PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شغل های پردرآمد با سرمایه کم

صفحه ها : [1] 2

manoto
2013-08-11, 20:20
درود
دوستان عزیز، قصد داریم در این تاپیک در مورد شغل های مختلف باهم بحث کنیم!
شغل هایی که درآمد بالایی دارند اما به سرمایه زیادی نیاز ندارند!
امیدوارم که این تاپیک، مفید واقع شود و همه استفاده کنند!

با سپاس

AdsGroup.iR
2013-08-11, 20:31
ميخواي حضوري باشن يا غير حضوري؟

manoto
2013-08-11, 20:41
ميخواي حضوري باشن يا غير حضوري؟

سلام
فرقی نمیکند! میخواهیم در این تاپیک، شغل های پر درآمد با سرمایه کم را معرفی کنیم و در مورد هر شغلی که معرفی میشود، بحث و تبادل اطلاعات کنیم!

Imaco
2013-08-11, 21:02
جمع آوری و فروش ضایعات : فلزی( آهن ، آلومینیوم - پلاستیک و...)
درامد ماهیانه 2 به بالا

ahijoon
2013-08-11, 21:10
درامد ماهیانه 2 به بالا

بله ضایعات کلا طلای کثیف محسوب میشه. خود کارتن اینا هم خیلی با ارزشن

یادمه همین چن وخ پیش رفیقی یه نقل قولی از کسی میکرد... میگفت یارو ضایعات چی بوده همه چی جمع میکرده... مخصوصا تایر های کهنه ماشین ها... میگه همکاراش بهش میخندیدن که چرا ای تایرای بی مصرفو ورمیداری اینا آشغالم اون ورترن... میگفته کاریتون نباشه... چندین ماه اینطوری هرجا میدیده جمع میکرده و انبار میکرده ... آخرش مشتری گیر میاد همشو یه جا 55 میلیون تومن میفروشه میره !

کلا از همچین آدمایی خوشم میاد

manoto
2013-08-11, 21:23
شغل: پرورش قارچ خوراکی
سرمایه مورد نیاز: تقریبا 1 میلیون
مکان: میشه ابتدا در خانه شروع به کار کرد و سپس کار را گسترش داد و سپس تبدیل به کارگاه تولیدی کنیم!

نظر شما چیه؟

ahijoon
2013-08-11, 21:29
مکان: میشه ابتدا در خانه شروع به کار کرد و سپس کار را گسترش داد و سپس تبدیل به کارگاه تولیدی کنیم!

نظر شما چیه؟

با سختی های کارهایی که با تغذیه مرتبط هستند آشنا هستید ؟ آب و هوای محیط - بهداشت فضا - خاک - حشرات ... ثبت و مجوز برای فروش! البته برای فروش های اولیه میتونید با چنتا مغازه قرارداد ببندید که فله ای بفروشید ولی بازهم سخته. چون مردم به اطلاعات روی بسته نگاه میکنن و محصولی میخرن حداقل کد بهداشتی داشته باشه!

Imaco
2013-08-11, 21:30
چند ماه پیش شبکه بازار گزارشی درباره پروش ماهی زینتی پخش کرد .
جوانی با ده میلیون سرمایه در زیر زمین منزل ماهی زینتی پرورش میداد درامد ماهانه ده میلیون تومن .

ایران نشر
2013-08-11, 21:48
جوجه کشی پرندگان کمیاب

sorena-2500
2013-08-11, 21:59
نظر شما چیه؟
دوست عزیز یکی از آشنایان ما در کار پرورش قارچ هستن ( خودشون صاحب کار نیستند ) ایشون نظرشون همچین چیزی نبود...
پرورش قارچ باید دارای یک مکان مناسب و استاندار باشه و ...

vitrin24.com
2013-08-12, 00:04
درامد ماهیانه 2 به بالا

در ادامه جهت تکمیل :
ماشین و دستگاه کمپرس مخصوص فلزات و خورد کردن پلاستیک هم اگر در ادامه باید اضافه بشه به کار ...

حدود 3 سال پیش کسی رو دیدم که ( افغانی هم بود ) و از آهن فروشی ورق و پروفیل میخرید و با مزدای خودش میبرد درب حیاط و مبنع آب میساخت و ارزونتر از جوشکارهای دیگه میفروخت
ضایعات و تسمه و پروفیل تکه های غیر قابل استفاده هم کیلویی میخرید از آهن فروشی ...
موقعی که زانتیا 22 میلیون بود یکیشو داشت + مزدا دوکابین و ... ابزار کار و .... و یه فضای حدود 1000 متری هم تو یه جای غیر مسکونی هم گرفته بود و هم انبارش بود و هم آهن آلات غیر قابل مصرف و هم قابل مصرف رو اونجا جمع کرده بود ( هر سری هم که ضایعاتش رو میخواست ذوب آهن اصفهان بفرسه با خاور و تریلی میفرستاد )
دوستان دیگه ازین بهتر ؟؟؟
پس این کار رو من از نزدیک دیدم که چجوره و خوب جواب میده

S.A.E.I.D
2013-08-12, 12:44
سلام
نظرتون در مورد کاشت گیاه آلوئه ورا چیه؟
کسی تا حالا تو این کار وارد شده؟

mdark
2013-08-12, 13:09
تولید ورمی کمپوست کود جدید برای زمینها

بعد از ممنوع شدن استفاده از کود های شیمیایی یکی از جدیدترین و پرسود ترین شغل ها شده ...

ramtin2025
2013-08-12, 14:36
باید با توجه به منطقه ای که هستین بررسی کنین ببینین چه کار مناسبی میتونید پیدا کنید
پرورش قارچ دکمه ای درآمد بالایی داره ولی کار حساسیه و مراقبت زیادی لازم داره و همچنین امکاناتی از قبیل تنظیم دما ، تنظیم نور خورشید و ... لازم داره و با زیر 10 ملیون فکر نمیکنم بتونین شروع موفقی داشته باشین
پرورش قارچ صدفی رو توصیه میکنم. حتی توی منزل هم میتونید انجامش بدید. فروشش کمتر از قارچ دکمه ای ولی بازم به صرفه است و ضایعاتش هم استفاده میشه. نگهداری زیادی نمیخواد و با روشهایی حتی میشه تو زمین کشاورزی هم عمل آورد
ورمی کمپوست رو باید ببینید که منطقه شما پتانسیل لازم رو داره یا نه. در حال حاضر با سرمایه 60 میلیون میشه پایان سال تا دو برابرش رو درآورد و از سال بعد هم درصد سود بیشتر میشه ولی کار پر زحمتیه
آلوئه ورا رو دقیق اطلاع ندارم ولی شنیدم که اونم خیلی زود بازده هست ولی از جزئیاتش بی خبرم
موفق باشید

manoto
2013-08-12, 15:03
خرید و فروش خانه و زمین!

یکی از همسایه های من، همین چند ماه پیش یه خانه ویلایی خرید 90 میلیون اما دو هفته پیش فروخت به قیمت 240 میلیون! در ضمن در این مدت از این خانه استفاده هم میکرد!

در کل خرید و فروش خانه و زمین سودی بسیاری داره!

payamka
2013-08-12, 15:18
خرید و فروش خانه و زمین!

یکی از همسایه های من، همین چند ماه پیش یه خانه ویلایی خرید 90 میلیون اما دو هفته پیش فروخت به قیمت 240 میلیون! در ضمن در این مدت از این خانه استفاده هم میکرد!

در کل خرید و فروش خانه و زمین سودی بسیاری داره!

در اینکه خرید و فروش ملک خیلی پرسوده شکی نیست ولی اینجا میخوایم کارهای با سرمایه کم رو بررسی کنیم.

yasinshop
2013-08-12, 23:09
سلام
منم خیلی به این کار علاقه دارم ولی اطلاعی در موردش ندارم .

لندن 2012
2013-08-12, 23:32
بورس رو پیشنهاد میکنم

daneshbin
2013-08-12, 23:39
دوستان نظرتون در مورد پروش و تولید گل و گیاه و درختان زینتی چیه ؟
بنده خودم در این باره تحقیق کردم و بازارش رو بررسی کردم با یکم سرمایه میتونی درامد خوبی داشته باشی
چون یه یه قلمه ی درخت چنار (platanus) رو میتونی با حداکثر 500 ت در بدترین شرایط اگر 2000تا قلمه بزنی بعد یک ساله هر قلمه رو میتونی حداقل 20 ت و دوساله 45 ت به شرکت ها و سازمان فروخت
چنار تولیدش کمه چون درصد سبز شدن قلمه ها کمه فزضا از 2000 تا حداقل 700تا 1500 زنده می مانن = 1500 * 45000 = ؟؟؟
ماه اول و دوم یکم کار داره بعدش دیگه میخوابی تا اسفند سال بعد اون موقع باید کیشه بیاری پول بار کنی
دوستان من پایم هر کسی سرمایه برای گل و گیاه و درخت زینتی داره من در خدمتم ...

S.A.E.I.D
2013-08-12, 23:55
بورس رو پیشنهاد میکنم
بورس نیاز به تجربه داره
و باید با مبلغ کم وارد شد تا با تجربه شد
بورس ریسکش بالاست نیاز به تجربه داره

choshop
2013-08-13, 01:31

بعد از ممنوع شدن استفاده از کود های شیمیایی یکی از جدیدترین و پرسود ترین شغل ها شده ...

من و دوستم این کار رو با اطلاعاتی که توی اینترنت بود شروع کردم. اولش نصف کرم‌هامون به فنا رفت ولی بعدش یواش یواش کار رو یاد گرفتیم. ولی تو شهرهای کوچیک بازاریابی و فرهنگسازیش سخته.

S.A.E.I.D
2013-08-13, 01:47
من و دوستم این کار رو با اطلاعاتی که توی اینترنت بود شروع کردم. اولش نصف کرم‌هامون به فنا رفت ولی بعدش یواش یواش کار رو یاد گرفتیم. ولی تو شهرهای کوچیک بازاریابی و فرهنگسازیش سخته.
در صورت تمایل میتوانید آماری از بازدهی آن بدهید؟
آمار کلی منظورمه نه ریز هزینه ها یا درامدتان

choshop
2013-08-13, 02:03
در صورت تمایل میتوانید آماری از بازدهی آن بدهید؟
آمار کلی منظورمه نه ریز هزینه ها یا درامدتان

اگه فضای سرپوشیده مثلا 500 متر بدون استفاده در فاصله نزدیک محل زندگیتون داشته باشید که هر دو روز یه بار سر بزنید با سرمایه گذاری 5 میلیون تو یه سال میتونید به درآمد ماهانه 1 میلیون برسید که البته با افزایش فضا در آینده میتونید درآمدتون رو هم افزایش بدید. البته توصیه می کنم قبل از شروع برید پیش یکی که کارش اینه آموزش ببینید حداقل چند روز چون شما با موجود زنده طرف هستید و احتمال آسیب و ضرر هست.

مهدی 108
2013-08-13, 02:29
سلام

سلام

برای اینکار ابتدا باید محیط مناسب کشت گیاه رو در اختیار داشته باشید تا از بازدهی بالا تری برخوردار بشید

آلوئه ورا در محیط خش و کم اب گویا بهتر رشد میکنه و یکی از بهترین مناطق رشدش هم قشم هست (محیط گرم)

البته اگر خواسته باشید جای دیگه اینکار رو شروع کنید نیاز به تجهیزات گلخانه ای هست والا شاید ضرر بدید

به علاوه اینکه آلوئه ورا باید بزرگ بشه تا سود ده بشه و کار یکی دوماه هم نیست

چند نفر از آشنایان یکی از دوستان بنده در گناباد با روش گلخانه ای در متراژ حدود 2000 هزار متر در حدود 18 میلیون خرج کرده اند

الان هم حدود هشت ماهه که هنوز برداشت نکردند تا خوب رشد کنه

شرکت فروشنده نهال اولیه هم گویی کیلویی 1000 تومان قرار داد باز خرید محصول داده بهشون !

این کار نیاز به مراقبت (نه خیلی زیاد) سرمایه اولیه ،صبر و خواب سرمایه داره

ahijoon
2013-08-13, 02:43
مباحث زیبایی رد و بدل میشه و خوندنش به بنده لذت میده... متشکرم از دوستان و امیدوارم خوب ادامه پیدا کنه

از دوستان اگر کسی در مورد پرورش ماهیان زینتی - جوجه گیری از پرندگان و ... و سایر کارهای تولیدی در منزل اگر اطلاعاتی دارند قرار بدن بسیار مفید خواهد بود

poyagostar
2013-08-13, 12:06
جالب بود منتظر تجربه بقیه دوستان هستم

Imaco
2013-08-13, 13:53
مباحث زیبایی رد و بدل میشه و خوندنش به بنده لذت میده... متشکرم از دوستان و امیدوارم خوب ادامه پیدا کنه

از دوستان اگر کسی در مورد پرورش ماهیان زینتی - جوجه گیری از پرندگان و ... و سایر کارهای تولیدی در منزل اگر اطلاعاتی دارند قرار بدن بسیار مفید خواهد بود

شبکه بازار گزارشی پخش کرد :
جوانی اهل کاشان در زیر زمین منزل مسکونی کارشو با چند اکواریوم شروع میکنه با مخالفت اطرافیان بعد از دو سال تعداد اکواریوم ها در همون زیر زمین به 400 تا میرسه و 30 میلیون سرمایه گذاری توسط پدرش ( که اول مخالف بوده ) ماهی ده تا دوازده میلیون درامدش بود . فیلمشو ضبط کرده بودم هر چی گشتم پیدا نکردم آپلود کنم .

soheyl_ir89
2013-08-14, 21:36
جوجه کشی رو می شه با سرمایه اولیه کم شروع کرد، و توی منزل انجام داد. اما محل نگهداری باید در نظر گرفته بشه برای زمانی که تخم ها شکسته می شن و پرنده ها بیرون می آن تا زمانی که پرنده زینتی قابل فروش بشه.
از مواردی که در مشاغل کشاورزی و دامپروری باید مورد توجه قرار بگیره، خوابِ پوله. یعنی مدت زمان تقریبا طولانی ای پول شما در دسترس نیست و می شه گفت سرمایه شما در گردشه تا وقتی که به شکل درآمد بهتون برگرده.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

سرمایه خیلی چیزارو شامل می شه. پول، فکر، زمان، استعداد، انگیزه، نیروی انسانی، ارتباطات و ...
اگر سرمایه رو تنها پول بدونیم، یه شغلی بهتون پیشنهاد می کنم که بدون سرمایه ست و درآمد فوق العاده ای داره. فکر بفروشید، ایده بفروشید، طرح بفروشید.
ایده پردازی کنید برای یک سایت درآمدزا و بفروشید. ایده ی یک برنامه ی موبایل رو بفروشید. ایده ی یک نرم افزار رایانه ای.
یا طرح یک کسب و کارو بفروشید. یا ماشینی طراحی کنید و سرمایه جذب کنید برای تولید و بفروشید.
همه ی این ها حاصل فکر کردنه. اما یه پیشنهاد بهتر. یه ایده ی جدید خلق کنید، ثبتش کنید و فرمولشو به کسی ندید،
حالا امتیازشو به چند نفر بفروشید.
مثل عرضه کننده های خوراکی هایی که شعبه های متعدد دارن. یک نفر یک فرمولی ساخته و داره اون فرمولو به چند نفر، چند میلیون تومان می فروشه.
گاهی قیمت فروش امتیاز به چند ده میلیون هم می رسه.

manoto
2013-08-14, 22:11
شغل: آرایشگاه مردانه
سرمایه: حدودا 10 میلیون
با چند ساعت آموزش هم میتونی این حرفه را یاد بگیری! (خودمم در حال یادگیری این شغل هستم!)

دوستان، کسی میدونه مراحل تاسیس آرایشگاه مردانه به چه صورت است؟

soheyl_ir89
2013-08-14, 22:31
تولید شمع در منزل

تولید صندوق و صندوقچه زیبا ؛ بعضی ها صندوقچه (جعبه) چوبی رنگ نشده (اصلاحا خام) می خرن و روش پتینه کاری و کهنه کاری می کنن و می فروشن.

تولید کوسن و بالش و ... کلا خیاطی در منزل می تونه سودده باشه. بعضی دستگاه های گلدوزی هستن که طرحو بهش می دید و به صورت خودکار، طرحو می دوزه. می شه برای تولید جانماز و کوسن و بالش و ... استفاده کرد.

جالبه! با این که لباس نوزادا و کودکان، پارچه های کمتری استفاده می کنه، اما قیمتاشون اغلب بالاتره.

manoto
2013-08-16, 19:14
دوستان، شغلی میشناسید که نیاز به تخصص بالایی نداشته باشد و با چند ساعت آموزش، آن شغل را یاد گرفت؟

Safecharge
2013-08-16, 21:31
بازار بورس
با هر سرمایه می تونی وارد این بازار بشی فقط خرید و فروش باید اصولی باشه
در حالا حاضر سهام پالایشگاهی ها بخصوص پالابسگاخ یندزعباس (http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=35366681030756042) که لیدر تمام بازار بورسه که بخصوص سود سال 91 و 600 ریال و سال 92 رو 2223 ریال بابت هر سهم و همچنین در اطلاعیه شرکت سه ماهه نخست و 25% پوشش داده این سهام ارزشمند به زودی با قیمت حول حوش 20000 ریال بابت هر سهم بازگشایی خواهد شد. اطلاعات بیشتر در این باره در شبکه کدال پیگیری نمایید. واز دیگر سهام های ازرشمند نیز می توان به هلدینگ ها مانند فارس یا تاپیکو و از سیمانیها سفارس سقاین و... اشاره نمود. (البته من هیچ وقت پیشنهاد خرید این سهام ها رو نمی کنم فقط معرفی کردم)
واقعا حیفه که این بحث در انجمن جایگاهی رو نداره

اقا رضا ای کاش در این این انجمن هم در این باره تاپیک اختصاصی ایجاد کنی

m_hosseinmardi
2013-08-16, 21:36
سلام و درود

تاپیک خیلی خوبی هست فقط یک مشکل داره :
اگر مواردی که دوستان ذکر می کنن بیشتر تو موارد تجارت الکترونیک ، وب مستری ، سایت ، فضای مجازی و . . . باشه خیلی عالی میشه
یعنی در واقع شغل های پردرآمد اینترنتی با سرمایه کم کدام است ؟ (البته با اجازه ی استارتر عزیز !)

یا علی

manoto
2013-08-16, 22:34
همکاری در فروش هم دارند که احتیاج به این دردسرها نیست اگه خواستی برات پخ کنم

آقای ترابی ممنون از شما!
نه، فقط از روی کنجکاوی این سئوال را پرسیدم!
این کار برای فعالیت دردسرهای زیادی داره: پلیس فتا، ارشاد و ...

advertise
2013-08-16, 22:35
بسمه تعالی

با سلام و احترام
بهتر است در همان رشته و زمينه کاری که صاحب تجربه و دانش هستید مشغول به ارائه مشاوره بشويد
به طور فرض، اگر در حوزه تبليغات و آگهی های اينترنتی فعاليت می کنید، بهتر است اقدام به ارائه مشاوره و راهنمايي به متقاضيان اين امر کنید
نياز به سرمايه هم ندارد - سرمايه اصلی دانش و تجربه و مهارت های ذهنی و ذاتی شماست

با تشکر

manoto
2013-08-16, 23:00
مشاغل اینترنتی را فروش کردیم! : دی
شغل های مانند:
1. طراحی و برنامه نویسی تحت وب
2. کارهای گرافیکی
3. سئو کردن سایت ها
4. تبلیغات بازاریابی اینترنتی
5. فروشگاه های اینترنتی
6. آموزشگاه های آنلاین
7. مشاوره های آنلاین
و ...

دوستان کمی هم در مورد مشاغل اینترنتی صحبت کنیم!

ProMob
2014-01-14, 19:44

نظر شما چیه؟

بنظر من , به عنوان كسي كه اين كار رو انجام ميده , حرفتون 100% غلطه

jamalzzz
2014-01-15, 14:52
مشاغل اینترنتی را فروش کردیم! : دی
شغل های مانند:
1. طراحی و برنامه نویسی تحت وب
2. کارهای گرافیکی
3. سئو کردن سایت ها
4. تبلیغات بازاریابی اینترنتی
5. فروشگاه های اینترنتی
6. آموزشگاه های آنلاین
7. مشاوره های آنلاین
و ...

دوستان کمی هم در مورد مشاغل اینترنتی صحبت کنیم!

در مورد این شغل ها قبلا صحبت کردیم و همه ما به اندازه کافی در این زمینه مطلع هستیم. به نظر من در محیط اینترنت به دلیل امکانات تبلیغاتی زیاد و راحتی در امر تبلیغات رقابت سخت تر است و برای موفقیت شغلی باید تلاش بیشتری کرد. طبیعتا همه ما که به تجارت الکترونیک اهمیت می دهیم در درجه اول به این حرفه علاقه داریم. متاسفانه اغلب دوستان میخواهند به راحتی آب خوردن و در کمترین زمان به درآمد خوبی برسند. در حالی که در درجه اول باید به دنبال کسب دانش و تجربه باشیم.

saeidsrfrz
2014-01-19, 03:33
یادش بخیر چندسال گذشته تو منزل تولیدی پرنده زینتی فنج داشتم از دوتا فنج نر و ماده شروع کردم و تو 18 ماه شدن 300 تا
ولی خیلی حوصله و عشق میخواد کار هرکسی نیست حدود 13 گیگ فیلم اموزشی از یوتویوب گرفتم واسشون با ام دی اف اپارتمان 90 واحدی با پلاک ساخته بودم سیستم پخش موزیک واسشون گذاشته بودم استخر داشتن غذاشونم که روزانه 4 تخم مرغ آب پز به همراه هویج رنده و کلسیم تی ان تی لوتیسیرین و آرد گندم ذرت جو بود
به علت خدمت سربازی جمعشون کردم وگرنه الان بالای ماهی 5 میلیون ازشون درآمد داشتم اونموقع فنجهارو جفتی 3000 فروختم الان شنیدم شده جفتی 14 الی 18 هزار هیچکارشون که نمیکردم میشد نمایشگاه بزنم و نفری 2000 واسه دیدن از سیستمی که چیده بودم تعیین میکردم.

اینم چندتا از عکساشون ببینید تا متوجه بشید چی میگم :

عکسهای بیشتر تو فیسبوک هم هست

http://www.facebook.com/saeid.sarafraz

11424114251142611427114281142911430114311143211433 114341143511436

سجاد25
2014-01-19, 10:59
یادش بخیر چندسال گذشته تو منزل تولیدی پرنده زینتی فنج داشتم از دوتا فنج نر و ماده شروع کردم و تو 18 ماه شدن 300 تا
ولی خیلی حوصله و عشق میخواد کار هرکسی نیست حدود 13 گیگ فیلم اموزشی از یوتویوب گرفتم واسشون با ام دی اف اپارتمان 90 واحدی با پلاک ساخته بودم سیستم پخش موزیک واسشون گذاشته بودم استخر داشتن غذاشونم که روزانه 4 تخم مرغ آب پز به همراه هویج رنده و کلسیم تی ان تی لوتیسیرین و آرد گندم ذرت جو بود
به علت خدمت سربازی جمعشون کردم وگرنه الان بالای ماهی 5 میلیون ازشون درآمد داشتم اونموقع فنجهارو جفتی 3000 فروختم الان شنیدم شده جفتی 14 الی 18 هزار هیچکارشون که نمیکردم میشد نمایشگاه بزنم و نفری 2000 واسه دیدن از سیستمی که چیده بودم تعیین میکردم.

اینم چندتا از عکساشون ببینید تا متوجه بشید چی میگم :

عکسهای بیشتر تو فیسبوک هم هست

http://www.facebook.com/saeid.sarafraz

11424114251142611427114281142911430114311143211433 114341143511436

یادش بخیر دادش منم 150 تا جفت داشت رفت سربازی وقتی از سربازی اومد 2 تا شدن همه رو به کشتن دادیم:d

CLUE
2014-01-19, 14:40
ما جدیدا قصد داریم خدمات امنیتی برای سایت ها و هاست ها ارائه بدیم برای این کار هم واقعا سرمایه ای جز تجربه در این زمینه نداریم. به نظرتون بازار این کار چطوره؟

Sa2jaD
2014-01-20, 23:04
ما جدیدا قصد داریم خدمات امنیتی برای سایت ها و هاست ها ارائه بدیم برای این کار هم واقعا سرمایه ای جز تجربه در این زمینه نداریم. به نظرتون بازار این کار چطوره؟

اشباع شده اگر تجربه دارین بهتر میدونین بنظر من برای چند شرکت پشتیبانی ریموت بکنید
که در بدترین حال 3نفر رو میتونید ساپورت کنید

سرمایه خیلی چیزارو شامل می شه. پول، فکر، زمان، استعداد، انگیزه، نیروی انسانی، ارتباطات و ...
اگر سرمایه رو تنها پول بدونیم، یه شغلی بهتون پیشنهاد می کنم که بدون سرمایه ست و درآمد فوق العاده ای داره. فکر بفروشید، ایده بفروشید، طرح بفروشید.
ایده پردازی کنید برای یک سایت درآمدزا و بفروشید. ایده ی یک برنامه ی موبایل رو بفروشید. ایده ی یک نرم افزار رایانه ای.
یا طرح یک کسب و کارو بفروشید. یا ماشینی طراحی کنید و سرمایه جذب کنید برای تولید و بفروشید.
همه ی این ها حاصل فکر کردنه. اما یه پیشنهاد بهتر. یه ایده ی جدید خلق کنید، ثبتش کنید و فرمولشو به کسی ندید،
حالا امتیازشو به چند نفر بفروشید.
مثل عرضه کننده های خوراکی هایی که شعبه های متعدد دارن. یک نفر یک فرمولی ساخته و داره اون فرمولو به چند نفر، چند میلیون تومان می فروشه.
گاهی قیمت فروش امتیاز به چند ده میلیون هم می رسه.

ایده بدون هیچ تشابهی که پیدا بشه واقعا 10-20میلیون ارزش داره

ولی ایده با 50درصد نو اوری هر کسی خاست دارم میتونیم بطور شراکتی شروع کنیم

اگرم پیدا نشد انشالا بعد سربازی شروع میکنم :( امان از این سربازی

poyagostar
2014-01-20, 23:07
دوستان من دارم یه وام 20 میلیونی با اقساط 400 تومن میگیرم یه 8 تومنم خودم دارم سرجمع میشه 28 تومن ، شغل خودمم اجرای نمای ساختمون هست و جایی برا توسعه نداره میخواستم پیشنهاد بدید باهاش چه کاری راه بندازم که هم سوددهی خوبی داشته باشه و هم نیاز نباشه خودم حضور داشته باشم ؟

mhmdmlkn
2014-01-21, 00:48
درود
دوستان من حدود 200 تا 300 میلیون سرمایه دارم ولی هیچ ایده ای برای راه اندازی یه شغل خوب و پر درآمد ندارم، لطفا راهنمایی کنید با این پول چکار میشه کرد، اینترنتی یا سنتی فرقی نداره هر کدوم که سوددهی بیشتری داشته باشه. اگه کسی ایده ای هم داشته باشه حاضرم بصورت شراکتی باهاش کار کنم.

مهدی 108
2014-01-21, 00:55
درود
دوستان من حدود 200 تا 300 میلیون سرمایه دارم ولی هیچ ایده ای برای راه اندازی یه شغل خوب و پر درآمد ندارم، لطفا راهنمایی کنید با این پول چکار میشه کرد، اینترنتی یا سنتی فرقی نداره هر کدوم که سوددهی بیشتری داشته باشه. اگه کسی ایده ای هم داشته باشه حاضرم بصورت شراکتی باهاش کار کنم.

سلام

با این میزان سرمایه ،دو تا پیشنهاد دارم زود بازده

اول اینکه با یک نفر یا شرکت معتبر و مطمئن ساختمان ساز شریک بشی

دوم اینکه از طریق شرکتهای وارد کننده و ترخیص کالا ،اجناس از چین وارد کنید

دو تا پیشنهاد دراز مدت

اول اینکه با یک طرح توجیهی یک زمین از منابع طبیعی بگیرید+وام و وارد کار پرورش ماهی بشید

دوم اینکه با یک طرح توجیهی +وام کمکی، پسته بکارید

باقیش رو دوستان میگن

arbab
2014-01-21, 01:01
درود

سلام دوست عزیز کمترین ریسک با سرمایه شما سپرده بلند مدت سود راحت و بی دردسر

1001file.ir
2014-01-21, 01:29
شما بهتره وارد ساخت و ساز بشید , البته نه به صورت مستقیم و پیمانکاری شخصی که خیلی زود پیر می شید , بهتره با یک شرکت پیمانکاری معتبر قرار داد ببندید و با یک ساختمان 2 طبقه ویلایی و تمیز تو یه زمین 160 متری شروع کنید , اگه شرکت واقعا کاردرست باشه , زیر یک سال خونه رو تحویل می ده و حتی با احتساب درصدی که به پیمانکار می دید , سود خوبی به دست میارید ,
البته بهتره با کسانی که در این زمینه در محل زندگیتون تجربه دارن , مشورت کنید , ساخت و ساز در هر شهری متفاوته ...

