PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از باشگاه مشتریان ملت وام گرفتید؟

afshinh
2013-07-24, 20:06
سلام دوستان عزیز امروز رفتم حساب افتتاح کردم برای دریافت وام

باشگاه مشتریان ملت هنوز وام میده؟
ارزش داره من امتیاز بخرم؟
چقدر طول میکشه تا بهم وام بدن؟

nima_haji
2013-07-24, 22:00
نه ارزش نداره چون آدم رو جون به سر می کنند
کلا شعبه ها سلیقه ای عمل می کنند یکی ضامن کارمند می خواد یکی ضامن بازاری می خواد ضامن بازاری میاری می گند مشتری اعتباری نیست می گی مشتری اعتباری چی چیه می گن باید پرونده اعتباری داشته باشه
کلا آدم رو سر میدونن من خرداد برای 7 تومن اقدام کردم دیدم به قول یارو اینقدر سنگ انداختن که نرفتم دنبالش کلا اذیت می کنند انگار رئیس بانک از ارث پدرش داره وام میده
برو دنبال پیش فاکتور ماشین اونجا 150 تومن باید پول مفت بدی واسه یه فاکتور بعدا چک رو به اسم نمایندگی می نویسن و .....

من رفتم سراغ بانک مهر همون بسیجیان سابق یه هفته ای با یدونه ضامن 10 تومن گرفتم اونم اینجوری که 2.5 میزاری مدارک رو کامل می کنی وام رو میدن بهت من ضامنم دیر جور شد اگه زود جور میشد 3 یا 4 روزه وام میدن

afshinh
2013-07-24, 22:38
من کلی رو این وام حساب باز کردم
یعنی چی چرا اینجوری میکنن

آخه بدبختی اینجاست نمیتونم سپرده بزارم و شدیدا به پول نیاز دارم دیگه موندم چیکار کنم به تمام موسسات و بانکها سر زدم همه سپرده میخوان یا سند و جواز که من ندارم

من فقط ضامن دارم اونم چنتا!

mbza11
2013-07-25, 00:02
سلام.
من 4 تومن گرفتم.
کلا دو هفته طول کشید. 10 روزش فقط به این خاطر بود که باید نامه (به قول خودشون مصاحبه) از سرپرستی برای تایید وام بیاد.
الانم ماهی 138600 دارم قسط میدم.
از یه آشنا که خریدام رو اونجا می کنم فاکتور لوازه ایرانی گرفتم و فقط برای مالیات بهش 20 تومن دادم.

فکر کنم یه جا تو انجمن قبل ادر این مورد مطلب نوشته بودم.

موفق باشید.

Parsianweb
2013-07-25, 00:03
افتضاحه خدایی
بیچاره میکنن آدمو تا یک وام میدم
ولی اگه نیاز مبرم دارید خوبه چون ماهی حدودا 83 ت قسط هاشه
ولی در کل ارزششو نداره

daneshbin
2013-07-25, 00:42
سلام
فکر کنم برای بعضی ارزش دنبال رفتنشو داشته باشه
خوبه با 100 تومن که میشه 100 امتیاز 2 ت وام میگیری بقیه بانک ها هم به قول خودتون باید سپرده بزاری
یه سری به انجمن های پرشین تولز و وب هاستینک تالک بزن اونجا تاپیک اختصاصی دارند میتونید از دوستان بپرسین اونا بهتر راهنمایی میکنن
موفق باشین

dorna1390
2013-07-25, 00:53
دوست عزیز اگر می خواهید امتیاز هدیه بگیرید زود تر اقدام کنید چون شرایط استفاده از امتیازات هدیه تغییر یافته است

