون بین دو تا چهار برابر میره بالا .
2 _ محصول زیاد بذارین و هر چیزی . محصول جدید داشتین یا نداشتین زیاد مهم نیست . اما بیشتر دنبال محصولی باشین که کهنه نمیشه . مثل آموزش آرایشگری یا هر چیز دیگه ای .
البته محصول جدید باشه خیلی خوبه چون از نظر سئو تاثیر میذاره و تو گوگل بعدا سایتتون چون زودتر گذاشتین زودتر پیدا میشه و غیر از این برای بقیه جالبه .
اما اینکه گفتم زیاد به جدید بودن توجه نکنین و هر چیزی رو بذارین حتی اگر قدیمی بود ولی کهنه نمیشد اینه که فعالیت بیشتر شما بازدید بیشتری از طرف موتور جستجو میاره و سرعت ایندکس مطلبتون و بازدید سایتتون میره بالا . توصیه میکنم که روی هاست شخصی درست کنین فروشگاهتون رو ( گرچه که اکثرا همینطور هست ) و یک قسمت به آخر سایتتون اضافه کنین و به صورت وبلاگی مطالب دیگه مثل خبر بنویسین تا بازدید سایتتون بره بالا حتی اگر قسمت فروش نیست.
مثلا اینجوی :
shopfa.biz
shopfa.biz/blog
قصد تبلیغ نداشتم اقا . شما your site در نظر بگیرین :d.
من خودم توی گروهی کار میکنم و بیشتر روی ایمیل مارکتینگ کار میکنم و سئو .
در مورد سئو هم یک مجموعه ی عالی گیر آوردم که واقعا عالی بود و قیمت خیلی خوبی بود و خوبی دیگش اینه که شما کاملا سئوی کاربردی رو یاد میگیرین و خودتون سئو سایتتون رو میبرین بالا و خرج اضافی نمیکنین . زیر صد تومن من ندیدم جایی بگیرن . بالای این حرفاست . قیمت مجموعه بیست و چهار و خورده ای هست . تو این قسمت سایتم نوشتم مطلبش رو و برای خرید :

shopfa.biz (http://shopfa.biz/news/%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D9%88-%D8%A8%D9%87%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA/108-6380/index.html)