دوستان در مورد بورس اینترنتی اطلاعات دارند ؟
مثلا کارگذاری مفید ,
اگه من امروز 500 برگ سهام بخرم , سودش چطور محاسبه می شه ؟
منظورم زمانش هست , 24 ساعته هست ؟ هفته ای هست ؟ دوره ی خاص داره ؟ چطوریه ؟ من زیاد از بورس سر در نمیارم , ولی می خوام با هزینه کم شرو کنم ...
ممنون می شم توضیحاتی در مورد میزان و زمان سود دهی سهام های بورس از طریق کارگذاری های آنلاین بدید ...

moj1rayaname
2014-01-21, 01:36
بهترین شغل عکس آواتار کاربر 1001file

1001file.ir
2014-01-21, 01:39
بهترین شغل عکس آواتار کاربر 1001file

$-) دقیقا , خیلی هم لذت بخشه , با تمام سختی هاش ...
اما اگه راننده قابلی نباشی یا ماشین شخصی نباشه , اوضاع کاملا متفاوت می شه !

A G H I L
2014-01-21, 01:44
سلام

با این میزان سرمایه ،دو تا پیشنهاد دارم زود بازده

اول اینکه با یک نفر یا شرکت معتبر و مطمئن ساختمان ساز شریک بشی

دوم اینکه از طریق شرکتهای وارد کننده و ترخیص کالا ،اجناس از چین وارد کنید

دو تا پیشنهاد دراز مدت

اول اینکه با یک طرح توجیهی یک زمین از منابع طبیعی بگیرید+وام و وارد کار پرورش ماهی بشید

دوم اینکه با یک طرح توجیهی +وام کمکی، پسته بکارید

باقیش رو دوستان میگن

درخت پسته از 15سال بعد از کاشت باردهی داره .

بساز بفروش گزینه خوبی هست. شراکتی هم کار نکنید بهتره

arezoo68
2014-01-21, 11:08
یکی از آشنایان پرورش همستر توی زیر زمین خونشون راه انداخته بود، از آنجاییکه زادوولدشون خیلی بالاست، در مدت زمان کم به سود می رسید، با یک جفت همستر شروع کرده، الان زیر زمین خونش پر شده، هم به مردم می فروخت هم به باغ وحش ها یا آزمایشگاه ها که روش آزمایش کنن!

rmzagahi
2014-02-03, 09:19
سلام.
به نظر من یک سایت بزنید و روش کار کنید و اینجوری کسب درآمد کنید.
روی سایت باید کار کرد تا پربازدید بشه.مثلا توش مطلب بزارید و تبلیغش کنید و سئوش کنید و ..... اینجوری در کمترین زمان بیشترین سود را میبرید.
سایتی هم که میزنید فرقی نداره تفریحی باشه - دانلود باشه - و یا انجمن باشه - و...... فقط ربط به کار و تلاش و نوع مدیریت خود شما داره.
سایت های خدماتی هم مثل سایت های : ( طراحی سایت - خدمات سئو - سایت های تبلیغاتی - سایت های ارائه دهنده پنل اس ام اس و پنل ایمیل - و..... اینها هم درآمد خوبی دارند.)

یک راه کسب درآمد دیگه هم هست.!. نویسندگی در سایت و وبلاگ ها.!.یعنی اینکه مثلا توی یک سایت و یا وبلاگ هر روز مثلا دو تا مطلب بزارید برای هر کدوم از مطلب ها 250 تومان بگیرید.
مثلا نویسنگدی برای سایت های دانلود پول توش خیلی هست. مثلا برای هر مطلب بالای 1000 و یا 2000 تومان.پول میگیرید.که مثلا در روز 4 تا مطلب اختصاصی میزارید توی یک سایت دانلود و برای هر مطلب 2000 تومان میگیرید در روز میشه 8000 تومان و در ماه 240 هزار تومان.(این قیمت مثلا هر مطلب 2000 تومان را مثال زدم.شما امکان داره کمتر بگیری و یا امکان داره بیشتر بگیرید.)
و اگه در کنار همین کار کار دیگه ای هم داشته باشید اون موقع درآمدتون خیلی خوب میشه.
این هم بگم که نویسندگی در سایت های دانلود که رتبشون خیلی خوبه مثل مثلا میهن دانلود و یا دانلودها و...... برای هر مطلب خیلی بیشتر میدند.
در کل هر کاری چه توی اینترنت و یا چه خارج از اینترنت راه میندازید از همون روز اول جدی کار کنید. تا نتیجه بگیرید.
با تشکر.

chaand
2014-02-03, 13:24
تجربه ی من در زمینه ی طراحی بنر، پوستر و غیره است، چند سال پیش یه سایت زدم کلی هم توی همه ی سایتها براش تبلیغ کردم اما نتونستم کار زیادی بگیرم به دلیل رقابت در کار طراحی قیمتها بسیار پایین اومده بود و سود دهی نداشت مثلا دیده بودم که بعضیها حتی با 2000 تومان هم بنر طراحی میکردند، متاسفانه بیشتر مشتری ها هم به قیمت توجه میکردند تا کیفیت کار در نتیجه این کار را کنار گذاشتم -((

Npayamak
2014-02-22, 20:10
با عرض ادب و احترام خدمت همه دوستان این تایپک

ما در منطقه شمالی هستیم و همه اونچیزایی که دوستان گفتن مشکلات خودش روداره ولی از نظر درآمدی خوب هستن

1.در مورد نهال و درختکاری باید بگم : دردسرش زیاد نیست ولی نیاز به رسیدگی داره بر فرض مثال طرف میاد نهال صنوبر میخره دونه ای 600 تومن 10 هزار تاش میشه 6 میلیون یکسری ترفندها داره که میتونه تو 3 سال درخت تنومندی رو بفروشه 2 الی 3 میلیون حالا شما بیا حساب کن 10 هزار تا 2 الی 3 میلیون میشه 20 میلیون
ایناشم نیاز به زمین داره زمین هم چیزی نباشه حداقل از متری 5 هزار تومان شروع میشه الی 30 الی 40 هزار تومان یعنی شما با یه حرکن زمین میخری همونجور که قیمتش بالا میره درخت های داخلش هم درآمدزا هست

اینجا زمین داریم 50 هکتاری که توش درخت کاشتن طرف اومده همشو یکجا متری 6ت میفروشه
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
درمورد پرورش قارچ هم مشکلات خاص خودشو داره مثلا" شما میای کل کارارو انجام میدی محصولت آماده برداشته آیا بازارش رو داری بفروش ؟!!
بعد از برداشت قارچ باید سریع بفروش بره وگرنه سریع سیاه و غیرقابل فروش میشه اگر هم شوک بدین به قارچ تا 1 هفته هم میمونه در نهایت بازهم باید بازارش باشه
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در مورد مرغداری و پرورش ماهی هم باید بگم اینا هم درآمدش خوبه اما دردسر داره

یکی از دوستان مرغداری 15هزار تایی اجاره کرده 20 میلیون پیش داده هر دوره هم 8 میلیون میده به صاحب مرغداری
پرورش ماهی هم خوبه چون بازارش تو گیلان همیشه ثبات داشته و خریدار پاش هست

به هر حال وظیفه خودم دونستم اطلاعاتی که دارم رو به شما دوستان خوب شاپکیپری بدم تا استفاده کنید. در مورد تجارت الکترونیک هم بازارهایی هست که بازاری داره فوق العاده ایده هاش هم هست امیدواریم بتونیم سریع تکمیل و در اولین فرصت در شاپکیپر دنبال دوستان خوش ذوق برای همکاری باشیم

araston
2014-02-22, 20:51
سلام

تو بازار فروش خوبی نداره

alpha
2014-02-22, 21:03
یکی از آشنایان پرورش همستر توی زیر زمین خونشون راه انداخته بود، از آنجاییکه زادوولدشون خیلی بالاست، در مدت زمان کم به سود می رسید، با یک جفت همستر شروع کرده، الان زیر زمین خونش پر شده، هم به مردم می فروخت هم به باغ وحش ها یا آزمایشگاه ها که روش آزمایش کنن!
در مورد ارسال به سایر شهرها چطوریه تلف نمیشن؟

سـعید
2014-02-22, 21:56
شغل های پردرآمد با سرمایه کم

عنوان اصلی تاپیک رو فراموش نکنیم .. پیشنهاد های کم هزینه و درامد زایی که به ذهنمون میرسه رو عنوان کنیم ...
الان خیلی از پیشنهاد ها با اینکه خوبه ولی سرمایه سنگین می خواد !!

Npayamak
2014-03-09, 01:17
سامانه پیام کوتاه هم درآمدی خوبی داره

گردش مالی تو سامانه های پیام کوتاه که درست برنامه ریزی کنند خیلی خیلی بالاست
سرمایه زیادی هم نمیخواد فقط تلاش بالا میخواد
در کمتر از چندماه میشه بازاریاب جذب کرد فرستاد تو بازار

Omid_T
2014-03-09, 01:28
بلد بودن یک شغل پردرآمد با سرمایه مادی کم خودش یک سرمایه بزرگه که به این راحتی ها هم به دست نمیاد ! خوش به حال کسی که راهشو پیداکنه انشاالله خدا نصیب ما هم بکند !

matin38
2014-03-10, 13:50
باید با توجه به منطقه ای که هستین بررسی کنین ببینین چه کار مناسبی میتونید پیدا کنید
ورمی کمپوست رو باید ببینید که منطقه شما پتانسیل لازم رو داره یا نه. در حال حاضر با سرمایه 60 میلیون میشه پایان سال تا دو برابرش رو درآورد و از سال بعد هم درصد سود بیشتر میشه ولی کار پر زحمتیه
موفق باشید

زمین کشاورزی که تو استان گیلان هست فکر میکنید برای اینکار مناسبه؟ 60 م سرمایه ای که نوشتید برای چند متر زمین و برداشت چه مقدار محصول هست؟
آیا ما که ساکن تهران هستیم باید بخاطر این کمپوست باید مرتب رفت و آمد کنیم ؟ چند نفر نیروی کار مداوم باید اونجا ساکن باشند؟
باسپاس از راهنمایی تون

RAHVAR
2014-03-10, 14:13
زمین کشاورزی که تو استان گیلان هست فکر میکنید برای اینکار مناسبه؟ 60 م سرمایه ای که نوشتید برای چند متر زمین و برداشت چه مقدار محصول هست؟
آیا ما که ساکن تهران هستیم باید بخاطر این کمپوست باید مرتب رفت و آمد کنیم ؟ چند نفر نیروی کار مداوم باید اونجا ساکن باشند؟
باسپاس از راهنمایی تون

سلام

ورمی کمپوست خیلیا بابتش ضرر کردن
چون میرن کلاس آموزشی طرف میاد اونجا یه نمونه نشون میده بعد کلاس میرن سرمایه میزارن واکثرا هم بستر بصورت سبد کار میکنن که ضرر بیشتری میکنن

کار ورمی کمپوست خوب هستش ولی زحمت زیادی میخاد

rebin
2014-03-10, 16:43
یه ایده تجربه شده دارم که خودم توش موفق بودم و بستگی به سرمایه ای که دارید درآمد داره
حداقل سرمایه 2میلیون
حداکثرنداره
بدیش اینه تو ایران ممنوعه
البته تو اینترنته ولی جواب داده
یک روش ابداعی توسط خودم هست
هرکی بخواد میتونم شراکتی باهاش کار کنم
البته ریسک هم داره ولی خیلی کم
برای طالاعات بیشتر پ.خ بدید

poyagostar
2014-03-10, 21:29
یه ایده تجربه شده دارم که خودم توش موفق بودم و بستگی به سرمایه ای که دارید درآمد داره
حداقل سرمایه 2میلیون
حداکثرنداره

ایده تونو پ خ کنید لطفا

Mr.Diyaco
2014-03-10, 21:52
جوجه کشی آیا خوبه ؟! منظورم قناری مرغ عشق و این چیزاست ؟!

MAH230
2014-03-10, 22:08
درود

بیا بانه مغازه بزن :d

حداقل سرمایه 2میلیون
حداکثرنداره

جسارت نباشه ولی با این لحن که شما فرمودید فک کنم 2 میلیون واسه خرید اسلحه
بعدشم عکس میدن جسد تحویل میگیرن! :D

rebin
2014-03-10, 22:15
بیا بانه مغازه بزن :d

جسارت نباشه ولی با این لحن که شما فرمودید فک کنم 2 میلیون واسه خرید اسلحه
بعدشم عکس میدن جسد تحویل میگیرن! :D
lتعجب میکنم یه متن رو تا آخر نمیخونی و بعداظهار نظر میکنی و فکر میکنی خیلی کارشناسی
دوست عزیز اگه نگاه کنی نوشتم روش ابداعی ننوشتم خرید و فروش!!
بعدش هم نوشتم ریسکش کمه
شما خودت بانه معامله اسلحه میکنی که فکر میکنی همه اینکارن
من تو عمرم دنبال خلاف نیستم و نمیرم
روش مربوط به بازیهای اینترنتی هست نه خرید فروش اسلحه
شما ا اسلحه ت خوش باش
هروقت خواستی برای دیگران نظر بدی متنش رو دقیق بخون بعد بپر وسط حرف مردم

MAH230
2014-03-10, 22:20
lتعجب میکنم یه متن رو تا آخر نمیخونی و بعداظهار نظر میکنی و فکر میکنی خیلی کارشناسی
دوست عزیز اگه نگاه کنی نوشتم روش ابداعی ننوشتم خرید و فروش!!
بعدش هم نوشتم ریسکش کمه
شما خودت بانه معامله اسلحه میکنی که فکر میکنی همه اینکارن
من تو عمرم دنبال خلاف نیستم و نمیرم
روش مربوط به بازیهای اینترنتی هست نه خرید فروش اسلحه
شما ا اسلحه ت خوش باش
هروقت خواستی برای دیگران نظر بدی متنش رو دقیق بخون بعد بپر وسط حرف مردم

صرفا یه شوخی بود
چرا توهین میکنی
خوبه منم با این جمله شما(که نهایت ... شما رو میرسونه) از خجالت همشهریاتون در بیام؟
شما به منو خانوادمو همشهریامو.... به همه توهین کردی
ادب رو رعایت کنید
جنبه هم ندارید وارد این محیط ها نشید
من قصد توهین و جسارت به کسیو ندارم

rebin
2014-03-10, 22:23
صرفا یه شوخی بود
چرا توهین میکنی
خوبه منم با این جمله شما(که نهایت ... شما رو میرسونه) از خجالت همشهریاتون در بیام؟
ادب رو رعایت کنید
من قصد توهین و جسارت به کسیو ندارم
نمیخوام زیاد کشش بدم ولی من توهین هتون نکردم شما نخونده نظر دادی برای همین ناراحت شدم
خوش باش

matin38
2014-03-10, 22:42
درود

ما تو صفحه قبل چند تا سوال پرسیدیم کسی جواب مارو بلد نیست ؟

زمین کشاورزی که تو استان گیلان هست فکر میکنید برای اینکار ورمی کمپوست مناسبه؟ 60 م سرمایه ای که نوشتید برای چند متر زمین و برداشت چه مقدار محصول هست؟
باسپاس از راهنمایی تون

nima-s
2014-03-12, 14:55
سلام دوستان
بحث خوبی رو شروع کردید
اما کمی داره از مبحث اصلی منحرف میشه.صحبت بر سر شغل هایی با هزینه اولیه کمه
در این زمینه میشه در دو حوزه کار کرد.کارهای حضوری و غیر حضوری.کارهای حضوری رو دوستان در بالا بهش اشاره کردند.بنده هم یک سری کارهای غیر حضوری بعنوان شغل دوم یعنی شغلی که کنار شغل اصلی در اوقات فراغت انجامش داد اشاره میکنم.اینها تجربه شخصی منه شاید برای دوستان مفید واقع بشه
فعالیت های اینترنتی:

نویسندگی برای سایت های مختلف، تعداد سایت هایی که دنبال نویسنده هستند کم نیستند معمولا هم سقف تعداد ارسال روزانه ندارند بنابراین بر حسب تلاش میشه به درآمدهای بالایی هم رسید.پیدا کردنشون هم کار سختی نیست.اگر در این زمینه کمک خواستید به من پیغام خصوصی بدید راهنماییتون میکنم

فروشگاه آنلاین، در همین ابتدا میگم درسته فروشگاه کار سود آوریه اما بدلیل اینکه بازار رقابتی فشرده ای داره اگر تخصص و آشناییت کافی ندارید تو این کار وارد نشید که به سود رسیدن در این زمینه بیشتر به یک سراب شبیهه و شخصی صرفا وقت و هزینش رو هدر میده.فروشگاه هم نیاز نیست که خودتون مستقیم زنید،اگر سرمایه و وقت کمی دارید میتونید بازاریابی کنید! سیستم های همکاری در فروش که خودشون هزاران تا محصول دارند و بصورت رایگان بازاریاب استخدام میکنند اصلا کم نیستند.با یک سرچ ساده هم میشه پیداشون کرد.فروشگاه هم بسیار گستردست،هر موضوعی میتونه داشته باشه،از فروش شارژ و محصولات مجازی گرفته تا فروش حیوانات،محصولات غذایی پفک و...!!!!! گستردگی بازارهای اینترنتی بسیار زیاده فقط احتیاج به شناخت بازار داره.یعنی آشنایی کافی و روشن.برای روشن شدن هر چه بیشتر مطلب مثالی میزنم،به گفته یکی از اعضای هیات مدیره سایت دیجی کالا،این سایت فقط بصورت روزانه 1 میلیارد و دویست میلیون فروش داره!این باید گستردگی و بازار قوی و روبرشد اینترنتی رو مشخص کنه! یک آمار دیگه ای هم هست اینکه فروش سالانه شارژ از طریق اینترنت در کشور 400 میلیارده!

ایجاد سایت های پربازدید ، هر چه که رتبه سایت در الکسا بیشتر باشه و در واقع تعداد بازدید کننده بیشتر بشه،تعرفه پذیرش تبلیغات سایت بالا میره،بطور مثال یکی از سایت های دانلود برتر کشوری ماهانه بالای 10 میلیون فقط از تبلیغاتش درمد داره،سایتی دیگر نیز 16 میلیون ماهانه و...

ایجاد سایت های خدماتی، سایت هایی مثل وبلاگدهی و یا شبکه اجتماعی درامد سرشار و باور نکردنی ای دارند،بطور مثال درامد بلاگفا از سایتش 800 میلیون تومانه!این درامد رو سرویس های شبکه اجتماعی نیز میتونن داشته باشند و هر سایت خدماتی پر طرفدار و پر بازدید دیگری

فروش ایده، یکی از بازارهای کم دردسر اما پردرامد فروش ایده داره.کافیه در زمینه ای ذهن بازی داشته باشید.اون رو در قالب یک طرح پیاده سازی کنید و به صنف مربوطه به فروش برسونید.البته همیشه هم ایده ها خیردار ندارند

سایت های دانلود.سایت های دانلودی که از لینک های غیر مستقیم برای دانلود استفاده میکنند درامد بالایی میتونند داشته باشند.برخی سایت های اارئه کننده فضای فایل رایگان به ازاری هر هزار دانلود مبلغی میدهند.بطور مثال سایت آپلود بوی به ازای هر هزار دانلود بر حسب حجم آن از نیم دلار تا 3 دلار میده.یعنی بفرض اگر فایل های اکانت شما که کمتر از 50 مگابایت حجم دارند اگر 1000 بار دانلود بشند،به شما نیم دلار تعلق میگیره.این میتونه یک ایده خوبی باشه.به عنوان مثال سایت های دانلود کلیپ(البته مجاز) میتونن از این راه درامد بالایی کسب کنند.همچنین سایت های دانلود فایل های حجیم یعنی بالای یک گیگابایت به ازای هر 1000 دانلود 3 دلار پورسانت میگیرند یعنی معادل تقریبی 9 هزار تومان!سایت های پرداخت کننده پورسانت به ازای تعداد و حجم دانلود کم نیستند.باید خوب اینترنت را بگردید

ایجاد سایت های واسطه .بطور یک سایت پر مشغله وجود داره که حجم کارش زیاده،شما یک تیم متخصص و کاربلد تشکیل میدید و برند خودتون رو میسازید و به صنف مربوطه پیغام انجام کارشون رو میدید و در ازای انجام اون کار دستمزدی معقول مطالبه میکنید.این یکی از گمنام ها و پردرامد های اینترنته حتی سایت هایی ساده اما با درامد میلیونی در این زمینه دیدم!

کارهای و پروژه های تخصصی ،بهترین و حلال ترین و درواقع ارزشمند ترین کار،درامد از فنیه که بلدید.بطور مثال شخصی کارهای گرافیکی،سئوی سایت،ولیدیشن(استاندارد سازی) کدهای قالب سایت،طراحی سایت،مشاوره،پنل های خاص و پردردسر مثل ریسلری(نمایندگی مستقل) پیامک و بطور کلی هر کاری که شخص باید یک دانشی داشته باشه و در ازای کاری که میتونه بواسطه دانشش انجام بده،کسب درامد کنه.این یعنی عرق ریختن و واقعا یک شغل واقعیه.اغلب کسب درامد هایی که در بالا اشاره شدند مشاغل کذایی هستند!

سایت های هایپ و کسب درامد های کلیکی به هیچ عنوان توصیه نمیشند! چون اصلا تضمینی در مورد اسکم(ورشکست) نشدنشون وجود نداره و از طرفی کار ارزشمندی نیست.بجای این نوع سایت ها کمی زبان انگلیسی و یا سواد فنی و تجربتون رو بالاتر ببریددر زمینه های خاص و از سایت های gpt کسب درامد کنید.یعنی کسب درامد به ازای انجام کار.سایت های خارجی در این زمینه کم نیستند.سایت هایی مثل نئو باکس که برخی از مینیجاب ها و وظایفش چند صدهزار در ماه هم درامد دارند و در این زمینه سایت های فارسی هم وجود دارند که پروژه میپذیرید و در ازای اون کسب درامد خواهید کرد.سایت هایی مثل پونیشا،پارس کدرز،تله جاب،برنامه جو و... وجود داره

ترجمه ، یکی از پردرامد ترین کارها که در اینترنت درامد فوق العاده ای داره اما برعکسش در دنیای واقعی بازارش کساده ترجمه هست.ترجمه در اینترنت درامد های بالایی داره.بطور مثال بنده شخصا برای ترجمه کمتر از 2500 تومان برای هر مطلب ندیدم!یک دسته سایت هایی هستند که به دنبال نویسنده مترجم برای سایتشون هستند.مترجم ها هم برای هر پست از 2500 تومان الی بیشترینی که من دیدم 15 هزار تومان بابت هر پست میگیرند.این یعنی درامدی سرشار و بسیار بالا.یعنی ماهانه بالای 300 هزار تومان شاید با روزانه تنها 3 ساعت وقت گذاشتن و حتی کمتر

تگ زدن به پست ها، یک شغل خاص، برخی سایت ها برای تگ زدن به پست هاشون به ازای هر تگ درامد های جالبی میدند.بطور مثال سایتی دیده بودم به ازای هر تگ 100 تومان میپرداخت که این یعنی درامد بسیار بالا! اگر میتونید این سایت هارو هرگز از دست ندید.چون هم کمیابند هم ارزشمند!

سایت های آبونه ای( حق عضویت) .بطور مثال شما مجموعه فایل های ارزشمندی رو در سایتتون جمع اوری میکنید و به ازای حق استفاده محدود برای کاربرانتون ازشون هزینه دریافت میکنید.معروف ترینشون سایت های دانلود فیلمه که به ازای خرید اکانت های چند ماهه به عضویت اون سایت درمیاید و در صورت عضویت بجای لینک های غیر مستقیم،کاربران از لینک های مستقیم استفاده میکنند!

کارهای دنیای واقعی:

دوستان موارد زیادی رو اشاره کردند.من فقط چند موردی که خودم انجام دادم و در اون ها تجربه کمی دارم رو اشاره میکنم
بافتن کیف و فرش های گلیمی،درسته زنانست اما مردانه هم میتونه باشه،یادگیریش بسیار آسونه ولی فروشش بسیار عالیه.مثلا یک گلیم 120 در 60 رو به قیمت 400 تومان میتوان فروخت یا کیف هم به قیمت های بسیار بالا.هم بازار داخلی داره و هم خارجی به قیمت های بالا(به واسطه تاجرانی که به ایران میان.بطور مثال من خودم یک تاجر هلندی گلیم ایرانی و دستبافت رو میشناسم و باهاش کارمیکنم)

پرورش کبوتر زینتی و گوشتی.مطمئنا سود حاصل از پرورش کبوتر زینتی بسیار بالاتر از گوشتیه اما پرورش کبوتر گوشتی هم در صورتی که تلفات نداشته باشه سود خوبی داره
پرورش بلدرچین هم یک شغل خوب و پردرامده.البته شاید در شهرستان ها کمتر فروش بره.این بستگی به بازار محلی منطقه خودتون داره که کارتون بگیره یا خیر.
پرورش نهال،کشاورزی های سبک و موارد بسیار زیاد دیگه

دوستان خیلی ساده و صادقانه بگم! مواردی که در بالا اشاره کردم کلی بودند و موارد کسب درامد ازدنیای واقعی و مخصوصا اینترنت بسیار بیشتر از این هاست.حقیقت امر اینکه بیشتر از این حوصله نوشتن نداشتم وگرنه راه های کسب درامد کم نیستند.بخصوص اینکه هر کدوم از موارد کلی بالا قابل باز کردنه و هر کدومش چندین شاخه جزئی و جدا از هم میتونن باشند.دوستان من رو عفو بفرمائید ان شاالله در آینده اگر استقبال شد لیست رو کامل میکنم

کارهای بالا همگی درامدزا هستند اما متاسفانه به دلیل اینکه پول اولیه ندارم،(تقریبا سرمایه اولیه ام صفره).مدت زیادیه که فقط ایده های بالارو به همراه دارم اما نتونستم عملیشون کنم.چون به یک پول اولیه نیاز دارند.در هر کدوم از زمینه های بالا اگر کسی شراکتی کار میکنه(سرمایه از شما زحمت از من) من بسیار استقبال میکنم(البته اگر احاطه کامل و صد درصد روی زیر شاخه مورد نظر داشته باشم)

maily
2014-04-05, 13:51
rebin
برای من هم پ. خ کن.

lord68
2014-04-23, 17:08
سلام
یه ایراد خیلی بزرگی که به این تاپیک وارد هست اسمشه چون هر کی میاد دنبال یه کار میگرده که نه سرمایه زیادی بخواد نه خودش بالا سر کارش باشه نه واسش زحمتی بکشه سودش هم خوبش باشه هم زود بازده باشه آخه دوستای گلم مگه میشه همچین کاری وجود داشته باشه اگه هست به من هم معرفی کنید تا اخر عمرم دعاتون میکنم
در مورد اسم تاپیک هم بهتره بنویسید کار خوب و پردرامد ولی نه بدون زحمت
با اجازه starter
یا علی

سلام دوست من
یاد گرفتن یه شغل خوب هیچ کاری نداره و خیلی ساده تر از اینهاست که شما فکر میکنید نمونه اش هم اینه شما همینجا یکی رو پیدا کنی که مثل خودت باشه اما از یه شهر دیگه توی اکثر شهر ها هم یه میوه یا یه سوغاتی خاص هست که همه دوسش دارن مثلا شما اهل تهران هستین و یه دوست هم دارین که اهل ساوه هستش خوب انار ساوه معروفه شما میری با چندتا میوه فروش صحبت میکنی که انار ساوه رو میارم در مغازت و ارزونتر از میدون تره بار از اون طرف دوستت هم چند تا کشاورز پیدا میکنه که انارشون رو بخره حالا باید یه کم روابط عمومیت خوب باشه یعنی بتونی مخ مغازه د ار رو بزنی و جنست رو پیش فروش کنی و از اون طرف هم به کشاورزه یه چک چند ماهه بدی حالا محاسبات ریاضیش مثلا انار توی یه میوه فروشی توی تهران هست کیلویی 8000 تومن میوه فروش اونو کیلویی 5000 تومن میخره
تو میدون یا سر زمین دلال انار رو خریده کیلویی 1500 خوووووووووب حالا شما انار رو میخری کیلویی 2000 تومن (دفعه بعدی کشاورزه منتظرته) بعد در مغازه میوه رو میدی به میوه فروش کیلویی 4000 تومن
(دفعه بعدی میوه فروش هم منتظرته) حالا مثلا 1000 کیلو انار رو این جوری خرید و فروش کردی بقیه حساب کردنش به عهده خودت
حالا یه داستان واقعی :
یه دوست دارم که باباش یه نیسان داره هر سال موسم طالبی که میشه میره اون رو از نایین و اون طرفا (جاش رو دقیق نمیدونم) میخره میاد سر خیابون میفروشه دوستم گفت حداقل شبی 600 تا 700 تومن کاسبه کل فغالیتش هم تقریبا یه ماهه ( 30*600000=...) البته ساعت کارش تو این یه ماه از 5 صبح تا 12 شبه
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم
راستش من این قد ایده دارم که نمیدونم کدومش رو اجرا کنم این چیزی هم که بهت گفتم یکی از ساده ترینها و کم سود ترینهاش بود
حالا اگه میخوی میتونیم با هم کار کنیم
بیا توی خصوصی (هر کس دیگه ای هم که میخواد حاظرم باهاش کار کنم )
یا علی

سلام نمیدونم چی شد میخواستم جواب omid -t رو بدم که قاطی شد اومد ادامه پستها
ببخشین

saeidsrfrz
2014-04-24, 13:18
مباحث زیبایی رد و بدل میشه و خوندنش به بنده لذت میده...

