PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شاپلاگر ***** شد

loco
2011-02-15, 01:39
چند وقتیه که روی خوشی از این سیستم امیدوار کننده ی روزای اول نمیبینیم.هفته ها چشمتو میدوزی به مانیتور و اطلاعات وارد پنلت میکنی.یه چن نفری مشتری پیدا میشه کم کم.بازدیدات زیاد میشه کم کم...بعد یهو میبینی ده روزی رفت خواب زمستانی به بهانه تغییر سرور.دوباره همه چی از اول...شروع میکنی به تبلیغ و گذاشتن کالا یه روز بعد ش که میای میبینی فروشگات *****ه(اینم از برکات دوره مشکوک تغییر سروره)...با خودت میگی شده دیگه.یکی دیگه وا میکنی.اینبار حساب شده.دو هفته رو قالب کار میکنی تا یه چیز متفاوت دربیاد.شروع میکنی به گذاشتن جنس و بعد...اینبار پنلت به جای فروشگاه ***** میشه...جناب مدیران دستتون درد نکنه که این امکان رایگان رو برای ما بدبخت بیچاره ها فراهم کردید اما این دلیل نمیشه که پشتیبانی بلد نباشید یا اینکه قدرت و عرضه ی در عرصه نگه داشتن...کاش شروع نمیکردید اگر قرار بود انقدر در برابر مشکلات ضعیف و نحیف باشید
فروشگاه فیلم مولن روژ (http://locofilm.shoploger.com/)

tebyan31
2011-02-15, 07:13
فعلا که وبلاگتون باز بود و مشکلی نداشت!

ولی خب خیلی جالبه که هنوز تو ایران به خاطر مشکلات یک وبلاگ، بعضا کل سرویس وبلاگ دهی رو تنبیه می کنن!!!

البته طبق ادعایی که این رفیقمون داشته میگم!

shoploger
2011-02-15, 08:48
با سلام
صفحه اصلی شاپلاگر ***** شد.
پیگیری کردیم و مراحل رفع ***** انجام شد.

ان شالله تا اول اسفند نتیجه رفع ***** اعمال خواهد شد و سایت دوباره باز می گردد.
موفق باشید.

tebyan31
2011-02-15, 08:51
با سلام
صفحه اصلی شاپلاگر ***** شد.
پیگیری کردیم و مراحل رفع ***** انجام شد.

ان شالله تا اول اسفند نتیجه رفع ***** اعمال خواهد شد و سایت دوباره باز می گردد.
موفق باشید.

اگه لطف میکردید و دلیل این کار رو هم میگفتید بد نبود!

چرا ***** شدید؟!

loco
2011-02-15, 09:51
فعلا که وبلاگتون باز بود و مشکلی نداشت!

ولی خب خیلی جالبه که هنوز تو ایران به خاطر مشکلات یک وبلاگ، بعضا کل سرویس وبلاگ دهی رو تنبیه می کنن!!!

البته طبق ادعایی که این رفیقمون داشته میگم!

فروشگاها ***** نشدن داداش.اینبار خود شاپلاگره که ***** شده

loco
2011-02-15, 09:53
رفع ***** انجام شد! با سلام
این مدت که نتونستم جواب شما عزیزان رو شخصا بدم دلیلش این بود که پیگیر مسئله فیل شدن شاپلاگر بودم.

بله شاپلاگر فیل شد اما چرا؟؟؟

علت اصلی این بود که ارتباط بین ما و ساماندهی قطع شده بود. فیل شده بودیم تا ارتباط دوباره برقرار بشه!
حتما شنیدید که جدیدا بسته هایی به مدیران سرویس های وبلاگدهی داده میشه تا خودشون وبلاگ هایی که باید ***** بشن پاک کنند یا جلوشونو ببندند. گویا قرار از این به بعد ما هم همچین کاری بکنیم.

خلاصه بگم : فروشگاه هایی که فیلم می فروشن مورد توجه مسئولین قرار گرفته اند.
بنده شخصا با فروش این محصولات مخالف بودم به خاطر همین مسایلی که پیش اومد و خودتون می دونید (فیل شدن) و خطرتاتی که این کار برای شخص فروشنده داره
اما چون نمی خواستم در حریم شخصی کاربران دخالت کنم اقدامی انجام نمی دادم. خوشبختانه فعلا هم مستقیما از طرف ما شاپ بلاگی بسته نمیشه فقط اونهایی که نامشان در لیست که به ما داده میشه بسته خواهند شد.

رفع *****ینگ انجام شده و دیگه بقیش دست ما نیست. پرسیدم تا کی باز می شه ؟؟؟؟

گفتند: 3 تا 7 روز دیگه یعنی حداکثر سه شنبه چهارشنبه حدودا اول اسفند!

موفق باشید.

(اینو مدیر عزیز شاپلاگر نوشتن)

tebyan31
2011-02-15, 10:35
خدا به آخر و عاقبت فیلم فروشها رحم کنه!

واسه شما اسم وبلاگ رو میفرستن؟

یا موضوعاتی که فیلم هاش ممنوعه؟

یا اسم فیلم ها رو؟

shoploger
2011-02-15, 14:21
نه عزیزم گویا آدرس ها رو میدن که ما ببندیمشون!

ahee
2011-02-18, 01:47
بنده یکی از کسایی بودم که تو شاپلاگر فروشگاه داشتم.و به این نتیجه رسیدم. مال مفت بدرد خود اون شخصی میخوره که داره میده.یارو اولین کاری که میاد یه سیستم ولابگی راه میاندازه. دامین شخصی ردیف میکنه.نسخه پشتیبیان گیری میزاره و امکانات دیگه. یه سری به میهن بلاگ بزنین میفهمین

شما برای تعویض یک سرور یه ملت و گذاشتین سر کار. هی امروز هی فردا. کلی مشتری از دست دادیم
مدیریتتون که خیلی ضعیفه. دوستانی که فروشگاه دارن البته فیلم و سریال نمیفروشن حداقل یک جایی رو دارن که محصولات خودشونو تامین کنند.اما ما چی بجای فیلم و سریال سیب زمینی و پیاز اینترنتی بفروشیم؟
قبلا من حداقل هفته ای 20 تا سفارش داشتم. الان نزدیک به 3 هفته هستش به خاطر مدیریت بسیار ضعیف شاپلاگر و فیل شدن فروشگاه کل مشتری هامو از دست دادم و یک فروشگاه جدید راه انداختم با هزینه شخصی .با این حال دیگه فروشی نداشتم. اما اینجوری خیلی بهتره خودم اقای خودمم بس.
حداقل خودم میدونم فروشگاه امروز میاد بالا. حداقلم یک بک اپ دارم.
کلا شاپلاگر بدترترین سرویس مجانی هستش.

moozmar
2011-02-18, 03:25
اوضاع خرابه مدیر پارسفا میگفت روزی دستور بستن حداقل 200-300 صفحه رو به ما میدن
حتی بستن مسائل رمل

Reza
2011-02-25, 18:34
شاپلاگر دوباره ***** شد . . .

hamvar
2011-02-26, 22:03
صفحه اول شاپلاگر رفع ***** شد .

ahee