PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرویس خرید با کارت های شتاب

Reza
2010-04-15, 23:25
مرچنت شتاب چیست ؟
با استفاده از سرویس مرچنت شتاب شما قادر خواهید بود وب سایت ، وبلاگ ، فروشگاه خود را به سرویس خرید با کارت های شتاب متصل سازید شرکت فناوری اطلاعات دنیا گستر رسا به عنوان اولین شرکت خصوصی این سرویس را بدون هزینه راه اندازی و به صورت کاملا رایگان در اختیار تمامی وبمسترها و صاحبان سایت ها ، وبلاگ ها ، شرکت ها قرار داده است جهت ثبت نام در این سیستم از لینک عضویت و جهت دانلود اطلاعات این سرویس و همچنین راهنمای استفاده از سرویس بر روی گزینه دانلود کلیک فرمایید.

لینک عضویت : http://www.dpayshop.com/Signup.asp
دانلود : http://www.dpay.ir/Download/Gateway.zip

برخی از مزایای این سرویس
* راحت ، ساده و در دسترس بودن 24 ساعته سرویس
* اطمینان و امنیت بیشتر در انجام معاملات اینترنتی و تلفنی و همچنین حضوری
* افزایش تعداد فروش ها و صرفه جویی 90% در زمان صرف شده خریدار و فروشنده
* اطمینان هرچه بیشتر خریداران وب سایت شما نسبت به سرویس های ارائه شده از سوی شما
* و . . .

به زودی شاهد توضیحات بیشتر در مورد این
سیستم از زبان مدیران شرکت خواهیم بود

donyagostar
2010-07-26, 12:08
آقا رضا تشکر ما را هم بپذیرید مرسی

Reza
2010-07-27, 12:37
ممنون اما بهتر هست برای تشکر کردن از دکمه تشکر استفاده کنید :)

paradis
2010-09-04, 19:30
آقا من تو اين سيستم عضو شدم
اما مشكلاتي داشت

اول اينكه تو ثبت نام از من شماره حسابي نخواست،پس من وقتي محصولم رو بفروشم وجه واريز شده به چه جسابي ميره؟
من ميخواستم از اين لينكهايي كه توي فايل راهنما گزاشته بودين براي راه اندازي پرداخت آنلاين برا هاستينگ استفاده كنم

مشكل بعدي هم اين بود كه تو قسمت ثبت محصول جديد من تمام فيلدها رو پر ميكردم بجز فيلد آخر كه يه ليست كشويي بود اما چيزي توش نبود،يعني اون ليست هيچ انتخابي در اختيار من نزاشته بود،بعد وقتي دكمه ثبت رو ميزدم پيغام ميداد كه همه فيلدها را پر كنيد و از همه بدتر اينكه تمام اطلاعاتي كه وارد كرده بودم پاك شده بودن

كاش حداقل اين فرم ارسال محصول رو آ‍ژاكس درست كرده بودين كه اطلاعات وارد شده در صورت ناقص بودن يكي از فيلدها پاك نشن
چون ممكنه فروشنده يك ساعت برا قسمت توضيحات وقت بزاره اما يكي از فيلدها رو يادش بره پر كنه،اونوقت تمام زحماتش به حدر ميره

ممنون

ten_soldier
2010-09-26, 12:49
اما مشكلاتي داشت

اول اينكه تو ثبت نام از من شماره حسابي نخواست،پس من وقتي محصولم رو بفروشم وجه واريز شده به چه جسابي ميره؟
من ميخواستم از اين لينكهايي كه توي فايل راهنما گزاشته بودين براي راه اندازي پرداخت آنلاين برا هاستينگ استفاده كنم

مشكل بعدي هم اين بود كه تو قسمت ثبت محصول جديد من تمام فيلدها رو پر ميكردم بجز فيلد آخر كه يه ليست كشويي بود اما چيزي توش نبود،يعني اون ليست هيچ انتخابي در اختيار من نزاشته بود،بعد وقتي دكمه ثبت رو ميزدم پيغام ميداد كه همه فيلدها را پر كنيد و از همه بدتر اينكه تمام اطلاعاتي كه وارد كرده بودم پاك شده بودن

كاش حداقل اين فرم ارسال محصول رو آ‍ژاكس درست كرده بودين كه اطلاعات وارد شده در صورت ناقص بودن يكي از فيلدها پاك نشن
چون ممكنه فروشنده يك ساعت برا قسمت توضيحات وقت بزاره اما يكي از فيلدها رو يادش بره پر كنه،اونوقت تمام زحماتش به حدر ميره

ممنون
این مشکل سایتشون همچنان باقیه و هنوز اون فیلد کشویی خالیه!