متشکرم از دوستان و امیدوارم خوب ادامه پیدا کنه

از دوستان اگر کسی در مورد پرورش ماهیان زینتی - جوجه گیری از پرندگان و ... و سایر کارهای

تولیدی در منزل اگر اطلاعاتی دارند قرار بدن بسیار مفید خواهد بود

سلام دوست عزیز کار پرندگان زینتی لازمش عشقه و بدون عشق کار پیش نمیره . . . البته سود خیلی

خوبی داره . . .دانشجو بودیم یه دوستام دوتا فنج (zebra finch) به ما درقبال تعمیرکامپیوترش

هدیه داد، کم کم بهشون علاقه مند شدم و کارخونه تولیدی فنج توی منزل راه انداختم همون دوتا با

زاد و ولد توی 18 ماه 300 تا شدن( بدون در نظر گرفتن مرگ و میر 1000 تا هم میشدن) دقت کنید

یعنی توی 18 ماه دو فنج 150 برابر شدن . . . فنجها آزاد بودن و هنگام کار با کامپیوتر روی مانیتور و

دور و برم اینور و اونور میپریدن و من حال میکردم .. . البته ناگفته نباشه اولش یکم باید هزینه کنید

ولی پس از چند ماه بازدهی بالایی خواهد داشت . . .داستان فنجهام خیلی مفصله ولی در این حد بگم

که واسشون با ام دی اف آپارتمانهای 80 تا 100 واحدی ساخته بودم . . . استخر . . . سیستم پخش

موزیک و . . .جمعا زیر 2 میلیون هزینه کردم ولی اونموقع فقط عشقی کار میکردم و کاری به درآمد

و . . . نداشتم واسه همین هم به دلیل نارضایتی افراد خونه مجبور شدم تمامشو جمع کنم و یکجا به

پرنده فروش بدم . . .حتی میشد نمایشگاه بزنم و بابت بازدیدش درامد کسب کنم . . . بیش از 13

گیگ از یوتویوب کلیپ در مورد فنج و پرورش آن دانلود کردم. . . خود پرنده فروشی که اومده

بود همه رو ببره به محض اینکه سیستمو دید میگفت حیف این همه زحمت چرا میخوای جمع کنی .

. . دیگه یه مسائلی بود که مجبور بودم جمع کنم یکیش اینکه این کار جاش توی منزل نبود و . . .
ببینید واسه کسی که بخواد بزنه تو کار پرندگان زینتی از اول اگه اون سیستمی که من طی 18 ماه

چیدم رو بچینه پس از اون با روزی یک ساعت وقت گذاشتن در اول صبح میتونه بالای 10 میلیون

درامد داشته باشه به اینصورت که از 1000 جفت فنج هر دوماه میشه حداقل 2000 جوجه گرفت و

فروخت واین در بدترین شرایطه چون هر جفت فنج هر دوماه یکبارتعداد 6 تا 7 تخم گذاشته و

حداقل 3 عدد به جوجه تبدیل میشن یعنی حد وسط رو هم بگیرید میشه هر دو ماه 3000 جوجه . .

.تکثیر فنج به صورت تصاعدیه یعنی اگه همون 3000 جوجه فروخته نشه پس از 3 ماه همونها دوباره

باهم ازدواج میکنن و تخم میذارن . . .میدونم خنده داره ما هم به همین کمدی بودن کار عشق

میورزیدیم و هی زیادشون کردیم . . . بد نیست عکساشونو بعد این همه داستان ببینید :

http://upload7.ir/imgs/2014-04/94460851816546295877.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-04/09111709177631632900.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-04/34053106841451859888.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-04/96744311333673474557.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-04/60548450834985277745.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-04/45924146165282984695.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-04/93262062344519650481.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-04/33601632015897777073.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-04/71512420971206589741.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-04/15421899918363719662.jpg

دوستان، شغلی میشناسید که نیاز به تخصص بالایی نداشته باشد و با چند ساعت آموزش، آن شغل را یاد گرفت؟

ساخت جعبه های کادویی که طبق ادعای تبلیغ کنندگانش فقط دو ساعت اموزش لازم داره . . . قرارداد تضمین خرید تولیدات باهات میبندند . . .مواد لازم رو با پیک میارن درب منزل سر هفته میان جعبه هارو تحویل میگیرن توجیهشونم واسه خرید این همه جعبه کادویی اینه که با مهدکودکها و . . . قرارداد دارن و سفارش تولیدی که میدن رو قبلش فروختند . . . مثلا 100 تا سفارشی که به شما میدن توی هفته اماده کنید رو قبلا سفارش گرفته اند . . .طبق گفته ی خودشون درامد هفته ای 500 تومان آگهیش هر روز توی نیازمندیها هست ولی میگن این شرکتها فقط مبلغ 40 تومان بابت اموزش میگیرن و بعد هنگام خرید جعبه ها ایراد میگیرن و نمیخرن مگر اینکه طرف واقعا تمیز کارکرده باشه از یه طرف هم ازونجاییکه افراد جویای کار زیادن و با مشاهده ی شرایط کار این چنینی در منزل وسوسه میشن خیلیها رو دیدم میرن 40 میدن یاد میگیرن و بعد میگن تولیداتمونو نمیخرن فکر کن با کلاساشون روزی 10 نفر اموزش بدن خودش میشه 400 سود خالص روزانه

http://upload7.ir/imgs/2014-04/11679766295852647366.jpg

manoto
2014-04-24, 13:52
@saeidsrfrz
سلام آقا سعید
داستان پرورش فنج خیلی جالب بود!
اگه امکانش هست ی تاپیک در این مورد (پرورش فنج) ایجاد کنید و بطور مفصل درباره کسب و کارتون توضیح دهید! و نکات این کسب و کارو بیان کنید. مثلا برای شروع ب چ چیزهایی نیاز است؟ و ...
ممنون میشم اگه تاپیک (پرورش فنج) را ایجاد کنید
با سپاس فراوان

pourya74
2014-04-24, 14:57
تاپیک رو از اول تا اخر خوندم و از موفقیت دوستانی که با سرمایه کم شروع کردن بسیار هم خوشحال شدم :)>-

خود من فکر خاصی واسه ی کار ندارم ، گرچه یه برنامه ای هست اما سرمایه زیاد میخواد :

شما یه مرسدس بنز ده تن ( که حداقل 80-90 ملیون پولشه ) داشته باشید و شروع به بارکشی کنید . بخواید از 30 روز ماه 7 روزش رو استراحت کنید کم کم 5-6 ملیون سود داره .

اما کار هر کسی هم نیست یه پیشنهاد بود فقط :d

saeidsrfrz
2014-04-26, 15:04
@saeidsrfrz
سلام آقا سعید
داستان پرورش فنج خیلی جالب بود!
اگه امکانش هست ی تاپیک در این مورد (پرورش فنج) ایجاد کنید و بطور مفصل درباره کسب و کارتون توضیح دهید! و نکات این کسب و کارو بیان کنید. مثلا برای شروع ب چ چیزهایی نیاز است؟ و ...
ممنون میشم اگه تاپیک (پرورش فنج) را ایجاد کنید
با سپاس فراوان

سلام دوست عزیز نظر لطف شماست، از شما بابت توجهتون ممنونم ولی باور بفرمایید نمیتونم

تضمین کنم که تاپیک باز کنم و هر روز و پیوسته جوابگوی عزیزان باشم ولی سر فرصت حتما

تاپیکی با این موضوع ایجاد خواهم نمود، قصد دارم یه مستند هم در آینده از قضیه این فنجها درست

کنم
پیشنهادی که به شما دارم اینه که به تاپیکهای زیادی که توی انجمنهای دیگه در مورد فنج هست

سلام دوست عزیز نظر لطف شماست، از شما بابت توجهتون ممنونم ولی باور بفرمایید نمیتونم

تضمین کنم که تاپیک باز کنم و هر روز و پیوسته جوابگوی عزیزان باشم ولی سر فرصت حتما

تاپیکی با این موضوع ایجاد خواهم نمود، قصد دارم یه مستند هم در آینده از قضیه این فنجها درست

کنم
پیشنهادی که به شما دارم اینه که به تاپیکهای زیادی که توی انجمنهای دیگه در مورد فنج هست

مراجعه کنید اگه میبینید علاقه مندید حتما یه کتاب در مورد پرورش فنج مطالعه کنید، مطلب در

مورد پرورش فنج کم نیست به علاوه اینکه به محضی که خودت شروع کردی اگه علاقه مند باشی

تمام نکات نگهداریش میاد دستت فقط انتخاب جفت اول خیلی مهمه جفت اول هر چی بالغ تر و

مسن تر و سرحال تر باشن بهتره و نکته ی مهم دیگه اینه که از همون یه جفت شروع کنی نه مثلا یه

دفعه 50 جفت بگیری چون پسشون ور نمیای ولی کم کم که زیاد میشن اگه از قبل جا و امکانات

خوبی واسشون تدارک دیده باشی واقعا لذت بخش میشن . . . مطالب تخصصی هم توی نت زیاد

هست ، تنها چیزی که کار نگهداری فنج منو از بقیه متمایز میکنه طرز چیدمان و تدارک خانه برای

اونها به شکل متفاوت و پرورش به صورت آزاد در فضاست که لذت نگهداریشون رو بالا میبره . . .
البته ناگفته نباشه تغذیه شون خیلی مهمه که خوب باشه من هر روز صبح واسه 300 تا فنج 4 تخم مرغ

آب پز و رنده میکردم، یک هویج رنده و اب اونو میگرفتم و با تخم مرغ ها مخلوط بعد از اون پودر

گندم و جو و ذرت به همراه لوتیسیرین و کلسیم و پودر پوسته ی تخم مرغ واسه اینکه خشک و

مقوی تر بشه بهش اضافه میکردم و در آخر واسه تزیین یکم خرفه روش میپاشیدم ، دانه ی ارزن ریز

هم که تعداد 4 تا قاب مهتابی قدیمیا سهمیه داشتن، غذاشون باید اینطوری باشه تا حسابی تخم کنند و

جوجه بیارن :
http://upload7.ir/imgs/2014-04/91669445254573376489.jpg
http://upload7.ir/imgs/2014-04/88868231984991491486.jpg
http://upload7.ir/imgs/2014-04/93031385594939460815.jpg

اینم یه اتاق روی پشت بام هست که قصد داشتم جاشونو زیاد کنم (فنجها پشت اون در هستن) :

http://upload7.ir/imgs/2014-04/23140451404900467274.jpg
http://upload7.ir/imgs/2014-04/93723626198713591664.jpg

این کوزه ها روی اون میله سیخ سیخیا قرار میگرفت و تشکیل خونه میداد ( 100 خونه این شکلی

واسه 100 جفت تدارک دیده بودم، فقط حیف این همه زحمت . . .)
http://upload7.ir/imgs/2014-04/42306272906445472070.jpg

اینم یه استخر بزرگ که متاسفانه قبل از بهره برداری جمعشون کردم ( زیرش تایر داره)

http://upload7.ir/imgs/2014-04/44409951606477450583.jpg

اینم استخر سرپوشیده که هنگام حمام آب اینور و اونور نپاشه :
http://upload7.ir/imgs/2014-04/88856511378902263637.jpg
http://upload7.ir/imgs/2014-04/04272356886332631166.jpg

فقط بگم واسه پرورش فنج باید همیشه عاشق یه همچین عکسی باشید ( یه کله فنج که از توی خونه پیداست )
http://upload7.ir/imgs/2014-04/97946449586285726358.jpg

اینم نمایی از جوجه هایی که چند روز پس از جمع کردن فنج ها به دلیل نداشتن پدر و مادر از گرسنگی دارن تلف میشن ( میدونم دردناکه ولی چاره چی بود خیلی تلاش کردم نمیرن ولی . . .

http://upload7.ir/imgs/2014-04/86446956718827461668.jpg

عکسهای بیشتر توی فیسبوک هست

اینم یه انجمن فنج :

http://www.parandeban.com/Forum-%D9%81%D9%86%DA%86

daytoday1
2014-04-26, 15:38

کنم

کنم

مراجعه کنید اگه میبینید علاقه مندید حتما یه کتاب در مورد پرورش فنج مطالعه کنید، مطلب در

مورد پرورش فنج کم نیست به علاوه اینکه به محضی که خودت شروع کردی اگه علاقه مند باشی

تمام نکات نگهداریش میاد دستت فقط انتخاب جفت اول خیلی مهمه جفت اول هر چی بالغ تر و

مسن تر و سرحال تر باشن بهتره و نکته ی مهم دیگه اینه که از همون یه جفت شروع کنی نه مثلا یه

دفعه 50 جفت بگیری چون پسشون ور نمیای ولی کم کم که زیاد میشن اگه از قبل جا و امکانات

هست ، تنها چیزی که کار نگهداری فنج منو از بقیه متمایز میکنه طرز چیدمان و تدارک خانه برای

اونها به شکل متفاوت و پرورش به صورت آزاد در فضاست که لذت نگهداریشون رو بالا میبره . . .
البته ناگفته نباشه تغذیه شون خیلی مهمه که خوب باشه من هر روز صبح واسه 300 تا فنج 4 تخم مرغ

آب پز و رنده میکردم، یک هویج رنده و اب اونو میگرفتم و با تخم مرغ ها مخلوط بعد از اون پودر

گندم و جو و ذرت به همراه لوتیسیرین و کلسیم و پودر پوسته ی تخم مرغ واسه اینکه خشک و

مقوی تر بشه بهش اضافه میکردم و در آخر واسه تزیین یکم خرفه روش میپاشیدم ، دانه ی ارزن ریز

هم که تعداد 4 تا قاب مهتابی قدیمیا سهمیه داشتن، غذاشون باید اینطوری باشه تا حسابی تخم کنند و

جوجه بیارن :

اینم یه اتاق روی پشت بام هست که قصد داشتم جاشونو زیاد کنم (فنجها پشت اون در هستن) :

این کوزه ها روی اون میله سیخ سیخیا قرار میگرفت و تشکیل خونه میداد ( 100 خونه این شکلی

فقط بگم واسه پرورش فنج باید همیشه عاشق یه همچین عکسی باشید ( یه کله فنج که از توی خونه پیداست )

اینم نمایی از جوجه هایی که چند روز پس از جمع کردن فنج ها به دلیل نداشتن پدر و مادر از گرسنگی دارن تلف میشن ( میدونم دردناکه ولی چاره چی بود خیلی تلاش کردم نمیرن ولی . . .

اینم یه انجمن فنج :

خیلی از کاری که انجام داده اید خوشم اومد
محیط فنچ هارو خیلی باذوق و سلیقه درست کرده بودین
از تلف شدن جوجه فنچ ها هم خیلی ناراحت شدم

ahmadelahi
2014-04-26, 15:51

کنم

کنم

جوجه بیارن :

اینم یه انجمن فنج :

ممنون بابت مطلبتون .

قیمت فنچ چنده ؟ برای فروش چند میخرن ؟ بازار فروش خوبی داره ؟

andishehstars
2014-04-26, 20:44
این ایده برای ماست خوشحال میشیم با هم همکاری داشته باشیم
www.andishehstars.com
برگشت سرمایه پانزده میلیارد تومان

nima-s
2014-04-26, 23:17
سلام دوستان
از دیدن این همه ذوق،استعداد و شوق هموطنهام بسیار خوشحال و خرسندم
خطاب به اقای saeidsrfrz عرض میکنم که با توجه به اینکه شما دانشتون رو بصورت عملی تا مرحله بالایی در زمینه پرورش فنچ کسب کردید،حالا دیگه وقتشه خودتون هم یجورایی ادای دین کنید! البته خدایی نکرده قصد جسارت ندارم یموقع اشتباه فکر نشه! منظورم اینه که خیلی خوب میشه که دانش و تجربتون در این زمینه رو خیلی اصولی و پلکانی در اختیار دیگران هم قرار بدید.همیشه که نباید برای کسب علم و مهارت به کشور های اجنبی وابسته باشیم!و برای دسترسی به منابع و مراجع در مرتبه اول به دنبال منابع خارجی باشیم!خودمون در زمینه تولید علم و ثروت میتونیم قویتر از هر ملت دیگه ای عمل کنیم! این یعنی خود قناعتی ;)
منظورم کلیه،نه فقط در زمینه پرورش پرندگان بلکه در هر رشته و هر صنفی

این ایده برای ماست خوشحال میشیم با هم همکاری داشته باشیم
www.andishehstars.com
برگشت سرمایه پانزده میلیارد تومان

سلام
عذر خواهی میکنم.ممکنه شفاف تر در زمینه درامدزایی فروشگاهتون توضیح بدید؟
اخه بازگشت سرمایه میلیونی رو در دنیای مجازی در اصناف و اقسام مختلف دیده بودیم.اما اینکه یک فروشگاه با رنک چهل هزار الکسا تا این حد درامد زایی داشته باشه کمی عجیب و دور از ذهن هست.
اگر ممکنه بیشتر در مورد فروشگاهتون و درامدزایی این روش توضیح بدید.شاید تونستیم همکار بشیم.یا شاید تونستم براتون اسپاسنر جذب کنم

و در آخر از عزیزانی که میتونند حمایت مالی کنند خواهشمندم اعلام آمادگی کنند.ایده های درامدزای بسیااااااری دارم اما سرمایه اولیم تقریبا صفره وگرنه به ثانیه ای معطل نمیموندم!
خرج زیادی هم نداره.نهایتا خرج برای سفارش ساخت اسکریپت اختصاصی سایت+هاست+دامین و برخی خرج های مرتبط دیگه
اگر کسی میتونه حمایت مالی کنه،برای شراکت لطفا اعلام آمادگی کنه.شدیدا نیازمند جذب شریک مالی هستم.
ضمنا زحمت نگهداری سایت ها هم کاملا با خودم!
مطمئنا بازگشت سرمایه و نرخ(درصد) سوددهی این ایده ها بالاست و ارزش خرج کردن رو داره
اگر عزیزی اماده شراکت هست در پیغام خصوصی یا همینجا اعلام آمادگی کنه

reza_m_s
2014-04-26, 23:46
و در آخر از عزیزانی که میتونند حمایت مالی کنند خواهشمندم اعلام آمادگی کنند.ایده های درامدزای بسیااااااری دارم اما سرمایه اولیم تقریبا صفره وگرنه به ثانیه ای معطل نمیموندم!
خرج زیادی هم نداره.نهایتا خرج برای سفارش ساخت اسکریپت اختصاصی سایت+هاست+دامین و برخی خرج های مرتبط دیگه
اگر کسی میتونه حمایت مالی کنه،برای شراکت لطفا اعلام آمادگی کنه.شدیدا نیازمند جذب شریک مالی هستم.
ضمنا زحمت نگهداری سایت ها هم کاملا با خودم!
مطمئنا بازگشت سرمایه و نرخ(درصد) سوددهی این ایده ها بالاست و ارزش خرج کردن رو داره
اگر عزیزی اماده شراکت هست در پیغام خصوصی یا همینجا اعلام آمادگی کنه

حداقل سرمایه ؟
طرح آماده دارید و یا در حد حرفه و بعد از پیدا شدن سرمایه گذار طرح حاضر میشه ؟

nima-s
2014-04-26, 23:55
حداقل سرمایه ؟
طرح آماده دارید و یا در حد حرفه و بعد از پیدا شدن سرمایه گذار طرح حاضر میشه ؟

طرح آمادست،تا مرحله آخر هم پیش رفته تنها مونده بحث بر سر پاره ای از موارد تا بهینه ترین حالت ها انتخاب بشند

اگر چند روزی مهلت بدید طرح ها به مرحله اجرایی و عملی هم میرسند ان شاالله

در خصوص حداقل سرمایه هم میشه به این موارد اشاره کرد:
سفارش ساخت اسکریپت سفارشی سایت(چند صد هزار و شاید هم یک میلیون)، هزینه هاست ایران(ماهانه بست و خورده ای)+ دامنه دات کام(25 الی 80 هزار یک ساله)
و چند خرج مرتبط دیگه
البته برای شروع میشه از اسکریپت های رایگان نیز استفاده کرد تا هزینه ها کم بشند.اما چنانچه کار موفق باشه و اصطلاحا کار بگیره طبیعتا باید قالب سایت اختصاصی بشه

almaweb.ir
2014-04-27, 00:18
دوستان نظرتون در مورد پروش و تولید گل و گیاه و درختان زینتی چیه ؟
بنده خودم در این باره تحقیق کردم و بازارش رو بررسی کردم با یکم سرمایه میتونی درامد خوبی داشته باشی
چون یه یه قلمه ی درخت چنار (platanus) رو میتونی با حداکثر 500 ت در بدترین شرایط اگر 2000تا قلمه بزنی بعد یک ساله هر قلمه رو میتونی حداقل 20 ت و دوساله 45 ت به شرکت ها و سازمان فروخت
چنار تولیدش کمه چون درصد سبز شدن قلمه ها کمه فزضا از 2000 تا حداقل 700تا 1500 زنده می مانن = 1500 * 45000 = ؟؟؟
ماه اول و دوم یکم کار داره بعدش دیگه میخوابی تا اسفند سال بعد اون موقع باید کیشه بیاری پول بار کنی
دوستان من پایم هر کسی سرمایه برای گل و گیاه و درخت زینتی داره من در خدمتم ...

بنظرم خیلی خوبه
هم این و هم پرورش گل های زینتی خاص و قیمتی

پرورش گل های زینتی خاص و قیمتی... اطلاعات زیادی ازش ندارم

ورمی کمپوست بستگان زدن نتیجه نگرفتن ! حتی شنیدم یچیز الکی بوده و مثل گلدکوئست باب شد یدفعه و تولیدش غیر قانونی شده !!

اصلا همین طراحی وب !
تعریف نباشه تو این چند ماه اخیر حداقل 3 و حداکثر 7 تومن رو داشتم (تقریبا بدون تبلیغات) و بصورت شخصی
اگه فعالیتمو رسمی کنم و ثبت شرکت کنم بیشتر از این ها هم خواهد شد

و حتی گرافیست سراغ دارم که ماهیانه 5 تومن راحت کار میکنه

کار شبکه هم خوبه منتها باید زرنگ باشید خیلی زرنگ !

nima-s
2014-04-27, 00:25
بنظرم خیلی خوبه
هم این و هم پرورش گل های زینتی خاص و قیمتی

پرورش گل های زینتی خاص و قیمتی... اطلاعات زیادی ازش ندارم

ورمی کمپوست بستگان زدن نتیجه نگرفتن ! حتی شنیدم یچیز الکی بوده و مثل گلدکوئست باب شد یدفعه و تولیدش غیر قانونی شده !!

اصلا همین طراحی وب !
تعریف نباشه تو این چند ماه اخیر حداقل 3 و حداکثر 7 تومن رو داشتم (تقریبا بدون تبلیغات) و بصورت شخصی
اگه فعالیتمو رسمی کنم و ثبت شرکت کنم بیشتر از این ها هم خواهد شد

و حتی گرافیست سراغ دارم که ماهیانه 5 تومن راحت کار میکنه

کار شبکه هم خوبه منتها باید زرنگ باشید خیلی زرنگ !

براتون ارزوی موفقیت میکنم
درامد معقولی داشتید تو این مدت
بخصوص اون شخص گرافیست واقعا نسبت به بازار گرافیک در نت ایران درامد بالایی داشته
موفق باشید

almaweb.ir
2014-04-27, 00:29
سلام دوست عزیز کار پرندگان زینتی لازمش عشقه و بدون عشق کار پیش نمیره . . . البته سود خیلی

خوبی داره . . .دانشجو بودیم یه دوستام دوتا فنج (zebra finch) به ما درقبال تعمیرکامپیوترش

هدیه داد، کم کم بهشون علاقه مند شدم و کارخونه تولیدی فنج توی منزل راه انداختم همون دوتا با

زاد و ولد توی 18 ماه 300 تا شدن( بدون در نظر گرفتن مرگ و میر 1000 تا هم میشدن) دقت کنید

یعنی توی 18 ماه دو فنج 150 برابر شدن . . . فنجها آزاد بودن و هنگام کار با کامپیوتر روی مانیتور و

دور و برم اینور و اونور میپریدن و من حال میکردم .. . البته ناگفته نباشه اولش یکم باید هزینه کنید

ولی پس از چند ماه بازدهی بالایی خواهد داشت . . .داستان فنجهام خیلی مفصله ولی در این حد بگم

که واسشون با ام دی اف آپارتمانهای 80 تا 100 واحدی ساخته بودم . . . استخر . . . سیستم پخش

موزیک و . . .جمعا زیر 2 میلیون هزینه کردم ولی اونموقع فقط عشقی کار میکردم و کاری به درآمد

و . . . نداشتم واسه همین هم به دلیل نارضایتی افراد خونه مجبور شدم تمامشو جمع کنم و یکجا به

پرنده فروش بدم . . .حتی میشد نمایشگاه بزنم و بابت بازدیدش درامد کسب کنم . . . بیش از 13

گیگ از یوتویوب کلیپ در مورد فنج و پرورش آن دانلود کردم. . . خود پرنده فروشی که اومده

بود همه رو ببره به محض اینکه سیستمو دید میگفت حیف این همه زحمت چرا میخوای جمع کنی .

. . دیگه یه مسائلی بود که مجبور بودم جمع کنم یکیش اینکه این کار جاش توی منزل نبود و . . .
ببینید واسه کسی که بخواد بزنه تو کار پرندگان زینتی از اول اگه اون سیستمی که من طی 18 ماه

چیدم رو بچینه پس از اون با روزی یک ساعت وقت گذاشتن در اول صبح میتونه بالای 10 میلیون

درامد داشته باشه به اینصورت که از 1000 جفت فنج هر دوماه میشه حداقل 2000 جوجه گرفت و

فروخت واین در بدترین شرایطه چون هر جفت فنج هر دوماه یکبارتعداد 6 تا 7 تخم گذاشته و

حداقل 3 عدد به جوجه تبدیل میشن یعنی حد وسط رو هم بگیرید میشه هر دو ماه 3000 جوجه . .

.تکثیر فنج به صورت تصاعدیه یعنی اگه همون 3000 جوجه فروخته نشه پس از 3 ماه همونها دوباره

باهم ازدواج میکنن و تخم میذارن . . .میدونم خنده داره ما هم به همین کمدی بودن کار عشق

میورزیدیم و هی زیادشون کردیم . . . بد نیست عکساشونو بعد این همه داستان ببینید :

http://upload7.ir/imgs/2014-04/94460851816546295877.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-04/09111709177631632900.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-04/34053106841451859888.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-04/96744311333673474557.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-04/60548450834985277745.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-04/45924146165282984695.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-04/93262062344519650481.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-04/33601632015897777073.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-04/71512420971206589741.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-04/15421899918363719662.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-04/11679766295852647366.jpg

بسیار بسیار زیبا و جالب بود !!
خیلی خوبه وقتی عکسارو دیدم مشتاق شدم
به پرنده خیلی علاقه دارم مخصوصا قناری و طوطی !

من هم بهمراه یوزر manoto از شما میخوایم حتما یک تاپیک در مورد پرورش این پرنده و اقداماتی که باید براش انجام بدیم برامون باز کنید
مهم ترین قسمتش خرید پرنده میشه که از مجا اصلا بخریم و آیا نژاد خاصی داره و... !
و بعد از اون پرورشش !! منتظریم !!

براتون ارزوی موفقیت میکنم
درامد معقولی داشتید تو این مدت
بخصوص اون شخص گرافیست واقعا نسبت به بازار گرافیک در نت ایران درامد بالایی داشته
موفق باشید

ممنونم
ولی اینم میدونست که من قبل از این ماهی 500 هزاتومن هم نداشتم !؟
یعنی حدود 5 سال خاک خوردم ! نمیدونم چرا ، نمیومد واسم ، روزی دست خداست واقا ، ولی این چند ماه اخیر واسم آورد و خدارو شکر میکنم....