تغییر در شرایط استفاده از امتیازات هدیه در دریافت تسهیلات
منبع خبر: باشگاه مشتریان بانک ملت
به گزارش از روابط عمومی باشگاه مشتریان بانک ملت، به زودی شرایط استفاده از امتیازات هدیه در دریافت تسهیلات تغییر خواهد یافت. بر این اساس آن دسته از اعضا که دریافت کننده بسته های امتیاز هدیه می باشند، در صورتی حائز شرایط دریافت تسهیلات شناخته خواهند شد که حداقل 60% امتیاز مربوط به بسته تسهیلات را در طول دوران عضویت تا مقطع انتخاب پاداش، از طریق فرآیندهایی خارج از "دریافت هدیه" کسب نموده باشند. به عنوان مثال، فردی که اقدام به انتخاب بسته تسهیلات 200 امتیازی نموده است، می بایست حداقل در طول دوران عضویت تا مقطع انتخاب پاداش، 120 امتیاز از طریق روشهای شناخته شده در فرآیندهای امتیازی باشگاه (به جز دریافت هدیه) کسب نموده باشد. این گزارش حاکی است شرایط کسر امتیاز جهت دریافت تسهیلات، کمافی السابق ادامه داشته و ابتدا امتیازات مربوطه از سبد امتیازهای نقره ای و در صورت عدم کفایت از امتیازات طلایی برداشت خواهد شد لذا کنترلهای مورد نظر صرفا در خصوص ترکیب امتیازات صورت می پذیرد. این تغییرات از تاریخ 07/05/1392 عملیاتی خواهد شد.

afshinh
2013-07-25, 16:48
دوست عزیز اگر می خواهید امتیاز هدیه بگیرید زود تر اقدام کنید چون شرایط استفاده از امتیازات هدیه تغییر یافته است

تغییر در شرایط استفاده از امتیازات هدیه در دریافت تسهیلات
منبع خبر: باشگاه مشتریان بانک ملت
به گزارش از روابط عمومی باشگاه مشتریان بانک ملت، به زودی شرایط استفاده از امتیازات هدیه در دریافت تسهیلات تغییر خواهد یافت. بر این اساس آن دسته از اعضا که دریافت کننده بسته های امتیاز هدیه می باشند، در صورتی حائز شرایط دریافت تسهیلات شناخته خواهند شد که حداقل 60% امتیاز مربوط به بسته تسهیلات را در طول دوران عضویت تا مقطع انتخاب پاداش، از طریق فرآیندهایی خارج از "دریافت هدیه" کسب نموده باشند. به عنوان مثال، فردی که اقدام به انتخاب بسته تسهیلات 200 امتیازی نموده است، می بایست حداقل در طول دوران عضویت تا مقطع انتخاب پاداش، 120 امتیاز از طریق روشهای شناخته شده در فرآیندهای امتیازی باشگاه (به جز دریافت هدیه) کسب نموده باشد. این گزارش حاکی است شرایط کسر امتیاز جهت دریافت تسهیلات، کمافی السابق ادامه داشته و ابتدا امتیازات مربوطه از سبد امتیازهای نقره ای و در صورت عدم کفایت از امتیازات طلایی برداشت خواهد شد لذا کنترلهای مورد نظر صرفا در خصوص ترکیب امتیازات صورت می پذیرد. این تغییرات از تاریخ 07/05/1392 عملیاتی خواهد شد.

خدارو شکر بازم یه مشکل دیگه!
به نظرتون این تاریخ تمدید میشه اگه تمدید نشه من اصلا نمیتونم بگیرم
خودم متولد برج 2 هستم
دو نفر از بستگان متولد 5 و 6 هستن اگه بعد از این تاریخ میشه

چیکار کنم

ظاهرا باید برم نزول بگیرم بعدا میگن از نزول دوری کنید!

Si30KhaN
2013-07-25, 19:14
واسه من که یه هفته ای حاضر شد و دادن و سخت نبود شرایطش و زود تایید شد

afshinh
2013-07-26, 14:31
واسه من که یه هفته ای حاضر شد و دادن و سخت نبود شرایطش و زود تایید شد

الان مشکل سر این تاریخه

AdsGroup.iR
2014-09-19, 20:44
سلام دوستان یک ماه هست درخواست وام دادم و در پنل من نوشتند که بررسی توسط شعبه
زنگ میزنم باشگاه مشتریان میگن که باید از طریق شعبه پیگیر باشی میرم شعبه میگه دسته استان هست باید چیکار کنم؟

m.ghalgar
2014-09-20, 15:30
من 7 تومن وام خرید خودرو گرفتم 15 درصد حدود یه ماه بعد از وقتی که امتیازم به 300 رسید گرفتم البته الان 22 درصد شده

drh4m3d
2014-09-20, 15:41
من 7 تومن وام خرید خودرو گرفتم 15 درصد حدود یه ماه بعد از وقتی که امتیازم به 300 رسید گرفتم البته الان 22 درصد شده