Reza
2010-09-26, 12:55
این مشکل سایتشون همچنان باقیه و هنوز اون فیلد کشویی خالیه!
متاسفانه در این چند وقت با وجود گزارشاتی که از سمت کاربران شاپکیپر در مورد این سیستم بوده و با توجه به اینکه نماینده این شرکت هم در انجمن حضور دارن ، متاسفانه شاهد پشتیبانی خوبی از سمت این شرکت نبودیم . امیدوارم مشکلات سایت دی پی سریعتر برطرف بشه .

donyagostar
2010-10-07, 12:33
اما مشكلاتي داشت

ممنون

سلام
شماره حساب شرکت دنیاگستر واریز می شود و بنا به درخواست شما واریز یه حساب شما خواهد شد

djsiamak
2010-10-26, 19:50
با سلام

من هم به مدت محدود که شاپ داشتم و به دلیل مشکل سربازی نتونستم ادامه بدم
با دنیاگستر کار میکردم

و هیچ مشکلی هم واسم پیش نیومد
پرداخت هاشم به موقع بود

در کل عالی بود و اعتبارم اسفند 89 تموم میشه که 100% تمدید میکنم !

با تشکر

aminzayer
2011-01-05, 19:50
من یکسال با هاشون دارم کار می کنم ولی معایبشون از مزایاهاشون بیشتره

مثلا پشتیبانی خوبی ندارند و هر وقت زنگ میزنی با مدیر صحبت کنی میگن جلسه است ( البته به دروغ ) به قول دوستم که من نمی دونم تو شرکت چی کار می کنند!!!
مشکلات و باگ های زیادی تو سایتشون هست
برات اصلا برنامه تبلیغات ندارند و یک پاساژ هم دارند که با یک کانتر فیک که میگه روزانه 80000 بازدید داره ولی تو الکسا میری می فهمی روزانه 1000 هم نمیرسه و همچنین کالا ها رو بایدد با مجوز ثبت کنی که ان هم مافیایی هست
یک مسئله مهم اینکه درسته درصد کمی میگیره ولی برای هر برگشتی 500 تومان به جیب میزنه ( فروشگاه بدبخت میشه اگه هزینه ارسالش بشه 3000 تومان .... ) و مهمتر اینکه چون بر اساس وصولی حساب می کنند وضعیت ها رو دیر به دیر تو پنل ثبت می کنند و پول رو یه مدت زمان تو حسابشون نگه می دارند ( حتما واسه سود روز شمار ... ) چون امتحان کردم دیدم منطقه پستی وصولی زده پولم ریخته ولی اینها 15 روز بعد وصولی میدن !!!!

خلاصه نمی خوام دروغ بگم اجرشون را ضایع کنم ولی انتقاد سازندست و باعث میشه این کار ها رو نکنند دیگه البته امیدوارم این مطلب رو بخونم
اگر همینطور پیش برن همه فروشگاه ها میرن با شرکت های دیگه
حالا بچه هایی که باهاشون کار می کنند بگن که درست یا نه

donyagostar
2011-02-03, 09:45
سلام
شما یرای روشن شدن اذهان کاربران بهتره نام کاریریتان را اعلام کنید تا شرکت تمام مستندات خودشو ارائه کند از جمله تاریخ اعلام وضعیت پستی و ... آنوقت مشخص می شود کی درغگو هست
در مورد پاساژ هم که وزارت ارشاد اجازه کار را نمی دهد و شرکت هم تابع قانون هست لطفا شما مجوز را از ارشاد بگیرید هر چی خواستید ثبت می کنیم
در ضمن ما دوست داریم با فروشگاههای کار کنیم که بیشتر کار میکنند و دنیال کار هستند ما هم هر برنامه دیگری بخواهند برایشان پیاده می کنیم
فروشگاهی که در ماه 10 فاکتور نمی زنند چه سودی برای شرکت دارد که 2 نفر هم از شرکت را معطل خودش یکند البته ما برای همه احترام قائلیم و وقت میگذاریم اما فروشگاه هم باید متوجه باشد که چند صد فروشگاه همکار داریم
کار باشد ما هم هستیم ما فعالان را دوست داریم و سعی میکنیم بهترین خدمات را هم بدهیم

Reza
2011-02-03, 13:08
فروشگاهی که در ماه 10 فاکتور نمی زنند چه سودی برای شرکت دارد که 2 نفر هم از شرکت را معطل خودش یکند
بنده به نوبه خودم تشکر میکنم از اینکه وقت صرف میکنید و پاسخگوی شبهات و سوالات کاربران هستید اما جسارتا این جمله شما اصلا حرفه ای و منطبق بر اصول کاری نبودا!!!

m.ghalgar
2011-02-03, 13:37
چرا پست های غیر مرتبط با تاپیک می زنید ؟

با سلام

من هم به مدت محدود که شاپ داشتم و به دلیل مشکل سربازی نتونستم ادامه بدم
با دنیاگستر کار میکردم

و هیچ مشکلی هم واسم پیش نیومد
پرداخت هاشم به موقع بود

در کل عالی بود و اعتبارم اسفند 89 تموم میشه که 100% تمدید میکنم !