خوب پس به ترتیب کارایی که خرج زیادی ندارن شد :
سئو ( که خودتون یاد بگیرین )
افزایش مطلب ( نوسان نداشته باشه مطلب گذاری . روزی دوتا رو بذارین و هی کم و زیاد نکنین روزی دوتا بهتره از یه بار دوتا یه بار پنج تا ، پس فردا یکی و .. )
ایمیل مارکتینگ : برای ایمیل مارکتینگ باید دنبال ایمیل جدید باشین و ایمیلی که تبلیغ زیاد براش نرفته باشه چون این احتمالش باشه که بخونه ، حتی اسپم رو .
خوب برای این کار خودتون باید دست به کار بشین برای جمع آوری . من این نرم افزار رو پیشنهاد میکنم :
Web Data Extractor
بعدش باید تکراری ها رو جدا کنین تا به یک نفر تو یک بار ارسال دوبار نره تا هم وقتتون تلف نشه و هم طرف زده نشه برای تبلیغات بعدی .
بعضی از ایمیل ها هم که حروف الکی توشون هست و به قولی بد آدرسن
پس باید هم داپلیکت ها رو پیدا کنین و هم بد آدرس ها رو . من از نرم افزار زیر استفاده میکنم که خیلی سریع هست :
Maxprog eMail Extractor
خوب تا اینجا ایمیل پیدا کردین و جدا کردین ( البته خودتون :-" ) بعد از این باید برین سراغ طراحی قالب ایمیل . اکثرا فکر میکنن که باید متن بفرستن . اما من یک سایت اچ تی ام ال طراحی میکنم برا ایمیل بعد میفرستم . اول از همه باید حجم فایل ایمیل یا همون سورس ایمیلتون ( کد هاش ) پایین باشه ، پس از سی اس اس استفاده کنین و از فرانت پیج استفاده نکنین ( مگر اینکه سی اس اس یاد نداشته باشین ، در کل اگه از یک نرم افزار دیگه استفاده کنین بهتره )
بعد از اینکه یک قالب سبک طراحی کردین . باید متن خوب و کم و تعداد محصول کم در حد نهایت شش هفتا تو ایمیلتون بذارین تا خسته نشه طرف . سعی کنین محصول جدید بذارین که کم تبلیغ شده باشه یا کهنه نمیشه .
بعد از این باید یک هاست مخصوص ارسال ایمیل بگیرین . که یک ساله هست و قیمت کم و با چند آی پی که اسکریپت ارسال ایمیل نصب میکنین . بهتره از هر آی پی به هر سرویس دهنده ای روزی هزار تا یا دو هزار تا بفرستین نه بیشتر . چون اسپم نشه آی پی تون . یعنی یاهو دوهزار تا ، جیمیل دو هزارتا و هات میل هم همینظور ولی سایتای شخصی فرقی نداره مثل اونایی که دات کام هست یا دات نت . برای جدا کردن ایمیل ها من از نرم افزار زیر استفاده میکنم . از قسمت تولزش :
Live Email Verifier Professional
این نرم افزار برای تشخیص ایمیل های فعال هست ولی یاهو رجکت میکنه و آی پیتون رو به عنوان اسپم میشناسه و نمیذاره که تشخیص بدین . من خودم دوبار تونستم اما اینقدر یاهو هوشمند هست سیتمش که وقتی قطع کردم و دوباره خواستم تست کنم نذاشت . آدرس دی ان اس یک شرکتی رو گیر آوردم و تست کردم برای چند ایمیل ولی وقتی قطع کردم و دوباره خواستم تستش کنم نذاشت و اسپم میشناخت . برای جیمیل جواب میده .
برای ایمیل مارکتینگ حتما لازم نیست عنوان خوبی داشته باشین . عنوان معمولی هم باشه خوبه . به صورت خلاصه :
1 _ اول از همه اسپم نشه : خودتون هاست مخصوص ایمیل بگیرین تا اسپم نشه و تعداد پایین به هر سیستم رایگان مثل یاهو و جیمیل یا هات میل در روز بفرستین .
2 _ قالب خوب براش طراحی کنین که کم حجم باشه برا اسپم نشدن ولی جدید به نظر بیاد و جلب توجه کنه .
3 _ لیست ایمیلتون کار خودتون باشه و خودتون جمع آوری کنین . اینجوری با یک تیر دو نشون میزنین . یعنی اینکه هم طرف میخونه چون امکانش هست براش کم ایمیل تبلیغاتی رفته باشه و هم اینکه کسی که زیاد براش ایمیل تبلیغاتی میره ، کم کم ایمیل ها ی تبلیغاتی براش اسپم میشه ، حالا هر کسی با هر آی پی .
4 _ محصولتون جدید باشه و یا جوری نباشه که کهنه بشه . مثلا مستند کره ی زمین رو نذارین چون تکراری شده خیلی و خرید ویندوز اکس پی سرویس پک وان رو هم نذارین که قدیمی هست :-j:d . محصولی خوبه که هرچقدر هم زمان بگذره بازم قدیمی نشه .
5 _ متن خوب برای ایمیل و طولانی نبودن ایمیل و متن هاش .
6 _ جوری نفرستین که به یک نفر هر روز ایمیل برسه از طرف شما . اسپمتون میکنه . به هر نفر هفته ای یک بار بیشتر جالب نیست . به بقیه ی لیستتون بفرستین تو این مدت .
7 - آخر از همه عنوانی که خوب باشه و یا حداقل معمولی و نه پایین تر . معمولی هم بود ، بود ، ولی دروغ نباشه . در راستا با هدفتون و نشون دهنده ی اصل موضوع به صورت شفاف . البته یه سری نکات هست برای اسپم نشدن تحت تاثیر عنوان .