22 درصد که ارزش نداره همه جا میدن

shockwave
2014-09-22, 12:20
22 درصد که ارزش نداره همه جا میدن

سلام نه عزیز من الان 26 الی 30 درصد هست

srtdigital
2015-01-30, 12:16
برای راهنمایی در مورد وام باشگاه مشتریان و تهیه امتیاز در خدمتیم.
به این وبلاگم یه سر بزنید srtvam.blogfa.com

moj1rayaname
2015-01-30, 12:35
ببخشید کسی میدونه چطوری از بانکهای خارجی میشه وام گرفت ؟ واسطه ای هست راهی هست ؟

mohama226
2015-01-30, 12:59
مراجعه کنید اداره امور کار .
اونجا خوب وام میدن .
یک سال پیش دوستم گرفت 4 درصد کارمزد بود (بانک ها و موسسات 24 درصد به بالا بودن) الان نمیدونم چقدر کارمزد میگیرن .

daneshbin
2015-01-30, 14:17
سلام دوستان یک ماه هست درخواست وام دادم و در پنل من نوشتند که بررسی توسط شعبه
زنگ میزنم باشگاه مشتریان میگن که باید از طریق شعبه پیگیر باشی میرم شعبه میگه دسته استان هست باید چیکار کنم؟

والا بنده هم این مشکل رو دارم ، یه بار رفتم دو سه روز از درخواست گذشته بود ، رئیس شعبه بهم خندید ، گفت خیلی زود اومدی جوون ، باید مسئول اعتبارات استان تایید کنه بیاد اینجا ما هم اعتبارات رو تقسیم کنیم ... ولی هنوز که هنوزه بعد 3 هفته هنوز خبری نشده ...

srtdigital
2015-01-30, 19:01
موقع درخواست میگه 10 روز ولی یه وقتایی تا 15 روز هم طول کشید ولی یه ماه خیلی زیاده شما زنگ بزنید پشتیبانی بانک ملت پیگیری کنید یا تو همون صفحه باشگاهتون یه قسمت پیامها داره مشکلتونو در میون بزارید

mehdiastro
2015-01-30, 22:14
من امتیازم به 100 رسید انواع بهونه هارو آوردن
رسوندم به 200 دوباره نشد بگیرم
حالا از یه شعبه دیگه حساب باز کردم
و رسوندم به 300
میخوام از انجا درخواست بدم ببینم موفق میشم بگیرم :d

afshinh
2015-01-30, 23:28
برای راهنمایی در مورد وام باشگاه مشتریان و تهیه امتیاز در خدمتیم.
به این وبلاگم یه سر بزنید srtvam.blogfa.com

دیگه نمیخواستم این تاپیک بیارم بالا
چون موفق به دریافت وام نشدم باید از هفت خان رستم عبور کنی
ولی پست شما برام خیلی جالب بود!

گرفتن وام 4 میلیون و 2 میلون تومانی از باشگاه مشتریان بانک ملت

با داشتن روز تولد در ماه جاری، حدودا 1 ماه و نیم طول میکشد تا در خواست وام آماده شود

و اگر تولد نداشته باشید 3 ماه و نیم تا 4 ماه طول میکشد.

مدارک لازم :

1.افتتاح حساب جاری (جام ) در بانک ملت

2.درخواست کارت شتاب از همان حساب

3. فعال کردن اینترنت بانک و فعال کردن همه گزینه های اینترنت بانک، انتقال وجه، پرداخت قبض و .....

4. خالی کردن حساب از وجه

کارت خود را به ما بسپارید تا در زمان گفته شده در خواست وام آماده شود

لطفا قبل از اقدام با شماره حساب ضامن به شعبه مورد نظر رفته تا در موقع تایید ضامن دچار مشکل نشوید
کارت خود را به ما بسپارید تا در زمان گفته شده در خواست وام آماده شود
چرا باید کسی این حماقت بکنه!!!!
مگر شناختی از شما داره
عاشق چش و ابروی شماست که کارت به شما بسپره

اگه شما با ای کارت کلاه برداری کردی تکلیف چیه!!!!!