با تشکر

من یکسال با هاشون دارم کار می کنم ولی معایبشون از مزایاهاشون بیشتره

مثلا پشتیبانی خوبی ندارند و هر وقت زنگ میزنی با مدیر صحبت کنی میگن جلسه است ( البته به دروغ ) به قول دوستم که من نمی دونم تو شرکت چی کار می کنند!!!
مشکلات و باگ های زیادی تو سایتشون هست
برات اصلا برنامه تبلیغات ندارند و یک پاساژ هم دارند که با یک کانتر فیک که میگه روزانه 80000 بازدید داره ولی تو الکسا میری می فهمی روزانه 1000 هم نمیرسه و همچنین کالا ها رو بایدد با مجوز ثبت کنی که ان هم مافیایی هست
یک مسئله مهم اینکه درسته درصد کمی میگیره ولی برای هر برگشتی 500 تومان به جیب میزنه ( فروشگاه بدبخت میشه اگه هزینه ارسالش بشه 3000 تومان .... ) و مهمتر اینکه چون بر اساس وصولی حساب می کنند وضعیت ها رو دیر به دیر تو پنل ثبت می کنند و پول رو یه مدت زمان تو حسابشون نگه می دارند ( حتما واسه سود روز شمار ... ) چون امتحان کردم دیدم منطقه پستی وصولی زده پولم ریخته ولی اینها 15 روز بعد وصولی میدن !!!!

خلاصه نمی خوام دروغ بگم اجرشون را ضایع کنم ولی انتقاد سازندست و باعث میشه این کار ها رو نکنند دیگه البته امیدوارم این مطلب رو بخونم
اگر همینطور پیش برن همه فروشگاه ها میرن با شرکت های دیگه
حالا بچه هایی که باهاشون کار می کنند بگن که درست یا نه

سلام
شما یرای روشن شدن اذهان کاربران بهتره نام کاریریتان را اعلام کنید تا شرکت تمام مستندات خودشو ارائه کند از جمله تاریخ اعلام وضعیت پستی و ... آنوقت مشخص می شود کی درغگو هست
در مورد پاساژ هم که وزارت ارشاد اجازه کار را نمی دهد و شرکت هم تابع قانون هست لطفا شما مجوز را از ارشاد بگیرید هر چی خواستید ثبت می کنیم
در ضمن ما دوست داریم با فروشگاههای کار کنیم که بیشتر کار میکنند و دنیال کار هستند ما هم هر برنامه دیگری بخواهند برایشان پیاده می کنیم
فروشگاهی که در ماه 10 فاکتور نمی زنند چه سودی برای شرکت دارد که 2 نفر هم از شرکت را معطل خودش یکند البته ما برای همه احترام قائلیم و وقت میگذاریم اما فروشگاه هم باید متوجه باشد که چند صد فروشگاه همکار داریم
کار باشد ما هم هستیم ما فعالان را دوست داریم و سعی میکنیم بهترین خدمات را هم بدهیم

donyagostar
2011-08-16, 14:57
چرا پست های غیر مرتبط با تاپیک می زنید ؟

سلام
جناب امین زایر
باید عرض شود اکثر شرکتها مبلغی بابت فاکتورهای برگشتی دریافت می کنند و منطقی است و آن هم به دلیل پیگیریهای است که برای اعلام وضعیت فاکتور و رسیدن کالای برگشتی به دست فروشگاه است ،یعنی برای شرکت فرقی نمی کند که فاکتور وصولی است یا برگشتی در هر دو حالت شرکت باید پیگیری نماید و این کار هزینه بردار می باشد و افرادی باید اینکار راانجام دهند و این افراد و تلفنها و ... هزینه بردار میباشد و فکر نکنم کسی فقط برای رضای خدا بیاید کار کند در این حالت هزینه را از چه محلی پرداخت می کند؟
سوال را از خودتان می پرسم آیا شما نیاز به کالاهای برگشتیتان ندارید و نمی خواهید شرکت پیگیری داشته باشد ؟اگر جواب مثبت است ما هم مبلغی دریافت نمی کنیم و پیگیری هم نمی کنیم اینطوری هم راحتر هستیم
و الان متوسط برگشتها 5% کاهش دارد و این هم به دلیل تمهیدات خوب شرکت و پست میباشد که دنبال سود رسانی بیشتر به فروشگاهها میباشیم
در خصوص عدم جوابگویی احتمالی مدیران هم کاملا" رد میکنیم و شرکت دنیاگستر از جمله شرکتهای است که همه میتوانند با مدیرعامل راحت صحبت کنند و مدیر عامل شرکت بسیار خودمانی و خاکی می باشند
در ضمن در بیشتر موارد نیازی به صحبت با مدیر ندارید و شرکت چندین کارشناس برای پاسخگویی گذاشته و پنل جدی هم بخشی را تحت عنوان "مدیریت پشتیبانی و مرکز پیام " پیش بینی نموده که این به دلیل احترام به مدیران فروشگاهها و طرفهای قرارداد می باشد
در آخر توجه شما به نظر کاربر djsiamak جلب میکنم بیش از 95% مشتریان از شرکت راضی هستند و تشکر از خدمات شرکت دارند، حال شما چرا ؟ا
کاربر گرامی djsiamak که نمی شناسمت از اظهار نظر واقعی شما سپاسگذاریم موفق باشید