خوب فکر کنم هنوز هم باشه ولی تو ذهنم نیست . بپرسین کامل تر میشه .
ولی من که این همه تلاش کردم برا ایمیل مارکتینگ و رو سئو هم کار کردم میگم که سئو بهتره و در کنارش حتما ایمیل مارکتینگ .
سئو بازدید صد در صدی میاره ولی ایمیل مارکتینگ تا وقتی خوب باهاش اشنا نشین همش احتماله .
بازم در خدمتتونم .
ببخشین که لینک دانلود نرم افزار ها رو نذاشتم . کمی رو کپی رایت حساسم:-"
و همینطور ببخشین که زیاد نوشتم
شاد باشین .
فعلا خداحافظ

FeoDolaR
2011-07-09, 04:16
خیلی عالی بود dashjalal :)

شما اسکریپت خوب برای ارسال ایمیل انبوه سراغ دارین ؟

Ali.Sh
2011-07-09, 19:18
یک توضیحی هم من بدم ، هدر یک ایمیل مثل شناسنامه ایمیل عمل میکنه .
هر چقدر این هدر پربارتر و حرفه ای تر نوشته شده باشه ، دیرتر ایمیل اسپم میشه.

یکی از فرقهای مهم نرم افزارها هم میشه گفت در همین قسمت هست.
بنابر این اگر خودتون برنامه نویس هستید باید روی این قسمت توجه ویژه ای بکنید .

dashjalal
2011-07-10, 23:54
خیلی عالی بود dashjalal :)

شما اسکریپت خوب برای ارسال ایمیل انبوه سراغ دارین ؟

سلام . مرسی . لطف دارین . در مورد اسکریپت خوب از چند نفری که سرور ایمیل داشتن و یکیشون کارش خوب بود oem pro رو پیشنهاد میکردن . کارش خوبه و اکثرا میشناسنش .
اما من یه توقعات دیگه داشتم از اسکریپت . اینکه طرف بتونه خودش اسمشو از تو لیست ایمیل حذف کنه . این تو اینباکس شدن خیلی موثره . یه متن انگلیسی بود و بعد لینک میذاشتین برای اینکه طرف اسم خودشو از تو لیست ایمیلتون پاک کنه . یه سایت معروف این کارو میکرد . اما حیف تو کشور ما همه دنبال جیب خودشونن . گفت راهنمایی میدن و بعد پرسیدم و راهنمایی ندادن .
تو ایمیل هام باید بگردم ببینم متنش هست یا نه .
اسکریپتی که خوشم اومد simple mailing list بود که رایگان هم هست و خوشم اومد از امکاناتش :

- قابلیت اضافه کردن (درون ریزی) بی نهایت ایمیل به صورت گروهی
- قابلیت برون ریزی (نسخه پشتیبان) بی نهایت ایمیل
- قابلیت ارسال ایمیل به صورت گروهی
- قابلیت ارسال ایمیل به صورت متن و HTML
- قابلیت نمایش آرشیو ایمیل های ارسال شده
- نمایش درصد ایمیل های ارسال شده در صفحه آرشیو
- قابلیت ایجاد لیست سیاه
- امکان حذف عضویت از طریق لینک حذف عضویت در ایمیل های ارسال شده
- قابلیت جستجو در میان ایمیل ها
- نمایش ایمیل ها به صورت دسته بندی شده
- قابلیت عضویت کاربران از طریق فرم ثبت ایمیل
- ارائه کد فرم عضویت در خبرنامه از طریق صفحه راهتما
به آدرس زیر :

simple mailing list (http://www.notonebit.com//projects/mailing-list/)

البته هنوز باهاش کار نکردم . یک سایت هست که باید روش کار کنم . کم کم شروع میکنم باهاش کار کنم .
گرچه که من فعلا oem pro رو پیشنهاد میدم . تا وقتی که با این اسکریپت کار کنم یا اینکه تست کنین ببینین خوبه یا نه
شاد باشین .

dashjalal
2011-07-10, 23:56
یک توضیحی هم من بدم ، هدر یک ایمیل مثل شناسنامه ایمیل عمل میکنه .
هر چقدر این هدر پربارتر و حرفه ای تر نوشته شده باشه ، دیرتر ایمیل اسپم میشه.