تو هر کاری باید حرکت کرد ، برکت دست خودشه

andishehstars
2014-04-27, 02:11
با سلام دوست عزیز
ما داریم کار را تکمیل میکنیم الان کار ما تکمیل نیست که این رتبه ماست ولی با شروع جام جهانی 2014 و بالا رفتن تب فوتبال اونوقت رتبه ما زیر یکصد خواهد بود . توضیح خواستی نمی خواد بدیم کاری که در صنعت در امد زای فوتبال انجام میشه بدون برگشت سرمایه نخواهد بود اون هم در آمد زا ترین صنعت حال حاضر جهان
ما سفارش ساخت و تصویر برداری پانصد عنوان فیلم آموزشی فوتبال ، فوتسال و فوتبال ساحلی را به سه کشور صاحب سبک در دنیای فوتبال داده ایم ، آنها هم قبول کرده اند . از هر فیلم هم تعداد هزار عنوان شرکت ریز موج سیستم در حال تکثیر آن است تا با پخش شاهرگی و مویرگی کار در تمام ایران عزیزمان همراه با تیم ملی ایران در راه جام جهانی 2014 برزیل بتوانیم این کار را توزیع کنیم . توضیح دیگری هم نیاز هست ؟؟؟
در رابطه با وب سایت هم در یک استودیو از بهترین اساتید و پیشکسوتان ایران در حال تصویربرداری و آنالیز تیم های حاضر در جام جهانی هستیم که همزمان فیلم آنها هم برای ماه جام جهانی در رسانه تصویری روی آنتن خواهد رفت باز هم بگم از ایده نابمان !!!!!

saeidsrfrz
2014-04-27, 04:30
ممنون بابت مطلبتون .

قیمت فنچ چنده ؟ برای فروش چند میخرن ؟ بازار فروش خوبی داره ؟

والا بازار پرندگان زینتی مخصوصا فنج خیلی خوبه و روز به روز بهتر میشه چون هم قیمتش پایینه هم واقعا زیباست و هر کس چند ماه باهاش زندگی کنه میبینه که چه پرنده ی کوچولو و دوست داشتنی هست . . . قیمتش اون موقع که من داشتم جفتی 7 الی 8 بود که پرنده فروشها راحت 4 میخریدن الان فکر کنم شده جفتی 14 تا 18 تومان و بشه جفتی 8 تا 10 فروخت

سلام دوستان
از دیدن این همه ذوق،استعداد و شوق هموطنهام بسیار خوشحال و خرسندم
خطاب به اقای saeidsrfrz عرض میکنم که با توجه به اینکه شما دانشتون رو بصورت عملی تا مرحله بالایی در زمینه پرورش فنچ کسب کردید،حالا دیگه وقتشه خودتون هم یجورایی ادای دین کنید! البته خدایی نکرده قصد جسارت ندارم یموقع اشتباه فکر نشه! منظورم اینه که خیلی خوب میشه که دانش و تجربتون در این زمینه رو خیلی اصولی و پلکانی در اختیار دیگران هم قرار بدید.همیشه که نباید برای کسب علم و مهارت به کشور های اجنبی وابسته باشیم!و برای دسترسی به منابع و مراجع در مرتبه اول به دنبال منابع خارجی باشیم!خودمون در زمینه تولید علم و ثروت میتونیم قویتر از هر ملت دیگه ای عمل کنیم! این یعنی خود قناعتی ;)
منظورم کلیه،نه فقط در زمینه پرورش پرندگان بلکه در هر رشته و هر صنفی

سلام دوست عزیز اگه قابل باشم حتما سر فرصت اینکار رو با کمال میل انجام خواهم داد اینگونه خاطراتم هم دوباره زنده خواهند شد . . . در مورد نظرتون در مورد خود قناعتی کاملا موافقم.

بسیار بسیار زیبا و جالب بود !!
خیلی خوبه وقتی عکسارو دیدم مشتاق شدم
به پرنده خیلی علاقه دارم مخصوصا قناری و طوطی !

من هم بهمراه یوزر manoto از شما میخوایم حتما یک تاپیک در مورد پرورش این پرنده و اقداماتی که باید براش انجام بدیم برامون باز کنید
مهم ترین قسمتش خرید پرنده میشه که از مجا اصلا بخریم و آیا نژاد خاصی داره و... !
و بعد از اون پرورشش !! منتظریم !!

از همه ی دوستان بابت توجهشون سپاسگذارم سر فرصت حتما تاپیکی با این موضوع باز میکنم، در مورد جفت اول راستش من خودم هم هدیه گرفتم و نخریدم ولی خب جفت خیلی خوبی بودن البته شما هر جفتی هم بگیرید اگه یکم مسن باشه و خوب تغذیه بشه به راحتی شروع به تولیدمثل فراوان از طریق تخم گذاری میکنند.

ocityadm
2014-04-27, 09:38
سلام ما همه امکاناتی رو که میگین داریم و حاضریم همکاری کنیم ولی اولش باید بیشتر با هم صحبت کنیم اگه خواستی ایمیل بزن بیشتر امکاناتش رو داریم مثلا هاست و خودمون هم الان توی کار فروشگاه اینترنتی هستیم

lergo
2014-04-27, 11:53
از اول تا آخر تاپیک رو خوندم و از تمامی دوستان بابت ایده ها و کارهاشون سپاسگذارم.
امیدوارم همگی به شغل و درآمد دلخواهشون برسن.
پیشنهاد بنده برای سرمایه بالاست:
میتونید بزنید تو کار خرید و فروش ماشین.میشه اولش با سرمایه 15 میلیونی از پراید شروع کرد که کم کم با سود 200-500 یا ... میتونی زندگیت رو بچرخونی و یا هم میتونید وام بگیرید و جواب هم میده

nima-s
2014-04-27, 12:08
از اول تا آخر تاپیک رو خوندم و از تمامی دوستان بابت ایده ها و کارهاشون سپاسگذارم.
امیدوارم همگی به شغل و درآمد دلخواهشون برسن.
پیشنهاد بنده برای سرمایه بالاست:
میتونید بزنید تو کار خرید و فروش ماشین.میشه اولش با سرمایه 15 میلیونی از پراید شروع کرد که کم کم با سود 200-500 یا ... میتونی زندگیت رو بچرخونی و یا هم میتونید وام بگیرید و جواب هم میده

سلام
حرف خوبی زدید اما اینکه اول بسم الله با وام شروع بشه ریسکه.خدایی نکرده باید فکر ضرردهیش هم بود.همه چیز دست ادم نیست خیلی وقت ها حوادث پیشبینی نشده زیادی پیش میاد
ولی ایده ای که گفتید خوبیه

Iran_Asal
2014-04-27, 18:11
خیلی جالب بود اگر کسی بود که با هم کندو راه اندازی کنیم و عسل ناب تولید کنیم و به کشور ها صادر کنیم واقعا عالی میشد !!

vahab00
2014-04-27, 21:23
خیلی جالب بود اگر کسی بود که با هم کندو راه اندازی کنیم و عسل ناب تولید کنیم و به کشور ها صادر کنیم واقعا عالی میشد !!

سلام عزیز
تا اینجا کل تاپیک رو خوندم و قبل از هرچیز از همه عزیزان بابت اشتراک تجربشون تشکر میکنم
در مورد شما دوست عزیز آیا تجربه اینکارو دارید ؟
آیا از هزینه ها و درآمدهاش خبر دارید ؟
آیا از مراحل کار خبر دارید ؟

nistama
2014-04-28, 02:12

کنم

کنم

جوجه بیارن :

اینم یه انجمن فنج :

وسایلی ک برای نگهداری ساختی
mdf
حوض
و ...
رو فروختی یا داری ؟

اگه داری قصد فروشش رو نداری ؟

اگه آره ک شهر زندگی و قیمت رو پ.خ

و اگه نه هزینه تقریبی سرمایه رو بیزحمت بگو

saeidsrfrz
2014-04-28, 02:42
وقتی جمع کردم تمامشونو فروختم با ضرر ولی اون موقع هر یک از این آپارتمانهای ام دی اف حدود 70 تا 100 پام درمیومد الان فکر میکنم 200 تا 250 دربیاد اون استخر سرپوشیده الومینیومیه هم اون موقع 70 شد که الان حدود 130 باید باشه و اون استخر سربازه که خیلی هم بهتره و زیرش تایر داشت جمعا یه 80 هزینه برد که اونم الان با 150 میتونی سفارش بدی واست بسازن سرجمع بخوای حساب کنی بدون احتساب جا و اون اتاق که با پروفیل روی پشتبام ساخته بودم زیر یه میلیون هزینه لازمه . . .اون اتاقه هم یه 700 تومان با میلگردها و کوزه ها و درب و . . . و مزد جوشکار هزینه برداشت.
فقط اگه خواستی این کارارو بکنی از قبل کامل ببین چیا میخوای بسازی و برای چند جفت میخوای تدارک ببینی من واسه 1000 جفت تدارک دیده بودم ولی چون از ابتدا چیزی نساخته بودم توی شلوغی فنج ها نصب و سوراخ کردن دیوار با دلر و . . . فنج ها رو به وحشت مینداخت و کلا میون شلوغی فنج ها سخت میشه کار کرد پس از قبل کامل همه چیو بساز و نصب کن و بعد فنج بیار این نمای کلی بعد از بیرون کردن فنجها :

http://upload7.ir/imgs/2014-04/55186506752294119033.jpg

nistama
2014-04-28, 04:11
وقتی جمع کردم تمامشونو فروختم با ضرر ولی اون موقع هر یک از این آپارتمانهای ام دی اف حدود 70 تا 100 پام درمیومد الان فکر میکنم 200 تا 250 دربیاد اون استخر سرپوشیده الومینیومیه هم اون موقع 70 شد که الان حدود 130 باید باشه و اون استخر سربازه که خیلی هم بهتره و زیرش تایر داشت جمعا یه 80 هزینه برد که اونم الان با 150 میتونی سفارش بدی واست بسازن سرجمع بخوای حساب کنی بدون احتساب جا و اون اتاق که با پروفیل روی پشتبام ساخته بودم زیر یه میلیون هزینه لازمه . . .اون اتاقه هم یه 700 تومان با میلگردها و کوزه ها و درب و . . . و مزد جوشکار هزینه برداشت.
فقط اگه خواستی این کارارو بکنی از قبل کامل ببین چیا میخوای بسازی و برای چند جفت میخوای تدارک ببینی من واسه 1000 جفت تدارک دیده بودم ولی چون از ابتدا چیزی نساخته بودم توی شلوغی فنج ها نصب و سوراخ کردن دیوار با دلر و . . . فنج ها رو به وحشت مینداخت و کلا میون شلوغی فنج ها سخت میشه کار کرد پس از قبل کامل همه چیو بساز و نصب کن و بعد فنج بیار این نمای کلی بعد از بیرون کردن فنجها :

http://upload7.ir/imgs/2014-04/55186506752294119033.jpg

جسارتا کدوم استانی ؟

من جاش رو 100 درصد دارم
ولی کلاً نظر خودم پرورش بلدرچین یا همچین چیزی بود
ولی به پرنده ها علاقه زیاد دارم

حالا ببینم کلا چیطو بشه !

سرمایه هم تا 10-15 دارم

saeidsrfrz
2014-04-28, 05:05
جسارتا کدوم استانی ؟

من جاش رو 100 درصد دارم
ولی کلاً نظر خودم پرورش بلدرچین یا همچین چیزی بود
ولی به پرنده ها علاقه زیاد دارم

حالا ببینم کلا چیطو بشه !

سرمایه هم تا 10-15 دارم

خواهش میکنم عزیز استان اصفهان شهر اصفهان

ho68ssein
2014-04-28, 14:20
کسب کار اینترنتی هم کار خیلی خوبیه سرمایه نمیخواد اما سود خوبی داره
فقط باید بازاریابی کنید
کاری که من دارم میکنم فروش تخصصیه یکسری از محصولات هست
از طریق سیستم های همکاری در فروش
محصول تبلیغ میکنم و میفروشم - پورسانت میگیرم
کاره خوبیه اگه حرفه ای کار کنید درامد خیلی خوبیم داره

فقط باید بازاریابی کنید

MoReNu
2014-04-28, 15:17
فقط باید بازاریابی کنید

فقط باید بازاریابی کنید
سلام
ممنون می شم روش های بازاریابی رو که ازشون نتیجه گرفتین هم بفرمائید
nima-s
2014-04-28, 17:04
سلام عزیز
تا اینجا کل تاپیک رو خوندم و قبل از هرچیز از همه عزیزان بابت اشتراک تجربشون تشکر میکنم
در مورد شما دوست عزیز آیا تجربه اینکارو دارید ؟
آیا از هزینه ها و درآمدهاش خبر دارید ؟
آیا از مراحل کار خبر دارید ؟

به به آقا وهاب، کاربر ثابت وب هاستینگ تاک!
خوبید؟
اقا شما خودت کوله بار پری در مورد درامدزایی از اینترنت دارین،شما هم به اشتراک بذار ما استفاده کنیم!

vahab00
2014-04-28, 19:11
به به آقا وهاب، کاربر ثابت وب هاستینگ تاک!
خوبید؟
اقا شما خودت کوله بار پری در مورد درامدزایی از اینترنت دارین،شما هم به اشتراک بذار ما استفاده کنیم!

سلام داداش
ما هنوز شاگردیم
من در مورد عسل خواستم صحبت کنم
واقعا شغل پر درآمدی هست اما واقعا دردسر زیادی داره
ما خودمون داریم نمیدونی چیا میکشم ک
ی روز موم ی روز دارو و هزار و یک دردسر دیگه
مثل نوزاد میمونه و هی باید تروخشک بشه

lergo
2014-04-29, 22:30
دوستان دیگه شغل یا حرفه ای مد نظرشون نیست؟

saeidsrfrz
2014-05-01, 03:02
تولید فیلترهوای خودرو در منزل به صورت دستی قیمت دستگاه به همراه 100 قالب یک میلیون در دقیقه یک فیلتر میشه تولید کرد در 8 ساعت کاری و یک نیروی کار 350 تا 400 فیلتر میشه تولید کرد و با سود 200 تا 300 به تعویض روغنی ها فروخت سود روزانه در بدترین حالت 40 تا 50 هزار و بهترین حالت 90 تا 100 هزار
دراین میان برخی هم دستگاه همزن برقی میسازند و به قیمت 500 میفروشند و قرارداد تضمین خرید تولیدات هم میبندند به این صورت که مواد اولیه به میزان کافی در اختیار شخص قرار میدهند و فیلترهای تولیدی او را با کارمزد هر عدد 100 تومان میخرند یعنی 300 عدد در روز تولید کنید میشه روزی 30 تومان این هم فیلم تولید فیلترهوای خودرو در منزل :

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=e608abb0cfef6df8b2efd8cfc58215b3

abdolrahim
2014-05-01, 05:55
تولید فیلترهوای خودرو در منزل به صورت دستی قیمت دستگاه به همراه 100 قالب یک میلیون در دقیقه یک فیلتر میشه تولید کرد در 8 ساعت کاری و یک نیروی کار 350 تا 400 فیلتر میشه تولید کرد و با سود 200 تا 300 به تعویض روغنی ها فروخت سود روزانه در بدترین حالت 40 تا 50 هزار و بهترین حالت 90 تا 100 هزار
دراین میان برخی هم دستگاه همزن برقی میسازند و به قیمت 500 میفروشند و قرارداد تضمین خرید تولیدات هم میبندند به این صورت که مواد اولیه به میزان کافی در اختیار شخص قرار میدهند و فیلترهای تولیدی او را با کارمزد هر عدد 100 تومان میخرند یعنی 300 عدد در روز تولید کنید میشه روزی 30 تومان این هم فیلم تولید فیلترهوای خودرو در منزل :

قیمت دستگاه چقدر هست؟ از اینایی که 10 میلیون باشه فکر نکنم کسی بخره چون کیفیت انچنانی نداره

lergo
2014-05-01, 10:00

اینکه فقط فیلتر هوا رو باز و بسته کرد :d

saeidsrfrz
2014-05-02, 02:42
قیمت دستگاه چقدر هست؟ از اینایی که 10 میلیون باشه فکر نکنم کسی بخره چون کیفیت انچنانی نداره

دوست عزیز عرض کردم که قیمت دستگاه دستی تولید به روش pu به همراه 100 قالب که بشه روزی 300 یا 400 تا تولید کرد یک میلیون
دستگاه تمام اتوماتیک با میز cnc که فکر کنم 600 عدد در ساعت تولید کنه از 16 میلیون هست تا 35 میلیون البته این حدود قیمته
البته دستگاه دستی رو به جمعا زیر 50 هزار تومان هزینه هم میگن میشه راه انداخت با یه پمپ اب کولر به عنوان هم زن تعدادی سرنگ پزشکی لیوان یکبار مصرف گیره لوازم تحریر من حدود 6 ماه پیش تحقیقات مفصلی دراین مورد انجام دادم ولی در آخر به این نتیجه رسیدم که این کار دست توش زیاده و باید مواد اولیه رو نقدی خرید و پس از تولید فیلترهارو نسیه و چکی به تعویض روغنی ها فروخت
تولید فیلترهوای خوب صددرصد به کیفیت و مرغوبیت مواد اولیه بستگی داره و اگه کسی خواست این کار رو شروع کنه اول باید مواد ایزو و پلی مناسب تهیه کنه در مورد تولید فیلتر هوا در منزل مطالب مفید زیادی از اینترنت میتوان به دست اورد ولی حتما قبل از شروع با کسانی که این کار را برای مدتی انجام داده اند مشورت کنید و از تجربیات انان استفاده کنید
دستگاههای دستی که از ان به عنوان دستگاه دستی تولید فیلتر هوا نام برده میشود در اصل فقط یک همزن برقی هستند که مواد ایزو و پلی را به نسبتی که باید مخلوط شوند فقط هم میزنند و این شمایید که باید مواد هم زده شده را سریع در قالبهای اماده ریخته و کاغذ اماده چین شده را روی ان بچسبانید که پس از دو دقیقه تبدیل به فیلتر میشود

اینکه فقط فیلتر هوا رو باز و بسته کرد :d

دوست عزیز کاغذ فیلتر هوا امادست و فقط مواد در قالب ریخته میشه و پس از چسباندن کاغذ روی قالب و خشکیده شدن ان را از قالب خارج میکنند و فیلتر اماده میشود

shojaei69
2014-05-02, 13:03
بسی تاپیک زیبایی بود.

فیلمبرداری از مجالس هم سود خوبی داره و سرمایه ی چندانی نمی خواد. البته بیشتر برای شهرهای کوچک جواب میده. دلیلش رو که می دونید!

یکی از اقوام نسبتا دور ما سوپرمارکت کوچیکی داشت که خرج خانوادش رو هم نمی تونست بده. مجبور شد تعطیلش کنه. یه مدت بیکار بود. به قول خودش کاملا اتفاقی یه دوست پیدا کرد که از مجالس عروسی و ... فیلمبرداری می کرد. یه مدت باهاش کار کرد تا خودش یاد گرفت. بعد هم به خانومش یاد داد. با دوتا دوربین و یکم تبلیغات مناسب طوری کارش گرفت که از یه ماه پیش باید برای درخواست فیلمبرداری باید ازش وقت بگیری. الان یه آتلیه در بهترین جای شهر زده. قاطعانه می تونم بگم دیگه توپ هم تکونش نمی ده! الان هفت هشت نفر رو هم برای میکس و ... استخدام کرده. حدود سال پیش یه دوچرخه هم نداشت الان مزدا3 داره.
انشالله موفق تر شه!

fzahrab
2014-05-02, 13:32
بسی تاپیک زیبایی بود.

فیلمبرداری از مجالس هم سود خوبی داره و سرمایه ی چندانی نمی خواد. البته بیشتر برای شهرهای کوچک جواب میده. دلیلش رو که می دونید!

یکی از اقوام نسبتا دور ما سوپرمارکت کوچیکی داشت که خرج خانوادش رو هم نمی تونست بده. مجبور شد تعطیلش کنه. یه مدت بیکار بود. به قول خودش کاملا اتفاقی یه دوست پیدا کرد که از مجالس عروسی و ... فیلمبرداری می کرد. یه مدت باهاش کار کرد تا خودش یاد گرفت. بعد هم به خانومش یاد داد. با دوتا دوربین و یکم تبلیغات مناسب طوری کارش گرفت که از یه ماه پیش باید برای درخواست فیلمبرداری باید ازش وقت بگیری. الان یه آتلیه در بهترین جای شهر زده. قاطعانه می تونم بگم دیگه توپ هم تکونش نمی ده! الان هفت هشت نفر رو هم برای میکس و ... استخدام کرده. حدود سال پیش یه دوچرخه هم نداشت الان مزدا3 داره.
انشالله موفق تر شه!

دوست عزیز شغل خود شما چی هستش؟

shojaei69
2014-05-02, 14:12
دوست عزیز شغل خود شما چی هستش؟

من فعلا شغل بخصوصی ندارم. خودم دانشجوام. با یکی از دوستان یه فروشگاه موبایل داریم.

saeidsrfrz
2014-05-03, 02:30

اینم شیوه کلاهبردار 4000 میلیارد تومانی ورمی‌کمپوست!

http://fararu.com/fa/news/171420/%D8%B4%DB%8C%D9%88%D9%87-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%87%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D 8%B1-4000-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%DA%A9%D9%85%D9%B E%D9%88%D8%B3%D8%AA

دوستان در مورد تولید فیلترهوای خودرو هر کس اطلاعات بیشتر خواست سایتهای زیر بهترین هستند :

http://filtersazanesabz.ir/
http://filtersazan.com/
nadinfilter.com
http://zagro.us/

nima-s
2014-05-03, 02:45
بسی تاپیک زیبایی بود.

انشالله موفق تر شه!

سلام عزیز
این شغل پیشنهاد نمیشه
در یکی از مراکز استان های کشور،شخصی از آشنایان بنده عکاسی دارند.بلحاظ کیفی در سطح بالایی کار میکنند و استعداد خوبی در زمینه عکاسی دارند
اما با این حال نون شب ندارند
خیلی ساده گفتم و تنها از کلیات مطلب و نیازی هم به وارد جزئیات شدن نیست.بنابراین این شغل جزو شغل های 100 درصد سودده نیست.
یعنی این طوری نیست که هرکسی بره تو این کار موفق میشه.خیر! تنها برخی به رقمهای بالا میرسند اما اکثریت خیر.البته این بر حسب دیده های من بود شاید در واقعیت با حرف من فاصله داشته باشه اما خوب اون طوری هم که این دوست عزیزمون گفتند نیست که همه به این سطح از درامد برسند

shojaei69
2014-05-03, 11:09
سلام عزیز
این شغل پیشنهاد نمیشه
در یکی از مراکز استان های کشور،شخصی از آشنایان بنده عکاسی دارند.بلحاظ کیفی در سطح بالایی کار میکنند و استعداد خوبی در زمینه عکاسی دارند
اما با این حال نون شب ندارند
خیلی ساده گفتم و تنها از کلیات مطلب و نیازی هم به وارد جزئیات شدن نیست.بنابراین این شغل جزو شغل های 100 درصد سودده نیست.
یعنی این طوری نیست که هرکسی بره تو این کار موفق میشه.خیر! تنها برخی به رقمهای بالا میرسند اما اکثریت خیر.البته این بر حسب دیده های من بود شاید در واقعیت با حرف من فاصله داشته باشه اما خوب اون طوری هم که این دوست عزیزمون گفتند نیست که همه به این سطح از درامد برسند

هرکاری احتمال ضرر داره. شما کاری سراغ داری که صددرصد سود ده باشه؟ بگین تا همه شروع کنن.

البته حرف شما هم درسته. خط اول گفتم برای شهرهای کوچیک. مراکز استان ها و شهرهای بزرگ رقابت خیلی سنگینه
به هرحال اینم شغلی بود!

tehranpanel
2014-05-16, 17:38
** اصلا قصد بازاریابی نیست فقط اطلاع رسانی است . **

من کار پیامکی رو پیشنهاد میکنم سرمایه اولیه نمی خواد
سرمایش زحمتیه که می کشید
خیلی از کسایی که باهام کار میکنن واقعا درآمد خوبی دارن.
دانشجو میشناسم که صبح میاد بیرون تا شب از هر مغازه ای هزار تا دو هزار تا سفارش میگیره و خدا تومن سود میکنه.
یا یکی از نماینده هام با چند تا دانشگاه قرارداد داره و ارسال خوبی داره.
اگه راهنمایی خواستین در خدمتم.

nima-s
2014-05-17, 11:34

سرمایش زحمتیه که می کشید
دانشجو میشناسم که صبح میاد بیرون تا شب از هر مغازه ای هزار تا دو هزار تا سفارش میگیره و خدا تومن سود میکنه.

مرسی نظر خوبی بود
فقط به کسانی که میخوان تو این رشته فعالیت کنن بگم که صرفا با فروش اینترنتی و فقط در دنیای مجازی کار کردن نمیشه امیدی به موفقیت و کسب درامد داشت
از بس شرکت های قوی ای این بازار رو در دنیای مجازی اشباع کردند که نیمشه صرفا با فعالیت در دنیای مجازی امیدی به موفقیت داشت
اما برای موفقیت اگر شخص خودش در دنیای واقعی مشغول به جذب مشتری بشه امید موفقیتش بالاست
مثلا مستقیما شخص بره با مدیران شرکت ها،اداره ها، حتی سازمان ها،مغازه های عادی،دانشگاه ها و... صحبت کنه مطمئنا درامد بالایی میتونه داشته باشه
کافیه فقط یک دانشگاه باهاشون قرارداد ببنده! دانشگاه ما این شکلیه:برای هر قسمت اداریش یک شماره 14 رقمی گرفته،در مجموع 2 هزار دانشجو داره، هر 2 هفته هم حداقل 1 اس ام اس از طرف دانشگاه میاد

A G H I L
2014-05-17, 13:52

سرمایش زحمتیه که می کشید

این بدک نیست. اگه کنارش یه رانت و پارتی چیزی هم باشه عالی میشه
دوست من چندسالی هست توی این کاره(اتفاقا اون زمان به ما پیشنهاد داد که باهم کار کنیم که قبول نکردیم متاسفانه)
برای رونق گرفتن کارش به یه رانت نیاز داشت که هلِ ـش بده :) که همه چی داشت و الان ساختمانهای میلیاردی معامله میکنه..

tehranpanel
2014-05-17, 15:55

سرمایش زحمتیه که می کشید

مرسی نظر خوبی بود
فقط به کسانی که میخوان تو این رشته فعالیت کنن بگم که صرفا با فروش اینترنتی و فقط در دنیای مجازی کار کردن نمیشه امیدی به موفقیت و کسب درامد داشت
از بس شرکت های قوی ای این بازار رو در دنیای مجازی اشباع کردند که نیمشه صرفا با فعالیت در دنیای مجازی امیدی به موفقیت داشت
اما برای موفقیت اگر شخص خودش در دنیای واقعی مشغول به جذب مشتری بشه امید موفقیتش بالاست
مثلا مستقیما شخص بره با مدیران شرکت ها،اداره ها، حتی سازمان ها،مغازه های عادی،دانشگاه ها و... صحبت کنه مطمئنا درامد بالایی میتونه داشته باشه
کافیه فقط یک دانشگاه باهاشون قرارداد ببنده! دانشگاه ما این شکلیه:برای هر قسمت اداریش یک شماره 14 رقمی گرفته،در مجموع 2 هزار دانشجو داره، هر 2 هفته هم حداقل 1 اس ام اس از طرف دانشگاه میاد

این بدک نیست. اگه کنارش یه رانت و پارتی چیزی هم باشه عالی میشه
دوست من چندسالی هست توی این کاره(اتفاقا اون زمان به ما پیشنهاد داد که باهم کار کنیم که قبول نکردیم متاسفانه)
برای رونق گرفتن کارش به یه رانت نیاز داشت که هلِ ـش بده :) که همه چی داشت و الان ساختمانهای میلیاردی معامله میکنه..

من بیشتر از سه سال هست که توی این کار فعالیت میکنم اصلا هم نمیخوام از درآمدهایی که داشتم براتون صحبت کنم. فقط این رو بگم که اگر اهل کار هستین و یه کم هم سر و زبون دارین شغل خوبیه . الان همه برای تبلیغ هزینه می کنن چه تبلیغی از این ساده تر و کم هزینه تر . این تقریبا تنها تبلیغیه که مشتری با فروشنده تعامل داره. من قصد فروش توی این تاپیک ندارم ولی واقعا از مطالب این موضوع استفاده کردم. اگه کسی اطلاعات کاملتر خواست بگه تا شماره براش پ . خ کنم تماس بگیره دفتر بچه هامون براش توضیح بدن.

nistama
2014-06-01, 20:32
من هنوز نمیدونم چیکار کنم ....

soheyl_ir89
2014-06-01, 20:38
من هنوز نمیدونم چیکار کنم ....

