PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره و راهنمایی شما برای کار در نت و محیط بیرون - ( کار : خدمات کامپیوتری)

"AmirHesam"
2013-08-06, 22:21
درود
دوستان خسته نباشید
بنده تصمیم گرفتم از نو شروع کنم به کار
حدود 7 سال پیش با دانلود سریال و خرید سریال عاشق این کار شدم :دی
خلاصه از ارشیو ده تا سریال شروع کردیم به فروش تا روزی به خودمون اومدیم دیدیم یکی از گنده ترین ارشیوهای ایرانو تو بخش سریال داریم :دی (اون زمان از این خبرا نبود دیتا گیگی 10 تومن بدن یا اینکه دست هر کسی ارشیو باشه در حالی که نه علمشو دارن نه دانش این کارو http://f3.ptcdn.org/images/smilies2/smilingsmiley.gif

بعد از اینکه قیمتهای دی وی دی رفت بالا و سایت فیلتر شد دیگه انگیزه ای واسم نموند و کلا هاردهارو بیشترشو تو همین پی تی فروختم (تاپیکها موجوده)
یکی از دلایلی که این کارو ول کرد پیشنهاد کار دیگه ای بود که تو اون کارم بدون سرمایه گذاری زدم ولی اصلا حال نکردم با کارش و با اینکه فقط پشت صندلی میشستم اصلا لذت نمیردم از کار ... گویا باشم با سابقه ای که تو کار فروش ارشیو و دی وی دی داشتم خدایی فروشم خیلی خوب بود

حالا با یه سرمایه گذاری خوب میخوام دوباره برگردم :دی
البته این بار با کار در نت و هم بیرون http://f3.ptcdn.org/images/smilies2/smilingsmiley.gif

شناخت خوبی هم دارن از من هم تو نت هم بیرون ... یعنی میتونم بگم شاید خاک خوری هم نداشته باشم ...
با چند تا از دوستان قدیمی صحبت کردم ارشیو گنده ای میخام دوباره جمع اوری کنم ...
سایت : قالب و سیستم اختصاصی با بهترین روش های خرید و بهترین توضیحات فیلم و سریالها و کمک در خرید
مغازه : یه مغازه فوق العاده حرفه ای با نور پردازی حرفه ای ، و ظاهر شیک و فوق العاده امروزی ...

بیشتر از نمیخام نوشته مو طولانی تر کنم ...
دوستان به نظرتون تو کار موفق میشم ؟ هم تو نت هم بیرون ...
هر سوالی داشتید میتونید بپرسید و اینکه میخاسم خیلی از توضیحات تو مغازه و کار تو نت رو بنویسم که لازم دونستم نوشته مو طولانی تر کنم ...
دوستان نیازمند مشاوره و راهنمایی شما هستم
بنده تهران هستم ...

Am!r
2013-08-07, 05:11
دوستان به نظرتون تو کار موفق میشم ؟ هم تو نت هم بیرون ...

جدا شما هیچ کدوم ترس از پلیس فتا ندارید ؟

رفیق خودمو زنده زنده تو یزد دستگیر کردند براش پرونده تشکیل شد ! حالا اون بنده خدا نه سایتش چیزی بود نه خودش کاره ای بود !

بعد الان تو کار سریال دست زیاد شده ، واقعا سخت رقابت .

باید یه سرمایه اولیه درست حسابی داشته باشی !

Mr.Diyaco
2013-08-07, 10:18
اگر منظورت بیرون زدن ویدیوکلوپـــ هست .... اگر بخوای قانونی کار کنی از چند سال پیش کــلا درآمدشو از دست داده .... خیلی ها آرشیو های آنچنانی و جواز کسب خودشونو دارن واگذار میکنن
اگرم بخوای غـیـر مـجـاز کار کنی که دردسر خودشو داره 1-) اماکن 2-) ارشاد ....... تو نتـــ هم فتا :) ( من خودم چند وقت پیش په پرونده توی فتا داشتم با اینکه کار مـــا کلا قانونی هست و منعی توش نبود بازم چند وقت علافی شدید داشت )

من نمیخوام موج منفی بدم ولی دوست عزیز دنبل کاری باش که جدید باشه یا حداقل آینده کـــاریتون تضمین شده تر از این باشد
به قول خودتون 7سال توی این رسته تجربه دارید و کار کردید
بعد از 7سال به چی یا کجا رسیدید

قصد توهین ندارم ..... آخرشم از طرف میپرسن چی کاره هستی ؟! دی وی دی فروش :-s

daneshbin
2013-08-07, 11:24
با توجه به سابقه ای که دارین میتونید موفق بشین اما حتما باید سرمایه ی خوبی براش بزارین تا بتونین توی بازار جای خودتون رو باز کنید
همچون دوستان فرمودن بازارش الان زیاد خوب نیست
پیشنهاد من اینه یه سایت دانلود فیلم بزنی و اکانت vip بفروشی

"AmirHesam"
2013-08-07, 12:05
جدا شما هیچ کدوم ترس از پلیس فتا ندارید ؟

رفیق خودمو زنده زنده تو یزد دستگیر کردند براش پرونده تشکیل شد ! حالا اون بنده خدا نه سایتش چیزی بود نه خودش کاره ای بود !

