PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرویس پیک اختصاصی

Reza
2010-04-15, 23:33
شرکت فناوری اطلاعات دنیا گستر رسا به عنوان یکی از کارگزاران رسمی شرکت پست جمهوری اسلامی ایران در خصوص سرویس های خرید پستی و همچنین در یک همکاری با شرکت ارتباطات واسط هوشمند اقدام به راه اندازی سرویس پیک اختصاصی جهت ارسال مرسولات فروشندگان محترم توسط پیک به این مراکز نموده است.

از جمله مزایای این سرویس میتوان به تسریع در حمل و نقل و اعلام نتیجه سریعتر وضعیت مرسوله ( برگشتی ، وصولی ) اشاره نمود. هزینه این سرویس برای حمل و نقل های داخل استان معادل 22.000 ريال به ازای هر مرسوله و برای حمل و نقل های خارج از استان 27.000 ريال میباشد.

[همکار تجاری dpay در زمینه حمل و نقل : پیک آهو کارگزار رسمی پست میباشد]

Alirezaer
2010-04-16, 09:59
شرکت فناوری اطلاعات دنیا گستر رسا به عنوان یکی از کارگزاران رسمی شرکت پست جمهوری اسلامی ایران در خصوص سرویس های خرید پستی و همچنین در یک همکاری با شرکت ارتباطات واسط هوشمند اقدام به راه اندازی سرویس پیک اختصاصی جهت ارسال مرسولات فروشندگان محترم توسط پیک به این مراکز نموده است.

از جمله مزایای این سرویس میتوان به تسریع در حمل و نقل و اعلام نتیجه سریعتر وضعیت مرسوله ( برگشتی ، وصولی ) اشاره نمود. هزینه این سرویس برای حمل و نقل های داخل استان معادل 22.000 ريال به ازای هر مرسوله و برای حمل و نقل های خارج از استان 27.000 ريال میباشد.

[همکار تجاری dpay در زمینه حمل و نقل : پیک آهو کارگزار رسمی پست میباشد]

رضا جان این سرویس پستی فقط برای داخل تهران هست؟
یا کسایی که خارج از تهران دارند هم می تونند تو همون شهر از پیک استفاده کنند؟

Reza
2010-04-16, 16:38
رضا جان این سرویس پستی فقط برای داخل تهران هست؟
یا کسایی که خارج از تهران دارند هم می تونند تو همون شهر از پیک استفاده کنند؟

فعلا اطلاعی ندارم
امیدوارم مدیران دی پی خودشون پاسخگو باشن

Alirezaer
2010-04-16, 17:54
فعلا اطلاعی ندارم
امیدوارم مدیران دی پی خودشون پاسخگو باشن

مرسی،پس منتظر حضور اپراتور دی پی در این تاپیک هستیم.

donyagostar
2010-05-26, 13:56
سلام
و عرض پوزش به دلیل تاخیر در ارائه جواب
ما در تمام شهرهای که پیک داریم فروشگاههای طرف قرارداد، می توانند از پیک استفاده نمایند
داخلی یا ارسال به شهرهای دیگر که پیک دارند
=d>

Reza
2010-05-26, 14:01
میشه بفرمایین توی کدوم شهر ها در حال حاضر پیک فعال دارید ؟

donyagostar
2010-06-29, 09:57
سلام
در سابت اسامی شهرها آمده
مراجعه بفرمائید
http://www.dpay.ir/coverage.asp

asemandaily
2010-10-06, 21:33
اگه منظور شما همون خرید با پیک موتوری هست من با کارمند شرکت صحبت کردم گفت تهران غیر فعاله !

birdco
2010-10-07, 00:29
چقدر گرون؟
پيك موتوري داخل شهر كه حداكثر 2000 تومنه !!!!

birdco
2010-10-07, 00:32
نو سايت كه يه قيمت ديگست :
داخل شهري 3100 و بين شهزي 4000 تومن !!!!!
عجب نرخايي . من به عنوان فروشنده براي احترام به خريدار با اين نرخ ها اصلا كار نميكنم !!!
يه سي دي قيمتش 2500 تومن اگر باشه ، كرايه پستي 4000 تومن ، خودم باشم نمي خرم به كسي هم پيشنهاد نميدم

aminzayer
2011-01-05, 20:02
اولا قیمتش بالاست دوما بسته هات گم می کنند من چندتا بسته دادم بردن توزیع گم کردن و بعد که مدعی شدم از سیستم پنل حذف کردن !!!!؟؟؟؟ بعد کنسل کردمش

donyagostar
2011-02-03, 10:18
نو سايت كه يه قيمت ديگست :
داخل شهري 3100 و بين شهزي 4000 تومن !!!!!
عجب نرخايي . من به عنوان فروشنده براي احترام به خريدار با اين نرخ ها اصلا كار نميكنم !!!
يه سي دي قيمتش 2500 تومن اگر باشه ، كرايه پستي 4000 تومن ، خودم باشم نمي خرم به كسي هم پيشنهاد نميدم

سلام
پیک اختیاری هست و اتحادیه حداقل نرح را 3000 هزار تعریف کرده و شرکت ما هرجای تهران 3200 تومان میگیرد و در بشتر موارد از این سر شهر به اون سر شهر کرایه پیک موتوری 7 هزار تومان هست و دوست عزیز پیک برای هرکاری یه صرفه نیست مثال : شما اگر قصد زیارت اما رضا داشته باشید و پول خوب در جیب ،می توانید از هواپیما استفاده کنید اگر جمعیت زیاد باشد و پول کنار گذاشته شده کم از فطار واگر پولتان کمترباشد سایر وسیله ها استفاده می کنید
در سیستم پیک هم اگر کاربر تشخیص دهد کار را می خواهد وبرایش مهم است خرج می کند در ضمن 2 هزار تومان پول بنزین هم نمی شود
اگر هم مدعی هستید گه پیک 2 هزار تومان هست بیاید قرارداد رسمی ببندیم و ضمانت میگیریم تمام کارهای ما انجام دهید ما هم از خدا می خواهیم مبلغ را پائیین بیاوریم

donyagostar
2011-02-03, 10:22
اولا قیمتش بالاست دوما بسته هات گم می کنند من چندتا بسته دادم بردن توزیع گم کردن و بعد که مدعی شدم از سیستم پنل حذف کردن !!!!؟؟؟؟ بعد کنسل کردمش
دوست عزیز
در سیستم پیکی ما تا امروز کالای گم نشده است
اگر رسید دارید همین جا ارائه نمایید ما درجا وجه آنرا پرداخت می کنیم اگر نه شایعه پراکنی نکنید
درحای دیگری مطلبی گفته بودید گفتیم مام کاری تان را بدهید تا همه اطلاعات پنل تان را همین جا درج کنیم تا همه بدانند که شایعه پراکنی می کنید