یکی از فرقهای مهم نرم افزارها هم میشه گفت در همین قسمت هست.
بنابر این اگر خودتون برنامه نویس هستید باید روی این قسمت توجه ویژه ای بکنید .

هدر از کدوم لحاظ ؟ عکسی یا نوشته ای یا منظورتون تایتلش هست ؟

shoppress
2011-07-11, 00:20
سلام . مرسی . لطف دارین . در مورد اسکریپت خوب از چند نفری که سرور ایمیل داشتن و یکیشون کارش خوب بود oem pro رو پیشنهاد میکردن . کارش خوبه و اکثرا میشناسنش .
اما من یه توقعات دیگه داشتم از اسکریپت . اینکه طرف بتونه خودش اسمشو از تو لیست ایمیل حذف کنه . این تو اینباکس شدن خیلی موثره . یه متن انگلیسی بود و بعد لینک میذاشتین برای اینکه طرف اسم خودشو از تو لیست ایمیلتون پاک کنه . یه سایت معروف این کارو میکرد . اما حیف تو کشور ما همه دنبال جیب خودشونن . گفت راهنمایی میدن و بعد پرسیدم و راهنمایی ندادن .
تو ایمیل هام باید بگردم ببینم متنش هست یا نه .
اسکریپتی که خوشم اومد simple mailing list بود که رایگان هم هست و خوشم اومد از امکاناتش :

- قابلیت اضافه کردن (درون ریزی) بی نهایت ایمیل به صورت گروهی
- قابلیت برون ریزی (نسخه پشتیبان) بی نهایت ایمیل
- قابلیت ارسال ایمیل به صورت گروهی
- قابلیت ارسال ایمیل به صورت متن و HTML
- قابلیت نمایش آرشیو ایمیل های ارسال شده
- نمایش درصد ایمیل های ارسال شده در صفحه آرشیو
- قابلیت ایجاد لیست سیاه
- امکان حذف عضویت از طریق لینک حذف عضویت در ایمیل های ارسال شده
- قابلیت جستجو در میان ایمیل ها
- نمایش ایمیل ها به صورت دسته بندی شده
- قابلیت عضویت کاربران از طریق فرم ثبت ایمیل
- ارائه کد فرم عضویت در خبرنامه از طریق صفحه راهتما
به آدرس زیر :

simple mailing list (http://www.notonebit.com//projects/mailing-list/)

البته هنوز باهاش کار نکردم . یک سایت هست که باید روش کار کنم . کم کم شروع میکنم باهاش کار کنم .
گرچه که من فعلا oem pro رو پیشنهاد میدم . تا وقتی که با این اسکریپت کار کنم یا اینکه تست کنین ببینین خوبه یا نه
شاد باشین .

هاستها معمولا اجازه ارسال ايميل بيش از حد رو نميدن
با اين مسئله چه ميشه كرد؟

dashjalal
2011-07-11, 17:27
هاستها معمولا اجازه ارسال ايميل بيش از حد رو نميدن
با اين مسئله چه ميشه كرد؟

سلام .
بذارین حرفتون رو کامل کنم .
هر هاستی اجازه ی ارسال ایمیل رو نمیده .
تا حالا توجه کردین اونایی که سرور ایمیل دارن و اکانت تحت وب اجاره میدن یک ماهه و شما از اسکریپت استفاده میکنین . تو این حالت از هاست استفاده میشه .
برخی هاست ها هستن که مربوط به ارسال ایمیل هستن و شکایتی در موردشون نیست . اصل مشکل سرور یکی با منابع هست و یکی با شکایت کردن .
سروری که مربوط به ایمیل هست شکایتی ازش صورت نمیگیره .
به سایت زیر برین . اکانت تحت وب میده سالی هجده هزار تومن برای ارسال ایمیل . اما یه توضیح دوستان ، وقتی آی پی اختصاصی داشتین و اسکریپت رو نصب کردین اول یه متن برای خودتون فرستین . یه متن کوتاه و کم حجم . اگر اینباکس شد ، مواظب باشین جوری نفرستین که آی پیتون اسپم بشه . یعنی روزی بیشتر از دو هزارتا ارسال نکنین . که البته برای سرویس ایمیل رایگان مثل یاهو و جیمیل و هات میل جمعا میشه شش هزارتا و اگر سیستم رایگان دیگه ای هم بود ، به این شش هزارتا اضافه میشه . گرچه که برای سایتای شخصی مشکلی نیست .