بعد الان تو کار سریال دست زیاد شده ، واقعا سخت رقابت .

باید یه سرمایه اولیه درست حسابی داشته باشی !

داداش من دیروز از چند تا همکارای سابقم پرسیدم گفتم بیخیال کار شو ...
گفتن بگیر بگیره ...
بعد من میگم مغازه ، نمیخوام توش فیلم و سریال بیارم یا رو کنم که دارم ... محصولات اموزشی و ایرانی و ...
دست زیاد شده رو نمیدونم ولی داداش خیلی هاشون سر در نمیارن هم اینکه یه چیزی واسه من جالبه تو گوگل سرچ میزنم دیگه مثل قبل اصلا فروشگاه اینترنتی نیست ؟ اگه هم باشه بیشتر تو وبلاگها هست

سرمایه خوبی دارم داداش

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

اگر منظورت بیرون زدن ویدیوکلوپـــ هست .... اگر بخوای قانونی کار کنی از چند سال پیش کــلا درآمدشو از دست داده .... خیلی ها آرشیو های آنچنانی و جواز کسب خودشونو دارن واگذار میکنن
اگرم بخوای غـیـر مـجـاز کار کنی که دردسر خودشو داره 1-) اماکن 2-) ارشاد ....... تو نتـــ هم فتا :) ( من خودم چند وقت پیش په پرونده توی فتا داشتم با اینکه کار مـــا کلا قانونی هست و منعی توش نبود بازم چند وقت علافی شدید داشت )

من نمیخوام موج منفی بدم ولی دوست عزیز دنبل کاری باش که جدید باشه یا حداقل آینده کـــاریتون تضمین شده تر از این باشد
به قول خودتون 7سال توی این رسته تجربه دارید و کار کردید
بعد از 7سال به چی یا کجا رسیدید

قصد توهین ندارم ..... آخرشم از طرف میپرسن چی کاره هستی ؟! دی وی دی فروش :-s

داداش همونطور که تو پست بالا گفتم من مغازه میزنم بیشتر مانورم رو ایناست
فروش لوازم جانبی ، محصولات ایرانی ، سیستم جمع کردن ، و در اخر فیلم و سریال که اینم به اشنا میدم و از یه لحاظم دلم روشنه به این خاظره که شناخته شده هستم
فتا چطوریه جریانش ؟ سر چی شمارو علاف کردن ؟ فروشنده های دیگه اصلا چی شدن ؟
حقم با شماست
با حرفای شما و دوستای دیگه م خیلی دل سرد شدم :دی

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

با توجه به سابقه ای که دارین میتونید موفق بشین اما حتما باید سرمایه ی خوبی براش بزارین تا بتونین توی بازار جای خودتون رو باز کنید
همچون دوستان فرمودن بازارش الان زیاد خوب نیست
پیشنهاد من اینه یه سایت دانلود فیلم بزنی و اکانت vip بفروشی

داداش اگه میدونستم گیرش این همه زیاد نبود راضی بودم در کنارش یه سایت دانلود فیلم هم بزنم ...
نمیدونم چی کار کنم

Mr.Diyaco
2013-08-07, 12:52
به نظر من دنبال شغل بهتری باشید

میگن سری که درد نمیکنه را دستما نبندید

پ.ن : والـا من شرکت پخش تجهیزات پزشکی دارم محصولات آقایان توی سایت میفروشم با اینکه کلی مجوز های قانونی داریم و مثل دیگر دوستان غیر مجــــــاز کار نکردیم
کلی رفتیم جواب پس دادیم که البته به خیر گذشت

کلی میگم دنبال صنف کاری بهتری باشید

"AmirHesam"
2013-08-07, 14:42
به نظر من دنبال شغل بهتری باشید

میگن سری که درد نمیکنه را دستما نبندید

پ.ن : والـا من شرکت پخش تجهیزات پزشکی دارم محصولات آقایان توی سایت میفروشم با اینکه کلی مجوز های قانونی داریم و مثل دیگر دوستان غیر مجــــــاز کار نکردیم
کلی رفتیم جواب پس دادیم که البته به خیر گذشت

کلی میگم دنبال صنف کاری بهتری باشید

با سرمایه 50 تومن چه کاری بزنیم /

"AmirHesam"
2013-08-13, 02:36
من الان سرچ میزدم این همه سایت فروش فیلم و سریال هست
چطور به اینا هیچی نمیگن ؟

Mr.Diyaco
2013-08-17, 13:27
من الان سرچ میزدم این همه سایت فروش فیلم و سریال هست
چطور به اینا هیچی نمیگن ؟

عزیزم به اونا خیلی چیزا میگن ولی طرف آب از سرش گذشته حالا یک وجب یا چند وجب مهم نیست دیگه
طرف هم جریمه میشه هم پرونده داره .... شما داری تلاش میکنی آهسته بری و بیای دنبال دردسر که نمیگردی

بابت شغل :
من نمدونم شما چه استعدادی تو چه کاری دارید
اصلا کجا تجربه کار دارید
به چی علاقه دارید و غیره ....
تهران هستید یا شهرستان ؟!