در مورد خودتون و سوابق و کسب و کار مورد علاقه تون توضیح می دید؟

nistama
2014-06-01, 21:20
در مورد خودتون و سوابق و کسب و کار مورد علاقه تون توضیح می دید؟

کارای فنی و مغازه داری و پرورش رو دوست دارم
حالا پرورش حیوون میخواد باشه
پرنده باشه
کاشت باشه
یا کارای کارگاهی

کلا چیزای فنی هم خوب یاد میگیرم

15-20 میلیون سرمایه هم میتونم جور کنم

soheyl_ir89
2014-06-01, 21:39
پرنده باشه
کاشت باشه
یا کارای کارگاهی

اگر فضاشو دارید یا می تونید فراهم کنید :
-گلخونه ؛ چند نوع کار می تونید کار انجام بدید : گل های زینتی و آپارتمانی، گل ها و گیاه هایی که شهرداری ها استفاده می کنن و ...
همچنین می تونید گل های گران قیمت رو پرورش بدید. بونسای هارو با قیمت بالا می تونید بفروشید. و عالمی داره خودش

سـعید
2014-06-01, 21:53
پرنده باشه
کاشت باشه
یا کارای کارگاهی

کجای این خاک پهناور هستید دوست عزیز ؟ کدوم شهر ؟ کدوم استان ؟

abdolrahim
2014-06-01, 21:59
پرنده باشه
کاشت باشه
یا کارای کارگاهی

کار فنی اول باد برین کار یاد بگیرین.بیشتر تو چه زمینه ای ؟

nistama
2014-06-01, 22:34
اگر فضاشو دارید یا می تونید فراهم کنید :
-گلخونه ؛ چند نوع کار می تونید کار انجام بدید : گل های زینتی و آپارتمانی، گل ها و گیاه هایی که شهرداری ها استفاده می کنن و ...
همچنین می تونید گل های گران قیمت رو پرورش بدید. بونسای هارو با قیمت بالا می تونید بفروشید. و عالمی داره خودش

ممنون از راهنماییتون ریسکش بالاست فک کنم و درامدش کم-
کسی میدونه برای زدن مغازه ی که بشه چیزای مختلف یا اسباب بازی و غیره فروخت چه مدرکی لازمه ؟
پروانه کسب یا چیزی میخوان برای مغازه؟

کجای این خاک پهناور هستید دوست عزیز ؟ کدوم شهر ؟ کدوم استان ؟

استان فارس
شیراز هستم
کازرون هم هستم
اگه کاری برای نمایندگی
یا همکاری هم باشه از دوستان خوشحال میشم

کار فنی اول باد برین کار یاد بگیرین.بیشتر تو چه زمینه ای ؟
کار فنی منظورم این نیست مثلا نقاش یا برقکار یا کارایی که زمان زیاد میخواد چون 23 سالمه
کارایی کارگاهی برای تولید
یا پرورش بلدرچین یا غیره رو زود میتونم یاد بگیرم

eliniki
2014-06-03, 17:38
سلام
پ خ یعنی پاسخ کوتاه؟ آخه من همین امروز عضو شدم ;)
میشه برای من پ خ کنید لطفا

من بیشتر از سه سال هست که توی این کار فعالیت میکنم اصلا هم نمیخوام از درآمدهایی که داشتم براتون صحبت کنم. فقط این رو بگم که اگر اهل کار هستین و یه کم هم سر و زبون دارین شغل خوبیه . الان همه برای تبلیغ هزینه می کنن چه تبلیغی از این ساده تر و کم هزینه تر . این تقریبا تنها تبلیغیه که مشتری با فروشنده تعامل داره. من قصد فروش توی این تاپیک ندارم ولی واقعا از مطالب این موضوع استفاده کردم. اگه کسی اطلاعات کاملتر خواست بگه تا شماره براش پ . خ کنم تماس بگیره دفتر بچه هامون براش توضیح بدن.

لطفا برای من پ خ کنید مرسی

manoto
2014-06-03, 17:41
برنامه نویسی وب و موبایل هم یکی دیگر از شغلهای پردرآمد با سرمایه کم است!

viphyip
2014-06-03, 19:10
اگر دوست دارید می تونید یک فروشگاه ایجاد کنید و مثل من محصولات آنتی ویروس بفروشید و کم کم محصولات را اضافه کنید خدا رو شکر بد نیست هزینه کمی هم داره البته می تونید از اسکریپت های آماده نیز استفاده کنید

البته آماده ها خوب نیستند و من نیز سفارش دادم یکی برام بنویسند

soheyl_ir89
2014-06-03, 19:38
اگر دوست دارید می تونید یک فروشگاه ایجاد کنید و مثل من محصولات آنتی ویروس بفروشید و کم کم محصولات را اضافه کنید خدا رو شکر بد نیست هزینه کمی هم داره البته می تونید از اسکریپت های آماده نیز استفاده کنید

البته آماده ها خوب نیستند و من نیز سفارش دادم یکی برام بنویسند

سلام
خیلی ممنون از مطرح کردن تجربه تون

برای راه اندازی همچین فروشگاهی چه کار باید کرد؟
چه قدر سرمایه می خواد برای خرید محصولات؟
اولش چه قدر باید موجودی کالا داشته باشیم؟
چه قدر سرمایه باید داشته باشیم برای راه اندازیش؟
اوضاع فروش چه طوره؟
مشتری ها راحت می خرن یا تماس می گیرن قبلش؟
اگر تماس می گیرن، مشکلات و پرسش هاشون چیه؟

viphyip
2014-06-03, 20:08
سلام
خیلی ممنون از مطرح کردن تجربه تون

برای راه اندازی همچین فروشگاهی چه کار باید کرد؟
چه قدر سرمایه می خواد برای خرید محصولات؟
اولش چه قدر باید موجودی کالا داشته باشیم؟
چه قدر سرمایه باید داشته باشیم برای راه اندازیش؟
اوضاع فروش چه طوره؟
مشتری ها راحت می خرن یا تماس می گیرن قبلش؟
اگر تماس می گیرن، مشکلات و پرسش هاشون چیه؟

خواهش می کنم
اگر بخواهید که تقریبا مجانی باشه که از اپن کارت یا فروشگاههای مشابه می تونید اسکریپت تهیه کنید و یک هاست و یک دامین که مبلغ به هاستی که می گیرد داره
برای خرید محصولات که خوب شما می تونید همکاری با شخصی انجام بدید که از این محصولات زیاد داره و شما تعداد کمی رو داشته باشی که به مشتری سریع تحویل بدهی - اگر خودتون بخواهید تهیه کنید مبلغ زیاد می شه چون هم می خواهید ارزانتر بخرید و هم رقابتی بفروشید - بطور مثال می تونید از دوستانی که این محصولات را می فروشند تهیه کنید - البته من خودم سرمایه گذاری کردم روی این موضوع
اوضاع فروش هم بستگی به قیمت شما و وضع بازار داره گاهی خوب و بد می شه ولی در کل خوب هست
مشتری ها اغلب تماس می گیرند و بعد خرید انجام می دهند
از لحاظ پشیبانی هم من از شرکتهای داخل ایران تهیه می کنم و پشتیبانی هم این شرکتها خودشون انجام می دهند

soheyl_ir89
2014-06-03, 20:17
خواهش می کنم
اگر بخواهید که تقریبا مجانی باشه که از اپن کارت یا فروشگاههای مشابه می تونید اسکریپت تهیه کنید و یک هاست و یک دامین که مبلغ به هاستی که می گیرد داره
برای خرید محصولات که خوب شما می تونید همکاری با شخصی انجام بدید که از این محصولات زیاد داره و شما تعداد کمی رو داشته باشی که به مشتری سریع تحویل بدهی - اگر خودتون بخواهید تهیه کنید مبلغ زیاد می شه چون هم می خواهید ارزانتر بخرید و هم رقابتی بفروشید - بطور مثال می تونید از دوستانی که این محصولات را می فروشند تهیه کنید - البته من خودم سرمایه گذاری کردم روی این موضوع
اوضاع فروش هم بستگی به قیمت شما و وضع بازار داره گاهی خوب و بد می شه ولی در کل خوب هست
مشتری ها اغلب تماس می گیرند و بعد خرید انجام می دهند
از لحاظ پشیبانی هم من از شرکتهای داخل ایران تهیه می کنم و پشتیبانی هم این شرکتها خودشون انجام می دهند
من اطلاعات فنی در مورد آنتی ویروس ها ندارم، می تونم از پس پرسش های مشتری ها بربیام؟ چی می پرسن؟
گفتید "پشتیبانی هم این شرکتها خودشون انجام می دهند"، منظورتون پشتیبانی بعد از خریده؟ برای من سوال های خریداران، قبل از خرید سواله! این که چی می پرسن و چی براشون مهمه و ...

viphyip
2014-06-03, 20:32
من اطلاعات فنی در مورد آنتی ویروس ها ندارم، می تونم از پس پرسش های مشتری ها بربیام؟ چی می پرسن؟
گفتید "پشتیبانی هم این شرکتها خودشون انجام می دهند"، منظورتون پشتیبانی بعد از خریده؟ برای من سوال های خریداران، قبل از خرید سواله! این که چی می پرسن و چی براشون مهمه و ...

اغلب سوالهاشون در مورد این هست که چه آنتی ویروسی براشون خوب هست و مناسب که شما بسته به مشخصات سیستم و مقداری که می خواهند هزینه کنند می تونید تعیین کنید که نیازشون چی هست تا همون رو خریداری کنند
اگر سیستم های با رم 2 به بالا و سی پی یو دوهسته ای باشند می تونند کسپر نصب کنند که به نظر من آنتی ویروس خوبی هست ولی اگر هزینه بخواد پایین تر باشه که ای ست پیشنهاد می دم
بعد از فروش هم اگر مشکلی از لحاظ لایسنس و اینا داشته باشند چون من زیاد کار کردم تا جایی که بشه کمک می کنم اگر دیگه نتونم شماره پشتیبانی رو می دم که در ساعت اداری پاسخگوی مشتریان هستند و مشکلشون حل می شه

eliniki
2014-06-17, 16:59
دوستان نظرتون در مورد تولید ظروف یکبار مصرف چیه؟؟

Imaco
2014-06-17, 18:01
خرید و فروش در سایت های دست دوم
مثل چی ؟
برای خرید کتابخونه رفته بودم بازار . ارزونش از جنس لترون 200 تومن و گرونترین با mdf حدود 350 تا 400 تومن .
چون میدونستم قیمت ورق خام کمتره رفتم بازار چوب فروشها .
قیمت هر ورق لترون 140 هزار تومن هر ورق mdf خوب 180 تومن ( ابعاد 180 در 360 ) با هر ورق میشه دو تا کتابخونه ساخت .

هزینه ها :
- ورق لترون 140 ورق ام دی اف 180
- هزینه برش و نوار پی وی سی 25
- هزینه حمل تا انبار 30 تومن ( ورق بعد از برش جای زیادی نمیگیره )
- هزینه پایه و چسب و پیچ : 5 تومن
جمع کل :200 تومن برای کتابخونه از جنس لترون >>>> قیمت هر کتابخونه 100 تومن
240 تومن برای کتابخونه از جنس mdf >>>> قیمت کر کتابخونه 120 تومن
مهارت ها : دقت حوصله و کمی دریل کاری + پیچ گوشتی
فروش : در سایت های دست دوم فروشی

قیمت هایی که از سایت های دست دوم فروشی دارم با قیمت 130 تا 150 میشه فروخت ( کالای شما نو هست ) از کجا مطمینم ؟ چون هر بار برای خرید کتابخونه زنگ زدم تو این رنچ قیمت بهم گفتن فروخته شده :(

سرمایه چقدر نیاز داره 250 تومن

soheyl_ir89
2014-06-26, 17:29
با سرمایه ی کم هست، اما درآمدش بستگی داره.
14844

mosisms
2014-06-26, 17:55
با سرمایه ی کم هست، اما درآمدش بستگی داره.
14844

اینو یه مدت چند تا بچه 12-16 سال تو منطقه ما پیاده کردن
کلی هم تبلیغ کردن
با یه کدومشون که صحبت میکردم میگفت روزی براش سی تومن میندازه
برای بچه های کم سن و سال که تعطیلات بیکارن میتونه ایده خوبی باشه :)

البته من بودم ، تو تعطیلات ها میرفتم سراغ یادگیری یه زبان برنامه نویسی

کاری که توی سن و سال کم ، حوصله بیشتری براش وجود داره

خودمم هرچی یاد دارم برنامه نویسی مربوط به همون دورست
البته از من در حد یکم وی بی و یکم اچ تی ام ال بیشتر نیست

اون وقتا ما درگیر برنامه هایی مثل مولتی مدیا بیلدر و اتوپلی بودیم
چه لذتی هم میبردیما...

یادش بخیر

S.A.E.I.D
2014-06-30, 14:44
سلام
یه بنده خدای میخواد کار تولید فیلتر هوای خودرو رو انجام بده
طی تماسی که داشته با شرکت های مختلف ظاهرا به این صورت بوده
هزینه دستگاه 1 یا 1.5 - مقداری هم برای مواد میگیرند
بعد یکی میگه 500 به ازی هر فیلتر کارمزد میده
یکی دیگه کلشو 2500 تومن خرید تظمینی میکنه

بعد بهش گفتند تضمین خرید فیلتر هم میکنند

خوب به نظر شما این کار تا چه حدی قابل اطمینان هست
کسی تا حالا دنبال این کار رفته؟
سود و زیانش به چه صورته؟
اداهای شرکت ها درسته یا کلاهبرداری بیش نیستند

درد سرهای این کار چی هست

واقعا خرید تضمینی انجام میدهند یا کلاهبرداری هستش؟

هرگونه نظر پیشنهاد راه حل در این مورد میتونه به ایشون کمک کنه

با تشکر

mousavih
2014-07-01, 11:29
سلام

سود و زیانش به چه صورته؟

درد سرهای این کار چی هست

با تشکر

طي تجربه اي كه داشتم كلا بيخيالش شو

masoud_s
2014-07-01, 11:35
در مورد کارش اطلاع ندارم ولی این خرید تضمینی دروغ هست

soheyl_ir89
2014-07-01, 11:41
این که حتما خرید کنند شاید خیلی اهمیت نداشته باشه،
مهم اینه که قیمت تموم شده ی محصول شما قیمتی باشه که فروش بره.
خود شما می تونید اونو به تعویض روغن ها بفروشید
و یا یک بازاریاب بگیرید. فروش فیلتر هوا به تعویض روغن ها زبون و تیپ و ... نمی خواد
فقط کافیه محصول با کیفیت مناسب باشه و قیمتشم کمتر باشه.

احتمالا مواد اولیه رو خود این شرکت ها به شما می فروشه
پس می شه مواد اولیه رو ارزونتر تهیه کرد.

دوم این که قیمت خرید تضمینی این شرکت ها، قیمتی کمتر از قیمت فروش اون ها به مشتری های خودشونه (البته اگر واقعا بخرن و با همین قیمت که می گن).
پس شما می تونید تولیدات خودتونو با قیمتی بیشتر از این قیمت تضمینی، بفروشید.

Imaco
2014-07-01, 11:53
سلام

سود و زیانش به چه صورته؟

درد سرهای این کار چی هست

با تشکر
با سلام
سال 87 برای اولین بار این تبلیغو با همین شرایط دیدم. اونموقع قیمت دستگاه و تجهیزات 1 تومن بود . رفتم کارگاهشو دیدم .
1 عدد بشگه با یه پروانه برای هم زدن مواد !
چندتا قالب و دستگاه پخت که همش دستساز بود !

قیمت تموم شدش 500 تومن بود یه نمونه از خودشوم گرفتم بردم خ چراغ برق گفتن دونه ای 700 میخریم . اونم نه همه مغازه ها .
دوباره رفتم تحقیق سری به سازمان استاندارد و صنایع زدم .
محصولی که توی زیر زمین با این مواد و تکنولوژی تولید میشه از نظر قانون و کیفیت مردوده و اگر کسی شکایت کنه چند سال زندان و جریمه در انتظار تولید کننده است به هر حال تولید زیر زمینی و غیر استاندارد همیشه با ترس و دلهره هست . همه صحبتهایی که در مورد مجوز و ثبت و خرید تضمینی میگن برای کلاهبرداریه چون اصل تولید چنین محصولی خلاف قانون و جرمه فیلتر جزو کالاهای مشمول استاندارد اجباریه .
اگر شک داشتید یک نمونه از خودشون بگیرید با کپی مجوزهاشون ببرید سازمان استاندارد .

پیشنهاد : بیخیالش بشید . برای پولدار شدن راه میانبر وجود نداره .

ali_milo
2014-08-18, 16:17
با سلام
سال 87 برای اولین بار این تبلیغو با همین شرایط دیدم. اونموقع قیمت دستگاه و تجهیزات 1 تومن بود . رفتم کارگاهشو دیدم .
1 عدد بشگه با یه پروانه برای هم زدن مواد !
چندتا قالب و دستگاه پخت که همش دستساز بود !

قیمت تموم شدش 500 تومن بود یه نمونه از خودشوم گرفتم بردم خ چراغ برق گفتن دونه ای 700 میخریم . اونم نه همه مغازه ها .
دوباره رفتم تحقیق سری به سازمان استاندارد و صنایع زدم .
محصولی که توی زیر زمین با این مواد و تکنولوژی تولید میشه از نظر قانون و کیفیت مردوده و اگر کسی شکایت کنه چند سال زندان و جریمه در انتظار تولید کننده است به هر حال تولید زیر زمینی و غیر استاندارد همیشه با ترس و دلهره هست . همه صحبتهایی که در مورد مجوز و ثبت و خرید تضمینی میگن برای کلاهبرداریه چون اصل تولید چنین محصولی خلاف قانون و جرمه فیلتر جزو کالاهای مشمول استاندارد اجباریه .
اگر شک داشتید یک نمونه از خودشون بگیرید با کپی مجوزهاشون ببرید سازمان استاندارد .

پیشنهاد : بیخیالش بشید . برای پولدار شدن راه میانبر وجود نداره .
=========
دقیقا موافقم با حرفتون .
منم اینکارو کردم همین نتیجه ها بود استاندارد گرفتن هم کلی شرایط داشت که از عهده ما خارج بود.

rezakratos
2014-10-23, 05:38
سلام خسته نباشید دوستان
من در شهر قم زندگی میکنم سرمایه ای تقریبا ۳۰ ملیون دارم میخوام که یه شغل داشته باشم مثلا یه مغازه ی خاصی یا هرچیزه دیگه ای
لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

mehrjonoob
2014-10-23, 13:05
سلام بنده یک کارخانه به متراژ 5000 متر با سند ششدانگ دارم

برند : شیره خرما - رب گوجه فرنگی

گلبانگ مهر جنوب

برای فروش قرار داده شده است لطفا تماس بگیرید

drifter2
2014-10-27, 05:08
دوستان من خودم توی بورس فعالیت می کنم به نظرم بازار خوبی هست و بسیار جای سود دارد . شما هم کار خاصی قرار نیست بکنید فقط میرید کارگزاری یه کد بورس می گیرید . بعدم میتونید برید تو یه سایتی که پیشنهاد خرید و فروش میده عضو شید .بعد اون بهتون میگه که چی بخرید چی بفروشید یه تبلت یا یه گوشی متصل به اینترنت می خواد که دیگه با اومدن 3g همه دارن.

behnam007
2014-10-27, 10:06
دوستان من خودم توی بورس فعالیت می کنم به نظرم بازار خوبی هست و بسیار جای سود دارد . شما هم کار خاصی قرار نیست بکنید فقط میرید کارگزاری یه کد بورس می گیرید . بعدم میتونید برید تو یه سایتی که پیشنهاد خرید و فروش میده عضو شید .بعد اون بهتون میگه که چی بخرید چی بفروشید یه تبلت یا یه گوشی متصل به اینترنت می خواد که دیگه با اومدن 3g همه دارن.
با سلام
ميشه چند تا سايت معتبر كه خودتان استفاده كرده أيد معرفي كنيد البته اگه رايگان باشه عاليه
ممنون

drifter2
2014-10-27, 13:36
با سلام
ميشه چند تا سايت معتبر كه خودتان استفاده كرده أيد معرفي كنيد البته اگه رايگان باشه عاليه
ممنون

ببین دوست عزیز اول اینکه خود آدم باید کمی مطالعه کنه تو بورس و حداقل الفبا رو بدونه یعنی مفاهیمی مثل سهم ، بورس، شرکتها ، گزارشات مالی ، مجمع ، و خلاصه خود الفبای بورس که خود سازمان بورس مطالب زیادی داره

2 اینکه پولی رو باید بیاری تو بورس که واقعا 8 الی 12 ماه لازمش نداشته باشی و یعنی سرمایه گذاری هست و بتونی ریسکشم تحمل کنی کم و زیاد شد به فنا نری
3 اینکه وارد سهم های آشغال نشی و بنیادی کار کنی یعنی سهم خوب بخری وارد سفته بازی نشی ..
ببین من خودم امسال تا الان توی 5 ماه 45 درصد سود کردم ولی سر صبر خودم هم 2 ساله دارم کار می کنم پارسال هم 120 درصد سود کردم ..البته شانس هم آوردم یعنی دیماه خونه خریدم مجبور شدم 100 میلیون پول رو بکشم بیرون وگرنه سودم خیلی کمتر می شد الان دوباره با 30 ت.من تو بورسم که الان شده 42 تومن تقریبا تو 5 ماه ..

من فروم های تالار بورس و آدان تحلیل رو نگاه میکنم و هم چنین یه سایتی هست رایگان هست های سیگنال
منتها گفتمم خودم یکسری سهم ها رو اصلا وارد نمیشم سهم های خوب و با شناور بالا .. و سهم های سود دده با سود خوب

ولی تو این سایت های پولی غیر پولی های سیگنال رو می پسندم که رایگانه امیدوارم رایگان هم بمونه بد بی پولیم

behnam007
2014-10-27, 17:04
ببین دوست عزیز اول اینکه خود آدم باید کمی مطالعه کنه تو بورس و حداقل الفبا رو بدونه یعنی مفاهیمی مثل سهم ، بورس، شرکتها ، گزارشات مالی ، مجمع ، و خلاصه خود الفبای بورس که خود سازمان بورس مطالب زیادی داره

2 اینکه پولی رو باید بیاری تو بورس که واقعا 8 الی 12 ماه لازمش نداشته باشی و یعنی سرمایه گذاری هست و بتونی ریسکشم تحمل کنی کم و زیاد شد به فنا نری
3 اینکه وارد سهم های آشغال نشی و بنیادی کار کنی یعنی سهم خوب بخری وارد سفته بازی نشی ..
ببین من خودم امسال تا الان توی 5 ماه 45 درصد سود کردم ولی سر صبر خودم هم 2 ساله دارم کار می کنم پارسال هم 120 درصد سود کردم ..البته شانس هم آوردم یعنی دیماه خونه خریدم مجبور شدم 100 میلیون پول رو بکشم بیرون وگرنه سودم خیلی کمتر می شد الان دوباره با 30 ت.من تو بورسم که الان شده 42 تومن تقریبا تو 5 ماه ..

من فروم های تالار بورس و آدان تحلیل رو نگاه میکنم و هم چنین یه سایتی هست رایگان هست های سیگنال
منتها گفتمم خودم یکسری سهم ها رو اصلا وارد نمیشم سهم های خوب و با شناور بالا .. و سهم های سود دده با سود خوب

ولی تو این سایت های پولی غیر پولی های سیگنال رو می پسندم که رایگانه امیدوارم رایگان هم بمونه بد بی پولیم
ممنون من حدود يك ماه فعاليت ميكنم به قول معروف الفبا را تازه ياد گرفتم
راستش يك سري سايت ديدم تو اينترنت و نرم افزار كه گذاشتم ميخواستم ببينم فايده دارد؟؟؟
http://pasam.ir
http://www.bourselar.ir

alone878
2014-10-27, 17:20
منم چندتا شغل که سرمایه و تجربه کمی میخوان رو معرفی میکنم:
سبزی فروشی و سبزی خردکنی+فلافلی+اسنک+نمایندگ پخش مثلا نوشابه+کارای خدماتی مثلا نصب ایزوگام و تجهیزات منزل و نظافتی مثلا مکانی رو اجاره کنید تبلیغ کنید نیرو نظافتکار هم بگیرید+تولیدی های کوچک مانند تولید ظروف یکبارمصرف یا تولید جعبه کادویی و...+سمساری+کالای کرایه ای مثلا ظروف یا لباس و...
اگر هم کار براتون عار نیست با یه ترازو وزن کشی هم میشه ماهیانه تا 700تومان پول درآورد! فقط کافیه یه جای شلوغ بزاریدش و نفری 500بگیرید و گزینه آخر هم دستفروشیه البته جاهایی نروید که هی گیر میدن

drifter2
2014-10-29, 10:19
دوستان من دیروز متاسفانه نبودم .سیگنال ها و بازدهی انشالله توفیق باشه ...در این فروم
http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=60267

davala70
2014-11-10, 12:25
دوستان من تو یه ارگان دولتی منشی هستم و تمامی امور بیمه های اون ارگان که سالی 500 تا 600نفرن یا بیشتر به عهده منه.من واسته هستم بین این ارگان و چندتا شرکت بیمه.کس دیگه هم تو کار من دخالت نداره.فقط خودمم.اما فقط یه حقوق ثابت خیلی کم دارم اونم از طرف همون ارگان.
کسی میتونه کمکم کنه چطور ازین موقعیت استفاده کنم واسه درامد؟
نکته اینجاس که یه رقابتی بین اون شرکت بیمه ها هست که من بیمه هارو بی کی بدم!و این تصمیم به عهده منه

S.A.E.I.D
2014-11-10, 12:55
وستان من تو یه ارگان دولتی منشی هستم و تمامی امور بیمه های اون ارگان که سالی 500 تا 600نفرن یا بیشتر به عهده منه.من واسته هستم بین این ارگان و چندتا شرکت بیمه.کس دیگه هم تو کار من دخالت نداره.فقط خودمم.اما فقط یه حقوق ثابت خیلی کم دارم اونم از طرف همون ارگان.
نکته اینجاس که یه رقابتی بین اون شرکت بیمه ها هست که من بیمه هارو بی کی بدم!و این تصمیم به عهده منه

شما باید به وظیفتون عمل کنید
و سوء استفاده از جایگاهی که دارید اخلاقا و شرعا درست نیست

alvin20
2014-11-10, 13:03
دوستان من تو یه ارگان دولتی منشی هستم و تمامی امور بیمه های اون ارگان که سالی 500 تا 600نفرن یا بیشتر به عهده منه.من واسته هستم بین این ارگان و چندتا شرکت بیمه.کس دیگه هم تو کار من دخالت نداره.فقط خودمم.اما فقط یه حقوق ثابت خیلی کم دارم اونم از طرف همون ارگان.