لینک سایت خرید هاست ارسال ایمیل ( دوستان لینک حذف شد این سایت تغییر فعالیت داده )

خیلی به صرفه و خوب هست .
اگر بخواین پنلی بگیرین که روزی ده هزارتا ارسال کنین باید ماهی سی و پنج هزار تومن بدین .
برای پنلی که من گفتم میتونین دو آی پی بخرین و دو برابر یا سه ای پی بخرین و سه برابر کنین ارسال رو .

اما من توصیه میکنم اول با یک آی پی بخرین و اگر آی پی اسپم نبود ای پی دیگه ای هم بخرین . اگر هم مهم نبود براتون که اسپم بشه میتونین بیشتر بفرستین .
گرچه که فک کنم برای جیمیل بشه روزی شش هزار تا هم فرستاد اما یاهو خیلی گیر میده و امکان داره رجکت کنه ایمیلاتون رو و اصلا به دست مشتری نرسه ایمیلتون . اگه احتیاط کنین بهتره .
شاد باشین

par3ell
2011-07-12, 18:02
سلام .
تا حالا توجه کردین اونایی که سرور ایمیل دارن و اکانت تحت وب اجاره میدن یک ماهه و شما از اسکریپت استفاده میکنین . تو این حالت از هاست استفاده میشه .
برخی هاست ها هستن که مربوط به ارسال ایمیل هستن و شکایتی در موردشون نیست . اصل مشکل سرور یکی با منابع هست و یکی با شکایت کردن .
به سایت زیر برین . اکانت تحت وب میده سالی هجده هزار تومن برای ارسال ایمیل . اما یه توضیح دوستان ، وقتی آی پی اختصاصی داشتین و اسکریپت رو نصب کردین اول یه متن برای خودتون فرستین . یه متن کوتاه و کم حجم . اگر اینباکس شد ، مواظب باشین جوری نفرستین که آی پیتون اسپم بشه . یعنی روزی بیشتر از دو هزارتا ارسال نکنین . که البته برای سرویس ایمیل رایگان مثل یاهو و جیمیل و هات میل جمعا میشه شش هزارتا و اگر سیستم رایگان دیگه ای هم بود ، به این شش هزارتا اضافه میشه . گرچه که برای سایتای شخصی مشکلی نیست .

لینک سایت خرید هاست ارسال ایمیل (http://esfahankids.com)

خیلی به صرفه و خوب هست .
اگر بخواین پنلی بگیرین که روزی ده هزارتا ارسال کنین باید ماهی سی و پنج هزار تومن بدین .
برای پنلی که من گفتم میتونین دو آی پی بخرین و دو برابر یا سه ای پی بخرین و سه برابر کنین ارسال رو .

اما من توصیه میکنم اول با یک آی پی بخرین و اگر آی پی اسپم نبود ای پی دیگه ای هم بخرین . اگر هم مهم نبود براتون که اسپم بشه میتونین بیشتر بفرستین .
گرچه که فک کنم برای جیمیل بشه روزی شش هزار تا هم فرستاد اما یاهو خیلی گیر میده و امکان داره رجکت کنه ایمیلاتون رو و اصلا به دست مشتری نرسه ایمیلتون . اگه احتیاط کنین بهتره .
شاد باشین

اگه همه شرایط رعایت بشه"بام درصد اشپم هست یا نه؟
آیا یاهو سخت گیره یا جمیل درمورد اسپم؟