donyagostar
2011-12-17, 23:15
شرکت دنیا گستررسا برای پاسخگویی سریع به همه مشکلات احتمالی، درخواست اعلام مشکلات کرد

مدیریت محترم شرکت دنیاگستر رسا اعلام کردند به جز روزهای شنبه در سایر روزها شخصا پاسخگویی تمام کاربران شرکت هستند و آماده حل مشکلات احتمالی را همه سیستم دنیاگستر رسا دارند
کاربران محترم شرکت می توانند تماس تلفنی با مدیریت شرکت داشته باشند
خطوط تماس : 77806202
اگر خط مدیریت مشغول صحبت با همکاران بود شماره تماس بگذازید در همان روز با شما تماس برقرار می شود

Dojin.ir
2011-12-17, 23:21
سلام
لینک چیلتر است!

donyagostar
2011-12-17, 23:35
سلام
لینک چیلتر است!

معلوم نیست چی نوشتید
لطفا در انشاء دقت کنید

aminzayer
2011-12-17, 23:44
[B]
اگر خط مدیریت مشغول صحبت با همکاران بود شماره تماس بگذازید در همان روز با شما تماس برقرار می شود
اگر ... اگر و اگر های دیگر ...

donyagostar
2011-12-18, 00:05
اگر ... اگر و اگر های دیگر ...

دوست گرامی
این شماره سرخط است
و یک نفر در آن واحد فقط می تواند با یک نفر صحبت کند و در صورت مشغول بودن خط پیغام بگذارید ما تماس میگیریم و با مدیر ارتباط می دهیم
مرسی

گروه مهندسی
2011-12-18, 00:58
جهت اطلاع
آدرس http://www.dpayshop.com/Signup.asp مسدود (ف ی ل ت ر) میباشد

donyagostar
2011-12-18, 01:07
جهت اطلاع
آدرس http://www.dpayshop.com/Signup.asp مسدود (ف ی ل ت ر) میباشد

سایت خیلی از همکاران و شرکتها هم مسدود شد. والان هم بزنید هنوز هم مسدود هست و این لینک خیلی وقته استفاده نمیشه

logofun
2011-12-18, 08:33
شرکت دنیا گستررسا برای پاسخگویی سریع به همه مشکلات احتمالی، درخواست اعلام مشکلات کرد

مدیریت محترم شرکت دنیاگستر رسا اعلام کردند به جز روزهای شنبه در سایر روزها شخصا پاسخگویی تمام کاربران شرکت هستند و آماده حل مشکلات احتمالی را همه سیستم دنیاگستر رسا دارند
کاربران محترم شرکت می توانند تماس تلفنی با مدیریت شرکت داشته باشند
خطوط تماس : 77806202

تا حالا این متن را از شما در تاپیک های مرتبط با خودتون دیدیم

موفق باشید

tlove
2011-12-18, 23:48
*****ه شده که

ndanda
2012-01-23, 19:26
سلام من یه سوال داشتم ایا 10% برای مرجعیت شتاب برای شرکت خیلی زیاد نیست چون روز اول که من توضیحات رو خوندم 5% ذکر شده بود ولی الان 10% کم میشه
لطفا جواب منو بدید
Dojin.ir
2012-01-23, 19:55
سلام
اقا رضا چیلتره که!

ndanda
2012-01-25, 11:12
سلام من یه سوال داشتم ایا 10% برای مرجعیت شتاب برای شرکت خیلی زیاد نیست چون روز اول که من توضیحات رو خوندم 5% ذکر شده بود ولی الان 10% کم میشه
لطفا جواب منو بدید
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- پست قبلی در ساعت 19:47 ایجاد و آخرین به روز رسانی توسط پست زیر در ساعت 11:12 انجام شده است :

لطفا جواب منو بدید
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اشکان
2012-02-22, 13:58
سلام
ما که چند ساله باهاشون کار میکنیم انصافا خوب عملکردی داشتن.نقاط ضعف هم بوده اما زود درستش کردن.در کل ما که راضی هستیم=d>