من اصن از بیمه و این چیزا سر در نمیارم اصلا از کاغذ بازی و میز و تلفن اینا بدم میاد
ولی بهتره دنبال یه کار خوب باشین اصلا به منشی ها حقوق خوبی نمیدن البته برا خانومایی که گیر پولن و بیکار خوبه

davala70
2014-11-10, 13:18
شما باید به وظیفتون عمل کنید
و سوء استفاده از جایگاهی که دارید اخلاقا و شرعا درست نیست
دوست عزیز اگه قرار به سو استفاده بود بنده خودم خوب راهشو بلدم.
منظورم یه پیشنهاد برای استفاده درسته/چمیدونم مثلا خودم یه نمایندگی بیمه بگیرم بیمه دست خودم باشه...که همچین تجربه ای ندارم

S.A.E.I.D
2014-11-10, 13:30
منظورم یه پیشنهاد برای استفاده درسته/چمیدونم مثلا خودم یه نمایندگی بیمه بگیرم بیمه دست خودم باشه...که همچین تجربه ای ندارم

به نظر من سوء استفاده یعنی شما یه نمایندگی داشته باشید و این تعداد مشتری رو به سمت نمایندگی خودتون بکشید
اما شما میتوانید نمایندگی داشته باشید و بیرون از اداره و ارگان کار کنید و مشتری های که الان ارگان داره رو طبق همون روال قبلی کار کنید (بدون ورود شخص شما برای کسب سود در این زمینه خاص)
یعنی این که ارگانی که به شما حقوق میده از شما توقعاتی داره و شما در آن چارچوب باید کار کنید و به همه شرکت های بیمه که الان باهاش کار میکنه به یه چشم نگاه کنید و منفعت شخصی شخص شما یا کسی دیگه نباید تو این مسئله خللی وارد کنه

پیشنهاد میشه در ساعات غیر کاری دنبال نمایندگی بیمه یا موارد این چنینی باشید

persian0568
2014-11-10, 13:47
سلام
من کل تاپیک رو خوندم برام خیلی جالب بود که بعضی از دوستان کارای خوب یا نسبتا خوبی داشتن و اگه ادامه میدادند میتونستند دارمد خوبی هم داشته باشند اما این سربازی تغریبا کارشون رو نابود کرد یا به 0 نزدیک کرد.به نظر من اگه قرار کاری شروع کنیم یا باید خیلی جلوتر از زمان سربازی باشه که عملا ادم به این کوچیکی همه چیز رو درک نمیکنه یا اگه 1-2 به سربازی هست کاری نکرد چون همش از بین میره.البته میشه یه حرکت هم زد که اگه کاری بود که بدونیم درامدش بد نیست و بهش ایمان داشته باشیم کلا سربازی نریم.به نظر من این ایمان نداشتن به کار خودمون هست و سربازی میریم که فردا شرکتی یا ارگانی یا هر جای که بشه یه کار دیگه پیدا کرد لنگ سربازی نشیم.(البته بیرون از گود نشستن و بگیم لنگش کن هم درست نیست)و بنده اینو فقط به عنوان نظر گفتم.چون از زندگی شخصی هیچ کس خبر ندارم و اگر خودم هم باشم باز سربازی میرم حتی اگه ماهی 3-4 میلیون در امد از کارم داشته باشم.

aasemi21
2014-11-10, 18:08
سلام

ما کاشتیم ولی برای مصرف خودمون . خیلی هاشو به فک و فامیل دادیم. البته شنیدم میفروشن . یکیشون به قدری بلند شده بود که کوتاهش کردیم :d
اما سودش خوبه یعنی ؟ کجا میشه فروخت ؟

Mr.Diyaco
2014-11-10, 22:43
بحث های جذابی ایجاد شده بود مخصوصا ذر مورد پرندگان .... برام خیلی جالب بود
شاید اگر شاغل نبودم یا کمی وقت آزاد داشتم دنبال این کار پرنده داری میگرفتم
به هر حال امیدوارم همگی موفق باشید

alone878
2014-11-11, 15:26
سلام خسته نباشید دوستان
من در شهر قم زندگی میکنم سرمایه ای تقریبا ۳۰ ملیون دارم میخوام که یه شغل داشته باشم مثلا یه مغازه ی خاصی یا هرچیزه دیگه ای
لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

با این سرمایه نمیشه مغازه های بزرگ زد اما کوچیک و کم هزینه رو میشه ردیف کرد مثلا فلافلی کتابفروشی باجه ایرانسلی ... بنده اگر این مقدار پول رو داشتم یه مغازه کوچیک بر از مواد خوراکی راه اندازی میکردم اسمش رو هم میزاشتم مینی مارکت

www.lono.ir
2014-11-11, 15:38
اگه جای مناسب ندارید اگه 10 نفر حد اقل بازار یاب ندارید اگه حد اقل یک پیکان بار ندارید اگه حد اقل یه مهندس کشاورزی بالا سر کارتون ندارید به هیچ وجه طرف قارچ نرید

اسم و تبلیغات براش زیاد میکنن تجربه یکی از دوستان نزدیک و عرض کردم خدمتتون
همون سرمایه کمتونم پودر میشه میره رو هوا

اخطار و جدی بگیرید

چند تا کار بدون سرمایه پیشنهاد میکنم

1. جمع آوری شماره موبایل اصناف و مشاغل شهرتون تا اون جایی که ممکنه و فروش اون به کانون های تبلیغاتی و ارسال کننده های پیامک
2. فروش تخفیف کارت . تو ضیحاتش زیاده خودتون اطلاع دارید کسی هم خواست پ خ بده
3. با یه استخری قرار داد میبندی اینا هم که تخفیف برا این کارا زیاد میدن مثلا 75 در صد تخفیف بتونی بگیری و یه گروه بیماران ارتوپدی رو بیاری استخر برای آب در مانی . از اون 75 در صد تخفیف هر بلیط و 50 در صد تخفیف یا کمتر بدی به مردمی که میخان بیان . چون معمولا برای آب در مانی یکسالی باید برن . این ایده رو میتونید خودتون شاخ و برگ بدین و کم و زیادش کنیید . من فقط ایده شو گفتم
کسی هم نیاز به توضیح داشت پ خ بده جزییات و بگم
و..

بقیه ایده ها رو وقتی میگم ببینم انجم همه پا به پا میان یا نه

h.hidaj
2014-11-11, 20:03
سلام دوستان بحث جذابي كه شروع كرديد من رو وادار كرد تو اين سايت عضو بشم . اگه بنده رو به عنوان برادر كوچك خود حساب مي كنيد نظرم رو بگم .
در شرايط اقتصادي كه داريم نبايد وارد بازار پر ريسك شد .
در شروع يك كار بايد ابتدا شرايط جامعه رو سنجيد .
1- وارد بازار تغزيه شويد اين بازار هميشه مشتري دارد چرا ؟ چون فقير و ثروتمند همه خريدارند و هيچكس نميتونه از شكمش بزنه
2- وارد بازار پوشاك شويد : پوشاك بازاري است كه همه مجبورند ارزان يا گرانش را بخرند چه پولدار چه فقير
3- وارد بازار مسكن شويد همه بالاي سر خود يك سر پناه مي خواهند
حال نوبت آن رسيده كه با مشخص نمودن ميزان سرمايه وارد يكي از سه حوزه توليد ، توزيع و خدمات شد. اوليت در سه گزينه بالاست بعد از آن نوبت به فنج ماهي زينتي و گل مي رسه

nasim
2014-11-11, 20:28
سلام با 80میلیون تومن چه شغلی می شه زد من در مشهد زندگی می کنم دوستان راهنمایی

ALIHOSSEINI
2014-11-11, 20:47

سلام دوستان عزیز ، بحث خیلی خوبی رو شروع کردید اما قبل از هر چیز با یستی بازار رو هم مورد شناخت وارزیابی قرار بدید .اگر من جای شما دوست عزیز بودم با 80 میلیون از خارج جنس وارد میکردم ومیفروختم .

nasim
2014-11-11, 20:55
سلام دوستان عزیز ، بحث خیلی خوبی رو شروع کردید اما قبل از هر چیز با یستی بازار رو هم مورد شناخت وارزیابی قرار بدید .اگر من جای شما دوست عزیز بودم با 80 میلیون از خارج جنس وارد میکردم ومیفروختم .

مثلا چه کالایی

Imaco
2014-11-11, 21:05
با 60 تومن خونه نقلی یا زمین مناسبی خرید کنید. 2 میلایون برای آموزش نرم افزطازهی گرافیکی مثل کورل ، فتوشاپ ، تری دی مکس و .. ( هر کدم علاقه دارید ) بعد از آموزش کار در منزل برای شرکت های تبلیغاتی یا راه اندازی دفتر طراحی و...
برای خرید ماشینم یا رهن دفتر کار هم پول خواهید داشت .
درامد باز 1 میلیون تا....

ALIHOSSEINI
2014-11-11, 21:44
مثلا چه کالایی
کالاهایی رو که خیلی راحت بشه توی بازار فروخت ، و به پول تبدیلش کرد و نیاز به این داره که بازار رو بشناسید .
مثلاً من 18 سال هست که کار ترخیص کالا انجام میدم اگر 80 میلیون داشتم کالاهایی در حجم پایین وبا ارزش بالا وارد میکردم .

asuss
2014-11-13, 11:07
دوستان کسی از این سایت دانلود کرده. ((( http://chargeto.ir/%D8%AF%D8%B1%D8%A2%D9%85%D8%AF-100-%D9%85%D9%8A%D9%84%D9%8A%D9%88%D9%86-%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%A7%D9%87/))) درست توضیح نداده چه کاری رو پیشنهاد کرده که ماهانه 100 میلیون درآمد داره. فقط گفته نه شرکت هرمی و نه سرکاری , این شغل هیچ ارتباطی به شرکتها یا سایتهای خارجی ندارد.

این شغل هیچ ربطی به سایتهای ptc و… ندارد.

این شغل احتیاجی به سرمایه گذاری ندارد.

این شغل احتیاج به تحصیلات بالا ندارد.

این شغل احتیاج به کار سخت بدنی ندارد.

این شغل احتیاج به تخصص ندارد.

setkala.com
2014-11-13, 12:44
سلام
اگه این چیزی که می گه راست بود خودش نمی اومد بخاطر ده تومن اینقدر تبلیغ و التماس کن :-?

Imaco
2014-11-13, 14:02
دوستان کسی از این سایت دانلود کرده. ((( http://chargeto.ir/%D8%AF%D8%B1%D8%A2%D9%85%D8%AF-100-%D9%85%D9%8A%D9%84%D9%8A%D9%88%D9%86-%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%A7%D9%87/))) درست توضیح نداده چه کاری رو پیشنهاد کرده که ماهانه 100 میلیون درآمد داره. فقط گفته نه شرکت هرمی و نه سرکاری , این شغل هیچ ارتباطی به شرکتها یا سایتهای خارجی ندارد.

این شغل هیچ ربطی به سایتهای ptc و… ندارد.

این شغل احتیاجی به سرمایه گذاری ندارد.

این شغل احتیاج به تحصیلات بالا ندارد.

این شغل احتیاج به کار سخت بدنی ندارد.

این شغل احتیاج به تخصص ندارد.

به حرفها کارشون از جک گذشته به حماقت گوینده باید خندید !
دوست عزیز برای پول دراوردن باید تخصص داشت و عرق ریخت ! پول بدون زحمت و راحت فقط در خواب وجود داره !

alone878
2014-11-14, 00:24

اساتید که راهنمایی کردند اما نکته رو به طور کلی می گم باید ببینید هدف چه نوع کاری است تولیدی تجاری یا واسطه ای خلاصه ببینید در چه زمینه ای تخصص دارید توانایی اداره شغل و توسعه وجود داشته باشه آیا منایع مالی برای ادامه جیات شغل وجود دارد کمی آینده نگری کنید و بررسی کنید بازار و نیاز مردم در همون زمینه در چه سطحی است مثلا من که 3سال شاگرد برقکار ماشین بودم علاقه ام به برق و باطری ماشین هست و از طرفی هم بازار کارش همیشه رونق داره پس تصمیم میگیرم که حتماً وارد همین شغل بشوم این تصمیم خیلی مهمه و در هر کاری رفتید ابتدا باید صبرداشته باشید در بازار یه روز ضرر هست یه روز سود تجربه داشتن هم خیلی مهم است

asuss
2014-11-14, 09:23
به حرفها کارشون از جک گذشته به حماقت گوینده باید خندید !
دوست عزیز برای پول دراوردن باید تخصص داشت و عرق ریخت ! پول بدون زحمت و راحت فقط در خواب وجود داره !
خودش هم گفته که یه آدم پر تلاش میخواد ولی نمیدونم شاید هم همون شرکت هرمیه ولی شکلش عوض شده .

m.molanejda
2014-12-16, 21:11
نظرتون راجب آجیل فروشی چی هست؟

almaweb.ir
2015-01-03, 23:23
دوستان نظرتون رو راجع به مشاور املاک بگید !
فکرر نمیکنم سرمایه ای لازم باشه جز زبون !

farzadp89
2015-01-04, 03:04
بهترین شغل در حال حاضر ، دلالی است! همه نوع اش!
بدون سرمایه :->

almaweb.ir
2015-01-04, 03:07
بهترین شغل در حال حاضر ، دلالی است! همه نوع اش!
بدون سرمایه :->

تا كي ميتونه اين وضع ادامه داشته باشه ؟!
بنظر من يروزي همه دلالا رشوا ميشنو! در كل ضغل اورجينالي نيست ! كاذبه يكم

filmbazz
2015-01-04, 12:56
بهترین کار دنیارم که داشتی باشی وقتی با دروغ پول بخوای پول دربیاری فاییده نداره

hzp1
2015-01-07, 17:25
سلام به همه من تو زمینه ورمی کمپوست فعالیت دارم همه شرایط تولیدش برا من هست و تولید کردم اما به دلیل نداشتن بازار فروش موندم تولید انبوه کنم یا نه هرکدوم از دوستان تو زمینه فروش میتونه کمک کنه خوشحال میشم باهاش کار کنم هم بازار برا کار من پیدا میشه هم دوستان به اندازه فروش پول گیرشون میاد.

تو زمینه آلوورا هم مث موضوع بالا با مشکل فروش روبرو هستم دوستان آماده همکاری با همه شما هستم هم ایمیل میزارم هم شماره تماس.
09398593192 حامد
Hamed.zarepor@gmail.com

yanliz
2015-01-08, 01:32
سلام به همه من تو زمینه ورمی کمپوست فعالیت دارم همه شرایط تولیدش برا من هست و تولید کردم اما به دلیل نداشتن بازار فروش موندم تولید انبوه کنم یا نه هرکدوم از دوستان تو زمینه فروش میتونه کمک کنه خوشحال میشم باهاش کار کنم هم بازار برا کار من پیدا میشه هم دوستان به اندازه فروش پول گیرشون میاد.

تو زمینه آلوورا هم مث موضوع بالا با مشکل فروش روبرو هستم دوستان آماده همکاری با همه شما هستم هم ایمیل میزارم هم شماره تماس.
09398593192 حامد
Hamed.zarepor@gmail.com
با سلام
شما تولید کننده آلوئه ورا هستید؟ کدام شهر تشریف دارید؟

daneshbin
2015-01-09, 13:44
دوستان نظرتون رو راجع به مشاور املاک بگید !
فکرر نمیکنم سرمایه ای لازم باشه جز زبون !

سلام
اخه جناب شاه حسینی مشکل اینه که همه این زبون رو ندارند !
دوما بازارش الان راکد هست تقریبا !
سوما بخای بری توی بازار املاک زمین و خونه باید با افراد نزدیک و با تجربه کار کنی تا زودی قلق های این شغل دستتون بیاد !

chargefull
2015-01-10, 03:35
کار های تخصصی و فنی در ایران درآمد بالا داره اما اگر توی کارت حرفه ای بشی ...:-w

m.naderi6889
2015-01-13, 11:27
دوست عزیز اگه قرار به سو استفاده بود بنده خودم خوب راهشو بلدم.

بسیار فکر خوبی دارید و حتما این کار رو انجام بدید
خیلی جاها هست که بهتون هم آموزش میدن هم کد نمایندگی
تو روزنامه همشهری قسمت کار و سرمایه و بعد قسمت بازار کار و در نهایت بیمه ها، ویا در قسمت استخدام قسمت کارمند بیمه
اینجوری نه تنها اصلا کار غیر اخلاقی نکرده اید بلکه میتونید بیشتر از پیش توسط تسلط کاملتون به کار نظر کارکنان محترم رو چه در خصوص بیمه سازمانی و چه حتی در خصوص بیمه گروهی خودروهای شخصیشون انجام بدید که یک عمر هم دعاتون خواهند کرد
تفاوت در دیدن هاست، اگه نیتتون خوب باشه کارتون خوبه و مطمعنا منه هم وطن از این کار شما خوشحال میشم چون باعث رفاه بیشتر کارمندان میشید
به امید موفقیت روز افزونتون

تا كي ميتونه اين وضع ادامه داشته باشه ؟!
بنظر من يروزي همه دلالا رشوا ميشنو! در كل ضغل اورجينالي نيست ! كاذبه يكم

دلالی از مشاغل پر زحمتی هست اگر به صورت درست انجام بشه
در تمام نقاط دنیا دلالی وجود داره و لازمه اقتصاد هست
به عنوان مثال اگر دلالی در ایران نبود امکان نداشت شما حتی یک بشکه نفت ایران رو بفروشید
ولی دلال ها به دلیل ارتباطات زیادی که دارن با فروش محصولات پتروشیمی هنوز ایران رو سر پا نگه داشتن
در موارد خورد هم همین دلال ها هستند که باعث میشن ریسک در بازار کمتر بشه
چون همیشه آماده خرید و فروش هستند، اگه دلال ها برای اقتصاد خوب نبودن امریکا و ژاپن دلال هارو کنار میزدن

maziar2000
2015-01-20, 22:18
سلام دوستان يه كارداني كامپويتر دارم يه كارشناسي مديريت و برنامه ريزي، آخرشم هيچ شغلي گيرم نيومد كه نيومد!!

يكم تحقيق كردم كار mdf نظرمو جلب كرد اون طور كه تحقيق كردم ظاهراً سرمايه كمي ميخواد و در امدش هم خوبه، 50% هزينه تبديل به سود ميشه، مثلاً از يه مليون تومان هزينه 500 تومانش سود هست و همينطور به نسبت بالاتر!

حالا كسي اين كارو انجام داده؟ نتيجه تحقيق رو تاييد ميكنيد؟ به نظرتون چطور كاريه؟

Imaco
2015-01-20, 22:37
سلام دوستان يه كارداني كامپويتر دارم يه كارشناسي مديريت و برنامه ريزي، آخرشم هيچ شغلي گيرم نيومد كه نيومد!!

يكم تحقيق كردم كار mdf نظرمو جلب كرد اون طور كه تحقيق كردم ظاهراً سرمايه كمي ميخواد و در امدش هم خوبه، 50% هزينه تبديل به سود ميشه، مثلاً از يه مليون تومان هزينه 500 تومانش سود هست و همينطور به نسبت بالاتر!

حالا كسي اين كارو انجام داده؟ نتيجه تحقيق رو تاييد ميكنيد؟ به نظرتون چطور كاريه؟

حتی اگر اینطور باشه که نیست باز برای تازه کار ها نیست.
همه کارها خاکخوری دارن و اگر دنبال درامد میلیونی و زود هنگام هستید بدونید واقعیت نداره وگرنه اینهمه مردمی که 6 صبح از خونه بیرون میزنن تا 10 شب تجربه و اطلاعات بیشتری دارند که فرصت به جوانترها نمیرسه.

yanliz
2015-01-21, 00:34

با سلام
دوست عزیز گفتنی ها را جناب imaco گفتند.

اما بنده هم چند نکته را اضافه کنم و آنها اینکه
1- بله کار mdf بسیار کار جالبی است نسبت به کار نجاری و کار با چوب، کار کمتر و دردسر کمتری دارد. بعلت مزایایی که دارد روز به روز بر مشتریانش افزوده می شود. بنابراین بازار خوبی دارد.
2- بستگی به شهرتان نیز دارد. هر چقدر ساخت و ساز بیشتر باشد بازارش هم بهتر است.
3- و اینکه بنده همین چند روز پیش یک میز مطالعه سفارش دادم. اولش رفتم پیش یک استاد ماهر که کارش واقعاً حرف نداره. چون چند سال پیش هم برام میز ساخته بود و از کارش بسیار راضی بودم. ولی این استاد ماهر دیگه سفارشات کوچک قبول نمیکنه و به بنده گفت تا عید 94 هیچ سفارشی قبول نمی کنم و اگر سفارش شما را قبول کنم فروردین ماه 94 تحویلتان خواهم داد. استادان ماهر و کار کشته و شناخته شده، بیشتر کارهای بزرگ با حجم زیاد را قبول می کنند مثلا کارهای یک آپارتمان چندین طبقه را به یکجا و کنترات می پذیرند و سرشان همیشه شلوغ است. و کارهای کوچک می مونه برای سایرین که این هم کم نیست و بازار خوبی داره.

ولی در کل بر اساس شهرتان و شرایط خودتان باز هم بیشتر تحقیق کنید ولی در مجموع کار جالبی است.

maziar2000
2015-01-21, 17:09
با سلام
دوست عزیز گفتنی ها را جناب imaco گفتند.

اما بنده هم چند نکته را اضافه کنم و آنها اینکه
1- بله کار mdf بسیار کار جالبی است نسبت به کار نجاری و کار با چوب، کار کمتر و دردسر کمتری دارد. بعلت مزایایی که دارد روز به روز بر مشتریانش افزوده می شود. بنابراین بازار خوبی دارد.
2- بستگی به شهرتان نیز دارد. هر چقدر ساخت و ساز بیشتر باشد بازارش هم بهتر است.
3- و اینکه بنده همین چند روز پیش یک میز مطالعه سفارش دادم. اولش رفتم پیش یک استاد ماهر که کارش واقعاً حرف نداره. چون چند سال پیش هم برام میز ساخته بود و از کارش بسیار راضی بودم. ولی این استاد ماهر دیگه سفارشات کوچک قبول نمیکنه و به بنده گفت تا عید 94 هیچ سفارشی قبول نمی کنم و اگر سفارش شما را قبول کنم فروردین ماه 94 تحویلتان خواهم داد. استادان ماهر و کار کشته و شناخته شده، بیشتر کارهای بزرگ با حجم زیاد را قبول می کنند مثلا کارهای یک آپارتمان چندین طبقه را به یکجا و کنترات می پذیرند و سرشان همیشه شلوغ است. و کارهای کوچک می مونه برای سایرین که این هم کم نیست و بازار خوبی داره.

ولی در کل بر اساس شهرتان و شرایط خودتان باز هم بیشتر تحقیق کنید ولی در مجموع کار جالبی است.
با تشكر از پاسخ شما، ظاهراً توو شهرمون هنوز پتانسيل براي اين كار وجود داره چون دوست خودم با همين كار در مدت چند سال زمين و ماشين خريد، اونم خيلي توصيه به انجام اين كار داره و ميگه كمك هم ميكنم، انشالله كه مشكل بي كاري همه حل بشه

mahdizade
2015-03-02, 10:07
تجارت در اینترنت بهترین روش برای کسب درآمد

سیدرضا بازیار
2015-03-02, 14:19
من یه زمین حدود 3-4 هزارمتری دارم که جایی قرار داره که اونجا لوله کشی آب نیست
به نظر شما به اون چیکار میشه کرد؟ (بجز کشاورزی)
یه مغازه 50 متری هم دارم که جایی قرار داره که واسه سوپر مارکت زیاد مشتری نداره. نظرتون چیه؟
یه خونه خالی حدود 500 متر با حیاط بزرگ دارم که نمیدونم باهاش چیکار کنم
اگه ایده ای دارید خوشحال میشم بگید

hejab
2015-03-02, 16:02
دوستان میخوام از تجربه خودم بگ
بگم:
ده ساله که تو بازارم
سه ساله که از بازار راکد کامپیوتر سویچ کردم به فروشگاه حجاب و چادر و مقنعه
اوایل زدن مغازه تو ی جایی ک خانوم رفتو امد میکرد فروش نداشتیم
اما بعد یک ماه تبلیغات مستمر مثل پخش تراکت تبلیغاتی و کارت ویزیت و چسباندن تبلیغ شروع کردیم ب فروش
الان سه شعبه در کرمانشاه داریم
در شهرستان های مختلف هم به اسم برند ما مغازه زدن و فروش خوبی دارن
مثلا فقط در یکی از شهرستان ها سه تا مغازه زدن فامیلامون و دارن رقابت میکنن
پولش برکت زیادی داره
ما با یک پنجم پول خرید مغازه در بازار تونستیم صاحب مغازه بشیم
من خودم پیگیر کارای فروش اینترنتیش شدم
خدارو شکر از شیوه ی کاسبی ما خیلیا دارن نون میخورن

کارمون طوریه که تنوع محصولاتمون بالاس
هیچ جای ایران مشابه نداره
نمایندگی بهترین برندهای حجاب رو گرفتیم و البته پیشنهاد نمیکنم ب شما
کسبو کار ما خانوادگیه
من
پدرو مادرم
خواهرم و دومادمون
با سرمایه کم شروع کردیم در حد کمتر از ده تومن سه سال پیش
الان باید بیشتر بزارین
سودش مثل مانتو نیست
حدود بیست تا سی درصد اما جنس رو دستت نمیمونه با عوض شدن فصل
الانم اومدم سربازی و رو تختم دارم با گوشی مینویسم مطالب رو اما الحمدالله درآمد سر جاشه به خاطر کار خانوادگی
هر خانواده ای نمی تونه اینجور کار کنه
ما با سود کم و تنوع بالا کار کردیم. الان با تنوع و جنس درجه یک
رقبا هم با جنس چینی و قیمت پایین دارن به ما خدمت میکنن چون فروششون مقطعی میشه
اگه نیازی به توضیح داشتین بفرمایین بگم خدمتتون
امروز میخوام خودم برم غذا بیارم برا سربازا
از همه دوستان هم ممنونم بخاطر مطالب جالبشون

us12
2015-03-02, 18:12
من یه زمین حدود 3-4 هزارمتری دارم که جایی قرار داره که اونجا لوله کشی آب نیست
به نظر شما به اون چیکار میشه کرد؟ (بجز کشاورزی)
یه مغازه 50 متری هم دارم که جایی قرار داره که واسه سوپر مارکت زیاد مشتری نداره. نظرتون چیه؟
یه خونه خالی حدود 500 متر با حیاط بزرگ دارم که نمیدونم باهاش چیکار کنم
اگه ایده ای دارید خوشحال میشم بگید

زمین را بفروش با پولش + یک شریک درست درمون خونه را بکوب و بساز.
مغازه را هم دفتر فروش واحد ها کن :)

سیدرضا بازیار
2015-03-02, 18:45
زمین را بفروش با پولش + یک شریک درست درمون خونه را بکوب و بساز.
مغازه را هم دفتر فروش واحد ها کن :)
جالبه. اما شدنی نیست

learn.ebusiness
2015-03-02, 21:21

سلام،
برادر من همین شغل رو دنبال کردن
کل وسایلی که به مرور زمان تهیه کردن نهایتا 1.5 میلیون بوده، خدا رو شکر پیشرفت خیلی خوبی داشته اما به موارد زیر توجه کنین:
♦ ایشون تو اتاق 12 متری تو خونه کار میکردن
♦ از کارهای که فضای کمی لازم داره شروع کردن مثل باکس
♦ الان هم یک نوع میز اتو و چرخ خیاطی منحصر بفرئ طراحی کردن
♦ خلاقیت داره و از نمونه کارهای خارج از ایران هم ایده می گیره
♦ تو شبکه های اجتماعی مثل لاین و وایبر هم تبلیغ کرده و فروش هم داشته
♦ خانومش هم همراهیش کرد تو کارش، تنهایی برای بعضی قسمتهای مونتاژ کار سخته

خلاصه نمیگم درآمدش عالیه ولی تمام مخارج عروسی و لوازم خانگی سنگین و گران قیمت الان رو در ظرف یکسال فقط از این طریق کسب و کار تامین کردن

us12
2015-03-02, 22:25
سلام،
برادر من همین شغل رو دنبال کردن
کل وسایلی که به مرور زمان تهیه کردن نهایتا 1.5 میلیون بوده، خدا رو شکر پیشرفت خیلی خوبی داشته اما به موارد زیر توجه کنین:
♦ ایشون تو اتاق 12 متری تو خونه کار میکردن
♦ از کارهای که فضای کمی لازم داره شروع کردن مثل باکس
♦ الان هم یک نوع میز اتو و چرخ خیاطی منحصر بفرئ طراحی کردن
♦ خلاقیت داره و از نمونه کارهای خارج از ایران هم ایده می گیره
♦ تو شبکه های اجتماعی مثل لاین و وایبر هم تبلیغ کرده و فروش هم داشته
♦ خانومش هم همراهیش کرد تو کارش، تنهایی برای بعضی قسمتهای مونتاژ کار سخته

خلاصه نمیگم درآمدش عالیه ولی تمام مخارج عروسی و لوازم خانگی سنگین و گران قیمت الان رو در ظرف یکسال فقط از این طریق کسب و کار تامین کردن

یه دوست داشتم کارش طراحی داخلی ساختمان بود ولی رفته بود تو کار طراحی کابیت و mdf .
با d3 max طرح کابیت یا کمد را آماده می کرد و نشون مشتری میداد و اگر مشتری راضی بود به صاحب کارگاه طرح را میفروخت .

البته با صاحب کارگاه هماهنگ شده بودن و هر 2 راضی بودن.

tabx1@yahoo.com
2015-03-03, 14:38
سلام من سرمایه ای حدود 10 ملیون دارم.2 تا هم تخصص هم دارم که یکی در مورد نوازندگی موسیقیه و اون یکی خرید و فروش(که من میخوام از خریدو فروش اضافه کنم).میخواستم راهنماییم کنید که چه کاری شروع کنم که ضرر نکنم و بتونم یه کار شروع کنم که آینده دار هم باشه.اینم بگم من در اوایل از کار انتظار درامد زیاد ندارم،اما میخوام کاری باشه که در صورت تلاش جای پیشرفت زیادی داشته باشه.اینم اضافه کنم که خانوادم هم از نظر کاری کمک میکنن(نه از نظرمالی)ماخوام کاری باشه که خواب سرمایه نداشته باشه...
تازه ازدواج کردم و بخث آبرو در میونه...
لطفا کسانیکه با این شرایط کار شروع کردنو موفق شدن راهنمایی و کمک کنن....همه کمک کنن لطفا....

aligoli
2015-03-03, 18:02
درامد ماهیانه 2 به بالا

جمع آوری کارتن هم به این مورد اضافه کنم و با چشم دیدم که یکی از آشنایان ماهی 4 تومان با این حرفه درآمد کسب میکردند.
----------------------------------
ایده پردازی و پیاده سازی آن در وب اگر به همراه مدیریت استراتژی درستی باشه سود آور خواهد بود.