اون موقع یقه صاحب کارت میگیرن نه شما

srtdigital
2015-01-31, 00:58
دوست عزیز تا همین الان واسه 50 نفر این کارو انجام دادم و همه با داشتن ضامن معتبر خیلی راهتر از اینکه فکرشو بکنن وامشونو گرفتن
البته شما حق داری که اعتماد نکنی نمیدونم چرا نتونستی وامتو بگیری؟؟؟؟
واسه این میگم کارتو به من بسپاریید چون 60 درصد امتیازو باید صاحب کارت دریافت کنه. تازه بدون کارت گرفتن یه سری امتیاز میسر نیست. چطور من اعتماد کنم پولمو تو حساب شما بریزم واسه گرفتن امتیاز. هر طور میلتون هست دوست گرامی در هر حال در خدمتیم

سپید
2015-06-07, 16:21
کسی از شرایط حال حاضر این وام اطلاع داره؟آیا برای دریافت باید کارمند باشیم خودمون؟چند درصد سود الان روش میگیره بانک؟

mazanshop
2015-06-07, 20:17
کسی از شرایط حال حاضر این وام اطلاع داره؟آیا برای دریافت باید کارمند باشیم خودمون؟چند درصد سود الان روش میگیره بانک؟
سود حدود 22%
هر شخصی میتونه بگیره من هم گرفتم

البته یک مقدار باید آشنا باشین با بانک!

honey
2015-06-07, 21:31
دوستان برای گرفتن وام می تونید به 2 بانک قرض الحسنه ای که الان تو کشور فعالند و مجوز دارند مراجعه کنید.
توی این پست توضیحاتشون بحث شده:
http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=70103
مهر ایران کارمزد 4 درصد بدون سپرده گذاری
رسالت کارمزد 2 درصد با سپرده گذاری

Reza
2015-06-07, 21:38
دوستان برای گرفتن وام می تونید به 2 بانک قرض الحسنه ای که الان تو کشور فعالند و مجوز دارند مراجعه کنید.
توی این پست توضیحاتشون بحث شده:
مهر ایران کارمزد 4 درصد بدون سپرده گذاری
رسالت کارمزد 2 درصد با سپرده گذاری

از پارسال آبان درخواست وام دادم تو مشتریان بانک ملت هنوز اوکی نشده :دی
مهر ایران و رسالت هم اسمش قرض الحسنه هست از بانک هایی که قرض الحسنه نیستن شرایطشون سخت تره!

honey
2015-06-07, 21:49
از پارسال آبان درخواست وام دادم تو مشتریان بانک ملت هنوز اوکی نشده :دی
مهر ایران و رسالت هم اسمش قرض الحسنه هست از بانک هایی که قرض الحسنه نیستن شرایطشون سخت تره!

من از رسالت وام گرفتم . دو هفته ای وام داند . به نظر من شرایط اونا خیلی از بانکهای دیگه بهتره . کارمزد هم که 2 درصد بود. من خیلی خیلی راضی بودم و کلیه حسابهام رو به این بانک انتقال دادم . از ملت که خواستم وام بگیرم کارمزدش( که چه عرض کنم بهره اش بگیم بهتره) 24 درصد بود و کلی دردسر داشت

Reza
2015-06-07, 22:08
من از رسالت وام گرفتم . دو هفته ای وام داند . به نظر من شرایط اونا خیلی از بانکهای دیگه بهتره . کارمزد هم که 2 درصد بود. من خیلی خیلی راضی بودم و کلیه حسابهام رو به این بانک انتقال دادم . از ملت که خواستم وام بگیرم کارمزدش( که چه عرض کنم بهره اش بگیم بهتره) 24 درصد بود و کلی دردسر داشت

چه نوع وامی گرفتید؟ با چه درصدی؟ روال چطوربود؟ مبلغ چطور بود؟
راهنمایی کنید تا شاید بنده و سایر دوستان هم مشکلاتمون رو برطرف کنیم
honey
2015-06-07, 22:52
چه نوع وامی گرفتید؟ با چه درصدی؟ روال چطوربود؟ مبلغ چطور بود؟
راهنمایی کنید تا شاید بنده و سایر دوستان هم مشکلاتمون رو برطرف کنیم
عرض کردم توی لینک زیر توی همین فروم بحث شده :
اما بازم خدمتتون بگم:
برای گرفتن وام از بانک مهر ایران
مزایا:
1- بدون سپرده گذاری وام می دند
2- کارمزد 4 درصد
معایب:
1- وام می ره تو نوبت تا بودجه داشته باشند و به قول خودشون معلوم نیست چقدر طول می کشه
2- وام را برای مصارف خاص می دند که خوب از نظر شرعی مصرف اونا توی مسیر دیگه مشکل ایجاد می کنه