Ali.Sh
2011-07-12, 18:35
هدر از کدوم لحاظ ؟ عکسی یا نوشته ای یا منظورتون تایتلش هست ؟

هدر رو به صورت عادی نمیشه دید مثل یک وبسایت که پشتش کد وجود داره .
مثلا در جیمیل با کلیک کردن روی show original میتونید محتوای اصلی ایمیل رو ببینید .

djsiamak
2011-07-13, 14:14
در مورد آی پی حواستون باشه، اگه زیاد بفرستین، یاهو کلا بلاک میکنه (من 2-3 روز بالای 2000 تا فرستادم)
کلا یاهو، آی پی مو بست، دیگه هیچ ایمیلی نمیرفت

dashjalal
2011-08-22, 20:42
اگه همه شرایط رعایت بشه"بام درصد اشپم هست یا نه؟
آیا یاهو سخت گیره یا جمیل درمورد اسپم؟

یاهو سختگیر تره . خیلی هم حساس تر .
جیمیل رجکت نمیکنه ایمیل هاتون رو و فقط اسپم میکنه . یاهو زیاد بفرستین و با سرعت بالا ، رجکت میکنه و برمیگردونه ایمل هاتون رو .
در مورد اسپم شدن اولین مورد بر میگرده به آیپیتون که اسپم بشه یا نه یا اسپم باشه یا نه .
دیدن که توی حرفام هم خیلی روی تعداد ارسال تاکید کردم که نباید به یاهو روزی بیشتر از دوهزار تا ارسال کنین . کلا سروس های رایگان مثل جیمیل و یاهو و هات میل زیاد ارسال نکنین که اسپمتون نکنن .
یک آی پی که اسپم نشده باشه برا من حکم طلا رو داره برای شما نمیدونم . یه جورایی عاشق آی پی اسپم نشدم :d:d:))
اول آی پی و بعد بقیه ی شرایط . حجم ایمیل . عکس داشتن یا نداشتن . سرعت ارسال . تعداد ارسال . لیست ایمیل که ایمیل الکی توش باشه یا نه . همه ی اینها درست باشه . بالای هشتاد نود درصد اینباکس دارین .

Foroshgaheto
2011-08-23, 23:05
سلام .

لینک سایت خرید هاست ارسال ایمیل (http://esfahankids.com)

خیلی به صرفه و خوب هست .

شاد باشین

این لینک کجاست دادید؟

bahramianfard
2011-08-23, 23:20
به نظر شما این همه درد سر کشیدن برای ارسال روزانه 2 هزار ایمیل ارزش داره؟ :-?

dashjalal
2011-08-25, 07:51
به نظر شما این همه درد سر کشیدن برای ارسال روزانه 2 هزار ایمیل ارزش داره؟ :-?

برای هر سرویس دو هزار تا
حساب کنین برای یاهو دوهزار تا و برای جیمیل دو هزارتا و برای هات میل دو هزار تا و برای شخصی هم که میشه هر چقدر خواست فرستاد .
برای اون سرویس ها رایگان مثل جیمیل و یاهو و هات میل جمعا روزی 6 هزارتا و برای رایگان هم هر چقدر ایمیل موجود هست توی لیست ایمیل .
پس روزی بالای 8 هزار تا میشه فرستاد .
البته اون شرکتی که اشتراک هاست ایمیل میداد تغییر شغل داده یه جورایی .
یکی دیدم اشتراک میداد سالی 55 هزار تومن و یه سایت خارجی بود ماهی 20 تومن اکانت استانداردش بود و 12 تومن هم اکانت تست یا همون استارترش .
به نظرتون من سی هزار تومن بدم ماهی برای روزی ده هزارتا بهتره یا 50 تومن بدم سالی برا روزی 10 هزار تا ؟
البته اینا رو هنوز تست نکردم ببینم آی پی هاشون خوبه یا اسپمه .
تست کنم حتما دوستان رو در جریان میذارم .