سیدرضا بازیار
2015-03-06, 22:27
یه روش براتون میگم که بتونید پولتون رو زیاد کنید و با سرمایه زیاد این کار رو کنید
برید طلا فروشی که بهتون قرضی هم بده. طلا دست دوم قسطی بخرید و بعد از یه مدت کوتاه به یه طلا فروشی دیگه نقدی بفروشید
یکی از دوستان من که نمیتونست وام بگیره, با همین روش 10 میلیون دستش اومد و مثل یه وام قرض الحسنه پول ها رو میداد :d

Delnaaz
2015-03-07, 12:55
استارت آپ بزن با ایده نو
البته با سرمایه کم امکان پذیر نیست مگر با کمک شتاب دهنده ها باشه

mahli
2015-03-07, 14:12
دوستان کسی در مورد شرکت آراد که نمایندگی میده به شهرستان ها اطلاعی داره؟ البته اولش یکسری آموزش های آن لاین میده برای برگزاری کلاس های رباتیک نمیدونم واقعا در آمد داره، استقبال میشه ازش؟ یا نه. اگه کسی تجربه ای یا اطلاعی داره لطفا به منم بگه

valiya
2015-03-15, 13:38
دوستان لطفا نظرتون رو در مورد پروش حیوانات خونگی مثل سگ و گربه های خاص بگین.
توجیه اقتصادی؟
موانع قانونی داره یا نه؟
و...

abalfazl
2015-03-15, 18:04
دوستان لطفا نظرتون رو در مورد پروش حیوانات خونگی مثل سگ و گربه های خاص بگین.
توجیه اقتصادی؟
موانع قانونی داره یا نه؟
و...
یه باریه بنده خدایی خواسته بود گربه ایرانی به آلمان صادر کند از طرف آلمان هم همه چیز اوکی شده بود اما گمرک ایران قبول نکرده بود

shahrokh
2015-03-21, 00:50
سلام دوستان
بحث خوبی رو شروع کردید
در این زمینه میشه در دو حوزه کار کرد.کارهای حضوری و غیر حضوری.کارهای حضوری رو دوستان در بالا بهش اشاره کردند.بنده هم یک سری کارهای غیر حضوری بعنوان شغل دوم یعنی شغلی که کنار شغل اصلی در اوقات فراغت انجامش داد اشاره میکنم.اینها تجربه شخصی منه شاید برای دوستان مفید واقع بشه
فعالیت های اینترنتی:

نویسندگی برای سایت های مختلف، تعداد سایت هایی که دنبال نویسنده هستند کم نیستند معمولا هم سقف تعداد ارسال روزانه ندارند بنابراین بر حسب تلاش میشه به درآمدهای بالایی هم رسید.پیدا کردنشون هم کار سختی نیست.اگر در این زمینه کمک خواستید به من پیغام خصوصی بدید راهنماییتون میکنم

فروشگاه آنلاین، در همین ابتدا میگم درسته فروشگاه کار سود آوریه اما بدلیل اینکه بازار رقابتی فشرده ای داره اگر تخصص و آشناییت کافی ندارید تو این کار وارد نشید که به سود رسیدن در این زمینه بیشتر به یک سراب شبیهه و شخصی صرفا وقت و هزینش رو هدر میده.فروشگاه هم نیاز نیست که خودتون مستقیم زنید،اگر سرمایه و وقت کمی دارید میتونید بازاریابی کنید! سیستم های همکاری در فروش که خودشون هزاران تا محصول دارند و بصورت رایگان بازاریاب استخدام میکنند اصلا کم نیستند.با یک سرچ ساده هم میشه پیداشون کرد.فروشگاه هم بسیار گستردست،هر موضوعی میتونه داشته باشه،از فروش شارژ و محصولات مجازی گرفته تا فروش حیوانات،محصولات غذایی پفک و...!!!!! گستردگی بازارهای اینترنتی بسیار زیاده فقط احتیاج به شناخت بازار داره.یعنی آشنایی کافی و روشن.برای روشن شدن هر چه بیشتر مطلب مثالی میزنم،به گفته یکی از اعضای هیات مدیره سایت دیجی کالا،این سایت فقط بصورت روزانه 1 میلیارد و دویست میلیون فروش داره!این باید گستردگی و بازار قوی و روبرشد اینترنتی رو مشخص کنه! یک آمار دیگه ای هم هست اینکه فروش سالانه شارژ از طریق اینترنت در کشور 400 میلیارده!

ایجاد سایت های پربازدید ، هر چه که رتبه سایت در الکسا بیشتر باشه و در واقع تعداد بازدید کننده بیشتر بشه،تعرفه پذیرش تبلیغات سایت بالا میره،بطور مثال یکی از سایت های دانلود برتر کشوری ماهانه بالای 10 میلیون فقط از تبلیغاتش درمد داره،سایتی دیگر نیز 16 میلیون ماهانه و...

ایجاد سایت های خدماتی، سایت هایی مثل وبلاگدهی و یا شبکه اجتماعی درامد سرشار و باور نکردنی ای دارند،بطور مثال درامد بلاگفا از سایتش 800 میلیون تومانه!این درامد رو سرویس های شبکه اجتماعی نیز میتونن داشته باشند و هر سایت خدماتی پر طرفدار و پر بازدید دیگری

فروش ایده، یکی از بازارهای کم دردسر اما پردرامد فروش ایده داره.کافیه در زمینه ای ذهن بازی داشته باشید.اون رو در قالب یک طرح پیاده سازی کنید و به صنف مربوطه به فروش برسونید.البته همیشه هم ایده ها خیردار ندارند

سایت های دانلود.سایت های دانلودی که از لینک های غیر مستقیم برای دانلود استفاده میکنند درامد بالایی میتونند داشته باشند.برخی سایت های اارئه کننده فضای فایل رایگان به ازاری هر هزار دانلود مبلغی میدهند.بطور مثال سایت آپلود بوی به ازای هر هزار دانلود بر حسب حجم آن از نیم دلار تا 3 دلار میده.یعنی بفرض اگر فایل های اکانت شما که کمتر از 50 مگابایت حجم دارند اگر 1000 بار دانلود بشند،به شما نیم دلار تعلق میگیره.این میتونه یک ایده خوبی باشه.به عنوان مثال سایت های دانلود کلیپ(البته مجاز) میتونن از این راه درامد بالایی کسب کنند.همچنین سایت های دانلود فایل های حجیم یعنی بالای یک گیگابایت به ازای هر 1000 دانلود 3 دلار پورسانت میگیرند یعنی معادل تقریبی 9 هزار تومان!سایت های پرداخت کننده پورسانت به ازای تعداد و حجم دانلود کم نیستند.باید خوب اینترنت را بگردید

ایجاد سایت های واسطه .بطور یک سایت پر مشغله وجود داره که حجم کارش زیاده،شما یک تیم متخصص و کاربلد تشکیل میدید و برند خودتون رو میسازید و به صنف مربوطه پیغام انجام کارشون رو میدید و در ازای انجام اون کار دستمزدی معقول مطالبه میکنید.این یکی از گمنام ها و پردرامد های اینترنته حتی سایت هایی ساده اما با درامد میلیونی در این زمینه دیدم!

کارهای و پروژه های تخصصی ،بهترین و حلال ترین و درواقع ارزشمند ترین کار،درامد از فنیه که بلدید.بطور مثال شخصی کارهای گرافیکی،سئوی سایت،ولیدیشن(استاندارد سازی) کدهای قالب سایت،طراحی سایت،مشاوره،پنل های خاص و پردردسر مثل ریسلری(نمایندگی مستقل) پیامک و بطور کلی هر کاری که شخص باید یک دانشی داشته باشه و در ازای کاری که میتونه بواسطه دانشش انجام بده،کسب درامد کنه.این یعنی عرق ریختن و واقعا یک شغل واقعیه.اغلب کسب درامد هایی که در بالا اشاره شدند مشاغل کذایی هستند!

سایت های هایپ و کسب درامد های کلیکی به هیچ عنوان توصیه نمیشند! چون اصلا تضمینی در مورد اسکم(ورشکست) نشدنشون وجود نداره و از طرفی کار ارزشمندی نیست.بجای این نوع سایت ها کمی زبان انگلیسی و یا سواد فنی و تجربتون رو بالاتر ببریددر زمینه های خاص و از سایت های gpt کسب درامد کنید.یعنی کسب درامد به ازای انجام کار.سایت های خارجی در این زمینه کم نیستند.سایت هایی مثل نئو باکس که برخی از مینیجاب ها و وظایفش چند صدهزار در ماه هم درامد دارند و در این زمینه سایت های فارسی هم وجود دارند که پروژه میپذیرید و در ازای اون کسب درامد خواهید کرد.سایت هایی مثل پونیشا،پارس کدرز،تله جاب،برنامه جو و... وجود داره

ترجمه ، یکی از پردرامد ترین کارها که در اینترنت درامد فوق العاده ای داره اما برعکسش در دنیای واقعی بازارش کساده ترجمه هست.ترجمه در اینترنت درامد های بالایی داره.بطور مثال بنده شخصا برای ترجمه کمتر از 2500 تومان برای هر مطلب ندیدم!یک دسته سایت هایی هستند که به دنبال نویسنده مترجم برای سایتشون هستند.مترجم ها هم برای هر پست از 2500 تومان الی بیشترینی که من دیدم 15 هزار تومان بابت هر پست میگیرند.این یعنی درامدی سرشار و بسیار بالا.یعنی ماهانه بالای 300 هزار تومان شاید با روزانه تنها 3 ساعت وقت گذاشتن و حتی کمتر

تگ زدن به پست ها، یک شغل خاص، برخی سایت ها برای تگ زدن به پست هاشون به ازای هر تگ درامد های جالبی میدند.بطور مثال سایتی دیده بودم به ازای هر تگ 100 تومان میپرداخت که این یعنی درامد بسیار بالا! اگر میتونید این سایت هارو هرگز از دست ندید.چون هم کمیابند هم ارزشمند!

سایت های آبونه ای( حق عضویت) .بطور مثال شما مجموعه فایل های ارزشمندی رو در سایتتون جمع اوری میکنید و به ازای حق استفاده محدود برای کاربرانتون ازشون هزینه دریافت میکنید.معروف ترینشون سایت های دانلود فیلمه که به ازای خرید اکانت های چند ماهه به عضویت اون سایت درمیاید و در صورت عضویت بجای لینک های غیر مستقیم،کاربران از لینک های مستقیم استفاده میکنند!

کارهای دنیای واقعی:

دوستان موارد زیادی رو اشاره کردند.من فقط چند موردی که خودم انجام دادم و در اون ها تجربه کمی دارم رو اشاره میکنم
بافتن کیف و فرش های گلیمی،درسته زنانست اما مردانه هم میتونه باشه،یادگیریش بسیار آسونه ولی فروشش بسیار عالیه.مثلا یک گلیم 120 در 60 رو به قیمت 400 تومان میتوان فروخت یا کیف هم به قیمت های بسیار بالا.هم بازار داخلی داره و هم خارجی به قیمت های بالا(به واسطه تاجرانی که به ایران میان.بطور مثال من خودم یک تاجر هلندی گلیم ایرانی و دستبافت رو میشناسم و باهاش کارمیکنم)

پرورش کبوتر زینتی و گوشتی.مطمئنا سود حاصل از پرورش کبوتر زینتی بسیار بالاتر از گوشتیه اما پرورش کبوتر گوشتی هم در صورتی که تلفات نداشته باشه سود خوبی داره
پرورش بلدرچین هم یک شغل خوب و پردرامده.البته شاید در شهرستان ها کمتر فروش بره.این بستگی به بازار محلی منطقه خودتون داره که کارتون بگیره یا خیر.

دوستان خیلی ساده و صادقانه بگم! مواردی که در بالا اشاره کردم کلی بودند و موارد کسب درامد ازدنیای واقعی و مخصوصا اینترنت بسیار بیشتر از این هاست.حقیقت امر اینکه بیشتر از این حوصله نوشتن نداشتم وگرنه راه های کسب درامد کم نیستند.بخصوص اینکه هر کدوم از موارد کلی بالا قابل باز کردنه و هر کدومش چندین شاخه جزئی و جدا از هم میتونن باشند.دوستان من رو عفو بفرمائید ان شاالله در آینده اگر استقبال شد لیست رو کامل میکنم

کارهای بالا همگی درامدزا هستند اما متاسفانه به دلیل اینکه پول اولیه ندارم،(تقریبا سرمایه اولیه ام صفره).مدت زیادیه که فقط ایده های بالارو به همراه دارم اما نتونستم عملیشون کنم.چون به یک پول اولیه نیاز دارند.در هر کدوم از زمینه های بالا اگر کسی شراکتی کار میکنه(سرمایه از شما زحمت از من) من بسیار استقبال میکنم(البته اگر احاطه کامل و صد درصد روی زیر شاخه مورد نظر داشته باشم)

سپاسگذارم منم چند وقته دنبال شروع یه کار هستم ولی به نتیجه نرسیدم منتظر توضیحات بیشتر شما هستم

فرهاد ع
2015-03-21, 01:39
یعنی الان کار تو اینترنت تموم شده !؟

به نظر من طراحی سایت, هاستینگ, متخصص سئو پول خوبی توشه شرکت های زیادی دنبال کارمند متخصص میگردن ...

حالا نمیدونم اساتید قبول دارن یا خیر

abalfazl
2015-03-21, 16:02
شما اگر تخصص داشته باشید یک ساعت هم بی کار نمی مانید
مشکل داشتن مدرک ونداشتن تخصص است

shahrokh
2015-03-23, 03:41

سلام و سپاس دوست عزیز بابت راهنماییتون
شما دوره های بورس رو هم رفتید یا نه؟
آدرس لاتین سایتهایی که پیشنهاد خرید و فروش سهام میدن کدومه؟
من کدوم بورس رو گرفتم و با راهنمایی یکی که الان نیست ۳۰ درصد سود داشتم تو اوایل سال ۹۳

سلام علی آقا چجوری میتونم از خارج جنس وارد کنم؟مراحل اداری منظورمه

abalfazl
2015-03-23, 18:59
با سلام یکی از دوستان دور من در بورس فعالیت میکند حتی از طرف کارگزاری برای تدریس سرمایه گزاری در بورس (همین کارگاههای 2 3 روزه) میرود
سال 93 8 میلون سهام خرید که در آخر سال تبدیل به 4 میلیون شد
دوست عزیز کلا برای کشورهای بی در وپیکری مثل بورکینافاسو سرمایه گزاری در تولید وبورس یعنی ریختن پول خود در سطل زباله متاسفانه وسر از تیمارستان درآوردن
گرچه کارهای دیگر هم کمی از آن ندارند

b.saeed65
2015-04-03, 16:09
سلام دوستان مطالب رو خوندم مطالب خیلی خوبی بود استفاده کردم
شاید نشه دوباره اینجا بیام
اما به عنوان یک برادر کوچیکتر بهتون میگم تا تجربه از کاری ندارید به اون شاخه یا حرفه وارد نشید
این ضمانت کردن برای خرید تولیدتون رو هیچ وقت جدی نگیرید
علاقه تون رو درنظر بگیرید
مراقب خستگی شغلی و فرسایش شغلی باشید
زمان برای تحقیق درباره کارتون زیاد بگذارید
کار تولید سختی های پنهان زیادی داره که بعد از ورود بهش متوجه میشید
و ابتدای کار تولیدی کاغذ بازی زیادی داره و با مشکلات پیش بینی نشده ای مواجع میشید که شاختون در میاد
راستی برای کار تولید اگر کسی خواست وارد بشه به بسته بندی و تبلیغات خیلی بها بدین
و...

دنبال کار پایدار باشید
موفق باشید

gidenzaram
2015-05-14, 10:43
دوستان سلام من یه دانشجو هستم چند وقته پیش یه مطلبی یه جا خوندم که نوشته بودمن یه خانوم خانه دارم و با یک سرمایه ۲ تا ۳ میلیونی کارمو شروع کردم با شرکت گیدنز یه شرکت معتبرو خوبه خیلی مودبند کیفیت جنساشون خیلی خوبه اونها اسپری مو تولید می کنند که برای مو و مشکلات موخیلی مفیده با این سرمایه های کم اشتباه نکنید ونرید دستگاه اسکاج سازی و فیلتر هوا و اینها بخرید پولتون تموم میشه جنساتون هم رو دسدون میمونه دیگه سرمایه هم ندارین بیایید از این شرکت جنس بخرید وبه دروهمسایه و جاهای دیگه بفروشین من اومدم توسایت forooshgahan.com یه فروشگاه اینترنتی مجانی درست کردم و محصولاتمو به صورت تک فروشی با۵۰ درصد سود دارم میفروشم به دوستام واشناهام هم با۵۰درصد سود میفروشم
به داروخونه ها و فروشگاه ها و توزیع کنندگان لوازم ارایش هم دارم میفروشم با۲۰۰-۵۰۰ تومن برای هراسپری بدون گیر افتادن سرمایم درامد خیلی خوبی دارم جنساشون خوبه مشتریام هم چون راضیند دارند دائم میخرند
به نظر من پرورش قارچ اولن که سرمایه می خواد بعدم ایا بشه یا نه بعدم باید همش نگران باشی که بعدش چطور میشه ولی این کاری که من شروع کردم نه سرمایه زیادی می خواد نه دیگه نگرانی داره
من هم الان دارم این کارو میکنم کار بدون دردسر است پولش هم خوبه به دوستاتون که دنبال یه کار بدون سرمایه یا سرمایه کم می گردن هم بگید صواب داره امیدوارم شما هم شروع کنین و مثل من موفق بشین این ادرس محصولاتشه

us12
2015-05-14, 11:04
دوستان سلام من یه دانشجو هستم چند وقته پیش یه مطلبی یه جا خوندم که نوشته بودمن یه خانوم خانه دارم و با یک سرمایه ۲ تا ۳ میلیونی کارمو شروع کردم با شرکت گیدنز یه شرکت معتبرو خوبه خیلی مودبند کیفیت جنساشون خیلی خوبه اونها اسپری مو تولید می کنند که برای مو و مشکلات موخیلی مفیده با این سرمایه های کم اشتباه نکنید ونرید دستگاه اسکاج سازی و فیلتر هوا و اینها بخرید پولتون تموم میشه جنساتون هم رو دسدون میمونه دیگه سرمایه هم ندارین بیایید از این شرکت جنس بخرید وبه دروهمسایه و جاهای دیگه بفروشین من اومدم توسایت forooshgahan.com یه فروشگاه اینترنتی مجانی درست کردم و محصولاتمو به صورت تک فروشی با۵۰ درصد سود دارم میفروشم به دوستام واشناهام هم با۵۰درصد سود میفروشم
به داروخونه ها و فروشگاه ها و توزیع کنندگان لوازم ارایش هم دارم میفروشم با۲۰۰-۵۰۰ تومن برای هراسپری بدون گیر افتادن سرمایم درامد خیلی خوبی دارم جنساشون خوبه مشتریام هم چون راضیند دارند دائم میخرند
به نظر من پرورش قارچ اولن که سرمایه می خواد بعدم ایا بشه یا نه بعدم باید همش نگران باشی که بعدش چطور میشه ولی این کاری که من شروع کردم نه سرمایه زیادی می خواد نه دیگه نگرانی داره
من هم الان دارم این کارو میکنم کار بدون دردسر است پولش هم خوبه به دوستاتون که دنبال یه کار بدون سرمایه یا سرمایه کم می گردن هم بگید صواب داره امیدوارم شما هم شروع کنین و مثل من موفق بشین این ادرس محصولاتشه

(آدرس و شماره تلفن توسط مدیریت ویرایش شد)

دوست من این روش تبلیغات ( به خصوص در این انجمن که همه سرشناس های نت هستند ) اصلا جواب نمیده ...

mohammadmiri
2015-06-04, 12:13

حداقل اسمتون رو یجور انتخاب میکردین که متوجه نشیم تبلیغات دارین میکنین

amiraa
2015-06-05, 13:37
با سلام یکی از دوستان دور من در بورس فعالیت میکند حتی از طرف کارگزاری برای تدریس سرمایه گزاری در بورس (همین کارگاههای 2 3 روزه) میرود
سال 93 8 میلون سهام خرید که در آخر سال تبدیل به 4 میلیون شد
دوست عزیز کلا برای کشورهای بی در وپیکری مثل بورکینافاسو سرمایه گزاری در تولید وبورس یعنی ریختن پول خود در سطل زباله متاسفانه وسر از تیمارستان درآوردن
گرچه کارهای دیگر هم کمی از آن ندارند

نه بورس خیلی خوبه من که تاحالا چیز بدی ندیدم فقط هم یکم مطالعه کردم و یه دوره سه جلسه ای رفتم ولی خیلی خوب بود سودآوریش آنچنان نیست ولی برای سرمایه های راکد عالیه. فقط مسئله اینه که باید مدت دار فکر کرد مثلا ممکنه شما 5 میلیون سهام یک شرکت رو بگیرید و سه سال بعد ازش سود کسب کنید.ممکنه دو سال کامل زیان ده باشه و بعد سودآوری خوبی داشته باشه!
بورس و بازارسرمایه کلا تفکر بلند مدت نیاز داره و برای سرمایه های راکد مناسبه نه سرمایه های در گردش!

1001file.ir
2015-06-11, 14:24
بورس گزینه بدی نیست ، الان 6 ماهه که شروع کردم .
فعالین بازار می دونند که در شش ماه گذشته بازار به شکل افتضاحی ریزشی بوه و قیمت سهم ها فوق العاده کاهش پیدا کرده ...
همونطور که قبلا هم در این انجمن گفتم بورس راه های زیادی برای کسب درآمد پیش روی شما می زاره ...
بنده در 6 ماه گذشته نوسانات یبش از 450 شرکت بورسی و فرابورسی رو مورد مطالعه قرار دادم . در واقع تکنیکال کار می کنم و استراتژی های خاص خودم رو دارم .
(هر کسی برای موفقیت در این بازار و هر بازار دیگه ای باید خودش راه خودش رو بسازه و برنامه اختصاصی داشته باشه )
شرکت هایی هستند که به دور از هیجانات و نوسانات بازار فعالیت خودشون رو ادامه دادند و سود های کوتاه مدت خوبی دادند .
سهام داری بلند مدت در این اوضاع اقتصادی و فشار تحریم ها و نامردمی برخی مسئولین انسان نما که هر روز اخبارشون رو می شنویم چندان عاقلانه نبوده و با این روند نخواهد بود .
گزینه روی میز من :) نوسان گیری کوتاه مدته !

s1r101
2015-06-11, 14:27
بازاریابیتون خوبه با من در تماس باشید حقوق ماهانه سه به بالا میتونید کسب کنید

SHAHERIK
2015-07-30, 03:34
سلام:
دوستان اصلا سراغ فروشگه اینترنتی نرید:
من 6 ساله تو این کارم.
درآمدش بعد از دو ماه اول فوق العادست.ماهی بیش از شش هفت میلیون.
اما عاقبت نداره. آخرش به بهانه های مختلف میان سراغت.از پلیس خطرناک فتا گرفته تا ارشاد و ...خلاصه هیچ و پوچ پرونده دادگاهی میشه برات.
بی خیال این کار شید.
بر خلاف سواد و علم بالایی که میخواد در سطح بین المللی و همیشه به روز و همینطور شناخت موضع به روز موتورهای جستجو و ... دولت فکر میکنه کار راحتیه و نمیذاره تقریبا کسی توش کار کنه.
البته به بهانه های مختلف.هر قدرم مجوز بگیرید بازم فرداش یک بهانه دیگری میارن تا نهایتا برای یک دانشمند اینترنتی پرونده دادگاهی بسازن.
من فکرم خوب کار میکنه. در قسمت پایینی با هم در مورد کار بحث خواهیم کرد...

برید ترکیه کلاهبرداری!!i-)
برید سر باجه های مترو وایستید یه کارت مترو بگیرید ، اونی که میخواد با پول خرد بگیره بلیز رو نذارید !! شما براش کارت بکشید و سکه ای که میخواست بده بلیط بخره رو ازش بگیرید!!میدونید چرا ....
با کارت مترو 2000 تومنه ولی با سکه 5000 تومن !!!روزی راحت میتونید 50 نفرو ( حداقل حداقل ) سوار کنید !!
یعنی روزی 150/000 تومن در بدترین حالت !!!
شوخی بود ها...نه این کارو کردم نه خوشم میاد بکنم....اما دیدم که میکنن....
محض مزاح بود...

بلال فروشی آقا جان...
یک کیلو بلالو میخری 2000 تومن....یک کیلوش میشه 6 تا.
میذاریش سر جاده...یه زغالیم بغلش آماده میکنی... دونه ای میدی 4000 تومن که تا شب 20 کیلو یعنی 120 تا بلال میفروشی.حداقلو میگما !!!
20 کیلوش برات درمیاد 40 تومن با زغالش 60 تومن....ولی فروشش تا شب میشه 480 تومن...یعنی چی...420 تومنش منفعت خالص....روزی....اگرم بچه زرنگ بودی میپری بغل تیر چراغ یه سیم میکشی بهش یه لامپ رشته ایم میزنی بالا بلالا میشن اصل اصل اصل کشاورزی...
اینم یه راه پول درآوردن...

دیگه بگم براتون....میشین لیدر....میرید فرودگاه امام وای میستید....یه خورده انگلیسی بلد باشیااااا حله....یه تابلو خوشگلم میگیری دستت روش نوشتی لیدر انگلیش زبون !!!میری وای میستی قسمت پروازای خارجه....منتظر مسافرای خارجی میشی....هیچی هم نمیخواد بگی اونا یکم حساسن رو حرف زدن اول...تابلو رو دید خودش میاد جلو میگه روزی چند ....ساعتشو میگی میگی روزی 80 دلار....یارو کلاشو در میاره دو دستی میندازه بالا تا شب میری عشق و حال...خرجم طی میکنی پای اون...روزی هم میتونی اینطوری 250 تومنی بذاری جیبت....آره داداشششش.....کار تو مملکت نباشه ها...باید اینطوری کار کنی...بنداز آشغالدونی اون مدرکتو.....خداییش ارشد داری میدونی 2*2 تا میشه چند تا...پس بی خیال....
اینم یه راه خوشگل دیگه...
اینا رو میکنن که میگما....آی نونم داره توش.....
گدشت قدیما که میگفتن مغازه خوبه کارمندی خوبه این کارا ایییییه...الآن برعکس شده......
یا پا میشی میری خارج....مثل بچه آدم یه کار شرکتی با قانون های خوبی مثل مرخصی اجباری ساعات حداکثر 8 ساعت کاری...حقوق مکفی و من الجمله ها.....شروع میکنی به کار و ....خلاصه سیاسیش نکنیم.ب یخیال.خطرناکهههه حسسسسسنننننن.......