رسالت:
مزایا و معایب:
1- کارمزد 2 درصد
2- 2 هفته بعد از درخواست وام را می گیرید
3- وجهی پیش بانک بلوکه نمی شه
4- بر طبق امتیاز وام می گیرید و می تونید امتیاز تون را به دیگران که نیاز دارند انتقال بدید . سقف وام برای هر فرد 20 میلیون تومان است و می تونید به اسم چند نفر هم مثلا خودتون همسرتون و .... وام بگیرید.
5-برای 20 تومان سند و یک چک کاسب یا کسر از حقوق نیاز دارید - برای 10 تومان دو ضامن کاسب یا کسر از حقوق . قبلا با ضمانت طلا هم وام میدادند الان نمی دونم برقراره یا نه.
6 - وام به اعضا بعد از 5 ماه از عضویت داده می شه و بر طبق امتیاز . امتیاز بر طبق میانگین حساب است . بعد از 5 ماه 1 برابر میانگین موجودی وام می گیرید و با باز پرداخت 1 ساله و به ازای هر ماه اضافه 2.5 ماه به مدت اقساط اضافه می شه. یعنی بعد از 10 ماه اقساط 2 ساله می شه
7- مدتی که پول توحسابتونه و کار می کنید در راه خیر قرض الحسنه استفاده می شه و ثواب می کنید
8 - وام را برای مصارف خاص نمی دن
دی________گه ....... نمی دونم . سوال دارید بپرسید؟؟؟

hashem40
2015-11-07, 18:47
با سلام خدمت ایرانیان عزیز
من به بانک های 1 رسالت 2 _ مهر ایران 3 _ کارآفرین مراجعه کردم و گفتم در صورت افتتاح حساب به مبلغ 15 میلیون نزد بانک برای گرفتن وام 15 میلیونی با اقساط 36 ماهه چه شرایطی دارند ؟
1_ بانک رسالت گفت ما با سود 2 % 15 میلیون به شما می دهیم 30 ماهه در صورتی که شما میانگین 12 ماه شما 15 میلیون باشد!!!
2_بانک مهر ایران گفت ما با سود 4 % 15 میلیون به شما می دهیم 36 ماهه در صورتی که شما میانگین 12 ماه شما 15 میلیون باشد!!! ولی اگر حساب جاری باشد با میانگین 10 ماهه 15 میلیون 36 ماهه می دهیم!!!!
3_ ضندوق کارآفرین گفت ما با سود 4 % 15 میلیون به شما می دهیم 36 ماهه در صورتی که شما میانگین 9 ماه شما 15 میلیون باشد!!!
ویک موسسه مالی هم گفت ما هرمیلیون 20000تومان در ماه به شما سود می دهیم یعنی ماهیانه برای 15 میلیون 300 هزار که 12 ماهش می شود 3600
حالا با توجه به 12ماه خواب پول و گرفتن سود 4% در 3 سال 36 ماه کلا این وام ها چند در صد است سودش کسی می تونه حساب کنه؟
من چکار کنم ؟ برم بانک صادرات که میگه چقدر می خواهی بالای 50 میلیون یا زیر 50 میلیون راسی می خوای یا اقساطی با سود ؟ مگن 15% ولی خوب افرادی میگن 27% وقتی حساب می کنم میشه بالای 32% ؟

راستی ما واقعا بانک اسلامی هم داریم ؟؟؟

danytop
2016-03-04, 21:48
خیلی سنگ میندازن توی کار ...
ارزش نداره :|
آدمو رسما منصرف می کنن

mitra bagheri
2016-04-13, 16:53
سلام من نیاز به وام فوری بخاطر چکی که سرماه و بدهی که دارم جمعا ۳ میلیون میشه لازم دارم از کجا و چه جور بدون سپرده و ضامن وام بگیرم