PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمايي از با تجربه ها ( چگونگي تبليغات به صورت ايميل گروهي )

Mohamad26
2011-02-16, 02:29
سلام
خسته نباشيد
خب راستش من مدت زيادي هستش كه كار بازاريابي ميكنم.
و تازه قصد كردم روش ايميل ماركتينگ يا ارسال ايميل گروهي رو امتحان و شروع كنم چون شنيدم بازده خوبي داره.
مشكلم اينه كه نميدونم ايميلها رو به چه صورت ارسال كنم كه بازده بالاتري بگيرم.
توي اين انجمن در پستهاي مختلف پيشنهاداتي داده شده ولي خب قصد داشتم توي اين تايپينگ هم من راهنمايي بشم و هم يه جمع بندي كامل داشته باشيم واسه افرادي مثل خود من.
توي ايميلها چه محصولاتي رو تبليغ كنم ؟
چند محصول تبليغ كنم ؟
چطوري توضيح بدم ؟
و كلا روشهايي كه باعث افزايش بازده ميشه و شما تجربه كردين.
با تشكر
يا علي

tebyan31
2011-02-16, 07:24
خب راستش من مدت زيادي هستش كه كار بازاريابي ميكنم

راسیتش من اینجور تبلیغ رو تا حالا تجربه نکردم!!

ولی:

شما که مدت زیادی است دارید بازار یابی میکنید، میشه یه تاپیک باز کنید و تجربه های موفقتون رو بگید؟

تجربه های تبلیغات موفق

DDSHOP
2011-02-16, 09:01
سلام
خسته نباشيد
خب راستش من مدت زيادي هستش كه كار بازاريابي ميكنم.
و تازه قصد كردم روش ايميل ماركتينگ يا ارسال ايميل گروهي رو امتحان و شروع كنم چون شنيدم بازده خوبي داره.
مشكلم اينه كه نميدونم ايميلها رو به چه صورت ارسال كنم كه بازده بالاتري بگيرم.
توي اين انجمن در پستهاي مختلف پيشنهاداتي داده شده ولي خب قصد داشتم توي اين تايپينگ هم من راهنمايي بشم و هم يه جمع بندي كامل داشته باشيم واسه افرادي مثل خود من.
توي ايميلها چه محصولاتي رو تبليغ كنم ؟
چند محصول تبليغ كنم ؟
چطوري توضيح بدم ؟
و كلا روشهايي كه باعث افزايش بازده ميشه و شما تجربه كردين.
با تشكر
يا علي
سوال های خیلی خوبی مطرح شده که اگر جواب داده بشه خیلی کمک میکنه. من خودمم می خوام ایمیل مارکتینگ رو شروع کنم. بر همین اساس واسه منم جواب این سوالا جالبه...
تا اونجایی که اطلاعات دارم پاسخ می دم:
بهترین راه تبلیغات ایمیلی الان 1.گروه های یاهو 2.سایت های مخصوص ایمیل مارکتینگ هست... در هر دو گزینه باید سراغ بزرگترین ها و معروف ترین ها برید.
سوال هایی که الان مطرح هست:
1-چه محصولاتی رو در ایمیل تبلیغ کنیم؟
2-چند محصول رو در یک ایمیل بگنجانیم؟
3-ادبیات تبلیغ در متن ایمیل به چه شکل باشه؟
4-(با توجه به اینکه قبل از نمایش عکس ها از کاربر سوال می پرسه) آیا از تصاویر استفاده کنیم یا سعی کنیم با یه متن کوتاه نظر کاربر رو برای کلیک کردن روی لینک توضیحات بیشتر جلب کنیم؟

با تشکر قبلی...

Mohamad26
2011-02-16, 22:26
دوستان با تجربه كسي نيست راهنمايي كنه ؟؟؟
با تشكر