یه آقایی میگفت من 300 میلیون دارم میخوام باهاش کار کنم....نمیدونم میخونه اینو یا نه...اما یه زمانی هواپیما تک موتوره 70 میلیون بود( حدود 3 سال قبل ) گواهینامه خلبانیم 10 میلیون باندای کشاورزی هم داشتن این هواپیماها که با تعمیرات و نگهداری هواپیماها ماهی 200 هزارم هم برا این باندا میگرفتن.
میومدی میرفتی گواهینامشو میگرفتی مینداختی تو خط شهرت کارت میکردی باهاش...
تهرانو شمال که داره اما بقیه شهرا ندارن.
یا بده بچت گواهینامشو بگیره...
هم فاله هم تماشا...
برا 10 دیقش 70 تومن میگیرن.60 تومنش سوده...مطمئن باش تو شهر دیگه بزنی تا شب صف میکشن براش.روزی 30 تارو رااااااحت داری....یعنی 1/800/000 روزانه منفعتته که هر چیم ازش بزنی از یه تومن کمتر نمیشه....یعنی تو سه ماه هزینشو ....همه چیشو درآوردی...هی بزرگترش کن تا یه کنکورد 630 بسازی واسسسسسس خودت....آره داداش....

radar
2015-07-30, 19:11
دنبال صنوف کشاورزی نرید مگر اینکه سر رشته داشته باشید ....

hraha97
2015-07-30, 20:18
آیا واقعا کار پردرآمدی هست که سرمایه کم بخواد ؟ منظور از سرمایه پوله یا وقت و فکر رو هم سرمایه حساب می کنید .

basakco
2015-08-18, 02:28
من یه شغل جدید و سود اور در موردش تحقیق کردم و میدونم که سود خوبی داره چون تو اروپا و کشوری مثل روسیه درامد خوبی داشته حتی تو برخی از منابع خبری خوندم که درامد پرورش زالو از درامد نفتی ایران هم بیشتره به خاطره همین سرچ بیشتری کردم بعد فهمیدم که زالو تو اروپا و امریکا مصارف زیادی داره و در برخی از بیمارستان های اروپا و امریکا بانک زالو وجود داره و در درمان بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار گرفته حتی از زالو سرم هیرودین و داروی های تقویت مو و ضد ایدز هم گرفتن
سایت های زیر به روز ترین سایت ها در زمینه پرورش زالو و خرید زالو هستن همین دیروز هم یه فیلم از این مجموعه پخش شد سرچ کن شغل خوب و پر درامدیه
خرید زالو (http://www.kharidezaloo.ir)
پرورش زالو (http://www.basakco.com/%D8%A8%D8%B3%D8%A7%DA%A9%20%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%B 1%D8%B4%20%D8%B2%D8%A7%D9%84%D9%88.aspx)

abalfazl
2015-09-06, 02:06
شغل پرورش خرگوش

emtedad
2015-09-07, 18:35
شغل پرورش خرگوش

سلام

اطلاع دارید نحوۀ فروش و بازاریابیش به چه صورت است؟

www.lono.ir
2015-09-07, 19:18
شاید باور کردنش سخت باشه ولی یک کار با درآمد خوب رو توضیح دادم که به سرمایه اولیه اصلن نیاز نداره و یک کار محسوب میشه و برای جوانان 19 تا 26 27 سال میتونه یه کار ثانویه خوب باشه خودتون بخونید
چون توضیحات زیاد بود توی فایل پی دی اف تایپ کردم به صورت زیپ برای دانلود (http://up.lono.ir/img/xw5eozdcuc.zip) میزارم رمز زیپ :www.lono.ir

abalfazl
2015-09-07, 20:16
سلام

اطلاع دارید نحوۀ فروش و بازاریابیش به چه صورت است؟

دوست یکی از دوستانم تو این کاره شرکت هاکوپیان ویه شرکت روسی پوست را ازش با قیمت عالی میخرند نقد یا حتی پیش خرید

خرگوشهاش هم هرکدوم 20 کیلو میشند

2 تا دامپزشک و 4 تا قصاب داره

گوشتها را هم به تولید کنندگان غذای حیوانات میفروشند

خرگوشها را توقفس پرورش میده

اوایل با وانت از میوه فروشها ضایعاتشون را رایگان جمع میکرد اما الان از میدان مستقیم سیب وهویج و میوه میخره بخاطر درامد وصرفه بالا

اما کارش یه ایراد داره ادم باید دلرحم نباشه بخاطر همین سمتش نرفتم

emtedad
2015-09-07, 22:42
من تصورم به عنوان حیوان خانگی بود.

اصلاً نمی‌دونستم از پوستش هم استفاده میشه.

فرض کنید مثلاً 20 تا خرگوش 15 تا 20 کیلویی موجود باشه. باید چه جوری مشتریشو یافت؟ مثلاً با آگهی تو نت و همشهری؟
یا مستقیم باید سراغ شرکت‌های مشابه هاکوپیان رفت؟

می‌خواهم بدونم جنس این کار با مثلاً فروش و خدمات‌های عمومی‌تر چقدر فرق داره؟ روش‌های مرسوم جوابگوست؟ یا قبل از شروع باید کانال‌های فروششو پیدا کرد؟

جستجو کردم، نتیجۀ خاصی نگرفتم. ممنون می‌شم روالشو بتونید باز کنید، چون برای کار موضوع جالبیه.

متشکرم

abalfazl
2015-09-08, 00:41
قبل از همه بدانید بخاطر اینکه پوست خراب نشود خرگوش را از طریق بریدن گوش میکشند تا پوست سالم بماند

پوست خرگوش گرانقیمت است وبا ارزش ومشتری هم زیاد دارد ( یک پالتو پوست خرگوش 2 تا 3 میلیون قیمت دارد )

بعلت درامد بالا گوشت را نمیفروشند اما اگر بتوانی برای صادرات گوشتش هم بازاریابی کنی عالی میشه

omid0020
2015-09-08, 10:40
شغل: آرایشگاه مردانه
سرمایه: حدودا 10 میلیون
با چند ساعت آموزش هم میتونی این حرفه را یاد بگیری! (خودمم در حال یادگیری این شغل هستم!)

دوستان، کسی میدونه مراحل تاسیس آرایشگاه مردانه به چه صورت است؟
چند ساعت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

viphyip
2015-09-13, 14:02
بدون سرمایه یا با سرمایه اندک اگر می خواهید من در خدمت هستم

شما می تونید در زمینه فروش آنتی ویروس بازاریابی کنید و سفارش بگیرید

Padidegan
2015-09-13, 14:55
به فکر ایده جدید باشین .
ایده هایی که قبلا موجو هست رو اگه بخواین بالا بیارین باید هزینه های زیادی کنین .

mhdi
2015-09-23, 18:58
بعنوان برادر کوچک شما
1- به هیچ کس نگویید چه مقدار پول برای سرمایه گذاری دارید ، در بهترین حالت اگه پولتون رو نخورند ، با پیشنهاداتشون بیشتر دنبال کلاهی برای خودشون هستند تا شما
2-بهترین کسی که دلش برای سرمایه تون میسوزه خود شما هستید هر کاری دارید باید خودتون بالا سرش باشید تا به بیراهه نره
3-در چرخه تامین ، تولید و بازار از همه مهمتر بازار هست یعنی هر کاری رو استارت خواستید بزنید ابتدا روی مصرف کننده و بازارش تسلط پیدا کنید و بعد از دل بازار تولیدتون رو هدایت کنید

moghadam1394
2015-09-24, 18:55
سلام من چند وقتی هست که تو اینستاگرام دارم کسب درامد میکنم و اگر شما عزیزان هم تمایل دارید میتونید برای کسب اطلاعات بیشتر بیاین به این ادرس
http://foroshinternetii.mihanblog.com (htthttp://foroshinternetii.mihanblog.comp://)

kadocard
2015-09-24, 23:09
دنبایل کاری نباشید که یه شبه پولدار بشید .هر کاری که شروع کنید حداقل یکس ال خاک خوردن داره.

parsmostanad1
2015-09-26, 03:42
دوست یکی از دوستانم تو این کاره شرکت هاکوپیان ویه شرکت روسی پوست را ازش با قیمت عالی میخرند نقد یا حتی پیش خرید

اوایل با وانت از میوه فروشها ضایعاتشون را رایگان جمع میکرد اما الان از میدان مستقیم سیب وهویج و میوه میخره بخاطر درامد وصرفه بالا

این کار جنایته در حق حیوانات... من تصورشو هم نمیتونم بکنم

قصاب داره؟ خدایا ما انسانا به کجا داریم میریم :(

خیلی بده

sunflower1
2015-09-27, 15:03
این کار جنایته در حق حیوانات... من تصورشو هم نمیتونم بکنم قصاب داره؟ خدایا ما انسانا به کجا داریم میریم :( خیلی بده چرا جنایته عزیز ؟؟ مگه کسی که گاوداری یا گله گوسفند داره چیکار میکنه ؟ همین کار رو انجام میده ! حیوون رو هم خودش پرورش میده و از طبیعت شکار نمیکنه که

naghme23
2015-09-30, 22:57
درود

سلام ما یه ایده داریم که 150 میلیون تومن برای راه اندازیش پول میخوایم ولی سوددهی خوبی داره اگه مایل بودین خبر بدین

zarkav
2015-10-01, 00:38
سلام من چند وقتی هست که تو اینستاگرام دارم کسب درامد میکنم و اگر شما عزیزان هم تمایل دارید میتونید برای کسب اطلاعات بیشتر بیاین به این ادرس
http://foroshinternetii.mihanblog.com (htthttp://foroshinternetii.mihanblog.comp://)

لعنت به طلوعی که ابروی هرچه کاره اینترنتی هست برده و اعتماد مردم را داره از بین میبره

kadocard
2015-10-01, 01:38
سلام ما یه ایده داریم که 150 میلیون تومن برای راه اندازیش پول میخوایم ولی سوددهی خوبی داره اگه مایل بودین خبر بدین

به نظر من تا وضعیت بازار همین طوره فعلا سرمایه گذاری و کارهای پر ریسکی انجام ندید.

لعنت به طلوعی که ابروی هرچه کاره اینترنتی هست برده و اعتماد مردم را داره از بین میبره

کیه این بابا که می گی؟

tehranpanel
2015-10-01, 08:03
اصلا به این راحتی که طلوعی می گه نیست.

من همه جزوه هاشو دارم . وقتی می خونی یاد فیلم "جیب بر ها به بهشت نمیروند" می افتی.
قدیمی ها یادشونه

علیرضا خمسه بازی میکرد.
از یارو پرسید چطوری بانک رو بزنیم، گفت از در وارد میشیم بانک رو میزنیم و از اون در خارج میشیم!!

آموزش های طلوعی هم همینطوریه.

ما که مدرن ترین ابزار های تبلیغاتی رو با فشرده ترین دوره ها میگذرونیم و بهترین بازار یابا رو استخدام میکنیم حرفای اون رو به این راحتی نمی زنیم

mohandesbartar
2015-10-01, 09:27
[QUOTE=basakco;471459]من یه شغل جدید و سود اور در موردش تحقیق کردم و میدونم که سود خوبی داره چون تو اروپا و کشوری مثل روسیه درامد خوبی داشته حتی تو برخی از منابع خبری خوندم که درامد پرورش زالو از درامد نفتی ایران هم بیشتره به خاطره همین سرچ بیشتری کردم بعد فهمیدم که زالو تو اروپا و امریکا مصارف زیادی داره و در برخی از بیمارستان های اروپا و امریکا بانک زالو وجود داره و در درمان بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار گرفته حتی از زالو سرم هیرودین و داروی های تقویت مو و ضد ایدز هم گرفتن
سایت های زیر به روز ترین سایت ها در زمینه پرورش زالو و خرید زالو هستن همین دیروز هم یه فیلم از این مجموعه پخش شد سرچ کن شغل خوب و پر درامدیه
خرید زالو (http://www.kharidezaloo.ir)
پرورش زالو (http://www.basakco.com/%D8%A8%D8%B3%D8%A7%DA%A9%20%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%B 1%D8%B4%20%D8%B2%D8%A7%D9%84%D9%88.aspx)[/QUOTE
ایده خوبی به نظر میرسه میشه بیشتر توضیح بدید؟

abalfazl
2015-10-01, 10:42
با سلام

در ایران پرورش زالو وجود ندارد وکسی هم بلد نیست وصرفه اقتصادی هم ندارد

کاری به سایتها ندارم اما عمده فروش اصلی 600 تومان دانه ای میفروشد خرده هم 2 تا 5 تومنه

مشکل بعدی ممنوعیت صادراته اما اگه بتونید مشکل ممنو عیتش را حل کنید فرانسه مشتری عالی برای زالو هست یک زالو 30 سانتی 20 تا 30 دلار قیمت دارد در خارج واز آن کرم وروغن توید میکنند

s8990
2015-10-01, 12:42

سلام دوست عزیز، آیا خرگوش ها نژاد خاصی هستند؟ میشه یکم بیشتر راجبه جزییات توضیح بدین

ممنون

Safecharge
2015-10-01, 13:17

فقط بازی با اعداد و ارقامه
توجه کنید به این مطلب
http://foroshinternetii.mihanblog.com/post/26

اگه کسی با این قیمت بسته رو از شما خریداری کنه مبلغ4800 تومان به حساب شما به عنوان پورسانت واریز میشه حالا حساب کنید شما این پست رو توی اینستاگرام خودتون قرار بدین و هرروز برای حدود دویست نفر درخواست فالو بفرستین وازاین تعداد فقط دو نفر بسته شما رو خریداری کنن میشه روزانه 9600 تومان که در ماه میشه288000 هزار تومان. به همین راحتی همون طور که گفتم این بدبینانه ترین حالتی بود که میشه به این شغل نگاه کرد حالا اگه وقت ازاد داشته باشید و بتونید یه وبلاگ بسازین و یا در سایت های درج اگهی رایگان تبلیغات کنین و یا طبق کتاب اموزشی مهنس طلوعی پیش برید درامد روزانه شما تا یکصد هزار تومان هم افزایش پیدا خواهد کردپس فرصت رو از دست ندین و همین حالا بهترین روش کسب درامد از اینستاگرام رو شروع کنید

ببینید چه قدر زیبا با اعداد و ارقام بازی می کنه...
حالا بقیه ماجرا رو خودتون پی ببرید...

چند روز پیش هم یه سایتی و دیدم که همین کتاب ها و آموزش ها رو با قیمت یک میلیون چهارصد هزار تومان میفروخت کلی هم کامن های به به چه چه برای این فایل ها گذاشته بودند طوری با کلمات رقاصی میکرد که هرکی نمیدونست ماجرا چیه 100 درصد خرید میکرد....

میلادمعمار
2016-03-29, 18:37
سلام...خسته نباشین...سال نوتون مبارک..
بنده میلاد هستم 30 ساله از گلستان...
لیسانس معماری دارم...پروانه اشتغال دارم ..درامد اندکی از اون دارم....میخام کنارش کارهای اینترنتی انجام بدم ک درامد داشته باشه....پستتون رو دیدم میشه راهنماییم کنید چکار انجام بدم.....و سایتهایی معرفی کنید ک بتونم اونجا کار کنم.....ممنونم.....من تازه ثبت نام کردم نتونستم پیام خصوصی بدم...

سلام دوستان
بحث خوبی رو شروع کردید
فعالیت های اینترنتی:

کارهای دنیای واقعی:

.................................................. .................................
سلام...خسته نباشین...سال نوتون مبارک..
بنده میلاد هستم 30 ساله از گلستان...
لیسانس معماری دارم...پروانه اشتغال دارم ..درامد اندکی از اون دارم....میخام کنارش کارهای اینترنتی انجام بدم ک درامد داشته باشه....پستتون رو دیدم میشه راهنماییم کنید چکار انجام بدم.....و سایتهایی معرفی کنید ک بتونم اونجا کار کنم.....ممنونم.....من تازه ثبت نام کردم نتونستم پیام خصوصی بدم...

jamal
2016-03-29, 20:21
به نظر من کسب و کارهای اینترنتی این جوری نیست که ببینید فلانی بهت چی میگه و بری شروع به کار کنید و موفق بشید.

خیلی باید کار کرد و اطلاعات کسب کرد و پس از اون تازه شروع کنید و آزمون و خطا کنید.

تازه اگر سرمایۀ کاری شما بکشه باید چند ماهی رو بدون سود کار کنید و حتی شکست بخورید تا ببینید این کاری که قراره انجامش بدید به صرفه هست یا خیر.

راه اندازی یک کار مخصوصاً توی ایران کار آسونی نیست!

Mehran fakhte
2016-04-03, 21:06
یکی از کم هزینه ترین و بهترین کارها کار با کامپیوتر و نرم افزارهای 3بعدی هستش
فقط کافیه علاقه داشته باشید و از سرعت اینترنت خوبی برخوردار باشید
مثل من میشینی آموزش میبینی کار میکنی تمرین میکنی استخدام میشی سایت میزنی معروف میشی پول در میاری هر کاری خواستی میکنی

ariana60
2016-05-16, 18:53
سلام دوستان
من امروز با این انجمن آشنا شدم
میخواستم بدونم که درآمد مراکز پیشخوان دولت چطوره ؟ آیا میارزه که بریم دنبال مجوز و باقی قضایا؟
ممنون میشم تو این زمینه راهنماییم کنید.

soheyl_ir89
2016-05-16, 18:56
سلام دوستان
من امروز با این انجمن آشنا شدم
میخواستم بدونم که درآمد مراکز پیشخوان دولت چطوره ؟ آیا میارزه که بریم دنبال مجوز و باقی قضایا؟
ممنون میشم تو این زمینه راهنماییم کنید.

سلام دوست گرامی
خیلی خوش اومدید به انجمن
ان شاالله حضورتون برای خودتون و برای ما ارزش آفرین باشه.
این شغل بستگی زیادی به محل و محدوده ی خدمات رسانی داره
و محل سایر همکاران که رقبای شما نیز خواهند بود.

ariana60
2016-05-16, 19:00
سلام دوست گرامی
خیلی خوش اومدید به انجمن
ان شاالله حضورتون برای خودتون و برای ما ارزش آفرین باشه.
این شغل بستگی زیادی به محل و محدوده ی خدمات رسانی داره
و محل سایر همکاران که رقبای شما نیز خواهند بود.

خیلی ممنونم
امیدوارم با حضور دوستان خوبی چون شما نتیجه مطلوبی حاصل بشه .
بله محدوده خیلی مهمه ولی من اینقدر صحبت های متناقض شنیدم در این مورد که واقعا نمیدونم چه تصمیمی بگیرم . یکی میگه درآمد خوبی دارن یکی میگه ما ورشکست شدیم .
واسه همین تا این انجمنو دیدم گفتم مشورتی هم با شما کرده باشم .

soheyl_ir89
2016-05-16, 19:21
خیلی ممنونم
امیدوارم با حضور دوستان خوبی چون شما نتیجه مطلوبی حاصل بشه .
بله محدوده خیلی مهمه ولی من اینقدر صحبت های متناقض شنیدم در این مورد که واقعا نمیدونم چه تصمیمی بگیرم . یکی میگه درآمد خوبی دارن یکی میگه ما ورشکست شدیم .
واسه همین تا این انجمنو دیدم گفتم مشورتی هم با شما کرده باشم .

مثل هر کسب و کار دیگه ای
برخی درست عمل می کنند و برخی نادرست
و سایر عوامل هم دخیل هستن.

شما منطقه رو انتخاب کردید؟ روی انتخاب منطقه دقت کنید و سپس وی نحوه ی کار و مدیریت و خدمات قابل ارائه و ...
سری به این مراکز بزنید و دقیقا ببینید چه خدماتی ارائه می دن؛ ببینید چه کار متفاوتی می تونید انجام بدید، روی کم کردن هزینه ها و بیشتر کردن خدمات و فروش بیشتر کار کنید.
اما ابتدا؛ منطقه ی خوب و فاصله با سایر مراکز؛ توجه داشته باشید که خدماتی که شما ارائه می دید رو به جز سایر مراکز پیشخوان، سایر مشاغل هم ارائه می دن. منظورم اینه که مثلا اگر فاکس و کپی و ... هم دارید، جایی رو انتخاب کنید که بتونید از همین ها هم درآمد داشته باشید و رقبای این خدمات هم اونجا کمتر باشن یا تقاضا زیاد باشه تا درآمدتون بیشتر بشه.

ariana60
2016-05-16, 19:29
مثل هر کسب و کار دیگه ای
برخی درست عمل می کنند و برخی نادرست
و سایر عوامل هم دخیل هستن.

شما منطقه رو انتخاب کردید؟ روی انتخاب منطقه دقت کنید و سپس وی نحوه ی کار و مدیریت و خدمات قابل ارائه و ...
سری به این مراکز بزنید و دقیقا ببینید چه خدماتی ارائه می دن؛ ببینید چه کار متفاوتی می تونید انجام بدید، روی کم کردن هزینه ها و بیشتر کردن خدمات و فروش بیشتر کار کنید.
اما ابتدا؛ منطقه ی خوب و فاصله با سایر مراکز؛ توجه داشته باشید که خدماتی که شما ارائه می دید رو به جز سایر مراکز پیشخوان، سایر مشاغل هم ارائه می دن. منظورم اینه که مثلا اگر فاکس و کپی و ... هم دارید، جایی رو انتخاب کنید که بتونید از همین ها هم درآمد داشته باشید و رقبای این خدمات هم اونجا کمتر باشن یا تقاضا زیاد باشه تا درآمدتون بیشتر بشه.

خیلی ممنون از راهنماییتون از فردا میرم به این مراکز سر میزنم و تحقیق میکنم .

soheyl_ir89
2016-05-16, 20:08
خیلی ممنون از راهنماییتون از فردا میرم به این مراکز سر میزنم و تحقیق میکنم .
ببینید
شما چند روز زمان بذارید
و اولا محل مراکز رو یادداشت کنید
و این که دقیقا هر کدوم چه خدماتی ارائه می دن با چه تعرفه هایی
و چه تعداد پرسنل دارن و هر کدوم مشغول چه کاری هستن؛ مثلا یک نفر خدمت شماره 1 رو انجام می ده و دو نفر خدمت شماره 2
و ماشین آلات مورد نیاز برای هر خدمت.
دکور چی لازم داره و تجهیزات و ...

و ساعات مختلف اگر بتونید برید و ببینید مراجعه کنندگان بیشتر برای چه خدماتی مراجعه می کنن و تقاضای خدمات مختلف رو بررسی کنید
البته این عامل در مناطق مسکونی و مناطق اداری و تجاری شاید با هم متفاوت باشه. و این نکته ی مهمیه و شاید تفاوت اون افرادی که از ایجاد مراکز راضی هستن و اون هایی که ناراضی هستن همین باشه.
ببینید
مثلا یک مرکز در محلی که بیشتر مسکونی نشین هست، شاید ظاهرا مشتری بیشتری داشته باشه، اما خدمات با سود کمتر و زمانبرتر رو بیشتر بفروشه. و مرکزی در محلی اداری و تجاری، خدمات با سودبیشتر بفروشه اما تعداد فروش کمتر؛ کدوم سود بیشتری کرده؟ اونی که ظاهرا مشتری کمتری داره، اما سودش بیشتره. پس شما تقاضای مراکز مختلف با توجه به محل و منطقه ی خدمات دهی رو بسنجید.
چند روز فقط کارتون همین باشه.

توجه داشته باشید
برای برخی خدمات رونوشت (copy) مدارک و ... لازم هست. شاید مرکزی به مشتری بگه برو از این مدارک کپی بگیر و بیار و مرکز دیگه ای یه دستگاه کپی داشته باشه و همونجا کپی هارو انجام بده. شاید سود شما از کپی، از سود خدمات اصلی تون، بیشتر باشه. پس همه ی خدمات مکمل خدمات اصلی مراکز پیشخوان رو یادداشت کنید.
و لوازم تحریر مورد نیاز مشتریان (مرتبط با خدمات) رو هم بفروشید. مثلا پوشه های دکمه دار و جلد مدارک و ...

ariana60
2016-05-16, 20:50
ببینید
شما چند روز زمان بذارید
و اولا محل مراکز رو یادداشت کنید
و این که دقیقا هر کدوم چه خدماتی ارائه می دن با چه تعرفه هایی
و چه تعداد پرسنل دارن و هر کدوم مشغول چه کاری هستن؛ مثلا یک نفر خدمت شماره 1 رو انجام می ده و دو نفر خدمت شماره 2
و ماشین آلات مورد نیاز برای هر خدمت.
دکور چی لازم داره و تجهیزات و ...

و ساعات مختلف اگر بتونید برید و ببینید مراجعه کنندگان بیشتر برای چه خدماتی مراجعه می کنن و تقاضای خدمات مختلف رو بررسی کنید
البته این عامل در مناطق مسکونی و مناطق اداری و تجاری شاید با هم متفاوت باشه. و این نکته ی مهمیه و شاید تفاوت اون افرادی که از ایجاد مراکز راضی هستن و اون هایی که ناراضی هستن همین باشه.
ببینید
مثلا یک مرکز در محلی که بیشتر مسکونی نشین هست، شاید ظاهرا مشتری بیشتری داشته باشه، اما خدمات با سود کمتر و زمانبرتر رو بیشتر بفروشه. و مرکزی در محلی اداری و تجاری، خدمات با سودبیشتر بفروشه اما تعداد فروش کمتر؛ کدوم سود بیشتری کرده؟ اونی که ظاهرا مشتری کمتری داره، اما سودش بیشتره. پس شما تقاضای مراکز مختلف با توجه به محل و منطقه ی خدمات دهی رو بسنجید.
چند روز فقط کارتون همین باشه.

توجه داشته باشید
برای برخی خدمات رونوشت (copy) مدارک و ... لازم هست. شاید مرکزی به مشتری بگه برو از این مدارک کپی بگیر و بیار و مرکز دیگه ای یه دستگاه کپی داشته باشه و همونجا کپی هارو انجام بده. شاید سود شما از کپی، از سود خدمات اصلی تون، بیشتر باشه. پس همه ی خدمات مکمل خدمات اصلی مراکز پیشخوان رو یادداشت کنید.
و لوازم تحریر مورد نیاز مشتریان (مرتبط با خدمات) رو هم بفروشید. مثلا پوشه های دکمه دار و جلد مدارک و ...

سپاسگذارم
راهنماییهاتون خیلی مفیده و به مسائلی اشاره کردین که زیاد بهش فکر نکرده بودم... ممنونم .

business.coach
2016-08-03, 02:43
http://salimiaan.com/kasb-o-kar-ba-sarmaye-kam/
در این مقاله سعی شده در مورد کسب و کار با سرمایه کم بحث شده است.

shadman
2016-08-03, 14:24
سلام تاپیک خوبی در کل به شخصه معتقدم که کسب درامد باید مجازی باشه نه فیزیکی چون دردسرهای فیزیکی خیلی زیاد و .. پست و مالیات و مشکلات پست و عودت وجه و کالاو نارضایتی و.. تازه بعد کلی زحمت جنست برمیگردونن و ... به شخصه روی فروشگاه های فایل فعالیت دارم و راضی هستم اگرچه مشکلات خاص خودشو داره ولی برای کسایی که دانشجو هستن و وقت زیادی ندارن بهتین شغل هست به شرطی که قانوی باشه و حق کسی ضایع نشود برای همین من به دوستان پیشنهاد میکنم در فروشگاه های فایل فعالیت کنن
http://fileyar.ir

karabama
2016-08-03, 15:07
سلام تاپیک خوبی در کل به شخصه معتقدم که کسب درامد باید مجازی باشه نه فیزیکی چون دردسرهای فیزیکی خیلی زیاد و .. پست و مالیات و مشکلات پست و عودت وجه و کالاو نارضایتی و.. تازه بعد کلی زحمت جنست برمیگردونن و ... به شخصه روی فروشگاه های فایل فعالیت دارم و راضی هستم اگرچه مشکلات خاص خودشو داره ولی برای کسایی که دانشجو هستن و وقت زیادی ندارن بهتین شغل هست به شرطی که قانوی باشه و حق کسی ضایع نشود برای همین من به دوستان پیشنهاد میکنم در فروشگاه های فایل فعالیت کنن
http://fileyar.ir
انجمن ما هم بد نیس

karabama.com

business.coach
2016-08-03, 16:54
http://salimiaan.com/kar-dar-manzel-bastebandi/
معرفی یکی دیگر از روشهای کسب در آمد در وب سایت مربی کسب و کار

business.coach
2016-08-06, 09:33
یکی از کسب و کارهایی که می توان اداره کرد، کسب و کار خانگی لست.
مقاله زیر در یک وب سایت بسیار مفید و کاربردی است، می توانید از لینک زیر آن را مطالعه کنیدhttp://salimiaan.com/montag-kari-dar-manzel/

راه اندازی تولیدی روش خاص خودش را دارد که اگر به روشی استاندارد عمل نکنی، با مشکلات زیادی مواجه می شوی.
در مقاله زیر در مورد راه اندازی تولیدی البته با سرمایه کم صحبت شده استhttp://salimiaan.com/rah-andazi-tolidi-ba-sarmaye-kam/

karabama
2016-08-06, 11:55
یکی از کسب و کارهایی که می توان اداره کرد، کسب و کار خانگی لست.
مقاله زیر در یک وب سایت بسیار مفید و کاربردی است، می توانید از لینک زیر آن را مطالعه کنیدhttp://salimiaan.com/montag-kari-dar-manzel/

راه اندازی تولیدی روش خاص خودش را دارد که اگر به روشی استاندارد عمل نکنی، با مشکلات زیادی مواجه می شوی.
در مقاله زیر در مورد راه اندازی تولیدی البته با سرمایه کم صحبت شده استhttp://salimiaan.com/rah-andazi-tolidi-ba-sarmaye-kam/

آقا حلال کن یخورده از شما کپی کردم

یخورده هم توضیح دادم یعنی یه توضیحاتی هم خودم اضافه کردم بعدا خودتون هم اضافه کنید

http://karabama.com/index.php?threads/%D9%85%D9%88%D9%86%D8%AA%D8%A7%DA%98-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%86%D8%B2%D9%84.5223/#post-5697